تحقیق فرآیند تدوین نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت 60 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق فرآیند تدوین نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت 60 ص : اختصاصی از یاری فایل لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 213 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 249 معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادیلایحه اصلاح قانون تجارت«فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها»دفتر مطالعات اقتصادیتیرماه 1384فهرست مطالب صفحهالف: فرآیند و اصول . تحقیق لایحه اصلاح قانون تجارت - فرآیند و اصول تدوین و نوآوریها 213 ص لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 213 ص تحقیق لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 213 ص مقاله لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 213 ص لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 213 ص دسته بندی اقتصاد فرمت فایل zip حجم فایل 263 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 249 دریافت فایل  تحقیق لایحه اصلاح قانون تجارت - فرآیند و اصول تدوین و نوآوریها 213 ص فروشنده فایل کد کاربری 4558 تمام فایل ها فرمت فایل : ورد قسمتی از محتوی فایل تعداد صفحات : 249 صفحه معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی لایحه اصلاح قانون تجارت «فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها» دفتر مطالعات اقتصادی تیرماه 1384 فهرست مطالب صفحه الف: فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 1- مقدمه 1 2- فرایند کار 2 3- روش و اصول اجرای طرح های پژوهشی 5 4- طرح های پژوهشی 7 4ـ 1ـ طرح کلیات: شامل تعریف تاجر، فعالیت های تجاری و.
.
.
7 4ـ 2ـ طرح حقوق شرکت ها 10 4ـ 3 ـ طرح اسناد تجارتی 13 4ـ 4ـ طرح بازسازی و ورش تگی 16 5ـ نوآوری های لایحه اصلاح قانون تجارت 18 5ـ 1ـ کلیات 19 5ـ 2ـ حقوق شرکت ها 20 5ـ 3ـ اسناد تجارتی 21 5ـ 4ـ بازسازی و ورش تگی 21 6 ـ چارچوب کلی لایحه و مقایسه آن با قانون تجارت 22 6ـ1ـ چارچوب کلی (فهرست) لایحه قانون تجارت 22 6ـ2ـ مقایسه لایحه با قانون تجارت 23 7 ـ ساعات صرف شده برای تدوین لایحه 28 8 ـ اعضای شورای راهبری و کمیته کارشناسی بازنگری و اصلاح قانون تجارت 29 ب _ لایحه اصلاح قانون تجارت (باب ها و فصل های قانون تجارت) باب اول ـ تجار و معاملات تجارتی 33 باب دوم ـ حقوق و تکالیف تاجر 35 فصل اول: دفاتر تجارتی 35 فصل دوم: دفتر ثبت تجارتی 37 فصل سوم : نام تجارتی 37 باب سوم ـ قراردادهای تجارتی 39 فصل اول : دلالی 39 فصل دوم : حق العمل کاری 41 فصل سوم : حمل و نقل 43 فصل چهارم : قائم مقامی و نمایندگی تجارتی 47 فصل پنجم: گروه اقتصادی با منافع مشترک 50 باب چهارم ـ ضمانت 55 باب پنجم ـ اسناد تجارتی 63 فصل اول: چک 63 فصل دوم : سفته 75 فصل سوم: برات 84 فصل چهارم: اسناد تجارتی الکترونیکی 97 باب ششم ـ اشخاص حقوقی و شرکت های تجارتی 99 فصل اول : اشخاص حقوقی 99 فصل دوم : شرکت های تجارتی 100 فصل سوم : ادغام و تجزیه شرکت ها 163 فصل چهارم: مقررات نهایی (متفرقه) 168 باب هفتم ـ بازسازی و ورش تگی 171 فصل اول : بازسازی 171 فصل دوم : ورش تگی 188 فصل سوم: مقررات جزایی بازسازی و ورش تگی 199 باب هشتم ـ مقررات تکمیلی 205 9ـ ضمائم 207 سـرآغـاز در اولین ماه های پذیرش مسئولیت ام در وزارت بازرگانی به عنوان معاون برنامه ریزی وزارت بود که برنامه تقدیمی جناب آقای شریعتمداری به مجلس شورای ی برای دوره دوم وزارت ایشان برای عملیاتی ، به اینجانب ارجاع شد، برنامه مفصل و گسترده ای بود.
یکی از محورها که بیش از بقیه اظهار وجود می کرد، اصلاح برخی قوانین اصلی و مادر کشور بود، قوانینی که نقش کارسازی در دگرگونی محیط ب و کار دارند، توجه ولی توقف نه! چون هرگز احساس ن که اجرای برخی از برنامه هایی از این نوع نیز به عهده بنده گذاشته خواهد شد.
در کشاکش بحث، پیشنهاد وزارت صنایع و معادن درخصوص نوسازی صنایع کشور، به وزارت بازرگانی رسید که رسیدگی و نظرخواهی از معاونت ها و موسسات وابسته، جمع بندی و ارسال آن نیز به عهده اینجانب گذاشته شد، اتفاق جالبی واقع شده بود، در پیشنهاد وزارت صنایع و معادن آمد لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوریها 213 صتحقیق لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوریها 213 صمقاله لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوریها 213 صلایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوریها 213 ص
اختصاصی از فایلکو مقاله فرآیند تدوین، نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت با و پر سرعت .
مقاله فرآیند تدوین، نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت
مقاله فرآیند تدوین، نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت لینک پرداخت و در "پایین مطلب"  فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات:89- مقدمه : از ارکان اصلی توسعه و پیشرفت کشور، نهادهای پویا، به ویژه نهادهای حقوقی آن  به شمار می آیند . در این راستا اهتمام بر اعتلای قوانین به عنوان عنصر اصلی نهاد حقوقی از اولویت ها است. شکوفایی اقتصاد ملی نیز به عنوان یک عرصه مهم نیازمند قوانینی است که در عین شفاف و جذاب ساختن محیط ب و کار، با توجه به ویژگی های ملی و در تعامل با تحولات اقتصاد جهانی، با به نظم کشیدن روابط اقتصادی ، از حقوق فعالان این عرصه پشتیبانی کند. در بین قوانین اقتصادی بی تردید قانون تجارت بی همتا است، مجموعه ای که در  گستره ای بسیط و در عین حال منسجم  مقررات مختلفی از تعریف تاجر تا قراردادهای تجارتی، از اسناد تجارتی تا حقوق شرکتها و از ثبت تاجر تا تصفیه و ورش تگی و حوزه های فراوان دیگر را به نظم می آورد ،از این رو چه از لحاظ گستردگی موضوع ها و چه از باب حساسیت آنها بی نظیر است، خوشبختانه با شناخت همین جوانب هیات ان در تاریخ  19/4/1381، تدوین لایحه اصلاح قانون تجارت را تصویب کرده است و نوسازی این قانون مهم که بیش از هفتاد سال از تصویب آن می گذرد را در دستور کار قرار داده است. این ضرورت از دغدغه های اصلی وزارت بازرگانی نیز بوده است و به همین دلیل از مدتها قبل در معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی این وزارت، گروهی از اهل علم و فن مشغول بررسی جوانب اصلاح قانون تجارت بودند. لذا هنگامی که مطابق مصوبه فوق، این مسئولیت به وزارت بازرگانی س شد، سازو کار و فرآیند آن از پیش  طراحی شده بود و پس از سه سال  تلاش، پیش نویس لایحه اصلاح قانون تجارت تدوین و آماده ارایه به ت شد.تدوین این لایحه که امید می رود، مراحل تصویب آن نیز به شایستگی طی شود، یک رویداد تاریخی بی نظیر است. تردیدی نیست که تصویب این قانون، نظام و نشاطی نو به محیط تجاری می بخشد و گامی بلند برای رفع کاستی های فضای ب و کار می باشد. مجموعه حاضر علاوه بر پیش نویس لایحه اصلاح قانون تجارت،خلاصه ای از فرایند و اصول تدوین پیش نویس، نوآوری ها و چارچوب کلی آن در مقایسه با قانون تجارت موجود را شامل می شود.   2- فرآیند انجام  کاربه دنبال اصلاح مصوبه شماره 1925/ت25524هـ مورخ 31/2/1381، براساس مصوبه، شماره 17875/ت / 26761 هـ مورخ 19/4/1381 هیات ان]ضمیمه 1[، یت بازنگری و تدوین پیش نویس لایحه اصلاح قانون تجارت به وزارت بازرگانی با همکاری وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، صنایع و معادن و کار و امور اجتماعی محول شد.شورای راهبری که با پیش بینی و آگاهی قبلی با دعوت از برخی متخصصین امر در معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت بازرگانی تشکیل شده بود، هدایت امر را برعهده گرفت. پس از بررسیهای اولیه به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع مقرر شد، فرآیند تدوین لایحه در قالب یک کار پژوهشی ـ مشاوره ای دنبال شود. لذا چهار طرح پژوهشی به شرح زیر ساماندهی شد:کلیات (شامل تجار و تکالیف آنها ، قراردادهای تجارتی، گروه اقتصادی با منافع مشترک و ضمانت).اسناد تجارتی (یک طرح پژوهشی در خصوص اسناد تجاری الکترونیکی نیز تعریف شد).حقوق شرکتها.بازسازی ورش تگی.
با
مقاله فرآیند تدوین، نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت
معاون کار گفت:پس از اعلام وصول استرداد لایحه اصلاح قانون کار در جلسه یکشنبه مجلس، منتظر ابلاغ بازگشت لایحه هستیم تا در خصوص فرآیند اصلاح قانون کار تصمیم گیری شود. مقاله لایحه اصلاح قانون تجارت فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 213 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 213 معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی لایحه اصلاح قانون تجارت «فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها» دفتر مطالعات اقتصادی تیرماه 1384 فهرست مطالب صفحه الف: فرآیند و اصول تدوین و نوآوری ها 1- مقدمه 1 2- فرای. در حالی که وجود مباحث جدیدی همچون سرمایه گذاری های خارجی، ورش تگی بین المللی، ضرورت تصویب لایحه قانون تجارت را دوچندان کرده است، اما پس از گذشت بیش از 15 سال از شروع بررسی لایحه قانون تجارت، هنوز مشخص… جامعه کارگری از زمانی که ت یازدهم لایحه اصلاح قانون کار را به مجلس ارائه کرد مدعی شد که برای تدوین این لایحه از شرکای اجتماعی نظرخواهی نشده است و مطالبات کارگری را دربر نمی گیرد از این رو خواستار برگشت آن شد. قانون تجارت به عنوان زیربنای فعالیت های تجاری این روزها درگیر کش و قوسی از طرف مجلس و بخش خصوصی شده که هر دو طرف این قضیه تلاش دارند این قانون مادر در حوزه تجارت را هرچه زودتر اصلاح کنند. این در حالی است که بسیاری از فعالان بخش خصوصی معتقدند به دلیل جایگاه ویژه این قانون باید در تدوین و تجدیدنظر آن از حداکثر توان کارشناسی استفاده شو. متن دو لایحه مهم درخصوص اصلاح قوانین حاکم بر نظام بانکی و بانکداری ایران، بالا ه مورد توافق قرار گرفت و نهایی شد تا پس از تایید هیات ت، برای تصویب به مجلس ارسال شود. از این دو لایحه که با نام های «لایحه قانون بانکداری» و «لایحه قانون بانک مرکزی ایران» تهیه شده اند، تحت عنوان «لوایح دوقلوی تحول بانکی» یاد می شود. آ ین جزئیات ۱۰ لایحه مهم قضایی مدیرکل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه آ ین وضعیت ۱۰ لایحه قضائی را تشریح کرد.
جواد طهماسبی در مورد آ ین وضعیت ۱۰ لایحه در دست مطالعه و اقدام قوه قضائیه گفت: پیش نویس لایحه جامع داوری نوشته شده و نهایی گردید، همچنین لایحه اصلاح قانون پزشکی قانونی هم تمام مراحل تدوین آن انجام شده که هر دوی آنها را به . عضو هیئت مدیره کانون هماهنگی شوراهای ی کار تهران با اشاره به اختلاف شرکای اجتماعی در مواد کلیدی لایحه اصلاح قانون کار گفت: متاسفانه در تدوین این لایحه اصل سه جانبه گرایی رعایت نشده است. سرانجام پس از انتقاد جامعه کارگری به ت مبنی بر عدم رعایت سه جانبه گرایی در تنظیم لایحه اصلاح قانون کار، کمیسیون اجتماعی مجلس کلیات این لایحه را رد کرد. یک مقام مسئول با اشاره به تصمیم کارگروه شورای اقتصاد برای بازبینی قانون افزایش سرمایه از محل تجدید ارزی دارایی ها گفت: را ارهایی برای برخورداری از معافیت مالیاتی شرکت های مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت… یک مقام مسئول با اشاره به تصمیم کارگروه شورای اقتصاد برای بازبینی قانون افزایش سرمایه از محل تجدید ارزی دارایی ها گفت: را ارهایی برای برخورداری از معافیت مالیاتی شرکت های مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت به مجلس پیشنهاد می شود. آ ین جزئیات ۱۰ لایحه مهم قضایی پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) :
مدیرکل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه آ ین وضعیت ۱۰ لایحه قضائی را تشریح کرد.

جواد طهماسبی در گفت وگو با مهر در مورد آ ین وضعیت ۱۰ لایحه در دست مطالعه و اقدام قوه قضائیه گفت: پیش نویس لایحه جامع داوری نوشته شده و نهایی گردید، همچنین لایحه اصلاح قانون پزشکی . پس از بی توجهی ت به درخواست هایی که برای بازگشت لایحه اصلاح قانون کار از مجلس مطرح شده بود، سرانجام کمیسیون اجتماعی مجلس دست به کار شد و کلیات این لایحه را رد کرد. قانون تجارت ایران، قانونی بسیار قدیمی است که در دومین دهه قرن کنونی شمسی در سال 1311، از قانون تجارت سال 1807 فرانسه اخذ شده بود. این قانون مربوط به بیش از 200 سال پیش است و در خود ایران هم از زمان تصویب این قانون حدود 84 سال می گذرد. شورای سه جانبه ملی با نگارش نامه ای از کمیسیون اجتماعی هیات ت خواست تا هرچه زودتر برای بازگرداندن لایحه معیوب اصلاح قانون کار از مجلس شورای ی اقدام کند. کاظم پور از تهیه پیش نویس اصلاح قانون تجارت در خصوص ورش تگی خبرداد. یک منبع آگاه از درخواست کار برای بازگشت لایحه اصلاح قانون کار از مجلس به ت خبر داد و گفت: کار بزودی طی نامه ای به رئیس جمهوری، این درخواست را مطرح خواهد کرد. عضو هیات رئیسه مجلس شورای ی گفت: ت به دلیل برخی نگرانی ها و انتقادات نسبت به برخی مواد لایحه اصلاح قانون کار درخواست استرداد آن را کرده است که این درخواست اعلام وصول می شود. نائب رئیس مجلس گفت: منتظر لایحه اصلی ت در رابطه با قانون اصلاح انتخابات هستیم. اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در حالی در قالب لایحه قانون جامع انتخابات بار دیگر در دستور کار ت قرار می‎گیرد که شورای نگهبان از فرصت شش ماهه خود در تعیین معیارهای تشخیص رجل استفاده نکرده است. شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه تجارت اعلام کرد. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، لایحه تجارت که در جلسه مورخ 1392.12.18 کمیسیون قضائی و حقوقی طبق اصل هشتاد و پنجم (85) قانون اساسی به تصویب رسیده بود و در جلسه مورخ هفدهم فروردین ماه یکهزار و سیصد و نود و سه به تصویب مجلس شورای ی رسیده است، در جلسه مورخ 1393.3.2 شو. سرانجام بعد از ماه ها، اعتراض های جامعه کارگری به نتیجه رسید و ت مجبور به پس گرفتن لایحه اصلاح قانون کار شد. عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در نشست امروز کمیسیون متبوع خود با حضور معاون قوه قضائیه خبر داد. رییس جمهوری لایحه "اصلاح قانون مبارزه با پولشویی" را جهت طی تشریفات قانونی به مجلس شورای ی تقدیم کرد. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه عد مزدی خواسته به حق جامعه کارگری است، نسبت به بی توجهی لایحه اصلاح قانون کار به دستمزد و امنیت شغلی انتقاد کرد. رئیس سازمان امور مالیاتی از ارائه لایحه اصلاح قانون مالیات و ارزش افزوده به مجلس شورای ی طی چند هفته آینده و در ابتدای سال ۹۶ خبر داد. سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درتشریح دستورکار کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه ادامه بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی مورد بررسی و تصویب قرارگرفت. دنیای اقتصاد: لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، در مرکز پژوهش‌های مجلس در حال بررسی است و بخش‌خصوصی نیز که بیش از همه در معرض آسیب دیدن از ناحیه اشکالات احتمالی این قانون است، در حال رصد… معاون حقوقی قوه قضائیه از اتمام بررسی و تدوین نهایی اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری تا پایان سال خبر داد. شورای سه جانبه ملی که عصر امروز در محل وزارت کار، برگزار شد با بازگشت لایحه جنجالی و خبرساز اصلاح قانون کار موافقت کرد. لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری نسبت به قانون آزمایشی مدیریت خدمات کشوری دارای تغییرات قابل توجهی است. صاحب نظران و کارشناسان: این لایحه باید جرح و تعدیل شود
خالدی- «قانون جدید مصوب شده تجارت ایران» که با نظر مجلس شورای ی برای اجرای آزمایشی 4 ساله و تصویب نهایی به شورای نگهبان ارسال شده است، به دلیل تعلل در تصویب آن در رفت و آمد بین ت و مجلس به حدی تفصیلی و غیرشفاف بوده که به گفته کارشناسان، اجرای آن می تواند بسیار دست و پاگیر باشد . نمایندگان مجلس شورای ی با لغو رسیدگی به لایحه تجارت طبق اصل ۸۵ قانون اساسی موافقت د. بنابراین این لایحه پس از بررسی در کمیسیون مربوطه در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد. کمیسیون اجتماعی مجلس شورای ی در حالی فردا پیرامون لایحه اصلاحیه قانون کار نشست برگزار خواهد کرد که برخلاف وعده ت هنوز نامه ای برای بازپس گیری این لایحه از مجلس نوشته نشده است. رئیس جمهور لایحه «اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم» را جهت طی تشریفات قانونی به مجلس شورای ی تقدیم کرد. رئیس جمهور روز یکشنبه در نامه ای خطاب به رئیس مجلس با اشاره به مصوبه اردیبهشت ماه هیات ان، خواستار استرداد لایحه اصلاح قانون کار شد. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما تا پایان اردیبهشت ماه سال 97 بررسی های لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده را به اتمام می رسانیم و سپس به صحن علنی ارائه می شود. لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی مجلس در دست بررسی است . رییس کمیسیون اقتصادی مجلس بحث مالیات بر ارزش افزوده را یکی از مشکلات جدی واحدهای تولیدی دانست و گفت: تا اواسط اردیبهشت ماه لایحه اصلاح مالیات ارزش افزوده را تدوین می کنیم و قانون جدیدی که ۳۰ محور اصلی آن با م سه اتاق بخش خصوصی تعریف شده را بررسی خواهیم کرد و قول می دهیم یکی از اقدامات مهم سال ۱۳۹۷ اصلاح مالیات ارزش افزوده باشد. معاون مطبوعاتی ارشاد از انتشار پیش نویس لایحه اصلاح قانون مطبوعات برای دریافت نظر اهل فن خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، حسین انتظامی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد ی در جدیدترین توئیت خود از انتشار پیش نویس اصلاح قانون مطبوعات برای دریافت نظر اهل فن خبر داد. معاون مطبوعاتی ارشاد در صفحه شخصی خود در توئیتر نو. هیأت رئیسه مجلس در صحن علنی پارلمان لایحه عادی اصلاح قانون نظارت بر مسافرت های خارجی کارکنان ت را اعلام وصول شد. تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای بازگشت لایحه اصلاحیه قانون کار از مجلس به ت برای نمایندگان نامه نوشته ام، گفت: این لایحه پس از بازگشت باید در نشست های سه جانبه مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد. رئیس جمهوری لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری را به مجلس شورای ی تقدیم کرد. نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درتشریح جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه کلیات لایحه اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط ان نیروهای مسلح تصویب شد. تحقیق انواع تجارت الکترونیکتحقیق-انواع-تجارت-الکترونیکارتباط بین تجارت و تکنولوژى دیر زمانى است که وجود داشته و ادامه دارد. در واقع، یک پیشرفت تکنیکى باعث رونق تجارت شد و آن هم ساخت کشتى بود. در حدود 2000 سال قبل از میلاد، فینیقیان تکنیک ساخت کشتى را بکار بردند تا از دریا بگذرند و به سرزمین هاى دور دست یابند. با این پیشرفت، براى اولین بار مرزهاى جغرافی فایل تهران - ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ت با تدوین لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشور درصدد رفع نابرابری ها از نظام پرداخت کارکنان و بازنشستگان است و انتظار می رود مجلس با اولویت این لایحه… یک فعال اصلاح طلب گفت: نباید بگذاریم فردی که در لیست قرار می گیرد بعد از انتخاب شدن خارج از چارچوب قانون شورای عالی عمل کند.