تحقیق کامل درباره تحلیل شرکت خدمات رسانی کامپیوتر 15 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره تحلیل شرکت خدمات رسانی کامپیوتر 15 ص : تحلیل عاملی اصطلاحی است کلی برای تعدادی از تکنیک های ریاضی و آماری مختلف اما مرتبط با هم به منظور تحقیق درباره ماهیت روابط بین متغیرهای یک مجموعه معین که در آن تعداد زیادی از متغیرها برحسب تعداد کمی از ابعاد یا سازه ها بیان می شود، این سازه فاکتور یا عامل نامیده می شود(منصور فر255.1391). هدف تحلیل عاملی و کاربرد آن مهدی شهیدی قائم مقام مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین با اعلام این مطلب درباره همکاری آسان پرداخت با شرکت های فین تک گفت: «آسان پرداخت همواره از سرویس دهی به شرکت های فین تکی استقبال می کند و ما همواره درصدد همکاری و ارائه خدمات به ب و کارهای نوآورانه بوده ایم. در سال های گذشته نیز آپ همکاری خود را با شرکت های فین تکی مهم آغاز و خدمات . در پی شکایت دو شهروند از شرکت ملی گاز برای دریافت غیرقانونی آبونمان، دیوان عد اداری به شرکت گاز 48 ساعت مهلت داد تا هزینه های دریافتی را به تمامی مشترکان بازگرداند اما این شرکت با تغییر عنوان «آبونمان» به «هزینه خدمات مستمر» دوباره همان هزینه را از مردم دریافت کرد. روز گذشته مجددا دیوان عد اداری مصوبه شورای اقتصاد درباره «هزینه خد. با تصویب هیات ان، بانک ها و شرکت های ارایه دهنده خدمات پرداخت (psp) موظف شدند، ظرف حداکثر سه ماه دسترسی به خدمات بانکی برای شرکت های خدمات فناوری مالی (فنم ها) فراهم آورند. خ گفت: سامانه شبانه روزی ۵۱۴۹ راه آهن آماده اطلاع رسانی و خدمات به هموطنان درباره همه قطارهای مسافری شبکه ریلی در ایام نوروز است. شرکت خدمات ی کامپیوتر پروسس کام > تماس : 22422970 و 9124356984 خدمات کامپیوتری در محل در محدوده شمال تهران شامل : > پشتیبانی سیستم های کامپیوتری شرکت ها و دفاتر با قرارداد های معتبر پشتیبانی . > ارائه کلیه خدمات و تعمیرات کامپیوتری ( رایانه ای ) در محل شما . > عیب ی سخت افزاری و رفع عیوب در محل > پی سی ( کامپیوتر های شخصی ) ، نوت بوک ( لپ تاپ ) ، سرور ، . ثبت شرکت در کرج : خدمات سنا در کرج از جمله خدمات ما : ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج ، ثبت نشان تجاری در کرج ، ثبت اختراع در کرج ، تغییرات اساسنامه شرکت در کرج ، انحلال شرکت در کرج ، تنظیم صورتجلسات شرکت ها در کرج و ... با انجام کلیه امور ثبتی شما به صورت قانونی و با بهره گیری از وکلای رسمی در کرج ، برترین گزینه جهت واگذاری کلیه امور ثبت. مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه نحوه خدمات رسانی ناوگان این شرکت به گزاران عید سعید فطر در تبریز را تشریح کرد. اختصاصی از یارا فایل تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد با و پر سرعت .
تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد
تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات: 145 صفحه 
با
تحقیق جامع و کامل درباره شهرستان بجنورد
اختصاصی از ژیکو مقاله درباره کارآفرینی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن با و پر سرعت .
مقاله درباره کارآفرینی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن
مقاله درباره کارآفرینی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 67 خلاصه شرکت:این شرکت در سال 1381 تاسیس گردیده است . شرکت فوق در پی آن است که تولید آب معدنی وخدمات رسانی آن را مدنظر قرار دهد.اضداد و اعضای شرکت عبارتند از:مدیریتکارشناستکنسینکارگر ماهرکارگر ساد ل کارکنان 143101545 زمین وساختمانهای شرکت به متر مربع عبارت است از:زمینسالن تولیدکل انبارهاکل زیربنا 550010003501585 ابتدای ورود شرکت اتاق نگهبانی می باشد وبعد از عبور از محوطه وفضای باز شرکت به ساختمانها وسوله های اداری و تشکیلاتی می رسیم که هر بخش فعالیت مربوط به خود را داراست مانند: دفتر امور اداری، امورکارگزینی، بازاری و...مالکیت شرکت:مالکیت این شرکت بر عهده 2 نفر از سهامداران می باشد که هر یک به میزان مساوی سرمایه گذاری کرده اند و به نسبت مساوی از سود بهره مند می شوند.خلاصه هزینه های سرمایه گذاری جهت راه اندازی شرکت:ازآنجایی که اجرای طرح از نظر وجه سرمایه گذاری در خور توجه است حمایت مالی به صورت جدی از این صنعت نه تنها لازم است بلکه ضروری می باشد و کمکهای مالی میتواند به صورت ارائه تسهیلات بانکی ارزان قیمت، کاهش نرخ مالیات، ارائه امکانات زیر بنایی طرح به صورت یارانه ای، طولانی باز پرداخت تسهیلات بانکی، کمک درشناساندن محصول در بازارهای جهانی می باشداقلام اصلیمبلغ به میلیون ریال سرمایه گذاری ثابت000/500/714 سرمایه گذاری در گردش000/100/47 زمین000/000/230 ساختمان000/800/252 تجهیزات000/800 هزینه های فنی وتاسیسات000/800/81 پیش بینی نشده000/400/8 جمع کل000/400/335/1  نرخ بازده مالی (درصد) شرکت به شرح زیر استبدون واحدواحد 30% سرمایه گذاری ثابتواحد 60% سرمایه گذاری ثابت  سود 15%سود 25%سود 15%سود 25% 0/382/351/334/323/28  مکان شرکت وتسهیلات آن:شرکت مذکور واقع در تهران کیلومتر 15 جاده مخصوص می باشدتسهیلات شرکت عبارت است از دسترس به اتوبان وبزرگراهاز تسهیلات دیگر مجهز بودن شرکت به وسایل حمل ونقل سریع جهت حمل آب معدنی به سراسر نقاط تهران می باشدخدمات شرکت:
با
مقاله درباره کارآفرینی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد که برای خدمات رسانی در روز یکشنبه آماده است. شرکت خدمات هوایی پیام به دنبال توافق بین شرکت مخابرات ایران و شرکت پست ایران جهت تسهیل در ارائه خدمات پستی و مخابراتی شکل گرفت و از سال ۱۳۶۹ تحت عنوان مرکز خدمات هوایی جهت ارائه خدمات هوایی، حمل ونقل، توزیع بار، کالاهای پستی و ارائه خدمات هلیکوپتری به نقاط صعب العبور در شرایط جوی متفاوت و پشتیبانی از عملیات توسعه و تائید و تجهیز و . امروز برای اولین بار رفتیم توی یه پمپ بنزینی که تا پارک کردیم یکی آمد و گفت سوییچ رو بده. گفتیم چرا؟ گفت مگه خدمات کامل (full) نمیخواهین؟ گفتیم خدمات کامل چیه؟ نه! گفت self-service اونوره و رفت تو. چند دقیقه بعد یه خانمی آمد جای ما و اون آقا براش بنزین زد و روغن ماشین و اینا رو چک کرد. جالب بود اینطوریشو ندیده بودم تا حالا.
تعداد صفحات: 45 صفحه مقدمه فصل اول مساله تحقیق اهمیت و ضرورت تحقیق طرح تحقیق سوالات تحقیق فرضیه (های ) تحقیق تعریف عملیاتی اصطلاحات تحقیق فصل دوم : پیشینه تحقیق تاریخچه تشکیل مدارس در ایران فصل سوم: روش تحقیق جامعه آماری نمونه آماری حجم نمونه و روش نمونه گیری ابزارهای تحقیق روش تجزیه و تحلیل فصل چهارم مقدمه جداول فصل پنجم تجزیه و تحلیل خلاصه های مطالب آزمون بینه و سیمون محدودیت ها پیشنهادات منابع مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در ادامه بازدید های خود از نحوه خدمات رسانی به مشتریان در طرح خدمات نوروزی ایران خودرو از نمایندگی های منتخب این طرح در استان خوزستان بازدید کرد. شرکت خدمات نظافتی آریا با شماره ثبت 49964 و عضو اتحادیه از شرکت های معتبر خدمات نظافتی در مشهد می باشد . تمام پرسنل ما بیمه و دارای قرارداد کاری می باشند . شرکت خدمات نظافتی در مشهد خدمات نظافتی در مشهد شرکت نظافت منزل ارتباط با شرکت خدمات نظافتی آریا در مشهد 05133688364 09156446977 09361252081 09157575109 http://cleaning-services.behtarinabzar.ir/ http://m-clean.ir/ تعمیر کامپیوتر درمحل،تعمیرات کامپیوتر در محل شما،خدمات تعمیرات کامپیوتری،سخت افزاری ونرم افزاری درمنطقه شمال تهران ویژه منازل،شرکتها:شرکت ی پروسس کام:ارائه کلیه خدمات کامپیوتری بانرخ مصوب،ایاب وذهاب و کارشناسی رایگان در محدوده ...... بررسی های اخیر توسط شرکت چند ملیتی خدمات حرفه ای deloitte نشان می دهد، بیش از نیمی از شرکت های آلمانی خواستار ج کامل بریتانیا از بازار واحد اتحادیه اروپا به دلیل عدم رعایت اصل چهار توسط این کشور می باشند. اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره ارزش گذاری شرکت با و پر سرعت .
تحقیق درباره ارزش گذاری شرکت
تحقیق درباره ارزش گذاری شرکت فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 42 صفحهارزش گذاری شرکت هدف یکی از بخش های اساسی فرایند ادغام به شمار می رود . یک قرارداد که از دیدگاه تجاری خوشایند است ممکن است که از نقطه نظر مالی اگر یدار قیمت زیادی برای ید بپردازد ناخوشایند به نظر آید . ارزی دقیق ملاحظات غیر مالی یک ادغام بالقوه و تجزیه و تحلیل صورت های مالی شرکت هدف به همراه تعدیلات مورد نیاز ، پایه ای برای مذاکره به منظور قیمت کذاری دارائی یا سهام شرکت هدف به دست می دهد . زمانی که سهام شرکت هدف فهرست می شود ،  قیمت برای ید چنین شرکتی معمولاً بزرگتر از قیمت بازار بورس یا خارج بورس می باشد
با
تحقیق درباره ارزش گذاری شرکت
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: همزمان با تعطیلات نوروزی 55 شرکت مسافربری اردبیل به مسافران نوروزی خدمات ارائه می دهند. شرکت خدمات نظافت منزل شرکت خدمات نظافت منزل : امروزه انی که به دنبال خدمات نظافت منزل میباشند، به دنبال افراد و کارکنان مورد اعتماد و آشنا میگردند. در شهر های بزرگ به خصوص تهران، یافتن چنین فردی که هم مورد اعتماد باشد و هم در صورت بروز مشکل، قابل دسترسی و هم کار خود را با ضمانت انجام دهد مشکل بزرگی است. شرکت خدمات نظافت منزل بهترین و مناسبترین راه برای یافتن چنین فردی، شرکت خدمات نظافت منزل میباشد. شرکت های خدمات نظافت منزل، با افراد متقاضی کار در منزل همکاری میکنند و هنگام قرار داد و درخواست نیرو، شما در واقع با یک شرکت معتبر رو به رو هستید، نه صرفا یک فرد غریبه. ادامه مطلب را در سایت شرکت خدمات نظافت منزل مطالعه کنید.
طرح توجیهی راه اندازی شرکت خدمات کامپیوتری طرح-توجیهی-راه-اندازی-شرکت-خدمات-کامپیوتریپاو ویت طرح کامل و جامع کارآفرینی و توجیهی خدمات کامپیوتری (تعمیرات قطعات سخت افزاری از جمله قطعات کامپیوتر، مانیتور، چاپگر، لپ تاپ و ... )، نحوه دریافت جواز ب و راه اندازی شرکت پاو ویت فایل
بسیاری از شهروندانی که از خدمات پستی استفاده می کنند ممکن است گاهی از خدمات ویژه شرکت ملی پست بی اطلاع باشند؛ شرکت ملی پست در یکی از خدمات خود امکان رهگیری مرسولات پستی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. اختصاصی از ژیکو پاو وینت درباره اه شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان با و پر سرعت .
پاو وینت درباره اه شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان
پاو وینت درباره اه شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان فرمت فایل :powerpoint  تعداد صفحات 16 صفحهبخشی از اسلایدها:اه :مدیریت متمرکز و ارائه خدمات به مشتریانتسریع و تسهیل ارائه خدمات و تعاملات مالیکاهش هزینه های خدمات و بهبود نحوه ارائه خدماتپشتیبانی آاد و قابل دسترسخصوصیات:سنجش تراکنش هابازدهیمیازن پاسخدهیتحلیل خطازمان خارج از سرویس پذیریایجاد زبان مشترکmttrmttfامنیت و استقرار
در لایه های مختلف ( ارتباطی ، پایگاه داده تراکنش و برنامه ها )

پشتیبانی از hsm / ssm

رمزنگاری
master /session key,
digital signature ,ssl
single or triple des keys,

تصدیق هویت
message authentication,
emv cryptogram,

تصدیق و اثبات درستی
 pin verification,generation
 cvv,cvv2
key mana ent
با
پاو وینت درباره اه شرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیان
شرکت های تابع گروه مالی پاسارگاد: بانک پاسارگاد در جهت گسترش فعالیت های بانک و همچنین افزایش ارائه خدمات گوناگون به مشتریان خود، با سرمایه گذاری، در جهت پدید آمدن شرکت های موثری بر آمده است. این شرکت ها (که بیش از 23 شرکت می باشند) عبارتند از: • بانک پاسارگاد • بیمه پاسارگاد • شرکت سرمایه گذاری پارس آریان • شرکت فناوری اطلاعات و ارت. دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز تمامی امکانات بسیج شده اند تا پروازهای تعطیلات نوروز به طور کامل و صحیح انجام شوند. مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو گفت: شرکت مترو در روز ۲۲ بهمن با آمادگی کامل، خدمات ویژه ای به شهروندان در این روز ارائه خواهد کرد. اوایل سال ۱۹۸۴، مدیران شرکت تلفن پسیفیک بل یک تصمیم سرنوشت ساز گرفتند. آن شرکت برای چند دهه بر خدمات تلفن در کالیفرنیا انحصار تقریباً کامل داشت، اما آن موقع با مشکلی مواجه شده بود. این صنعت در آستانۀ مقررات ز … مرکز گروه شرکت های کارت پرداز به وسیله مدیریت قوی و استوار هدایت و روشهای چاپ کارتهای را به جدید ترین روشها هدایت می کنند .مرکز چاپ کارت پی وی سی به وسیله گروه شرکت کارت پرداز به وسیله خدمات نوین جایزه می گیرند .خدمات چاپ کارت به وسیله شرکت کارت پرداز بهتر مشخص می شود .مرکز خدمات شرکت های کارت پرداز در مرکز هسته هوش قوی هدایت می شود .&n. در راستای اجرای مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره مقررات حاکم بر ارایه خدمات عمده‌فروشی بیت‌استریم، با هماهنگی رگولاتوری، شرکت مخابرات ایران زیرساخت‌های لازم را ایجاد کرده و برای عقد قرارداد با شرکت های fcp و servco آمادگی دارد.  حسین فلاح جوشقانی - رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - با اشاره به مصوبه 260 . شرکت کارت پرداز به خدمات بهتر انواع کارتها را طراحی می کنند .شرکت های توضیحی کارت پرداز به خدمات بهتر .شرکت های اصلی کارت پرداز. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بازاری شامل شناخت نظام بازار و نیازها و خواسته ها و رفع آن ها از طریق مبادلات مطلوب است. بازاری دارای سه بعد است: بازارشناسی، بازارسازی و بازارداری. 1- بازارشناسی یعنی انجام تحقیقات بازاری برای شناخت نظام بازار و نظام صادرات قبل از هرگونه انجام عملیات صادراتی • شناخت خودمان یا شرکت (company)
• شناخت مشتری یا مخاطب(costumer)
• شناخت ر. تحقیق براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی - تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل 5 دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی - تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی منبع: سرمد، حجازی و بازرگان (1378). روش های تحقیق در علوم رفتاری، . فهرست مطالب فصل اول : کلیات تحقیق مقدمه ............................................................................................................................ 2 طرح مسئله..................................................................................................................... 3 ضرورت انجام تحقیق ....................................................................................................... 4 سوالات اصلی.......................................................................................................... رئیس بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان زنجان، هدف اصلی راه اندازی شرکت صاحب نشان یا «برند»، ارتقای رفاه و ایمنی، افزایش کیفیت و خدمات بیان کرد و گفت: برنامه های راهبردی شرکت ملی پخش با رویکرد ب و کار، افزایش کارایی سازمان را در پی دارد. اختصاصی از نیک فایل تحقیق درباره مکانیزاسیون واحد فروش شرکت پوشا تک با و پر سرعت .
تحقیق درباره مکانیزاسیون واحد فروش شرکت پوشا تک
تحقیق درباره مکانیزاسیون واحد فروش شرکت پوشا تک     مکانیزاسیون واحد فروش شرکت پوشا تکفهذست برخغ از موضوعات:فصل اول : تجزیه و تحلیل داده ها 3گزارش شناخت سیستمعملکرد کلی سیستم  مشکلات موجود 
پیشنهادات اولیهگزارش امکان سنجی
امکان سنجی منطقیامکان سنجی فیزیکیامکان سنجی فرهنگامکان سنجی اقتصادیتحلیل هزینه ها و منافعزمانبندی پروژهنمودار gant chart          
با
تحقیق درباره مکانیزاسیون واحد فروش شرکت پوشا تک
مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گفت:در سال جاری به دلیل سختگیرانه شدن شرایط و ضوابط ارزی های خدمات پس از فروش، بسیاری از نمایندگی های شبکه خدمات پس از فروش موفق به ب رتبه نشده اند اما… با ارائه خدمات برای حل مشکلات شما و قتی در منزل تنها هستید و نیاز به کمک دارید این شرکت با به کارگیری پرستاران سالمند با سابقه با حوصله و مهربان سعی در حل مشکلات شما به نحو احسن می باشد
به صورت ساعتی وقتی که در منزل نیستید ،روزانه ،شبانه و شبانه روزی شماره تماس شرکت خدمات جوان :32766666-044 **شرکت خدمات جوان از کلیه علاقمندان برای همکار. مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از خدمات رسانی ویژه مترو تهران به شرکت کنندگان در مراسم تشییع و خا پاری پیکر ی آتش نشان حادثه پلاسکو خبر داد. خدمات چاپ و طراحی کارتهای پی وی سی با اموزش فراگیر پیشرفته .خدمات اصلی در زمینه چاپ انواع کارتهای پی وی سی خدمات را بهتر می توان تولید کرد.مرکز خدمات اصلی در زمینه چاپ انواع کارتهای پی وی سی خدمات بهتر و کامل تر از همیشه چاپ می شوند .را ارهای تولید کارت پی وی سی به خدمات جدید تر کارتها را می شود چاپ کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا. پیک امید - بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی شرکت خدمات بیمه صنعت و معدن در سال 1393 می رساند،که ثبت نام در این آزمون منحصراً از طریق سایت رسمی شرکت از روزچهار شنبه مورخ 12 /06 /93 آغاز و روز یکشنبه مورخ 30 /06 /93 پایان می پذیردکلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ض. اختصاصی از ژیکو مقاله کامل درباره آشنایی با مرکز تحقیقات شرکت microsoft با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 10  
با
مقاله کامل درباره آشنایی با مرکز تحقیقات شرکت microsoft
طرح توجیهی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن

طرح توجیهی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 72   خلاصه شرکت: این شرکت در سال 1381 تاسیس گردیده است . شرکت فوق در پی آن است که تولید آب معدنی وخدمات رسانی آن را مدنظر قرار دهد. اضداد و اعضای شرکت عبارتند از: م. شرکت خدمات جوان
با پرستاران مهربان و دلسوز همراه فرزندانتان به
صورت ساعتی روزانه شبانه شبانه روزی


شماره تماس شرکت خدمات جوان :32766666-044

**شرکت خدمات جوان از کلیه علاقمندان برای همکاری دعوت به عمل می آید

شماره ی تلگرام :09142143383 پروژه تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکت مغانه مقدمه امروزه شرکت های صنعتی و خدماتی فعالیتهای تولیدی و بازرگانی خود را در شرایطی انجام میدهند که تغییرات درجوامع تجاری سریع بوده و رقابت درسطح بسیار بالایی است. توانایی مدیر مالی در درک و پاسخگویی صحیح و سریع نسبت به وضع بازار و تغییرات آن از امتیازات یک موسسه تجاری محسوب می شود.مدیران . شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات رسانی ویژه این شرکت به گزاران در روز عید سعید فطر خبر داد.

تحقیق با موضوع خدمات اطلاع رسانی کشاورزی برای کشورهای جهان سوم، مشکلات، توسعه و دور نماها
تحقیق-با-موضوع-خدمات-اطلاع-رسانی-کشاورزی-برای-کشورهای-جهان-سوم-مشکلات-توسعه-و-دور-نماها تحقیق با موضوع خدمات اطلاع رسانی کشاورزی برای کشورهای جهان سوم، مشکلات، توسعه و دور نماها، در قالب word و در 23 صفحه، قابل ویرایش فایل

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از خدمات رسانی 24 ساعته خطوط درون شهری مترو تهران در قدر خبر داد. اختلال در خدمات اینترنت از دو روز پیش تا همین الان، اختلال در خدمات اینترنت در چندین شرکت و سازمان باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است. در حالی که در روزهای پرترافیک و پرمشغله پایان سال به سر می بریم، ارتباط اینترنت ملی و بین المللی 58 شرکت و سازمان تی و خصوصی با ت یب دکل مخابراتی شرکت افرانت ... نوشته اختلال در خدمات اینترنت ؛ ارتباط اینترنت ملی و بین المللی در 58 سازمان و شرکت تی و خصوصی قطع شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. شرکت بیمه میهن با همکاری بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره)اقدام به ارائه انواع خدمات بیمه ای با تخفیف وِیژه به روستائیان محترم نموده است. این خدمات شامل : بیمه خودروهای سواری و کشاورزی روستائیان(ثالث و بدنه) بیمه آتشسوزی و .... جهت استفاده از این خدمات ارائه دفترچه خدمات درمانی روستائی ا امی میباشد.