تحلیلهای فار ی و بورسی من

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحلیلهای فار ی و بورسی من : المانیتور با اشاره به انتقادهای مطرح شده از بسته نگه داشتن طولانی مدت نمادهای بورسی در ایران نوشت:ارزش بورسی نمادهایی که عرضه آنها تنها در بورس تهران متوقف شده به ۷۲۰ تریلیون ریال (۲.۲ میلیارد دلار) می رسد. المانیتور با اشاره به انتقادهای مطرح شده از بسته نگه داشتن طولانی مدت نمادهای بورسی در ایران نوشت:ارزش بورسی نمادهایی که عرضه آنها تنها در بورس تهران متوقف شده به ۷۲۰ تریلیون ریال (۲.۲ میلیارد دلار) می رسد. مدت زیادی است که تعدادی از شرکت های بورسی تمام سعی خود را می کنند حق تقدم های استفاده نشده را به کمترین قیمت ممکن بفروشند و در این بین سهامدار عمده تقریبا اکثر این حق تقدم های استفاده نشده که سهم سهامداران… سلام اتفاقات امروز باعث شد که یک گام به جلو بریم و این گام به جلو حضور یکی از بهترین دوستای بورسی بنده س که رابطه ما نه تنها بورسی بلکه رفت و آمد دوستانه س. از این به بعد توی این وبلاگ میزبان یاسر شریعت هستیم که خودشون دیگه صاحبخونه حساب میشن بزودی مهران هم اینجا خواهد نوشت منتظر گامهای رو به جلوی بعدی ما باشید موفق باشید شرکت س گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار را معرفی کرد. مقایسه پیش بینی سود صندوق های سرمایه گذاری بادرآمد ثابت بورسی برای یک سال آینده با بازدهی یک سال گذشته آنها نشان می دهد، این صندوق ها به طور متوسط نرخ سودشان از 19.8 به 16.7 درصد کاهش یافته است. سهم ارزش افزوده مجموع شرکت های بورسی حدود 23 درصد از کل تولید ناخالص داخلی بدون احتساب نفت را شامل می شود. پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی
به صفحه فایل پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر مهرنوشت: مدیرعامل فرابورس با تشریح آینده شرکتهای بورسی کشور با اجرای مرحله دوم استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی(ifrs) گفت: صورتهای مالی کنونی شرکتها نیز شفاف است؛ ولی زبان مشترک با دنیا ندارد. مدیرعامل فرابورس با تشریح آینده شرکت های بورسی کشور با اجرای مرحله دوم استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (ifrs) گفت: صورت های مالی کنونی شرکت ها نیز شفاف است؛ ولی زبان مشترک با دنیا ندارد. اختصاصی از سورنا فایل هزینه استهلاک شرکت های بورسی سال 1393 با و پر سرعت .
فایل حاوی اطلاعات هزینه استهلاک 149 شرکت از شرکت های پذیرفته شده در بورس می باشد.
با
هزینه استهلاک شرکت های بورسی سال 1393
بررسی وضعیت 19 صندوق سرمایه گذاری بزرگ با درآمد ثابت که 94.2 درصد از حجم کل دارایی 64 صندوق با درآمد ثابت بورسی را در اختیار دارند، نشان می دهد 70.2 درصد منابع این بانک ها س بانکی است و سود حاصله از سیستم بانکی به دست می آید. بررسی وضعیت 19 صندوق سرمایه گذاری بزرگ با درآمد ثابت که 94.2 درصد از حجم کل دارایی 64 صندوق با درآمد ثابت بورسی را در اختیار دارند، نشان می دهد 70.2 درصد منابع این بانک ها س بانکی است و سود حاصله از سیستم بانکی حاصل می شود. بررسی صورت های مالی ۲۰ بانک بورسی نشان می دهد این بانک ها با ب ۱۱۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد از محل تسهیلات و سرمایه گذاری، بیش از ۱۰۸ هزار میلیارد سود به س گذاران پرداخت د اما ۵ بانک بیش از درآمد خود سود پرداخته اند.  بورسی ها در یک هفته ۳۰ میلیارد تومان سود گرفتند به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ بنابر آمار مدیریت امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک شرکت س گذاری مرکزی در هفته گذشته بیش از 301 میلیارد ریال سود به 2850 سهامدار پرداخت شده است. ادامه مطلب
پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی
پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی دسته: حسابداری
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 796 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 38
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 1-تمام کارشناسی با معدل بالای 14 2-رتبه آزمون کارشناسی ارشد زیر 50 3-تسلط به مباحث طراحی و عمرانی،مطالعه کتاب عمرانی و مستند و 4-مطالعه کتاب های بورسی زیر تا عید امسال:(به همراه مرور) متیوز-ثروت ملل اسمیت-تکنیکال مورفی-هارمونیک ونداد-تمام های بورسی آپارات 5-تا انتهای بهار سال 96 رساندن دارایی به 30 میلیون تومان(شاید 40 میلیون اگر خدا بخواهد. اختصاصی از نیک فایل داده بورسی مدریت سود،اقلام تعهدی اختیاری،سهامداران نهادی،تعداد بلوک سهامدارن عمده،نسبت مدیران غیرموظف و... با و پر سرعت .
داده بورسی مدریت سود،اقلام تعهدی اختیاری،سهامداران نهادی،تعداد بلوک سهامدارن عمده،نسبت مدیران غیرموظفو.... ببصورت فایل ا ل و86شرکت برا سالهای 87تا93 این فایل حاوی متغییرهای مهمی همچونمد. مجموعه هایی نیز مشاهده می شوند که درصد شفافیت اطلاعاتی یا قابلیت اتکا صورت های مالی آنها در بهار امسال نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش یافته است. همواره برخی فاکتورها و متغیرها همچون چگونگی عملکرد شرکت های بورسی در حالی در کنار میزان بازدهی و ریسک مورد انتظار سرمایه گذاری مبنای معامله گران برای سرمایه گذاری در بورس بوده که در برخی موارد شاهد عدم شفافیت اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده از سوی مجموعه های بورسی یا تأخیر در زمان اعلام و انتشار آن هستیم. براساس گزارش بورس نیوز، در این گزارش در نظر داریم تا براساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان بورس به تفکیک شرکت های فعال در صنایع مختلف، هلدینگ ها و سرمایه گذاری ها به بررسی رتبه بندی و امتیازدهی شرکت های بورسی از لحاظ قابلیت اتکا به صورت های مالی و به موقع بودن زمان اعلام آنها بپردازیم. از این منظر رتبه نخست از میان 300 شرکت بورسی از آن شرکت کارخانجات دارو پخش و بانک کارآفرین گردید.
اثر نرخ ارز بر صنایع بورسی فعلا" روشن نیست / شاخص بدون تغییر تا آ سال

یک کارشناس بازار سرمایه با اعلام اینکه اثر نرخ ارز بر صنایع بورسی فعلا" روشن نیست اعلام کرد: شاخص تا پایان سال تغییر خاصی نخواهد داشت.

 علینقی رفیعی در گفت وگو با بورس پرس، به اثرات افزایش قیمت دلار بر صنایع بورسی اشاره کرد و گفت: بدلیل اینکه مشخص ن. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای ی از پیش بینی رشد شاخص بورس خبر داد. >>> بیشترین بازدهی در زمستان برای کدام سهام بورسی است؟ برای مشاهده متن کامل در وب سایت بورس نگار کلیک نمایید ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ >>>جهت عضویت در کانال تلگرامی بورس نگار با موبایل بر روی لینک زیر کلیک و سپس گزینه join را بزنید و در کامپیوتر نیز پس از نصب نسخه دسکتاپ تلگرام می توانید با کلیک روی لینک زیر به کانال ما وارد شوید:
https://telegra. ارزش کل اوراق بهادار تهران در هفته ای که گذشت نیم درصد برابر با ۱.۶ میلیارد تومان کاهش یافت. حجم معاملات بورس از ابتدای امسال تاکنون طی ۲۰۶ روز معاملاتی به ۲۰۵ میلیارد سهم و حق تقدم رسید. در معاملات دومین روز هفته جاری، شاهد معاملات کم رمق با ارزش معاملاتی اندک بودیم. اختصاصی از رزفایل پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی با و پر سرعت .
پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی
پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی عنوان: پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسیدسته: حسابداری - مدیریت مالی (ویژه ارائه کلاسی درس بررسی موارد خاص در حسابداری- مباحث جاری در حسابداری- مدیریت سرمایه گذاری- سمینار در مسائل مالی)فرمت: پاو وینتتعداد اسلاید: 38 اسلایداین فایل در زمینه "روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی"می باشد که در حجم 38 اسلاید همراه با توضیحات کامل با فرمت پاو وینت تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار  در کلاس برای درسهای بررسی موارد خاص در حسابداری و مباحث جاری در حسابداری رشته حسابداری مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و درسهای  مدیریت سرمایه گذاری و سمینار در مسائل مالی رشته مدیریت مالی مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:عوامل مؤثر بر قیمت سهامانواع مدل های قیمت گذاری سهاممدل های عمومیارزی سهام از طریق سودآوری(بورس)مدل ارزشگذاری mvaمدل گوردنمدل میلر ومودیگلیانیمدل کامبل –شیلرمدل کرنلمدل گلاسمن –هاستمدل و رچگونگی تعیین و محاسبه قیمت سهامارزی از طریق تعیین ارزش خالص داراییهاارزی سهام از طریق تجدید ارزی داراییهاتجدید ارزی با روش شاخص بانک مرکزی و تفاوت نرخ ارزتجدید ارزی با روش کارشناس رسمی دادگستریمنابعپاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.
با
پاو وینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی
علی طیب نیا گفت: راه اندازی معاملات پسته در بورس کالای ایران یکی از راههای جهانی شدن دوباره این محصول است. هنرمند مجارستانی «فلورا بورسی» با مجموعه جدید خود که «رویای فراموش شده» نام دارد دستکاری ع را با موضوع مهاجرت به سطح جدیدی ارتقا داده است. مدیرعامل هلدینگ مالی، بورس و بیمه صندوق بازنشستگی کشوری گفت: شفافیت اطلاعات و پاسخگو مدیران قدمی مهم برای وج از مشکلات این عرصه است. بسته بودن نمادها فقط مختص بانک ها نبوده چرا که بسیاری از ابهامات، منوط به شرکت های بورسی است. مجامع بیشتر شرکت های بورسی در داد و تیرماه برگزار می شود و بعضی از این شرکت ها سود تقسیم می کنند و به طور حتم این اقدام در شاخص بورس اثرگذار است. مدیرعامل بورس کالا با بیان اینکه ایران بزرگترین تولید کننده زعفران است، گفت: گواهی س زعفران تا پایان دهه فجر راه اندازی می شود. عرضه خودرو در بورس کالا که برای نخستین بار دیروز (دوشنبه) انجام شد، گامی بزرگ در بازار سرمایه و صنعت خودروسازی کشور به شمار می رود. بازار سرمایه ابعاد مختلفی دارد ولی آن بخش که برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است بازار اوراق بهادار شامل بورس و فرابورس است. "چه سهمی ب یم؟" این سوالی است که بسیاری از تازه واردان و حتی حرفه ای های بازار سرمایه می پرسند تا در این مسیر بتوانند در 6 ماه آینده سبد ید بورسی خود را تکمبل برای اوجگیری در بهار 96 آماده شوند. بیش از 19 میلیون سهم در بورس آذربایجان غربی طی یک هفته معامله شده است. یک تحلیلگر بازارهای مالی معتقد است: رشد شاخص بورسی که آغاز شده، تداوم خواهد داشت. 11 تیر95، آ ین حضور آیت الله هاشمی در روز قدس؛ نویسنده کتاب سرگذشت فلسطین که سالها روزه داران تحلیلهای دقیق او را در خطبه روز قدس می شنیدند، فردا تنها یادش با مردم است در واپسین روزهای سال ۱۳۹۶ فعالان بازار سرمایه شاهد بازگشایی دو نماد بانکی بودند که هر دوی آن ها بیش از یک سال توقف را تجربه د. با نزدیک شدن به روز سرنوشت ساز انتخابات ریاست جمهوری، فضای احتیاطی بر بازار سهام سایه انداخته است؛ به طوری که همزمان با محدود شدن نوسانات شاخص بورس، ارزش معاملات نیز به طور محسوسی کاهش یافته است. واحد مرکزی خبر به نقل از مدیرعامل شرکت بورس کالا نوشت: ابزارهای نوین در راه است تا هزینه مبادله و تنظیم بازار در برنامه ششم توسعه کاهش یابد. اختصاصی از اینو دیدی بررسی ارتباط بین انعطاف پذیری مالی با سرمایه گذاری دارایی های نامشهود و درصد پوشش سود خالص با توجه به بازده دارایی شرکت های بورسی با و پر سرعت .
بررسی ارتباط بین انعطاف پذیری مالی با سرمایه گذاری دارایی های نامشهود و درصد پوشش سود خالص با توجه به بازده دارایی شرکت های بورسی
بررسی ارتباط بین انعطاف پذیری مالی با سرمایه گذاری دارایی های نامشهود و درصد پوشش سود خالص با توجه به بازده دارایی شرکت های بورسی مقالات علمی پژوهشی چاپ شده با فرمت pdf    صفحات  17 چکیده این تحقیق به بررسی ارتباط بین انعطاف پذیری مالی و توانایی سرمایه گذاری با دارایی های نامشهود و درصد -
پوشش سود خالص با توجه به بازده دارایی های شرکت های پذیرفته شده دربورس اوراق بهادارتهران می پردازد. برای انجام این تحقیق
نمونه ای از 92 شرکت از شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران انتخاب گردید.
در این پژوهش، بررسی ارتباط بین انعطاف پذیری مالی و توانایی سرمایه گذاری با دارایی های نامشهود و درصد پوشش سود
خالص با توجه به بازده دارایی های شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران برای دوره 1387 الی 1392 صورت گرفت
که در مجموع 552 داده سال مشاهده های تحقیق می باشد که - 276 داده سال مربوط به شرکت های با بازدهی بالای دارایی ها -
و 276 داده سال مربوط به شرکت های با بازدهی پایین دارایی ها می باشد. روش آماری مورد استفاده در این تحقیق روش رگرسیون -
چند متغیره است. نتایج این تحقیق نشان می دهد که بین دارایی های نامشهود با انعطاف پذیری مالی در شرکت های با بازدهی بالای
دارایی ها رابطه ای به صورت مستقیم اما در شرکت های با بازدهی پایین دارایی ها رابطه ای یافت نشد. و بین افزایش سرمایه گذاری
های شرکت با درصد پوشش سود خالص در شرکت های با بازدهی بالای دارایی ها رابطه ای به صورت مستقیم وجود دارد اما در
شرکت های با بازدهی پایین دارایی ها رابطه ای یافت نشد. و بین کاهش سرمایه گذاری های شرکت با درصد پوشش سود خالص در
شرکت های با بازدهی بالای دارایی ها رابطه ای به صورت مع وجود دارد اما در شرکت های با بازدهی پایین دارایی ها رابطه ای
یافت نشد.
کلید واژه انعطاف پذیری مالی، توانایی سرمایه گذاری، دارایی های نامشهود، درصد پوشش سود خالص
با
بررسی ارتباط بین انعطاف پذیری مالی با سرمایه گذاری دارایی های نامشهود و درصد پوشش سود خالص با توجه به بازده دارایی شرکت های بورسی
هفته گذشته 16 میلیون و 724 هزار و 115 سهم از سهام شرکت های بورسی و فرابورسی به ارزش 33 میلیارد و 627 میلیون ریال معامله شده است. در پی انتشار اخباری مبنی بر شدن برخی از سایت های مرتبط با شرکت های کارگزاری و صندوق های سرمایه گذاری در کشور، مرکز نظارت بر امنیت اطلاعات بازار سرمایه در این خصوص توضیح داد. مدیر ناشران شرکت بورس و اوراق بهادار از حذف بسیاری از شرکت های پذیرش شده در بورس خبرداد. ورود سازمان بورس به پرونده های نهاد های بدون مجوز بورسی موجب اعتماد افراد برای سرمایه گذار در بازار سرمایه شده است. به نظر می رسد بازار بورس با توجه به تمایل افزایشی نرخ ارز در سال ۹۷ با رشد شرکت های بورسی صادرات محور مواجه شود و به طور کلی پیش بینی می شود بازده بورس در این سال در دامنه ۲۰ تا ۲۵ درصد باشد. این پیمانه موضوعاتی همچون شیوه جدید کلاهبرداری در بازار عبدل آباد، نرخ سود وام همچنان در اوج، نظر رئیس سازمان بورس درباره کاهش نرخ سود س ، سکه باز هم گران شد، قیمت طلا در روزهای آینده، واکنش نفتی… فهرست ۵۰ شرکت فعال تر در بورس اوراق بهادار تهران در سه ماهه اول سال ۱۳۹۶ اعلام شده است که در این فهرست سرامیک صنعتی اردکان در مقام آ قرار دارد. به زودی نماد بانک ها بازگشایی می شود و این نگرانی وجود دارد بازار با ریزش ارزش، روزهای سردی را تجربه کند. بورسی ها اما امید دارند با حمایت حقوقی ها و سهامداران عمده، تبعات منفی این بازگشایی کم شود.