تراکتورسازی می تواند بازیکن جذب کند

به نقل از خبرگزاریها در مورد تراکتورسازی می تواند بازیکن جذب کند : تیم فوتبال نفت نوین در بازی مقابل تراکتورسازی نمی تواند از سه بازیکن خود استفاده کند. بعد از کش و قوس فراوان در خصوص تقسیم بازیکنان سرباز و حضور این بازیکنان در تراکتورسازی امروز تکلیف دو بازیکن برای پیوستن با این تیم مشخص شد. به گزارش "ورزش سه"، سینا عشوری بازیکن سابق ذوب آهن و حسین ماهینی بازیکن سابق پرسپولیس دقایقی پیش با تراکتور قرارداد امضا د و از نیم فصل در تراکتور بازی خواهند کرد. این دو بازیکن تا نیم فصل لیگ شانزدهم و تا پایان دوران سربازی برای تراکتورسازی بازی خواهند کرد. تراکتور خبرلری تراکتور خبرلری بهروز ی فرد در مورد خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال گفت: حیف شد. در این فوتبال بی ستاره کریمی تنها بازیکنی بود که هواداران به خاطرش به ورزشگاه می رفتند. فوتبال ما بازیکن خوب زیادی دارد اما ستاره ندارد. مسلماً نبود علی کریمی لیگ ما را کم تماشاگرتر می کند. واقعاً در فوتبال ما ی وجود ندارد که هوادار به خاطرش به ورزشگاه بیایید و کریمی . با توجه به اینکه استقلال دیگر نمی تواند برای ید سجاد شهباززاده اقدام کند، این بازیکن تصمیم دارد که به تراکتورسازی ملحق شود. دیدار تیم های فوتبال استقلال و تراکتورسازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
دیدار تیم های فوتبال استقلال و تراکتورسازی که از ساعت 15 و 15 دقیقه در تبریز و برابر تماشاگران پرشمار تبریزی آغاز شده بود، با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به نقل از ایسنا، گل استقلال را در این بازی آرش برهانی در دقیقه 2 به ثمر رساند. در این صحنه توپ پس از پرتاب اوت در یک رفت و برگشت به تیموریان رسید و این بازیکن هم توپ را به سمت دروازه ارسال کرد. آرش برهانی که در این لحظه جاگیری بسیار خوبی داشت، توپ را وارد دروازه میزبان کرد.

گل تراکتورسازی را نیز سعید دقیقی در دقیقه 66 وارد دروازه استقلال کرد. دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال به تراکتورسازی پیوست. سید حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال استقلال که سال گذشته به عنوان گلر دوم این تیم در چند مسابقه برای آبی پوشان به میدان رفت به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوست.

به گزارش فارس، این بازیکن که مشمول خدمت سربازی شده است پس از مذاکرات نهایی با تراکتورسازی با این باشگاه قرارداد 2 ساله امضا کرد.

باشگاه ملوان نیز خواستار حسینی بود اما این بازیکن با گیلان در لیگ برتر به توافق نرسید.

تیم استقلال تاکنون فرزین گروسیان را به عنوان سهیمه زیر 23 سال به خدمت گرفته است.این بازیکن در زمان مربیگری منصوریان دروازه بان تیم ملی امید بود. تیم فوتبال تراکتورسازی می تواند سه بازیکن آزاد را بعد از پایان فصل نقل و انتقالات جذب کند. تراکتورسازی اگرچه در نقل و انتقالات تابستانی نمی تواند بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد اما اگر برنامه های مدیران باشگاه برای حفظ بازیکنان کنونی به خوبی پیش برود، ترکیب تیم برای فصل بعد متعادل خواهد بود. اصلی ترین دغدغه سرمربی تراکتورسازی در خط دروازه خواهد بود؛ جایی که اخباری احتمالا حضور نخواهد داشت و بازیکن جدیدی نمی تواند به عضویت تیم دربیاید! از این رو دلیل اصلی محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات بازیکن در دو پنجره همین بود. فیفا حتی تراکتورسازی را به پرداخت مبلغ 320 هزار دلار بابت مطالبات این بازیکن محکوم کرد. اصلی ترین دغدغه سرمربی تراکتورسازی در خط دروازه خواهد بود؛ جایی که اخباری احتمالا حضور نخواهد داشت و بازیکن جدیدی نمی تواند به عضویت تیم دربیاید! کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ما تیم تراکتورسازی را در روزهای خوبش رها نکردیم، چه برسد به الان که نمی تواند بازیکن بگیرد. تراکتورسازی از دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم شده است که براین اساس نمی تواند بازیکن جدید به خدمت بگیرد، اما برای تمدید قرارداد بازیکنان فعلی اش مشکلی وجود ندارد سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: تراکتورسازی حداقل 8 جای خالی دارد که می توانیم به همین تعداد بازیکن بزرگسال جذب کنیم و از تمام حقوق قانونی خودمان از جمله بازیکن سرباز ، بازیکن آزاد و بازیکن خارجی استفاده می کنیم. سرمربی آرسنال تاکید کرد که نمی تواند پول زیادی ج جذب بازیکن جدید کند و حداکثر می تواند در تابستان سه بازیکن جدید به تیمش اضافه کند. هفته های پیش دو بازیکن تراکتورسازی با یکدیگر درگیر شدند. هافبک عراقی مدنظر باشگاه تراکتورسازی امروز پس از توافق با مسئولان این تیم قرارداد خود را امضا کرد. علا عبدا هرا پس از توافق با مسئولان تراکتورسازی برای حضور در این تیم قرارداد خود را امضا کرد.

به گزارش فارس، این بازیکن عراقی در خط هافبک بازی می کند. او سابقه حضور در مس کرمان را دارد و فصل قبل در تیم د وک عراق حضور داشت. بعد از حضور دیتمار م ع آلبانیایی این دومین بازیکن خارجی است که در فصل جدید به عضویت باشگاه در می آید.

باشگاه تراکتورسازی در نقل و انتقالات تابستانی هفدهمین دوره لیگ برتر می تواند حدود 13-14 بازیکن تاثیرگذار خود در لیگ شانزدهم را حفظ کند. جلسه شبانه مدیرعامل، سرمربی و بازیکنان تراکتورسازی باعث شد تا ۴ بازیکن لیست مازاد این تیم در جمع سرخپوشان تبریزی باقی بمانند. کاپیتان تراکتورسازی گفت: باید سر تا پای برخی بازیکنان تراکتورسازی که با مصدومیت بازی می کنند را طلا گرفت. پرسپولیس تا آغاز پنجره زمستانی مشکلی برای جذب بازیکن آزاد ندارد، اما این بازیکن نمی تواند یکی با شرایط سروش رفیعی باشد.اگر مهلت پنجره تمام شود و بازیکن فسخ نکرده باشد، تا نیم فصل بازیکن آزاد نیست ولی به محض اینکه پنجره باز شود، بازیکن آزاد می شود. نیمه دوم دیدار تیم های تراکتورسازی و پیکان در حالی آغاز شد که دو بازیکن تیم تراکتورسازی در میدان حضور پیدا نکرده بودند. بازیکن تونسی سابق تراکتورسازی تبریز دلیل شکایتش به فیفا را عدم پاسخگویی مسئولان باشگاه تراکتورسازی به تماس های او دانست. کمیته حل اختلاف فیفا حکم کارلوس کاردوسو بازیکن سابق و طلبکار تراکتورسازی را به این باشگاه ابلاغ کرد. مهاجم تیم تراکتورسازی نمی تواند این تیم را در دیدار مقابل سایپا همراهی کند. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند. کادرفنی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نظر دارد در نیم فصل دوم و برای تقویت این تیم برای لیگ قهرمانان آسیا چند بازیکن جدید جذب کند.
جذب بازیکنانی در خط دفاع، هافبک و حمله در دستور کار کادرفنی قرار دارد و رسول خطیبی قصد دارد با جمشید نظمی جلسه ای را برگزار کند و لیست بازیکنان مدنظرش را به مدیرعامل این باشگاه بدهد.
http://www.navad.net/newscontent.aspx?newsid=119833
استقلال در شرایطی به مصاف تراکتورسازی تبریز می رود که پنج بازیکن دو کارته در جمع نفرات این تیم وجود دارند، بازیکنانی که قلعه نوعی به وجود آنها در دیدار با تراکتور نیاز مبرم دارد و از طرف دیگر نمی تواند غیبت اجباری آنها در داربی تهران را تحمل کند.
امید ابراهیمی، جاسم کرار، حسین صادقی، خسروحیدری و . س رست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می گوید که تراکتورسازی پس از پایان محرومیتش از نقل و انتقالات می تواند بازیکن آزاد جذب کند. باشگاه تراکتورسازی بعد از پایان نقل و انتقالات اجازه جذب بازیکن آزاد را دارد. بر اساس قانون جدید سازمان لیگ تیم تراکتورسازی نمی تواند مربیان خارجی به خدمت بگیرد. با اینکه کمیته تعیین وضعیت بازیکنان چندی قبل اعلام کرده بود تراکتورسازی می تواند 3 بازیکن آزاد برای لیگ شانزدهم به خدمت بگیرد اما به نظر می رسد این مساله از سوی فیفا رد شود. برادر بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در غم از دست دادن برادرش عزاردار شد. حسین صادقی از ثبت شکایت این بازیکن از ۲ باشگاه استقلال و تراکتورسازی در ای اف سی خبر داد. سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد علی کریمی را به عنوان بازیکن از نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به فهرست نفرات تیمش اضافه کند. گفتنی است، حمید درخشان پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان، در مورد احتمال بازگشت علی کریمی به پرسپولیس، گفت: قصد دارم علی کریمی را به عنوان بازیکن در نیم فصل دوم به نفرات تیم خود اضافه کنم. وی اضافه کرد: البته . س رست تیم تراکتورسازی گفت: 2 بازیکن مصدوم تیم تراکتورسازی می توانند از هفته ششم تیم خود را همراهی کنند. با اعلام فیفا برای منع جذب بازیکن آزاد توسط تراکتورسازی امید عالیشاه نمی تواند برای این تیم به میدان برود. با اعلام فیفا برای منع جذب بازیکن آزاد توسط تراکتورسازی امید عالیشاه نمی تواند برای این تیم به میدان برود. مهدی محمدیان، علی طاهران و عارف آغاسی سه بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز به اردوی تیم ملی امید ایران دعوت شدند. بازیکن تونسی سابق تراکتورسازی تبریز دلیل شکایتش به فیفا را عدم پاسخگویی مسئولان باشگاه تراکتورسازی به تماس های او دانست.
تیم نفت تهران در دیدار امروز خود در مقابل تراکتورسازی با 6 بازیکن غایب در زمین حضور خواهد داشت. البته شهباززاده هم اکنون از باشگاه هایی مثل تراکتورسازی و ذوب آهن پیشنهادهای جذ دریافت کرده است و این بازیکن می تواند با حضور در این تیم ها دوباره اوج بگیرد و به مهاجم آماده سال های گذشته تبدیل بشود. دو بازیکن سابق تراکتورسازی بابت مطالبات مالی شان به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت د. دو بازیکن تراکتورسازی تبریز از دیگر تیم این شهر شکایت د. دو بازیکن تیم تراکتورسازی به خاطر داده های به دست آمده از جی‎پی اس از تمرین منع شده اند.
پیش وت تراکتورسازی و استقلال می گوید موفقیت تیم تبریزی در مصاف رودررو می تواند انگیزه ای… به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم تراکتورسازی تبریز در نقل و انتقالات نیم فصل اقدام به جذب دو بازیکن خارجی کرده است. کارت بازی عیسی اندوی دروازه بان سابق تیم ذوب آهن از کشور سنگال و رادامس مارتینز که اهل کشور برزیل بوده صادر شده و این دو بازیکن از دور برگشت قادر به همراهی تیم تراکتورسازی هستند. تیم تراکتورسازی تبریز در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور روز 13 بهمن مهمان تیم ملوان بندرانزلی است. بازی رفت دو تیم در تبریز با گل زودهنگام ادینهو به سود تراکتورسازی خاتمه یافته بود. با اعلام فیفا برای منع جذب بازیکن آزاد توسط تراکتورسازی امید عالیشاه نمی تواند برای این تیم به میدان برود. بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازی با پرسپولیس سخت است، اما مطمئناً هر تیمی که بتواند نظم و انضباط بیشتری را حفظ کند، می تواند دست پر از زمین خارج شود.