تحقیق منبت کاری چوب

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق منبت کاری چوب : ملایر- ایرنا- شناخته شدن ملایر به عنوان شهر جهانی و یا ملی مبل و منبت از مهمترین درخواست های نمایندگان مردم ملایر در مجلس دهم است که مجدانه پیگیر تحقق این امر مهم هستند. اختصاصی از ژیکو طرح توجیهی منبت کاری 15 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 بسمه تعالیطرح توجیهی تهیه کننده:حسین خدادادیسال 1385مشهد مقدسموضوع فعالیت طرح: منبت کاریمدیر طرح: حسین خدادادیمحل فعالیت: مشهــداشتغال طرح: 13 نفــرکل سرمایه گذاری طرح: 466/420/1 هزار ریالسرمایه ثابت:. دستگاه سی ان سی منبت ( 4004 ) صفحه اصلی محصولات دسته دوم مقالات تماس با ما درباره ما نظرات و پیشنهادات دستگاه سی ان سی منبت ( 4004 ) منبت کاری با دستگاه سی ان سی منبت در مقایسه با منبت کاری به روش دستی واجد مزایای متعددی است: 1. سرعت انجام کار بسیار بالاتر از سرعت کار دستی است.
2. امکان تراش طرح های بسیار ظریف و امکان تسریع فرآیند تراش چوب میباشد.
3. امکان تولید انبوه قطعات منبت به سهولت بوجود می آید.
4. هم شکل و هم اندازه بودن تمام قطعات ساخته شده
مشخصات : دارای 3 عمکرد حکاکی ( engravin) , برش ( cut) , منبت کاری ابعاد دستگاه : طول 3.10متر * عرض 3.10متر *ارتفاع 180 سانت موتور های حرکتی: سرو موتور دلتا1 , 1.5 کیلو وات 2000 دور برند دلتا
سیسم حرکتی : هر سه محوربا اسکرو – ریل ال ام د
قطر بال اسکرو سایز 40 گام 10 – ریل و واگن سایز 30 ریل و بال اسکرو : های وین تایوان- به سفارش اروپای شرقی کنترولر : syntech – صنعتی
اسپندل موتور : 4.5 کیلووات برند css اسپندل 24000 دور
ورودی برنامه : gcode استاندار دقت حرکت : 0،01میلیمتر وزن دستگاه : 5 تن محور روتاری دارای گیرب ح ونی شکل – دارای 2 موتور سرو موتور 750 وات دارای میز t شکل (روتر) خدمات پس از فروش :دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش دستگاه منبت کاری خانگی قیمت دستگاه منبت کاری روی چوب قیمت دستگاه cnc منبت کاری دستگاه منبت کاری دستی فروش دستگاه cnc منبت کاری دستگاه سی انسی منبت کاری ماشین منبت کاری قیمت دستگاه منبت چوب قیمت منبت ،قیمت دستگاه منبت اتوماتیک ،دستگاه سی ان سی ،ماشین منبت اتوماتیک ،منبت کاری با دستگاه ،دستگاه سی ان سی هشت کله ،دستگاه سی ان سی منبت ،دستگاه cnc منبت ،دستگاه مبل استیل ،منبت کاری ماشین مبل استیل ،سی ان سی منبتکاری ،ماشین منبت ،سی ان سی چوب,سی ان سی لیزر,سی ان سی سنگ,سی ان سی تراش, ,سی ان سی فرز,cnc24,پرس وکیوم,سی ان سی سنگ,سی ان سی ف ,سی ان سی شیشه,سی ان سی ماشین کاری ,سی ان سی برش,دستگاه حکاکی سی ان سی,ماشین سی ان سی,سی ان سی منبت, سی ان سی پل ی ,برش پل ی، سی ان سی هواگاز،سی ان سی پلاسما، سی ان سی هوابرش، سی ان سی واترجت، سی ان سی برش آب، kmt ، پمپ kmt ، سی ان سی پلاسما، قطعات سی ان سی،سی ان سی روتر،سی حک و برش،سی ان سی لیزر،سی ان سی لیزر غیر ف ات، سی ان سی لیزر ف ات، تابلو گل منبت کاری تقدیم به بهترین دوستم.مبارکه عزیزم  معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: ثبت ملی مبل و منبت ملایر منشاء تحول بزرگ اقتصادی و اجتماعی در ملایر و دستاوردی بزرگ برای مردم ملایر، فعالان و صنعتگران در این حرفه است. %c2%ab%d9%85%d8%b3%d8%ac%d8%af+%d8%b4%d9%88%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%86%c2%bb+%d8%b4%d8%a7%d9%87%da%a9%d8%a7%d8%b1+%d9%85%d9%86%d8%a8%d8%aa%e2%80%8cحاکمان سلسله پادشاهی مغول مساجد زیادی در مناطق مختلف شبه قاره از جمله کشمیر بنا د که مسجد شوپیان یکی از آنها است. ادامه: «مسجد شوپیان» شا ار منبت کاری و معماری دوره مغول در کشمیر+تصاویر طرح توجیهی منبت کاری طرح توجیهی منبت کاری در 15 صفحه ورد قابل ویرایش دسته بندی کارآفرینی بازدید ها 30 فرمت فایل doc حجم فایل 36 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 15  طرح توجیهی منبت کاری گزارش تخلف برای طرح توجیهی منبت کاری طرح توجیهی منبت کاری فروشنده فایل کد کاربری 2102 تمام فایل ها کاربر طرح توجیهی منبت کاری در 15 صفحه ورد قابل ویرایش

موضوع فعالیت طرح: منبت کاری

مدیر طرح:

محل فعالیت: مشهــد

اشتغال طرح: 13 نفــر

کل سرمایه گذاری طرح: 466/420/1 هزار ریال

سرمایه ثابت: 400/238/1 هزار ریال

سرمایه در گردش: 066/182 هزار ریال

تسهیلات پیشنهادی: 000/500 هزار ریال

نقطه سر به سر: 038/445 هزار ریال

دوره برگشت سرمایه: 10 ماهمقدمه:

واژه منبت به معنای کنده کاری روی چوب است که سابقه ای دیرینه دارد، شاید بتوان آغاز تاریخ منبت کاری را زمانی دانست که انسان نخستین با ابزاری برنده چوبی را تراشیده است.

منبت کاری از قدیم روی چوب در ایران مرسوم بوده است اما در کشور ما آثاری از منبت کاریهای نسبتاً قدیمی به جای مانده است که بر روی مقبره ها و نیز میزها انجام شده است.

ای از این آثار 900 تا هزار سال اقامت دارد، کهنترین درب چوبی منبت کاری شده در حال حاضر در شهر اکبرآباد هندوستان می باشد. در موزه های ایران چند درب متعلق به قرنهای چهارم و پنجم هجری موجود است.

ابزار کار منبت کاری بصورت سنتی عبارت اند از: مغار، سوهان، چوب ساب، چکش، روغن دان، گیره و در حال حاضر با توجه به وارد شدن تکنولوژی از سه کاره، اره فلکه، چرخ پوست و غیره جای ابزار سنتی را گرفته است.

روش منبت کاری در ابتدا فرم اولیه ایجاد می گردد و پس از پیاده نمودن طرح بر روی چوب بوسیله کاربن، فرم اولیه چوب را بر روی گیره های مخصوص بسته و زمینه طرح را با ابزار کنده کاری میکنند چنانچه طرح بصورت برجسته ایجاد شود. پس از پایان طرح مذکور سمباده کاری شده و سپس روغنکاری و پلی استرکاری می شود.

انواع منبت عبارتنداز: نقش برجسته ای که از سطح کار پایین تر باشد، نقش برجسته ای که از سطح کار پایین تر باشد، نقش برجسته ای که از سطح کار بالاتر باشد، نقش برجسته ای که بصورت مجسمه و پیکره می باشد.


شرح سرمایه گذاری: الف: سرمایه ثابت

1- زمین 400 متر مربع به ارزش 250/1 هزار ریال، قیمت کل 000/500 هزار ریال

2- ساختمان 300 متر مربع به ارزش 1200 هزار ریال، قیمت کل 000/360 هزار ریال

3- محوطه سازی 100 متر مربع به ارزش 300 هزار ریال قیمت کل 000/30 هزار ریال

4- تأسیسات (شامل سیستم های حفاظتی و تهویه مطبوع و ...)، قیمت کل 000/40 هزار ریال3- ماشین آلات و تجهیزات تولید (ارقام به هزار ریال)


محاسبات هزینه تسهیلات مالی

تسهیلات سرمایه ثابت:

مبلغ 100/443 هزار ریال با شش ماه ئوران مشارکت و 6 سال

فروش اقساطی جهت سرمایه گذاری ثابت 14%

سود دوران مشارکت 017/31 هزار ریال

اصل و سود دوران مشارکت 117/474 هزار ریال

سود دوران فروش اقساطی 826/203 هزار ریال

کل سود تسهیلات سرمایه ثابت 843/234 هزار ریال

سود سالیانة تسهیلات سرمایه ثابت 140/39 هزار ریال

سهم سالیانه اصل تسهیلات 850/73 هزار ریالتسهیلات سرمایه در گردش:

مبلغ 900/56 هزار ریال با شش ماه دوران مشارکت و

3 سال فروش اقساطی جهت سرمایه در گردش 14%

سود دوران مشارکت 983/3 هزار ریال

اصل و سود دوران مشارکت 883/60 هزار ریال

سود دوران فروش اقساطی 087/13 هزار ریال

کل سود تسهیلات سرمایه در گردش 070/17 هزار ریال

سود سالیانه سرمایه در گردش 690/5 هزار ریال

سهم سالیانه اصل تسهیلات 967/18 هزار ریال پروژه کارافرینی منبت کاریطرح توجیهی منبت کاریکارآفرینی منبت کاری پروژه منبت کاری کارآفرینی منبت کاریطرح توجیه فنی منبت کاریتوجیه اقتصادی منبت کاریمنبت کاری
یکی از هنر هایی که در شهر بروجرد قدمت زیادی دارد هنر کار با چوب است. اختصاصی از یاری فایل تحقیق و بررسی در مورد منبت کاری (ارومیه) با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 33 «به نام خدا» «جهاد ی یزد واحد اردکان»موضوع تحقیق:منبت کاری در ارومیه مربوطه:جناب آقای مقنی پورتهیه و تنظیم:ملیحه جغتاییمنصوره جوادزادهبهار 87فهرست مطالبعنوان صفحههنر منبت کاری 2تاریخچه استفاده از چوب و هنرمنبت کاری 5چوب آذربایجان 11طرز تهیه و خشک چوب 12وسایل وابزار منبت کاری 13روش انتقال طرح برروی چوب 16مراحل کارمنبت کاری 17نحوه منبت کاری 18انواع منبت از نظر فرم ظاهری 19قلمزنی روی چوب 20معرق منبت 21گذشته و حال منبت کاری دراین منطقه 21منابع و مآخذ 23هنر منبت کارییکی از ظرایف صنایع دستی ایران که چونان دیگر انواع این صنعت پر پیشینه تلفیق بلیغی از هنر و حوصله محسوب میشود دست اندر کاران آن از مواد اولیه یی ارزان و فراوان محصولاتی گران بها با ارزش های مصرفی و هنری فوق العاده بالا به وجود می آورند صنعت منبت کاری است که از گذشته هایی دور در ایران رواج داشته و علیرغم بی دوا چوب در برابر عوامل جوی، در کاخها، صندوقچه ی روی مقابر، منابر مساجد و... که از روزگاران قدیم به جا مانده دلیل خوبی بر گستردگی این هنر و رونق در رواجش در ایران می باشد. منبت کاری هنری است مشتمل بر حکاکی و کنده کاری بر روی چوب بر اساس نقشه یی دقیق. این تعریف اصولی منبت کاری است که در وحله ی اول هیچ خاطره یی را زنده نمیکند و غیر از یک تعریف معمولی کتابت شده هیچ چیز دیگری را به ذهن متبا در نمینماید در حالیکه چوبهای منبت کاری شده هر کدام نمونه ی خوبی از احساس، ادراک و شه ی پدید آوردند گانش می باشد.تاریخچه منبت کاری همانند بقیه ی هنرها و صنایعی که بنیانگذار آن مردم عادی بوده اند و در امان جوامع پراکنده ی بشری متولد شده و رشد کرده چندان روشن نیست و به درستی نمیتوان گفت این هنرصنعت از چه زمانی ابداع شده و رواج یافته. اما آنچه مسلم است چوب به عنوان فراوانترین ماده ی اولیه ی موجود در طبیعت جزو نخستین موادی است که توجه بشر را به خود جلب کرده و برای ساخت و پرداخت انواع وسایل مصرفی و هنری مورد استفاده قرار گرفته. بنا به اسناد و مدارک موجود منبت کاری در ایران متکی به سابقه یی بیش از هزار و پانصد سال است و حتی عده یی از محققان به صراحت اظهار نظ ر نموده اند که قبل از ظهور ساسانیان نیز منبت کاری در ایران رواج داشته، ولی هیچ بازمانده ی تاریخی که این ادعا را اثبات کند در دست نیست. قدیمیترین اثر منبت موجود که تاریخ نیمه ی اول قرن سوم هجری قمری را دارد یک لنگه در چوبی متعلق به مسجد جامع عتیق شیراز است که در دوره ی عمر و بن لیث صفاری ساخته شده و دارای زیر سازی از چوب تبریزی می باشد و روی آن با خلال هایی از چوب گردو و نقوش پر ضلعی بسیار زیبایی زینت شده و بعد از آن باید یک سر در منبت کاری شده از چوب کاج را مورد اشاره قرار داد که ساخت قرن چهارم هجری قمری است و روی آن با ظرافت کامل خط وط کوفی با قط ری حدود سه سانتی متر کنده کاری شده است . بعد از ظهور و با توجه به شیوع روحیه ی ساخت مراکز و مساجد ی ، هنرمندان ایرانی جزو اولین انی بودند که تمامی توان و استعداد خویش را صرف تزئین مساجد د و به موازات هنر نمایی معماران، کاشیکاران سنگتراشان، گچبرها و... منبت کاران نیز جذب فعالیت در این زمینه شدند و آثاری به وجود آوردند که متاسفانه امروزه نمونه های
با
تحقیق و بررسی در مورد منبت کاری (ارومیه)
اختصاصی از هایدی طرح توجیهی طرح توجیهی منبت کاری 15 ص با و پر سرعت .
طرح توجیهی طرح توجیهی منبت کاری 15 ص
طرح توجیهی طرح توجیهی منبت کاری 15 ص لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 15 بسمه تعالیطرح توجیهی موضوع فعالیت طرح: منبت کاریمدیر طرح:محل فعالیت:اشتغال طرح:کل سرمایه گذاری طرح: 466/420/1 هزار ریالسرمایه ثابت: 400/238/1 هزار ریالسرمایه در گردش: 066/182 هزار ری سهیلات پیشنهادی: 000/500 هزار ریالنقطه سر به سر: 038/445 هزار ریالدوره برگشت سرمایه: 10 ماهمقدمه:واژه منبت به معنای کنده کاری روی چوب است که سابقه ای دیرینه دارد، شاید بتوان آغاز تاریخ منبت کاری را زمانی دانست که انسان نخستین با ابزاری برنده چوبی را تراشیده است.منبت کاری از قدیم روی چوب در ایران مرسوم بوده است اما در کشور ما آثاری از منبت کاریهای نسبتاً قدیمی به جای مانده است که بر روی مقبره ها و نیز میزها انجام شده است. ای از این آثار 900 تا هزار سال اقامت دارد، کهنترین درب چوبی منبت کاری شده در حال حاضر در شهر اکبرآباد هندوستان می باشد. در موزه های ایران چند درب متعلق به قرنهای چهارم و پنجم هجری موجود است.ابزار کار منبت کاری بصورت سنتی عبارت اند از: مغار، سوهان، چوب ساب، چکش، روغن دان، گیره و در حال حاضر با توجه به وارد شدن تکنولوژی از سه کاره، اره فلکه، چرخ پوست و غیره جای ابزار سنتی را گرفته است.روش منبت کاری در ابتدا فرم اولیه ایجاد می گردد و پس از پیاده نمودن طرح بر روی چوب بوسیله کاربن، فرم اولیه چوب را بر روی گیره های مخصوص بسته و زمینه طرح را با ابزار کنده کاری میکنند چنانچه طرح بصورت برجسته ایجاد شود. پس از پایان طرح مذکور سمباده کاری شده و سپس روغنکاری و پلی استرکاری می شود.انواع منبت عبارتنداز: نقش برجسته ای که از سطح کار پایین تر باشد، نقش برجسته ای که از سطح کار پایین تر باشد، نقش برجسته ای که از سطح کار بالاتر باشد، نقش برجسته ای که بصورت مجسمه و پیکره می باشد.شرح سرمایه گذاری: الف: سرمایه ثابتزمین 400 متر مربع به ارزش 250/1 هزار ریال، قیمت کل 000/500 هزار ریالساختمان 300 متر مربع به ارزش 1200 هزار ریال، قیمت کل 000/360 هزار ریالمحوطه سازی 100 متر مربع به ارزش 300 هزار ریال قیمت کل 000/30 هزار ری أسیسات (شامل سیستم های حفاظتی و تهویه مطبوع و ...)، قیمت کل 000/40 هزار ریال3- ماشین آلات و تجهیزات تولید (ارقام به هزار ریال)ردیفشرحتعدادواحدهزینه واحدهزینه کل 1234567891011سه کارهاره فلکهگنه گیفرزچرخ پوستپیچ دستاره چکشیدریلمغارگیرهمیز کارگاهی3336420063200205دستگاهدستگاهدستگاهقطعهدستگاهعددعددعددعددعددعدد000/7000/7000/8500/1500/170300/1000/1120300500000/21000/21000/24000/9000/6000/14800/7000/3000/24000/6500/2 جمــع300/138   
با
طرح توجیهی طرح توجیهی منبت کاری 15 ص
نخستین جشنواره مبل و منبت از امروز به مدت ۱۰ روز در شهرستان ملایر آغاز شد . تحقیق براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی - تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل 5 دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی - تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی منبع: سرمد، حجازی و بازرگان (1378). روش های تحقیق در علوم رفتاری، .
منبت کاری هنری است مشتمل بر حکاکی و کنده کاری بر روی چوب بر اساس نقشه ای دقیق.
تاریخچه منبت کاری چندان روشن نیست و به درستی نمی توان گفت این هنر صنعت از چه زمانی ابداع شده و رواج یافته است. قدیمی ترین اثر منبت موجود که تاریخ نیمه ی اول قرن سوم هجری قمری را دارد یک لنگه در چوبی متعلق به مسجد جامع عتیق شیراز است که در دوره ی عمر و بن لیث صفاری ساخته شده است.
در خود منطقه آزاد ارس نیز درب ورودی کلیسای سنت استپانوس مزین به نقش و نگارهای منبت بر روی چوب می باشد که قدیمی ترین اثر این منطقه می باشد.
منبت یکی از رشته های مرسوم منطقه می باشد و علت این امر نیز وجود درختان انبوه گردو در روستاهای ارسی و داران بوده که در خود این روستاها کارگاه های متعدد نجاری و منبت کاری وجود داشته و هنرمندان و صنعت گران بسیاری به این رشته مشغول می باشند. مازراتی منبت کاری شده ایرانی اثر ویم دلووی هنرمند مشهور بلژیکی در موزه فرهنگ و هنر معاصر تهران! اختصاصی از سورنا فایل طرح توجیهی منبت کاری با و پر سرعت .
طرح توجیهی منبت کاری
طرح توجیهی منبت کاری مشخصات این طرح توجیهیفرمت فایل : word تعداد صفحات:15 مناسب برای
اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر رضا
ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
گرفتن مجوز های لازم از سازمان های تی و وزارت تعاون
ایجاد ب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی
این طرح توجیهی شامل موارد زیر است :معرفی محصول
مشخصات کلی محصول
شماره تعرفه گمرکی
شرایط واردات
استانداردهای ملی وجهانی
قیمت تولید داخلی و جهانی محصول
موارد مصرف و کاربرد
کالاهای جایگزین و تجزیه و تحلیل اثرات آن بر مصرف محصول
اهمیت استراتژیک کالا در دنیای امروز
کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول
وضعیت عرضه و تقاضا
بررسی ظرفیت بهره برداری و وضعیت طرحهای جدید و طرحهای توسعه و در دست اجرا و روند تولید از آغاز برنامه سوم تا کنون
بررسی روند واردات محصول از آغاز برنامه سوم تا نیمه اول سال
بررسی روند مصرف از آغاز برنامه
بررسی روند صادرات محصول از آغاز برنامه سوم و امکان توسعه آن
بررسی نیاز به محصول یا اولویت صادرات تا پایان برنامه چهارم
بررسی اجمالی تکنولوژی و روشهای تولید و تعیین نقاط قوت و ضعف تکنولوژی های مرسوم
در فرآیند تولید محصول
ماشین آلات
بررسی و تعیین حداقل ظرفیت اقتصادی شامل برآورد حجم سرمایه گذاری ثابت
محوطه سازی
ساختمان
ماشین آلات
تاسیسات
وسائط نقلیه
تجهیزات و وسائل اداری و خدماتی
هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده
هزینه های قبل از بهره برداری
سرمایه در گردش
برآورد حقوق و دستمزد
برآورد آب, برق, سوخت و ارتباطات
هزینه های تعمیر و نگهداری و استهلاک
هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده تولید
هزینه های توزیع و فروش
ج هزینه های ثابت و متغیر تولید 
با
طرح توجیهی منبت کاری
اختصاصی از اینو دیدی تحقیق تاریخچه منبت 85 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 87 تاریخچه منبت :یکی از ظرایف صنایع دستی ایران که همچون دیگر انواع این صنعت پر پیشینه، تلفیق بلیغی از هنر و حوصله محسوب می شود و دست اندرکاران آن از مواد اولیه ارزان محصولاتی گرانبها با ارزشهای مصرفی و هنری فوق العاده بالا به وجود می آورند.منبت، کاری است که از گذشته های دور در ایران رواج داشته و به رغم کم دوام بودن چوب در برابر عوامل جوی، درب کاخها، صندوقچه های روی مقابر، منابر مساجد و ... که از روزگاران قدیم به جا مانده است، دلیل خوبی بر گستردگی این هنر و رونق و رواجش در ادوار مختلف در کشورمان است.بنا به اسناد و مدارک، منبت کاری در ایران متکی به سابقه ای بیش از 150 سال است و حتی عده ای از محققان به صراحت اظهار کرده اند که قبل از دوره ساسانیان نیز منبت کاری در ایران رواج داشته، ولی به خاطر عدم مقاومت چوب در برابر رطوبت و عوامل جدی آثاری از دوره های پیش از به دست نیامده است.نگاهی به هنر منبت کاری در استان همدان بیانگر این واقعیت است که در استان همدان به دلیل وجود درختان فراوان و مساعد گردو، صنعت منبت کاری در شهرستانهای تویسرکان، ملایر و نهاوند رواج دارد.در این مناطق عملیات کنده کاری تنها بر روی سرویس مبلمان کامل و سرویس خواب کامل صورت می گیرد و کالاهای دیگری همانند تابلو، قاب ع و ... در زمره تولید منبت نیستند و به طور کلی در استان همدان عملیات نجاری و منبت کاری در داخل استان صورت می گیرد و در صورتی که قرار باشد سرویس مبلمان یا سرویس خواب در محل به دست مصرف کننده برسد کارهای تکمیلی دیگر آن یعنی نقاشی و سپس رویه کوبی نیز صورت می پذیرد و کار به صورت آماده به فروش می رسد و در صورتی که قرار باشد کالا به خارج از استان ارسال شود، یداران کالا ترجیح می دهند که کالا را بدون رنگ و پارچه و به همان ح خام منبت شده به شهرستان مورد نظر خویش منتقل و سپس در آنجا تکمیل کنند.این کار به چهار دلیل تکمیل شدن به فراخور نیاز بازار و سلیقه مصرف کننده، کمتر بودن هزینه حمل و نقل، قطعات منفصل، کمتر شدن احتمال وارد آمدن خسارت به کالا بین راه و کمتر تمام شدن قیمت کالا برای بنکداران است.به طور کلی در شهرستانهای تویسرکان، ملایر، نهاوند و همدان صنعت منبت کاری وجود دارد، ولی با توجه به تراکم شدید تولید در شهرستانهای تویسرکان، ملایر و نهاوند، سایر شهرستانهای ذکر شده چندان اهمیتی از این نظر ندارند، زیرا تعداد تولید کنندگان در آنها از تعداد انگشتان دست هم نمی کند.علاوه بر شهر تویسرکان و سرکان، این صنعت در روستای جیجانکوه، اشترمل، ایی، احمدآباد، سید شهاب، عین آباد و چند روستای کوچک دیگر نیز وجود دارد.در شهرستان تویسرکان حدود دو هزار و 550 واحد تولید سرویس مبلمان منبت و مصنوعات چوبی وجود دارد که پنج هزار و 100 نفر در این کارگاه ها شاغلند اما ناگفته نماند که به دلیل پراکندگی وسیع کارگاه ها در مناطق و نداشتن جواز کار توسط تعدادی از آنها و قابلیت ایجاد کارگاه به سرعت یا حتی جمع آوری آن امکان به دست آوردن آمار دقیق وجود ندارد.بررسی وضعیت شهرستانهای همجوار همدان بیانگر آن است که تعداد کارگاه های منبت کاری، رویه کوبی و نقاشی در شهرستان ملایر حدود دو هزار و 400 کارگاه است که چهار هزار و 800 نفر در آنها شاغل هستند و علاوه بر شهر ملایر، این صنعت به شدت در روستای جوکار رواج دارد و حضور منبت کاران در چند روستای پراکنده دیگر از جمله دهنوآور، زمان آباد و حسین آباد و ... نیز مشاهده شده است.از سال 1380 با هدف تجمیع واحدهای منبت کاری و ارائه خدمات لازم به آنها، خوشه منبت و مبلمان در حاجی آباد در شهر ملایر توسط شرکت شهرکهای صنعتی راه اندازی و تعدادی واحد نمونه احداث و به منبت کاران واگذار شد که فعال شدن این مجتمع کارگاهی می تواند گام مؤثری در جهت توسعه این صنعت باشد.در شهر نهاوند نیز تعداد این کارگاه ها حدود 115 واحد است و میزان اشتغال این واحدها 345 نفر تخمین زده می شود و تعدادی واحد نجاری و رویه کوبی و نقاشی نیز وجود دارند که از صنایع جانبی منبت کاری محسوب می شوند.شهرستان نهاوند نیز دارای استعداد بسیار مناسبی در زمینه توسعه صنعت منبت است، ولی در خصوص تجمیع آنها تاکنون اقدام خاصی صورت نگرفته است و شاید به نتیجه رسیدن مجتمع کارگاهی ملایر بتواند انگیزه ای برای انجام چنین کار مشابهی در این شهرستان به وجود آورد.
با
تحقیق تاریخچه منبت 85 ص
این دستگاه فوق العاده حساس و دقیق کار می کند به طوری که شما می توانید با این دستگاه چندین پایه مبل (بسته به تعداد کله ها) را به طور همزمان طبق همان نقشه ای که از قبل به حافظه دستگاه داده اید در کمترین زمان منبت کاری می کند. اکنون به گوشه ای از ویژه گی های این دستگاه اشاره می کنیم دستگاه منبت مخصوص پایه و تاج مبل
دارای 4 , 6 , 8 , 10 کلگی و یا بیشتر
موتور اسپیندل hsd ایتالیا 5/4 کیلو وات
با مکانیزم میز متحرک (دارای دقت , سرعت بیشتر و بدون لرزش)
با قابلیت کار 3 محور تا ابعاد 120×300 سانتی متر
ریل و واگن (مارک مرغوب تایوان)
هر سه محور ball screw
سرو موتورها delta تایوان
تابلو برق شامل اینورتور delta و تجهیزات siemens
کنترلر radonix – siemens - adtech - mach 3 و دیگر کنترلرها به درخواست مشتری
هجده ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
از قابلیت های این دستگاه کار بصورت همزمان بر روی 8 کله می باشد اختصاصی از رزفایل تحقیق منبت کاری چوب با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 منبت کاری چوب یکی از ظرایف صنایع دستی ایران که چونان دیگر انواع این صنعت پر پیشینه تلفیق بلیغی از هنر و حوصله محسوب میشود دست اندر کاران آن از مواد اولیه یی ارزان و فراوان محصولاتی گران بها با ارزش های . اختصاصی از سورنا فایل تحقیق منبت کاری با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 منبت کاری چوب یکی از ظرایف صنایع دستی ایران که چونان دیگر انواع این صنعت پر پیشینه تلفیق بلیغی از هنر و حوصله محسوب میشود دست اندر کاران آن از مواد اولیه یی ارزان و فراوان محصولاتی گران بها با ارزش های مصرفی و هنری فوق العاده بالا به وجود می آورند صنعت منبت کاری است که از گذشته هایی دور در ایران رواج داشته و علیرغم بی دوا چوب در برابر عوامل جوی، در کاخها، صندوقچه ی روی مقابر، منابر مساجد و... که از روزگاران قدیم به جا مانده دلیل خوبی بر گستردگی این هنر و رونق در رواجش در ایران می باشد. منبت کاری هنری است مشتمل بر حکاکی و کنده کاری بر روی چوب بر اساس نقشه یی دقیق. این تعریف اصولی منبت کاری است که در وحله ی اول هیچ خاطره یی را زنده نمیکند و غیر از یک تعریف معمولی کتابت شده هیچ چیز دیگری را به ذهن متبا در نمینماید در حالیکه چوبهای منبت کاری شده هر کدام نمونه ی خوبی از احساس، ادراک و شه ی پدید آوردند گانش می باشد. تاریخچه منبت کاری همانند بقیه ی هنرها و صنایعی که بنیانگذار آن مردم عادی بوده اند و در امان جوامع پراکنده ی بشری متولد شده و رشد کرده چندان روشن نیست و به درستی نمیتوان گفت این هنرصنعت از چه زمانی ابداع شده و رواج یافته. اما آنچه مسلم است چوب به عنوان فراوانترین ماده ی اولیه ی موجود در طبیعت جزو نخستین موادی است که توجه بشر را به خود جلب کرده و برای ساخت و پرداخت انواع وسایل مصرفی و هنری مورد استفاده قرار گرفته. بنا به اسناد و مدارک موجود منبت کاری در ایران متکی به سابقه یی بیش از هزار و پانصد سال است و حتی عده یی از محققان به صراحت اظهار نظ ر نموده اند که قبل از ظهور ساسانیان نیز منبت کاری در ایران رواج داشته، ولی هیچ بازمانده ی تاریخی که این ادعا را اثبات کند در دست نیست. قدیمیترین اثر منبت موجود که تاریخ نیمه ی اول قرن سوم هجری قمری را دارد یک لنگه در چوبی متعلق به مسجد جامع عتیق شیراز است که در دوره ی عمر و بن لیث صفاری ساخته شده و دارای زیر سازی از چوب تبریزی می باشد و روی آن با خلال هایی از چوب گردو و نقوش پر ضلعی بسیار زیبایی زینت شده (-) و بعد از آن باید یک سر در منبت کاری شده از چوب کاج را مورد اشاره قرار داد که ساخت قرن چهارم هجری قمری است و روی آن با ظرافت کامل خط وط کوفی با قط ری حدود سه سانتی متر کنده کاری شده است . بعد از ظهور و با توجه به شیوع روحیه ی ساخت مراکز و مساجد ی ، هنرمندان ایرانی جزو اولین انی بودند که تمامی توان و استعداد خویش را صرف تزئین مساجد د و به موازات هنر نمایی معماران، کاشیکاران سنگتراشان، گچبرها و... منبت کاران نیز جذب فعالیت در این زمینه شدند و آثاری به وجود آوردند که متاسفانه امروزه نمونه های زیادی از آنها در دست نیست ولی به اتکای همان باقیمانده های ناچیز میتوان گفت آنچه برای تزئین مساجد و به شکل منبر، رحل قرآن و در و پنجره ساخته شده نمونه ی بسیار ارزنده یی از ذوق و هنر ایرانیان است . در دوره ی صفویه ، با توجه به اینکه ساخت ابنیه ی مذهبی و نیز کاخهای سلطنتی در ایران افزایش چشمگیر و محسوسی یافت عده ی زیادی از هنرمندان به اصفهان که مرکز کشور بود و اکثر ابنیه ی مورد اشاره در آن احداث می شد روی آوردند و این هنرمندان در یک نقطه که تبادل تجربیات از اولین برآیندهای آن بود باعث شد تا آثاری ماندنی و اعجاب انگیز به وجود آید. به دنبال حمله ی افغانها به ایران و پس از آن درگیریهای که عرصه را بر هر نوع فعالیت سازنده یی محدود می گردد هنرمندان و صنعتگران منبت کار تدریجا پراکنده و جذب مشاغلی غیر تخصصی شدند و آن عده یی هم که هنوز به کار اشتغال داشتند و با سماجت می کوشیدند تا جلوی مرگ این هنر صنعت ارزنده را بگیرند مجال چندانی برای فعالیت در رشته ی هنری و صنعتی خود نداشتند. در این زمان، آباده (از توابع استان فارس ) تنها مرکز منبت کاران کشور به حساب می آمد و جز این ، در هیچ جای دیگر از کشور پهناورمان نشانی از منبت کاران و منبت کاری دیده نمیشد. بعد از سقوط سلسله ی قاجاریه ، مردم که از واگذاری بدون قید و شرط کشور توسط حکومتگران به بیگانگان به تنگ آمده و جستجو گر راهی برای بازگشت به ازرش های فرهنگی و صنعتی خویش بودند، علیرغم حکومت کودتا که سعی در حفظ روابط و ضوابط پیشین داشت بسیاری از معیارها را در هم ریختند و بدیهی است که در چنین شرایط ی هنرمندان و صنعتگران و اهل حرفه نیز نقشی بزرگ داشتند. در همین رابط ه احمد صنیعی و علی مختاری که جزو معدود باقیماندگان ان منبت کار بودند به تهران آمده و ضمن جدی گرفتن حرفه ی منبت کاری به تربیت شاگردانی
با
تحقیق منبت کاری
این دستگاه فوق العاده حساس و دقیق کار می کند به طوری که شما می توانید با این دستگاه چندین پایه مبل (بسته به تعداد کله ها) را به طور همزمان طبق همان نقشه ای که از قبل به حافظه دستگاه داده اید در کمترین زمان منبت کاری می کند. اکنون به گوشه ای از ویژه گی های این دستگاه اشاره می کنیم. دارای 4 , 6 , 8 , 10 کلگی و یا بیشتر موتور اسپیندل hsd ایتالیا 5/4 کیلو وات با مکانیزم میز متحرک (دارای دقت , سرعت بیشتر و بدون لرزش) با قابلیت کار 3 محور تا ابعاد 120×300 سانتی متر ریل و واگن (مارک مرغوب تایوان) هر سه محور ball screw سرو موتورها delta تایوان تابلو برق شامل اینورتور delta و تجهیزات siemens کنترلر radonix – siemens - adtech - mach 3 و دیگر کنترلرها به درخواست مشتری هجده ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش همچنین این دستگاه می تواند بصورت همزمان بر روی 8 کله کار کند مبل سلطنتی به دلیل بهره مند بودن از فریمی منبت کاری شده به دست هنرمندان و پارچه های زیبا و پر نقش و نگار، وسیله مورد علاقه افراد بسیاری به خصوص خانه دارهای ایرانی است. رنگ مبل سلطنتی نیز اگر اهمیتش از ظاهر فریم و پارچه مبل بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. اختصاصی از هایدی منبت کاری در ارومیه با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 24   «به نام خدا»   «جهاد ی یزد واحد اردکان» موضوع تحقیق: منبت کاری در ارومیه مربوطه: جناب آقای مقنی پور تهیه و تنظیم: ملیحه جغتایی منصوره جوادزاده بهار 87 فهرست مطالب عنوان صفحه هنر منبت کاری 2 تاریخچه استفاده از چوب و هنرمنبت کاری 5 چوب آذربایجان 11 طرز تهیه و خشک چوب 12 وسایل وابزار منبت کاری 13 روش انتقال طرح برروی چوب 16 مراحل کارمنبت کاری 17 نحوه منبت کاری 18 انواع منبت از نظر فرم ظاهری 19 قلمزنی روی چوب 20 معرق منبت 21 گذشته و حال منبت کاری دراین منطقه 21 منابع و مآخذ 23هنر منبت کاری یکی از ظرایف صنایع دستی ایران که چونان دیگر انواع این صنعت پر پیشینه تلفیق بلیغی از هنر و حوصله محسوب میشود دست اندر کاران آن از مواد اولیه یی ارزان و فراوان محصولاتی گران بها با ارزش های مصرفی و هنری فوق العاده بالا به وجود می آورند صنعت منبت کاری است که از گذشته هایی دور در ایران رواج داشته و علیرغم بی دوا چوب در برابر عوامل جوی، در کاخها، صندوقچه ی روی مقابر، منابر مساجد و... که از روزگاران قدیم به جا مانده دلیل خوبی بر گستردگی این هنر و رونق در رواجش در ایران می باشد. منبت کاری هنری است مشتمل بر حکاکی و کنده کاری بر روی چوب بر اساس نقشه یی دقیق. این تعریف اصولی منبت کاری است که در وحله ی اول هیچ خاطره یی را زنده نمیکند و غیر از یک تعریف معمولی کتابت شده هیچ چیز دیگری را به ذهن متبا در نمینماید در حالیکه چوبهای منبت کاری شده هر کدام نمونه ی خوبی از احساس، ادراک و شه ی پدید آوردند گانش می باشد. تاریخچه منبت کاری همانند بقیه ی هنرها و صنایعی که بنیانگذار آن مردم عادی بوده اند و در امان جوامع پراکنده ی بشری متولد شده و رشد کرده چندان روشن نیست و به درستی نمیتوان گفت این هنرصنعت از چه زمانی ابداع شده و رواج یافته. اما آنچه مسلم است چوب به عنوان فراوانترین ماده ی اولیه ی موجود در طبیعت جزو نخستین موادی است که توجه بشر را به خود جلب کرده و برای ساخت و پرداخت انواع وسایل مصرفی و هنری مورد استفاده قرار گرفته. بنا به اسناد و مدارک موجود منبت کاری در ایران متکی به سابقه یی بیش از هزار و پانصد سال است و حتی عده یی از محققان به صراحت اظهار نظ ر نموده اند که قبل از ظهور ساسانیان نیز منبت کاری در ایران رواج داشته، ولی هیچ بازمانده ی تاریخی که این ادعا را اثبات کند در دست نیست. قدیمیترین اثر منبت موجود که تاریخ نیمه ی اول قرن سوم هجری قمری را دارد یک لنگه در چوبی متعلق به مسجد جامع عتیق شیراز است که در دوره ی عمر و بن لیث صفاری ساخته شده و دارای زیر سازی از چوب تبریزی می باشد و روی آن با خلال هایی از چوب گردو و نقوش پر ضلعی بسیار زیبایی زینت شده و بعد از آن باید یک سر در منبت کاری شده از چوب کاج را مورد اشاره قرار داد که ساخت قرن چهارم هجری قمری است و روی آن با ظرافت کامل خط وط کوفی با قط ری حدود سه سانتی متر کنده کاری شده است . بعد از ظهور و با توجه به شیوع روحیه ی ساخت مراکز و مساجد ی ، هنرمندان ایرانی جزو اولین انی بودند که تمامی توان و استعداد خویش را صرف تزئین مساجد د و به موازات هنر نمایی معماران، کاشیکاران سنگتراشان، گچبرها و... منبت کاران نیز جذب فعالیت در این زمینه شدند و آثاری به وجود آوردند که متاسفانه امروزه نمونه های زیادی از آنها در دست نیست ولی به اتکای همان باقیمانده های ناچیز میتوان گفت آنچه برای تزئین مساجد و به شکل منبر، رحل قرآن و در و پنجره ساخته شده نمونه ی بسیار ارزنده یی از ذوق و هنر ایرانیان است . در دوره ی صفویه ، با توجه به اینکه ساخت ابنیه ی مذهبی و نیز کاخهای سلطنتی در ایران افزایش چشمگیر و محسوسی یافت عده ی زیادی از هنرمندان به اصفهان که مرکز کشور بود و اکثر ابنیه ی مورد اشاره در آن احداث می شد روی آوردند و این هنرمندان در یک نقطه که تبادل تجربیات از اولین برآیندهای آن بود باعث شد تا آثاری ماندنی و اعجاب انگیز به وجود آید. به دنبال حمله ی افغانها به ایران و پس از آن درگیریهای که عرصه را بر هر نوع فعالیت سازنده یی محدود می گردد هنرمندان و صنعتگران منبت کار تدریجا پراکنده و جذب مشاغلی غیر تخصصی شدند و آن عده یی هم که هنوز به کار اشتغال داشتند و با سماجت می کوشیدند تا جلوی مرگ این هنر صنعت ارزنده را بگیرند مجال چندانی برای فعالیت در رشته ی هنری و صنعتی خود نداشتند. در این زمان، آباده (از توابع استان فارس ) تنها مرکز منبت کاران کشور به حساب می آمد و جز این ، در هیچ جای دیگر از کشور پهناورمان نشانی از منبت کاران و منبت کاری دیده نمیشد. بعد از سقوط سلسله ی قاجاریه ، مردم که از واگذاری بدون قید و شرط کشور توسط حکومتگران به بیگانگان به تنگ آمده و جستجو گر راهی برای بازگشت به ازرش های فرهنگی و صنعتی خویش بودند،
با
منبت کاری در ارومیه
«خبرجنوب» نوشت: این روزها می توانید گوهرتراشی و ساخت منبت و خاتم را در ارگ کریم خانی فرا بگیرید. تعدای از تولیدات ماشین آلات سی ان سی ( cnc ) شرکت صنایع ماشین سازی ورامین cnc به شرح زیر می باشد دستگاه سی ان سی (cnc) چهار محور و 3 محورجهت فرز و حکاکی روی ف آهن دستگاه سی ان سی (cnc) روتاری6 کله جهت منبت کاری ( اطی) پایه مبل و تاج مبل و بوفه و ... انواع دستگاه سی ان سی (cnc) روتاری8 کله جهت منبت کاری ( اطی) پایه مبل و تاج مبل و بوفه و ... دستگاه سی ان سی (cnc) روتاری10 کله جهت منبت کاری ( اطی) پایه مبل و تاج مبل و بوفه و ... انواع دستگاه سی ان سی (cnc) 3 محور با امکان فرز کاری و طراحی و حکاکی روی چوب انواع دستگاه سی ان سی (cnc) 4 محور با امکان فرز کاری و طراحی و حکاکی روی چوب انواع دستگاه سی ان سی (cnc) 3 یا 4 محور جهت فرز و حکاکی روی چوب (mdf) شیشه و پلاستیک و ... دستگاه سی ان سی (cnc) 3 محور جهت حجاری های بسیار دقیق و پیشرفته بر روی انواع سنگ ها ( مرمر و گرانیت و ...) دستگاه پرس نوپان انواع دستگاه سی ان سی (cnc) برش چوب و سنگ و برش واتر جت دستگاه سی ان سی (cnc) برش آهن و صفحه تراش سی ان سی و فرز دروازه ای دستگاه سی ان سی (cnc) پیکر تراش دستگاه سی ان سی (cnc) چهره تراشی دستگاه سی ان سی (cnc) قالبسازی کفش و تزریق فوم و تزریق چسب دستگاه سی ان سی (cnc) مدلسازی و مجسمه سازی و قطعه سازی سی ان سی و فرز دروازه ای مکانیزم های سرو مکانیزم های حرکت دقیق با دقت صد هزارم نصب و تعمیر و راه اندازی ماشینهای cnc و بسیاری از ماشین آلات پیشرفته دیگر که جهت آشنایی بیشتر می توانید از سایت ما بازدید کنید و برای مشاوره رایگان با شماره 09109081366 تماس بگیرید تعدای از تولیدات ماشین آلات سی ان سی ( cnc ) شرکت صنایع ماشین سازی ورامین cnc به شرح زیر می باشد دستگاه سی ان سی (cnc) چهار محور و 3 محورجهت فرز و حکاکی روی ف آهن دستگاه سی ان سی (cnc) روتاری6 کله جهت منبت کاری ( اطی) پایه مبل و تاج مبل و بوفه و ... انواع دستگاه سی ان سی (cnc) روتاری8 کله جهت منبت کاری ( اطی) پایه مبل و تاج مبل و بوفه و ... دستگاه سی ان سی (cnc) روتاری10 کله جهت منبت کاری ( اطی) پایه مبل و تاج مبل و بوفه و ... انواع دستگاه سی ان سی (cnc) 3 محور با امکان فرز کاری و طراحی و حکاکی روی چوب انواع دستگاه سی ان سی (cnc) 4 محور با امکان فرز کاری و طراحی و حکاکی روی چوب انواع دستگاه سی ان سی (cnc) 3 یا 4 محور جهت فرز و حکاکی روی چوب (mdf) شیشه و پلاستیک و ... دستگاه سی ان سی (cnc) 3 محور جهت حجاری های بسیار دقیق و پیشرفته بر روی انواع سنگ ها ( مرمر و گرانیت و ...) دستگاه پرس نوپان انواع دستگاه سی ان سی (cnc) برش چوب و سنگ و برش واتر جت دستگاه سی ان سی (cnc) برش آهن و صفحه تراش سی ان سی و فرز دروازه ای دستگاه سی ان سی (cnc) پیکر تراش دستگاه سی ان سی (cnc) چهره تراشی دستگاه سی ان سی (cnc) قالبسازی کفش و تزریق فوم و تزریق چسب دستگاه سی ان سی (cnc) مدلسازی و مجسمه سازی و قطعه سازی سی ان سی و فرز دروازه ای مکانیزم های سرو مکانیزم های حرکت دقیق با دقت صد هزارم نصب و تعمیر و راه اندازی ماشینهای cnc و بسیاری از ماشین آلات پیشرفته دیگر که جهت آشنایی بیشتر می توانید از سایت ما بازدید کنید و برای مشاوره رایگان با شماره 09109081366 تماس بگیرید http://www.moblemohammadi.com/images/mobl-style/cod1000/==========.jpg http://www.moblemohammadi.com/images/mobl-style/cod1000/=========.jpg مبل ملایر مدل کد 100 یکی از ظریفترین منبتهای مبل کشور درآن به کار رفته است مبل کد 100 یکی از پرفروشترین مدلهای مبل سلطنتی ملایر می باشد این مدل مبل به مبل گلریز دورو منبت شناخته شده است همینطور که در تصویر مشاهده می کنید میز های غذا خوری و میز جلو مبلی و همچنین میز عسلی این مبل دارای منبت می باشد تولید انبوه این مبل در تولیدی مبل محمدی ملایر باعث شده است که قیمت آن در مقایسه با دیگر کارهای سنگین قیمت مناسبتری داشته باشد شما میتوانید جهت اطلاع از قیمتها باشماره 09183524158 مدیریت مبل محمدی تماس بگیرید .
[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رییس اداره میراث فرهنگی؛ صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت : در این شهرستان سالانه بیش از۶۰ هزار سرویس انواع مبل ومنبت تولید می شود. این دستگاه فوق العاده حساس و دقیق کار می کند به طوری که شما می توانید با این دستگاه چندین پایه مبل (بسته به تعداد کله ها) را به طور همزمان طبق همان نقشه ای که از قبل به حافظه دستگاه داده اید در کمترین زمان منبت کاری می کند. اکنون به گوشه ای از ویژه گی های این دستگاه اشاره می کنیم. دارای 4 , 6 , 8 , 10 کلگی و یا بیشتر موتور اسپیندل hsd ایتالیا 5/4 کیلو وات با مکانیزم میز متحرک (دارای دقت , سرعت بیشتر و بدون لرزش) با قابلیت کار 3 محور تا ابعاد 120×300 سانتی متر ریل و واگن (مارک مرغوب تایوان) هر سه محور ball screw سرو موتورها delta تایوان تابلو برق شامل اینورتور delta و تجهیزات siemens کنترلر radonix – siemens - adtech - mach 3 و دیگر کنترلرها به درخواست مشتری هجده ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش همچنین این دستگاه می تواند بصورت همزمان بر روی 8 کله کار کند این دستگاه فوق العاده حساس و دقیق کار می کند به طوری که شما می توانید با این دستگاه چندین پایه مبل (بسته به تعداد کله ها) را به طور همزمان طبق همان نقشه ای که از قبل به حافظه دستگاه داده اید در کمترین زمان منبت کاری می کند. اکنون به گوشه ای از ویژه گی های این دستگاه اشاره می کنیم. دارای 4 , 6 , 8 , 10 کلگی و یا بیشتر موتور اسپیندل hsd ایتالیا 5/4 کیلو وات با مکانیزم میز متحرک (دارای دقت , سرعت بیشتر و بدون لرزش) با قابلیت کار 3 محور تا ابعاد 120×300 سانتی متر ریل و واگن (مارک مرغوب تایوان) هر سه محور ball screw سرو موتورها delta تایوان تابلو برق شامل اینورتور delta و تجهیزات siemens کنترلر radonix – siemens - adtech - mach 3 و دیگر کنترلرها به درخواست مشتری هجده ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش همچنین این دستگاه می تواند بصورت همزمان بر روی 8 کله کار کند نخجیر یک لول منبت ۵۸۶۸۰۰۰ نخجیر یک لول ساده ۵۲۵۰۰۰۰
نخجیر دو لول منبت ۹۲۱۵۵۰۰
نخجیر دو لول ساده ۸۷۰۰۵۰۰
تفنگ سیاوش ۴۴۷۷۵۰۰
پنج تیر مخصوص (صیاد) ۱۷۸۶۷۵۰۰
پنج تیر معمولی (صیاد) ۱۶۸۳۷۵۰۰
دو لول روی هم تک ماشه (ترکیه) ۲۷۷۵۵۵۰۰
تک لول (روسیه) ۱۱۱۷۲۵۰۰
دو لول روی هم با پوکه پران (روسیه) ۳۱۲۵۷۵۰۰
دو لول کنارهم ب. اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره معرق کاری 10 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 9 مُعَرَّق کاریپیشینهدر دوران قبل از قطعات بزرگ چوبی به عنوان بخشی از ساختمان به کار می رفته است. در این دوره چوب به عنوان یکی از فراوان ترین مصالح طبیعی نقش مهمی در ساخت ابزار فنی و کشاورزی و حتی وسایل خانگی ایفا می کرده است. از دوره سلوکیان آثار چندانی در دست نیست و آثار چوبی دوره اشکانی نیز تا حد زیادی شباهت به دوره هخا دارد. در دوره ساسانی استفاده از کلافهای چوبی در ساختمان متداول می شود. در این دوره نوعی رویه کوبی مربع های چوبی انجام می شده که نقش هندسی و انتزاعی داشته است. نقوش عبارت بودند از نقوش انتزاعی، گیاه و حیوان و انسان.مهم ترین وسایل چوبی که ساخت آنها در قرون اولیه ی متداول بوده عبارت اند از کلبه ها و ساختمان های چوبی، کلافهای ساختمانی، ستون چوبی سقف های کاذب چوبی قابدار، وسایل به ساختمان مثل درب و پنجره، وسایل کاربردی مثل منبر، ابزار آلات صنعتی و کشاورزی.در آثار چوبی دوره میانی ی که مربوط به حدود قرون پنجم تا دهم هجری است اجزای ساختمان های چوبی مثل ستون و سقف، وسایل متصل به ساختمان مثل در، پنجره، نرده به میزان زیادی به چشم می خورد ولی آثار کوچک تر مثل جعبه، قاب، رحل، وسایل خانگی، ابزار آلات، وسایل جنگی و شکار نیز کم و بیش وجود دارد. بیشترین نقوشی که در منبت این دوران می بینیم عبارت اند از: نقوش هندسی، شیارهای موازی، کتیبه، اسامی ائمه (ع)، شکل محر ، لچک، ترنج، گل و بوته، ختایی و اسلیمی، شکوفه،برگ، نخل، شمسه، حیوان و انسان .در اکثر آثار چوبی صفوی می توان تحولاتی از لحاظ نقش و شیوه های اجرایی ملاحظه کرد. صنایع دستی چوبی این دوره که مربوط به حدود قرن 10 و 12 می باشد از لحاظ فنی بسیار ظریف و بادوام و دارای عملکردی مفید و صحیح هستند و از لحاظ هنری بر اساس نقوش و فرهنگی ایرانی ساخته شده اند و از طرفی با دقت و نظم اجرا شده. آثار این دوره شامل ساختمان های چوبی و اجزای وابسته به آن مثل ستون و سقف و در و پنجره و همچنین شامل وسایل کاربردی مثل رحل، جعبه، قاب، صندلی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی و جنگی است. هنر معرق که از دوران قبلی آغاز شده و به طور ساده انجام می شد از این زمان تکامل بیشتری می یابد.منبت کاری دوره میانه ی در حدی بسیار ظریف و باروسازی و ریزه کاری فراوان دیده می شود و پرداخت آن نیز در حد اعلای خود مشاهده می شود. منبت این دوره بر اساس طرح های هندسی، شیارهای موازی، خط ثلث و نسخ، اسلیمی و ختایی به سبک ایرانی، نقوش انتزاعی گیاه و انسان و ترنج و محر مشاهده می شود.هنرهای چوبی بعد از صفویه و به خصوص دوران قاجار نه تنها تکامل فنی نداشت بلکه با افت کیفیت فنی نیز روبرو بود. به طور کلی در آثار چوبی این دوره به دو سبک وجود دارد. بخشی که در آن سعی شده از روشها و نقوش دوران قبل پیروی شود و بخشی دیگر که از اصول فنی و هنری آثار چوبی اروپا الهام گرفته شده. در این دوره به دو نوع منبت بر می خوریم. یکی منبت به شیوه صفوی با عمق کم و طرح ایرانی که ندرتا" دیده می شود و دیگری منبت به شیوه فرنگی با عمق زیاد و با نقش پیچک اجرا شده که به میزان زیادتر وجود داشتهمعرققرار گرفتن قطعات چوب های رنگی در کنار هم به وجود آوردن طرحی مشخص را معرق می گویند. گاه دیده می شود که در کنار چوب های رنگی از مصالحی چون عاج، صدف، ف ات و استخوان هم استفاده می شود. به طور کلی معرق به دو گروه اصلی تقسیم می گردد.الف – معرق زمینه رنگ: اگر در هنر معرق، زمینه کار هم از چوب بریده شود، معرق زمینه چوب نامیده می شود. در واقع طرح اصلی توسط زمینه ایی از چوب احاطه می شود. معرق زمینه چوب به روشهای گوناگونی کار می شود که شامل معرق پازلی، معرق آجری، نازک بری در معرق منبت می باشد.معرق زمینه جورچین (پازلی)با همان شیوه معرق چوب کار می شود، فقط زمینه طرح یا کار را به قطعه های پازل مانند بریده، در کنار هم می چسبانند و سپس باز هم برای مراحل تکمیلی به کارگاه رنگ فرستاده می شود.معرق زمینه آجری: با همان شیوه معرق زمینه چوب کار می شود، فقط تفاوت کار در این است که زمینه طرح به صورت آجری بریده و در کنار هم چیده می شود. آنگاه مراحل تکمیلی را به صورت رایج طی می کنند.نازک بری در معرق: در این شیوه از معرق، ابتدا قطعات طرح مورد نظر معرق بریده می شود. آنگاه به وسیله اره مویی معمولی برش های بسیار ظریف و نزدیک به هم در تمامی قسمت های طرح داده می شود، برش هایی که به فاصله های میلیمتری در کنار هم داده می شود. سپس چوبهای شکل داده شده در کنار هم بر روی زمینه ای از تخته روکش شده و غالبا" بدون هیچ نوع تزئینی چسبانده می شود.معرق منبت: معرقی که نقشهای آن برجسته است معرق منبت گفته می شود برای ساخت معرق منبت ابتدا همه قطعه ها را مانند معرق می برند و بعد آنها رابه طور مجزا به شیوه منبت کاری ساخت و ساز نموده، کنار یکدیگر جفت و جور می کنند. در پایان قطعه را رویزیر کار در محل مربوط نصب می کنند.ابزارابزار کاری که در کارگاه معرق به کار می رود عبارت اند از:اره دست – اره چوب بر – اره ف – پرس دستی (پیچ دستی) – پیشکار – تیزک – چکش – سوهان تخت – سوهان چوب ساب – کمان اره – رنده دستی- سنگ نفت – گازانبر – لیسه – ماشین پرداخت – مته دستی – میخ
با
تحقیق کامل درباره معرق کاری 10 ص
دستگاه منبت مخصوص پایه و تاج مبل
دارای 4 , 6 , 8 , 10 کلگی و یا بیشتر
موتور اسپیندل hsd ایتالیا 5/4 کیلو وات
با مکانیزم میز متحرک (دارای دقت , سرعت بیشتر و بدون لرزش)
با قابلیت کار 3 محور تا ابعاد 120×300 سانتی متر
ریل و واگن (مارک مرغوب تایوان)
هر سه محور ball screw
سرو موتورها delta تایوان
تابلو برق شامل اینورتور delta و تجهیزات siemens
کنترلر radonix – siemens - adtech - mach 3 و دیگر کنترلرها به درخواست مشتری
هجده ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
از قابلیت های این دستگاه کار بصورت همزمان بر روی 8 کله می باشد روش و مراحل ساخت دستگاه cnc شامل: آشنایی با دستگاههای فرز cnc قدیمی با سیستم کنترل plc مستقل آشنایی با طرز کار cnc های قدیمی(ویژه برشکاری ورقهای فولادی:بی -او- سی(boc ) آشنایی با cnc جدید صنایع چوب,سنگ, ف ,طلاو...که ساختار کلی تقریبا ی انی دارند مراحل ساخت یک دستگاه cnc صفحه تراش سه محوره (x,y,z)ویژه صنایع چوب mdf مراحل ساخت یک دستگاه cnc هشت کله (8اسپیند. روستای باباپیر//صنایع چوبی نظیر رنگکاری، نجاری، منبت کاری از کارهای دست هنروران تویسرکانی که از گذشته دور تاکنون در بین علاقه مندان به این هنرها زنده است و تعداد زیادی از نسل کنونی به ویژه روستائیان با این هنر و حرفه کهن عشق ورزیده و به این هنرصنعت روی آورده انددر تصویر زیر چند نمونه از این کارگاهارا در روستای باباپیر می بینیم. بختاج دستگاه منبت مخصوص پایه و تاج مبل
دارای 4 , 6 , 8 , 10 کلگی و یا بیشتر
موتور اسپیندل hsd ایتالیا 5/4 کیلو وات
با مکانیزم میز متحرک (دارای دقت , سرعت بیشتر و بدون لرزش)
با قابلیت کار 3 محور تا ابعاد 120×300 سانتی متر
ریل و واگن (مارک مرغوب تایوان)
هر سه محور ball screw
سرو موتورها delta تایوان
تابلو برق شامل اینورتور delta و تجهیزات siemens
کنترلر radonix – siemens - adtech - mach 3 و دیگر کنترلرها به درخواست مشتری
هجده ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
از قابلیت های این دستگاه کار بصورت همزمان بر روی 8 کله می باشد اختصاصی از فایلکو معرق کاری 10 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 9 مُعَرَّق کاریپیشینهدر دوران قبل از قطعات بزرگ چوبی به عنوان بخشی از ساختمان به کار می رفته است. در این دوره چوب به عنوان یکی از فراوان ترین مصالح طبیعی نقش مهمی در ساخت ابزار فنی و کشاورزی و حتی وسایل خانگی ا. تعداد صفحات: 45 صفحه مقدمه فصل اول مساله تحقیق اهمیت و ضرورت تحقیق طرح تحقیق سوالات تحقیق فرضیه (های ) تحقیق تعریف عملیاتی اصطلاحات تحقیق فصل دوم : پیشینه تحقیق تاریخچه تشکیل مدارس در ایران فصل سوم: روش تحقیق جامعه آماری نمونه آماری حجم نمونه و روش نمونه گیری ابزارهای تحقیق روش تجزیه و تحلیل فصل چهارم مقدمه جداول فصل پنجم تجزیه و تحلیل خلاصه های مطالب آزمون بینه و سیمون محدودیت ها پیشنهادات منابع تابلو منبت (شعر) تقدیم به بهترینم ودوست واقعیم در زندگیم       م        ب       ا     ر       ک      ع     ز    ی       ز      م  اختصاصی از هایدی مقاله درباره مصنوعات چوبی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 10 آشنایی با صنایع دستی ایران   فصل چهارم - مصنوعات چوبی1- چرا زمان ساخت نخستین مصنوعات چوبی معین نیست؟زیرا چوب ماده ای است، آسیب پذیر که شرایط مختلف جَوّی، محیطی و گذشت زمان بر روی آن تأثیر مستقیم و غیرمستقیم داشته، آن را فرسوده و به تدریج نابوده می کند. بنابراین تاریخ و زمان مشخصی در مورد استفاده انسان از این ماده در دست نیست.  2- چه شواهدی از کاربرد در زمان هخا ان در دست است؟ دو مورد بیان کنید.داریوش در فرمان بنیاد شهر شوش می گوید: «تخته و چوب یکا از گاندرا و کرمانیا آورده شد)». واژه (یکا) در زبان فارسی همان درخت جگ است که چوبی قهوه ای رنگ و سخت دارد. از این نقش برجسته قصر آپادانا در دوره هخا آشکار می شود که چوب را برای استفاده کاربردی و تزئینی در دوران مادها نیز به کار می گرفتند. در قسمتی از این نقش برجسته یک درباری ماد در حال حمل یک صندلی چوبی مشاهده می شود که مربوط به سده پنجم پیش از میلاد است.  3- ساسانیان به چه منظور در ساختن دیوارها از (کلافهای چوبی) استفاده می کرده اند؟در زمان ساسانیان استفاده از چوب در ساختمان رواج بسیار داشته است. به ویژه استفاده از کلافهای چوبی در میان دیوارها به منظور استحکام بخشیدن رایج بوده است.  4- ت کاری را تعریف کنید؟واژه منبّت از نبات به معنی گیاه، گرفته شده است و در اصطلاح به نقش برجسته و کنده کاری روی چوب گفته می شود.  5- ابزار و وسایل مورد نیاز در منبّت کاری را نام ببرید؟1. مغار2. چکش چوبی (تخماق)3. دیگر وسایل و ابزار  6- مغار را تعریف کنید و انواع آن را ذکر کنید؟مغار: تیغه ای است فولادی با دسته چوبی یا پلاستیک فشرده که در مقابل ضربه، مقاوم است. مغارها به چهار گروه تقسیم می شوند:1. مغارهای تخت :که تیغه ای تخت با لبه برش صاف دارد و برای دوربری خطوط و کنده کاری زمینه منبّت استفاده می شوند. 2. مغارهای نیم واز :که دارای تیغه ای ناودانی شکل با لبه برش هلالی است و برای دوربری قسمتهای منحنی شکل و ساخت و ساز استفاده می شود. 3. مغارهای لگویی :با تیغه ای ناودانی شکل و لبه برش نیم دایره است و از آن برای دوربری قسمتهای دایره ای شکل و ساخت و ساز نقوش استفاده می شود. 4. مغار شفره :با تیغه ای ناودانی با لبه برش به شکل هفت است و از آن برای شیار زدن و دوربری اولیه نقوش استفاده می شود.  7- چکش چوبی چه کاربردی دارد؟چکش چوبی وسیله ای است که از یک دسته و یک سر چوبی درست شده و منبت کاران برای ضربه زدن به سردسته مغار از آن استفاده می کنند.  8- مراحل تولید منبت را توضیح دهید؟1. انتخاب و آماده نمودن طرح و قطعه چوب مناسب برای منبت کاری؛ 2. انتقال طرح روی چوب :که از طریق چسباندن طرح روی چوب، طراحی مستقیم، کپی طرح، گرده طرح روی چوب مورد نظر انجام می  گیرد. 3. دوربری :برای شکل گیری نقش منبت، ابتدا دوربری و سپس زمینه ی اطراف نقوش را کنده کاری می کنند. 4. کنده کاری :با استفاده از مغاز تخت، ابتدا چوب اضافی کناره های زمینه کار و در نهایت چوب اضافی بخشهای میانی زمینه را برمی دارند. 5 . ساخت و ساز و روسازی :پس از تراشیدن زمینه کار، با مغار مناسب، ساخت و ساز را شروع می کنند.  9- معرق چوب چیست؟معرق چوب تلفیق و ترکیبی است از انواع چوبهای خودرنگ، مواد و مصالحی مانند استخوان، صدف، روی، مس، عاج، خاتم و غیره که در روی سطح چوبی، نقشی را به وجود می آورد. 10 - چه مواد مصالحی در ساخت معرق چوب کاربرد دارد؟مواد و مصالحی که در ساخت معرق چوب به کار می رود، به دو گروه چوبی و غیر چوبی تقسیم می شوند:1. مواد و مصالح چوبی :در معرق چوب از انواع چوب خودرنگ مانند گردو، چنار، عناب، نارنج، سنجد، زبان گنجشک، راش، گل ، فوفل و بسیاری از چوبهای دیگر، بنا به طرح مورد نظر و سلیقه معرق کار انتخاب و استفاده می شود. 2. مواد و مصالح غیر چوبی :
با
مقاله درباره مصنوعات چوبی
زمان : نهم/مردادماه / نود و چهار
مکان :تالار اجتماعات هتل آسمان اصفهان
موضوع:رونمایی از کتاب
مدت :ده صبح الی دو بعد از ظهر
به دعوت :آقای جعفر کوشش خواجویی مولف کتاب
مهمانان :هنرمندان هنرهای دستی و تجسمی و مسوولین هنری
برنامه ها:قرآن(آقای داریوش شریفی )،سخنرانی آقای عرفان منش س رست رو مه قدس در اصفهان،اجرای مراسم رونمایی از کتاب،موسیقی سنتی گروه هرمس*،سخنرانی آقای محمد حسین دهقانی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان،سخنرانی خوشنویس زاده مشاوره کتاب،سخنرانی فیض الهی عضو هیات مدیره اتحادیه صنایع دستی استان اصفهان،تجلیل از هنرمندان نقش آفرین در این کتاب در رشته های:سوخت معرق پوست،نقاشی،منبت کاری،خوشنویسی،مشبک ف ،فرش،مرمت فرش،نگارگری،قلمزنی،گچبری و آیینه کاری،معرق منبت چوب،جواهر سازی سنتی،خاتم،مینای خانه بندی،طلاکوبی،زره بافی،مقرنس بندی،مینا کاری،سفال گری،کاشی کاری،معرق چوب،مجسمه سازی،رسمی بندی،اروسی سازی،رشتی دوزی ،لباس های محلی و دوخت های سنتی ایران
مجری:ابراهیم ماهیان *گروه هرمس دف:محسن سلیمانی فر ضرب:مهدی مقدم نی:رسول خوب آواز:مهرداد مراد مند دستگاه منبت مخصوص پایه و تاج مبل
دارای 4 , 6 , 8 , 10 کلگی و یا بیشتر
موتور اسپیندل hsd ایتالیا 5/4 کیلو وات
با مکانیزم میز متحرک (دارای دقت , سرعت بیشتر و بدون لرزش)
با قابلیت کار 3 محور تا ابعاد 120×300 سانتی متر
ریل و واگن (مارک مرغوب تایوان)
هر سه محور ball screw
سرو موتورها delta تایوان
تابلو برق شامل اینورتور delta و تجهیزات siemens
کنترلر radonix – siemens - adtech - mach 3 و دیگر کنترلرها به درخواست مشتری
هجده ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
از قابلیت های این دستگاه کار بصورت همزمان بر روی 8 کله می باشد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: بخش عمده ای از اقتصاد ما وابسته به صنایع دستی است و مهمترین بخش سهم بری هم در کارگاه ها و هم اشتغال در حوزه منبت است. دستگاه های cnc چوب، حرفه ای ترین مدل فرز برای کاربرد در صنعت چوب می باشد. این نوع از دستگاههای cnc چوب دارای قابلیت و کارای فروان با بالاترین سرعت می باشد.
دستگاه cnc چوب جهت کار در دو نوع تعویض اتوماتیک ابزار و تک ابزار های cnc چوب، حرفه ای ترین مدل فرز برای کاربرد در صنعت چوب می باشد.
دستگاههای cnc چوب دارای موتورهای حرکتی با دقت بالا و قدرت کافی جهت حرکت محورها استفاده شده است.
میز این دستکاهها در دو دو نوع ساده و مکنده ساخته شده است.
دستگاه cnc چوب کاربردهای دستگاه سی ان سی چوب : دارای 3 عملکرد: حکاکی ( engraving ) ، برش ( cut ) ، منبت کاری
حوزه های استفاده دیکر این دستکاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد برش ورقه های چوب و ام دی اف، ساخت قطعات کوچک و متوسط سیسمونی، ساخت عناصر کوچک و متوسط دکوراسیون اداری و نمایشگاهی، ساخت تابلو از چوب، ام دی اف و غیره، ساخت قطعات منبت، برش و حکاکی پل ی گلاس و...
غیر سخت شامل انواع چوب ، نئوپان، تخته 3لا، ام دی اف، آلومینیوم، فوم شیت
مشخصات دستکاه: ابعاد دستگاه سی ان سی چوب به سفارش مشتری
سازه فولادی و ریخته کری های حساس
اسپیندل hsd هوا خنک شونده ،6 کیلو وات
اینورتور 7.5 کیلو وات
سیستم روغن کاری دستی
نرم افزارهای مختلف طراحی و جی کد حداقل و حداکثر قطر ابزار دستگاه : 3.175 - 12.7 میلی متر
حداکثر سرعت حرکت خطی کلگی: 40 متر بر دقیقه
حداکثر سرعت هنگام انجام کار: 20 متر بر دقیقه
سرعت دوران اسپیندل سی ان سی : تا 24000 دور بر دقیقه
ریل راهنما تایوانی pmi/hiwin در محورهای x,y
دنده شانه مورب برای محورهای x,y
بال اسکرو تایوانی برای محور z
دقت حرکتی دستگاه: 0.02 میلی متر
دقت تکرار مجدد دستگاه : 0.02 تا 0.03میلی متر
سیستم حرکتی: سروو موتور 750 وات
منبع برق: 3 فاز 380 ولت
تعداد صفحات: 45 صفحه http://s5.picofile.com/file/8159393192/microsoft_word_2013_logo_svg.png نوع فایل: word (قابل ویرایش) فصل اول (طرح تحقیق) کلیات موضوع تحقیق مقدمه بیان مساله هدف تحقیق فرضیه های تحقیقhttp://s5.picofile.com/file/8160268634/buy11.png روش تحقیق جامعه آماری نمونه آماری نحوه گزینش ابزار جمع آوری اطلاعات روش آماری اهمیت و ضرورت تحقیق محدودیتها تعریف عملیاتی متغیرهای تحقیق فصل دوم (ادبیات و پیشینه تحقیق) درونگرایی و برونگرایی تیز هوش موفق (پیش آموز) تیز هوش و با استعداد فصل سوم (روش تحقیق) روش تحقیق جامع آماری نمونه آماری و نحوه گزینش داده ها روش آماری فصل چهارم (یافته ها و تجزیه و تحلیل داده ها) ج توزیع فراوانی تفسیر محدودیتها خلاصه و نتیجه گیری پیشنهادات تحقیق فصل پنجم (خلاصه تحقیق و پیشنهادات فهرست مطالب عنوان صفحه فصل اول (کلیات تحقیق).................................................................................................1 مقدمه.........................................................................................................................2 طرح مسئله..................................................................................................................4 ضرورت انجام تحقیق.......................................................................................................5 سوالات تحق. دانشجویان محترم شرکت کننده در کارگاه روش تحقیق مقدماتی حداکثر تا روز چهارشنبه بیستم آذر ماه جهت تحویل تکالیف عملی کارگاه روش تحقیق به باشگاه پژوهشگران دارای فرصت می باشند.نتایج نهایی در روز شنبه ۲۳/۹/۱۳۹۲ اعلام خواهد گردید. موضوعات تحقیق: کارآفرینی، اشتغال، ن، کارآمدی، مدیریت متن کامل این تحقیق در 18 صفحه با فرمت ورد (word) قابل است. چکیده تحقیق: علل و انگیزه روی آوردن ن به کار در خارج از منزل و نیز برخی از آثار اشتغال ن بویژه مادران همواره قابل بررسی است، اما در این تحقیق برآنیم تا وضعیت موجود کشور را در دو جنبه بررسی کنیم؛ یکی حوزه واقعیت که شامل ن جویای کار و نیز شاغل می شود و دیگری حوزه برنامه ریزی کلان و قانون گذاری که ت و مجلس عهده دار آن می باشند. انطباق هر چه بیشتر این دو حوزه، امکان حل سریع تر مشکلات و مسائل ن و مادران شاغل را فراهم می آورد. برای به ادامه مطلب مراجعه فرمائید. تحقیق هنر درمانی روی ک نتحقیق-هنر-درمانی-روی-ک ن تحقیق هنر درمانی روی ک ن؛ کاربرد هنردرمانی به ویژه روی ک ن استثنائی، مارا واداشت تا به جستجو و کنجکاوی در این زمینه بپردازیم. هنر درمانی جنبه های مختلفی دارد: موسیقی درمانی، نقاشی درمانی، دراماتراپی، قصه درمانی، شعر درمانی و ... که دراینجا، به تمام جنبه های هنر درمانی نپرداخته ایم، بلکه فایل روشهای پژوهش در علوم رفتاری را معمولا با توجه به دو ملاک هدف و ماهیت تقسیم بندی می کنند (حافظ نیا،1382). • دسته بندی روش های تحقیق بر اساس هدف
براساس هدف پژوهش ها به پژوهش های بنیادی و کاربردی تقسیم می شوند. البته زهره سرمد معتقد است پژوهش ها براساس هدف به سه دسته تقسیم می شوند: تحقیق بنیادی، تحقیق کاربردی و تحقیق و توسعه. با عنایت ب.