تحلیل ج نادر از سیمین

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحلیل ج نادر از سیمین : ⛔️ متن شایعه و در ادامه جواب شایعه ⛔️" حتما بخونین اگه ایرانی...

روزی زنی نزد نادر شاه رفت و روسری خود را بر سر نادر انداخت و نادر پرسید این چه کاریست. زن پاسخ داد لچکم بر سرت باد .تو ولیعهد این سرزمین باشی وعربها به من کنند .این را گفت و رفت.از ان روز نادر آنقدر از عربها قتل عام کرد که عربها به قصد عذر خواهی پیش نادر رفتند وگفتند دست از قتل عام آنان بردارد نادر گفت شرطی دارم آن هم این است که مردانتان روسری بر سر کنند ومانند ن در کوچه بازار راه بروند .

چند سال از زمان نادر گذشته اما هنوز روسری دارند لایک نکنی کم لطفی "پاسخ شایعه

ادامه مطلب می گویند...زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته درراه کودکی را دید که به مکتب می رفت.
از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟
- قرآن.
- از کجای قرآن؟
- انا فتحنا لک فتحا مبینا….
نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال پیروزی زد.
سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن ابا کرد.
نادر گفت: چرا نمی گیری؟<. زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته در

راه کودکی را دید که به مکتب می رفت.

از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟

قرآن.
- از کجای قرآن؟
- انا فتحنا….

نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال

پیروزی زد.
سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن اباکرد.
نادر گفت: چر ا نمی گیری؟<. کد آهنگ پیشواز ایرانسل نادر علی رحیمی ۹۳ :
http://upcity.ir/images2/96859836904144228511.jpg
٣٣١٧٢۶۵ / اشک تنهایی / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢۶۴ / آ قصه / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧۵ / نگاه / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧۴ / زندگی / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧٣ / پرنده / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧٢ / فرشته / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢٧١ / بغض بارون / نادر علی رحیمی
۳۳۱۷۲۷۰ / تنها شدم / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢۶٩/ بنویس / نادر علی رحیمی
٣٣١٧٢۶٨ / باشه / نادر علی رحیمی http://parsiandej.ir/webhaa/ahura/2013/06/%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%b4%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%81%d8%b4%d8%a7%d8%b1-9.jpg زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته در راه کودکی را دید که به مکتب می رفت. از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟
-قرآن. - از کجای قرآن؟ - انا فتحنا…. نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال پیروزی زد. سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن اباکرد.نادر گفت: چر ا نمی گیری؟ گفت: مادرم مرا می زند می گوید تو این پول را یده ای. نادر گفت: به او بگو نادر داده است. پسر گفت: مادرم باور نمی کند. می گوید: نادر مردی سخاوتمند است. او اگر به تو پول می داد یک سکه نمی داد. زیاد می داد. حرف او بر دل نادر نشست. یک مشت پول زر در دامن او ریخت. از قضا چنانچه مشهور تاریخ است در آن سفر بر حریف خویش محمد شاه گورکانی پیروز شد bricolage
رویداد هنرهای چند رسانه ای بریکولاژ 20 / ارسباران آذر ماه 95 با مدیریت هنری نادر مشایخی و همکاری شیوا الله وردی

تصویر از راست به چپ : نادر مشایخی - تهرانی مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر ایران گفت: تاکنون ۵۸ هزار نفر از بیماران نادر در کشور شناسایی شده و از خدمات بنیاد به صورت رایگان استفاده می کنند. به غایت علاقمند بودم در مراسم تجلیل از شاعر شهیر دیارمان نادر الهی حضور داشته باشم، متاسفانه کم توفیق شدم لیکن برای ابراز ارادت و ادای احترام به عزیز دوبیتی ناقابلی از راه دور تقدیم می کنم/ برگ سبزی است تحفه درویش... ائلیمین بولبولو نادر الهی ساوالان سویگولو نادر الهی عاشیقلر دیلیسن شهریار کیمی قوی سنی ساخلاسین قادر الهی این نوع نادر از اختاپوس که در 27 سال گذشته فقط 3 بار دیده شده است را ببینید. نادر: «ببین می‏دونی مشکلی تو چیه؟ تو هر موقع هر مشکلی پیدا کردی توی زندگیت، جای اینکه وایستی مشکلتو حل کنی، یا فرار کردی ازش یا دستاتو آوردی بالا و تسلیم شدی.»
سیمین: «درسته، درسته، آره.»
نادر: «صبر کن، ببین... تو یه کلمه به من بگو واسه چی می‏خوای از این مملکت بری؟ ها؟ می‏ترسی وایستی.» پیکر بنیانگذار بنیاد بیماری های نادر و س رست 150 هزار مبتلا به بیماری نادر ایران صبح فردا تشییع می شود. زندگی نامه مختصری از نادر شاه افشار نادر شاه افشار از ایل افشار بود او از مشهورترین پادشاهان ایران بعد از است، ابتدا نادر قلی یا ندرقلی نامیده می شد .... همرا با سخنان نادر شاه ... نادر شاه افشار : تمام وجودم را برای سرفرازی میهن بخشیدم به این امید که افتخاری ابدی برای کشورم ب کنم ........ زندگی نامه مختصری از نادر شاه افشار نادر شاه افشار از ایل افشار بود او از مشهورترین پادشاهان ایران بعد از است، ابتدا نادر قلی یا ندرقلی نامیده می شد .... همرا با سخنان نادر شاه ... نادر شاه افشار : تمام وجودم را برای سرفرازی میهن بخشیدم به این امید که افتخاری ابدی برای کشورم ب کنم ........ نادر برهانی مرند و نسیم ادبی در نمایش «ترن» نوشته و کار حمیدرضا آذرنگ به ایفای نقش می پردازند. ادامه: نادر برهانی مرند و نسیم ادبی به «ترن» پیوستند ۱۰ مرداد سالن نادر سالن شب نادر با حضور سه تیم برگزارشد.بیشترین برد را تیم متشکل از محسن ف .حسین روحی.مهرداد پناهی و حسن سهر پارسا . بعد از آن تیم متشکل از عزه .محمد کریمی.مهدی کریمی.محمدرضا باحور و بهنام حاجی زاده وضعیفترین تیم هم بدون برد تیم متشکل ازسیدجمال.ناصرفلاح. جعفری و میلاد محمدی بنیانگذار بنیاد بیماری های نادر گفت: در افتتاح کلینیک تخصصی بیماری های نادر کوچکترین کمک مالی از سوی ت به ما نشده است. مراسم تجلیل از نادر طالب زاده، پژوهشگر و مستندساز در سازمان اوج برگزار و به دلیل همزمانی با تولدش، هدایایی توسط شاگردانش به او اهدا شد. زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته در راه کودکی را دید که به مکتب می رفت. از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟
قرآن.
- از کجای قرآن؟
- انا فتحنا…. نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال پیروزی زد.
سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن اباکرد.
نادر گفت: چر ا نمی گیری؟
گفت: مادرم مرا می زند می گوی. تدی چان کارگردان هنگ کنگی یکی از مهمانان حاضر در جشنواره جهانی فجر بود. مرد مغربی طی اتفاقی نادر مسیر فرانسه به مراکش را با هواپیمای مسافربری به تنهایی سفر کرد. سومین قسمت از سریال تلویزیونی «نوار زرد» در حالی پخش شد که نادر مشایخی موسیقیدان و ار تر کشورمان ایفاگر یکی از نقش ها بود. پیکر مرحوم علی داودیان پدر بیماری های نادر صبح امروز ۸ آبان از مقابل مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان تشییع شد. مرحوم داودیان با تلاش فراوان سال ۱۳۸۷ مجوز بنیاد بیماری های نادر ایران را از وزارت بهداشت گرفته… آرامگاه نادر شاه افشار در مشهدآ ین کشور گشای ایرانی و موسس سلسله افشاریه نادر شاه افشار، در سال ۱۰۶۷ هجری شمسی در دستجرد از توابع درگز چشم به جهان گشود و به دلیل بیماری که موجب بدگمانی و رفتارهای ظالمانه وی با اطرافیان شده بود با تحریک برادر زاده­اش و همراهی برخی از یانش در سال ۱۱۲۶ ه.ش به قتل رسید. گشتی در آرامگاه نادر شاه افشار . اعضای باند ان داخل خودرو معروف به «نادر کلک» به اتهام 80 سرقت شناسایی ودستگیر شدند. نادر سلیمانی بازیگر پیش وت سینما و تلویزیون، ع ی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و از شهادت و عشق به وطن نوشت. در اتفاقی نادر در دنیای فوتبال، شب گذشته در لیگ رومانی، طی ۱۲ دقیقه ۳ پن ی از دست رفت. داوود توحیدپرست کارگردان سینما با بیان اینکه «مریم، خانم آقای نادر» جوانان را به ازدواج تشویق می کند از جزییات ساخت این اثر گفت. ادامه: «مریم، خانم آقای نادر»جوانان را به ازدواج تشویق می کند/ ی طنز درگذشت بانوی غزل ایران خانم را به دوستداران شعر وادب فارسی تسلیت می گوییم. بامداد (28 مردادماه) در سن 87 سالگی بر اثر ایست قلبی و تنفسی در بیمارستان پارس تهران درگذشت. او زاده 28 تیرماه سال 1306 در تهران، به خاطر سرودن غزل فارسی در وزن های تازه به «نیمای غزل» معروف است. سیمین خلیلی معروف به « » فرزند عباس خلیلی (شاعر، نویسنده و مدیر رو مه ا. بگذار خالصانه قبول کنیم کوچکیم تا بتوانیم بزرگ شویم،عوض شویم،رشد کنیم و دیگری شویم. بزرگ جایی برای تغییر ندارد.
نادر ابراهیمی

+دقیقا وقتی که بیش از همیشه برنامه م فشرده ست و کار دارم هوس چیزهایی را میکنم که اصلا راه ندارد که بتوانم انجامشان بدهم! هوس یک رمان از نادر ابراهیمی هوس ید هوس رنگ گلدان هام هوس طراحی هوس
خدایا..کا. یک میوه نادر در کهگیلویه و بویراحمد برای نخستین بار میوه بالنگ توسط یکی از شهروندان لنده ای پرورش داده و به ثمر نشست.
میوه بالنگ یکی از میوه های نادر و از خانواده لیمویی و شبیه سایر مرکبات که میوه بسیار متفاوت از سایر میوه ها بوده و در حد یک بزه کوچک قابل رشد خواهد بود. رییس بنیاد بیماری های نادر ایران گفت: متاسفانه معضل کمبود داروهای بیماران نادر خیلی جدی است و این افراد با مشکلات زیادی مواجه هستند. علی داودیان؛ رییس بنیاد بیماری های نادر ایران با بیان اینکه آمار دقیقی  از شیوع بیماری های نادر در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: ۶ هزار نوع بیماری نادر در سازمان بهداشت جهانی به ثبت رسیده است و از این ۶ هزار نوع بیماری ۲۰۰ نوع آن شیوع بیشتری دارد و تعداد مبتلایان به ۵۸۰۰ نوع  از این بیماری های نادر در جهان ممکن است؛ کمتر از انگشتان دست باشند.

۱۵۰ هزار نفر به عضویت انجمن بیماری های نادر درآمده اند او درباره وضعیت بیماران نادر در ایران گفت: در ایران ۵۸ نوع از ۲۰۰ بیماری نادر بررسی شده و از این میان ....


ادامه خبر
مورد داشتیم آقاهه به خانومش اس داده 30min صبر کن الان میام.
.
.
.
.
هیچی دیگه، الان سه ماهه خانوم گیر داده سیمین کیه؟
سیمین هر کجا هستی بیا یه خونواده رو از هم پاشوندی! دوستان هرکی این پستو دید به اشتراک بزاره سیمین زودتر پیدا شه! لیلا حاتمی در بین برترین بازیگرانلیلا حاتمی در بین برترین بازیگران , منتقدان وبسایت سینمایی «ایندی وایر»، فهرست بهترین بازی های ن بازیگر سینمای جهاندر قرن 21 را منتشر د.در این فهرست، بازی لیلا حاتمی در «ج نادر از سیمین» نیز به چشم می خورد. ایندی وایر لیلا حاتمی را برای بازیدر «ج نادر از سیمین» سزاوار دریافت جایزه اسکار می داند و در . در تصویر زیر نادر طالب زاده از اعضای ارشد ستاد ابراهیم رئیسی را می بینید که در حال گفتگو با یک مجری خارجی با پوشش زننده است. این ع در اینستاگرام همسر نادر طالب زاده منتشر شده است. نشست مدیرعامل باشگاه ملوان و نادر دست نشان در بندرانزلی برگزار و طرفین در کلیات با یکدیگر به توافق رسیدند. بامداد امروز ( ) بر اثر ایست قلبی و تنفسی دار فانی را وداع گفت. علی بهبهانی، پسر ارشد در گفت وگو با ایسنا گفت: با همه تلاش پزشکان، متأسفانه ساعت یک بامداد مادرم درگذشت. زاده ی سال 1306 در تهران است و از میان آثار او می توان به «سه تار ش ته»، «جای پا»، «چلچراغ»، «رستاخیز» و «یک دریچه » اشاره کرد. این ع آ ین جشن تولد وی بود .. روحش شاد ، یادش گ. نادر طالب زاده گفت: ماجرای نیمروز» بکر و دست نخورده ای است و از نگاه یک جوان به اتفاقات ۳۵ سال پیش پرداخته شده است. جلسه دیدار با مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر ایران به همت علوم پزشکی استان لرستان برگزار گردید. ی ریاست این در خصوص بنیاد بیماری های نادر ایران و گستره ی فعالیت های آن در سطح کشور و همچنین در عرصه ی بین الملل به سخنرانی پرداخت. مهاجم جوان بوروسیا دورتموند به بیماری نادر مبتلا شده که ممکن است منجر به خداحافظی او از میادین شود. قلعه نویی سرمربی تراکتور سازی امروز تبریز را به مقصد تهران ترک کرد تا در همایش بیماری های نادر حاضر شود. وی در این مراسم به عنوان سفیر بیماری های نادر معرفی شد. نوشته حضور سرمربی تراکتور سازی در… علی داودیان بنیانگذار بنیاد بیماری های نادر ایران  در آستانه  نهمین  سالگرد تاسیس  بنیاد، ساعت 18 امروز در اثر سکته قلبی در گذشت ------------------------------------------------سلام متاسفانه  مجبور به حامل بودن این خبر ناگوار هستیم ، با اینکه مدت زیادی از اشنایی ما  در رابطه با نادر اعلام بیماری میاستنی توسط ایشان نمیگذرد.. اما عمر این .
مراسم ختم نادر گلچین روز گذشته در مسجد جامع شهرک غرب با حضور هنرمندان برگزار گردید. یک کودک نوپای هندی که والدینش در روستایی دورافتاده، در شمال شرقی هند زندگی می کنند به دلیل ناهنجاری نادر آرام آرام بینایی خود را از دست می دهد. بدون شک نادر فلاح یکی از نقش پذیرترین بازیگران سینما و تئاتر ایران است که انواع و اقسام نقش ها را در های متفاوت تجربه و بدنه را در سینمای ایران بازی کرده است. ناصر بیگدلی مالک سینما «نادر» و دخترش که سال ها تجربه سینماداری و تهیه کنندگی را دارند، می گویند مجوز تغییر کاربری این سینمای قدیمی را دارند ولی هنوز تصمیمی برای سرنوشت آن نگرفته اند. «بیماری نادر» به بیماری هایی گفته می شود که دارای فراوانی کمتر از ۵ نفر در هر ۱۰ هزار نفر است. تاکنون بین ۵ تا ۸ هزار بیماری نادر توسط سازمان بهداشت جهانی به ثبت رسیده که ۵۸ نوع آن در ایران شیوع بیشتری… وسی نادر با رنگی عجیب! (ع ) تاپ ناپ: ayam cemani نام نوعی وس نادر و کم نظیر در جهان است که تمام اعضای بدنش مشکی رنگ است.

نام این وس که حتی داخل دهانش هم سیاه است از 2 کلمه ayam به معنی وس و tsemani که نام روستایی در جاوه مرکزی است. این نوع وس کم یاب در جنگل های اندونزی یافت می شود.

 وسی نادر با رنگی عجیب! (ع )

 وسی نادر با رنگی عجیب! (ع )

 وسی نادر با رنگی عجیب! (ع )
مراسم تشییع پیکر زنده یاد نادر گلچین روز یکشنبه دوم مهر ماه از مقابل تالار وحدت تهران برگزار می شود. رئیس اداره محیط زیست شهرستان سروآباد از تیمار و مداوای یک گونه جانوری نادر و بسیار کمیاب منطقه حفاظت شده الان و شاهو به نام 'تشی' خبر داد. نادر جعفری سرمربی پرسپولیس گناوه بار دیگر در شرایط سخت برای تیمش یک کار بزرگ انجام داد.