تحقیق کامل درباره آموزش زبان برنامه نویسی c 30 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره آموزش زبان برنامه نویسی c 30 ص : اختصاصی از نیک فایل کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس
 کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس

یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر را به ما می آموزد. عمومیت زبان c++ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان c++ نسبت به c دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در c برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان c++ در دو قسمت آموزش داده می شود.
با
کتاب آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس
اختصاصی از نیک فایل آموزش زبان برنامه نویسی c++ با و پر سرعت .
برنامه نویسی c++ رو در فایل pdf که خودم آمادش و حدود یک ماه هم طول کشید تا آماده بشه رو به صورت حرفه ای آموزش ببینیناین فایل مخصوص ایی که میخوان امنیت رو به صورت حرفه ای دنبال کننو به ب درآمد بپردازن با این فایل.
با
آموزش زبان برنامه نویسی c++
1. آشنایی با زبان برنامه نویسی لوگو 2. delphi 6 راهنمای جامع برنامه نویسان 3. برنامه نویسی qbasic 4. راهنمای جامع foxpro 2.6 برای برنامه نویسان 5. آموزش ویژوال c++ 6 در 21 روز 6. مرجع کامل microsoft windows xp در 21 روز 7. خودآموز گام به گام طراحی سایتهای اینترنت 8. مرجع کامل توربو پاسکال 7.0 9. مرجع استاندارد و حرفه ای word xp 10. مرجع کامل adobe p oshop 8 همگی تمیز، 10 جلد = 10 هزا. عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان نوشته می شود آموزش مقدماتی برنامه نویسی است یک برنامه ساده محاسباتی با چند زبان مختلف از قبیل : بیسیک-فورترن-سی-پاسکال-اتولیسپ ...مقایسه می شود اشاره مختصر به روش حرفه ای برنامه نویسی اگر محدودیت حجم مطلب نداشت. معرفی زبان برنامه نویسی اسکرچ تا حالا به خودتون گفتین که ای کاش خودم می تونستم یک بازی کامپیوتری درست کنم مثل پرندگان خشمگین و یا این که یک انیمیشن مثل شِرِک درست کنم!
هیچ با خودتون فکر کردید که اگه به جای شخصیت های بازی های کامپیوتری ع خودتون رو قرار بدید چه قدر جالب می شه!
در یک خیلی معروف توی ( ام آی تی) یک زبان برنامه نویسی مخ. اختصاصی از نیک فایل کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی با و پر سرعت .
 کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
 کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی معرفی کتاب :مجوعه ably به عنوان حامی موسسه ای حمایت از ک ن سرطانی محک، این کتاب را به این موسسه اهدا کرده است.اندروید یک سیستم عامل موبایل مبتنی بر نسخه ی تغییر یافته linux می باشد. که این سیستم عامل از همان ابتدا با نام اندروید توسعه و راه اندازی شد. در سال 2005 طبق یک استراتژی برای ورود به بازار موبایل شرکت گوگل، اندروید و ابزارهای کار با آن را ارائه داد.شرگت گوگل می خواست که اندروید open source و free باشد. بنابراین بیشتر کد های اندروید را تحت open source apache licens منتشر کرد به ا ین معنی است که هر ی می تواند به آسانی سورس کد اندروید را به صورت کامل کند و از آن استفاده کند. 
با
کتاب کامل آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی
ویژه ی برنامه نویسی محاسباتی رشته عمران (همچنین قابل استفاده در سایر رشته های ی) قابل استفاده جهت برنامه نویسی دستگاه های 98xx ،casio 5800، الجبرا (algebra) و مشابه آموزش صریح، روان و کاربردی دستورات، توابع و فرمول ها به زبان فارسی همراه با ده ها مثال مفید و هدفمند آموزش نکات، ترفندها و زیر برنامه های مفید جهت برنامه نویسی حرفه ای رشته عمرانل. اختصاصی از نیک فایل کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
 کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c نویسنده: عبدلله آراسته
موضوع: برنامه نویسی
تعداد صفحات: ۲۵۷
فرمت: کتاب pdf
زبان: فارسی
با
کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c
اگر با برنامه نویسان گفت وگویی داشته باشید مشاهده می کنید که هر برنامه نویسی یک زبان محبوب خود را برگزیده است. اما ی ری زبان های برنامه نویسی نیز وجود دارند که بسیاری از برنامه نویسان در آرزوی حذف دائمی آن ها از جهان فناوری هستند. زبان هایی که به مرور زمان ممکن است محو شوند.

آموزش کامل برنامه نویسی دستگاه فرز با کنترلر fanuc
آموزش-کامل-برنامه-نویسی-دستگاه-فرز-با-کنترلر-fanucآموزش کامل برنامه نویسی دستگاه فرز با کنترلر fanuc فایل

جامع علمی کاربردی خاه کارگر پارس آباد برگزار می کند: 1- دوره های آمادگی نظام ی عمران 2- تعمیرات موبایل 3- آموزش برنامه نویسی اندروئید 4- آموزش اتوکد 5- دوره آشنایی با مقاله نویسی به زبان فارسی 6- دوره آشنایی با مقاله نویسی به زبان انگلیسی آ ین مهلت ثبت نام: 15/5/95 علاقه مندان جهت ثبت نام و ب اطلاعات بیشتر با دفتر پژوهش آقای دادگر و شماره تلف. اختصاصی از یاری فایل کتاب آموزش برنامه نویس سی پلاس پلاس با و پر سرعت .
کتاب آموزش برنامه نویس سی پلاس پلاس     یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر را به ما می آموزد.
عمومیت زبان c++ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان c++ نسبت به c دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در c برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است. زبان c++ در دو قسمت آموزش داده می شود. در قسمت اول (همین مجموعه) دستورات و ساختمان داده ها معرفی می شود و در قسمت دوم مفاهیم شی گرایی آموزش داده خواهد شد.
با
کتاب آموزش برنامه نویس سی پلاس پلاس
یکی از زبان های سطح متوسط در برنامه نویسی نرم افزار برنامه نویسی c می باشد که با یادگیری آن فراگیری سایر برنامه های اساسی و مهم رشته برق را تا حدی آسان می سازد و باعث گسترش نگرش و دید شما در امر کنترل سیستم ها می شود,بنابراین به انی که علا قمند به برنامه نویسی c هستند توصیه می کنم برای یادگیری آن کتاب کامل و جامع آموزشی راجع به برنامه . اختصاصی از فایلکو آموزش برنامه نویسی جاوا با و پر سرعت .
آموزش برنامه نویسی جاوا
آموزش برنامه نویسی جاوا جاوا یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که شرکت سان مایکروسیستمز آن را ابداع کرده است زبان جاوا بسیار شبیه به++ cاست. اما مدل شی گرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی میکند در این فایل شما زبان برنامه نویسی جاوا را به صورت آسان و قدم به قدم و به همراه مثال های متعدد فرا خواهید گرفت بیش از هرچیز توجه داشته باشید که زبان جاوا را با جاوا اسک یت اشتباه نگیریم .یکی از قابلیت های زبان برنامه نویسی جاوا این است که مدیریت حافظه را به صورت خ ر انجام میدهد علاوه براین شعار جالبی که توسعه دهنگان جاوا دارند این است که یک بار بنویس و همه جا اجرا کن .زبان جاوا به عنوان یکی از زبان های اصلی توسعه اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید محسوب می گردد . لذا اگر تمایل دارید وارد بازار کار طراحی اپ اندروید شوید نیاز است تازبان جاوا را فرا بگیرید . نویسنده : محمد باقر معموری   ویراستار نهایی : احسان شاه بختی
با
آموزش برنامه نویسی جاوا
آموزش برنامه نویسی با زبان پرطرفدار سی شا در 50 پی دی اف تهیه و برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شد. با استفاده از این آموزش شما بدون هیچ پیش نیازی از برنامه نویسی و از صفر شروع به آغاز کار با برنامه نویسی سی شا می کنید. با مطالعه ی این آموزش می توانید به راحتی کد نویسی در موتور بازی سازی یونیتی را هم انجام دهید. برای یادگیری کار با موتو. – ۴۰۰ دقیقه آموزش فارسی زبان برنامه نویسی سوئیفت از آشنایی مقدماتی تا انجام پروژه های مختلف .
– آموزش فوق العاده کاربردی و سطح یک جهانی دوبله شده از اساتید برنامه نویسی برنامه نویسی دنیا – برای اولین بار در ایران – (دوبله شده به فارسی توسط متخصصین برنامه نویسی ایرانی)
* شامل ۲ دوره آموزشی فارسی و مثال محور :
دور آموزشی ” کلی. طراحی سایت با زبان asp.net تعریف برنامه نویسی تحت وب با asp.net همان طور که در مطالب قبلی گفته شد که سایت ها یا استاتیک هستند یا داینامیک امروز می خواهیم در مورد زبان برنامه نویسی asp.net صحبت کنیم در مقاله های قبل در مورد زبان برنامه نویسی php به طور کامل آشنا شدید asp مخفف کلمه active server pages است و یک محیط منحصر به فرد برای شرکت مایکروسافت به حساب می آید ، این زبان برنامه نویسی اکنون قدیمی شده است و جای خود را به زبان اسکریپت نویسی asp.net داده است. در همینجا به این نکته اشاره کنم که در واقع asp.net یک زبان برنامه نویسی طراحی سایت نیست تکنولوژی برنامه نویسی وب با استفاده از دات نت است، شما می توانید با #c یا زبان های برنامه نویسی دیگر دات نت طراحی سایت asp.net بنویسید
برای مطالعه این مطلب ادامه مطلب را بخوانید ادامه مطلب قرارگیری زبان برنامه نویسی سوئیفت در بین ۱۰ زبان برتر جهان
برطبق آ ین رتبه‌بندی زبان‌های برنامه‌نویسی، اکنون سوئیفتِ اپل با رشدی چشمگیر، در بین ۱۰ زبان برنامه‌نویسی برتر دنیا قرار گرفته است. زبا های برنامه نویسی،ارتباط ما را بارایانه را را آسان تر می کند.این زبان ها،ساختاری بیه به زبان انسان را دارند تا کاربر بتواند به راحتی منظور خود را بیان کند.سپس این زبان،به زبان صفر و یک برای رایانه ترجمه می شود.(رایانه دستورات را فقط به صورت دنباله هایی از اعداد صفر و یک می فهمد.مانند:1000110100001000)به این روش می توانیم با رایانه ارتباط . آموزش زبان برنامه نویسی php این پروژه آموزشی در مورد زبان php است که امروزه پراستفاده ترین زبان برای طراحی صفحات وب می باشددر این پروژه سعی شده است تا این زبان از مبتدی تا پیشرفته با استفاده از مثال ها و توضیحات آموزش داده شود و در آ هم چندین مثال کاربردی در پروژه های کاری زده شده استاین پروژه آموزشی در مورد زبان php است که امروزه پراستفاده ترین زبان برای طراحی صفحات وب می دسته بندی برنامه نویسی فرمت فایل zip حجم فایل 2397 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 135 دریافت فایل آموزش زبان برنامه نویسی php فروشنده فایل کد کاربری 7152 تمام فایل ها این پروژه آموزشی در مورد زبان php است که امروزه پراستفاده ترین زبان برای طراحی صفحات وب می باشد.در این پروژه سعی شده است تا این زبان از مبتدی تا پیشرفته با استفاده از مثال ها و توضیحات آموزش داده شود و در آ هم چندین مثال کاربردی در پروژه های کاری زده شده است.این آموزش در 37 مثال که هر مثال دارای یک عدد ورد که هر ورد دارای چندین مثال می باشد تشکیل شده است.در هر ورد پیرامون چند دستورphp توضیح داده شده است و مثال هایی برای آن ها آورده شده است که فایل مثال ها درون پوشه مثال موجود می باشد.برای شروع باید از مثال 0 شروع کرد که در این ورد جزییاتی در موردphp و دستورات آن و نرم افزارهای مورد نیاز آمده است.تمامی نرم افزارهای مورد نیاز درون پروژه موجود می باشند.مثال های پروژه از ابتدای دستوراتphp شروع شده است و شرح کامل آن ها آمده است و این دستورات ادامه پیدا کرده اند تا استفاده از پایگاه داده mysql و ذخیره اطلاعات در آن به علاوه انجام عملیاتی همچون درج و حذف و ویرایش و..... .همچنین در میان مثال ها نحوه استفاده از تکنولوژی ajax با انجام مثال های کاربردی به خوبی آموزش داده شده است.با مطالعه دقیق این پروژه شخص خواننده به خوبی با زبان php آشنایی کامل پیدا می کند و به مباحثی همچون شی گرایی و کار با فایل ها و استفاده از ajax و..... تسلط کامل پیدا می کند. آموزش زبان برنامه نویسی phpآموزش phpآموزش زبان برنامه نویسیآموزش مقاله زبان برنامه نویسی phpآموزش مقاله زبان phpزبان برنامه نویسیphpphpزبان برنامه نویسیآموزش مقاله php
اعتماد شما سرمایه ما اختصاصی از نیک فایل تحقیق در مورد زبان های برنامه نویسی با و پر سرعت .
 تحقیق در مورد زبان های برنامه نویسی
 تحقیق در مورد زبان های برنامه نویسی در این بخش تحقیق در مورد در مورد زبان های برنامه نویسی برای قرار داده شده است.  این تحقیق در 22 صفحه و با فرمت word می باشد. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است. 
با
تحقیق در مورد زبان های برنامه نویسی
اختصاصی از ژیکو کامل ترین بسته آموزش برنامه نویسی c و c++ برای علاقه مندان و دانشجویان با و پر سرعت .
کامل ترین بسته آموزش برنامه نویسی c و c++ برای علاقه مندان و دانشجویان
کامل ترین بسته آموزش برنامه نویسی c و c++ برای علاقه مندان و دانشجویان کامل ترین بسته آموزش برنامه نویسی c و c++
برای علاقه مندان و دانشجویان    
این بسته شامل بخش های زیر است:
1- کامپایلر ها
شامل لیست کامپایلر های زبان سی و سی پلاس پلاس به همراه لینک آن ها 2- کتاب
شاملpdf کتاب برنامه نویسی c جعفرنژاد قمی
به همراه حل تمرین و فایل برنامه های کتاب 3_جزوه ها
شامل بهترین جزوه های برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس مبتدی تا پیشرفته
4- تمرینات
شامل مجموعه ای کامل از تمرینات و سوالات برنامه نویسی سی و سی پلاس پلاس به همراه پاسخ برای تقویت برنامه نویسی و موفقیت دانشجویان این درس در امتحانات این درس    
با
کامل ترین بسته آموزش برنامه نویسی c و c++ برای علاقه مندان و دانشجویان
در این آموزش به جای پرداختن به حاشیه به اصل موضوع برنامه نویسی پرداخته شده است . آموزش در قالب یک پروژه کامل خدمت شما ارائه می شود و تک تک المان های به کار رفته شده در برنامه wincc flexible بر روی آموزشی توضیح داده شده است . همچنین شما در این آموزش کاربردی ، برنامه نویسی با نرم افزار simatic manager step7 رو نیز به خوبی فرا خواهید گرفت . چون 23 نتورک استفاده شده در برنامه به طور کامل توضیح داده شده است . در توضیحات دو برنامه فقط به عملکرد برنامه بسنده نشده و کل پروسه برنامه نویسی از ابتدا تا انتها مثل به وجود آورد تگ ها و ... آموزش داده خواهد شد . برنامه تولید نوشابه طوری نوشته شده است که تا حد ممکن از المان های برنامه نویسی بیشتر در هر دو نرم افزار استفاده شود تا شما اشراف بیشتری نسبت به کار با این دو نرم افزار پیدا کنید . در صورت تمایل و سفارش دوستان ، برنامه های جدید با الگوریتم های متفاوت قابل تعریف و آموزش می باشد . برای ب اطلاعات بیشتر در مورد تهیه این اموزش فوق العاده و همینطور سفارش پروژه و آموزش های مشابه می توانید با شماره 09112754501 تماس بگیرید . موفق باشید . کتاب جامع و کم نظیر آموزش زبان برنامه نویسی سی شا پروژه محور کتاب جامع و کم نظیر آموزش زبان برنامه نویسی سی شا پروژه محورکتاب جامع و کم نظیر آموزش زبان برنامه نویسی سی شا پروژه محورفرمت فایل : word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 70 صفحه        منبعی عظیم و کم نظیر از قطعه کد ها و سورس کدهای کاربردی پروژه محور : پروژه محور بودن بدین معنا است که دید وسیعی درباره نحوه تولید و طراحی نرم افزارهای کاربردی داشته باشیم در این کتاب جدا از آموزش کامل زبان سی شا مراحل و روشهای طراحی نرم افزار هم بصورت گام به گام بررسی شده است , بیش از 60 قطعه کد کاربردی در فروشگا ...دریافت فایلکتاب جامع و کم نظیر آموزش زبان برنامه نویسی سی شا پروژه محورکتاب جامع و کم نظیر آموزش زبان برنامه نویسی سی شا پروژه محور

پاو وینت بررسی زبان های برنامه نویسی جاوا و ++c
پاو وینت-بررسی-زبان-های-برنامه-نویسی-جاوا-و--c پاو وینت در مورد بررسی زبان های برنامه نویسی جاوا و ++c، در قالب ppt و در 66 اسلاید، قابل ویرایش، شامل آنچه درباره ++c می آموزیم، چرا ++c؟، تاریخچ? ++c، آماده‌سازی مقدمات، شروع کار با ++c، عملگر وجی،لیترال ها... فایل

fortran1 کامل ترین مجموعه آموزشی زبان برنامه نویسی فرترن + fortran 95 فرترن (fortran) مخفف عبارت (formula translation) به معنی تبدیل / ترجمه فرمول ، زبانی ساده ، محاسباتی و مفسری است . این نرم افزار شما را قادر می سازد تا فرمول های مختلف در برنامه ها را به کد کامپیوتری مبدل سازید . بسیاری از پروژه های ی توسط این زبان برنامه نویسی نوشته و اجرا می شوند ..... در ادامه مطلب... اختصاصی از یارا فایل کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه با و پر سرعت .
 کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه
 کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه در کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه سعی شده است که مطالب به زبان و کدهای بسیار ساده آموزش داده شود و امید است که از آن بهره کافی را ببرند. phpp شاید عمومی ترین زبان اسکریپتی تحت وب باشد و استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود و یا با استفاده از php می توان صفحات ورودی ایجاد کرده. جزییات ورود اطلاعات از طریق فرم ها را بررسی نمایید. فروم، گالری تصاویر و بسیاری از چیزهای دیگر را ایجاد کنید.
با
کتاب آموزش برنامه نویسی php از سطح پایه

سی پلاس پلاس سی + + c++ سی (زبان برنامه نویسی) آموزش برنامه نویسی c++سی پلاس پلاس سی + + c++ سی (زبان برنامه نویسی) آموزش برنامه نویسی c++سی پلاس zwnj;پلاس در هفت جلسه سی + + , c++ سی (زبان برنامه zwnj;نویسی) , آموزش برنامه نویسی c++ ...دریافت فایل به همت سون لرن و با حمایت شرکت های معتبر، اولین دوره ی تضمینی و استخدامی آموزش صفر تا صد برنامه نویسی لاراول برگزار می شود. گویا آی تی – دوره ی برنامه نویسی لاراول به صورت تضمینی با حضور علاقه مندان به برنامه نویسی وب، دانشجویان و کارمندان it در تاریخ ۱۸ آذر ۹۶ برگزار می شود. تضمین کیفیت و برگرداندن کامل هزینه در صورت[ادامه مطلب] معرفی زبان های برنامه نویسی پیشرفت و گسترش تکنولوژی بر پایه زبان های برنامه نویسی بوده است، و خلق نرم افزار های گوناگون با استفاده از این زبان ها امکان پذیر شده است، امروزه با پیشرفت این زبان ها و تولید نرم افزار های گوناگون هر روز شاهد پیشرفت بیشتر تکنولوژی هستیم. در این مطلب به معرفی زبان های برنامه نویسی پرکاربردی میپردازیم که در دنیای امروزی برای خلق نرم افزار های پیشرفته به آنها نیاز دارید. زبان برنامه نویسی جاوا زبانی بر پایه کلاس و شی گرا که در سال 1990 توسط sun microsystems طراحی شده است. بوسیله این زبان نرم افزار های و بازی های بزرگی طراحی و ایجاد شده اند که بخشی در قالب وب و موبایل ارائه شده اند، از جمله سیستم عامل اندروید که از معروف ترین آن هاست. نرم افزار های جاوا چند گانه هستند، که هم در سیستم عامل مک و هم در ویندوز قابل استفاده اند. زبان برنامه نویسی c یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی میباشد که در دهه 70 معرفی شد، که زبان های سی شا و سی پلاس پلاس و جاوا و ... نیز از این زبان گسترش یافته اند. برای همین این زبان را از ابت ترین زبان ها میدانند که به یادگیری زبان های دیگر کمک میکند. css 3 آموزش سی اس اس در اینجا کتاب آموزشی css3 به زبان فارسی تهیه شده است. شما با مطالعه این کتاب خواهید توانست وب سایت خود را ایجاد کنید. هر چند زبان سی اس اس بسیار ساده می باشد و در کمترین زمان ممکن می توانید css3 را فرا بگیرد. این کتاب توسط علی جهانشاهلو تهیه شده است که به آموزش و برنامه نویسی css3 پرداخته است که امید است مورد توجه شما علاقه مندان برنامه نویسی وب قرار بگیرد.
عنوان: کتاب آموزش css 3زبان آموزش: فارسینویسنده: علی جهانشاهلوتعداد صفحه: 20حجم فایل: 2.1 مگابایت prolog یک زبان برنامه نویسی منطقی چند منظوره مبتنی بر مفاهیم هوش و زبان شناسی محاسباتی این زبان، ریشه خود را بر خلاف بسیاری از زبان های برنامه نویسی دیگر از منطق صوری گرفته است. پس منطق برنامه را از لحاظ روابط بیان کرده است و اجرای آنها بیشتر از طریق پرس و جوها حول این روابط موجب شده میشود. باید توجه داشت که این پرس و جوها از داده های مجزایی ساخته می شوند. منطق گرا بودن این زبان، برای بکارگیری در بانک های اطلاعاتی، ریاضیات نمادین، زبان تجزیه و برنامه های دیگر بسیار سودمند است. در کتاب پیش رو که توسط سید ناصر رضوی نوشته و آماده شده بطور کامل با این زبان برنامه نویسی آشنا می شوید. لینک: مستقیم زبان : فارسی حجم: 2.95 مگابایت با سلام خدمت تمامی علاقمندان به برنامه نویسی. دوره آموزش صفر تا صد 5 در حال آماده شدن است و تا چند روز دیگر در وبلاگ قرار می گیرد که امید وارم لذت ببرید و همچنین مطالب آموزنده ای به همراه خودش داشته باشه. ادامه مطلب نام کتاب : آموزش جامع زبان برنامه نویسی #c نویسنده : سید محمد هاشمیان زبان کتاب : فارسی تعداد صفحه : ۹۵۱ قالب کتاب : pdf حجم فایل : ۱۰ mb توضیحات : بدون شک یکی از بهترین مراجع الکترونیکی فارسی برای زبان سی شا (#c) این کتاب می باشد. اما هرچه هست اگر می خواهید یک مرجع کامل، مرتب و قدرتمند در مورد برنامه نویسی به زبان #c و همچنین asp.net داشته باشید ای. مجموعه آموزش تصویری برنامه نویسی مبتنی بر سیستم عامل android به زبان سی شاپ و تحت mono android را برای کاربران عزیز آماده کرده ایم.

این مجموعه محصول appdev است و مربوط به mono android 4 و visual studio 2010 می باشد.به کاربرانی که قصد یادگیری برنامه نویسی سیستم عامل محبوب آندروید به زبان سی شا را دارند توصیه می کنیم این مجموعه فوق العاده را کنید.همچنین ع. جی کد -gcode - یک نام عمومی برای زبان برنامه نویسی کنترل عددی -numerical control- است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . این زبان پیاده سازی های زیادی دارد .از این زبان بیشتر در اتوماسیون استفاده می شود که بخشی از ی مبتنی بر کمک کامپیوتر است . بعضی مواقع به جی کد زبان برنامه نویسی جی نیز گفته می شود . در اصطلاح اساسی جی کد زبان برنامه نویسی است که کاربران به ماشین هایی که توسط کامپیوتر کنترل می شوند ، می گویند که چه چیزی را چگونه بسازند .
سلام به کاربران وبلاگ برنامه نویس 2016
امروز می خواهم که وبسایت هایی را درباره برنامه نویسی به شما معرفی کنم که هر برنامه نویس و کامپیوتر بدون این سایت ها به ندرت پیشرفت می کند و به جرات می توانم بگویم که 70 درصد پیشرفت در برنامه نویسی و گرافیک و هر چیز درباره کامپیوتر با آموزش رقم می خورد . امیدوارم که خوب باشد نام سایت موضوع سایت آدر. ۱۲ دلیل برای یادگیری swift، زبان برنامه نویسی متن باز اپل
زبان برنامه‌نویسی swift از شرکت اپل یک زبان متن باز و انعطاف‌پذیر است، اپل با در نظر گرفتن امکانات جدید و سهولت استفاده این زبان را به یکی از انعطاف‌پذیرترین زبان‌های  دنیا تبدیل کرده است. پلتفرم جدید به ک ن آموزش می دهد که با کنار هم قرار دادن بلوک ها، کدهای نرم افزاری را مورد استفاده قرار دهند. گوگل برای ک ن زبان برنامه نویسی ارائه می کند

mit همکاری های جدیدی را با شرکت گوگل آغاز کرده است تا به موجب آن نسل بعدی زبان برنامه نویسی بصری scratch را تولید کند. آموزش برنامه سازی پیشرفته در c++ :کتاب آماده شده یکی از کمیاب ترین کتابهای آموزش برنامه نویسی c++ می باشد که نحوه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای پیشرفته را به کمک این زبان به شما آموزش میدهد. این کتاب منبع درسی برای رشته کامپیوتر می باشد که در پیام نور مورد استفاده قرار میگیرد و جزء معدود کتبی می باشد که در 415 صفحه و چندین فصل در سطح پی. آموزش برنامه نویسی ++c توضیحات کامل و به زبان فارسی و خوانا جهت دریافت فایل و جزئیات بیشتر به لینک ذیل مراجعه فرمایید اموزش برنامه نویسی ++c به صورت مبتدی و حرفه ای اموزش برنامه نویسی ++c توضیحات کامل و به زبان فارسی و خوانا قسمت اول که پایه اصلی برای شروع و اموزش مفاهیم دارای بخش های مقدماتی دارای بخش شروع معرفی متغیرها و توضیحات کامل . اختصاصی از سورنا فایل آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی با و پر سرعت .
آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی
آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی با استفاده از این فایل آموزشی شما میتوانید به راحتی بدون نیاز به آشنایی با زبان برنامه نویسی ربات دلخواه خود را بسازید. کافی است فقط یک حساب کاربری تلگرام داشته باشید
با
آموزش ساخت ربات در تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی
اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php با و پر سرعت .
تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php
تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 35 صفحه       مقدمه نویسنده php اولین بار این زبان رو برای کار های شخصی خودش و اثری برای resume کاریش که باید تحویل می داده نوشته بوده. اولین بار این زبان بصورت یک cgi در زبان perl نوشته شده بود. ولی سروری که روش php نصب شده بود ی ری مشکل در اجرای صفحات داشت. به همین دلیل php رو دوباره بازنویسی کرد و با زبان c نوشت. در همین اثنا بعضی از کاربران سرور مربوطه هم شروع به کار با نسخه نوشته شده و درخواست به افزودن feature های بیشتر د. این روال ادامه پیدا کرد تا اولین نسخه جمع و جور شده php رو همراه با راهنما، mailing- و faq بیرون داد. اولین نام این زبان personal home page tools بوده که در آینده به personal home page construction kit تغییر کرد. در همین مدت که داشت php پامی گرفت نویسنده اون شروع به نوشتن یه cgi دیگه برای کار با بانک های اطلاعاتی و ارسال sql query کرد. خوب بقیه تارخچه باشه برای بعد حالا به خود php بپردازیم قبل از هرچیز پیشنهاد می کنم ادیتور یا بهتر بگم ide پرقدرت zend رو دریافت کنید. واقعا کارتون رو در کد نویسی راحت میکنه و همون جا هم می تونید اجراش کنید.       
با
تحقیق درباره طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php
اختصاصی از فایل هلپ پروژه برنامه نویسی و طراحی یک فروشگاه اینترنتی با زبان php با و پر سرعت .
پروژه برنامه نویسی و طراحی یک فروشگاه اینترنتی با زبانphpعنوان پروژه :  برنامه نویسی و طراحی یک فروشگاه اینترنتی با زبان phpقالب بندی :  php شرح مختصر :  در پروژه حاضر یک فروشگاه اینترنتی با امکانات کامل در اختیار شما قرار گرفته است ک. جاوا اسکریپت متعلق به شرکت نت اسکیپ می باشد اما زبان جاوا متعلق به شرکت sun microsystems است. جاوا اسکریپت در عمل یک زبان اسکریپت نویسی است نه یک زبان برنامه نویسی رایانه ای. با این تعریف شاید بشود اسکریپت نویسی با جاوا اسکریپت را یک نوع زبان برنامه نویسی خیلی سبک نامید اما جاوا یک زبان برنامه نویسی پیچیده مانند زبان c است. تفاوت دیگر آنها . آموزش زبان سی شا جلسه دوم : سلام! جلسه دوم کلاس مجازی آموزش سی شا مون رو شروع میکنیم با این امید که مطالب جلسه قبل رو خونده باشین و واستون مفید هم واقع شده باشه . توی جلسه قبل یه توضیح مختصری راجع به انواع زبان های برنامه نویسی دادیم بعدش یه تاریخچه مختصر از زبان سی شا گفتیم و بعدش به معرفی فضای نام پرداختیم تو این جلسه میایم انواع داد. اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره زبان برنامه نویسی جاوا با و پر سرعت .
تحقیق درباره زبان برنامه نویسی جاوا
تحقیق درباره زبان برنامه نویسی جاوا فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 35 صفحه        مقدمهشاید دلیلی که شما این نوشته را می خوانید این باشد که نام جُوا را بارها در مقاله ها، آگهی ها و تبلیغات شنیده باشید. این مقاله تلاشی است برای توضیح و تشریح این زبان برنامه نویسی، کاربردها و محیط های استفاده از آن برای انی که متخصص رشته های کامپیوتر و برنامه نویسی نیستند. این مقاله شاید پاسخی باشد برای انی که از خود پرسیده اند که جُوا چیست و چگونه می شود آنرا آموخت.در چند دهه گذشته صدها زبان برنامه نویسی برای کامپیوترها ارائه شده است. زبان های برنامه نویسی اولیه بسیار به زبان ماشین ها که بیشتر چیزی شبیه رشته ای از اعداد یا دستورالعمل ها است نزدیک بودند به نحوی که یادگیری و بخاطر سپردن آنها برای انسان کار مشکل و زمان بری بود و بسیاری از مردم از یادگیری آن گریزان بودند. به همین دلیل کمبود برنامه نویسان حرفه ای احساس میشد. احتمال خطا در این زبان ها بالا بود به خاطر اینکه حجم برنامه ها زیاد بود. در عین حال سرعت برنامه سازی بشدت کند بود چرا که این زبان ها بسیار محدود بودند و قابلیت استفاده مجدد از برنامه های موجود اندک بود. اینها باعث شد که زبانهای برنامه نویسی سطح بالا متولد شوند. زبان سطح بالا زبانی است که شباهت بیشتری به زبان انسان ها داشته و به شیوه تفکر انسانی نزدیک تر باشد. این زبانها هرکدام کاربردها و محیط های خاص خود را دارند. برخی از آنها برای مقاصد خاصی مثل محاسبات عددی یا برنامه نویسی تجاری طراحی شده اند. مانند فرترن (fortran) که بیشتر کاربرد محاسباتی در رشته های ی دارد و کوبال (cobol) که برای پیاده سازی برنامه های تجاری ساخته شده است. در این حین، روش های مختلفی برای طراحی و ساخت برنامه ها ارائه شد. زبانهای سطح بالای نخستین بطور کلی از روش رویه ای  (procedural) تبعیت می د. برنامه نویسی رویه ای روشی است برای نوشتن برنامه های کامپیوتر که در آن برنامه به زیربرنامه های کوچک تر تقسیم شده که محدوده، متغیرها و وظایف خاص خود را دارند. این زیربرنامه ها قابلیت استفاده مجدد در دیگر برنامه ها را فراهم می سازند. اما همچنان این روش چیزی نزدیکتر به ماشین است تا به انسان. بعدها روش های دیگری برای برنامه نویسی ارائه شد که به شیوه نگرش انسان به اشیاء و محیط نزدیک تر است.
با
تحقیق درباره زبان برنامه نویسی جاوا
اختصاصی از فایل هلپ آموزش کامل برنامه نویسی cnc با و پر سرعت .
آموزش کامل برنامه نویسی cnc
آموزش کامل برنامه نویسی cnc فرمت فایل : word  (لینک پایین صفحه) تعداد صفحه  : 381این فصل مقدمه ای برای تکنیکهای برنامه نویسی cnc در کتاب حاضر می باشد.  که در رابطه با اکثرتکنیکهای که قسمتی از یک برنامه را به یک روش سازماندهی شده درآوریم صحبت می کند. به همین منظور با استفاده از یک نقشه ساده ی پروسه های مورد نیاز جهت برنامه نویسی نهایی را بررسی می کنیم. در گام بعدی با نوشتن پله به پله برنامه، مراحل برنامه نویسی را طبقه بندی می کنیم . این کار برای آن است که برنامه نویسcnc با توجه به تعدد مراحل، مراحل را با یکدیگر اشتباه نکند . برای مثال تغییری در انتخاب و نصب یا  sctup ابزار در عرض یا عمق برش می تواند تأثیر بگذارد . به این نکته تا پایان فصل توجه کنید . برنامه نویسی نقشه : نقشه زیر در این فصل مورد ارزی ه قرار می گیرد، این نقشه شامل همه جزئیات مورد نیاز ، محاسبات و توضیحات اختصاصی هر مرحله برای نوشتن برنامه cnc می باشد . نقشه شامل تعدادی از عملیاتهای ماشینکاری مرسوم مانند روتراشی سوراخکاری ، مسیر زنی[1] ، گود تراشی دایره ای[2] و یک شیار فرزکاری شده می باشد . نقشه و طرح عمدا ساده در نظر گرفته شده است .
 
با
آموزش کامل برنامه نویسی cnc
استارتاپی برای آموزش برنامه نویسی با استفاده از موسیقی
آموزش برنامه‌نویسی یکی از نیازهای ضروری ک ن در عصر فناوری است. تاکنون استارتاپ‌های متعددی برای برطرف این نیاز تاسیس شده‌اند. در ابتدا بنا به درخواست دوستان یک برنامه در مورد نرم افزار wincc flexible آماده شد تا در اختیار این عزیزان قرار بگیرد . تصمیم بر آن شد که تعداد این برنامه ها بیشتر شود و روی تک تک برنامه ها توضیحات کامل داده شود . هر برنامه شامل سه بخش می شود . توضیح عملکرد برنامه توضیح برنامه و آموزش کامل برنامه نویسی در نرم افزار wincc flexible توضیح برنامه و آموزش کامل برنامه نویسی در نرم افزار simatic manager البته قسمت های مختلف دیگری از نرم افزار سیماتیک منیجر همچون آموزش archive ، retrive , configuration و ... و همینطور ارتباط دادن برنامه های wincc flexible و simatic manager به هم ، معرفی تگ ها ، g hic و ... تعداد 15 نیز از آموزش قسمت های مختلف نرم افزار wincc flexible و simatic manager به زبان انگلیسی به این مجموعه اضافه شده است . مهم ترین قسمت برنامه کاربردی است که بنده آماده کرده و روی تک تک آنها توضیحات تخصصی و کاملی را داده ام . این برنامه ها شامل wincc-flexible, simatic-manager-step7, وین سی سی ، فل یبل, آموزش سیماتیک منیجر, آموزش wincc, آموزش سریع win cc, آموزش سیماتیک منیجر, پروژه wincc کنترل گرافیکی حرکت فن باز در پارکینگ آسانسور 4 طبقه خط تولید نوشابه با قابلیت حرکت و پر شیشه های نوشابه به صورت گرافیکی خط تولید لبنیات با استفاده از دستورات shift register wincc-flexible, simatic-manager-step7, وین سی سی ، فل یبل, آموزش سیماتیک منیجر, آموزش wincc, آموزش سریع win cc, آموزش سیماتیک منیجر, پروژه wincc در صورتیکه تمایل دارید در مدت کوتاه کار با این دو نرم افزار را آموزش ببینید کافیست این سی دی را تهیه کنید . های آموزشی با کیفیت hd تهیه شده اند و به خوبی و به موقع روی قسمت هایی که در حال توضیح آن هستم عمل زوم انجام شده تا حد ممکن به هر چه مفید تر بودن آموزش کمک شود . wincc-flexible, simatic-manager-step7, وین سی سی ، فل یبل, آموزش سیماتیک منیجر, آموزش wincc, آموزش سریع win cc, آموزش سیماتیک منیجر, پروژه wincc برای ب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09112754501 تماس حاصل فرمایید . wincc-flexible, simatic-manager-step7, وین سی سی ، فل یبل, آموزش سیماتیک منیجر, آموزش wincc, آموزش سریع win cc, آموزش سیماتیک منیجر, پروژه wincc محمد شفیع : مدیر سایت پی ال سی وان