تحقیق کامل درباره آموزش زبان برنامه نویسی c 30 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره آموزش زبان برنامه نویسی c 30 ص : اختصاصی از نیک فایل کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس
 کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس

یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر را به ما می آموزد. عمومیت زبان c++ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان c++ نسبت به c دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در c برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان c++ در دو قسمت آموزش داده می شود.
با
کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس
اختصاصی از نیک فایل آموزش زبان برنامه نویسی c++ با و پر سرعت .
برنامه نویسی c++ رو در فایل pdf که خودم آمادش و حدود یک ماه هم طول کشید تا آماده بشه رو به صورت حرفه ای آموزش ببینیناین فایل مخصوص ایی که میخوان امنیت رو به صورت حرفه ای دنبال کننو به ب درآمد بپردازن با این فایل.
با
آموزش زبان برنامه نویسی c++
1. آشنایی با زبان برنامه نویسی لوگو 2. delphi 6 راهنمای جامع برنامه نویسان 3. برنامه نویسی qbasic 4. راهنمای جامع foxpro 2.6 برای برنامه نویسان 5. آموزش ویژوال c++ 6 در 21 روز 6. مرجع کامل microsoft windows xp در 21 روز 7. خودآموز گام به گام طراحی سایتهای اینترنت 8. مرجع کامل توربو پاسکال 7.0 9. مرجع استاندارد و حرفه ای word xp 10. مرجع کامل adobe p oshop 8 همگی تمیز، 10 جلد = 10 هزا. عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان نوشته می شود آموزش مقدماتی برنامه نویسی است یک برنامه ساده محاسباتی با چند زبان مختلف از قبیل : بیسیک-فورترن-سی-پاسکال-اتولیسپ ...مقایسه می شود اشاره مختصر به روش حرفه ای برنامه نویسی اگر محدودیت حجم مطلب نداشت. معرفی زبان برنامه نویسی اسکرچ تا حالا به خودتون گفتین که ای کاش خودم می تونستم یک بازی کامپیوتری درست کنم مثل پرندگان خشمگین و یا این که یک انیمیشن مثل شِرِک درست کنم!
هیچ با خودتون فکر کردید که اگه به جای شخصیت های بازی های کامپیوتری ع خودتون رو قرار بدید چه قدر جالب می شه!
در یک خیلی معروف توی ( ام آی تی) یک زبان برنامه نویسی مخ. اختصاصی از نیک فایل کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی با و پر سرعت .
 کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
 کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی معرفی کتاب :مجوعه ably به عنوان حامی موسسه ای حمایت از ک ن سرطانی محک، این کتاب را به این موسسه اهدا کرده است.اندروید یک سیستم عامل موبایل مبتنی بر نسخه ی تغییر یافته linux می باشد. که این سیستم عامل از همان ابتدا با نام اندروید توسعه و راه اندازی شد. در سال 2005 طبق یک استراتژی برای ورود به بازار موبایل شرکت گوگل، اندروید و ابزارهای کار با آن را ارائه داد.شرگت گوگل می خواست که اندروید open source و free باشد. بنابراین بیشتر کد های اندروید را تحت open source apache licens منتشر کرد به ا ین معنی است که هر ی می تواند به آسانی سورس کد اندروید را به صورت کامل کند و از آن استفاده کند. 
با
کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
ویژه ی برنامه نویسی محاسباتی رشته عمران (همچنین قابل استفاده در سایر رشته های ی) قابل استفاده جهت برنامه نویسی دستگاه های 98xx ،casio 5800، الجبرا (algebra) و مشابه آموزش صریح، روان و کاربردی دستورات، توابع و فرمول ها به زبان فارسی همراه با ده ها مثال مفید و هدفمند آموزش نکات، ترفندها و زیر برنامه های مفید جهت برنامه نویسی حرفه ای رشته عمرانل. اختصاصی از نیک فایل کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c نویسنده: عبدلله آراسته
موضوع: برنامه نویسی
تعداد صفحات: ۲۵۷
فرمت: کتاب pdf
زبان: فارسی
با
کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
اگر با برنامه نویسان گفت وگویی داشته باشید مشاهده می کنید که هر برنامه نویسی یک زبان محبوب خود را برگزیده است. اما ی ری زبان های برنامه نویسی نیز وجود دارند که بسیاری از برنامه نویسان در آرزوی حذف دائمی آن ها از جهان فناوری هستند. زبان هایی که به مرور زمان ممکن است محو شوند.

آموزش کامل برنامه نویسی دستگاه فرز با کنترلر fanuc
آموزش-کامل-برنامه-نویسی-دستگاه-فرز-با-کنترلر-fanucآموزش کامل برنامه نویسی دستگاه فرز با کنترلر fanuc فایلآموزش کامل برنامه نویسی دستگاه تراش cnc با کنترلر sinumerik
آموزش-کامل-برنامه-نویسی-دستگاه-تراش-cnc-با-کنترلر-sinumerikآموزش کامل برنامه نویسی دستگاه تراش cnc با کنترلر sinumerik  فایل

اختصاصی از یاری فایل کتاب آموزش برنامه نویس سی پلاس پلاس با و پر سرعت .
کتاب آموزش برنامه نویس سی پلاس پلاس     یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر را به ما می آموزد.
عمومیت زبان c++ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان c++ نسبت به c دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در c برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان c++ در دو قسمت آموزش داده می شود. در قسمت اول (همین مجموعه) دستورات و ساختمان داده ها معرفی می شود و در قسمت دوم مفاهیم شی گرایی آموزش داده خواهد شد.
با
کتاب آموزش برنامه نویس سی پلاس پلاس
اختصاصی از اینو دیدی مقاله کامل درباره برنامه به زبان برنامه نویسی matlab با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 2 برنامه به زبان برنامه نویسی matlab :function newton(f,x0,tol,n)%newton’s.method for solving the nonlinear’%equation%f(x)=0iter=0u=feval(f,x0);v=feval(df,x0);er=abs(u/v);disp(‘ ‘)disp(‘iter x f(x) df(x) xn+1-xn’)disp(‘ ‘)fprintf(‘%2.0f % 12.6f %12.6f %12.6f \n’,iter,x0,u,v)while(err>tol)&(iter<=n)&(v=1)x1=x0-u/v;err=abs(x1-x0);x0=x1;u=feval(f,x0);v=feval(df,x0);iter=iter+1;fprintf(’%2.0f %12.6f %12.6f %12.6f/n’,iter,x0,u,v,err)endif(v==0)disp(‘division by zero’?)endif(iter>n)disp(‘method failed to converge’)end وجی مسئله به روش نیوتن :x^4-4x^3-x^2+4x-10=0 f(x)xn+1n-0.6666666670-10.562500001-7.7425343272-5.6500656083-4.1113556894-3.0009094435-2.2336124646-1.7591039067-1.5407973148-1.4927753299-1.49059566010-1.49059129411-1.49059129412فرمول xn+1=xn-f(x)َ بادقت ماشین حساب∑=x^4n-4x^3n-x^2n+4xn-10xn+1=xn-4x^3n-12x^2n-2xn+4n=0,1,2,… x0=1با دقت ماشین حساب∑=α≈x13=-1.490591294 f(x13)=0.000000000تهیه کننده : جعفر فتحی عزیزآباد
با
مقاله کامل درباره برنامه به زبان برنامه نویسی matlab
اختصاصی از فایلکو کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c معرفی کتاب :زبان برنامه نویسی سی، زبانی همه منظوره، ساخت یافته و روندگرا می باشد که در سال ۱۹۷۲ توسط دنیس ریچی در آزمایشگاه بل ساخته شد.
زبان c را دنیس ریچی از روی زبان b و bcpl در آزمایشگاه بل ساخت و ویژگی های جدیدی همچون نظارت بر نوع داده ها نیز به آن اضافه کرد. ریچی از این زبان برای ایجاد سیستم عامل یونی استفاده کرد اما بعدها اکثر سیستم عاملهای دیگر نیز با همین زبان نوشته شدند. این زبان با سرعت بسیاری گسترش یافت و چاپ کتاب "the c programming language" در سال ۱۹۷۸ توسط کرنیگان و ریچی باعث رشد روزافزون این زبان در جهان شد. 
با
کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
اختصاصی از فایلکو آموزش برنامه نویسی جاوا با و پر سرعت .
آموزش برنامه نویسی جاوا
آموزش برنامه نویسی جاوا جاوا یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که شرکت سان مایکروسیستمز آن را ابداع کرده است زبان جاوا بسیار شبیه به++ cاست. اما مدل شی گرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی میکند در این فایل شما زبان برنامه نویسی جاوا را به صورت آسان و قدم به قدم و به همراه مثال های متعدد فرا خواهید گرفت بیش از هرچیز توجه داشته باشید که زبان جاوا را با جاوا اسک یت اشتباه نگیریم .یکی از قابلیت های زبان برنامه نویسی جاوا این است که مدیریت حافظه را به صورت خ ر انجام میدهد علاوه براین شعار جالبی که توسعه دهنگان جاوا دارند این است که یک بار بنویس و همه جا اجرا کن .زبان جاوا به عنوان یکی از زبان های اصلی توسعه اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید محسوب می گردد . لذا اگر تمایل دارید وارد بازار کار طراحی اپ اندروید شوید نیاز است تازبان جاوا را فرا بگیرید . نویسنده : محمد باقر معموری   ویراستار نهایی : احسان شاه بختی
با
آموزش برنامه نویسی جاوا
آموزش برنامه نویسی با زبان پرطرفدار سی شا در 50 پی دی اف تهیه و برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شد. با استفاده از این آموزش شما بدون هیچ پیش نیازی از برنامه نویسی و از صفر شروع به آغاز کار با برنامه نویسی سی شا می کنید. با مطالعه ی این آموزش می توانید به راحتی کد نویسی در موتور بازی سازی یونیتی را هم انجام دهید. برای یادگیری کار با موتو. زبان های برنامه نویسی شاید تاکنون مقاله های زیادی درباره ی محبوب ترین و شناخته شده ترین زبان های برنامه نویسی خوانده باشید. اگر هم تاکنون به این قضیه فکر نکرده بودید، با مراجعه به سایت tiobe.com می توانید محبوب ترین زبان برنامه نویسی فعلی دنیا از دید توسعه دهندگان را بی د. اما به نظر شما پیچیده ترین زبان برنامه نویسی کدام است؟ برای آشنایی با این زبان، با من همراه باشید. طراحی سایت با زبان asp.net تعریف برنامه نویسی تحت وب با asp.net همان طور که در مطالب قبلی گفته شد که سایت ها یا استاتیک هستند یا داینامیک امروز می خواهیم در مورد زبان برنامه نویسی asp.net صحبت کنیم در مقاله های قبل در مورد زبان برنامه نویسی php به طور کامل آشنا شدید asp مخفف کلمه active server pages است و یک محیط منحصر به فرد برای شرکت مایکروسافت به حساب می آید ، این زبان برنامه نویسی اکنون قدیمی شده است و جای خود را به زبان اسکریپت نویسی asp.net داده است. در همینجا به این نکته اشاره کنم که در واقع asp.net یک زبان برنامه نویسی طراحی سایت نیست تکنولوژی برنامه نویسی وب با استفاده از دات نت است، شما می توانید با #c یا زبان های برنامه نویسی دیگر دات نت طراحی سایت asp.net بنویسید
برای مطالعه این مطلب ادامه مطلب را بخوانید ادامه مطلب سایت آموزش برنامه نویسی به زبان انگلیسی
به نظر سایت خوبی میاد.
به نظر برای هندی ها ست.
https://www.tutorialspoint.com/csharp/ پروژه کامل و آماده ی نرم افزار آموزشگاه زبان
جهت پروژه ی نرم افزار آموزشگاه زبان کلیک کنید جهت پروژه ی نرم افزار آموزشگاه زبان کلیک کنید جهت پروژه ی نرم افزار آموزشگاه زبان کلیک کنید

پروژه ی نرم افزار uml سیستم آموزشگاه زبان
پروژه uml , پروژه ی نرم افزار سیستم آموزشگاه زبان , نمودار usecase , فایل رشنال رز , فایل رشنال رز , فایل نمود. آموزش و پرورش ایران به روسیه پیشنهاد کرد که زبان فارسی و روسی در مدارس دو کشور به عنوان زبان دوم آموزش داده شود. بعد از واکنش ها به این خبر، بطحایی درباره آن توضیحاتی ارائه داد. پروژه ی نرم افزار آموزشگاه زبان - کامل
جهت مشاهده و پروژه کلیک کنید

جهت مشاهده و پروژه کلیک کنید

جهت مشاهده و پروژه کلیک کنید


پروژه uml , پروژه ی نرم افزار سیستم آموزشگاه زبان , نمودار usecase , فایل رشنال رز , فایل رشنال رز , فایل نمودار cl
پروژه ی نرم افزار uml سیستم آموزشگاه کامپیوتر

فهرست مطالب. مقدمه 8. هدف سیستم ج. اختصاصی از فایلکو مقاله ای کامل در مورد زبان برنامه نویسی روبی (ruby) با و پر سرعت .
مقاله ای کامل در مورد زبان برنامه نویسی روبی (ruby)
مقاله ای کامل در مورد زبان برنامه نویسی روبی (ruby) این مقاله 31 صفحه ای در قالب word بوده و تمامی صفحات آن دارای حاشیه و همچنین پس زمینه میباشد و به شرح کامل زبان برنامه نویسی روبی از قبیل تعریف،تاریخچه،پیاده سازی،توابع همراه با مثال و........پرداخته است.قسمت هایی از مقاله :روبی یک زبان برنامه نویسی انعطافپذیر ،پویا و شی گرا است. روبی سینت پرل و شی گرایی اسمال تاک را ترکیب میکند و در برخی امکانات با پایتون و لیسپ و dylan و clu مشترک است. روبی یک زبان مفسر single-p است. پیاده سازی اصلی آن یک نرم افزار آزاد منتشر شده تحت
یک مجوز بازمتن است. و ادامه مقاله
با
مقاله ای کامل در مورد زبان برنامه نویسی روبی (ruby)
زبان برنامه نویسی سی c چیست؟
زبان برنامه نویسی سی (c programming language) به سخت افزار یا سیستم عامل خاصی وابسته نیست . این زبان خصوصیات و اجزا زبان های برنامه نویسی پیشرفته را همراه با کارآیی بالای زبان اسمبلی در بردارد و گاهی آن را یک زبان نیمه پیشرفته می دانند .
سی c به گونه ای است که تطبیق نرم افزار از یک نوع کامپیوتر به نوع دیگر را آسان . آموزش برنامه نویسی به زبان سی با ابزار های تحت ویندوز
گرافیکی + کنسولی
موضوع : آموزش زبان سی از مبتدی تا حرفه ای ادامه مطلب
شروع دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پایتون
ابا توجه به محبوبیت زبان برنامه نویسی پایتون در میان برنامه نویسان ایرانی از یک سو و همچنین کاربردی بودن این زبان برنامه نویسی در جنبه های مختلف از سوی دیگر، بر آن شدیم تا دوره ی آموزش زبان برنامه نویسی پایتون را به صورت کاملا رایگان و آنلاین در اختیار کاربران قرار دهیم. ادامه مطلب – ۳۷۰ دقیقه آموزش فارسی زبان برنامه نویسی جاوا از آشنایی مقدماتی تا انجام پروژه های مختلف .
– آموزش فوق العاده کاربردی و سطح یک جهانی دوبله شده از اساتید برنامه نویسی برنامه نویسی دنیا – برای اولین بار در ایران – (دوبله شده به فارسی توسط متخصصین برنامه نویسی ایرانی)
* شامل دوره آموزشی فارسی و مثال محور :
دور آموزشی ” کلیات آ. fortran1 کامل ترین مجموعه آموزشی زبان برنامه نویسی فرترن + fortran 95 فرترن (fortran) مخفف عبارت (formula translation) به معنی تبدیل / ترجمه فرمول ، زبانی ساده ، محاسباتی و مفسری است . این نرم افزار شما را قادر می سازد تا فرمول های مختلف در برنامه ها را به کد کامپیوتری مبدل سازید . بسیاری از پروژه های ی توسط این زبان برنامه نویسی نوشته و اجرا می شوند ..... در ادامه مطلب... اختصاصی از یارا فایل کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه
 کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه در کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه سعی شده است که مطالب به زبان و کدهای بسیار ساده آموزش داده شود و امید است که از آن بهره کافی را ببرند. phpp شاید عمومی ترین زبان اسکریپتی تحت وب باشد و استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود و یا با استفاده از php می توان صفحات ورودی ایجاد کرده. جزییات ورود اطلاعات از طریق فرم ها را بررسی نمایید. فروم، گالری تصاویر و بسیاری از چیزهای دیگر را ایجاد کنید.
با
کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه

سی پلاس پلاس سی + + c++ سی (زبان برنامه نویسی) آموزش برنامه نویسی c++سی پلاس پلاس سی + + c++ سی (زبان برنامه نویسی) آموزش برنامه نویسی c++سی پلاس zwnj;پلاس در هفت جلسه سی + + , c++ سی (زبان برنامه zwnj;نویسی) , آموزش برنامه نویسی c++ ...دریافت فایل به همت سون لرن و با حمایت شرکت های معتبر، اولین دوره ی تضمینی و استخدامی آموزش صفر تا صد برنامه نویسی لاراول برگزار می شود. گویا آی تی – دوره ی برنامه نویسی لاراول به صورت تضمینی با حضور علاقه مندان به برنامه نویسی وب، دانشجویان و کارمندان it در تاریخ ۱۸ آذر ۹۶ برگزار می شود. تضمین کیفیت و برگرداندن کامل هزینه در صورت[ادامه مطلب] معرفی زبان های برنامه نویسی پیشرفت و گسترش تکنولوژی بر پایه زبان های برنامه نویسی بوده است، و خلق نرم افزار های گوناگون با استفاده از این زبان ها امکان پذیر شده است، امروزه با پیشرفت این زبان ها و تولید نرم افزار های گوناگون هر روز شاهد پیشرفت بیشتر تکنولوژی هستیم. در این مطلب به معرفی زبان های برنامه نویسی پرکاربردی میپردازیم که در دنیای امروزی برای خلق نرم افزار های پیشرفته به آنها نیاز دارید. زبان برنامه نویسی جاوا زبانی بر پایه کلاس و شی گرا که در سال 1990 توسط sun microsystems طراحی شده است. بوسیله این زبان نرم افزار های و بازی های بزرگی طراحی و ایجاد شده اند که بخشی در قالب وب و موبایل ارائه شده اند، از جمله سیستم عامل اندروید که از معروف ترین آن هاست. نرم افزار های جاوا چند گانه هستند، که هم در سیستم عامل مک و هم در ویندوز قابل استفاده اند. زبان برنامه نویسی c یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی میباشد که در دهه 70 معرفی شد، که زبان های سی شا و سی پلاس پلاس و جاوا و ... نیز از این زبان گسترش یافته اند. برای همین این زبان را از ابت ترین زبان ها میدانند که به یادگیری زبان های دیگر کمک میکند. تعداد زیادی زبان برنامه نویسی برای توسعه دهندگان وب مانند java, .net, php, ruby, perl, python و … یا نرم افزار های محاسباتی مانند matlab , maple , mathematica , rar و … یا زبان های برنامه نویسی مانند fortran , cobol , basic و … وجود دارد. اما می خواهیم امروز درباره دو تا از قدیمی ترین و پر اقبال ترین زبان های برنامه نویسی یعنی c و ++c صحبت کنیم ، که خصوصیاتی برجسته چون پر کار. prolog یک زبان برنامه نویسی منطقی چند منظوره مبتنی بر مفاهیم هوش و زبان شناسی محاسباتی این زبان، ریشه خود را بر خلاف بسیاری از زبان های برنامه نویسی دیگر از منطق صوری گرفته است. پس منطق برنامه را از لحاظ روابط بیان کرده است و اجرای آنها بیشتر از طریق پرس و جوها حول این روابط موجب شده میشود. باید توجه داشت که این پرس و جوها از داده های مجزایی ساخته می شوند. منطق گرا بودن این زبان، برای بکارگیری در بانک های اطلاعاتی، ریاضیات نمادین، زبان تجزیه و برنامه های دیگر بسیار سودمند است. در کتاب پیش رو که توسط سید ناصر رضوی نوشته و آماده شده بطور کامل با این زبان برنامه نویسی آشنا می شوید. لینک: مستقیم زبان : فارسی حجم: 2.95 مگابایت با سلام خدمت تمامی علاقمندان به برنامه نویسی. دوره آموزش صفر تا صد 5 در حال آماده شدن است و تا چند روز دیگر در وبلاگ قرار می گیرد که امید وارم لذت ببرید و همچنین مطالب آموزنده ای به همراه خودش داشته باشه. ادامه مطلب نام کتاب : آموزش جامع زبان برنامه نویسی #c نویسنده : سید محمد هاشمیان زبان کتاب : فارسی تعداد صفحه : ۹۵۱ قالب کتاب : pdf حجم فایل : ۱۰ mb توضیحات : بدون شک یکی از بهترین مراجع الکترونیکی فارسی برای زبان سی شا (#c) این کتاب می باشد. اما هرچه هست اگر می خواهید یک مرجع کامل، مرتب و قدرتمند در مورد برنامه نویسی به زبان #c و همچنین asp.net داشته باشید ای. مجموعه آموزش تصویری برنامه نویسی مبتنی بر سیستم عامل android به زبان سی شاپ و تحت mono android را برای کاربران عزیز آماده کرده ایم.

این مجموعه محصول appdev است و مربوط به mono android 4 و visual studio 2010 می باشد.به کاربرانی که قصد یادگیری برنامه نویسی سیستم عامل محبوب آندروید به زبان سی شا را دارند توصیه می کنیم این مجموعه فوق العاده را کنید.همچنین ع. جی کد -gcode - یک نام عمومی برای زبان برنامه نویسی کنترل عددی -numerical control- است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . این زبان پیاده سازی های زیادی دارد .از این زبان بیشتر در اتوماسیون استفاده می شود که بخشی از ی مبتنی بر کمک کامپیوتر است . بعضی مواقع به جی کد زبان برنامه نویسی جی نیز گفته می شود . در اصطلاح اساسی جی کد زبان برنامه نویسی است که کاربران به ماشین هایی که توسط کامپیوتر کنترل می شوند ، می گویند که چه چیزی را چگونه بسازند .
سلام به کاربران وبلاگ برنامه نویس 2016
امروز می خواهم که وبسایت هایی را درباره برنامه نویسی به شما معرفی کنم که هر برنامه نویس و کامپیوتر بدون این سایت ها به ندرت پیشرفت می کند و به جرات می توانم بگویم که 70 درصد پیشرفت در برنامه نویسی و گرافیک و هر چیز درباره کامپیوتر با آموزش رقم می خورد . امیدوارم که خوب باشد نام سایت موضوع سایت آدر. ۱۲ دلیل برای یادگیری swift، زبان برنامه نویسی متن باز اپل
زبان برنامه‌نویسی swift از شرکت اپل یک زبان متن باز و انعطاف‌پذیر است، اپل با در نظر گرفتن امکانات جدید و سهولت استفاده این زبان را به یکی از انعطاف‌پذیرترین زبان‌های  دنیا تبدیل کرده است. پلتفرم جدید به ک ن آموزش می دهد که با کنار هم قرار دادن بلوک ها، کدهای نرم افزاری را مورد استفاده قرار دهند. گوگل برای ک ن زبان برنامه نویسی ارائه می کند

mit همکاری های جدیدی را با شرکت گوگل آغاز کرده است تا به موجب آن نسل بعدی زبان برنامه نویسی بصری scratch را تولید کند. همه ما با نرم افزار wplsoft کار کردیم و ممکن است با آن برنامه هایی نوشته باشیم . روی صحبت من با آن دسته از دوستانی است که در پیاده سازی خواسته های خود در برنامه دچار مشکل هستند . ما به جای برنامه آماده ، کل فرآیند نوشتن یک برنامه را برای شما در نظر گرفتیم . از توضیحات اولیه روی شکل پروژه تا برنامه نویسی و شبیه سازی و عیب ی چند باره . ما به شم. آموزش برنامه نویسی ++c توضیحات کامل و به زبان فارسی و خوانا جهت دریافت فایل و جزئیات بیشتر به لینک ذیل مراجعه فرمایید اموزش برنامه نویسی ++c به صورت مبتدی و حرفه ای اموزش برنامه نویسی ++c توضیحات کامل و به زبان فارسی و خوانا قسمت اول که پایه اصلی برای شروع و اموزش مفاهیم دارای بخش های مقدماتی دارای بخش شروع معرفی متغیرها و توضیحات کامل . اختصاصی از سورنا فایل آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی با و پر سرعت .
آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی
آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی با استفاده از این فایل آموزشی شما میتوانید به راحتی بدون نیاز به آشنایی با زبان برنامه نویسی ربات دلخواه خود را بسازید. کافی است فقط یک حساب کاربری تلگرام داشته باشید
با
آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی
اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php با و پر سرعت .
تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php
تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 35 صفحه       مقدمه نویسنده php اولین بار این زبان رو برای کار های شخصی خودش و اثری برای resume کاریش که باید تحویل می داده نوشته بوده. اولین بار این زبان بصورت یک cgi در زبان perl نوشته شده بود. ولی سروری که روش php نصب شده بود ی ری مشکل در اجرای صفحات داشت. به همین دلیل php رو دوباره بازنویسی کرد و با زبان c نوشت. در همین اثنا بعضی از کاربران سرور مربوطه هم شروع به کار با نسخه نوشته شده و درخواست به افزودن feature های بیشتر د. این روال ادامه پیدا کرد تا اولین نسخه جمع و جور شده php رو همراه با راهنما، mailing- و faq بیرون داد. اولین نام این زبان personal home page tools بوده که در آینده به personal home page construction kit تغییر کرد. در همین مدت که داشت php پامی گرفت نویسنده اون شروع به نوشتن یه cgi دیگه برای کار با بانک های اطلاعاتی و ارسال sql query کرد. خوب بقیه تارخچه باشه برای بعد حالا به خود php بپردازیم قبل از هرچیز پیشنهاد می کنم ادیتور یا بهتر بگم ide پرقدرت zend رو دریافت کنید. واقعا کارتون رو در کد نویسی راحت میکنه و همون جا هم می تونید اجراش کنید.       
با
تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php
با رفتن «خیدو فان روسوم»، مبدع و نویسنده اصلی زبان برنامه نویسی پایتون/ python، بحران در ی محبوب ترین زبان اوپن سورس وارد فاز جدی خود شد. اختصاصی از یاری فایل کتاب php از بیخ کامل ترین مجموعه آموزشی با و پر سرعت .
 کتاب php از بیخ کامل ترین مجموعه آموزشی
 کتاب php از بیخ کامل ترین مجموعه آموزشی کتاب php از بیخ :
php شاید عمومی ترین زبان اسکریپتی تحت وب باشد و استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود و یا با استفاده از php می توان صفحات ورودی ایجاد کرده. جزییات ورود اطلاعات از طریق فرم ها را بررسی نمایید. فروم، گالری تصاویر و بسیاری از چیزهای دیگر را ایجاد کنید.php  به عنوان یک زبان برنامه نویسی سمت سرور مشهور است. چون نمی تواند در داخل کامپیوتر شما اجرا شود. دیگر زبان های برنامه نویسی که احتمالا اسم آنها را شنیده اید عبارتند از : asp , python , perl . درباره این زبان ها لازم نیست بیشتر از اینها بدانید چون در این آموزش فرض بر این است که شما برنامه نویس حرفه ای نیستید!

نویسنده / مترجم : یونس ابراهیمی
تعداد صفحه :
نوع فایل : pdf
زبان کتاب : فارسی
با
کتاب php از بیخ کامل ترین مجموعه آموزشی
در این پست بنا به درخواست، چند کتاب در زمینه آموزش زبان های برنامه نویسی c و ++c قرار داده شده است. پیشنهاد اینجانب مرجع دوم بوده که ضمن برخورداری از نگارش بهتر، از مثال های مناسبی نیز برخوردار است. آموزش برنامه نویسی به زبان c، تالیف عین الله جعفرنژاد قمی، ویراست سوم برنامه نویسی پیشرفته با زبان ++c، تالیف احمد فراهی، پیام نور آموزش م. آموزش زبان سی شا جلسه دوم : سلام! جلسه دوم کلاس مجازی آموزش سی شا مون رو شروع میکنیم با این امید که مطالب جلسه قبل رو خونده باشین و واستون مفید هم واقع شده باشه . توی جلسه قبل یه توضیح مختصری راجع به انواع زبان های برنامه نویسی دادیم بعدش یه تاریخچه مختصر از زبان سی شا گفتیم و بعدش به معرفی فضای نام پرداختیم تو این جلسه میایم انواع داد. کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان سی

کت مفید و آموزنده برایتان در این قسمت قرار داده ایم که با مطالعه آن به برنامه نویسی به زبان سی c مسلط خواهید شد ، در این کتاب در چندین صفحه موضوعات مختلف با رسم شکل و نحوه عملکرد کدهای مختلف تفسیر شده است و میتوانید در صورت علاقه مندی به سرعت این زبان را بیاموزید ، و از آن در جهت اه مختلف خود بهره ببرید .
نوع فایل : zip پی دی اف حجم فایل : 12 مگابایت رمز فایل : motavasete.blog.ir