تحقیق کامل درباره امنیت پایگاه داده سرور 10 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره امنیت پایگاه داده سرور 10 ص : اختصاصی از نیک فایل امنیت پایگاه داده( سرور) با و پر سرعت .
امنیت پایگاه داده( سرور)
 امنیت پایگاه داده( سرور) مقالات  فنی ی  با فرمت           doc           صفحات  11 مدیریت پایگاه داده ها در sql server - امنیت اطلاعات و عملیات :     اشاره :  مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم   امنیت در ورود به سیستم: زمانی که یک بانک اطلاعاتی جدید را در sql server تعریف می کنید، با کلیک سمت راست بر روی نام موتور پایگاه داده ای یک سرور درenterprise manager و انتخاب قسمت properties، در زبانه security، موتور بانک اطلاعاتی امکان انتخاب دو روش مختلف در معرفی و یا شناسایی کاربران مجاز برای ورود به سیستم یا همان عمل احراز هویت (authentication) را در دسترس قرار می دهد. البته بعد از ساخت یک بانک اطلاعاتی، با کلیک سمت راست بر روی نام آن بانک و انتخاب گزینه properties و سپس security هم می توان روش مورد استفاده را تغییر داد. (شکل 1) 
یکی از این دو روش که برمبنای ارتباط موتور این پایگاه داده با اکتیودایرکتوری ویندوز 2000 سرور بنا شده است و windows only نام دارد، باعث می شود تا کاربران از قبل تعریف شده در دامنه (domain) یک شبکه مبتنی بر ویندوز 2000 سرور، به رسمیت شناخته شوند. در این صورت نیازی به معرفی کاربر جدید و یا انتخاب دو نام کاربری برای یک نفر وجود ندارد و کاربر مذکور می تواند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به دامنه شبکه ویندوزی خود استفاده می کند، برای اتصال به بانک اطلاعاتی هم استفاده کند.

 
با
امنیت پایگاه داده( سرور)
ید سخت افزار سرور، آموزش سخت افزار سرور، ید سخت افزار سرور اختصاصی، سخت افزار سرور شبکه، ید سرور hp، انواع سرورهای سخت افزاری، ید سرور ، فروش سرور، قیمت سرور، تعمیر سرور، ید سخت افزار سرور، آموزش سخت افزار سرور، ید سخت افزار سرور اختصاصی، سخت افزار سرور شبکه، ید سرور hp، انواع سرورهای سخت افزاری، ید سرور ، فروش سرور، قیمت سرور، تعم. ۱۰ نکته برای امنیت وب سرور لینو ۱- از کلمات عبور پیچیده استفاده کنید
کلمات عبور ساده بزرگترین مشکل امینتی را برای سرور شما به وجود می آورند. داشتن کلمات عبور امن و پیچیده (چه برای خود سرور و چه برای کاربرانی که روی سرور قرار دارند) بسیار با اهمیت است.به عنوان مثال اگر کاربر شما ازکلمه ی عبور ی استفاده کند که به راحتی توسط ر ها قابل حدث زدن باشد در وحله ی اول باعث deface شدن سایت خود شده و اعتبار شرکت شما رو زیر سوال می برد دوم ممکن است از طریق این سایت برای ارسال ویروس و هر مه استفاده بشه یا بویسله ی local exploit ها به بقیه سایت ها آسیب برسونه. ftp در اصل یک پروتکل ارتباطی برای ارسال و دریافت فایل می باشد. در طراحی سایت برای انتقال اطلاعات از کامپیوتر به سرور نیازمند به یک کلاینت ftp هستیم. در طراحی سایت از نرم افزار های مختلفی برای انتقال فایل ها به وب سرور می توان استفاده نمود. از جمله نرم افزار  filezilla که یک نرم افزار قوی و رایگان برای ارسال و دریافت فایل از طریق ftp است. یکی . امنیت پایگاه داده (سرور) اشاره مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است دسته بندی کامپیوتر و it فرمت فایل doc حجم فایل 87 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 11 دریافت فایل امنیت پایگاه داده (سرور) فروشنده فایل کد کاربری 4421 تمام فایل ها امنیت پایگاه داده ( سرور) اشاره : مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم و ید مقاله امنیت پایگاه داده ید مقاله امنیت پایگاه داده رایگان مقاله امنیت پایگاه داده ید و مقاله امنیت پایگاه داده مقاله امنیت پایگاه داده ید و مقاله رشته کامپیوتر مقاله رشته کامپیوت ایگاه داده چیست؟
سلام بر عزیزان از روز گذشته یعنی 1393/10/08 سرور سایت در هلند دچار مشکل گردیده است که شرکت پشتیبانی کننده سایت خبر رفع مشکل آنرا تا امروز ظهر (1393/10/09) حدود ساعت 12 و یا 13 را داده اند ، از شما عزیزان خواهشمندیم تا صبور باشید و امیدوار باشید تا به زودی مشکل سرور برطرف گردد. ادمین سایت پیغام سایت پشتیبان در مورد سرور
ftp در اصل یک پروتکل ارتباطی برای ارسال و دریافت فایل می باشد. در طراحی سایت برای انتقال اطلاعات از کامپیوتر به سرور نیازمند به یک کلاینت ftp هستیم. در طراحی سایت از نرم افزار های مختلفی برای انتقال فایل ها به وب سرور می توان استفاده نمود. از جمله نرم افزار filezilla که یک نرم افزار قوی و رایگان برای ارسال و دریافت فایل از طریق ftp است. یکی . اختصاصی از یارا فایل تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد با و پر سرعت .
تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد
تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات: 145 صفحه 
با
تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد
سرور 29 بازی عص ادشاهان از روز شنبه 28 تیرماه ، فعالیت خود را آغاز می نماید. بازی در این سرور با توجه به همزمانی با عزیز قدر، در ساعت 17 روز شنبه آغاز خواهد شد.
مشخصات سرور 29 به شرح زیر می باشد:
پوسته: فلات ایران
نوع سرور: ا پرس ( 60 روزه )
تاریخ شروع: شنبه 28 تیرماه ساعت 17:00
امیدواریم همانند سرورهای قبل، همه شما قهرمانان بزرگ را . متاسفانه بسیاری از وبلاگ های از جمله وبلاگ ما به دلیل نقص های فنی از روی سرور به طور کامل خارج شدند و مجبور به ساخت مجدد وبلاگ شدم.البته قول هایی راجع به بازگشت مطالب قدیمی وبلاگ ها داده ولی اینکه چقدر شدنی هست و عملی،خدا میدونه.به هرحال امیدواریم دیگه از این قبیل مشکلات عجیب و غریب نه تنها توی بلکه دیگه توی فضای مجازی کشور عزیزمون .
ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج 2017 ع اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ الهه سرور ع های اجرای الهه سرور خواننده افغانی برنامه استیج ۲۰۱۷ شبکه ای که در ادامه ع های الهه سرور که متولد افغانستان است را قرار داده ایم. ادامه مطلب پاور سرور dl380 g5 800 وات
فروش ویژه ی پاور های 800 وات اچ پی پاور اچ پی برای سرور های جی 5 پاور 460 وات برای سرور جی 7 جی 8 پاور 750 وات برای سرور های چی 7 حی 8 فروش پاور 1200 وات برای سرور چی 5 ادامه مطلب سرور اسنوک dl360 g7 فروش سرور استوک و دست دوم ( کارکرده ) اچپی با کانفیگ : hp dl360 gen7 2xe5620 32gb ( 8x4gb 10600r ) 2x1tb 7.2k raid controller p410i/512mb 2x460w power supply این سرور استوک تک یونیت بوده و مناسب برای دیتا سنتر می باشد. سرور های تک یونیت هزینه های شما را جهت قراردادن سرور در دیتاسنتر به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این سرور دارای 18 اسلات برای افزایش رم می باشد. همچنین سرور استوک dl360 g7 در مدل های 8 و 4 هاردی موجود می باشد . با برنامه ی
https://sourceforge.net/projects/xming/
میتونیم فایرفا سرور یا هر برنامه ی دیکری را از سرور باز کنیم سرور جباروف وعده بازگشت به استقلال را داده است. به گزارش شفقناورزشی، ساعاتی پیش تصویری از سرور جپاروف در تمرینات تیم لوکوموتیو تاشکند منتشر شد که هواداران استقلال را متعجب کرد. جپاروف که در نیم فصل… داده ای دریافت نشد بارگیری صفحهٔ وب ممکن نیست زیرا سرور داده ای ارسال نکرده است. در اینجا چند پیشنهاد ذکر شده است: بارگذاری مجدد این صفحهٔ وب در فرصتی دیگر. خطای 324 (net::err_empty_response): سرور بدون ارسال هرگونه داده، اتصال را قطع کرد. واسه منم الان اتفاق افتاده اختصاصی از ژیکو تحقیق امنیت پایگاه داده سرور با و پر سرعت .
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
 تحقیق امنیت پایگاه داده سرور دسته بندی : فنی و ی _ کامپیوتر و آی تی
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ( در صورتی که متن زیر شکل نامناسبی دارد از ورد کپی شده )امنیت پایگاه داده( سرور) مدیریت پایگاه داده ها در sql server - امنیت اطلاعات و عملیات : اشاره : مقوله امنیت همواره یکی از مهم ترین شاخه های ی نرم افزار و به تبع آن، یکی از حساس ترین وظایف مدیران سیستم به خصوص مدیران شبکه و یا مدیران بانک های اطلاعاتی است. با تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران شبکه یا بانک های اطلاعاتی شبکه، امنیت اطلاعات یا به عبارتی عدم دسترسی افراد فاقد صلاحیت به اطلاعات، تضمین می گردد. هر سیستم عامل، پلتفرم یا بانک اطلاعاتی، شیوه هایی خاصی را برای برقراری قواعد امنیتی به کاربران معرفی می نماید. در sql server هم روش های خاصی برای این مقوله وجود دارد که در اینجا به آن ها می پردازیم امنیت در ورود به سیستم: زمانی که یک بانک اطلاعاتی جدید را در sql server تعریف می کنید، با کلیک سمت راست بر روی نام موتور پایگاه داده ای یک سرور درenterprise manager و انتخاب قسمت properties، در زبانه security، موتور بانک اطلاعاتی امکان انتخاب دو روش مختلف در معرفی و یا شناسایی کاربران مجاز برای ورود به سیستم یا همان عمل احراز هویت (authentication) را در دسترس قرار می دهد. البته بعد از ساخت یک بانک اطلاعاتی، با کلیک سمت راست بر روی نام آن بانک و انتخاب گزینه properties و سپس security هم می توان روش مورد استفاده را تغییر داد. (شکل 1)  یکی از این دو روش که برمبنای ارتباط موتور این پایگاه داده با اکتیودایرکتوری ویندوز 2000 سرور بنا شده است و windows only نام دارد، باعث می شود تا کاربران از قبل تعریف شده در دامنه (domain) یک شبکه مبتنی بر ویندوز 2000 سرور، به رسمیت شناخته شوند. در این صورت نیازی به معرفی کاربر جدید و یا انتخاب دو نام کاربری برای یک نفر وجود ندارد و کاربر مذکور می تواند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به دامنه شبکه ویندوزی خود استفاده می کند، برای اتصال به بانک اطلاعاتی هم استفاده کند. در روش دوم، ارایه مجوز دسترسی به کاربران با سیستمی خارج از محدوده دامنه ویندوزی صورت می گیرد. بدین صورت مدیر سیستم مجبور است برای کلیه کاربرانی که قصد اتصال به بانک را دارند، نام کاربری و رمزعبور جدیدی را تعریف کند. (شکل 1)  تعریف کاربران: در صورتی که شیوه دوم تعریف کاربران را انتخاب کرده باشید، باید ابتدا لیستی از کاربران را به همراه رمزعبور   مربوطه شان در قسمتی از صفحه enterprise manager  که با عنوان security مشخص شده، معرفی کنید. این کار با کلیک سمت راست بر روی گزینه login در قسمت مذکور و سپس new login انجام می گیرد. انتخاب یک نام کاربری به همراه ورود رمزعبور تنها کاری است که باید در این جا انجام گیرد تا یک کاربر به طور عمومی در لیست  کاربران یک موتور پایگاده داده قرار گیرد. از این به بعد، وظیفه مدیر سیستم تعیین دسترسی کاربران تعریف شده در قسمت security، به بانک های مختلف تعریف شده در پایگاه است. این کار نیز از دو طریق قابل تعداد صفحات : 11 صفحه  متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.پس از پرداخت، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. « پشتیبانی فروشگاه مرجع فایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده  نمایید »/images/spilit.png 
با
تحقیق امنیت پایگاه داده سرور
افزایش دما و یا رطوبت در اتاق سرور یکی از مشکلاتی است که همیشه اطلاعات ارزشمند دستگاه های سرور را تهدید می کند اما تهدید پنهانی دیگر قطع برق در اتاق سرور می باشد.ممکن است شرکت شما برای رفع مشکل قطعی برق از ups استفاده کرده باشد اما اگر برق در نیمه شب قطع شود آنگاه چه خواهد شد؟ups موجود تا چند ساعت خواهد توانست سرورها را روشن نگه دارد؟در این زمان وضعیت کولرها و سیستم های تهویه چگونه خواهد بود؟ دستگاه هشدار دهنده قطع در اتاق سرور یک سرور ماشینی در شبکه است که تمام خصوصیات یک کامپیوتر معمولی را در سطح قویتری از تجهیزات و کارکرد و بازدهی داراست و می تواند همزمان سرویس های در خواست شده از سوی کاربران را پردازش کرده و بر اساس وظیفه محول شده به آن نتیجه را به سوی کاربر شبکه باز گرداند. اهمیت وجود سرور در یک شبکه ای از کامپوتر ها به این دلیل است که حجم عظیمی از کاره. یکی از تجهیزات مهم اتاق سرور در حقیقت سیستم کنترل و مونیتورینگ آن می باشد.دستگاهی که بتواند پارامترهای محیطی اتاق سرور را به دقت و بدون خطا کنترل کرده و در صورت وج هر پارامتر از محدوده تعیین شده توسط کاربر؛ اقدامات امنیتی و هشدار دهنده لازم را اتخاذ نماید. سیستم مانیتورینگ آنلاین دما و رطوبت اتاق سرور نمایشگر وضعیت یا status indicator سرورها همیشه تعدادی نمایشگر وضعیت بر روی خود دارند که به شکل های مختلفی وضعیت سرور را نمایش می دهند. معمولا این نمایشگرهای وضعیت بصورت لامپ های led بر روی case سرور قرار میگیرند. نمایشگرهای وضعیت یا همان led ها صرفا مخصوص سرورها نیستند و حتی pc های معمولی نیز از این نوع نمایشگرهای وضعیت سیستم استفاده می کنند . قطعا pc شما حداقل دارای دو چراغ وضعیت مربوط به کارکرد cpu را بر روی خود دارد. سرورها هم همین چراغ ها را بر روی خود دارند ، اما چراغ های بیشتری نیز برای نمایش وضعیت سایر قسمت های سرور دارند که معمولا نمی توان آنها را بر روی pc ها مشاهده کرد. هر کدام از سازنده های سرور از ساختار خاصی برای نمایش وضعیت سرور استفاده می کنند و شیوه استفاده از این چراغ های led در هر یک متفاوت است ، اما معمولا یک چراغ جامع در هر یک از این سرورها تعبیه می شود که با استفاده از زنگ های مختلف یا چراغ های led چشمک زن ، وضعیت کلی سرور را نمایش می دهد . در زیر می توانید نمونه ای از این نوع چراغ های وضعیت را که بر روی سرورهای hp قرار داده شده اند را مشاهده کنید.
این لینک تمامی سایت های عصر پاادشاهان می باشد : سرور کلی : www.kingsera.com سرور ایران : www.kingsera.ir سرور تبیان : tebyan.kingsera.ir سرور آلمان : www.kingsera.de سرور ایتالیا : www.kingsera.it سرور انگلیس : en.kingsera.com سرور عربستان : www.kingsera.ae سرور روسیه : www.kingsera.ru سرویس مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت نسخه جدید سرویس مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت به منظور جذب مشتریان اوراکل و اس کیو ال سرور (sql server)، ساعاتی پیش در کنفرانس بیلد 2017 معرفی شد. این سرویس جدید، امکان انتقال آسان داده ها و نوین اپلیکیشن ها در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم می کند. به علاوه، کاربران پایگاه های داده شخص ثالث و همین طور اس کیو ... نوشته سرویس جدید مهاجرت پایگاه داده مایکروسافت با هدف جذب مشتریان اوراکل معرفی شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. سرگئی رودسکوی گفت آمادگی داریم با تامین امنیت به کارشناسان اجازه دهیم از پایگاه هوایی الشعیرات تحقیق کنند. www.padidegame.ir بهترین گیم سرور ایرانی. بدون add
گیم سرور پدیده. پدیده ای نوین در بازی وارکرافت.2ماه ران هست بیشتر از 150 تا انلاین داره ..ما بهترین هارو برای شما بهتین ها در نظر داریم. سرور نرمال و اونت لول 30=80 اکتیو.. ترنس از سرور های نرمال تا چند روز دیگه انجام خواهد شد..گانشیپ فی بوده و سرور بدون add میباشد. آژانس: ایران ۷ گام عملی را به طور کامل اجرا کرده/ فعالیت تأسیسات فردو منطبق با اظهارات مقامات ایران است گزارش مدیرکل آژانس انرژی اتمی درباره ایران منتشر شد. متن کامل این گزارش در همین خبر به تدریج کامل می شود. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، گزارش مدیرکل آژانس انرژی اتمی درباره ایران منتشر شد. *متن کامل این گزارش د. سرور paradise craft بهترین سرور ایرانی در حال حاضر می باشد این سرور که عاری از هرگونه لگ..باگ و ....... میباشد منتظر شما پلیر عزیر می باشد. این سرور داری دو ورد مخصوص prison و survival می باشد. وقتی که جوین شدید واژه ایران کرافت را در چت بنویسد! و از یک سری حمایت ابنجانب بهره مند شوید. ای پی این سرور 185.55.226.231 جامعه (آماری) ، عبارت است از مجموعه کامل اندازه های ممکن یا اطلاعات ثبت شده از یک صفت کیفی ، در مورد گرد آورده کامل واحدها ، که می خواهیم استنباطهایی راجع به آن انجام دهیم. جامعه آماج تحقیق است، و منظور از عمل گردآوردن داده ها ، است اج نتایج درباره جامعه می باشد. یا به بیان ساده تر ، در هر بررسی آماری ، مجموعه عناصر مورد نظر را جامعه می. دستگاه های سری src-240x پاردیک سیستم به صورت انحصاری جهت کنترل و مونیتورینگ اتاق سرور طراحی شده اند .این دستگاه ها قادرند تمامی پارامترهای حیاتی اتاق سرور از قبیل کنترل تردد؛کنترل دما و رطوبت؛کنترل کولرهای رزرو ؛کنترل وضعیت برق شهری و برق ups را به طور خ ر انجام دهند. دستگاه کنترل و نظارت بر تردد و دما و رطوبت اتاق سرور حرم مطهر شاهچراغ (ع) در سالروز میـلاد هادی (ع) غرق در سرور و شادمانی است. موضوعات تحقیق: کارآفرینی، اشتغال، ن، کارآمدی، مدیریت متن کامل این تحقیق در 18 صفحه با فرمت ورد (word) قابل است. چکیده تحقیق: علل و انگیزه روی آوردن ن به کار در خارج از منزل و نیز برخی از آثار اشتغال ن بویژه مادران همواره قابل بررسی است، اما در این تحقیق برآنیم تا وضعیت موجود کشور را در دو جنبه بررسی کنیم؛ یکی حوزه واقعیت که شامل ن جویای کار و نیز شاغل می شود و دیگری حوزه برنامه ریزی کلان و قانون گذاری که ت و مجلس عهده دار آن می باشند. انطباق هر چه بیشتر این دو حوزه، امکان حل سریع تر مشکلات و مسائل ن و مادران شاغل را فراهم می آورد. برای به ادامه مطلب مراجعه فرمائید. ترجمه مقاله بررسی شیوه های دسته بندی لاگ های(web server) وب سرور khoshebane-wb112 چکیده در مورد مقاله ترجمه شده khoshebane-wb11 تجزیه و تحلیل خوشه بندی ، یک الگوریتم داده کاوی با کاربرد وسیع می باشد که در واقع فرآیند تقسیم بندی ی ری از داده ها به شماری از خوشه هاست که هر داده ای ، شباهت بالایی با داده های دیگر در همان خوشه دارد اما از دیگر داده ها در خوشه های دیگر متفاوت است. لغات کلیدی : وب کاوی-web usage mining (یکی از انواع وب کاوی)-لاگ های وب سرور(وب لاگ ها)-خوشه بندی ۱٫مقدمه توضیحات در مورد این مقاله و ترجمه آن عنوان انگلیسی مقاله: web log clustering approaches – a survey عنوان فارسی مقاله: روش های خوشه بندی لاگ های وب سرور(وب لاگ) یک بررسی. دسته: فناوری اطلاعات و کامپیوتر فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۸

جهت مشاهده توضیحات کامل تر و اصل و ترجمه این مقاله اینجا کلیک نمایید. ترجمه مقاله بررسی شیوه های دسته بندی لاگ های(web server) وب سرور توسعه دهندگان «پژوهیار» با بهره گیری از به روزترین نرم افزارها و سخت افزارهای لازم، امنیت شبکه و حفظ اطلاعات کاربران «پژوهیار» را فراهم کرده اند و کاربران نرم افزار با اطمینان از امنیت اطلاعات خود می توانند به اشتراک اطلاعات بپردازند. «پژوهیار» از طریق فرآیندها و فعالیت های زیر امنیت اطلاعات کاربران خود را تضمین می کند: بهره گیری از سرور لینو برای افزایش سطح امنیت داده های کاربران نرم افزار «پژوهیار»، پیاده سازی لایه های مختلف امنیتی برای جلوگیری از حمله های احتمالی به سرور و سرقت یا از دست دادن اطلاعات، استفاده از گواهینامه معتبر بین المللی ssl جهت ایمن سازی درخواست های کاربران، رمزنگاری اطلاعات کاربران در انواع درخواست ها و فعالیت های کاربران در وب گاه و نرم افزار «پژوهیار»، خطای forbidden 403 هنگامی رخ می دهد که سرور اجازه دسترسی به داده درخواست شده از طرف کاربر را ندهد.(به دلایل امنیتی سرور) دلایل این خطا می تواند یکی از موارد زیر باشد: 1) کاربر فایلی را از سرور درخواست می کند که اجازه دسترسی لازم (permission) به آن فایل را ندارد. 2) به دلیل درخواست های پی در پی و ریاد یک کاربر (با ای پی ثابت) از سرور این خطا رخ می دهد. د. در سری مقالات قبل در مورد سه موضوع مهم توضیح داده شد، برای مروری کوتاه و یادآوری آنچه در گذشته گفته شد باید این موارد اشاره کنم:
چه انی نیاز به سرور اختصاصی دارند و چرا؟

سرور اختصاصی برای انی که به ب و کار اینترنتی فکر می کنند و به دنبال جذب و حفظ ترافیک بالایی هستند مورد نیاز است (این مبحث در 3 شماره قبل بطور کامل توضیح داده شد)
شرکت ها به چه تعداد سرور نیاز دارند و چرا؟
هر شرکتی با اندازه متوسط, حداقل به سه و یا چهار سرور نیاز دارد (این مبحث در 2 شماره قبل بطور کامل توضیح داده شد)چه انی نیاز به اتاق سرور دارند و چرا؟
با توجه به اینکه هر شرکتی با اندازه متوسط حداقل به سه و یا چهار سرور نیاز دارد و جهت حفظ امنیت اطلاعات سرور ها و دور از دسترس بودن سرور ها از عوام، محل نگهداری این سرور ها باید در محیطی بسته و مهر و موم شده باشد معمولاً پیشنهاد می شود از رک استفاده کنیم، گذشته از اینکه شرکت های با اندازه بزرگ تر به تعداد سرور های بیشتری نیاز دارند اما همچنان استفاده از رک یکی از بهترین محل های نگهداری سرور است، اما همان طور که می دانیم رک ها از نظر استحکام چندان قابل اعتماد نیستند چون معمولاً تمام رک ها به گونه ای طراحی شده اند که از اطراف محصور شده و جنس حصار ها ورق ف ی مستحکم و ضخیمی است اما علت بی اعتمادی به آنها این است که تمام رک ها از سمت جلو پوششی از جنس شیشه دارند و اگر روزی سرقتی اتفاق بیفتد درب شیشه ای شکننده است و به راحتی سرور های داخل رک قابل دسترس خواهند بود.مشخصات اتاق سرور
با توجه به حساسیت امنیت اطلاعات شرکت ها و جهت دور بودن اطلاعات از دسترس افراد غیر مسئول و ایجاد مکانی امن در جهت متمرکز سرور ها، هر شرکتی در اندازه های متوسط و به بالا باید اقدام به راه اندازی اتاق سرور کند.

راه اندازی اتاق سرور یک نوع تخصص در زمینه فناوری اطلاعات محسوب می شود و شامل مواردی بسیار کلیدی و ریز اما حیاتی است. برای مطالعه بیشتر از استاندار های راه اندازی اتاق سرور باید به مباحثی کلیدی آن در بحث استاندارد هایی از قبیل isms یا همان مدیریت امنیت اطلاعات پرداخت.

مدیریت امنیت اطلاعات به ما می آموزد که چه مواردی برای ساختن ساختار یک اتاق سرور مورد نیاز است که از حوصله این مقاله خارج است پس بطور کلی با اشاره به بعضی موارد کلیدی و عمومی به شکلی خیلی ساده خواهیم دانست که عمومی ترین عنوان ها برای یک اتاق سرور چیست و ساده ترین و بهترین راه برای راه اندازی یک اتاق سرور در شرکت هایی با اندازه متوسط و یا بزرگ تر کدامند.موارد کلیدی و سخت افزاری اتاق سرور
بهتر است درب اتاق سرور معمولاً قفل باشد تا از ورود افراد غیر مسئول جلوگیری شود. برای ساده تر شدن این موضوع بهتر است درب ورود به گونه ای طراحی شود که برای قفل یا باز آن نیازی به کلید نباشد، به عنوان مثال بهتر است کارتی باشد و یا رمزی.

کلیه ورود و وج ها به اتاق سرور باید تصویربردای شود، جهت تصویربرداری از اتاق سرور به حداقل یک دوربین cctv نیاز دارید و یک دستگاه ضبط دیجیتال تصاویر برای مدت طولانی.
اختصاصی از ژیکو تحقیق کامل درباره مدیریت پایگاه داده هوشمند 44 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 44 «مدیریت پایگاه داده هوشمند»یک دید کلی از آن چه برای نگه داری یک پایگاه داده و اجرای موثر آن لازم است ...خیلی مشکل است که در این روزها بتوانیم راهنمای مناسبی برای این کار بی م و یکی از مشکل ترین موقعیت های کاری که یافتن فرد مناسب برای آن سخت است، مدیر بانک اطلاعاتی (dba) است. استخدام یک فرد مناسب برای مدیریت بانک اطلاعاتی مشکل است، زیرا مهارت های لازم برای یک dba خوب شرایط و مقررات زیادی دارد. به دست آوردن این مهارت ها مشکل است و در شرایط سخت، مجموعه مهارت های لازم برای dba دائماً تغییر می کند.برای مدیریت موثر یک بانک اطلاعاتی گسترده، dba باید هم از دلایل تجاری ذخیره داده ها در پایگاه داده باخبر باشد و هم از جزئیات تکنیکی چگونگی ساختارهای داده و نحوه ذخیره سازی آن ها.dba باید اه تجاری داده ها را بداند تا مطمئن شود که از آن ها به طور مناسب استفاده می شود زمانی که در کار به آنها نیازمندیم در دسترس هستند. استفاده مناسب شامل قوانین امنیت داده ها، تعریف اختیارات کاربران و اطمینان از جامعیت داده ها می شود. دسترس پذیری شامل تنظیمات پایگاه داده، طراحی کاربردی و تنظیم و نظارت بر کارایی می باشد.که این ها مفاهیم سخت و پیچیده ای هستند. در حقیقت، همه کتاب ها به هر یک از این موضوعات پرداخته اند.وظایف مدیر بانک اطلاعاتی (dba)وظایف تخصصی dba بیشمارند. این وظایف قلمروی مقررات it را از مدل سازی منطقی به پیاده سازی فیزیکی گسترش می دهند. لیستی که در ادامه آمده اغلب وظایف مدیران بانک های اطلاعاتی را شرح می دهد:1. مدل سازی داده و طراحی پایگاه داده: dba ها باید توانایی ایجاد، تفسیر و ارتباط برقرار با مدل منطقی داده را داشته باشند و بتوانند از روی مدل منطقی داده و مشخصات کاربردی، یک پایگاه داده فیزیکی کارآمد را طراحی کنند.2. مدیریت متادیتا (meta data) و استفاده از منابع: لازم است dba ها داده ها را جمع آوری، ذخیره سازی و مدیریت کنند و داده ها را درباره داده ها (متادیتا) مورد پرس و جو قرار دهند و آنها را به تولید کنندگانی که نیاز به اطلاعات برای ساخت سیستم های کاربردی کارآمد دارند، ارائه دهند.3. مدیریت و ساخت شمای پایگاه داده: بعد از اینکه طراحی فیزیکی پایگاه داده توسط dba انجام شد، او باید بتواند آن طراحی فیزیکی را به پیاده سازی فیزیکی واقعی پایگاه داده به کمک ddl تبدیل کند و در طول پیاده سازی، پایگاه داده را مدیریت کند.4. مهارت های روتین: dba باید بتواند روال ها، تریگدها و توابع تعریف شده توسط کاربر را که در dbms ذخیره شده اند، طراحی، اشکال ز ، پیاده سازی و پشتیبانی نماید.5. برنامه ریزی ظرفیت: به خاطر اینکه سیستم ها استاتیک (ایستا) نیستند، dba باید بتواند با توجه به الگوهای استفاده از داده میزان رشد پایگاه داده را پیش بینی کند و تغییرات لازم برای هماهنگی با این میزان رشد را اعمال نماید.6. تنظیم و مدیریت کارایی: برای اطمینان از دسترسی موثر به پایگاه داده، یک سیستم نظارت و مانیتورینگ مناسب، لازم است. dba باید بتواند از محیط مانیتورینگ استفاده کند، آمارهای که این سیستم ارائه می کند را تفسیر نماید و برای بهینه سازی کارایی، تغییرات لازم را به ساختارهای داده، sql منطق برنامه ها، زیر سیستم های dbms اعمال کند.7. بازبینی برنامه های کاربردی sql : یک dba باید با زبان sql که زبان استاندارد برای پایگاه داده های رابطه ای است، آشنا باشد. بنابراین، dba باید بتواند برنامه هایی که به زبان sql یا زبان میزبان نوشته شده اند را بازبینی کند و تغییرات لازم برای بهینه شدن آن ها را اعمال نماید.8. پشتیبان گیری و احیاء پایگاه داده: داده های موجود در پایگاه داده باید در مقابل سخت افزار، نرم افزار، سیستم و اشتباهات انسانی محافظت شوند. توانایی پیاده سازی پشتیبان گیری مناسب از پایگاه داده و انتخاب استراتژی احیاء بر اساس موقت بودن داده ها و نیازهای دسترسی به برنامه های کاربردی، برای یک dba امری لازم است.
با
تحقیق کامل درباره مدیریت پایگاه داده هوشمند 44 ص
با سلام واحترام

اگر دوستان سوالی درباره انتخاب سرورهای hp داشتن یا در زمینه رفع عیب آنها با مشکلی برخورد د اینجا مطرح کنند. خوشحال می شم که راهنماییتون کنم. چنانچه در راه اندازی سخت افزاری سرور های hp برایتان مشگلی پیش امده است لطفا یا با ماتماس بگیرین یا مشگلتان را برایمان ایمیل کنین تا را اره انرا برایتان پاسخ بدهیم تا حل گرد. سرور های متچ ، فوتبال ، اسنایپ ، بانی جامپ و فان کم پیدا میشن با کمک این لیست بروزشده می تونید بهترین و جدیدترین سرور های کانتراستریک 1.6 رو پیدا کنید و شما میتونید در قسمت نظرات سرور خودتون رو با ارائه مشخصات کامل تبلیغ کنید برو ادامه مطلب سیگیت (seagate) سازنده انواع ذخیره سازهای خانگی، نوت بوک، سرور، تجاری و... است. این شرکت به تازگی و در یک جلسه کاری با سرمایه داران خود، سیاست تولید آینده خود را بیان کرده است. بخش اعظم تمرکز seagate بر روی تولید هارد دیسک های مخصوص سرور و مراکز داده قرار گرفته است. اختصاصی از هایدی دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت با و پر سرعت .
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت فایل سورس کامل اندروید استودیو که میتوانید یک فایل را از اینترنت یا ftp کنید و درصد پیشرفت آنرا مانند شکل ببینید
با
دریافت فایل از سرور همراه با نمایش درصد پیشرفت
سرور ، هاست، میزبان وفضا تقریبا هم معنا و می باشندو تعاریف زیر همه را شامل میشود فضا و محتویات سرور شما در اصل یکی از کامپیوترهای میزبانبر روی شبکه جهانی وب است تا دیگران در هر لحظه از شبانه روز بتوانند به دسترسی داشته باشند. که به این کامپیوتر اصطلاحا دیتاسنتر میگویند در حقیقت میزبان یا سرور ، تمام یا بخشی کوچک از فضای یک کامپیوتر. اختصاصی از یارا فایل تحقیق کامل درباره آزمایشگاه وایرشاک با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 20 آزمایشگاه وایرشاک : پروتکل httpپس از اینکه در کارگاه پیشین با نرم افزار وایرشاک آشنا شدیم، اکنون آماده هستیم تا از این نرم افزار برای تحلیل پروتکلها در هنگام کار استفاده کنیم. در این کارگاه جنبه های مختلفی از این پروتکل از جمله : عملیات محاوره ای درخواست و پاسخ، فرمت های پیام http، بازی فایلهای حجیم ، بازی فایلهای و اشیاء یکپارچه شده درونی آنها ، اعتبار سنجی و امنیت را بررسی میکنیم. قبل از شروع این کارگاه شما باید ابتدا بخش 2.2. از همین کتاب را مرور نمایید.تراکنشهای آغازین http / responseبررسی های خود را از پروتکل http با یم فایل ساده ، (فایلی کوچک که شامل هیچ عنصر داخلی نباشد) شروع می کنیم، برای این کار:مرورگر وب خود را باز کنیدنرم افزار شنود پاکت وایرشات را با توجه به توضیحات قبلی اجرا کنید(هنوز شروع به گرفتن پاکت نکنید) کلمه " http " را در پنجره مخصوص وارد کنید، در نتیجه تنها پیام های http گرفته شده در پنجره لیست پاکت ها نشان داده می شود. (در اینجا ما تنها به پروتکل http متمایل هستیم و نیازی به تماشای پاکت های گرفته شده دیگرنداریم.)اندکی بیش از 1 دقیقه صبر کنید و سپس دوباره شروع به گرفتن پاکت با وایرشاک کنید.آدرس زیر را در مرور گر وب خود وارد کنید.http://gaia.cs.um .edu/wireshark-labs/ http-wireshark-filel. گرفتن پاکت را متوقف کنید.پنجره نرم افزار وایرشارک باید مشابه پنجره شکل شماره 1 باشد.اگر شما قادر به اجرای وایرشارک در یک ارتباط فعال نیستید، میتوانید پاکتی را کنید که از اجرای قسمت بالا ایجاد شده است.شکل 1در شکل 1 در پنجره لیست پاکت ها نشان داده می شود که 2 پیام http گرفته شده : پیام در خواست (از سمت مرور گر شما به سمت وب سرور gaia . um . edu) و پیام پاسخ از سمت سرور به مرورگر شما/ پنجره محتوای بسته جزییات پیام انتخاب شده را نمایش می دهد. (در این مثال پیام درخواست انتخاب شده). به یاد داشته باشید که پیام http توسط سگمنت tcp که خود توسط ip datagram انتقال می یابد همچنین ip datagram توسط قالب اترنت حمل می شود، وایرشارک اطلاعات مربوط به قالب اترنت ، ip و بسته tcp را هم نشان می دهد. ما می خواهیم که میزان نمایش اطلاعات غیر http را به حداقل برسانیم (در اینجا http مد نظر است، در آینده به تحلیل و تفخص پروتکل های دیگر می پردازیم) پس مطمئن شوید که جعبه انتهای چپ قالب، اترنت، ip و اطلاعات tcp دارای علامت مثبت (یعین اطلاعات مختلفی است، و اطلاعات نمایش داده نمی شود)، و خط مربوط به http دارای علامت منفی (یعنی تمام اطلاعات مربوط به پیام http نمایش داده شده است)باشد.(توجه : تمام درخواست و پاسخ های http مربوط به favicon.ico را رد کنید. اگر ارجاعی به این فایل دیدید، این ارجاع توسط مرورگر شما به طور اتوماتیک فرستاده شده که از سرور درخواست فایل آی کوچک را دارد تا آن آی را در کنار آدرس سرور درخود نشان دهد. ما پرداختن به این فایل های مزاحم را در این کارگاه کنار می گذاریم.)با توجه به پیامهای درخواست و پاسخ httpبه سوالات زیر پاسخ دهید. در هنگام پاسخ به سوالات یک کپی از پیام های درخواست و پاسخ (برای توضیحات این کار بخش معرفی وایرشارک را مطالعه کنید) را داشته باشید و محلی را که اطلاعات جواب سوال را در آن پیدا کردید مشخص کنید.آیا مرورگر شما http نسخه 1.0 را اجرا میکند یا 1.1 را؟ چه نسخه ای از http در سرور در حال اجراست؟چه زبانهایی را مرورگر شما می توانید از سمت سرور قبول کند؟ip آدرس کامپیوتر شما چیست؟ ip آدرس سرور gaia . um . edu چطور؟چه کد وضعیتی از سرور به مرورگر شما برگشته است؟فایل دریافتی شما آ ین بار در سرور کی تغییر کرده است؟چه میزان بایت از محتوا به مرورگر شما برگشت داده شده است؟با توجه به داده خام در پنجره محتوای بسته، آیا شما سرباری همراه داده نمایش داده شده در پنجره لیست بسته ها مشاهده می کنید؟ نام ببرید.در پاسخ به سوال 5 شما تعجب خواهید کرد هنگامی که بفهمید فایل دریافتی شما ا ین بار 1 دقیقه قبل از تغییر کرده است. به این خاطر است که (برای این فایل خاص) سرور gaia . um . edu زمان آ ین تغییر این فایل را زمان جاری تنظیم می کند، این عمل هر دقیقه یکبار انجام می شود. بنابراین اگرشما یک دقیقه بین دستی ها صبر کنید، فایل تازه تغییر داده شده به نظر خواهد آمد، از این رو مرورگر شما یک کپی جدید از فایل را می کند.فعل و انفعالات شرطی درخواست و پاسخ httpبا توجه به بخش 2.2 از این کتاب، دانستیم که اکثر مرورگرها ذخیره شی را انجام می دهند. بنابراین درخواست شرطی را در هنگام بازی شی http اجرا میکند. قبل از شروع کار زیر را انجام دهید، مطمئن شوید حافظه مرورگر شما خالی است. (برای انجام این عمل در فایربا گزینه زیر را انتخاب کنید tools> clear private data در اینترنت ا پلور این گونه select tools - > internet options > delete file است؛این عمل باعث حذف تمام فایل های ذخیره شده در مرور گر شما میشود)حال مراحل زیر را انجام دهید:
با
تحقیق کامل درباره آزمایشگاه وایرشاک


تحقیق مقدمه ای بر پایگاه داده فازی
تحقیق-مقدمه-ای-بر-پایگاه-داده-فازیچکیده پس از ابداع نظریه فازی در توسط پروفسور لطفی زاده، کاربردهای این نظریه در حیطه های متفاوت علم کامپیوتر مورد توجه محققان قرار گرفت. یکی از این زمینه ها مربوط به کاربرد نظریه سیستم های فازی در پایگاه های داده، بازی اطلاعات و سیستم های خبره و پایگاه دانش است. این سه حیطه در خیلی از جهات مشابه ه فایل

مشکل در پر بودن و ظرفیت remote desktop در ویندوز سرور بعضا اتفاق افتاده است که هنگام ریموت به ویندوز سرور خود متوجه میشوید تعداد session های login پر است زیرا ویندوز سرور همزمان به یک کاربر بصورت local و دو کاربر بصورت remote اجازه اتصال میدهد.حال اگر هنگام وج log off نکنید session شما باز باقیمانده و اجازه ورود بصورت remote نخواهد داد. برای حل مشکل ابتدا regedit . یکی از مهمترین مسائلی که در شبکه مطرح است و به آن توجه کمتری می شود امنیت در لایه سیستم عامل و به ویژه سیستم عامل ویندوز سرور است، فرآیند امنیتی که برای امن سازی سرورهای ویندوزی و لینو ی انجام می شود و درجه امنیتی آنها را بالا می برد به عنوان server hardening شناخته می شود. در این مقاله به شما چک لیست برقراری امنیت یا hardening ویندوزهای سرور را . در دنیای امروز استفاده از سیستم های هوشمند و بهینه سازی فعالیتهای صنعتی مراکز داده ها امری ضروری به نظر می رسد. تحقیقات و فعالیتهای زیادی نیز برای رسیدن به این امر برای کنترل و مدیریت هوشمند تاسیسات و تجهیزات مکانیکی، الکتریکی والکترونیکی مرکز داده بکار می رود. در واقع با بکارگیری مجموعه ای از قطعات الکترونیکی در هر سایت، به هر اندازه و ابعاد می توان شاخص های مصرف و هزینه انرژی، نگهداری و تعمیرات، پ ند غیر عامل و بحران، کنترل از راه دور، امنیت و ایمنی و اثرات زیست محیطی را مدیریت نمود. در واقع نگارنده با محور قراردادن تاسیسات و تجهیزات قابل هوشمند سازی در اتاق سرور، قصد آن را دارد که تاسیسات و تجهیزات قابل هوشمندسازی در سایت ها را که به چهار بخش الکتریکی، مکانیکی، الکترونیکی و سایر می شود را برای کارفرمایان، مشاوران مجریان و پیمانکاران صنعت مرکز داده اعلام نماید که چنانچه در نظر دارند در این خصوص هزینه ای را معمول نمایند در کدام قسمت سرمایه گذاری نمایند. referesh در یک صفحه وب درواقع درخواستی به سمت سرور است که برای بارگذاری مجدد صفحه استفاده می شود. درمورد reset که در بیشتر فرمهای موجود در وب سایتها نیز وجود دارد ، باعث پاک اطلاعات وارد شده در فرم مربوطه می شود و درواقع فیلدهای آنرا خالی می کند و چنانچه دارای مقدار پیش فرضی هم باشند آن مقدار در فیلد مربوطه قرار می گیرد. کلید f5 هم برای referesh. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 55 اصطلاحات شبکه های کامپیوتری• (dte (data terminal equipment : منبع و گیرنده داده ها را در شبکه های رایانه ای dte می گویند.• (dce (data communication equipment : تجهیزاتی که مشخصات الکتریکی داده ها را با مشخصات کانال داده ها تطبیق می دهد مانند مودم .• (b.w (band width : پهنای باند یا محدوده ای که در آن امواج آنالوگ بدون هیچ افتی حرکت می کنند• noise : نویز یا پارازیت به امواج الکتریکی مزاحم می گویند که موجب اختلال در انتقال داده ها می شود .• bps : سرعت انتقال داده ها یا بیت در ثانیه.• network : شبکه .• share : به اشتراک گذاری داده ها و منابع سخت افزاری برای استفاده همه کامپیوتر های موجود در شبکه .• time sharing : نوعی شبکه در قدیم که از یک main frame به عنوان سرور استفاده می د .• (pan (personal area network : شبکه شخصی .• (lan (local area network : شبکه محلی و کوچک .• (man (metropolition area network : شبکه شهری .• (wan (wide area network : شبکه گسترده همانند اینترنت .• node : به هر کامپیوتر وصل به شبکه node یا گره می گویند .• server : سرویس دهنده .• peer - to - peer : شبکه های نظیر به نظیر که در آن هر کامپیوتری هم سرویس دهنده هست و هم سرویس گیرنده ) .• server – based : شبکه های بر اساس سرویس دهنده که در آن یک یا چند کامپیوتر فقط سرویس دهنده و بقیه کامپیوتر ها سرویس گیرنده هستند .• topology : توپولوژی به طرح فیزیکی شبکه و نحوه آرایش رایانه ها در کنار یکدیگر می گویند .• bus : توپولوژی خطی که در آن رایانه ها در یک خط به هم وصل می شوند. در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصل نیستند .• ring : توپولوژی حلقوی که بصورت یک دایره رایانه ها به هم وصلند و در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصلند .• star : توپولوژی ستاره ای که در آن از یک هاب به عنوان قطعه مرکزی استفاده می شود. و رایانه ها به آن وصل می شوند .• collision : برخورد یا لرزش سیگنال ها .• nic : کارت شبکه .• coaxial : نوعی کابل که به کابل های هم محور معروف است و دو نوع دارد، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و دارای سرعت 10 مگ ت در ثانیه است .• (tp ( twisted pair : کابل های زوج به هم ت ده هستند، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و حداکثر دارای سرعت 100 مگ ت در ثانیه است .• fiber optic : کابل فیبر نوری که در ب ایی شبکه ها به کار می رود و سرعت بسیار بالایی ( بیش از 1 گیگا بیت در ثانیه ) دارد.
با
تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص
اختصاصی از هایدی پاو وینت درباره امنیت شبکه و داده با و پر سرعت .
پاو وینت درباره امنیت شبکه و داده
پاو وینت درباره امنیت شبکه و داده فرمت فایل :power point (قابل ویرایش) تعداد صفحات :۳۹ صفحهبخشی از اسلایدها:فهرست مطالبمحتوای درس
مفاهیم اولیه
دشواری برقراری امنیت
انواع و ماهیت حملات
سرویس های امنیتی
مدلهای امنیت شبکهآنچه این درس بررسی میکنداین درس مفاهیم زیر را در بر میگیرد:
تهدیدهای امنیتی
نیازهای امنیتی
خدمات امنیتی
مکانیزمها و پروتکلهای امنیتی
برای داده هایی که بر روی رایانه ها ذخیره شده و یا بر روی شبکه انتقال داده می شوندامنیت چیست؟امنیت به (طور غیر رسمی) عبارتست از حفاظت از آنچه برای ما ارزشمند است.
در برابر حملات عمدی
در برابر حملات غیرعمدی
با
پاو وینت درباره امنیت شبکه و داده
اختصاصی از هایدی تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 نصب آنتی ویروسsonyerricssonnokiaنصب بازی و تمgame & themeفــلشفارسی سازی
با
تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس