تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص : اختصاصی از یاری فایل تحقیق درباره نصب شبکه با و پر سرعت .
تحقیق درباره نصب شبکه
تحقیق درباره نصب شبکه فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 15 صفحه     بخشی از متنآزمایشگاه می تواند به شبکه هم با کارتهای بی سیم و یا با کابلهای شبکه وصل شود. کارتهای بی سیم شبکه، برای یک اتصال بی سیم استفاده می شود، و به شما اجازه خواهد داد فاصله کاری خود ر نسبتا بدون سیم و کابل نگه دارید.دو انتخاب وجود دارد اگر شما نقشه دارید که از کارتهای بی سیم شبکه استفاده کنید. در یک مورد شما نیاز به گرفتن دیوار لینک سی ز (که فایروال نامیده شده) به قسمت دسترس شبکه بی سیم لینک سیز (که نکته مدخل نامیده شده). در مورد دیگ شما وسیله لینگ سیز خواهید داشت، که عملکرد هر شبکه را چه بی سیم و جه فایروان را ترکیب می کند (نکته مدخل/ فایروانل نامیده شده) که به شما اجازه پذیرفتن یا بالا رفتن چند پله را می دهد وقتی که اتصال اینترنتی برقرار می سازید. در برخی موارد شما ممکن است قادر به انتخاب نصب نباشید، اما اگر ازمایشگاه از هم جدا شود، فایروال/ نکته مدخل به ازمایشگاه فرستاده می شود و فایروال جدا از نکته مدخل در آزمایشگاه 2 فرستاده می شود.
با
تحقیق درباره نصب شبکه
دونالد ترامپ در واکنش به گزارشی در شبکه "ان بی سی" هشدار داده که اجازه پخش برنامه های این شبکه و شبکه هایی که به گفته او اخبار جعلی درباره اش منتشر می کنند را به چالش خواهد کشید. ایسنا نوشت: دونالد ترامپ در واکنش به گزارشی در شبکه "ان بی سی" هشدار داده که اجازه پخش برنامه های این شبکه و شبکه هایی که به گفته او اخبار جعلی درباره اش منتشر می کنند را به چالش خواهد کشید. خبرنگار شبکه خبر درباره کلیپ موسوم به گاف شبکه خبر در ستاد انتخابات کشور توضیح داد. مدیر شبکه پنج سیما درباره ساخت سریال های جدید این شبکه بیان کرد که حدود ۲۰ سریال از مرحله طرح و نگارش گرفته تا تولید در دستور کار شبکه قرار دارد. مهر نوشت: مدیر شبکه پنج سیما درباره ساخت سریال های جدید این شبکه بیان کرد که حدود ۲۰ سریال از مرحله طرح و نگارش گرفته تا تولید در دستور کار شبکه قرار دارد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی - تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل 5 دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی - تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی منبع: سرمد، حجازی و بازرگان (1378). روش های تحقیق در علوم رفتاری، . اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره فیبرنوری در شبکه ها با و پر سرعت .
فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 18 صفحه موضوع:فیبرنوری در شبکه ها فهرست بیشینه و پیشگفتار .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
4 کاربرد ها.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5 اه .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5 مراحل.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. متن کامل را می توانید نمائید چون فقط تکه هایی از متن در این صفحه درج شده به صورت نمونه ولی در فایل ی بعد پرداخت متن کامل همراه با تمام متن با فرمت ورد ,word, که قابل ویرایش و کپی می باشند موجود است 
با
تحقیق درباره فیبرنوری در شبکه ها
پروژه کامل درباره شبکه های بی سیم لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل : word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه :82 فهرست مطالب : عنوان صفحه مقدمه....................................... 1 بخش اول ..... ...
دریافت فایل مدیر شبکه ورزش سیما توضیحاتی را درباره ویژه برنامه های این شبکه در تعطیلات نوروز ارائه داد. اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری
تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری تعداد صفحات:47نوع فایل: word (قابل ویرایش)لینک پایین صفحه  فهرست مطالبچکیده
فصل اول
شبکه کامپیوتری چیست ؟
مدل های شبکه
اجزا ءشبکه


تحقیق شبکه
تحقیق-شبکه تحقیق در مورد شبکه، در قالب doc و در 173 صفحه، قابل ویرایش، شامل شبکه اترنت، شبکه های محلی و شبکه های گسترده، اترنت، پروتکل، اصطلاحات اترنت، csma/cd، محدودیت های اترنت، تکرارکننده (repeater)، سگمنت و bridges، فایل

در یکی از ارتباط های زنده خبرنگار شبکه خبر می گوید بقایی رو بگم؟؟ صدای او بدون تصویر در شبکه پخش می شود، این ماجرا را به صورت کامل از چشم دوربینی که در ستاد انتخابات بوده ببینید اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی
تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات 27صفحه       مقدمه: شبکه های کامپیوتری به منظور اشتراک منابع فیزیکی (چاپگر) و اشتراک منابع منطقی (فایل) به یکدیگر متصل می شوند. شبکه ها می توانند با یکدیگر نیز مرتبط شده و شامل زیرشبکه هایی باشند شبکه های کامپیوتری را براساس مولفه های متفاوتی تقسیم بندی می کنند در ادامه به برخی از متداولترین تقسیم بندی های موجود اشاره می گردد.تقسیم بندی بر اساس نوع وظایف:کامپیوترهای موجود در شبکه را با توجه به نوع وظایف مربوطه به دو گروه عمده: سرویس دهنگان (servers) و یا سرویس گیرندگان (clients) تقسیم می نمایند. کامپیوترهایی در شبکه که برای سایر کامپیوترها سرویس ها و خدماتی را ارائه می نمایند، سرویس دهنده نامیده می گردند. کامپیوترهایی که از خدمات و سرویس های ارائه شده توسط سرویس دهندگان استفاده می کنند، سرویس گیرنده نامیده می شوند. 
با
تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی
#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درباره شبکه های رایانه ای لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 30   مقدمه: اهمیت شبکه های رایانه ای بر ی پوشیده نیست. در جهان امروز، ر. موضوعات تحقیق: کارآفرینی، اشتغال، ن، کارآمدی، مدیریت متن کامل این تحقیق در 18 صفحه با فرمت ورد (word) قابل است. چکیده تحقیق: علل و انگیزه روی آوردن ن به کار در خارج از منزل و نیز برخی از آثار اشتغال ن بویژه مادران همواره قابل بررسی است، اما در این تحقیق برآنیم تا وضعیت موجود کشور را در دو جنبه بررسی کنیم؛ یکی حوزه واقعیت که شامل ن جویای کار و نیز شاغل می شود و دیگری حوزه برنامه ریزی کلان و قانون گذاری که ت و مجلس عهده دار آن می باشند. انطباق هر چه بیشتر این دو حوزه، امکان حل سریع تر مشکلات و مسائل ن و مادران شاغل را فراهم می آورد. برای به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از ژیکو تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن
تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 93 صفحه       مقدمه
این نوشتار سعی دارد تا کلیه اطلاعات لازم فنی مربوط به زیرساخت و عملکرد عناصر شکل دهنده شبکه hbi را به گونه ای خلاصه و در عین حال جامع پوشش دهد ،  بنحوی که پشتیبانی از شبکه و سرویسهای گوناگون آن برای متخصصینی که در آینده در این راستا وارد عرصه خدمت  شوند در سریعترین زمان ممکن گردد. آنچه در ادامه خواهد آمد توضیحاتی درمورد خدمات شبکه ، نحوه استفاده از هر یک و نیز نحوه نصب آن در سرویسگرهای شبکه است . در مواردی نیز که نصب نرم افزار یا سخت افزار نیاز چندانی به شرح و بسط نداشته است و عملیات مربوط بدان شناخته شده است ، سعی شده تا بهره برداری بهینه از سرویس خاص ، مورد توجه و تأگید قرار گیرد . در کنار اطلاعات فنی اطلاعاتی نیز در رابطه با نیروی انسانی بکار گرفته شده در شبکه و تشکیلاتی که طی مدت ب ائی شبکه بنا به ضرورت در محیط اداری شکل گرفته اند نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که این اطلاعات نیز کمک مؤثری به مدیران در بازنگری و بررسی موارد مطروحه خواهد بود .ما در آینده به تکمیل این اطلاعات و نیز افزودن اطلاعات مربوطه به سرویسهای جدیدتر بکار گرفته شده در شبکه خواهیم پرداخت . 
با
تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن
تقریبا ۴ ماه از اولین روز برداری این سریال میگذرد ولی هنوز وضعیت پخش این سریال معلوم نیست. این سریال تا چند روز پیش در لیست سایت شبکه ۵ تهران قرار داشت ولی امروز یا دیروز از لیست سایت حذف شده است. شاید این حذف شدن این نتیجه را دهد که این سریال از شبکه ۵ در حال انتقال به شبکه ۳ است ... تقریبا بعد از کلید خوردن سریال زمان پخش آن مشخص شد ( ۳ . اختصاصی از هایدی تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده با و پر سرعت .
تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده
تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات:78صفحه       چند سالی است شبکه های اجتماعی ( ، واتس آپ، وایبر، لاین، تانگو و...) در د ده جهانی به گونه ای دیگر درخشیده اند و افراد بسیاری را از اقصی نقاط جهان، ترغیب به عضویت کرده اند. شبکه های اجتماعی هم خوب هستند و هم بد!شبکه های اجتماعی همانند هر وسیله ارتباطی، مزایا و معایبی دارد که به ترجیح کاربر انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرند، اما متاسفانه بسیاری از کاربران ایرانی این فضاها، از سر ناآگاهی، ره به تر تان برده اند و تنها انگشت بر معایب پنهان و آشکار آن گذاشته و با زیبا جلوه دادن ظاهر حقیقت آن معایب، از محسنات واقعی اش دورافتاده اند. کاربرانی که اگر پای حرف دلشان بنشینید خواهند گفت: شما نمی خواهید نیمه پر لیوان را ببینید. اما براستی چه چیزی باعث شده، شبکه های اجتماعی در اذهان برخی افراد جلوه چندانی نداشته باشد و خوب و پسندیده تعریف نشود؟!در این نوشتار، بدون هیچ سوگیری، تعصب و پیش داوری به قضاوت می نشینیم و از واقعیت های این دنیای مجازی سخن می گوییم، برداشت کاملا آزاد است و هر مجاز است از ظن خود یار ما شود. ما در این مطلب برای شما می گوییم که شبکه های اجتماعی چه زمان خوب نیستند. 
با
تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده
پخش دورهمی و خندوانهپخش دورهمی و خندوانه ، عباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره آ ین وضعیت برنامه های تولیدی این شبکه گفت:بر اساس درخواست گروه رامبد جوان قرار است پخش فصل جدید خندوانه در روز اول نوروز 97 صورت بگیرد،اما شبکه نسیم به عوامل خندوانه اعلام کرده که برای دهه فجر آمادگی کامل داشته باشند.وی درباره فصل جدید برنامه “دورهمی” نیز اظهار کرد:این برنامه قطعا با حضور “مهران مدیری” خواهد بود و فقط در بخش عوامل تیم جدید جایگزین تیم قدیمی خواهند شد،همچنین تغییرات جزئی در برنامه و دکور آن خواهیم داشت.زمان پخش برنامه های دورهمی و خندوانه از شبکه نسیمپخش دورهمی و خندوانه 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سید مصطفی آق سلیم در گفتگوی ضبط شده شبکه خبر به بیان مواضع خود پرداخت. اختصاصی از رزفایل تحقیق کامل درباره ارتعاشات 12ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 12 مثال ، پاسخ هارمونیکی مخزن آب :l=300(ft)din = 8(ft)dout = 10(ft)wtot = 6×105 (lb)e = 4×106 (psi)الف)ωn= ?τn= ?ب )x= 0x0=10in→xt=?x
با
تحقیق کامل درباره ارتعاشات 12ص
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از فایلکو پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری
پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری فرمت فایل : power point  (لینک پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 67 اسلاید     شبکه های کامپیوتری :—مجموعه ای از کامپیوتر های مستقل است  که از طریق یک رسانه انتقال  با یکدیگر به تبادل اطلاعات و داده می پردازد.—استقلال:—هر ماشین می تواند بدون اتصال به شبکه کار کرده  و از شبکه فقط برای تبادل داده استفاده نماید.تبادل داده:—مبادله داده بدین مضمون است که ماشین در شبکه باید به نحوی  با یکدیگر داده ردو بدل نماید بدون آنکه رسانه انتقال مهم باشد. یعنی هیچ محدودیتی بر روی ماهیت کانال وجود ندارد.—لینک :—وقتی دو یا چند دستگاه بر اساس قواعد از قبل مشخص و استاندارد ، داده ها را به روشی قانونمند نشانه گذاری ، سازماندهی و سپس بین یکدیگر مبادله می کند می گوییم بین آنها یک لینک پدید آمده است.——در حقیقت لینک یک کانال ارتباطی است که جزئیات تکنیکی آن مشخص و به صورت فراگیر استاندارد سازی شده است  و هر ماشینی که در انتقال داده ها خود بر طبق این قواعد و استانداردها عمل کند قادر به فعالیت بر روی این کانال مخابراتی است .  کاربرد شبکه های کامپیوتری—اشتراک منابع :    اشتراک منابع به معنای فراهم آوردن و به اشتراک گذاشتن سخت افزار ، نرم افزار و داده های مورد نیاز در شبکه است به گونه ای که کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.—حذف محدودیتهای جغرافیایی:     با استفاده از شبکه های کامپیوتری می توان در ری از ثانیه به منابع اطلاعاتی موجود در فواصل هزاران کیلومتری خود دسترسی داشت.—کاهش هزینه:    به کارگیری شبکه علاوه بر صرفه جویی در وقت در هزینه هایی نظیر پست با استفاده از پست الکترونیک نقل و انتقال پول ، ید اعتبار ، استفاده از نتایج تحقیقات دیگران و کاهش هزینه تجربه مجدد ، به اشتراک گذاشتن منابع که می تواند هزینه های سازمان را کاهش دهد.—
با
پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری
اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری
تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 44 صفحه        مقدمهشبکه چیست؟
نیاز اصلی ایجاد شبکه مربوط به حل مساله انتقال اطلاعات به طور پیوسته میان چند کامپیوتر می باشد. به طور کلی و بدون بررسی تاریخی سیستم های شبکه های کامپیوتری امروزی بر چند پایه اصلی طراحی و پیاده می شوند.
1- نوع و شکل شبکه یا همان توپولوژی
2- سخت افزار که وابسته به نوع شبکه می باشد
3- سیستم های عامل و سیستم های مدیریت شبکه
مفهوم شبکه
شبکه کامپیوتری مورد بحث ما از چند استاندارد انتقال اطلاعات, سخت افزار و اتصلات تشکیل شده است که به طور کوتاه از این قرارند:
1- طرح شبکه یا توپولوژی: معمولاً به عنوان ستاره ای شناخته می شود (نوع بسیار ساده آن لینک دو به دو است)
2- پروتکل: استاندارد انتقال اطلاعات در شبکه که به وسیله موسسه استاندارد ieee به نام tcp/ip شناخته می شود. این پروتکل, پروتکل اصلی در شبکه اینترنت بوده و بهترین, پربازده ترین پروتکل با قابلیت ردی (مفهوم ردی مربوط به بخشی از بسته های اطلاعاتی است که آدرس نقطه ارسال و مقصد و دیگر مقادیر که به عنوان شناسه بسته مطرح می شوند, مربوط می گردد) و مسیری (گاهی به عنوان جادوی این پروتکل و علت اصلی موفقیت آن می باشد که امکان به وجود آمدن شبکه های بزرگ کامپیوتری را به وسیله انتخاب بهترین راه عبور در یک شبکه گسترده برای رسیدن به مقصد ایجاد می کند) می باشد. از مشخصه های این نوع پروتکل که تنظیمات خاص پارامتریک را در دستگاه ها ایجاد می کند:
ip ? subnet mask ? broad cost ? gateway ? dns
و پارامترهای دیگر که خارج از بحث می باشد.


با
تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از نیک فایل مقاله کامل درباره شبکه نسل آینده با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 210 تقدیم بهالهه عشق و صبرمادرمجاودانه ترین امیدپدرمبا تشکر از ارجمند،جناب آقای خانمحمد آزاد یواحد گرمسا ایان نامه کارشناسیعنوان پروژه:next generation network (شبکه نسل آینده) راهنما: خانمحمدتهیه کننده:ژاله پورکریمیفروردین 1383به نام خداnext generation network (ngn)در این پروژه از زوایای بسیار متفاوت، هوش شبکه را در نظر گرفته ایم. ما پروتکل ها، روشها و ابزار خدمات رسانی در شبکه های telephony (تلفنی)، mobile (شبکه متحرک) و اینترنت را بررسی کرده ایم. بعضی از استانداردها مناسب هستند و سایر استانداردها پیشنهادهای صنعتی جدید هستند.به طور کلی موضوع اصلی که در این پروژه دنبال می شود تقارب یا اصطلاحاً همگرایی سرویسهای voice (صدا) و data (دیتا) به سمت یک دنیای جدید از درخواستهای پیشرفته که یک راهی برای ارتباط برقرار بین افراد به وجود می آورند، می باشد. در واقع نیاز به یکی ح انتقال مداری و انتقال بسته ای (packet) به یک شبکه باند پهن جهانی بود که اتحادیه مخابرات بین المللی را برای ایجاد شبکه های next generation تحریک کرد.چند دهه پیش واژه ارتباط از راه دور (مخابرات) مترادف واژه telephony شد. شبکه تلفنی هنوز هم یک زیربنای ارتباطی بسیار مهمی را نشان می دهد. اما این شبکه به یک منبع خدمات دارای ارزش اضافی تبدیل شده است. شبکه mobile , telephony و اینترنت حال وسایل ارتباطی مناسبی در بسیاری از خانواده ها هستند.
با
مقاله کامل درباره شبکه نسل آینده
مجله تصویری «دین دات آی آر» از این هفته روی آنتن شبکه سوم سیما می رود. اختصاصی از هایدی تحقیق کامل درباره نمودار لشکری با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 3    روستایی
با
تحقیق کامل درباره نمودار لشکری
اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره نمودار بارانی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 3  
با
تحقیق کامل درباره نمودار بارانی
اختصاصی از فایلکو تحقیق کامل درباره ویروس 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14  ویروس محترم سرکار خانم کاظمیملیحه حقگوپاییز 87فهرست:مقدمه ................................................................... 4اه ..................................................................... 6ویروس چیست؟ ........................................................... 7آشنایی با انواع مختلف برنامه م ب .................................. 7نتیجه ..................................................................... 13منابع ..................................................................... 14مقدمه:ویروس های رایانه ای بسیار اسرارآمیزهستند وتوجه بسیاری از برنامه نویسان مشاوران امنیتی شبکه های اینترنتی و حتی افراد عادی که از رایانه برای کارهای معمولی خود استفاده میکنند را به خود جلب کرده اند و سالانه هزینه های هنگفتی برای جلوگیری از انتشار و بالا بردن امنیت شبکه ها و رایانه ها در مقابل ویروس ها صرف می شود.یک ویروس که از طراحی و زیر ساخت پیچیده سازمان یافته ای بهره مند باشد می تواند تاثیرات شگفت انگیزو در بعضی موارد م ب بر روی شبکه اینترنت بگذارد. اثراتی که این ویروس ها بر اینترنت می گذارند و تعداد رایانه هایی که آلوده می کنند خود گواه ارتباطات پیچیده و عظیم انسانها ورایانه ها و شبکه های اطلاع رسانی دراینترنت می باشد.برای مثال ویروس مایدم دریک روز حدود 255رایانه راآلوده کرده است همچنین ویروس من شمارادوست دارم وویروس ملیسا وامسال اینها که باعث شدند شرکت های ارائه دهنده سرویس ایمیل مثل مایکروسافت سرورهای خود راتا زمان پاک سازی و رفع مشکل بوجود آمده خاموش نگه دارند.بسیار شگفت زده خواهید شد وقتی بفهمید که این ویروس ها به طرز بسیار ساده ای این کارها را انجام می دهند. اگر درزمینه برنامه نویسی اطلاعات مختصر و یاحتی زبان برنامه نویسی بلد باشید بادیدن کدهای برنامه این ویروسها به ساده بودن و طرز کارساده آن ها پی خواهید بردو ازآن شگفت زده خواهید شد.
با
تحقیق کامل درباره ویروس 14 ص
اختصاصی از هایدی تحقیق درباره hbi با و پر سرعت .
تحقیق درباره hbi
تحقیق درباره hbi فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 46 صفحه  مقدمه  این نوشتار سعی دارد تا کلیه اطلاعات فنی مربوط به زیرساخت و عملکرد عناصر شکل دهنده شبکه hbi را به گونه ای خلاصه و در عین حال جامع پوشش دهد بنحوی که پشتیبانی از شبکه و سرویسهای گوناگون آن برای متخصصینی که در آینده در این راستا وارد عرضه خدمات فنی شوند در سریعترین زمان ممکن گردد. آنچه در ادامه خواهد آمد بر شماری خدمات شبکه ، نحوه استفاده از هر یک و نیز نحوه نصب آن در سرویسگرهای شبکه است . در مواردی که نصب نرم افزار یا سخت افزار نیاز چندانی به شرح و بسط نداشته است سعی شده تا بهره برداری بهینه از سرویس خاص ، مورد توجه و تأگید قرار گیرد . در کنار اطلاعات فنی اطلاعاتی نیز در رابطه با نیروی انسانی بکار گرفته شده در شبکه و تشکیلاتی که طی مدت ب ائی شبکه بنا به ضرورت در محیط اداری شکل گرفته اند نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که این اطلاعات نیز کمک مؤثری به مدیران در بازنگری و بررسی موارد مطروحه خواهد بود .ما در آینده به تکمیل این اطلاعات و نیز افزودن اطلاعات مربوطه به سرویسهای جدیدتر بکار گرفته شده در شبکه خواهیم پرداخت . امید است که صاحبنظران ما را از پیشنهادات و نظرات سازنده خود بé بهره نگذارند. 
با
تحقیق درباره hbi
اختصاصی از فایلکو تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟) با و پر سرعت .
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟) تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)بخشی از تحقیق:مالچ ها :مالچ ها موادی هستند که روی سطح خاک قرار می گیرند تا رطوبت را حفظ کنند. شرایط خاک را بهبود بخشند، در طبیعت برگهای درختها روی رنین می ریزند.و لایه ای از مواد آلی ایجاد می کنند که از خاک حفاظت کرده و سبب ساخته شدن خاک می شود. در حالیکه در نظر فضای سبز شهری برگها از زیر درختان جمع آوری می شوند و روی سطح خاک باقی نمی مانند. استفاده........... فرمت: word    تعداد صفحات: 40 صفحهاین تحقیق را به راحتی ویرایش کنید و با درج نام خود ارائه دهید
با
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)
اختصاصی از رزفایل تحقیق کامل درباره نثر روایـی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 1 بسمه تعالینثر روایـیرشته آموزش زبان و ادبیات فارسیمرکز تربیت معلم مطهری :سرکار خانم الهامیپخش از: دفتر فنی و رایانه ای کلیک ـ خیابان المؤمنین، پاساژ کوثر، واحد 6 تلفن: 110 34 32
با
تحقیق کامل درباره نثر روایـی
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همشهری آنلاین: مدیر شبکه آموزش به بیان توضیحاتی درباره برنامه های این شبکه در ایام نوروز ۹۶ پرداخت. معاون عملیات پ ند خاتم الانبیا در گفتگو با شبکه خبر درباره شلیک پ ند هوایی در تهران توضیحاتی داد که در این ویدئو می بینید. شبکه ملی اطلاعات علاوه بر تضمین کنترل بیشتر بر ارتباطات اینترنتی در داخل کشور همچنین می تواند پیامدهایی اقتصادی هم برای کشور داشته باشد که یکی از آنها کمتر شدن هزینه استفاده از شبکه پهن باند اینترنت است. اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 18  نخست از تعریف شبکه شروع می کنیم.شبکه چیست؟یک شبکه شامل مجموعه ای از دستگاهها(کامپیوتروچاپگرو...) بوده که با استفاده از یک روش ارتباطی(کابل یا یا ...) و بمنظور اشتراک منابع فیزیکی و اشتراک منابع منطقی به یکدیگر متصل می گردند.تفسیم بندی شبکه ها.شبکه های کامپیوتری را بر اساس مولفه های متفاوتی تقسیم بندی می نمایند. در ادامه به برخی از متداولترین تقسیم بندی های موجود اشاره می گردد.تقسیم بندی بر اساس نوع وظایفکامپیوترهای موجود در شبکه را با توجه به نوع وظایف مربوطه به دو گروه عمده سرویس دهندگان(serverسرویس گیرندگان(client )تقسیم مینمایند . کامپیوترهائی که از خدمات و سرویس های ارائه شده توسط سرویس دهندگان استفاده می کنند ، سرویس گیرنده نامیده می شوند و کامپیوترهایی که به سایر کامپیوترها سرویس می دهند سرویس دهنده نامیده می شوند.در شبکه های client-serverیک کامپیوتر در شبکه نمی تواند هم بعنوان سرویس دهنده و هم بعنوان سرویس گیرنده ، ایفای وظیفه نمایددز شبکه های peer to peerیک کامپیوتر می تواند هم بصورت سرویس دهنده و هم بصورت سرویس گیرنده ایفای وظیفه نماید.برای کنار هم قرار دادن کامپیوترها قوانینی وجود دارد که توپولوژی که نامیده می شود.انواع توپولوپی:1-ستاره ای(star)2-حلقوی(ring)3-خطی(bus)4-توری(fully connected or mesh)5-درختی(tree)6-ترکیبی(hybrid)*از بین توپولوپی های فوق توپولوپی star از اهمیت بیشتری بر خوردار است.*star:در این توپولوپی کلیه کامپیوترها به یک کنترل کننده مرکزی به نام hub متصل می شوند.hub اطلاعات را درون شبکه ارسال و دریافت می کند.مزایای این توپولوپی:1-نصب آسان2-توسعه آسان3-اگر یک کامپیوتر اب شود فقط آن کامپیوتر از شبکه خارج می شود و تاثیری بر شبکه ندارد.*ring:این توپولوپی توسط شرکت ibm اختراع شد به همین دلیل به ibm token ring مشهور است.در این توپولوپی کامپیوترها به صورت یک حلقه کنار هم چیده می شودمزایای این توپولوپی:1-کم بودن طول کابل-2-نیاز به فضائی خاص جهت انشعابات در کابل کشی نخواهد بود3-مناسب جهت فیبر نوریتقسیم بندی بر اساس حوزه جغرافی تحت پوشششبکه های کامپیوتری با توجه به حوزه جغرافیائی تحت پوشش به سه گروه تقسیم می گردند1-lan (شبکه های کوچک)2-man (شبکه های متوسط)3-wan (شبکه های بزرگ)شبکه lan:حوزه جغرافیائی که توسط این نوع از شبکه ها پوشش داده می شود ، یک محیط کوچک نظیر یک ساختمان اداری است . این نوع از شبکه ها دارای ویژگی های زیر می باشند1-توانائی ارسال اطلاعات با سرعت بالا2-محدودیت فاصله3-قابلیت استفاده از محیط مخابراتی ارزان نظیر خطوط تلفن بمنظور ارسال اطلاعات4-نرخ پایین خطاء در ارسال اطلاعات با توجه به محدود بودن فاصلهشبکه های man:حوزه جغرافیائی که توسط این نوع شبکه ها پوشش داده می شود ، در حد و اندازه یک شهر و یا شهرستان است .ویژگی های این نوع از شبکه ها بشرح زیر است:1-پیچیدگی بیشتر نسبت به شبکه های محلی2-قابلیت ارسال تصاویر و صدا3-قابلیت ایجاد ارتباط بین چندین شبکه
با
تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص
کامل سخنان حجت ال رئیسی در برنامه انتخاباتی «به انتخاب شما» در شبکه سه سیما. شبکه تلویزیونی شبکه تلویزیونی , موجی از افشاگری علیه یک شبکه تلویزیونی ضداخلاقیو حامی بهائیان موسوم به « »، پشت صحنه این تلویزیون را بیشتر آشکارکرد.شبکه تلویزیونی  این شبکه پس از قرارداد همکاری با شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی و اخذ توافق با مقامات امنیتی ، خط مشی و ضد ی و ضدایرانی خود را برجسته کرد.« » که از گروه ها و جریانات . مدیر شبکه آموزش به بیان توضیحاتی درباره برنامه های این شبکه در ایام نوروز ۹۶ پرداخت. اختصاصی از نیک فایل تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن
تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 29 صفحه        مقدمه-     مقدمه:
در شبکه کامپیوتری برای کاهش پیچیدگی های پیاده سازی، آن را مدل سازی میکنند که از جمله میتوان به مدل هفت لایه osi و مدل چهار لایه tcp/ip اشاره نمود. در این مدلها، شبکه لایه بندی شده و هر لایه با استفاده از پروتکلهای خاصی به ارائه خدمات مشخصی میپردازد. مدل چهار لایه tcp/ip نسبت به osi محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ولی علیرغم این محبوبیت دارای نقاط ضعف و اشکالات امنیتی است که باید را ارهای مناسبی برای آنها ارائه شود تا نفوذگران نتوانند به منابع شبکه دسترسی پیدا کرده و یا اینکه اطلاعات را بربایند. [1]
شناسائی لایه های مدل tcp/ip، وظایف، پروتکلها و نقاط ضعف و را ارهای امنیتی لایه ها در تعیین سیاست امنیتی مفید است اما نکته ای که مطرح است اینست که تنوع شبکه های کامپیوتری از نظر معماری، منابع، خدمات، کاربران و مواردی از این دست، ایجاد سیاست امنیتی واحدی را برای شبکه ها غیرممکن ساخته و پیشرفت فناوری نیز به این موضوع دامن میزند و با تغییر داده ها و تجهیزات نفوذگری، را ارها و تجهیزات مقابله با نفوذ نیز باید تغییر کند.
 

 
با
تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن


تحقیق همه چیز درباره رشته ی عمران
تحقیق-همه-چیز-درباره-رشته- ی-عمران تحقیق با موضوع همه چیز درباره رشته ی عمران، در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، اهمیت و ضرورت، تفاوت مدرک و شغل عمران، معرفی اختصاری گرایش های مختلف ی عمران، ی عمران- نقشه‌برداری، ی عمران- آب، توضیح کامل گرایش ی عمران- عمران، آینده شغلی، بازار... فایل

مهر نوشت:مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر با تشریح دلایل قطعی برق در جریان برف اخیر در غرب کشور، گفت: ۱۰ میلیارد ریال به شبکه های تحت مدیریت این شرکت خسارت واردشده است یک چاپگر شبکه چاپگری است که به رایانه دیگری در شبکه متصل شده است و کاربر آن رایانه این چاپگر را با کاربران دیگر شبکه به اشتراک گذاشته است. بعضی چاپگرهای شبکه مستقیماً به شبکه متصل شده اند و اصلاً به رایانه ی وصل نیستند. به هر حال برای آن که رایانه تان بتواند با یک چاپگر شبکه چاپ کند باید بدانید که آن چاپگر درکجای شبکه قرار دارد. به عب.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]