تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص : اختصاصی از یاری فایل تحقیق درباره نصب شبکه با و پر سرعت .
تحقیق درباره نصب شبکه
تحقیق درباره نصب شبکه فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 15 صفحه     بخشی از متنآزمایشگاه می تواند به شبکه هم با کارتهای بی سیم و یا با کابلهای شبکه وصل شود. کارتهای بی سیم شبکه، برای یک اتصال بی سیم استفاده می شود، و به شما اجازه خواهد داد فاصله کاری خود ر نسبتا بدون سیم و کابل نگه دارید.دو انتخاب وجود دارد اگر شما نقشه دارید که از کارتهای بی سیم شبکه استفاده کنید. در یک مورد شما نیاز به گرفتن دیوار لینک سی ز (که فایروال نامیده شده) به قسمت دسترس شبکه بی سیم لینک سیز (که نکته مدخل نامیده شده). در مورد دیگ شما وسیله لینگ سیز خواهید داشت، که عملکرد هر شبکه را چه بی سیم و جه فایروان را ترکیب می کند (نکته مدخل/ فایروانل نامیده شده) که به شما اجازه پذیرفتن یا بالا رفتن چند پله را می دهد وقتی که اتصال اینترنتی برقرار می سازید. در برخی موارد شما ممکن است قادر به انتخاب نصب نباشید، اما اگر ازمایشگاه از هم جدا شود، فایروال/ نکته مدخل به ازمایشگاه فرستاده می شود و فایروال جدا از نکته مدخل در آزمایشگاه 2 فرستاده می شود.
با
تحقیق درباره نصب شبکه

آموزش کامل نصب و راه اندازی شبکه lan وwlan
این آموزش درباره :
- آشنایی اولیه به شبکه های lan و wlan
- آشنایی به توپولوژی های شبکه ( بصورت خیلی مختصر )
- آشنایی با انواع کابل های رایج موجود در شبکه
- آشنایی با تکنولوژی های مورد استفاده در شبکه های سیمی
- آشنایی با نحوه اتصال و شبکه دو کامپیوتر
- آشنایی با نحوه شبکه در شبکه های lan
- آشنایی با استاندارهای شبکه های بی سیم
- آشنایی با ابزارهای مورد نیاز برای راه انداری یک شبکه بی سیم
- آشنایی با دو روش اتصال در شبکه های wireles
- پیکربندی (config) یک ا س پوینت بصورت مرحله به مرحله
و ….

آموزش کامل نصب و راه اندازی شبکه lan وwlan
ایسنا نوشت: دونالد ترامپ در واکنش به گزارشی در شبکه "ان بی سی" هشدار داده که اجازه پخش برنامه های این شبکه و شبکه هایی که به گفته او اخبار جعلی درباره اش منتشر می کنند را به چالش خواهد کشید. خبرنگار شبکه خبر درباره کلیپ موسوم به گاف شبکه خبر در ستاد انتخابات کشور توضیح داد. خبرنگار شبکه خبر درباره کلیپ موسوم به گاف شبکه خبر در ستاد انتخابات کشور توضیح داد. مهر نوشت: مدیر شبکه پنج سیما درباره ساخت سریال های جدید این شبکه بیان کرد که حدود ۲۰ سریال از مرحله طرح و نگارش گرفته تا تولید در دستور کار شبکه قرار دارد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر گروه تلویزیونی شبکه افق درباره اه و رویکردهای این شبکه در سال ۹۷ گفت: قرار است این شبکه به سمت سرگرمی بیشتر برود و مفهوم مورد نظر را در ساختارهای جذاب عرضه کند. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 55 اصطلاحات شبکه های کامپیوتری• (dte (data terminal equipment : منبع و گیرنده داده ها را در شبکه های رایانه ای dte می گویند.• (dce (data communication equipment : تجهیزاتی که مشخصات الکتریکی داده ها را با مشخصات کانال داده ها تطبیق می دهد مانند مودم .• (b.w (band width : پهنای باند یا محدوده ای که در آن امواج آنالوگ بدون هیچ افتی حرکت می کنند• noise : نویز یا پارازیت به امواج الکتریکی مزاحم می گویند که موجب اختلال در انتقال داده ها می شود .• bps : سرعت انتقال داده ها یا بیت در ثانیه.• network : شبکه .• share : به اشتراک گذاری داده ها و منابع سخت افزاری برای استفاده همه کامپیوتر های موجود در شبکه .• time sharing : نوعی شبکه در قدیم که از یک main frame به عنوان سرور استفاده می د .• (pan (personal area network : شبکه شخصی .• (lan (local area network : شبکه محلی و کوچک .• (man (metropolition area network : شبکه شهری .• (wan (wide area network : شبکه گسترده همانند اینترنت .• node : به هر کامپیوتر وصل به شبکه node یا گره می گویند .• server : سرویس دهنده .• peer - to - peer : شبکه های نظیر به نظیر که در آن هر کامپیوتری هم سرویس دهنده هست و هم سرویس گیرنده ) .• server – based : شبکه های بر اساس سرویس دهنده که در آن یک یا چند کامپیوتر فقط سرویس دهنده و بقیه کامپیوتر ها سرویس گیرنده هستند .• topology : توپولوژی به طرح فیزیکی شبکه و نحوه آرایش رایانه ها در کنار یکدیگر می گویند .• bus : توپولوژی خطی که در آن رایانه ها در یک خط به هم وصل می شوند. در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصل نیستند .• ring : توپولوژی حلقوی که بصورت یک دایره رایانه ها به هم وصلند و در این توپولوژی رایانه اول و آ به هم وصلند .• star : توپولوژی ستاره ای که در آن از یک هاب به عنوان قطعه مرکزی استفاده می شود. و رایانه ها به آن وصل می شوند .• collision : برخورد یا لرزش سیگنال ها .• nic : کارت شبکه .• coaxial : نوعی کابل که به کابل های هم محور معروف است و دو نوع دارد، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و دارای سرعت 10 مگ ت در ثانیه است .• (tp ( twisted pair : کابل های زوج به هم ت ده هستند، و در ب ایی شبکه ها به کار می رود. و حداکثر دارای سرعت 100 مگ ت در ثانیه است .• fiber optic : کابل فیبر نوری که در ب ایی شبکه ها به کار می رود و سرعت بسیار بالایی ( بیش از 1 گیگا بیت در ثانیه ) دارد.
با
تحقیق کامل درباره اصطلاحات شبکه های کامپیوتری 55 ص
اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره فیبرنوری در شبکه ها با و پر سرعت .
فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 18 صفحه موضوع:فیبرنوری در شبکه ها فهرست بیشینه و پیشگفتار .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
4 کاربرد ها.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5 اه .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5 مراحل.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. متن کامل را می توانید نمائید چون فقط تکه هایی از متن در این صفحه درج شده به صورت نمونه ولی در فایل ی بعد پرداخت متن کامل همراه با تمام متن با فرمت ورد ,word, که قابل ویرایش و کپی می باشند موجود است 
با
تحقیق درباره فیبرنوری در شبکه ها
مقاله کامل درباره شبکه های بی سیم لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل : word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه :82 فهرست مطالب : عنوان صفحه مقدمه....................................... 1 بخش اول ..... ...
دریافت فایل اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری
تحقیق درباره بررسی و ارزی مفاهیم شبکه های کامپیوتری تعداد صفحات:47نوع فایل: word (قابل ویرایش)لینک پایین صفحه  فهرست مطالبچکیده
فصل اول
شبکه کامپیوتری چیست ؟
مدل های شبکه
اجزا ءشبکه
خبرنگار شبکه الجدید هم گفت که دفتر این شبکه به دلیل پرتاب بمب های آتش زا به آتش کشیده شد. مدیر شبکه یک درباره گروه کودک و نوجوان که قرار بود در این شبکه راه اندازی شود، بدهی های شبکه و «پایتخت ۵» سخن گفت. اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی
تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات 27صفحه       مقدمه: شبکه های کامپیوتری به منظور اشتراک منابع فیزیکی (چاپگر) و اشتراک منابع منطقی (فایل) به یکدیگر متصل می شوند. شبکه ها می توانند با یکدیگر نیز مرتبط شده و شامل زیرشبکه هایی باشند شبکه های کامپیوتری را براساس مولفه های متفاوتی تقسیم بندی می کنند در ادامه به برخی از متداولترین تقسیم بندی های موجود اشاره می گردد.تقسیم بندی بر اساس نوع وظایف:کامپیوترهای موجود در شبکه را با توجه به نوع وظایف مربوطه به دو گروه عمده: سرویس دهنگان (servers) و یا سرویس گیرندگان (clients) تقسیم می نمایند. کامپیوترهایی در شبکه که برای سایر کامپیوترها سرویس ها و خدماتی را ارائه می نمایند، سرویس دهنده نامیده می گردند. کامپیوترهایی که از خدمات و سرویس های ارائه شده توسط سرویس دهندگان استفاده می کنند، سرویس گیرنده نامیده می شوند. 
با
تحقیق درباره شبکه های اطلاع رسانی
در یکی از ارتباط های زنده خبرنگار شبکه خبر می گوید بقایی رو بگم؟؟ صدای او بدون تصویر در شبکه پخش می شود، این ماجرا را به صورت کامل از چشم دوربینی که در ستاد انتخابات بوده ببینید مجری شبکه خبر توضیحاتی را درباره اشتباه رخ داده در زیرنویس این شبکه در زمان سخنرانی رئیس جمهور در مراسم هفته قوه قضاییه ارائه داد. اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره انواع شبکه با و پر سرعت .
 تحقیق درباره انواع شبکه
 تحقیق درباره انواع شبکه تعداد صفحات:7نوع فایل: word (قابل ویرایش)لینک پایین صفحه   انواع شبکه مدل شبکه نظیر به نظیر:
در این شبکه ایستگاه ویژه ای جهت نگهداری فایل های اشتراکی وسیستم عامل شبکه وجود ندارد. هر ایستگاه می تواند به منابع سایر ایستگاه ها در شبکه دسترسی پیدا کند. هر ایستگاه خاص می تواند هم بعنوان server وهم بعنوان client عمل کند. در این مدل هر کاربر خود مسئولیت مدیریت وارتقاء دادن نرم افزارهای ایستگاه خود را بعهده دارد. از آنجایی که یک ایستگاه مرکزی برای مدیریت عملیات شبکه وجود ندارد ، این مدل برای شبکه ای با کمتر از 10 ایستگاه بکار می رود .انواع شبکه مدل شبکه نظیر به نظیر:
در این شبکه ایستگاه ویژه ای جهت نگهداری فایل های اشتراکی وسیستم عامل شبکه وجود ندارد. هر ایستگاه می تواند به منابع سایر ایستگاه ها در شبکه دسترسی پیدا کند. هر ایستگاه خاص می تواند هم بعنوان server وهم بعنوان client عمل کند. در این مدل هر کاربر خود مسئولیت مدیریت وارتقاء دادن نرم افزارهای ایستگاه خود را بعهده دارد. از آنجایی که یک ایستگاه مرکزی برای مدیریت عملیات شبکه وجود ندارد ، این مدل برای شبکه ای با کمتر از 10 ایستگاه بکار می رود .
با
تحقیق درباره انواع شبکه
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مستند «دوربرگردان» درباره شبکه ای جِم روز 26 دی ماه رونمایی خواهد شد. هشدار کره شمالی درباره نابودی کامل     هشدار کره شمالی درباره نابودی کامل هشدار کره شمالی درباره نابودی کامل مقامات کره شمالی درباره وقوع جنگ به هشدار داده و از این کشور خواستند تا با پیشگیری از وقوع جنگ، از کشته شدن میلیون‌ها نفر جلوگیری کند.
منبع منبع : جالب سرا اختصاصی از هایدی تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده با و پر سرعت .
تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده
تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات:78صفحه       چند سالی است شبکه های اجتماعی ( ، واتس آپ، وایبر، لاین، تانگو و...) در د ده جهانی به گونه ای دیگر درخشیده اند و افراد بسیاری را از اقصی نقاط جهان، ترغیب به عضویت کرده اند. شبکه های اجتماعی هم خوب هستند و هم بد!شبکه های اجتماعی همانند هر وسیله ارتباطی، مزایا و معایبی دارد که به ترجیح کاربر انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرند، اما متاسفانه بسیاری از کاربران ایرانی این فضاها، از سر ناآگاهی، ره به تر تان برده اند و تنها انگشت بر معایب پنهان و آشکار آن گذاشته و با زیبا جلوه دادن ظاهر حقیقت آن معایب، از محسنات واقعی اش دورافتاده اند. کاربرانی که اگر پای حرف دلشان بنشینید خواهند گفت: شما نمی خواهید نیمه پر لیوان را ببینید. اما براستی چه چیزی باعث شده، شبکه های اجتماعی در اذهان برخی افراد جلوه چندانی نداشته باشد و خوب و پسندیده تعریف نشود؟!در این نوشتار، بدون هیچ سوگیری، تعصب و پیش داوری به قضاوت می نشینیم و از واقعیت های این دنیای مجازی سخن می گوییم، برداشت کاملا آزاد است و هر مجاز است از ظن خود یار ما شود. ما در این مطلب برای شما می گوییم که شبکه های اجتماعی چه زمان خوب نیستند. 
با
تحقیق درباره تاثیر شبکه های اجتماعی در روابط خانواده
اختصاصی از رزفایل تحقیق کامل درباره ارتعاشات 12ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 12 مثال ، پاسخ هارمونیکی مخزن آب :l=300(ft)din = 8(ft)dout = 10(ft)wtot = 6×105 (lb)e = 4×106 (psi)الف)ωn= ?τn= ?ب )x= 0x0=10in→xt=?x
با
تحقیق کامل درباره ارتعاشات 12ص
پخش دورهمی و خندوانهپخش دورهمی و خندوانه ، عباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره آ ین وضعیت برنامه های تولیدی این شبکه گفت:بر اساس درخواست گروه رامبد جوان قرار است پخش فصل جدید خندوانه در روز اول نوروز 97 صورت بگیرد،اما شبکه نسیم به عوامل خندوانه اعلام کرده که برای دهه فجر آمادگی کامل داشته باشند.وی درباره فصل جدید برنامه “دورهمی” نیز اظهار کرد:این برنامه قطعا با حضور “مهران مدیری” خواهد بود و فقط در بخش عوامل تیم جدید جایگزین تیم قدیمی خواهند شد،همچنین تغییرات جزئی در برنامه و دکور آن خواهیم داشت.زمان پخش برنامه های دورهمی و خندوانه از شبکه نسیمپخش دورهمی و خندوانه 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] با این نرم افزار در کنار مدیریت کامل شبکه وای فای خود افراد متصل به شبکه را ردی کنید. اختصاصی از فایلکو پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری با و پر سرعت .
پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری
پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری فرمت فایل : power point  (لینک پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 67 اسلاید     شبکه های کامپیوتری :—مجموعه ای از کامپیوتر های مستقل است  که از طریق یک رسانه انتقال  با یکدیگر به تبادل اطلاعات و داده می پردازد.—استقلال:—هر ماشین می تواند بدون اتصال به شبکه کار کرده  و از شبکه فقط برای تبادل داده استفاده نماید.تبادل داده:—مبادله داده بدین مضمون است که ماشین در شبکه باید به نحوی  با یکدیگر داده ردو بدل نماید بدون آنکه رسانه انتقال مهم باشد. یعنی هیچ محدودیتی بر روی ماهیت کانال وجود ندارد.—لینک :—وقتی دو یا چند دستگاه بر اساس قواعد از قبل مشخص و استاندارد ، داده ها را به روشی قانونمند نشانه گذاری ، سازماندهی و سپس بین یکدیگر مبادله می کند می گوییم بین آنها یک لینک پدید آمده است.——در حقیقت لینک یک کانال ارتباطی است که جزئیات تکنیکی آن مشخص و به صورت فراگیر استاندارد سازی شده است  و هر ماشینی که در انتقال داده ها خود بر طبق این قواعد و استانداردها عمل کند قادر به فعالیت بر روی این کانال مخابراتی است .  کاربرد شبکه های کامپیوتری—اشتراک منابع :    اشتراک منابع به معنای فراهم آوردن و به اشتراک گذاشتن سخت افزار ، نرم افزار و داده های مورد نیاز در شبکه است به گونه ای که کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.—حذف محدودیتهای جغرافیایی:     با استفاده از شبکه های کامپیوتری می توان در ری از ثانیه به منابع اطلاعاتی موجود در فواصل هزاران کیلومتری خود دسترسی داشت.—کاهش هزینه:    به کارگیری شبکه علاوه بر صرفه جویی در وقت در هزینه هایی نظیر پست با استفاده از پست الکترونیک نقل و انتقال پول ، ید اعتبار ، استفاده از نتایج تحقیقات دیگران و کاهش هزینه تجربه مجدد ، به اشتراک گذاشتن منابع که می تواند هزینه های سازمان را کاهش دهد.—
با
پاو وینت جامع و کامل درباره شبکه های کامپیوتری
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیرعامل موسسه قرن 21 درباره وضعیت فعلی ید های خارجی برای پخش در شبکه نمایش خانگی توضیح داد و تاکید کرد که ورود سریال «فرار از زندان» به شبکه نمایش خانگی غیرقانونی بوده است. اختصاصی از یارا فایل تحقیق کامل درباره راهنمای نصب گام به گام توزیع ubuntu 5 10 20 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 29 بسم الله الرحمن الرحیمراهنمای نصب گام به گام توزیع ubuntu 5.10 محقق :مینا گل محمدی & فرشته کبگانی مربوطه : گ ارمراحل نصب بر روی سیستم های بدون کارت شبکهدیسک نصب ubuntu 5.10 را در درایو cd قرار داده و bios سیستم خود را برای بالا آمدن از طریق دیسک تنظیم نموده و سیستم را بوت کنید. پس از دیدن عبارت boot دکمه enter را فشار دهید. این مرحله مربوط به انتخاب زبان سیستم است. مانند تصویر زیر زبان انگلیسی را انتخاب کرده و دکمه enter را فشار دهید. این مرحله برای تنظیم محل اقامت شماست. مانند تصویر زیر united states را انتخاب نموده و دکمه enter را فشار دهید. (دلیل انتخاب united states در این مرحله تنظیم صحیح فایل sources. است). در این قسمت باید زبان صفحه کلید خود را انتخاب نمایید. در این قسمت نصاب ubuntu در حال شناسایی کارت شبکه سیستم شما می باشد. 
با
تحقیق کامل درباره راهنمای نصب گام به گام توزیع ubuntu 5 10 20 ص
اختصاصی از هایدی تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 نصب آنتی ویروسsonyerricssonnokiaنصب بازی و تمgame & themeفــلشفارسی سازی
با
تحقیق کامل درباره نصب آنتی ویروس
اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره نمودار بارانی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 3  
با
تحقیق کامل درباره نمودار بارانی
مدیرگروه و سریال شبکه دو درباره تولید سریال های جدید این شبکه بیان کرد که «گمشدگان» به کارگردانی رضا کریمی قرار است در سال جاری کلید بخورد. اختصاصی از فایلکو تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟) با و پر سرعت .
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟) تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)بخشی از تحقیق:مالچ ها :مالچ ها موادی هستند که روی سطح خاک قرار می گیرند تا رطوبت را حفظ کنند. شرایط خاک را بهبود بخشند، در طبیعت برگهای درختها روی رنین می ریزند.و لایه ای از مواد آلی ایجاد می کنند که از خاک حفاظت کرده و سبب ساخته شدن خاک می شود. در حالیکه در نظر فضای سبز شهری برگها از زیر درختان جمع آوری می شوند و روی سطح خاک باقی نمی مانند. استفاده........... فرمت: word    تعداد صفحات: 40 صفحهاین تحقیق را به راحتی ویرایش کنید و با درج نام خود ارائه دهید
با
تحقیق جامع و کامل درباره مالچ ها (مالچ چیست؟)
اختصاصی از رزفایل تحقیق کامل درباره نثر روایـی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 1 بسمه تعالینثر روایـیرشته آموزش زبان و ادبیات فارسیمرکز تربیت معلم مطهری :سرکار خانم الهامیپخش از: دفتر فنی و رایانه ای کلیک ـ خیابان المؤمنین، پاساژ کوثر، واحد 6 تلفن: 110 34 32
با
تحقیق کامل درباره نثر روایـی
اختصاصی از سورنا فایل تحقیق کامل درباره شبکه های ( ) با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 162 فهرستعنوان--------شبکه های اختصاصی مجازی -------------------------------------------- چکیده ---------------------------------------------------------------مقدمه ---------------------------------------------------------------معایب ومزایا-----------------------------------------------------------تونل کشی ------------------------------------------------------------امنیت در -------------------------------------------------------معماری های ----------------------------------------------------تکنولوژی های ---------------------------------------------------قرارداد های کاربردگرای --------------------------------------------ویژگی های امنیتی در spsec-------------------------------------------نتیجه گیری ----------------------------------------------------------اشاره ----------------------------------------------------------------توزیع کلید ها ---------------------------------------------------------مقیاس پذیری و توپولوژی ستاره ای ----------------------------------------سازگاری -------------------------------------------------------------هزینه spsec--------------------------------------------------------تعادل ودیواره آتش و انواع آن ---------------------------------------نصب دیواره آتش ------------------------------------------------------سرور بر روی دیواره آتش ------------------------------------------سرور با موازات دیواره آتش –مزایا ومعایب ---------------------------تنظیم با دیواره آتش اختصاصی ------------------------------------بستر فیزیکی مناسب --------------------------------------------------نرم افزارهای استا ندارد و بروز رسانی آنها -----------------------------------فهرستعنوان-------پیاده سازی امنیت در سازمان ---------------------------------------------سرور مناسب ----------------------------------------------------------تهیه نسخه پشتیبانی ---------------------------------------------------نظارت و سنجش دائمی شبکه --------------------------------------------پروتکل ونل ها و انواع آن ------------------------------------------------مقدمه ای بر شبکه خصوصی مجازی ---------------------------------- چیست؟ --------------------------------------------------------مقدمه ای بر فایروال و ا نواع آن -------------------------------------------موقعیت ی برای فایروال -----------------------------------------------طراحی شبکه ---------------------------------------------------------قسمت دوم---------ابزارهای شبکه های محلی بی سیم ----------------------------------------آنتن ها --------------------------------------------------------------بخش اول--------- چیست؟ --------------------------------------------------------بخش دوم----------- چیست؟ --------------------------------------------------------بخش سوم--------- چیست؟ --------------------------------------------------------فهرستعنوان---------adsl معرفی سرویس اینترنتی پرسرعت ----------------------------------شبکه گسترده ---------------------------------------------------------بخش دوم-----------آموزش شبکه ---------------------------------------------------------معماری --------------------------------------------------------نصب سرویس دهنده شبکه های اختصاصی مجازی ( )virtual private network چکیده:------------- شبکه جهانی اینترنت بخش حیاتی و غیرقابل تفکیک جامعه جهانی است. در واقع شبکه اینترنت ستون فقرات ارتباطات کامپیوتری جهانی در دهه 1990 است زیرا اساسا به تدریج بیشتر شبکه ها را به هم متصل کرده است.در حال حاضر رفته رفته تفکرات منطقه ای و محلی حاکم بر فعالیت های تجاری جای خود را به تفکرات جهانی و سراسری داده اند. امروزه با سازمانهای زیادی برخورد می نمائیم که در سطح یک کشور دارای دفاتر فعال و حتی در سطح دنیا دارای دفاتر متفاوتی می باشند . تمام سازمانهای فوق قبل از هر چیز بدنبال یک اصل بسیار مهم می باشند : یک روش سریع ، ایمن و قابل اعتماد بمنظور برقراری ارتباط با دفاتر و نمایندگی در اقصی نقاط یک کشور و یا در سطح دنیا بدین منظوربایستی یک شبکه‏‏ ی گسترده‏ی خصوصی بین شعب این شرکت ایجاد گردد. شبکه‏ های اینترنت که فقط محدود به یک سازمان یا یک شرکت می‏باشند، به دلیل محدودیت های گسترشی نمی‏توانند چندین سازمان یا شرکت را تحت پوشش قرار دهند. شبکه‏ های گسترده  نیز که با خطوط استیجاری راه ‏اندازی می‏شوند، در واقع شبکه‏ های گسترده‏ی امنی هستند که بین مراکز سازمان ها ایجاد می‏شوند. پیاده ‏سازی این شبکه‏ ها  نیاز به هزینه زیادی دارد راه حل غلبه بر این مشکلات، راه اندازی یک است. کلیدواژه ها:   شبکه های مجازی – – تونل کشی-رمز نگاری مقدمه
با
تحقیق کامل درباره شبکه های ( )

پاو وینت اطلاعات کامل درباره حجامت
1395-12-10 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت اطلاعات کامل درباره حجامت به صفحه پاو وینت اطلاعات کامل درباره حجامت خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت اطلاعات کامل درباره حجامت)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل توسط گروه محققین آفمَس آماده و استاندارد سا.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] طبق اعلام کاخ سفید، رئیس جمهور و نخست انگلیس در یک تماس تلفنی، درباره وم «برچیدن شبکه های جاسوسی روسیه» در این دو کشور غربی توافق د. ایسنا نوشت: مدیر شبکه آموزش به بیان توضیحاتی درباره برنامه های این شبکه در ایام نوروز ۹۶ پرداخت.

تحقیق بازاری شبکه‌ ای و marketing mix
تحقیق-بازاری -شبکه‌-ای-و-marketing-mix تحقیق بازاری شبکه‌ ای و marketing mix، در قالب word و در 6 صفحه، قابل ویرایش. در این مقاله به رابطه‌ بین marketing mix و بازاری شبکه‌ای می‌پردازم. در بازاری شبکه‌ای هم با این مقوله‌ سر و کار داریم، من به همراه عده‌ای دیگر از فعالان و پژوهشگران معتقدیم که بازاری شبکه‌ای... فایل

اختصاصی از یاری فایل تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 18  نخست از تعریف شبکه شروع می کنیم.شبکه چیست؟یک شبکه شامل مجموعه ای از دستگاهها(کامپیوتروچاپگرو...) بوده که با استفاده از یک روش ارتباطی(کابل یا یا ...) و بمنظور اشتراک منابع فیزیکی و اشتراک منابع منطقی به یکدیگر متصل می گردند.تفسیم بندی شبکه ها.شبکه های کامپیوتری را بر اساس مولفه های متفاوتی تقسیم بندی می نمایند. در ادامه به برخی از متداولترین تقسیم بندی های موجود اشاره می گردد.تقسیم بندی بر اساس نوع وظایفکامپیوترهای موجود در شبکه را با توجه به نوع وظایف مربوطه به دو گروه عمده سرویس دهندگان(serverسرویس گیرندگان(client )تقسیم مینمایند . کامپیوترهائی که از خدمات و سرویس های ارائه شده توسط سرویس دهندگان استفاده می کنند ، سرویس گیرنده نامیده می شوند و کامپیوترهایی که به سایر کامپیوترها سرویس می دهند سرویس دهنده نامیده می شوند.در شبکه های client-serverیک کامپیوتر در شبکه نمی تواند هم بعنوان سرویس دهنده و هم بعنوان سرویس گیرنده ، ایفای وظیفه نمایددز شبکه های peer to peerیک کامپیوتر می تواند هم بصورت سرویس دهنده و هم بصورت سرویس گیرنده ایفای وظیفه نماید.برای کنار هم قرار دادن کامپیوترها قوانینی وجود دارد که توپولوژی که نامیده می شود.انواع توپولوپی:1-ستاره ای(star)2-حلقوی(ring)3-خطی(bus)4-توری(fully connected or mesh)5-درختی(tree)6-ترکیبی(hybrid)*از بین توپولوپی های فوق توپولوپی star از اهمیت بیشتری بر خوردار است.*star:در این توپولوپی کلیه کامپیوترها به یک کنترل کننده مرکزی به نام hub متصل می شوند.hub اطلاعات را درون شبکه ارسال و دریافت می کند.مزایای این توپولوپی:1-نصب آسان2-توسعه آسان3-اگر یک کامپیوتر اب شود فقط آن کامپیوتر از شبکه خارج می شود و تاثیری بر شبکه ندارد.*ring:این توپولوپی توسط شرکت ibm اختراع شد به همین دلیل به ibm token ring مشهور است.در این توپولوپی کامپیوترها به صورت یک حلقه کنار هم چیده می شودمزایای این توپولوپی:1-کم بودن طول کابل-2-نیاز به فضائی خاص جهت انشعابات در کابل کشی نخواهد بود3-مناسب جهت فیبر نوریتقسیم بندی بر اساس حوزه جغرافی تحت پوشششبکه های کامپیوتری با توجه به حوزه جغرافیائی تحت پوشش به سه گروه تقسیم می گردند1-lan (شبکه های کوچک)2-man (شبکه های متوسط)3-wan (شبکه های بزرگ)شبکه lan:حوزه جغرافیائی که توسط این نوع از شبکه ها پوشش داده می شود ، یک محیط کوچک نظیر یک ساختمان اداری است . این نوع از شبکه ها دارای ویژگی های زیر می باشند1-توانائی ارسال اطلاعات با سرعت بالا2-محدودیت فاصله3-قابلیت استفاده از محیط مخابراتی ارزان نظیر خطوط تلفن بمنظور ارسال اطلاعات4-نرخ پایین خطاء در ارسال اطلاعات با توجه به محدود بودن فاصلهشبکه های man:حوزه جغرافیائی که توسط این نوع شبکه ها پوشش داده می شود ، در حد و اندازه یک شهر و یا شهرستان است .ویژگی های این نوع از شبکه ها بشرح زیر است:1-پیچیدگی بیشتر نسبت به شبکه های محلی2-قابلیت ارسال تصاویر و صدا3-قابلیت ایجاد ارتباط بین چندین شبکه
با
تحقیق کامل درباره شبکه 18 ص
سرمربی تیم ملی با حضور در برنامه نیض ورزش شبکه خبر درباره صعود تیم ملی به جام جهانی صحبت کرد.

تحقیق آشنایی با شبکه های عصبی
تحقیق-آشنایی-با-شبکه-های-عصبی- تحقیق با موضوع آشنایی با شبکه های عصبی ، در قالب word و در 76 صفحه، قابل ویرایش، شامل فصل اول: مقدمه، انسان و کامپیوتر، ساختار مغز، یادگیری در سیستم‌های بیولوژیک، تفاوت ها، فصل دوم: نگرش کلی به شبکه های عصبی ، فایل

معاون عملیات پ ند خاتم الانبیا در گفتگو با شبکه خبر درباره شلیک پ ند هوایی در تهران توضیحاتی داد که در این ویدئو می بینید.

تحقیق همه چیز درباره رشته ی عمران
تحقیق-همه-چیز-درباره-رشته- ی-عمران تحقیق با موضوع همه چیز درباره رشته ی عمران، در قالب word و در 28 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، اهمیت و ضرورت، تفاوت مدرک و شغل عمران، معرفی اختصاری گرایش های مختلف ی عمران، ی عمران- نقشه‌برداری، ی عمران- آب، توضیح کامل گرایش ی عمران- عمران، آینده شغلی، بازار... فایل

معاون امور استان های صداوسیما درباره شبکه های استانی بیان کرد که پخش برنامه های ۲۳ شبکه تلویزیونی استانی تاکنون ۲۴ ساعته شده است و باقی هم تا پایان سال ۲۴ ساعته می شود. اختصاصی از نیک فایل تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن با و پر سرعت .
تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن
تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 29 صفحه        مقدمه-     مقدمه:
در شبکه کامپیوتری برای کاهش پیچیدگی های پیاده سازی، آن را مدل سازی میکنند که از جمله میتوان به مدل هفت لایه osi و مدل چهار لایه tcp/ip اشاره نمود. در این مدلها، شبکه لایه بندی شده و هر لایه با استفاده از پروتکلهای خاصی به ارائه خدمات مشخصی میپردازد. مدل چهار لایه tcp/ip نسبت به osi محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ولی علیرغم این محبوبیت دارای نقاط ضعف و اشکالات امنیتی است که باید را ارهای مناسبی برای آنها ارائه شود تا نفوذگران نتوانند به منابع شبکه دسترسی پیدا کرده و یا اینکه اطلاعات را بربایند. [1]
شناسائی لایه های مدل tcp/ip، وظایف، پروتکلها و نقاط ضعف و را ارهای امنیتی لایه ها در تعیین سیاست امنیتی مفید است اما نکته ای که مطرح است اینست که تنوع شبکه های کامپیوتری از نظر معماری، منابع، خدمات، کاربران و مواردی از این دست، ایجاد سیاست امنیتی واحدی را برای شبکه ها غیرممکن ساخته و پیشرفت فناوری نیز به این موضوع دامن میزند و با تغییر داده ها و تجهیزات نفوذگری، را ارها و تجهیزات مقابله با نفوذ نیز باید تغییر کند.
 

 
با
تحقیق درباره شبکه وساختار وانواع آن
مستند «پ مثل پدر» درباره شخصیت علمی و اخلاقی علی رضائیان از اساتید و بنیان گذاران مدیریت در کشور، یکشنبه 20 فروردین روی آنتن شبکه افق می رود.