تحلیل ج نادر از سیمین

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحلیل ج نادر از سیمین : ⛔️ متن شایعه و در ادامه جواب شایعه ⛔️" حتما بخونین اگه ایرانی...

روزی زنی نزد نادر شاه رفت و روسری خود را بر سر نادر انداخت و نادر پرسید این چه کاریست. زن پاسخ داد لچکم بر سرت باد .تو ولیعهد این سرزمین باشی وعربها به من کنند .این را گفت و رفت.از ان روز نادر آنقدر از عربها قتل عام کرد که عربها به قصد عذر خواهی پیش نادر رفتند وگفتند دست از قتل عام آنان بردارد نادر گفت شرطی دارم آن هم این است که مردانتان روسری بر سر کنند ومانند ن در کوچه بازار راه بروند .

چند سال از زمان نادر گذشته اما هنوز روسری دارند لایک نکنی کم لطفی "پاسخ شایعه

ادامه مطلب می گویند...زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته درراه کودکی را دید که به مکتب می رفت.
از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟
- قرآن.
- از کجای قرآن؟
- انا فتحنا لک فتحا مبینا….
نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال پیروزی زد.
سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن ابا کرد.
نادر گفت: چرا نمی گیری؟<. زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته در

راه کودکی را دید که به مکتب می رفت.

از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟

قرآن.
- از کجای قرآن؟
- انا فتحنا….

نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال

پیروزی زد.
سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن اباکرد.
نادر گفت: چر ا نمی گیری؟<. کد آهنگ پیشواز ایرانسل نادر علی رحیمی ۹۳ :
http://upcity.ir/images2/96859836904144228511.jpg
٣٣١٧٢۶۵ / اشک تنهایی / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢۶۴ / آ قصه / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧۵ / نگاه / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧۴ / زندگی / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧٣ / پرنده / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧٢ / فرشته / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧١ / بغض بارون / نادر علی رحیمی
۳۳۱۷۲۷۰ / تنها شدم / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢۶٩/ بنویس / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢۶٨ / باشه / نادر علی رحیمی http://parsiandej.ir/webhaa/ahura/2013/06/%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%b4%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%81%d8%b4%d8%a7%d8%b1-9.jpg زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته در راه کودکی را دید که به مکتب می رفت. از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟
-قرآن. - از کجای قرآن؟ - انا فتحنا…. نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال پیروزی زد. سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن اباکرد.نادر گفت: چر ا نمی گیری؟ گفت: مادرم مرا می زند می گوید تو این پول را یده ای. نادر گفت: به او بگو نادر داده است. پسر گفت: مادرم باور نمی کند. می گوید: نادر مردی سخاوتمند است. او اگر به تو پول می داد یک سکه نمی داد. زیاد می داد. حرف او بر دل نادر نشست. یک مشت پول زر در دامن او ریخت. از قضا چنانچه مشهور تاریخ است در آن سفر بر حریف خویش محمد شاه گورکانی پیروز شد رئیس بنیاد بیماری های نادر ایران با بیان اینکه آمار دقیقی از شیوع بیماری های نادر در کشور وجود ندارد، گفت: ۶ هزار نوع بیماری نادر در سازمان بهداشت جهانی به ثبت رسیده است و از این ۶ هزار نوع بیماری ۲۰۰ نوع آن شیوع بیشتری دارد و تعداد مبتلایان به ۵۸۰۰ نوع از این بیماری های نادر در جهان ممکن است؛ کمتر از انگشتان دست باشند. bricolage
رویداد هنرهای چند رسانه ای بریکولاژ 20 / ارسباران آذر ماه 95 با مدیریت هنری نادر مشایخی و همکاری شیوا الله وردی

تصویر از راست به چپ : نادر مشایخی - تهرانی مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر ایران، با بیان اینکه امیدواریم سازمان بیمه سلامت همه بیماران نادر را تحت پوشش قرار دهد، گفت: کارها برای این بیماران باید گروهی انجام شود تا نتایج بهتری بگیریم. مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر ایران گفت: تاکنون ۵۸ هزار نفر از بیماران نادر در کشور شناسایی شده و از خدمات بنیاد به صورت رایگان استفاده می کنند. به غایت علاقمند بودم در مراسم تجلیل از شاعر شهیر دیارمان نادر الهی حضور داشته باشم، متاسفانه کم توفیق شدم لیکن برای ابراز ارادت و ادای احترام به عزیز دوبیتی ناقابلی از راه دور تقدیم می کنم/ برگ سبزی است تحفه درویش... ائلیمین بولبولو نادر الهی ساوالان سویگولو نادر الهی عاشیقلر دیلیسن شهریار کیمی قوی سنی ساخلاسین قادر الهی این نوع نادر از اختاپوس که در 27 سال گذشته فقط 3 بار دیده شده است را ببینید. نادر: «ببین می‏دونی مشکلی تو چیه؟ تو هر موقع هر مشکلی پیدا کردی توی زندگیت، جای اینکه وایستی مشکلتو حل کنی، یا فرار کردی ازش یا دستاتو آوردی بالا و تسلیم شدی.»
سیمین: «درسته، درسته، آره.»
نادر: «صبر کن، ببین... تو یه کلمه به من بگو واسه چی می‏خوای از این مملکت بری؟ ها؟ می‏ترسی وایستی.» پیکر بنیانگذار بنیاد بیماری های نادر و س رست 150 هزار مبتلا به بیماری نادر ایران صبح فردا تشییع می شود. رئیس بنیاد بیماری های نادر ایران غروب امروز (شنبه ۶ آبان) درگذشت، او موسس مهمترین و بزرگ ترین نهاد غیر تی بیماران نادر در کشور بود. زندگی نامه مختصری از نادر شاه افشار نادر شاه افشار از ایل افشار بود او از مشهورترین پادشاهان ایران بعد از است، ابتدا نادر قلی یا ندرقلی نامیده می شد .... همرا با سخنان نادر شاه ... نادر شاه افشار : تمام وجودم را برای سرفرازی میهن بخشیدم به این امید که افتخاری ابدی برای کشورم ب کنم ........ بازیگر های "درباره الی" و "ج نادر از سیمین" این روزها در مقام کارگردان مشغول ساخت دومین بلند سینمایی اش است. ساعتِ دیگه تولدِ آقا نادر، تنظیم کننده ، یار و یاور و داداشِ ما، یکی از اعضای اصلیِ خانواده تتلیتی که واقعاً کلّی از ستونِ خانواده رو آقا نادر نگه داشته !!! داداشی تولدت مبارک ، ایشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده و همیشه سلامت و شاد باشی ۱۰ مرداد سالن نادر سالن شب نادر با حضور سه تیم برگزارشد.بیشترین برد را تیم متشکل از محسن ف .حسین روحی.مهرداد پناهی و حسن سهر پارسا . بعد از آن تیم متشکل از عزه .محمد کریمی.مهدی کریمی.محمدرضا باحور و بهنام حاجی زاده وضعیفترین تیم هم بدون برد تیم متشکل ازسیدجمال.ناصرفلاح. جعفری و میلاد محمدی بنیانگذار بنیاد بیماری های نادر گفت: در افتتاح کلینیک تخصصی بیماری های نادر کوچکترین کمک مالی از سوی ت به ما نشده است. بطحایی ضمن انتقاد از جداسازی دانش آموزان مبتلا به بیماری های نادر گفت: تفاهم نامه ای برای حمایت از این دانش آموزان با بنیاد بیماری های نادر به امضا رسیده است. های «درباره الی» و «ج نادر از سیمین» در فضای باز قدیمی ترین محله رم به نمایش درآمد. زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته در راه کودکی را دید که به مکتب می رفت. از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟
قرآن.
- از کجای قرآن؟
- انا فتحنا…. نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال پیروزی زد.
سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن اباکرد.
نادر گفت: چر ا نمی گیری؟
گفت: مادرم مرا می زند می گوی. در این ویدئو صحنه نادر و دیدنی درگیر شدن یک کروکودیل با چند شیر را مشاهده می کنید. بنیاد بیماری های نادر از سال 88 راه اندازی شده و تاکنون حدود 50 هزار نفر از خدمات رایگان این مرکز استفاده کرده اند. رییس بنیاد بیماری های نادر ایران گفت: متاسفانه معضل کمبود داروهای بیماران نادر خیلی جدی است و این افراد با مشکلات زیادی مواجه هستند. علی داودیان؛ رییس بنیاد بیماری های نادر ایران با بیان اینکه آمار دقیقی از شیوع بیماری های نادر در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: ۶ هزار نوع بیماری نادر در سازمان بهداشت جهانی به ثبت رسیده است و از این ۶ هزار نوع بیماری ۲۰۰ نوع آن شیوع بیشتری دارد و تعداد مبتلایان به ۵۸۰۰ نوع از این بیماری های نادر در جهان ممکن است؛ کمتر از انگشتان دست باشند.

۱۵۰ هزار نفر به عضویت انجمن بیماری های نادر درآمده اند او درباره وضعیت بیماران نادر در ایران گفت: در ایران ۵۸ نوع از ۲۰۰ بیماری نادر بررسی شده و از این میان ....


ادامه خبر
در این گزارش تصویری از یک پدیده پزشکی عجیب و نادر مشاهده خواهید کرد. آرامگاه نادر شاه افشار در مشهدآ ین کشور گشای ایرانی و موسس سلسله افشاریه نادر شاه افشار، در سال ۱۰۶۷ هجری شمسی در دستجرد از توابع درگز چشم به جهان گشود و به دلیل بیماری که موجب بدگمانی و رفتارهای ظالمانه وی با اطرافیان شده بود با تحریک برادر زاده­اش و همراهی برخی از یانش در سال ۱۱۲۶ ه.ش به قتل رسید. گشتی در آرامگاه نادر شاه افشار . نهمین همایش بین المللی روز جهانی بیماری های نادر با حضور برخی چهره های ورزش برگزار شد همشهری آنلاین: های «درباره الی» و «ج نادر از سیمین» در فضای باز قدیمی ترین محله رم به نمایش درآمد. نادر سلیمانی بازیگر پیش وت سینما و تلویزیون، ع ی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و از شهادت و عشق به وطن نوشت. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره تأخیر در راه اندازی موزه نادر ابراهیمی توضیح داد. داوود توحیدپرست کارگردان سینما با بیان اینکه «مریم، خانم آقای نادر» جوانان را به ازدواج تشویق می کند از جزییات ساخت این اثر گفت. ادامه: «مریم، خانم آقای نادر»جوانان را به ازدواج تشویق می کند/ ی طنز درگذشت بانوی غزل ایران خانم را به دوستداران شعر وادب فارسی تسلیت می گوییم. بامداد (28 مردادماه) در سن 87 سالگی بر اثر ایست قلبی و تنفسی در بیمارستان پارس تهران درگذشت. او زاده 28 تیرماه سال 1306 در تهران، به خاطر سرودن غزل فارسی در وزن های تازه به «نیمای غزل» معروف است. سیمین خلیلی معروف به « » فرزند عباس خلیلی (شاعر، نویسنده و مدیر رو مه ا. بگذار خالصانه قبول کنیم کوچکیم تا بتوانیم بزرگ شویم،عوض شویم،رشد کنیم و دیگری شویم. بزرگ جایی برای تغییر ندارد.
نادر ابراهیمی

+دقیقا وقتی که بیش از همیشه برنامه م فشرده ست و کار دارم هوس چیزهایی را میکنم که اصلا راه ندارد که بتوانم انجامشان بدهم! هوس یک رمان از نادر ابراهیمی هوس ید هوس رنگ گلدان هام هوس طراحی هوس
خدایا..کا. یک میوه نادر در کهگیلویه و بویراحمد برای نخستین بار میوه بالنگ توسط یکی از شهروندان لنده ای پرورش داده و به ثمر نشست.
میوه بالنگ یکی از میوه های نادر و از خانواده لیمویی و شبیه سایر مرکبات که میوه بسیار متفاوت از سایر میوه ها بوده و در حد یک بزه کوچک قابل رشد خواهد بود. مورد داشتیم آقاهه به خانومش اس داده 30min صبر کن الان میام.
.
.
.
.
هیچی دیگه، الان سه ماهه خانوم گیر داده سیمین کیه؟
سیمین هر کجا هستی بیا یه خونواده رو از هم پاشوندی! دوستان هرکی این پستو دید به اشتراک بزاره سیمین زودتر پیدا شه! رییس بنیاد بیماری های نادر ایران گفت: متاسفانه معضل کمبود داروهای بیماران نادر خیلی جدی است و این افراد با مشکلات زیادی مواجه هستند. علی داودیان؛ رییس بنیاد بیماری های نادر ایران با بیان اینکه آمار دقیقی  از شیوع بیماری های نادر در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: ۶ هزار نوع بیماری نادر در سازمان بهداشت جهانی به ثبت رسیده است و از این ۶ هزار نوع بیماری ۲۰۰ نوع آن شیوع بیشتری دارد و تعداد مبتلایان به ۵۸۰۰ نوع  از این بیماری های نادر در جهان ممکن است؛ کمتر از انگشتان دست باشند.

۱۵۰ هزار نفر به عضویت انجمن بیماری های نادر درآمده اند او درباره وضعیت بیماران نادر در ایران گفت: در ایران ۵۸ نوع از ۲۰۰ بیماری نادر بررسی شده و از این میان ....


ادامه خبر
لیلا حاتمی در بین برترین بازیگرانلیلا حاتمی در بین برترین بازیگران , منتقدان وبسایت سینمایی «ایندی وایر»، فهرست بهترین بازی های ن بازیگر سینمای جهاندر قرن 21 را منتشر د.در این فهرست، بازی لیلا حاتمی در «ج نادر از سیمین» نیز به چشم می خورد. ایندی وایر لیلا حاتمی را برای بازیدر «ج نادر از سیمین» سزاوار دریافت جایزه اسکار می داند و در . در تصویر زیر نادر طالب زاده از اعضای ارشد ستاد ابراهیم رئیسی را می بینید که در حال گفتگو با یک مجری خارجی با پوشش زننده است. این ع در اینستاگرام همسر نادر طالب زاده منتشر شده است. بیماری ام پی اس از نوع بیماری های ژنتیکی-متابولیکی است که با توجه به عدم شیوع بالای آن در دنیا، جزء بیماری های نادر محسوب می شود. معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت، از شناسایی ۵۸ نوع بیماری نادر در کشور خبر داد. عصر امروز در اتفاقی نادر راه پله های ورودی و وجی ایستگاه مترو شادمان مملو از مسافرانی بود که بیش از 30 دقیقه در ترافیک جمعیت گرفتار شده بودند. اسطوره فوتبال ایران با حضور در مراسم روز جهانی بیماری های نادر از سوی مسوولان به عنوان سفیر معرفی شد. جلسه دیدار با مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر ایران به همت علوم پزشکی استان لرستان برگزار گردید. ی ریاست این در خصوص بنیاد بیماری های نادر ایران و گستره ی فعالیت های آن در سطح کشور و همچنین در عرصه ی بین الملل به سخنرانی پرداخت. نادر فلاح در کنار نیما شعبان نژاد، پریچهر قنبری، پوریا شکیبایی و دیگران روی صحنه نمایش «دریبل» خواهد رفت. قلعه نویی سرمربی تراکتور سازی امروز تبریز را به مقصد تهران ترک کرد تا در همایش بیماری های نادر حاضر شود. وی در این مراسم به عنوان سفیر بیماری های نادر معرفی شد. نوشته حضور سرمربی تراکتور سازی در… علی داودیان بنیانگذار بنیاد بیماری های نادر ایران  در آستانه  نهمین  سالگرد تاسیس  بنیاد، ساعت 18 امروز در اثر سکته قلبی در گذشت ------------------------------------------------سلام متاسفانه  مجبور به حامل بودن این خبر ناگوار هستیم ، با اینکه مدت زیادی از اشنایی ما  در رابطه با نادر اعلام بیماری میاستنی توسط ایشان نمیگذرد.. اما عمر این .
مراسم ختم نادر گلچین روز گذشته در مسجد جامع شهرک غرب با حضور هنرمندان برگزار گردید. علی داودیان بنیانگذار بنیاد بیماری های نادر ایران  در آستانه  نهمین  سالگرد تاسیس  بنیاد، ساعت 18 امروز در اثر سکته قلبی در گذشت ------------------------------------------------سلام متاسفانه  مجبور به حامل بودن این خبر ناگوار هستیم ، با اینکه مدت زیادی از اشنایی ما  در رابطه با نادر اعلام بیماری میاستنی توسط ایشان نمیگذرد.. اما عمر این . یک کودک نوپای هندی که والدینش در روستایی دورافتاده، در شمال شرقی هند زندگی می کنند به دلیل ناهنجاری نادر آرام آرام بینایی خود را از دست می دهد.