تحقیق کامل درباره امنیت پایگاه داده سرور 10 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره امنیت پایگاه داده سرور 10 ص : تحقیق براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی - تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل 5 دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی - تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی منبع: سرمد، حجازی و بازرگان (1378). روش های تحقیق در علوم رفتاری، . اختصاصی از نیک فایل امنیت پایگاه داده( سرور) با و پر سرعت .
امنیت پایگاه داده( سرور)
 امنیت پایگاه داده( سرور) مقالات  فنی ی  با فرمت           doc           صفحات  11 مدیریت پایگاه داده ها در sql server - امنیت اطلاعات و عملیات :     اشاره :  مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم   امنیت در ورود به سیستم: زمانی که یک بانک اطلاعاتی جدید را در sql server تعریف می کنید، با کلیک سمت راست بر روی نام موتور پایگاه داده ای یک سرور درenterprise manager و انتخاب قسمت properties، در زبانه security، موتور بانک اطلاعاتی امکان انتخاب دو روش مختلف در معرفی و یا شناسایی کاربران مجاز برای ورود به سیستم یا همان عمل احراز هویت (authentication) را در دسترس قرار می دهد. البته بعد از ساخت یک بانک اطلاعاتی، با کلیک سمت راست بر روی نام آن بانک و انتخاب گزینه properties و سپس security هم می توان روش مورد استفاده را تغییر داد. (شکل 1) 
یکی از این دو روش که برمبنای ارتباط موتور این پایگاه داده با اکتیودایرکتوری ویندوز 2000 سرور بنا شده است و windows only نام دارد، باعث می شود تا کاربران از قبل تعریف شده در دامنه (domain) یک شبکه مبتنی بر ویندوز 2000 سرور، به رسمیت شناخته شوند. در این صورت نیازی به معرفی کاربر جدید و یا انتخاب دو نام کاربری برای یک نفر وجود ندارد و کاربر مذکور می تواند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به دامنه شبکه ویندوزی خود استفاده می کند، برای اتصال به بانک اطلاعاتی هم استفاده کند.

 
با
امنیت پایگاه داده( سرور)
اختصاصی از ژیکو تحقیق کامل درباره data mining درس ارائه مطالب علمی 40 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 42  دانشکده ی کامپیوترداده کاویمستندات برای درس ارائه مطالب علمیپریسا مولوی راهنما: پوررضافروردین 1388دانشکده ی کامپیوترداده کاویمستندات برای درس ارائه مطالب علمیپریسا مولوی راهنما: پوررضافروردین 1388 چکیدهاز هنگامی که رایانه در تحلیل و ذخیره سازی داده ها بکار رفت (1950) پس از حدود 20 سال، حجم داده ها در پایگاه داده ها دو برابر شد. همچنین تعداد پایگاه داده ها با سرعت بیشتری رشد نمود. این در حالی است که تعداد متخصصین تحلیل داده ها و آمارشناسان با این سرعت رشد نکرد.حال با وجود سیستم های یکپارچه اطلاعاتی، سیستم های یکپارچه بانکی و تجارت الکترونیک، لحظه به لحظه به حجم داده ها در پایگاه داده های مربوط اضافه شده و باعث به وجود آمدن انبارهای ( توده های ) عظیمی از داده ها شده است به طوری که ضرورت کشف و است اج سریع و دقیق دانش از این پایگاه داده ها را بیش از پیش نمایان کرده است (چنان که در عصر حاضر گفته می شود).
با
تحقیق کامل درباره data mining درس ارائه مطالب علمی 40 ص
ftp در اصل یک پروتکل ارتباطی برای ارسال و دریافت فایل می باشد. در طراحی سایت برای انتقال اطلاعات از کامپیوتر به سرور نیازمند به یک کلاینت ftp هستیم. در طراحی سایت از نرم افزار های مختلفی برای انتقال فایل ها به وب سرور می توان استفاده نمود. از جمله نرم افزار  filezilla که یک نرم افزار قوی و رایگان برای ارسال و دریافت فایل از طریق ftp است. یکی . امنیت پایگاه داده (سرور) اشاره مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است دسته بندی کامپیوتر و it فرمت فایل doc حجم فایل 87 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 11 دریافت فایل امنیت پایگاه داده (سرور) فروشنده فایل کد کاربری 4421 تمام فایل ها امنیت پایگاه داده ( سرور) اشاره : مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم و ید مقاله امنیت پایگاه داده ید مقاله امنیت پایگاه داده رایگان مقاله امنیت پایگاه داده ید و مقاله امنیت پایگاه داده مقاله امنیت پایگاه داده ید و مقاله رشته کامپیوتر مقاله رشته کامپیوت ایگاه داده چیست؟
سلام بر عزیزان از روز گذشته یعنی 1393/10/08 سرور سایت در هلند دچار مشکل گردیده است که شرکت پشتیبانی کننده سایت خبر رفع مشکل آنرا تا امروز ظهر (1393/10/09) حدود ساعت 12 و یا 13 را داده اند ، از شما عزیزان خواهشمندیم تا صبور باشید و امیدوار باشید تا به زودی مشکل سرور برطرف گردد. ادمین سایت پیغام سایت پشتیبان در مورد سرور
ftp در اصل یک پروتکل ارتباطی برای ارسال و دریافت فایل می باشد. در طراحی سایت برای انتقال اطلاعات از کامپیوتر به سرور نیازمند به یک کلاینت ftp هستیم. در طراحی سایت از نرم افزار های مختلفی برای انتقال فایل ها به وب سرور می توان استفاده نمود. از جمله نرم افزار filezilla که یک نرم افزار قوی و رایگان برای ارسال و دریافت فایل از طریق ftp است. یکی . ید vps ابریتمامی سرور های مجازی مرکز داده بصورت کلود یا ابری قابل ارائه در 9 کشور و 18 دیتاسنتر مطرح مبتنی بر هارد ssd میباشند ارتقا سرور در مرکز داده فوق العاده آسان بوده، شما بدون نیاز به خاموش سرور میتوانید درخواست ارتقا ram ، cpu و یا هارد سرور را داشته باشید.این سرور ها تمامی عملکرد سرور مجازی ابری را دارا هستند، تفاوت حائز اهمیت آ. سرور 29 بازی عص ادشاهان از روز شنبه 28 تیرماه ، فعالیت خود را آغاز می نماید. بازی در این سرور با توجه به همزمانی با عزیز قدر، در ساعت 17 روز شنبه آغاز خواهد شد.
مشخصات سرور 29 به شرح زیر می باشد:
پوسته: فلات ایران
نوع سرور: ا پرس ( 60 روزه )
تاریخ شروع: شنبه 28 تیرماه ساعت 17:00
امیدواریم همانند سرورهای قبل، همه شما قهرمانان بزرگ را . قبل از اینکه درباره امنیت وب سایت صحبت کنیم باید بگویم حمله ای که به یک وب سایت انجام می شود با حمله ویروس ها و کرم های اینترنتی متفاوت است. حمله به وب سایت ها یا یک وب سایت زمانی اتفاق می افتد که افرادی سعی می کنند با هدف ابکاری یا دسترسی یا سوء استفاده از اطلاعات ذخیره شده در سرور آن وب سایت به سایت مذکور نفوذ کنند. هر شخصی برای وب سا.
ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج 2017 ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ الهه سرور ع های اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ شبکه ای که در ادامه ع های الهه سرور که متولد افغانستان است را قرار داده ایم. ادامه مطلب پاور سرور dl380 g5 800 وات
فروش ویژه ی پاور های 800 وات اچ پی پاور اچ پی برای سرور های جی 5 پاور 460 وات برای سرور جی 7 جی 8 پاور 750 وات برای سرور های چی 7 حی 8 فروش پاور 1200 وات برای سرور چی 5 ادامه مطلب سرور اسنوک dl360 g7 فروش سرور استوک و دست دوم ( کارکرده ) اچپی با کانفیگ : hp dl360 gen7 2xe5620 32gb ( 8x4gb 10600r ) 2x1tb 7.2k raid controller p410i/512mb 2x460w power supply این سرور استوک تک یونیت بوده و مناسب برای دیتا سنتر می باشد. سرور های تک یونیت هزینه های شما را جهت قراردادن سرور در دیتاسنتر به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این سرور دارای 18 اسلات برای افزایش رم می باشد. همچنین سرور استوک dl360 g7 در مدل های 8 و 4 هاردی موجود می باشد . با برنامه ی
https://sourceforge.net/projects/xming/
میتونیم فایرفا سرور یا هر برنامه ی دیکری را از سرور باز کنیم کنین :
فهرست کتاب sql server 2005 اموزش اس کیو ال سرور 2005
بخش اول کتاب sql server 2005
بخش دوم کتاب sql server 2005
بخش سوم کتاب sql server 2005

sql server 2005 یک پایگاه داده قدرت مند از نوع رابطه ای است. در نرم افزار آموزش sql server 2005 به بررسی مطالب زیر میپردازیم :

فصل اول : روش نصب sql server 2005 ( رایگان )
مقدمه
روش نصب sql server 2005
حذف sql server 2005

فصل دوم : آشنایی با sql server 2005 ( رایگان )
آشنایی با sql server mana ent studio
تعیین سرویس دهنده
ثبت یک نمونه از sql server
کار با اشیاء یک نمونه از sql server
تعیین دسترسی کاربر به sql server
مشاهده وضعیت sql server
پرس و جوها
تغییر محیط sql server mana ent studio
کار با sql server configuration manager

فصل سوم : ایجاد پایگاه داده و ج در sql server 2005
مقدمه
بررسی فعال بودن سرویس دهنده sql server
مفهوم پایگاه داده، ج و رکورد
روش ایجاد پایگاه داده
ایجاد ج در پایگاه داده
تغییر فیلدهای ج
کلیدهای اصلی و خارجی
تعیین رابطه بین ج ها
قواعد جامعیت داده ها
نمودار رابطه پایگاه داده

فصل چهارم : ایجاد پرس و جو
روش ایجاد پرس و جو
آشنایی با دستور select
ج موقت
ویرایشگر طراحی پرس و جو
نکات دیگری در دستور select
شناسائی و اداره خطا در t-sql

فصل پنجم : دستورات dml
مقدمه
روش تعریف متغیر
دستور insert
دستورcreate table if not exists if not exists if not exists
دستور update
دستور delete و truncate
دستور drop و ساختار شرطی if
ساختار حلقه while
استفاده از کدهای آماده

فصل ششم : روالهای ذخیره شده
مفهوم روال ذخیره شده
روالهای ذخیره شده سیستمی
ایجاد روال ذخیره شده توسط t-sql
حذف روال ذخیره شده توسط t-sql
تعیین پارامتر برای روال ذخیره شده
حمله sql injection
ایجاد روال ذخیره شده توسط clr

فصل هفتم : روش ایجاد پشتیبان و job
روش تهیه پشتیبان
تعیین زمان تهیه پشتیبان
آشنایی با sql server agent
روش ایجاد job
تنظیم زمان اجرای job
مشاهده نتیجه اجرای job
مشاهده خطاهای اجرای job
ارسال خطا به کاربران
کار با sql server profiler


فصل هشتم : امنیت در sql server 2005
مفهوم امنیت در sql server
تعیین سیاست رمزگذاری در ویندوز
تعریف کاربر در windows
امکان تعریف کاربر در sql server
تعریف کاربر ویندوز در sql server
تعریف کاربر در sql server
تعیین دسترسی کاربر
دستورات t-sql تعریف کاربر
تغییر دسترسی کاربر
مشاهده کاربران موجود در پایگاه داده
schema پایگاه داده
اتصال به موتور sql server توسط کاربر جدید
بررسی schema
بررسی دسترسی کاربر
مشاهده و تعریف role
دستورات t-sql

فصل نهم : جامعیت داده در sql server 2005
تعریف جامعیت داده
تعریف قید با استفاده از t-sql
مشاهده قید ایجاد شده در ج
ایجاد trigger نوع ddl
ایجاد trigger نوع dml

فصل دهم : کار با دید در sql server 2005
انواع دید
ایجاد دید توسط mana ent studio
ایجاد دید توسط t-sql
ویرایش رکوردهای دید
حذف، تغییر و تعریف دید
روش استفاده از دید
تعیین دسترسی یک کاربر به دید
بررسی دسترسی یک کاربر
سرور جباروف وعده بازگشت به استقلال را داده است. به گزارش شفقناورزشی، ساعاتی پیش تصویری از سرور جپاروف در تمرینات تیم لوکوموتیو تاشکند منتشر شد که هواداران استقلال را متعجب کرد. جپاروف که در نیم فصل… اختصاصی از ژیکو تحقیق امنیت پایگاه داده سرور با و پر سرعت .
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور دسته بندی : فنی و ی _ کامپیوتر و آی تی
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ( در صورتی که متن زیر شکل نامناسبی دارد از ورد کپی شده )امنیت پایگاه داده( سرور) مدیریت پایگاه داده ها در sql server - امنیت اطلاعات و عملیات : اشاره : مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم امنیت در ورود به سیستم: زمانی که یک بانک اطلاعاتی جدید را در sql server تعریف می کنید، با کلیک سمت راست بر روی نام موتور پایگاه داده ای یک سرور درenterprise manager و انتخاب قسمت properties، در زبانه security، موتور بانک اطلاعاتی امکان انتخاب دو روش مختلف در معرفی و یا شناسایی کاربران مجاز برای ورود به سیستم یا همان عمل احراز هویت (authentication) را در دسترس قرار می دهد. البته بعد از ساخت یک بانک اطلاعاتی، با کلیک سمت راست بر روی نام آن بانک و انتخاب گزینه properties و سپس security هم می توان روش مورد استفاده را تغییر داد. (شکل 1)  یکی از این دو روش که برمبنای ارتباط موتور این پایگاه داده با اکتیودایرکتوری ویندوز 2000 سرور بنا شده است و windows only نام دارد، باعث می شود تا کاربران از قبل تعریف شده در دامنه (domain) یک شبکه مبتنی بر ویندوز 2000 سرور، به رسمیت شناخته شوند. در این صورت نیازی به معرفی کاربر جدید و یا انتخاب دو نام کاربری برای یک نفر وجود ندارد و کاربر مذکور می تواند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به دامنه شبکه ویندوزی خود استفاده می کند، برای اتصال به بانک اطلاعاتی هم استفاده کند. در روش دوم، ارایه مجوز دسترسی به کاربران با سیستمی خارج از محدوده دامنه ویندوزی صورت می گیرد. بدین صورت مدیر سیستم مجبور است برای کلیه کاربرانی که قصد اتصال به بانک را دارند، نام کاربری و رمزعبور جدیدی را تعریف کند. (شکل 1)  تعریف کاربران: در صورتی که شیوه دوم تعریف کاربران را انتخاب کرده باشید، باید ابتدا لیستی از کاربران را به همراه رمزعبور   مربوطه شان در قسمتی از صفحه enterprise manager  که با عنوان security مشخص شده، معرفی کنید. این کار با کلیک سمت راست بر روی گزینه login در قسمت مذکور و سپس new login انجام می گیرد. انتخاب یک نام کاربری به همراه ورود رمزعبور تنها کاری است که باید در این جا انجام گیرد تا یک کاربر به طور عمومی در لیست  کاربران یک موتور پایگاده داده قرار گیرد. از این به بعد، وظیفه مدیر سیستم تعیین دسترسی کاربران تعریف شده در قسمت security، به بانک های مختلف تعریف شده در پایگاه است. این کار نیز از دو طریق قابل تعداد صفحات : 11 صفحه  متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.پس از پرداخت، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. « پشتیبانی فروشگاه مرجع فایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده  نمایید »/images/spilit.png 
با
تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
افزایش دما و یا رطوبت در اتاق سرور یکی از مشکلاتی است که همیشه اطلاعات ارزشمند دستگاه های سرور را تهدید می کند اما تهدید پنهانی دیگر قطع برق در اتاق سرور می باشد.ممکن است شرکت شما برای رفع مشکل قطعی برق از ups استفاده کرده باشد اما اگر برق در نیمه شب قطع شود آنگاه چه خواهد شد؟ups موجود تا چند ساعت خواهد توانست سرورها را روشن نگه دارد؟در این زمان وضعیت کولرها و سیستم های تهویه چگونه خواهد بود؟ دستگاه هشدار دهنده قطع در اتاق سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور قیمت کمک کنید اموزش ایجاد سرور ید کمک کنید اموزش ایجاد سرور - کمک کنید اموزش ایجاد سرور - قیمت لباسشویی کمک کنید اموزش ایجاد سرور - قیمت موبایل کمک کنید اموزش ایجاد سرور - هاست کمک کنید اموزش ایجاد سرور رایگان کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور قیمت کمک کنید اموزش ایجاد سرور ید کمک کنید اموزش ایجاد سرور - کمک کنید اموزش ایجاد سرور - قیمت لباسشویی کمک کنید اموزش ایجاد سرور - قیمت موبایل کمک کنید اموزش ایجاد سرور - هاست کمک کنید اموزش ایجاد سرور رایگان کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور http://s.yekmizban.com/?s=کمک کنید اموزش ایجاد سرور قیمت کمک کنید اموزش ایجاد سرور ید کمک کنید اموزش ایجاد سرور - کمک کنید اموزش ایجاد سرور - قیمت لباسشویی کمک کنید اموزش ایجاد سرور - قیمت موبایل کمک کنید اموزش ایجاد سرور - هاست کمک کنید اموزش ایجاد سرور رایگان کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور کمک کنید اموزش ایجاد سرور منبع : http://s.yekmizban.com/?s=کمک کنید اموزش ایجاد سرور سرور ایران پهنای باند نامحدود اختصاصی از فایلکو منبع کامل نفوذبه پایگاه داده اوراکل the oracle er\'s handbook: ing and defending oracle با و پر سرعت .
 منبع کامل نفوذبه پایگاه داده اوراکل the oracle er\'s handbook: ing and defending oracle  منبع کامل نفوذ به پایگاه داده اوراکل the oracle er's handbook: ing and defending oracle exploring every technique and tool used by black hat ers to invade and compromise oracle, this in-depth guide shows you how to find the weak spots in your databases so you can better defend them.
با
منبع کامل نفوذبه پایگاه داده اوراکل the oracle er\'s handbook: ing and defending oracle
نمایشگر وضعیت یا status indicator سرورها همیشه تعدادی نمایشگر وضعیت بر روی خود دارند که به شکل های مختلفی وضعیت سرور را نمایش می دهند. معمولا این نمایشگرهای وضعیت بصورت لامپ های led بر روی case سرور قرار میگیرند. نمایشگرهای وضعیت یا همان led ها صرفا مخصوص سرورها نیستند و حتی pc های معمولی نیز از این نوع نمایشگرهای وضعیت سیستم استفاده می کنند . قطعا pc شما حداقل دارای دو چراغ وضعیت مربوط به کارکرد cpu را بر روی خود دارد. سرورها هم همین چراغ ها را بر روی خود دارند ، اما چراغ های بیشتری نیز برای نمایش وضعیت سایر قسمت های سرور دارند که معمولا نمی توان آنها را بر روی pc ها مشاهده کرد. هر کدام از سازنده های سرور از ساختار خاصی برای نمایش وضعیت سرور استفاده می کنند و شیوه استفاده از این چراغ های led در هر یک متفاوت است ، اما معمولا یک چراغ جامع در هر یک از این سرورها تعبیه می شود که با استفاده از زنگ های مختلف یا چراغ های led چشمک زن ، وضعیت کلی سرور را نمایش می دهد . در زیر می توانید نمونه ای از این نوع چراغ های وضعیت را که بر روی سرورهای hp قرار داده شده اند را مشاهده کنید.
سرور مجازی استفاده از سرور مجازی یکی از بهترین راه ها به منظور افزایش سرعت اعمال خود در دنیای مجازی است. با ید سرور مجازی می توان فایل های خود در اینترنت را طی چند ثانیه جابه جا و با سرعتی بالا فایل های مورد را نظر را آپلود و یا کرد. اما سوال بیشتر کاربران این است که سرور مجازی ... نوشته با سرور مجازی به اعمال خود در اینترنت سرعت ببخشید اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. توهین الهه سرور نژادپرست در برنامه استیج به ایرانی ها + توهین الهه سرور نژادپرست در برنامه استیج به ایرانی ها + توهین الهه سرور نژادپرست در برنامه استیج به ایرانی ها + توهین الهه سرور نژادپرست توهین نژادپرستانه الهه سرور خواننده افغانی با کلمه نژادپرست در برنامه استیج ۲۰۱۷ به ایرانی ها که در ادامه توهین الهه استیج را که به ایرانی ها انجام داده مشاهده می کنید. متاسفانه در این برنامه درباره فاشیست بودن و نژادپرستی صحبت شد.
ادامه مطلب سرویس مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت نسخه جدید سرویس مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت به منظور جذب مشتریان اوراکل و اس کیو ال سرور (sql server)، ساعاتی پیش در کنفرانس بیلد 2017 معرفی شد. این سرویس جدید، امکان انتقال آسان داده ها و نوین اپلیکیشن ها در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم می کند. به علاوه، کاربران پایگاه های داده شخص ثالث و همین طور اس کیو ... نوشته سرویس جدید مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت با هدف جذب مشتریان اوراکل معرفی شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. www.padidegame.ir بهترین گیم سرور ایرانی. بدون add
گیم سرور پدیده. پدیده ای نوین در بازی وارکرافت.2ماه ران هست بیشتر از 150 تا انلاین داره ..ما بهترین هارو برای شما بهتین ها در نظر داریم. سرور نرمال و اونت لول 30=80 اکتیو.. ترنس از سرور های نرمال تا چند روز دیگه انجام خواهد شد..گانشیپ فی بوده و سرور بدون add میباشد. آژانس: ایران ۷ گام عملی را به طور کامل اجرا کرده/ فعالیت تأسیسات فردو منطبق با اظهارات مقامات ایران است گزارش مدیرکل آژانس انرژی اتمی درباره ایران منتشر شد. متن کامل این گزارش در همین خبر به تدریج کامل می شود. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، گزارش مدیرکل آژانس انرژی اتمی درباره ایران منتشر شد. *متن کامل این گزارش د. سلام
بعد از انتقال سرور مشکلاتی در سرور جدید بود که با تلاش فراوان گروه تهران هاستینگ این مشکلات رفع شد پشتیبانی این شرکت بسیار عالیست حتی در ساعت 2 شب هم پشتیبانیشون فعال هست و جا دارد از اینجا تشکر ویژه ای از مدیریت محترمشون کرده باشم

آدرس : www.tehranhosting.ir اختصاصی از فایل هلپ تحقیق کامل درباره بانک اطلاعاتی view 32 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 33  آزاد ی – واحد مشهدموضوع تحقیق :view ارجمند :جناب آقای علیخانزادهگرد آورنده :حمیده سلیمیزمستان 1386فهرستمقدمهجداول مبنا و دیدگاهمعماری سه سطحیدید ادراکیدید خارجیدید داخلیزبان میزبانزبان داده ای فرعی
با
تحقیق کامل درباره بانک اطلاعاتی view 32 ص
اختصاصی از سورنا فایل تحقیق کامل درباره شبکه های ( ) با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 162 فهرستعنوان--------شبکه های اختصاصی مجازی -------------------------------------------- چکیده ---------------------------------------------------------------مقدمه ---------------------------------------------------------------معایب ومزایا-----------------------------------------------------------تونل کشی ------------------------------------------------------------امنیت در -------------------------------------------------------معماری های ----------------------------------------------------تکنولوژی های ---------------------------------------------------قرارداد های کاربردگرای --------------------------------------------ویژگی های امنیتی در spsec-------------------------------------------نتیجه گیری ----------------------------------------------------------اشاره ----------------------------------------------------------------توزیع کلید ها ---------------------------------------------------------مقیاس پذیری و توپولوژی ستاره ای ----------------------------------------سازگاری -------------------------------------------------------------هزینه spsec--------------------------------------------------------تعادل ودیواره آتش و انواع آن ---------------------------------------نصب دیواره آتش ------------------------------------------------------سرور بر روی دیواره آتش ------------------------------------------سرور با موازات دیواره آتش –مزایا ومعایب ---------------------------تنظیم با دیواره آتش اختصاصی ------------------------------------بستر فیزیکی مناسب --------------------------------------------------نرم افزارهای استا ندارد و بروز رسانی آنها -----------------------------------فهرستعنوان-------پیاده سازی امنیت در سازمان ---------------------------------------------سرور مناسب ----------------------------------------------------------تهیه نسخه پشتیبانی ---------------------------------------------------نظارت و سنجش دائمی شبکه --------------------------------------------پروتکل ونل ها و انواع آن ------------------------------------------------مقدمه ای بر شبکه خصوصی مجازی ---------------------------------- چیست؟ --------------------------------------------------------مقدمه ای بر فایروال و ا نواع آن -------------------------------------------موقعیت ی برای فایروال -----------------------------------------------طراحی شبکه ---------------------------------------------------------قسمت دوم---------ابزارهای شبکه های محلی بی سیم ----------------------------------------آنتن ها --------------------------------------------------------------بخش اول--------- چیست؟ --------------------------------------------------------بخش دوم----------- چیست؟ --------------------------------------------------------بخش سوم--------- چیست؟ --------------------------------------------------------فهرستعنوان---------adsl معرفی سرویس اینترنتی پرسرعت ----------------------------------شبکه گسترده ---------------------------------------------------------بخش دوم-----------آموزش شبکه ---------------------------------------------------------معماری --------------------------------------------------------نصب سرویس دهنده شبکه های اختصاصی مجازی ( )virtual private network چکیده:------------- شبکه جهانی اینترنت بخش حیاتی و غیرقابل تفکیک جامعه جهانی است. در واقع شبکه اینترنت ستون فقرات ارتباطات کامپیوتری جهانی در دهه 1990 است زیرا اساسا به تدریج بیشتر شبکه ها را به هم متصل کرده است.در حال حاضر رفته رفته تفکرات منطقه ای و محلی حاکم بر فعالیت های تجاری جای خود را به تفکرات جهانی و سراسری داده اند. امروزه با سازمانهای زیادی برخورد می نمائیم که در سطح یک کشور دارای دفاتر فعال و حتی در سطح دنیا دارای دفاتر متفاوتی می باشند . تمام سازمانهای فوق قبل از هر چیز بدنبال یک اصل بسیار مهم می باشند : یک روش سریع ، ایمن و قابل اعتماد بمنظور برقراری ارتباط با دفاتر و نمایندگی در اقصی نقاط یک کشور و یا در سطح دنیا بدین منظوربایستی یک شبکه‏‏ ی گسترده‏ی خصوصی بین شعب این شرکت ایجاد گردد. شبکه‏ های اینترنت که فقط محدود به یک سازمان یا یک شرکت می‏باشند، به دلیل محدودیت های گسترشی نمی‏توانند چندین سازمان یا شرکت را تحت پوشش قرار دهند. شبکه‏ های گسترده  نیز که با خطوط استیجاری راه ‏اندازی می‏شوند، در واقع شبکه‏ های گسترده‏ی امنی هستند که بین مراکز سازمان ها ایجاد می‏شوند. پیاده ‏سازی این شبکه‏ ها  نیاز به هزینه زیادی دارد راه حل غلبه بر این مشکلات، راه اندازی یک است. کلیدواژه ها:   شبکه های مجازی – – تونل کشی-رمز نگاری مقدمه
با
تحقیق کامل درباره شبکه های ( )
ترجمه مقاله بررسی شیوه های دسته بندی لاگ های(web server) وب سرور khoshebane-wb112 چکیده در مورد مقاله ترجمه شده khoshebane-wb11 تجزیه و تحلیل خوشه بندی ، یک الگوریتم داده کاوی با کاربرد وسیع می باشد که در واقع فرآیند تقسیم بندی ی ری از داده ها به شماری از خوشه هاست که هر داده ای ، شباهت بالایی با داده های دیگر در همان خوشه دارد اما از دیگر داده ها در خوشه های دیگر متفاوت است. لغات کلیدی : وب کاوی-web usage mining (یکی از انواع وب کاوی)-لاگ های وب سرور(وب لاگ ها)-خوشه بندی ۱٫مقدمه توضیحات در مورد این مقاله و ترجمه آن عنوان انگلیسی مقاله: web log clustering approaches – a survey عنوان فارسی مقاله: روش های خوشه بندی لاگ های وب سرور(وب لاگ) یک بررسی. دسته: فناوری اطلاعات و کامپیوتر فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۸

جهت مشاهده توضیحات کامل تر و اصل و ترجمه این مقاله اینجا کلیک نمایید. ترجمه مقاله بررسی شیوه های دسته بندی لاگ های(web server) وب سرور دستگاه های سری src-240x پاردیک سیستم به صورت انحصاری جهت کنترل و مونیتورینگ اتاق سرور طراحی شده اند .این دستگاه ها قادرند تمامی پارامترهای حیاتی اتاق سرور از قبیل کنترل تردد؛کنترل دما و رطوبت؛کنترل کولرهای رزرو ؛کنترل وضعیت برق شهری و برق ups را به طور خ ر انجام دهند. دستگاه کنترل و نظارت بر تردد و دما و رطوبت اتاق سرور حرم مطهر شاهچراغ (ع) در سالروز میـلاد هادی (ع) غرق در سرور و شادمانی است. اختصاصی از هایدی مقاله درباره پایگاه داده با و پر سرعت .
مقاله درباره پایگاه داده
مقاله درباره پایگاه داده لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 13پایگاه داده چیست؟پایگاه داده ، مجموعه ای از اقلام اطلاعاتی ساخت یافته است از آنجا که آرایش داده ها قابل پیش بینی است،می توانید اقلام را دستکاری کنید، تا اطلاعات مفیدی به دست آورید اساسی ترین مؤلفه پایگاه دادۀ access ، ج است که در آن اطلاعات را به صورت سطرها و ستونهای مرتب، در آورده اند.پایگاه دادۀ ا س، علاوه بر ج ، ممکن است پرس وجو ، فرمها، گزارشها، صفحات دستی داده ای (برای مرور وب) و مؤلفه های دیگر نیز داشته باشد، که تمامی آنها به شما امکان می دهند که اطلاعات درون پایگاه داده تان را با روشهای گوناگون مرور و دستکاری کنید.
با
مقاله درباره پایگاه داده
بر اساس اظهارات سرور دانش، حقوق اساسی و های مدنی در افغانستان یک دست آورد اساسی است که مردم افغانستان سال ها برای آن مبارزه کرده و قربانی داده اند. توسعه دهندگان «پژوهیار» با بهره گیری از به روزترین نرم افزارها و سخت افزارهای لازم، امنیت شبکه و حفظ اطلاعات کاربران «پژوهیار» را فراهم کرده اند و کاربران نرم افزار با اطمینان از امنیت اطلاعات خود می توانند به اشتراک اطلاعات بپردازند. «پژوهیار» از طریق فرآیندها و فعالیت های زیر امنیت اطلاعات کاربران خود را تضمین می کند: بهره گیری از سرور لینو برای افزایش سطح امنیت داده های کاربران نرم افزار «پژوهیار»، پیاده سازی لایه های مختلف امنیتی برای جلوگیری از حمله های احتمالی به سرور و سرقت یا از دست دادن اطلاعات، استفاده از گواهینامه معتبر بین المللی ssl جهت ایمن سازی درخواست های کاربران، رمزنگاری اطلاعات کاربران در انواع درخواست ها و فعالیت های کاربران در وب گاه و نرم افزار «پژوهیار»، در سری مقالات قبل در مورد سه موضوع مهم توضیح داده شد، برای مروری کوتاه و یادآوری آنچه در گذشته گفته شد باید این موارد اشاره کنم:
چه انی نیاز به سرور اختصاصی دارند و چرا؟

سرور اختصاصی برای انی که به ب و کار اینترنتی فکر می کنند و به دنبال جذب و حفظ ترافیک بالایی هستند مورد نیاز است (این مبحث در 3 شماره قبل بطور کامل توضیح داده شد)
شرکت ها به چه تعداد سرور نیاز دارند و چرا؟
هر شرکتی با اندازه متوسط, حداقل به سه و یا چهار سرور نیاز دارد (این مبحث در 2 شماره قبل بطور کامل توضیح داده شد)چه انی نیاز به اتاق سرور دارند و چرا؟
با توجه به اینکه هر شرکتی با اندازه متوسط حداقل به سه و یا چهار سرور نیاز دارد و جهت حفظ امنیت اطلاعات سرور ها و دور از دسترس بودن سرور ها از عوام، محل نگهداری این سرور ها باید در محیطی بسته و مهر و موم شده باشد معمولاً پیشنهاد می شود از رک استفاده کنیم، گذشته از اینکه شرکت های با اندازه بزرگ تر به تعداد سرور های بیشتری نیاز دارند اما همچنان استفاده از رک یکی از بهترین محل های نگهداری سرور است، اما همان طور که می دانیم رک ها از نظر استحکام چندان قابل اعتماد نیستند چون معمولاً تمام رک ها به گونه ای طراحی شده اند که از اطراف محصور شده و جنس حصار ها ورق ف ی مستحکم و ضخیمی است اما علت بی اعتمادی به آنها این است که تمام رک ها از سمت جلو پوششی از جنس شیشه دارند و اگر روزی سرقتی اتفاق بیفتد درب شیشه ای شکننده است و به راحتی سرور های داخل رک قابل دسترس خواهند بود.مشخصات اتاق سرور
با توجه به حساسیت امنیت اطلاعات شرکت ها و جهت دور بودن اطلاعات از دسترس افراد غیر مسئول و ایجاد مکانی امن در جهت متمرکز سرور ها، هر شرکتی در اندازه های متوسط و به بالا باید اقدام به راه اندازی اتاق سرور کند.

راه اندازی اتاق سرور یک نوع تخصص در زمینه فناوری اطلاعات محسوب می شود و شامل مواردی بسیار کلیدی و ریز اما حیاتی است. برای مطالعه بیشتر از استاندار های راه اندازی اتاق سرور باید به مباحثی کلیدی آن در بحث استاندارد هایی از قبیل isms یا همان مدیریت امنیت اطلاعات پرداخت.

مدیریت امنیت اطلاعات به ما می آموزد که چه مواردی برای ساختن ساختار یک اتاق سرور مورد نیاز است که از حوصله این مقاله خارج است پس بطور کلی با اشاره به بعضی موارد کلیدی و عمومی به شکلی خیلی ساده خواهیم دانست که عمومی ترین عنوان ها برای یک اتاق سرور چیست و ساده ترین و بهترین راه برای راه اندازی یک اتاق سرور در شرکت هایی با اندازه متوسط و یا بزرگ تر کدامند.موارد کلیدی و سخت افزاری اتاق سرور
بهتر است درب اتاق سرور معمولاً قفل باشد تا از ورود افراد غیر مسئول جلوگیری شود. برای ساده تر شدن این موضوع بهتر است درب ورود به گونه ای طراحی شود که برای قفل یا باز آن نیازی به کلید نباشد، به عنوان مثال بهتر است کارتی باشد و یا رمزی.

کلیه ورود و وج ها به اتاق سرور باید تصویربردای شود، جهت تصویربرداری از اتاق سرور به حداقل یک دوربین cctv نیاز دارید و یک دستگاه ضبط دیجیتال تصاویر برای مدت طولانی.
اختصاصی از ژیکو تحقیق کامل درباره مدیریت پایگاه داده هوشمند 44 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 44 «مدیریت پایگاه داده هوشمند»یک دید کلی از آن چه برای نگه داری یک پایگاه داده و اجرای موثر آن لازم است ...خیلی مشکل است که در این روزها بتوانیم راهنمای مناسبی برای این کار بی م و یکی از مشکل ترین موقعیت های کاری که یافتن فرد مناسب برای آن سخت است، مدیر بانک اطلاعاتی (dba) است. استخدام یک فرد مناسب برای مدیریت بانک اطلاعاتی مشکل است، زیرا مهارت های لازم برای یک dba خوب شرایط و مقررات زیادی دارد. به دست آوردن این مهارت ها مشکل است و در شرایط سخت، مجموعه مهارت های لازم برای dba دائماً تغییر می کند.برای مدیریت موثر یک بانک اطلاعاتی گسترده، dba باید هم از دلایل تجاری ذخیره داده ها در پایگاه داده باخبر باشد و هم از جزئیات تکنیکی چگونگی ساختارهای داده و نحوه ذخیره سازی آن ها.dba باید اه تجاری داده ها را بداند تا مطمئن شود که از آن ها به طور مناسب استفاده می شود زمانی که در کار به آنها نیازمندیم در دسترس هستند. استفاده مناسب شامل قوانین امنیت داده ها، تعریف اختیارات کاربران و اطمینان از جامعیت داده ها می شود. دسترس پذیری شامل تنظیمات پایگاه داده، طراحی کاربردی و تنظیم و نظارت بر کارایی می باشد.که این ها مفاهیم سخت و پیچیده ای هستند. در حقیقت، همه کتاب ها به هر یک از این موضوعات پرداخته اند.وظایف مدیر بانک اطلاعاتی (dba)وظایف تخصصی dba بیشمارند. این وظایف قلمروی مقررات it را از مدل سازی منطقی به پیاده سازی فیزیکی گسترش می دهند. لیستی که در ادامه آمده اغلب وظایف مدیران بانک های اطلاعاتی را شرح می دهد:1. مدل سازی داده و طراحی پایگاه داده: dba ها باید توانایی ایجاد، تفسیر و ارتباط برقرار با مدل منطقی داده را داشته باشند و بتوانند از روی مدل منطقی داده و مشخصات کاربردی، یک پایگاه داده فیزیکی کارآمد را طراحی کنند.2. مدیریت متادیتا (meta data) و استفاده از منابع: لازم است dba ها داده ها را جمع آوری، ذخیره سازی و مدیریت کنند و داده ها را درباره داده ها (متادیتا) مورد پرس و جو قرار دهند و آنها را به تولید کنندگانی که نیاز به اطلاعات برای ساخت سیستم های کاربردی کارآمد دارند، ارائه دهند.3. مدیریت و ساخت شمای پایگاه داده: بعد از اینکه طراحی فیزیکی پایگاه داده توسط dba انجام شد، او باید بتواند آن طراحی فیزیکی را به پیاده سازی فیزیکی واقعی پایگاه داده به کمک ddl تبدیل کند و در طول پیاده سازی، پایگاه داده را مدیریت کند.4. مهارت های روتین: dba باید بتواند روال ها، تریگدها و توابع تعریف شده توسط کاربر را که در dbms ذخیره شده اند، طراحی، اشکال ز ، پیاده سازی و پشتیبانی نماید.5. برنامه ریزی ظرفیت: به خاطر اینکه سیستم ها استاتیک (ایستا) نیستند، dba باید بتواند با توجه به الگوهای استفاده از داده میزان رشد پایگاه داده را پیش بینی کند و تغییرات لازم برای هماهنگی با این میزان رشد را اعمال نماید.6. تنظیم و مدیریت کارایی: برای اطمینان از دسترسی موثر به پایگاه داده، یک سیستم نظارت و مانیتورینگ مناسب، لازم است. dba باید بتواند از محیط مانیتورینگ استفاده کند، آمارهای که این سیستم ارائه می کند را تفسیر نماید و برای بهینه سازی کارایی، تغییرات لازم را به ساختارهای داده، sql منطق برنامه ها، زیر سیستم های dbms اعمال کند.7. بازبینی برنامه های کاربردی sql : یک dba باید با زبان sql که زبان استاندارد برای پایگاه داده های رابطه ای است، آشنا باشد. بنابراین، dba باید بتواند برنامه هایی که به زبان sql یا زبان میزبان نوشته شده اند را بازبینی کند و تغییرات لازم برای بهینه شدن آن ها را اعمال نماید.8. پشتیبان گیری و احیاء پایگاه داده: داده های موجود در پایگاه داده باید در مقابل سخت افزار، نرم افزار، سیستم و اشتباهات انسانی محافظت شوند. توانایی پیاده سازی پشتیبان گیری مناسب از پایگاه داده و انتخاب استراتژی احیاء بر اساس موقت بودن داده ها و نیازهای دسترسی به برنامه های کاربردی، برای یک dba امری لازم است.
با
تحقیق کامل درباره مدیریت پایگاه داده هوشمند 44 ص
سرور های متچ ، فوتبال ، اسنایپ ، بانی جامپ و فان کم پیدا میشن با کمک این لیست بروزشده می تونید بهترین و جدیدترین سرور های کانتراستریک 1.6 رو پیدا کنید و شما میتونید در قسمت نظرات سرور خودتون رو با ارائه مشخصات کامل تبلیغ کنید برو ادامه مطلب با سلام واحترام

اگر دوستان سوالی درباره انتخاب سرورهای hp داشتن یا در زمینه رفع عیب آنها با مشکلی برخورد د اینجا مطرح کنند. خوشحال می شم که راهنماییتون کنم. چنانچه در راه اندازی سخت افزاری سرور های hp برایتان مشگلی پیش امده است لطفا یا با ماتماس بگیرین یا مشگلتان را برایمان ایمیل کنین تا را اره انرا برایتان پاسخ بدهیم تا حل گرد. نصب pdo mysql روی سرور سی پنل 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از هایدی دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت با و پر سرعت .
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت فایل سورس کامل اندروید استودیو که میتوانید یک فایل را از اینترنت یا ftp کنید و درصد پیشرفت آنرا مانند شکل ببینید
با
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت
سرور ، هاست، میزبان وفضا تقریبا هم معنا و می باشندو تعاریف زیر همه را شامل میشود فضا و محتویات سرور شما در اصل یکی از کامپیوترهای میزبانبر روی شبکه جهانی وب است تا دیگران در هر لحظه از شبانه روز بتوانند به دسترسی داشته باشند. که به این کامپیوتر اصطلاحا دیتاسنتر میگویند در حقیقت میزبان یا سرور ، تمام یا بخشی کوچک از فضای یک کامپیوتر. اختصاصی از رزفایل مقاله امنیت در ویندوز2003 با و پر سرعت .
مقاله امنیت در ویندوز2003
مقاله امنیت در ویندوز2003 لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:56نکاتی درباره ویندوز 2003ویندوز 2003 در 300 روز اول انتشار به 6 برنامه اصلاحی بسیار مهم نیاز داشت که در مقایسه با 36 برنامه اصلاحی در 300 روز اول بعد از عرضه ویندوز 2000 میزان 83 درصد کاهش را نشان می دهد. ویندوز 2003 اولین محصول مهمی بود که مایکروسافت آن را تحت trustworthy computing release process (یک فرآیند داخلی شامل مسائل امنیتی طراحی) تهیه نمود. آفیس 2003 و exchange 2003 دو محصول از بیست محصولی هستند که به همین روش و با در نظر گرفتن مسائل امنیتی در طراحی تولید می شوند.ادعای بیل گیتس درباره ویندوز 2003گیتس ادعا کرده بود که ویندوز سرور 2003 مایکروسافت از ویندوز سرور 2000 آن امن تر است. وی می گوید: "مراحل توسعه امنیتی که تا پیش از انتشار ویندوز سرور 2003 در سال گذشته انجام گرفته است، خود بیانگر نتیجه این تلاش هاست." و در جای دیگر می گوید: "تعداد آگهی اعلامیه های امنیتی منتشر شده به هنگام شرایط بحرانی و مهم و در طی 320 روز نخست به بازار آمدن ویندوز سرور 2003 در مقایسه با ویندوز 2000 سرور، از مقدار 40 به رقم 9 کاهش یافته است."اما جو ویلکا (joe wilcox)، یکی از محققین موسسه تحقیقات ژوپیتر که در مایکروسافت نیز فعالیت دارد می گوید که به ارقام متفاوتی از آنچه گیتس ادعا کرده، رسیده است. او می گوید با توجه به این که مایکروسافت نحوه درجه بندی نقاط آسیب پذیر امنیتی خود را از زمان انتشار ویندوز2000 سرور تا زمان انتشار ویندوز 2003 سرور تغییر داده است، آیا بیل گیتس مشکلات کم اهمیت تر را نیز درنظر گرفته است یا خیر؟
او در روند محاسباتی خود به 15 اخطار امنیتی در ویندوز سرور 2003 برخورد کرده است. همچنین هنگامی که آنرا با پیام هایی خطای امنیتی ویندوز 2000 سرور در همان فاصله زمانی تطبیق داد، تنها به 28 مورد دست یافت، نه 40 تا! او در وب سایت خود می نویسد: "مسلم اینست که محاسبات من تعداد خطاهای کمتری را در ویندوز سرور 2003 در مقایسه با ویندوز 2000 سرور در یازده ماه اولیه پس از انتشار آنها نشان می دهد."ویلکا گفته است که به زودی گزارشی از موسسه تحقیقات ژوپیتر درباره امنیت مایکروسافت منتشر خواهد شد که نشان می دهد به دلیل تصور افزایش امنیت در محصولات مایکروسافت، تنها 36 درصد از مدیران it در این تجارت درآمدی بالغ بر 50 میلیون دلار داشته اند.
با
مقاله امنیت در ویندوز2003
برخی از اعضای شورای امنیت در نامه ای، هشدار داده اند در صورتی که طرف های درگیر قطعنامه تصویب شده درباره آتش بس در را رعایت نکنند، این شورا قاطعانه وارد عمل خواهد شد.

تحقیق مقدمه ای بر پایگاه داده فازی
تحقیق-مقدمه-ای-بر-پایگاه-داده-فازیچکیده پس از ابداع نظریه فازی در توسط پروفسور لطفی زاده، کاربردهای این نظریه در حیطه های متفاوت علم کامپیوتر مورد توجه محققان قرار گرفت. یکی از این زمینه ها مربوط به کاربرد نظریه سیستم های فازی در پایگاه های داده، بازی اطلاعات و سیستم های خبره و پایگاه دانش است. این سه حیطه در خیلی از جهات مشابه ه فایل

مشکل در پر بودن و ظرفیت remote desktop در ویندوز سرور بعضا اتفاق افتاده است که هنگام ریموت به ویندوز سرور خود متوجه میشوید تعداد session های login پر است زیرا ویندوز سرور همزمان به یک کاربر بصورت local و دو کاربر بصورت remote اجازه اتصال میدهد.حال اگر هنگام وج log off نکنید session شما باز باقیمانده و اجازه ورود بصورت remote نخواهد داد. برای حل مشکل ابتدا regedit . اختصاصی از اینو دیدی تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 55 اصطلاحات شبکه های کامپیوتری• (dte (data terminal equipment : منبع و گیرنده داده ها را در شبکه های رایانه ای dte می گویند.• (dce (data communication equipment : تجهیزاتی که مشخصات الکتریکی داده ها را با مشخصات کانال داده ها تطبیق می دهد مانند مودم .• (b.w (band width : پهنای باند یا محدوده ای که در آن امواج آنالوگ بدون هیچ افتی حرکت می کنند• noise : نویز یا پارازیت به امواج الکتریکی مزاحم می گویند که موجب اختلال در انتقال داده ها می شود .• bps : سرعت انتقال داده ها یا بیت در ثانیه.• network : شبکه .• share : به اشتراک گذاری داده ها و منابع سخت افزاری برای استفاده همه کامپیوتر های موجود در شبکه .• time sharing : نوعی شبکه در قدیم که از یک main frame به عنوان سرور استفاده می د .• (pan (personal area network : شبکه شخصی .• (lan (local area network : شبکه محلی و کوچک .• (man (metropolition area network : شبکه شهری .• (wan (wide area network : شبکه گسترده همانند اینترنت .• node : به هر کامپیوتر وصل به شبکه node یا گره می گویند .• server : سرویس دهنده .• peer - to - peer : شبکه های نظیر به نظیر که در آن هر کامپیوتری هم سرویس دهنده هست و هم سرویس گیرنده ) .• server – based : شبکه های بر اساس سرویس دهنده که در آن یک یا چند کامپیوتر فقط سرویس دهنده و بقیه کامپیوتر ها سرویس گیرنده هستند .• topology : توپولوژی به طرح فیزیکی شبکه و نحوه آرایش رایانه ها در کنار یکدیگر می گویند .• bus : توپولوژی خطی که در آن رایانه ها در یک خط به هم وصل می شوند. در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصل نیستند .• ring : توپولوژی حلقوی که بصورت یک دایره رایانه ها به هم وصلند و در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصلند .• star : توپولوژی ستاره ای که در آن از یک هاب به عنوان قطعه مرکزی استفاده می شود. و رایانه ها به آن وصل می شوند .• collision : برخورد یا لرزش سیگنال ها .• nic : کارت شبکه .• coaxial : نوعی کابل که به کابل های هم محور معروف است و دو نوع دارد، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و دارای سرعت 10 مگ ت در ثانیه است .• (tp ( twisted pair : کابل های زوج به هم ت ده هستند، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و حداکثر دارای سرعت 100 مگ ت در ثانیه است .• fiber optic : کابل فیبر نوری که در ب ایی شبکه ها به کار می رود و سرعت بسیار بالایی ( بیش از 1 گیگا بیت در ثانیه ) دارد.
با
تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص
referesh در یک صفحه وب درواقع درخواستی به سمت سرور است که برای بارگذاری مجدد صفحه استفاده می شود. درمورد reset که در بیشتر فرمهای موجود در وب سایتها نیز وجود دارد ، باعث پاک اطلاعات وارد شده در فرم مربوطه می شود و درواقع فیلدهای آنرا خالی می کند و چنانچه دارای مقدار پیش فرضی هم باشند آن مقدار در فیلد مربوطه قرار می گیرد. کلید f5 هم برای referesh. با توجه به اضافه شدن سرویس های جدید مثل ایمیل، شبکه اجتماعی، جستجوگر دیتایاب و ارتقاء هر کدام از این سرویس ها در اینده ای نزدیک نیاز به سرور جدیدی بود که با توجه به تلاش چند روزه سایت خوشبختانه امروز به سرور جدید با چندین برابر قدرت بیشتر از سرور قدیم و داشتن جدیدترین قطعات روز دنیا از جمله هاردهای ssd که از سرعت بسیار بالاتری برخورد. سرور چیست؟هاست چیست؟ سرور چیست؟ سرور یک کامپیوتر همیشه روشن و همیشه در دسترس است، زمانی که این دسترسی تنها در محدوده یک شبکه داخلی باشد، آن را سرور تحت شبکه می نامیم و به این معنا خواهد بود که تمامی کامپیوتر های موجود در این شبکه از این کامپیوتر فرمان می گیرند و نیازهای تحت شبکه خود را به کمک آن تامین می کنند و سرور نقش آنها را در شب.