تحقیق کامل درباره امنیت پایگاه داده سرور 10 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره امنیت پایگاه داده سرور 10 ص : اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره پرا ی سرور با و پر سرعت .
تحقیق درباره پرا ی سرور
تحقیق درباره پرا ی سرور فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 27 صفحه        مقدمهدر یک تشکیلات که از اینترنت استفاده می کند، یک پرا ی سرور ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار است که بعنوان یک واسطه بین کاربر داخلی و اینترنت عمل می کند به طوریکه امنیت، نظارت مدیریتی و سرویس های caching تامین می شود. یک سرور پرا ی دارای پروتکل مشخصی است، بنابراین برای هرنوع پروتکلی (http، ftp، gogher و غیره) باید تنظیم شود. پرا ی سرور بعنوان بخشی از یک سرور gateway (نقطه ای در یک شبکه که ورودی به شبکه ای دیگر است) رفتار می کند و می تواند برای انجام یک یا چند فانکشن که در بخش بعد به آن اشاره می شود، تنظیم شود. عملکردهایی که پرا ی سرور می تواند داشته باشد:با تعریفی که از یک پرا ی ارائه شد، می توان از پرا ی برای بهبود عملکرد یک شبکه استفاده هایی کرد که در اینجا به چند مورد آن به اختصار اشاره می کنیم:firewall (دیواره آتش)برای سازمانی که فایروال دارد، پرا ی سرور تقاضاهای کاربران را به فایروال می دهد که با آنها اجازه ورود یا وج به شبکه داخلی را می دهد.caching (ذخیره سازی)سرور پرا ی که عمل caching را انجام می دهد، منابعی مانند صفحات وب و فایل ها را ذخیره می کند. هنگامی که یک منبع مورد دسترسی قرار گرفت، در سرور دخیره می شود و تقاضاهای بعدی برای همین منبع مشخص با محتویات cache پاسخ داده می شود. این عمل، دسترسی به آن منبع را برای کاربرانی که از طریق پرا ی به اینترنت متصل هستند، سرعت می بخشد و از طرفی از ترافیک اینترنت می کاهد و اجازه استفاده بهتر از پهنای باند به کاربران داده می شود.filtering ( )سرور پرا ی می تواند ترافیک وارد شونده و خارج شونده از شبکه را بررسی کند و به آنچه که با معیارهای امنیتی یا سیاست سازمان مغایرت دارد، اجازه عبور ندهد.authentication (تصدیق هویت)بسیاری منابع الکترونیکی سازمانی توسط ورود با کلمه رمز یا قرار داشتن در دامنه مشخصی از ip محدود شده اند. کاربران دور معمولاً از یک سرویس دهنده اینترنت ثالث استفاده می کنند که در این صورت این کاربر یا ip کامپیوتر آن برای سازمان معتبر تشخیص داده نمی شود. برای کاربرانی که بصورت فیزیکی به شبکه داخلی سازمان متصل نشده اند، پرا ی طوری عمل می کند که به کاربران دور اجازه ورود موقت داده شود یا به آنها بطور موقت یک ip سازمان تخصیص داده شود که بتوانند به منابع محدود شده دسترسی پیدا کنند.
با
تحقیق درباره پرا ی سرور
اختصاصی از نیک فایل امنیت پایگاه داده( سرور) با و پر سرعت .
امنیت پایگاه داده( سرور)
 امنیت پایگاه داده( سرور) مقالات  فنی ی  با فرمت           doc           صفحات  11 مدیریت پایگاه داده ها در sql server - امنیت اطلاعات و عملیات :     اشاره :  مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم   امنیت در ورود به سیستم: زمانی که یک بانک اطلاعاتی جدید را در sql server تعریف می کنید، با کلیک سمت راست بر روی نام موتور پایگاه داده ای یک سرور درenterprise manager و انتخاب قسمت properties، در زبانه security، موتور بانک اطلاعاتی امکان انتخاب دو روش مختلف در معرفی و یا شناسایی کاربران مجاز برای ورود به سیستم یا همان عمل احراز هویت (authentication) را در دسترس قرار می دهد. البته بعد از ساخت یک بانک اطلاعاتی، با کلیک سمت راست بر روی نام آن بانک و انتخاب گزینه properties و سپس security هم می توان روش مورد استفاده را تغییر داد. (شکل 1) 
یکی از این دو روش که برمبنای ارتباط موتور این پایگاه داده با اکتیودایرکتوری ویندوز 2000 سرور بنا شده است و windows only نام دارد، باعث می شود تا کاربران از قبل تعریف شده در دامنه (domain) یک شبکه مبتنی بر ویندوز 2000 سرور، به رسمیت شناخته شوند. در این صورت نیازی به معرفی کاربر جدید و یا انتخاب دو نام کاربری برای یک نفر وجود ندارد و کاربر مذکور می تواند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به دامنه شبکه ویندوزی خود استفاده می کند، برای اتصال به بانک اطلاعاتی هم استفاده کند.

 
با
امنیت پایگاه داده( سرور)
اختصاصی از ژیکو تحقیق کامل درباره data mining درس ارائه مطالب علمی 40 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 42  دانشکده ی کامپیوترداده کاویمستندات برای درس ارائه مطالب علمیپریسا مولوی راهنما: پوررضافروردین 1388دانشکده ی کامپیوترداده کاویمستندات برای درس ارائه مطالب علمیپریسا مولوی راهنما: پوررضافروردین 1388 چکیدهاز هنگامی که رایانه در تحلیل و ذخیره سازی داده ها بکار رفت (1950) پس از حدود 20 سال، حجم داده ها در پایگاه داده ها دو برابر شد. همچنین تعداد پایگاه داده ها با سرعت بیشتری رشد نمود. این در حالی است که تعداد متخصصین تحلیل داده ها و آمارشناسان با این سرعت رشد نکرد.حال با وجود سیستم های یکپارچه اطلاعاتی، سیستم های یکپارچه بانکی و تجارت الکترونیک، لحظه به لحظه به حجم داده ها در پایگاه داده های مربوط اضافه شده و باعث به وجود آمدن انبارهای ( توده های ) عظیمی از داده ها شده است به طوری که ضرورت کشف و است اج سریع و دقیق دانش از این پایگاه داده ها را بیش از پیش نمایان کرده است (چنان که در عصر حاضر گفته می شود).
با
تحقیق کامل درباره data mining درس ارائه مطالب علمی 40 ص
۱۰ نکته برای امنیت وب سرور لینو ۱- از کلمات عبور پیچیده استفاده کنید
کلمات عبور ساده بزرگترین مشکل امینتی را برای سرور شما به وجود می آورند. داشتن کلمات عبور امن و پیچیده (چه برای خود سرور و چه برای کاربرانی که روی سرور قرار دارند) بسیار با اهمیت است.به عنوان مثال اگر کاربر شما ازکلمه ی عبور ی استفاده کند که به راحتی توسط ر ها قابل حدث زدن باشد در وحله ی اول باعث deface شدن سایت خود شده و اعتبار شرکت شما رو زیر سوال می برد دوم ممکن است از طریق این سایت برای ارسال ویروس و هر مه استفاده بشه یا بویسله ی local exploit ها به بقیه سایت ها آسیب برسونه. امنیت پایگاه داده (سرور) اشاره مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است دسته بندی کامپیوتر و it فرمت فایل doc حجم فایل 87 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 11 دریافت فایل امنیت پایگاه داده (سرور) فروشنده فایل کد کاربری 4421 تمام فایل ها امنیت پایگاه داده ( سرور) اشاره : مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم و ید مقاله امنیت پایگاه داده ید مقاله امنیت پایگاه داده رایگان مقاله امنیت پایگاه داده ید و مقاله امنیت پایگاه داده مقاله امنیت پایگاه داده ید و مقاله رشته کامپیوتر مقاله رشته کامپیوت ایگاه داده چیست؟
اختصاصی از فایلکو تحقیق درباره طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده با و پر سرعت .
تحقیق درباره طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده
تحقیق درباره طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 16 صفحه       چکیده مطالب منحنی ویژگی های آب و خاک (swcc) عملکرد خاک در ارتباط به محتوای آبی در خاک برای مکیدن خاک است بسیاری از ویژگیهای خاک می توانند با محتوای آبی در برابر روابط مکشی خاک ارتباط داشته باشند. رسانایی هیدرولیک قدرت لایه های تعرق مواد شیمیایی، جذب مواد شیمیایی، محتوای آب غیر مجهز، گرمای خاص رسانایی حرارتی و تغییرات حجمی همراه عملکرد منحنی هستند. قضاوت درست باید در راستای توصیف ارتباط بین عملیات  خاک باشد قوانین قضاوت توسط سیستم جامعی بر اساس مشاهدات و روابط تجربی در بین ویژگی های خاک، تقویت می شود. یک سیستم مهم در طی سیستم کنترل پایگاه داده ها بهعنوان برنامه پایگاه داده ای microsoft access توسعه یافت. که باعث ارائه محیط مناسبی برای ترکیب مستقیم و پایگاه داده ها و دانش کاربری شود این سیستم یک منحنی مخصوص آب و خاک را به همراه دیگر ویژگی های خاک با استفاده از داده های طبقه بندی خاک مثل توزیع اندازه دانه، چگالی و جاذبه، ارائه می دهد و تمام ویژگیهای خاک پیچیده را در طی کاهش هزینه ها و زمان مورد بررسی قرار می دهد.
با
تحقیق درباره طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده

ftp در اصل یک پروتکل ارتباطی برای ارسال و دریافت فایل می باشد. در طراحی سایت برای انتقال اطلاعات از کامپیوتر به سرور نیازمند به یک کلاینت ftp هستیم. در طراحی سایت از نرم افزار های مختلفی برای انتقال فایل ها به وب سرور می توان استفاده نمود. از جمله نرم افزار filezilla که یک نرم افزار قوی و رایگان برای ارسال و دریافت فایل از طریق ftp است. یکی . هشدار کره شمالی درباره نابودی کامل     هشدار کره شمالی درباره نابودی کامل هشدار کره شمالی درباره نابودی کامل مقامات کره شمالی درباره وقوع جنگ به هشدار داده و از این کشور خواستند تا با پیشگیری از وقوع جنگ، از کشته شدن میلیون‌ها نفر جلوگیری کند.
منبع منبع : جالب سرا سرور 29 بازی عص ادشاهان از روز شنبه 28 تیرماه ، فعالیت خود را آغاز می نماید. بازی در این سرور با توجه به همزمانی با عزیز قدر، در ساعت 17 روز شنبه آغاز خواهد شد.
مشخصات سرور 29 به شرح زیر می باشد:
پوسته: فلات ایران
نوع سرور: ا پرس ( 60 روزه )
تاریخ شروع: شنبه 28 تیرماه ساعت 17:00
امیدواریم همانند سرورهای قبل، همه شما قهرمانان بزرگ را . قبل از اینکه درباره امنیت وب سایت صحبت کنیم باید بگویم حمله ای که به یک وب سایت انجام می شود با حمله ویروس ها و کرم های اینترنتی متفاوت است. حمله به وب سایت ها یا یک وب سایت زمانی اتفاق می افتد که افرادی سعی می کنند با هدف ابکاری یا دسترسی یا سوء استفاده از اطلاعات ذخیره شده در سرور آن وب سایت به سایت مذکور نفوذ کنند. هر شخصی برای وب سا.
ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج 2017 ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ الهه سرور ع های اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ شبکه ای که در ادامه ع های الهه سرور که متولد افغانستان است را قرار داده ایم. ادامه مطلب پاور سرور dl380 g5 800 وات
فروش ویژه ی پاور های 800 وات اچ پی پاور اچ پی برای سرور های جی 5 پاور 460 وات برای سرور جی 7 جی 8 پاور 750 وات برای سرور های چی 7 حی 8 فروش پاور 1200 وات برای سرور چی 5 ادامه مطلب سرور اسنوک dl360 g7 فروش سرور استوک و دست دوم ( کارکرده ) اچپی با کانفیگ : hp dl360 gen7 2xe5620 32gb ( 8x4gb 10600r ) 2x1tb 7.2k raid controller p410i/512mb 2x460w power supply این سرور استوک تک یونیت بوده و مناسب برای دیتا سنتر می باشد. سرور های تک یونیت هزینه های شما را جهت قراردادن سرور در دیتاسنتر به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این سرور دارای 18 اسلات برای افزایش رم می باشد. همچنین سرور استوک dl360 g7 در مدل های 8 و 4 هاردی موجود می باشد . کنین :
فهرست کتاب sql server 2005 اموزش اس کیو ال سرور 2005
بخش اول کتاب sql server 2005
بخش دوم کتاب sql server 2005
بخش سوم کتاب sql server 2005

sql server 2005 یک پایگاه داده قدرت مند از نوع رابطه ای است. در نرم افزار آموزش sql server 2005 به بررسی مطالب زیر میپردازیم :

فصل اول : روش نصب sql server 2005 ( رایگان )
مقدمه
روش نصب sql server 2005
حذف sql server 2005

فصل دوم : آشنایی با sql server 2005 ( رایگان )
آشنایی با sql server mana ent studio
تعیین سرویس دهنده
ثبت یک نمونه از sql server
کار با اشیاء یک نمونه از sql server
تعیین دسترسی کاربر به sql server
مشاهده وضعیت sql server
پرس و جوها
تغییر محیط sql server mana ent studio
کار با sql server configuration manager

فصل سوم : ایجاد پایگاه داده و ج در sql server 2005
مقدمه
بررسی فعال بودن سرویس دهنده sql server
مفهوم پایگاه داده، ج و رکورد
روش ایجاد پایگاه داده
ایجاد ج در پایگاه داده
تغییر فیلدهای ج
کلیدهای اصلی و خارجی
تعیین رابطه بین ج ها
قواعد جامعیت داده ها
نمودار رابطه پایگاه داده

فصل چهارم : ایجاد پرس و جو
روش ایجاد پرس و جو
آشنایی با دستور select
ج موقت
ویرایشگر طراحی پرس و جو
نکات دیگری در دستور select
شناسائی و اداره خطا در t-sql

فصل پنجم : دستورات dml
مقدمه
روش تعریف متغیر
دستور insert
دستورcreate table if not exists if not exists if not exists
دستور update
دستور delete و truncate
دستور drop و ساختار شرطی if
ساختار حلقه while
استفاده از کدهای آماده

فصل ششم : روالهای ذخیره شده
مفهوم روال ذخیره شده
روالهای ذخیره شده سیستمی
ایجاد روال ذخیره شده توسط t-sql
حذف روال ذخیره شده توسط t-sql
تعیین پارامتر برای روال ذخیره شده
حمله sql injection
ایجاد روال ذخیره شده توسط clr

فصل هفتم : روش ایجاد پشتیبان و job
روش تهیه پشتیبان
تعیین زمان تهیه پشتیبان
آشنایی با sql server agent
روش ایجاد job
تنظیم زمان اجرای job
مشاهده نتیجه اجرای job
مشاهده خطاهای اجرای job
ارسال خطا به کاربران
کار با sql server profiler


فصل هشتم : امنیت در sql server 2005
مفهوم امنیت در sql server
تعیین سیاست رمزگذاری در ویندوز
تعریف کاربر در windows
امکان تعریف کاربر در sql server
تعریف کاربر ویندوز در sql server
تعریف کاربر در sql server
تعیین دسترسی کاربر
دستورات t-sql تعریف کاربر
تغییر دسترسی کاربر
مشاهده کاربران موجود در پایگاه داده
schema پایگاه داده
اتصال به موتور sql server توسط کاربر جدید
بررسی schema
بررسی دسترسی کاربر
مشاهده و تعریف role
دستورات t-sql

فصل نهم : جامعیت داده در sql server 2005
تعریف جامعیت داده
تعریف قید با استفاده از t-sql
مشاهده قید ایجاد شده در ج
ایجاد trigger نوع ddl
ایجاد trigger نوع dml

فصل دهم : کار با دید در sql server 2005
انواع دید
ایجاد دید توسط mana ent studio
ایجاد دید توسط t-sql
ویرایش رکوردهای دید
حذف، تغییر و تعریف دید
روش استفاده از دید
تعیین دسترسی یک کاربر به دید
بررسی دسترسی یک کاربر
داده ای دریافت نشد بارگیری صفحهٔ وب ممکن نیست زیرا سرور داده ای ارسال نکرده است. در اینجا چند پیشنهاد ذکر شده است: بارگذاری مجدد این صفحهٔ وب در فرصتی دیگر. خطای 324 (net::err_empty_response): سرور بدون ارسال هرگونه داده، اتصال را قطع کرد. واسه منم الان اتفاق افتاده سرور جباروف وعده بازگشت به استقلال را داده است. به گزارش شفقناورزشی، ساعاتی پیش تصویری از سرور جپاروف در تمرینات تیم لوکوموتیو تاشکند منتشر شد که هواداران استقلال را متعجب کرد. جپاروف که در نیم فصل… اختصاصی از ژیکو تحقیق امنیت پایگاه داده سرور با و پر سرعت .
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور دسته بندی : فنی و ی _ کامپیوتر و آی تی
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ( در صورتی که متن زیر شکل نامناسبی دارد از ورد کپی شده )امنیت پایگاه داده( سرور) مدیریت پایگاه داده ها در sql server - امنیت اطلاعات و عملیات : اشاره : مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم امنیت در ورود به سیستم: زمانی که یک بانک اطلاعاتی جدید را در sql server تعریف می کنید، با کلیک سمت راست بر روی نام موتور پایگاه داده ای یک سرور درenterprise manager و انتخاب قسمت properties، در زبانه security، موتور بانک اطلاعاتی امکان انتخاب دو روش مختلف در معرفی و یا شناسایی کاربران مجاز برای ورود به سیستم یا همان عمل احراز هویت (authentication) را در دسترس قرار می دهد. البته بعد از ساخت یک بانک اطلاعاتی، با کلیک سمت راست بر روی نام آن بانک و انتخاب گزینه properties و سپس security هم می توان روش مورد استفاده را تغییر داد. (شکل 1)  یکی از این دو روش که برمبنای ارتباط موتور این پایگاه داده با اکتیودایرکتوری ویندوز 2000 سرور بنا شده است و windows only نام دارد، باعث می شود تا کاربران از قبل تعریف شده در دامنه (domain) یک شبکه مبتنی بر ویندوز 2000 سرور، به رسمیت شناخته شوند. در این صورت نیازی به معرفی کاربر جدید و یا انتخاب دو نام کاربری برای یک نفر وجود ندارد و کاربر مذکور می تواند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به دامنه شبکه ویندوزی خود استفاده می کند، برای اتصال به بانک اطلاعاتی هم استفاده کند. در روش دوم، ارایه مجوز دسترسی به کاربران با سیستمی خارج از محدوده دامنه ویندوزی صورت می گیرد. بدین صورت مدیر سیستم مجبور است برای کلیه کاربرانی که قصد اتصال به بانک را دارند، نام کاربری و رمزعبور جدیدی را تعریف کند. (شکل 1)  تعریف کاربران: در صورتی که شیوه دوم تعریف کاربران را انتخاب کرده باشید، باید ابتدا لیستی از کاربران را به همراه رمزعبور   مربوطه شان در قسمتی از صفحه enterprise manager  که با عنوان security مشخص شده، معرفی کنید. این کار با کلیک سمت راست بر روی گزینه login در قسمت مذکور و سپس new login انجام می گیرد. انتخاب یک نام کاربری به همراه ورود رمزعبور تنها کاری است که باید در این جا انجام گیرد تا یک کاربر به طور عمومی در لیست  کاربران یک موتور پایگاده داده قرار گیرد. از این به بعد، وظیفه مدیر سیستم تعیین دسترسی کاربران تعریف شده در قسمت security، به بانک های مختلف تعریف شده در پایگاه است. این کار نیز از دو طریق قابل تعداد صفحات : 11 صفحه  متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.پس از پرداخت، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. « پشتیبانی فروشگاه مرجع فایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده  نمایید »/images/spilit.png 
با
تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
افزایش دما و یا رطوبت در اتاق سرور یکی از مشکلاتی است که همیشه اطلاعات ارزشمند دستگاه های سرور را تهدید می کند اما تهدید پنهانی دیگر قطع برق در اتاق سرور می باشد.ممکن است شرکت شما برای رفع مشکل قطعی برق از ups استفاده کرده باشد اما اگر برق در نیمه شب قطع شود آنگاه چه خواهد شد؟ups موجود تا چند ساعت خواهد توانست سرورها را روشن نگه دارد؟در این زمان وضعیت کولرها و سیستم های تهویه چگونه خواهد بود؟ دستگاه هشدار دهنده قطع در اتاق سرور سرور hpe proliant dl380 gen10 یکی از جدیدترین سرورهای اچ پی است که علاوه بر ظاهر جدید، قابلیت های فراوانی نیز ارائه می دهد. این سرور با داشتن پردازنده های جدید اینتل سری scalable، قادر است کارایی، توسعه پذیری و ارتقاپذیری را افزایش دهد. این سرور، یک سرور دو یونیته و دوپردازنده ای است که از آپگیردهای بی نظیری نسبت به ورژن قبلی خود بهره می برد. همچن. سخنگوی شورای امنیت ملی درباره اینکه آیا دونالد ترامپ گزارش راهبرد جدید امنیت ملی این کشور را به صورت کامل خوانده، توضیح داد. نمایشگر وضعیت یا status indicator سرورها همیشه تعدادی نمایشگر وضعیت بر روی خود دارند که به شکل های مختلفی وضعیت سرور را نمایش می دهند. معمولا این نمایشگرهای وضعیت بصورت لامپ های led بر روی case سرور قرار میگیرند. نمایشگرهای وضعیت یا همان led ها صرفا مخصوص سرورها نیستند و حتی pc های معمولی نیز از این نوع نمایشگرهای وضعیت سیستم استفاده می کنند . قطعا pc شما حداقل دارای دو چراغ وضعیت مربوط به کارکرد cpu را بر روی خود دارد. سرورها هم همین چراغ ها را بر روی خود دارند ، اما چراغ های بیشتری نیز برای نمایش وضعیت سایر قسمت های سرور دارند که معمولا نمی توان آنها را بر روی pc ها مشاهده کرد. هر کدام از سازنده های سرور از ساختار خاصی برای نمایش وضعیت سرور استفاده می کنند و شیوه استفاده از این چراغ های led در هر یک متفاوت است ، اما معمولا یک چراغ جامع در هر یک از این سرورها تعبیه می شود که با استفاده از زنگ های مختلف یا چراغ های led چشمک زن ، وضعیت کلی سرور را نمایش می دهد . در زیر می توانید نمونه ای از این نوع چراغ های وضعیت را که بر روی سرورهای hp قرار داده شده اند را مشاهده کنید.
دما و روطبت مناسب اتاق سرور کنترل و نظارت بر دما و رطوبت اتاق های سرور و دیتاسنترها جهت اطمینان از پایداری سیستم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.کار قطعات الکترونیکی و بردهای کامپیوتری در دمای بالاتر از حد مجاز برای ساعت های متوالی تا حدود زیادی موجب کاهش طول عمر این قطعات خواهد شد.به همین دلیل قصد داریم تا در این مقاله به مقدار دما و رطوبت ایده آل اتاق سرور پرداخته و یک روش مناسب را برای نیل به این هدف معرفی نماییم حدالاقل و حداکقرمقدار دما و رطوبت مناسب برای اتاق سرور این لینک تمامی سایت های عصر پاادشاهان می باشد : سرور کلی : www.kingsera.com سرور ایران : www.kingsera.ir سرور تبیان : tebyan.kingsera.ir سرور آلمان : www.kingsera.de سرور ایتالیا : www.kingsera.it سرور انگلیس : en.kingsera.com سرور عربستان : www.kingsera.ae سرور روسیه : www.kingsera.ru کوکی عبارت است از پیغامی که سرور به مرورگر شما می فرستد و مرورگر شما این پیغام را در یک فایل متنی ( text ) ذخیره می کند.

هر بار که شما به سرور مورد نظر مراجعه می کنید(یعنی یک صفحه از وب سایتی را که روی آن سرور قرار دارد باز کنید) یا به عبارت دیگر هر بار که مرورگر شما در خواست یک صفحه از سرور مورد نظر می کند این پیغام را به آن سرور باز م. سرویس مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت نسخه جدید سرویس مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت به منظور جذب مشتریان اوراکل و اس کیو ال سرور (sql server)، ساعاتی پیش در کنفرانس بیلد 2017 معرفی شد. این سرویس جدید، امکان انتقال آسان داده ها و نوین اپلیکیشن ها در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم می کند. به علاوه، کاربران پایگاه های داده شخص ثالث و همین طور اس کیو ... نوشته سرویس جدید مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت با هدف جذب مشتریان اوراکل معرفی شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. آژانس: ایران ۷ گام عملی را به طور کامل اجرا کرده/ فعالیت تأسیسات فردو منطبق با اظهارات مقامات ایران است گزارش مدیرکل آژانس انرژی اتمی درباره ایران منتشر شد. متن کامل این گزارش در همین خبر به تدریج کامل می شود. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، گزارش مدیرکل آژانس انرژی اتمی درباره ایران منتشر شد. *متن کامل این گزارش د. سلام
بعد از انتقال سرور مشکلاتی در سرور جدید بود که با تلاش فراوان گروه تهران هاستینگ این مشکلات رفع شد پشتیبانی این شرکت بسیار عالیست حتی در ساعت 2 شب هم پشتیبانیشون فعال هست و جا دارد از اینجا تشکر ویژه ای از مدیریت محترمشون کرده باشم

آدرس : www.tehranhosting.ir جامعه (آماری) ، عبارت است از مجموعه کامل اندازه های ممکن یا اطلاعات ثبت شده از یک صفت کیفی ، در مورد گرد آورده کامل واحدها ، که می خواهیم استنباطهایی راجع به آن انجام دهیم. جامعه آماج تحقیق است، و منظور از عمل گردآوردن داده ها ، است اج نتایج درباره جامعه می باشد. یا به بیان ساده تر ، در هر بررسی آماری ، مجموعه عناصر مورد نظر را جامعه می. سرور paradise craft بهترین سرور ایرانی در حال حاضر می باشد این سرور که عاری از هرگونه لگ..باگ و ....... میباشد منتظر شما پلیر عزیر می باشد. این سرور داری دو ورد مخصوص prison و survival می باشد. وقتی که جوین شدید واژه ایران کرافت را در چت بنویسد! و از یک سری حمایت ابنجانب بهره مند شوید. ای پی این سرور 185.55.226.231 موضوعات تحقیق: کارآفرینی، اشتغال، ن، کارآمدی، مدیریت متن کامل این تحقیق در 18 صفحه با فرمت ورد (word) قابل است. چکیده تحقیق: علل و انگیزه روی آوردن ن به کار در خارج از منزل و نیز برخی از آثار اشتغال ن بویژه مادران همواره قابل بررسی است، اما در این تحقیق برآنیم تا وضعیت موجود کشور را در دو جنبه بررسی کنیم؛ یکی حوزه واقعیت که شامل ن جویای کار و نیز شاغل می شود و دیگری حوزه برنامه ریزی کلان و قانون گذاری که ت و مجلس عهده دار آن می باشند. انطباق هر چه بیشتر این دو حوزه، امکان حل سریع تر مشکلات و مسائل ن و مادران شاغل را فراهم می آورد. برای به ادامه مطلب مراجعه فرمائید. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تاکید بر وم اجرای کامل قطعنامه 2401 شورای امنیت سازمان ملل درباره ، از ارسال نامه به ایران، ترکیه و روسیه درباره آتش بس 30 روزه خبر داد. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق امنیت پایگاه داده سرور با و پر سرعت .
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور دسته بندی : کامپیوتر _ فناوری اطلاعات ،
فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ )   قسمتی از محتوای متن ...
تعداد صفحات : 11 صفحه امنیت پایگاه داده( سرور).
مدیریت پایگاه داده ها در sql server - امنیت اطلاعات و عملیات : اشاره :.
مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است.
با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد.
هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید.
در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم امنیت در ورود به سیستم:.
زمانی که یک بانک اطلاعاتی جدید را در sql server تعریف می کنید، با کلیک سمت راست بر روی نام موتور پایگاه داده ای یک سرور درenterprise manager و انتخاب قسمت properties، در زبانه security، موتور بانک اطلاعاتی امکان انتخاب دو روش مختلف در معرفی و یا شناسایی کاربران مجاز برای ورود به سیستم یا همان عمل احراز هویت (authentication) را در دسترس قرار می دهد.
البته بعد از ساخت یک بانک اطلاعاتی، با کلیک سمت راست بر روی نام آن بانک و انتخاب گزینه properties و سپس security هم می توان روش مورد استفاده را تغییر داد.
(شکل 1)  یکی از این دو روش که برمبنای ارتباط موتور این پایگاه داده با اکتیودایرکتوری ویندوز 2000 سرور بنا شده است و windows only نام دارد، باعث می شود تا کاربران از قبل تعریف شده در دامنه (domain) یک شبکه مبتنی بر ویندوز 2000 سرور، به رسمیت شناخته شوند.
در این صورت نیازی به معرفی کاربر جدید و یا انتخاب دو نام کاربری برای یک نفر وجود ندارد و کاربر مذکور می تواند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به دامنه شبکه ویندوزی خود استفاده می کند، برای اتصال به بانک اطلاعاتی هم استفاده کند.
در روش دوم، ارایه مجوز دسترسی به کاربران با سیستمی خارج از محدوده دامنه ویندوزی صورت می گیرد.
بدین صورت مدیر سیستم مجبور است برای کلیه کاربرانی که قصد اتصال به بانک را دارند، نام کاربری و رمزعبور جدیدی را تعریف کند.
(شکل 1)  تعریف کاربران: در صورتی که شیوه دوم تعریف کاربران را انتخاب کرده باشید، باید ابتدا لیستی از کاربران را به همراه رمزعبور   مربوطه شان در قسمتی از  متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن مقاله میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شدهاست.شما بعد از پرداخت آنلاین ،فایل را فورا نمایید    لطفا به نکات زیر در هنگام ید  مقاله :  توجه فرمایید.در این مطلب،محتوی متن اولیه قرار داده شده است.به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در ورد وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از ید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی مقاله یا تحقیق مورد نظر ید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی این مطالب از داخل متن میباشد ودر فایل اصلی این ورد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد.در صورتی که محتوی متن ورد داری ج و یا ع باشند در متون ورد قرار نخواهند گرفت.هدف اصلی فروشگاه ، کمک به سیستم آموزشی میباشد.توجه فرمایید که قیمت تحقیق و مقاله های این فروشگاه کمتر از 5000 تومان میباشد (به علت  اینکه بانک ها کمتر از 5تومان را انتقال نمیدهند) باید از کارت هایی استفاده نمایید که بتوان کمتر از مبلغ ذکر شده را پرداخت نمود.. در صورتی که نتوانستید پرداخت نمایید با پشتیبانی در تماس باشید،تا شمارا راهنمایی نمایند... فایل   پرداخت آنلاین 
با
تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
ترجمه مقاله بررسی شیوه های دسته بندی لاگ های(web server) وب سرور khoshebane-wb112 چکیده در مورد مقاله ترجمه شده khoshebane-wb11 تجزیه و تحلیل خوشه بندی ، یک الگوریتم داده کاوی با کاربرد وسیع می باشد که در واقع فرآیند تقسیم بندی ی ری از داده ها به شماری از خوشه هاست که هر داده ای ، شباهت بالایی با داده های دیگر در همان خوشه دارد اما از دیگر داده ها در خوشه های دیگر متفاوت است. لغات کلیدی : وب کاوی-web usage mining (یکی از انواع وب کاوی)-لاگ های وب سرور(وب لاگ ها)-خوشه بندی ۱٫مقدمه توضیحات در مورد این مقاله و ترجمه آن عنوان انگلیسی مقاله: web log clustering approaches – a survey عنوان فارسی مقاله: روش های خوشه بندی لاگ های وب سرور(وب لاگ) یک بررسی. دسته: فناوری اطلاعات و کامپیوتر فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۸

جهت مشاهده توضیحات کامل تر و اصل و ترجمه این مقاله اینجا کلیک نمایید. ترجمه مقاله بررسی شیوه های دسته بندی لاگ های(web server) وب سرور بر اساس اظهارات سرور دانش، حقوق اساسی و های مدنی در افغانستان یک دست آورد اساسی است که مردم افغانستان سال ها برای آن مبارزه کرده و قربانی داده اند. توسعه دهندگان «پژوهیار» با بهره گیری از به روزترین نرم افزارها و سخت افزارهای لازم، امنیت شبکه و حفظ اطلاعات کاربران «پژوهیار» را فراهم کرده اند و کاربران نرم افزار با اطمینان از امنیت اطلاعات خود می توانند به اشتراک اطلاعات بپردازند. «پژوهیار» از طریق فرآیندها و فعالیت های زیر امنیت اطلاعات کاربران خود را تضمین می کند: بهره گیری از سرور لینو برای افزایش سطح امنیت داده های کاربران نرم افزار «پژوهیار»، پیاده سازی لایه های مختلف امنیتی برای جلوگیری از حمله های احتمالی به سرور و سرقت یا از دست دادن اطلاعات، استفاده از گواهینامه معتبر بین المللی ssl جهت ایمن سازی درخواست های کاربران، رمزنگاری اطلاعات کاربران در انواع درخواست ها و فعالیت های کاربران در وب گاه و نرم افزار «پژوهیار»، اختصاصی از هایدی مقاله درباره پایگاه داده با و پر سرعت .
مقاله درباره پایگاه داده
مقاله درباره پایگاه داده لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 13پایگاه داده چیست؟پایگاه داده ، مجموعه ای از اقلام اطلاعاتی ساخت یافته است از آنجا که آرایش داده ها قابل پیش بینی است،می توانید اقلام را دستکاری کنید، تا اطلاعات مفیدی به دست آورید اساسی ترین مؤلفه پایگاه دادۀ access ، ج است که در آن اطلاعات را به صورت سطرها و ستونهای مرتب، در آورده اند.پایگاه دادۀ ا س، علاوه بر ج ، ممکن است پرس وجو ، فرمها، گزارشها، صفحات دستی داده ای (برای مرور وب) و مؤلفه های دیگر نیز داشته باشد، که تمامی آنها به شما امکان می دهند که اطلاعات درون پایگاه داده تان را با روشهای گوناگون مرور و دستکاری کنید.
با
مقاله درباره پایگاه داده
ارتقاء رم سرور ارتقاء رم سرور hp یک راه مقرون بصرفه برای افزایش کارایی سرور شما بدون نیاز به ارتقاء پرسسور میباشد.و این یکی از حساس ترین کارهایی میباشدکه باید در هنگام سرویس سرور خود ان را مدنظر داشته باشید که ایا رم های با ظرفیت های بالاتر تاثیر مثبت و یا منفی بر روی سرور شما نخواهد گذاشت . این باور رایج که برای افزایش کارایی کلی سیس. اختصاصی از هایدی فایل به زبان انگلیسی است منبع کامل نفوذبه پایگاه داده اوراکل the oracle er\\\'s handbook: ing and defending oracle با و پر سرعت .
فایل به زبان انگلیسی است منبع کامل نفوذبه پایگاه داده اوراکل the oracle er\\\'s handbook: ing and defending oracle  منبع کامل نفوذ به پایگاه داده اوراکل the oracle er's handbook: ing and defending oracle exploring every technique and tool used by black hat ers to invade and compromise oracle, this in-depth guide shows you how to find the weak spots in your databases so you can better defend them. فایل به زبان انگلیسی است 
با
فایل به زبان انگلیسی است منبع کامل نفوذبه پایگاه داده اوراکل the oracle er\\\'s handbook: ing and defending oracle
اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره پرا ی سرور 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 پرا ی سروردر یک تشکیلات که از اینترنت استفاده می کند، یک پرا ی سرور ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار است که بعنوان یک واسطه بین کاربر داخلی و اینترنت عمل می کند به طوریکه امنیت، نظارت مدیریتی و سرویس های caching تامین می شود. یک سرور پرا ی دارای پروتکل مشخصی است، بنابراین برای هرنوع پروتکلی (http، ftp، gogher و غیره) باید تنظیم شود. پرا ی سرور بعنوان بخشی از یک سرور gateway (نقطه ای در یک شبکه که ورودی به شبکه ای دیگر است) رفتار می کند و می تواند برای انجام یک یا چند فانکشن که در بخش بعد به آن اشاره می شود، تنظیم شود.  عملکردهایی که پرا ی سرور می تواند داشته باشدبا تعریفی که از یک پرا ی ارائه شد، می توان از پرا ی برای بهبود عملکرد یک شبکه استفاده هایی کرد که در اینجا به چند مورد آن به اختصار اشاره می کنیم:·   firewall (دیواره آتش)برای سازمانی که فایروال دارد، پرا ی سرور تقاضاهای کاربران را به فایروال می دهد که با آنها اجازه ورود یا وج به شبکه داخلی را می دهد.·   caching (ذخیره سازی)سرور پرا ی که عمل caching را انجام می دهد، منابعی مانند صفحات وب و فایل ها را ذخیره می کند. هنگامی که یک منبع مورد دسترسی قرار گرفت، در سرور دخیره می شود و تقاضاهای بعدی برای همین منبع مشخص با محتویات cache پاسخ داده می شود. این عمل، دسترسی به آن منبع را برای کاربرانی که از طریق پرا ی به اینترنت متصل هستند، سرعت می بخشد و از طرفی از ترافیک اینترنت می کاهد و اجازه استفاده بهتر از پهنای باند به کاربران داده می شود.·   filtering ( )سرور پرا ی می تواند ترافیک وارد شونده و خارج شونده از شبکه را بررسی کند و به آنچه که با معیارهای امنیتی یا سیاست سازمان مغایرت دارد، اجازه عبور ندهد.·   authentication (تصدیق هویت)بسیاری منابع الکترونیکی سازمانی توسط ورود با کلمه رمز یا قرار داشتن در دامنه مشخصی از ip محدود شده اند. کاربران دور معمولاً از یک سرویس دهنده اینترنت ثالث استفاده می کنند که در این صورت این کاربر یا ip کامپیوتر آن برای سازمان معتبر تشخیص داده نمی شود. برای کاربرانی که بصورت فیزیکی به شبکه داخلی سازمان متصل نشده اند، پرا ی طوری عمل می کند که به کاربران دور اجازه ورود موقت داده شود یا به آنها بطور موقت یک ip سازمان تخصیص داده شود که بتوانند به منابع محدود شده دسترسی پیدا کنند.·   anonymization (تغییر هویت) برای محافظت شبکه داخلی یک سازمان از کاربران موجود در اینترنت، سرور پرا ی می تواند هویت سیستم های متقاضی داخلی را تغییر دهد. اگر منبع (مثلاً صفحه وب یا فایل) تقاضا شده توسط کاربر داخلی سازمان، در cache موجود نباشد، سرور پرا ی برای آن کاربر، بعنوان کلاینت عمل می کند و از یکی از آدرس های ip خودش برای تقاضای آن منبع از سرور موجود در اینترنت استفاده می کند. این آدرس ip «موقت»، آدرسی نیست که واقعاً در شبکه داخلی سازمان استفاده گردد و در نتیجه از بعضی از حمله های نفوذگران جلوگیری می شود. هنگامی که صفحه تقاضا شده، از طرف سرور روی اینترنت به پرا ی سرور می رسد، پرا ی سرور آن را به تقاضای اولیه مرتبط می کند و برای کاربر می فرستد. این پروسه تغییر دادن ip باعث می شود که تقاضا دهنده اولیه قابل ردی نباشد و همچنین معماری شبکه سازمان از دید بیرونی مخفی بماند.·   logging (ثبت )پرا ی سرور می تواند تقاضاها را بهمراه اطلاعات لازم در جایی ثبت کند تا بعداً امکان پیگیری اعمال کاربران داخل سازمان فراهم شود. پیکربندی مرورگر·   تعامل کاربر: کاربر باید از ابتدا مرورگر خود را پیکربندی کند که بدین ترتیب نیاز است که اطلاعات را از پشتیبانی فنی سازمان بدست آورد.·   پیکربندی دستی: در این پیکربندی کاربر باید سروری را که نرم افزار پرا ی را اجرا می کند، مشخص کند. کاربر باید استثنائات هر دامنه ای را که می تواند بطور مستقیم به آن وصل شود، مشخص کند و به این ترتیب در اتصال به این دامنه های مشخص شده، پرا ی در مسیر قرار نمی گیرد.·   پیکربندی خ ر: یک فایل تنظیم پیکربندی توسط سازمان که منطق استفاده از پرا ی توسط مرورگر در آن قرار دارد. url فایل باید در پیکربندی مرورگر وارد گردد. اینکه یک تقاضا از طریق پرا ی مسیری شود یا خیر، بستگی به شروط موجود در آن فایل دارد.پرو ی سرور چیست ؟نرم افزاری است که در یک شبکه حد واسط بین اینترنت و کاربران واقع می شود. فلسفه ایجاد server قراردادن یک خط اینترنت در اختیار تعداد بیش از یک نفر استفاده کننده در یک شبکه بوده است ولی بعدها امکانات و قابلیتهایی به server افزوده شد که کاربرد آن را فراتر از به اشتراک نهادن خطوط اینترنت کرد. بطور کلی server ها در چند مورد کلی استفاده می شوند. یک کاربرد server ها، همان به اشتراک گذاشتن یک خط server serverنرم افزاری است که در یک شبکه حد واسط بین اینترنت و کاربران واقع می شود. فلسفه ایجاد server قراردادن یک خط اینترنت در اختیار تعداد بیش از یک نفر استفاده کننده در یک شبکه بوده است ولی بعدها امکانات و قابلیتهایی به server افزوده شد که کاربرد آن را فراتر از به اشتراک نهادن خطوط اینترنت کرد. بطور کلی server ها در چند مورد کلی استفاده می شوند. یک کاربرد server ها، همان به اشتراک گذاشتن یک خط اینترنت برای چند کاربر است که باعث کاهش هزینه و کنترل کاربران و همچنین ایجاد امنیت بیشتر می شود. کاربرد دوم serverها، در سایتهای اینترنتی به عنوان firewall می باشد. کاربرد سوم که امروزه از آن بسیار استفاده می شود، caching اطلاعات است. با توجه به گران بودن هزینه استفاده از اینترنت و محدود بودن پهنای باند ارتباطی برای ارسال و دریافت اطلاعات، معمولا نمی توان به اطلاعات مورد نظر در زمان کم و با سرعت مطلوب دست یافت. امکان caching اطلاعات، برای کمک به رفع این مشکل در نظر گرفته شده است. server، سایتهایی را که بیشتر به آنها مراجعه می شود را دریک حافظه جداگانه نگاه می دارد. به این ترتیب برای مراجعه مجدد به آنها نیازی به ارتباط از طریق اینترنت نیست بلکه به همان حافظه مخصوص رجوع خواهد شد. این امر باعث می گردد از یک طرف زمان دسترسی به اطلاعات کمتر شده و از سوی دیگر چون اطلاعات
با
تحقیق کامل درباره پرا ی سرور 14 ص
با سلام واحترام

اگر دوستان سوالی درباره انتخاب سرورهای hp داشتن یا در زمینه رفع عیب آنها با مشکلی برخورد د اینجا مطرح کنند. خوشحال می شم که راهنماییتون کنم. چنانچه در راه اندازی سخت افزاری سرور های hp برایتان مشگلی پیش امده است لطفا یا با ماتماس بگیرین یا مشگلتان را برایمان ایمیل کنین تا را اره انرا برایتان پاسخ بدهیم تا حل گرد. نصب pdo mysql روی سرور سی پنل 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از هایدی دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت با و پر سرعت .
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت فایل سورس کامل اندروید استودیو که میتوانید یک فایل را از اینترنت یا ftp کنید و درصد پیشرفت آنرا مانند شکل ببینید
با
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت
سرور ، هاست، میزبان وفضا تقریبا هم معنا و می باشندو تعاریف زیر همه را شامل میشود فضا و محتویات سرور شما در اصل یکی از کامپیوترهای میزبانبر روی شبکه جهانی وب است تا دیگران در هر لحظه از شبانه روز بتوانند به دسترسی داشته باشند. که به این کامپیوتر اصطلاحا دیتاسنتر میگویند در حقیقت میزبان یا سرور ، تمام یا بخشی کوچک از فضای یک کامپیوتر. اختصاصی از رزفایل مقاله امنیت در ویندوز2003 با و پر سرعت .
مقاله امنیت در ویندوز2003
مقاله امنیت در ویندوز2003 لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:56نکاتی درباره ویندوز 2003ویندوز 2003 در 300 روز اول انتشار به 6 برنامه اصلاحی بسیار مهم نیاز داشت که در مقایسه با 36 برنامه اصلاحی در 300 روز اول بعد از عرضه ویندوز 2000 میزان 83 درصد کاهش را نشان می دهد. ویندوز 2003 اولین محصول مهمی بود که مایکروسافت آن را تحت trustworthy computing release process (یک فرآیند داخلی شامل مسائل امنیتی طراحی) تهیه نمود. آفیس 2003 و exchange 2003 دو محصول از بیست محصولی هستند که به همین روش و با در نظر گرفتن مسائل امنیتی در طراحی تولید می شوند.ادعای بیل گیتس درباره ویندوز 2003گیتس ادعا کرده بود که ویندوز سرور 2003 مایکروسافت از ویندوز سرور 2000 آن امن تر است. وی می گوید: "مراحل توسعه امنیتی که تا پیش از انتشار ویندوز سرور 2003 در سال گذشته انجام گرفته است، خود بیانگر نتیجه این تلاش هاست." و در جای دیگر می گوید: "تعداد آگهی اعلامیه های امنیتی منتشر شده به هنگام شرایط بحرانی و مهم و در طی 320 روز نخست به بازار آمدن ویندوز سرور 2003 در مقایسه با ویندوز 2000 سرور، از مقدار 40 به رقم 9 کاهش یافته است."اما جو ویلکا (joe wilcox)، یکی از محققین موسسه تحقیقات ژوپیتر که در مایکروسافت نیز فعالیت دارد می گوید که به ارقام متفاوتی از آنچه گیتس ادعا کرده، رسیده است. او می گوید با توجه به این که مایکروسافت نحوه درجه بندی نقاط آسیب پذیر امنیتی خود را از زمان انتشار ویندوز2000 سرور تا زمان انتشار ویندوز 2003 سرور تغییر داده است، آیا بیل گیتس مشکلات کم اهمیت تر را نیز درنظر گرفته است یا خیر؟
او در روند محاسباتی خود به 15 اخطار امنیتی در ویندوز سرور 2003 برخورد کرده است. همچنین هنگامی که آنرا با پیام هایی خطای امنیتی ویندوز 2000 سرور در همان فاصله زمانی تطبیق داد، تنها به 28 مورد دست یافت، نه 40 تا! او در وب سایت خود می نویسد: "مسلم اینست که محاسبات من تعداد خطاهای کمتری را در ویندوز سرور 2003 در مقایسه با ویندوز 2000 سرور در یازده ماه اولیه پس از انتشار آنها نشان می دهد."ویلکا گفته است که به زودی گزارشی از موسسه تحقیقات ژوپیتر درباره امنیت مایکروسافت منتشر خواهد شد که نشان می دهد به دلیل تصور افزایش امنیت در محصولات مایکروسافت، تنها 36 درصد از مدیران it در این تجارت درآمدی بالغ بر 50 میلیون دلار داشته اند.
با
مقاله امنیت در ویندوز2003
در دنیای امروز استفاده از سیستم های هوشمند و بهینه سازی فعالیتهای صنعتی مراکز داده ها امری ضروری به نظر می رسد. تحقیقات و فعالیتهای زیادی نیز برای رسیدن به این امر برای کنترل و مدیریت هوشمند تاسیسات و تجهیزات مکانیکی، الکتریکی والکترونیکی مرکز داده بکار می رود. در واقع با بکارگیری مجموعه ای از قطعات الکترونیکی در هر سایت، به هر اندازه و ابعاد می توان شاخص های مصرف و هزینه انرژی، نگهداری و تعمیرات، پ ند غیر عامل و بحران، کنترل از راه دور، امنیت و ایمنی و اثرات زیست محیطی را مدیریت نمود. در واقع نگارنده با محور قراردادن تاسیسات و تجهیزات قابل هوشمند سازی در اتاق سرور، قصد آن را دارد که تاسیسات و تجهیزات قابل هوشمندسازی در سایت ها را که به چهار بخش الکتریکی، مکانیکی، الکترونیکی و سایر می شود را برای کارفرمایان، مشاوران مجریان و پیمانکاران صنعت مرکز داده اعلام نماید که چنانچه در نظر دارند در این خصوص هزینه ای را معمول نمایند در کدام قسمت سرمایه گذاری نمایند. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 55 اصطلاحات شبکه های کامپیوتری• (dte (data terminal equipment : منبع و گیرنده داده ها را در شبکه های رایانه ای dte می گویند.• (dce (data communication equipment : تجهیزاتی که مشخصات الکتریکی داده ها را با مشخصات کانال داده ها تطبیق می دهد مانند مودم .• (b.w (band width : پهنای باند یا محدوده ای که در آن امواج آنالوگ بدون هیچ افتی حرکت می کنند• noise : نویز یا پارازیت به امواج الکتریکی مزاحم می گویند که موجب اختلال در انتقال داده ها می شود .• bps : سرعت انتقال داده ها یا بیت در ثانیه.• network : شبکه .• share : به اشتراک گذاری داده ها و منابع سخت افزاری برای استفاده همه کامپیوتر های موجود در شبکه .• time sharing : نوعی شبکه در قدیم که از یک main frame به عنوان سرور استفاده می د .• (pan (personal area network : شبکه شخصی .• (lan (local area network : شبکه محلی و کوچک .• (man (metropolition area network : شبکه شهری .• (wan (wide area network : شبکه گسترده همانند اینترنت .• node : به هر کامپیوتر وصل به شبکه node یا گره می گویند .• server : سرویس دهنده .• peer - to - peer : شبکه های نظیر به نظیر که در آن هر کامپیوتری هم سرویس دهنده هست و هم سرویس گیرنده ) .• server – based : شبکه های بر اساس سرویس دهنده که در آن یک یا چند کامپیوتر فقط سرویس دهنده و بقیه کامپیوتر ها سرویس گیرنده هستند .• topology : توپولوژی به طرح فیزیکی شبکه و نحوه آرایش رایانه ها در کنار یکدیگر می گویند .• bus : توپولوژی خطی که در آن رایانه ها در یک خط به هم وصل می شوند. در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصل نیستند .• ring : توپولوژی حلقوی که بصورت یک دایره رایانه ها به هم وصلند و در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصلند .• star : توپولوژی ستاره ای که در آن از یک هاب به عنوان قطعه مرکزی استفاده می شود. و رایانه ها به آن وصل می شوند .• collision : برخورد یا لرزش سیگنال ها .• nic : کارت شبکه .• coaxial : نوعی کابل که به کابل های هم محور معروف است و دو نوع دارد، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و دارای سرعت 10 مگ ت در ثانیه است .• (tp ( twisted pair : کابل های زوج به هم ت ده هستند، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و حداکثر دارای سرعت 100 مگ ت در ثانیه است .• fiber optic : کابل فیبر نوری که در ب ایی شبکه ها به کار می رود و سرعت بسیار بالایی ( بیش از 1 گیگا بیت در ثانیه ) دارد.
با
تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص
مشکل در پر بودن و ظرفیت remote desktop در ویندوز سرور بعضا اتفاق افتاده است که هنگام ریموت به ویندوز سرور خود متوجه میشوید تعداد session های login پر است زیرا ویندوز سرور همزمان به یک کاربر بصورت local و دو کاربر بصورت remote اجازه اتصال میدهد.حال اگر هنگام وج log off نکنید session شما باز باقیمانده و اجازه ورود بصورت remote نخواهد داد. برای حل مشکل ابتدا regedit . referesh در یک صفحه وب درواقع درخواستی به سمت سرور است که برای بارگذاری مجدد صفحه استفاده می شود. درمورد reset که در بیشتر فرمهای موجود در وب سایتها نیز وجود دارد ، باعث پاک اطلاعات وارد شده در فرم مربوطه می شود و درواقع فیلدهای آنرا خالی می کند و چنانچه دارای مقدار پیش فرضی هم باشند آن مقدار در فیلد مربوطه قرار می گیرد. کلید f5 هم برای referesh. معاون فرهنگی اجتماعی فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: حضور پلیس در مراسم و مناسبت های آ سال برای ایجاد امنیت در جامعه است و پلیس هیچگاه مخالف شادی و سرور مردم نیست. اختصاصی از هایدی تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 نصب آنتی ویروسsonyerricssonnokiaنصب بازی و تمgame & themeفــلشفارسی سازی
با
تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس