تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص : اختصاصی از یاری فایل تحقیق درباره نصب شبکه با و پر سرعت .
تحقیق درباره نصب شبکه
تحقیق درباره نصب شبکه فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 15 صفحه     بخشی از متنآزمایشگاه می تواند به شبکه هم با کارتهای بی سیم و یا با کابلهای شبکه وصل شود. کارتهای بی سیم شبکه، برای یک اتصال بی سیم استفاده می شود، و به شما اجازه خواهد داد فاصله کاری خود ر نسبتا بدون سیم و کابل نگه دارید.دو انتخاب وجود دارد اگر شما نقشه دارید که از کارتهای بی سیم شبکه استفاده کنید. در یک مورد شما نیاز به گرفتن دیوار لینک سی ز (که فایروال نامیده شده) به قسمت دسترس شبکه بی سیم لینک سیز (که نکته مدخل نامیده شده). در مورد دیگ شما وسیله لینگ سیز خواهید داشت، که عملکرد هر شبکه را چه بی سیم و جه فایروان را ترکیب می کند (نکته مدخل/ فایروانل نامیده شده) که به شما اجازه پذیرفتن یا بالا رفتن چند پله را می دهد وقتی که اتصال اینترنتی برقرار می سازید. در برخی موارد شما ممکن است قادر به انتخاب نصب نباشید، اما اگر ازمایشگاه از هم جدا شود، فایروال/ نکته مدخل به ازمایشگاه فرستاده می شود و فایروال جدا از نکته مدخل در آزمایشگاه 2 فرستاده می شود.
با
تحقیق درباره نصب شبکه

آموزش کامل نصب و راه اندازی شبکه lan وwlan
این آموزش درباره :
- آشنایی اولیه به شبکه های lan و wlan
- آشنایی به توپولوژی های شبکه ( بصورت خیلی مختصر )
- آشنایی با انواع کابل های رایج موجود در شبکه
- آشنایی با تکنولوژی های مورد استفاده در شبکه های سیمی
- آشنایی با نحوه اتصال و شبکه دو کامپیوتر
- آشنایی با نحوه شبکه در شبکه های lan
- آشنایی با استاندارهای شبکه های بی سیم
- آشنایی با ابزارهای مورد نیاز برای راه انداری یک شبکه بی سیم
- آشنایی با دو روش اتصال در شبکه های wireles
- پیکربندی (config) یک ا س پوینت بصورت مرحله به مرحله
و ….

آموزش کامل نصب و راه اندازی شبکه lan وwlan
ایسنا نوشت: دونالد ترامپ در واکنش به گزارشی در شبکه "ان بی سی" هشدار داده که اجازه پخش برنامه های این شبکه و شبکه هایی که به گفته او اخبار جعلی درباره اش منتشر می کنند را به چالش خواهد کشید. خبرنگار شبکه خبر درباره کلیپ موسوم به گاف شبکه خبر در ستاد انتخابات کشور توضیح داد. یک شبکه ای درباره شبکه ایران اینترنشنال که به تازگی آغاز به کار کرده، افشاگری کرد. تحقیق براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی - تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل 5 دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی - تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی منبع: سرمد، حجازی و بازرگان (1378). روش های تحقیق در علوم رفتاری، . رئیس جمهور در واکنش به حذف ی ری از مطالب پخش شده در شبکه تلویزیونی " cnn " درباره روسیه و استعفای برخی خبرنگار آن، نام جدید " fnn" را روی این شبکه گذاشت. مدیر گروه تلویزیونی شبکه افق درباره اه و رویکردهای این شبکه در سال ۹۷ گفت: قرار است این شبکه به سمت سرگرمی بیشتر برود و مفهوم مورد نظر را در ساختارهای جذاب عرضه کند. مدیر شبکه سه سیما درباره ی مطالبی که مبنی بر تعطیلی برنامه ی «هفت» عنوان می شود، با تأکید بر اینکه هدف از تولید و پخش برنامه «هفت» کمک به پیشرفت سینمای ایران و ساخت مطلوب است، در عین حال اظهار کرد: نمی گویم این برنامه کامل است، نواقصی هم داشته، اما تعطیل نخواهد شد. اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره فیبرنوری در شبکه ها با و پر سرعت .
فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 18 صفحه موضوع:فیبرنوری در شبکه ها فهرست بیشینه و پیشگفتار .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
4 کاربرد ها.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5 اه .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5 مراحل.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. متن کامل را می توانید نمائید چون فقط تکه هایی از متن در این صفحه درج شده به صورت نمونه ولی در فایل ی بعد پرداخت متن کامل همراه با تمام متن با فرمت ورد ,word, که قابل ویرایش و کپی می باشند موجود است 
با
تحقیق درباره فیبرنوری در شبکه ها
پروژه کامل درباره شبکه های بی سیم لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل : word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه :82 فهرست مطالب : عنوان صفحه مقدمه....................................... 1 بخش اول ..... ...
دریافت فایل اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری
تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری تعداد صفحات:47نوع فایل: word (قابل ویرایش)لینک پایین صفحه  فهرست مطالبچکیده
فصل اول
شبکه کامپیوتری چیست ؟
مدل های شبکه
اجزا ءشبکه
موضوعات تحقیق: کارآفرینی، اشتغال، ن، کارآمدی، مدیریت متن کامل این تحقیق در 18 صفحه با فرمت ورد (word) قابل است. چکیده تحقیق: علل و انگیزه روی آوردن ن به کار در خارج از منزل و نیز برخی از آثار اشتغال ن بویژه مادران همواره قابل بررسی است، اما در این تحقیق برآنیم تا وضعیت موجود کشور را در دو جنبه بررسی کنیم؛ یکی حوزه واقعیت که شامل ن جویای کار و نیز شاغل می شود و دیگری حوزه برنامه ریزی کلان و قانون گذاری که ت و مجلس عهده دار آن می باشند. انطباق هر چه بیشتر این دو حوزه، امکان حل سریع تر مشکلات و مسائل ن و مادران شاغل را فراهم می آورد. برای به ادامه مطلب مراجعه فرمائید. خبرنگار شبکه الجدید هم گفت که دفتر این شبکه به دلیل پرتاب بمب های آتش زا به آتش کشیده شد. مدیر شبکه یک درباره گروه کودک و نوجوان که قرار بود در این شبکه راه اندازی شود، بدهی های شبکه و «پایتخت ۵» سخن گفت. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درباره انواع شبکه با و پر سرعت .
تحقیق درباره انواع شبکه
تحقیق درباره انواع شبکه فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 9 صفحه       معرفیانواع شبکه مدل شبکه نظیر به نظیر:
در این شبکه ایستگاه ویژه ای جهت نگهداری فایل های اشتراکی وسیستم عامل شبکه وجود ندارد. هر ایستگاه می تواند به منابع سایر ایستگاه ها در شبکه دسترسی پیدا کند. هر ایستگاه خاص می تواند هم بعنوان server وهم بعنوان client عمل کند. در این مدل هر کاربر خود مسئولیت مدیریت وارتقاء دادن نرم افزارهای ایستگاه خود را بعهده دارد. از آنجایی که یک ایستگاه مرکزی برای مدیریت عملیات شبکه وجود ندارد ، این مدل برای شبکه ای با کمتر از 10 ایستگاه بکار می رود . مدل شبکه مبتنی بر سرویس دهنده :
در این مدل شبکه ، یک کامپیوتر بعنوان سرویس دهنده کلیه فایل ها ونرم افزارهای اشتراکی نظیر واژه پرداز ها، کامپایلرها ، بانک های اطلاعاتی وسیستم عامل شبکه را در خود نگهداری می کند. یک کاربر می تواند به سرویس دهنده دسترسی پیدا کرده وفایل های اشتراکی را از روی آن به ایستگاه خود منتقل کند
مدل سرویس دهنده / سرویس گیرنده :
در این مدل یک ایستگاه در خواست انجام کارش را به سرویس دهنده ارائه می دهد وسرویس دهنده پس از اجرای وظیفه محوله ، نتایج حاصل را به ایستگاه در خواست کننده عودت می دهد. در این مدل حجم اطلاعات مبادله شده شبکه ، در مقایسه با مدل مبتنی بر سرویس دهنده کمتر است واین مدل دارای کارایی بالاتری می باشد. 
با
تحقیق درباره انواع شبکه
اختصاصی از رزفایل تحقیق درباره شبکه hbi و ساختار و پیاده سازی آن با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه hbi و ساختار و پیاده سازی آن
تحقیق درباره شبکه hbi و ساختار و پیاده سازی آن فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 50 صفحه       مقدمهاین نوشتار سعی دارد تا کلیه اطلاعات فنی مربوط به زیرساخت و عملکرد عناصر شکل دهنده شبکه hbi را به گونه ای خلاصه و در عین حال جامع پوشش دهد بنحوی که پشتیبانی از شبکه و سرویسهای گوناگون آن برای متخصصینی که در آینده در این راستا وارد عرضه خدمات فنی شوند در سریعترین زمان ممکن گردد. آنچه در ادامه خواهد آمد بر شماری خدمات شبکه ، نحوه استفاده از هر یک و نیز نحوه نصب آن در سرویسگرهای شبکه است . در مواردی که نصب نرم افزار یا سخت افزار نیاز چندانی به شرح و بسط نداشته است سعی شده تا بهره برداری بهینه از سرویس خاص ، مورد توجه و تأگید قرار گیرد . در کنار اطلاعات فنی اطلاعاتی نیز در رابطه با نیروی انسانی بکار گرفته شده در شبکه و تشکیلاتی که طی مدت ب ائی شبکه بنا به ضرورت در محیط اداری شکل گرفته اند نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که این اطلاعات نیز کمک مؤثری به مدیران در بازنگری و بررسی موارد مطروحه خواهد بود .ما در آینده به تکمیل این اطلاعات و نیز افزودن اطلاعات مربوطه به سرویسهای جدیدتر بکار گرفته شده در شبکه خواهیم پرداخت . امید است که صاحبنظران ما را از پیشنهادات و نظرات سازنده خود بهره نگذارند.
با
تحقیق درباره شبکه hbi و ساختار و پیاده سازی آن
اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره انواع شبکه با و پر سرعت .
 تحقیق درباره انواع شبکه
 تحقیق درباره انواع شبکه تعداد صفحات:7نوع فایل: word (قابل ویرایش)لینک پایین صفحه   انواع شبکه مدل شبکه نظیر به نظیر:
در این شبکه ایستگاه ویژه ای جهت نگهداری فایل های اشتراکی وسیستم عامل شبکه وجود ندارد. هر ایستگاه می تواند به منابع سایر ایستگاه ها در شبکه دسترسی پیدا کند. هر ایستگاه خاص می تواند هم بعنوان server وهم بعنوان client عمل کند. در این مدل هر کاربر خود مسئولیت مدیریت وارتقاء دادن نرم افزارهای ایستگاه خود را بعهده دارد. از آنجایی که یک ایستگاه مرکزی برای مدیریت عملیات شبکه وجود ندارد ، این مدل برای شبکه ای با کمتر از 10 ایستگاه بکار می رود .انواع شبکه مدل شبکه نظیر به نظیر:
در این شبکه ایستگاه ویژه ای جهت نگهداری فایل های اشتراکی وسیستم عامل شبکه وجود ندارد. هر ایستگاه می تواند به منابع سایر ایستگاه ها در شبکه دسترسی پیدا کند. هر ایستگاه خاص می تواند هم بعنوان server وهم بعنوان client عمل کند. در این مدل هر کاربر خود مسئولیت مدیریت وارتقاء دادن نرم افزارهای ایستگاه خود را بعهده دارد. از آنجایی که یک ایستگاه مرکزی برای مدیریت عملیات شبکه وجود ندارد ، این مدل برای شبکه ای با کمتر از 10 ایستگاه بکار می رود .
با
تحقیق درباره انواع شبکه
اختصاصی از ژیکو تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن
تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 93 صفحه       مقدمه
این نوشتار سعی دارد تا کلیه اطلاعات لازم فنی مربوط به زیرساخت و عملکرد عناصر شکل دهنده شبکه hbi را به گونه ای خلاصه و در عین حال جامع پوشش دهد ،  بنحوی که پشتیبانی از شبکه و سرویسهای گوناگون آن برای متخصصینی که در آینده در این راستا وارد عرصه خدمت  شوند در سریعترین زمان ممکن گردد. آنچه در ادامه خواهد آمد توضیحاتی درمورد خدمات شبکه ، نحوه استفاده از هر یک و نیز نحوه نصب آن در سرویسگرهای شبکه است . در مواردی نیز که نصب نرم افزار یا سخت افزار نیاز چندانی به شرح و بسط نداشته است و عملیات مربوط بدان شناخته شده است ، سعی شده تا بهره برداری بهینه از سرویس خاص ، مورد توجه و تأگید قرار گیرد . در کنار اطلاعات فنی اطلاعاتی نیز در رابطه با نیروی انسانی بکار گرفته شده در شبکه و تشکیلاتی که طی مدت ب ائی شبکه بنا به ضرورت در محیط اداری شکل گرفته اند نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که این اطلاعات نیز کمک مؤثری به مدیران در بازنگری و بررسی موارد مطروحه خواهد بود .ما در آینده به تکمیل این اطلاعات و نیز افزودن اطلاعات مربوطه به سرویسهای جدیدتر بکار گرفته شده در شبکه خواهیم پرداخت . 
با
تحقیق درباره شبکه hbi،پیاده سازی آن وسرویس ها و ابزر های آن
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره آسیب پذیری و تهدیدات شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
تحقیق درباره آسیب پذیری و تهدیدات شبکه های کامپیوتری
تحقیق درباره آسیب پذیری و تهدیدات شبکه های کامپیوتری فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 119 صفحه سیستم عامل، یکی از عناصر چهار گانه در یک سیستم کامپیوتری است که دارای نقشی بسیار مهم و حیاتی در نحوه مدیریت منابع سخت افزاری و نرم افزاری است . پرداختن به مقوله  امنیت سیستم های عامل ، همواره از بحث های مهم در رابطه با ایمن سازی اطلاعات در یک سیستم کامپیوتری بوده که امروزه با گسترش اینترنت ، اهمیت آن مضاعف شده است . بررسی و آنالیز امنیت در سیستم های عامل می بایست با ظرافت و در چارچوبی کاملا" علمی و با در نظر گرفتن تمامی واقعیت های موجود ، انجام تا از یک طرف تصمیم گیرندگان مسائل استراتژیک در یک سازمان قادر به انتخاب مستند و منطقی یک سیستم عامل باشند و از طرف دیگر امکان نگهداری و پشتیبانی آن با در نظر گرفتن مجموعه تهدیدات موجود و آتی  ، بسرعت و بسادگی میسر گردد .


با
تحقیق درباره آسیب پذیری و تهدیدات شبکه های کامپیوتری
تقریبا ۴ ماه از اولین روز برداری این سریال میگذرد ولی هنوز وضعیت پخش این سریال معلوم نیست. این سریال تا چند روز پیش در لیست سایت شبکه ۵ تهران قرار داشت ولی امروز یا دیروز از لیست سایت حذف شده است. شاید این حذف شدن این نتیجه را دهد که این سریال از شبکه ۵ در حال انتقال به شبکه ۳ است ... تقریبا بعد از کلید خوردن سریال زمان پخش آن مشخص شد ( ۳ . اختصاصی از رزفایل تحقیق کامل درباره ارتعاشات 12ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 12 مثال ، پاسخ هارمونیکی مخزن آب :l=300(ft)din = 8(ft)dout = 10(ft)wtot = 6×105 (lb)e = 4×106 (psi)الف)ωn= ?τn= ?ب )x= 0x0=10in→xt=?x
با
تحقیق کامل درباره ارتعاشات 12ص
با این نرم افزار در کنار مدیریت کامل شبکه وای فای خود افراد متصل به شبکه را ردی کنید. پخش دورهمی و خندوانهپخش دورهمی و خندوانه ، عباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره آ ین وضعیت برنامه های تولیدی این شبکه گفت:بر اساس درخواست گروه رامبد جوان قرار است پخش فصل جدید خندوانه در روز اول نوروز 97 صورت بگیرد،اما شبکه نسیم به عوامل خندوانه اعلام کرده که برای دهه فجر آمادگی کامل داشته باشند.وی درباره فصل جدید برنامه “دورهمی” نیز اظهار کرد:این برنامه قطعا با حضور “مهران مدیری” خواهد بود و فقط در بخش عوامل تیم جدید جایگزین تیم قدیمی خواهند شد،همچنین تغییرات جزئی در برنامه و دکور آن خواهیم داشت.زمان پخش برنامه های دورهمی و خندوانه از شبکه نسیمپخش دورهمی و خندوانه 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کامل سخنان حجت ال رئیسی برای ایرانیان خارج از کشور در شبکه جام جم. اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری
تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 44 صفحه        مقدمهشبکه چیست؟
نیاز اصلی ایجاد شبکه مربوط به حل مساله انتقال اطلاعات به طور پیوسته میان چند کامپیوتر می باشد. به طور کلی و بدون بررسی تاریخی سیستم های شبکه های کامپیوتری امروزی بر چند پایه اصلی طراحی و پیاده می شوند.
1- نوع و شکل شبکه یا همان توپولوژی
2- سخت افزار که وابسته به نوع شبکه می باشد
3- سیستم های عامل و سیستم های مدیریت شبکه
مفهوم شبکه
شبکه کامپیوتری مورد بحث ما از چند استاندارد انتقال اطلاعات, سخت افزار و اتصلات تشکیل شده است که به طور کوتاه از این قرارند:
1- طرح شبکه یا توپولوژی: معمولاً به عنوان ستاره ای شناخته می شود (نوع بسیار ساده آن لینک دو به دو است)
2- پروتکل: استاندارد انتقال اطلاعات در شبکه که به وسیله موسسه استاندارد ieee به نام tcp/ip شناخته می شود. این پروتکل, پروتکل اصلی در شبکه اینترنت بوده و بهترین, پربازده ترین پروتکل با قابلیت ردی (مفهوم ردی مربوط به بخشی از بسته های اطلاعاتی است که آدرس نقطه ارسال و مقصد و دیگر مقادیر که به عنوان شناسه بسته مطرح می شوند, مربوط می گردد) و مسیری (گاهی به عنوان جادوی این پروتکل و علت اصلی موفقیت آن می باشد که امکان به وجود آمدن شبکه های بزرگ کامپیوتری را به وسیله انتخاب بهترین راه عبور در یک شبکه گسترده برای رسیدن به مقصد ایجاد می کند) می باشد. از مشخصه های این نوع پروتکل که تنظیمات خاص پارامتریک را در دستگاه ها ایجاد می کند:
ip ? subnet mask ? broad cost ? gateway ? dns
و پارامترهای دیگر که خارج از بحث می باشد.


با
تحقیق درباره شبکه های کامپیوتری
اختصاصی از هایدی تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 نصب آنتی ویروسsonyerricssonnokiaنصب بازی و تمgame & themeفــلشفارسی سازی
با
تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره نمودار بارانی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 3  
با
تحقیق کامل درباره نمودار بارانی
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مشاور ی در امور بین الملل در مصاحبه با شبکه راشا تودی درباره موضوعات مختلفی به اظهارنظر پرداخت. اختصاصی از فایلکو تحقیق کامل درباره ویروس 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14  ویروس محترم سرکار خانم کاظمیملیحه حقگوپاییز 87فهرست:مقدمه ................................................................... 4اه ..................................................................... 6ویروس چیست؟ ........................................................... 7آشنایی با انواع مختلف برنامه م ب .................................. 7نتیجه ..................................................................... 13منابع ..................................................................... 14مقدمه:ویروس های رایانه ای بسیار اسرارآمیزهستند وتوجه بسیاری از برنامه نویسان مشاوران امنیتی شبکه های اینترنتی و حتی افراد عادی که از رایانه برای کارهای معمولی خود استفاده میکنند را به خود جلب کرده اند و سالانه هزینه های هنگفتی برای جلوگیری از انتشار و بالا بردن امنیت شبکه ها و رایانه ها در مقابل ویروس ها صرف می شود.یک ویروس که از طراحی و زیر ساخت پیچیده سازمان یافته ای بهره مند باشد می تواند تاثیرات شگفت انگیزو در بعضی موارد م ب بر روی شبکه اینترنت بگذارد. اثراتی که این ویروس ها بر اینترنت می گذارند و تعداد رایانه هایی که آلوده می کنند خود گواه ارتباطات پیچیده و عظیم انسانها ورایانه ها و شبکه های اطلاع رسانی دراینترنت می باشد.برای مثال ویروس مایدم دریک روز حدود 255رایانه راآلوده کرده است همچنین ویروس من شمارادوست دارم وویروس ملیسا وامسال اینها که باعث شدند شرکت های ارائه دهنده سرویس ایمیل مثل مایکروسافت سرورهای خود راتا زمان پاک سازی و رفع مشکل بوجود آمده خاموش نگه دارند.بسیار شگفت زده خواهید شد وقتی بفهمید که این ویروس ها به طرز بسیار ساده ای این کارها را انجام می دهند. اگر درزمینه برنامه نویسی اطلاعات مختصر و یاحتی زبان برنامه نویسی بلد باشید بادیدن کدهای برنامه این ویروسها به ساده بودن و طرز کارساده آن ها پی خواهید بردو ازآن شگفت زده خواهید شد.
با
تحقیق کامل درباره ویروس 14 ص
اختصاصی از فایلکو تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟) با و پر سرعت .
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟) تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)بخشی از تحقیق:مالچ ها :مالچ ها موادی هستند که روی سطح خاک قرار می گیرند تا رطوبت را حفظ کنند. شرایط خاک را بهبود بخشند، در طبیعت برگهای درختها روی رنین می ریزند.و لایه ای از مواد آلی ایجاد می کنند که از خاک حفاظت کرده و سبب ساخته شدن خاک می شود. در حالیکه در نظر فضای سبز شهری برگها از زیر درختان جمع آوری می شوند و روی سطح خاک باقی نمی مانند. استفاده........... فرمت: word    تعداد صفحات: 40 صفحهاین تحقیق را به راحتی ویرایش کنید و با درج نام خود ارائه دهید
با
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)

مقالهٔ کامل بررسی شبکه های تعریف شده با نرم افزار (sdn) sdn برگرفته از عبارت software defined nekwork است که مفهوم معادل آن در زبان فارسی طراحی ، ساخت و مدیریت و نگهداری اجزای شبکه های کامپیوتری و چندگانه با رویکردی نرم افزار محور است. عمر این تکنولوژی حدود یک دهه است ولی با وجود برتریها و مزایای بیشمار آن منابع تحقیقاتی و مقالات کافی به زبان فارسی در این حوزه محدود است. قاعده ی کلی آن مج ...
دریافت فایل اختصاصی از هایدی تحقیق درباره hbi با و پر سرعت .
تحقیق درباره hbi
تحقیق درباره hbi فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 46 صفحه  مقدمه  این نوشتار سعی دارد تا کلیه اطلاعات فنی مربوط به زیرساخت و عملکرد عناصر شکل دهنده شبکه hbi را به گونه ای خلاصه و در عین حال جامع پوشش دهد بنحوی که پشتیبانی از شبکه و سرویسهای گوناگون آن برای متخصصینی که در آینده در این راستا وارد عرضه خدمات فنی شوند در سریعترین زمان ممکن گردد. آنچه در ادامه خواهد آمد بر شماری خدمات شبکه ، نحوه استفاده از هر یک و نیز نحوه نصب آن در سرویسگرهای شبکه است . در مواردی که نصب نرم افزار یا سخت افزار نیاز چندانی به شرح و بسط نداشته است سعی شده تا بهره برداری بهینه از سرویس خاص ، مورد توجه و تأگید قرار گیرد . در کنار اطلاعات فنی اطلاعاتی نیز در رابطه با نیروی انسانی بکار گرفته شده در شبکه و تشکیلاتی که طی مدت ب ائی شبکه بنا به ضرورت در محیط اداری شکل گرفته اند نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که این اطلاعات نیز کمک مؤثری به مدیران در بازنگری و بررسی موارد مطروحه خواهد بود .ما در آینده به تکمیل این اطلاعات و نیز افزودن اطلاعات مربوطه به سرویسهای جدیدتر بکار گرفته شده در شبکه خواهیم پرداخت . امید است که صاحبنظران ما را از پیشنهادات و نظرات سازنده خود بé بهره نگذارند. 
با
تحقیق درباره hbi
مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج سیما از طراحی یک تاک شو برای ن س رست خانوار در شبکه پنج خبر داد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] طبق اعلام کاخ سفید، رئیس جمهور و نخست انگلیس در یک تماس تلفنی، درباره وم «برچیدن شبکه های جاسوسی روسیه» در این دو کشور غربی توافق د.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

تحقیق آشنایی با شبکه های عصبی
تحقیق-آشنایی-با-شبکه-های-عصبی- تحقیق با موضوع آشنایی با شبکه های عصبی ، در قالب word و در 76 صفحه، قابل ویرایش، شامل فصل اول: مقدمه، انسان و کامپیوتر، ساختار مغز، یادگیری در سیستم‌های بیولوژیک، تفاوت ها، فصل دوم: نگرش کلی به شبکه های عصبی ، فایل

اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره ی گلدکوئیست یا بازاری شبکه ای با و پر سرعت .
تحقیق درباره ی گلدکوئیست یا بازاری شبکه ای
تحقیق درباره ی گلدکوئیست یا بازاری شبکه ای فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 66 صفحه  محاسبه تعداد اندک گیرندگان پورسانت (در شیوه قدیمی توسعه شبکه و مدل جدید ۳-۳)تا قبل از توقیف ، ممنوعیت و تحت پیگرد قرار گرفتن ،گلد کوئیستیهای ایران  در شبکه هایی فعال بودند که با شیوه (5و5) پورسانت میگرفتند.در این روش هر شبکه به شکل لایه هایی در نظر گرفته میشود.هر عضو جدید در یکی از این لایه ها قرار میگیرد.در بهترین شرایط عضوگیری ،لایه ها به شکل همزمان و دو طرف چپ و راست آن به شکل متعادل پر می شود.تعداد اعضای هر لایه دو برابر تعداد اعضای لایه قبلی است.اگر مرتبه سر گروه را صفر در نظر بگیریم ، لایه یکم دارای دو عضو است و لایه دوم دارای 4 عضو و لایه سوم دارای 8 عضو و الی آ . اگر شبکه أی تا n لایه توسعه یافته باشد ، تعداد اعضای لایه n  ام  برابر 2^n است(دو به توان n ).مثلا در لایه 10 ام ، تعداد اعضای این لایه 2 به توان 10 ، یعنی 1024 نفر خواهد بود.با توجه به اینکه شرط دریافت پورسانت در این شیوه توسعه یافتن ، جذب 5 عضو در سمت راست و 5 عضو در  سمت چپ است ، هنگامی پورسانت بدست می آید که عضو گیری تا سه لایه بعد از عضو اتفاق افتاده باشد.به عبارتی سه لایه پائینتر ، نمیتوانند پورسانت بگیرند و هرگاه در این سه لایه پائینی اعضا به تعداد مناسبی جذب شوند ، به نفر بالا دستی (چهار لایه بالاتر) پورسانت داده میشود(یک فقره). تعداد اعضای هر لایه  = nتعداد اعضای شبکه أی که n لایه دارد   = 2^(n+1)) -1 )عداد اعضای سه لایه آ   =2^n + 2^(n-1) + 2^(n-2)  = 7*2^(n-2)
با
تحقیق درباره ی گلدکوئیست یا بازاری شبکه ای
ایسنا نوشت: مدیر شبکه آموزش به بیان توضیحاتی درباره برنامه های این شبکه در ایام نوروز ۹۶ پرداخت.

تحقیق همه چیز درباره رشته ی عمران
تحقیق-همه-چیز-درباره-رشته- ی-عمران تحقیق با موضوع همه چیز درباره رشته ی عمران، در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، اهمیت و ضرورت، تفاوت مدرک و شغل عمران، معرفی اختصاری گرایش های مختلف ی عمران، ی عمران- نقشه‌برداری، ی عمران- آب، توضیح کامل گرایش ی عمران- عمران، آینده شغلی، بازار... فایل

سرمربی تیم ملی با حضور در برنامه نیض ورزش شبکه خبر درباره صعود تیم ملی به جام جهانی صحبت کرد. معاون عملیات پ ند خاتم الانبیا در گفتگو با شبکه خبر درباره شلیک پ ند هوایی در تهران توضیحاتی داد که در این ویدئو می بینید. هر چند باید در نظر داشت که پخش زنده و کامل مراسم اختتامیه از شبکه های تعاملی و همچنین شبکه های اجتماعی، امکان نسبتا جدیدی است که علاقمندان به سینما را در صورت پخش نامناسب مراسم اختتامیه از شبکه های صداوسیما، از رسانه ملی بی نیاز می کند. معاون امور استان های صداوسیما درباره شبکه های استانی بیان کرد که پخش برنامه های ۲۳ شبکه تلویزیونی استانی تاکنون ۲۴ ساعته شده است و باقی هم تا پایان سال ۲۴ ساعته می شود.