تردید در محرومیت آسیایی مهدى طارمی قانون عطف به ماسبق نمی شود

به نقل از خبرگزاریها در مورد تردید در محرومیت آسیایی مهدى طارمی قانون عطف به ماسبق نمی شود : مهدى طارمى بار دیگر نقش پررنگ خود در جمع شاگردان برانکو را به نمایش گذاشت تا از انتقادات هفته هاى اخیر فاصله بگیرد. محسن شریفیان می گوید با مهدى طارمی، حسین ماهینى و پیمان رجبى براى دیدن یک موسیقى محفلى مهمان بودند و در آ برنامه او ساز به دست گرفت و بچه ها شروع به خواندن د. پاسخ به ده پرسش پیرامون خصائص و اوصاف حضرت مهدى (علیه السلام) 1. پیرامون استمرا نظام ت
2- چگونگى تسخیر جهان با یاران معدود
3- نحوه پیروزى زمان(ع) بر سلاحهاى ویرانگر
4- مکان حضرت مهدى(ع) در غیبت کبرى
5- وظایف حضرت مهدى(ع) در عصر غیبت
6 - زندگانى شخصى حضرت مهدى(ع)
7- پیرامون ظهور جزئى حضرت مهدى(ع) در ایام غیبت کبرى
8- بحثى پیرامون امکان شرفیابى به خدمت حضرت عصر(ع) در غیبت کبرى
9 چگونگى غیبت حضرت مهدى(ع)
10- علت غیبت عصر(ع) با وجود آمادگى شرایط ظهور برای مشاهده پاسخ ها به ادامه رجوع کنید
سید مهدى رحمتى بابت پذیرفته نشدن درخواست فرجام خواهى محرومیتش به شدت شاکى شده و مسوولان فوتبال را… آرای هیأت عمومی دیوان مبنی بر ابطال مقررات به لحاظ خلاف شرع بودن، عطف به ماسبق می‏شوند. تاریخ رای نهایی: 1391/11/17 شماره رای نهایی: 9109970900702241
رای بدوی


رای دیوان

نظر به اینکه رأی شماره 62ـ 8 هیأت عمومی دیوان عد اداری مستند به اظهارنظر شورای نگهبان به لحاظ برخلاف شرع بودن ماده 15 آیین نامه اجرایی قانون لغو مالکیت اراضی موا. مدت حکومت زمان(عج) در احادیث از ۵ تا ۳۰۹ سال ذکر شده است. در برخى احادیث نیز مدتى ذکر نشده و گفته شده که مهدى(ع) هر اندازه که خدا بخواهد، باقى خواهد ماند. سید مهدى رحمتى بابت پذیرفته نشدن درخواست فرجام خواهى محرومیتش به شدت شاکى شده و مسوولان فوتبال را تهدید به افشاگرى کرد. مهدی مهدى ، ى است که به وسیله خدا تعیین مى شود. چون بشر ناتوان است که چنین ى را بشناسد؛ زیرا که مهدى مانند فردى از افراد بشر است . مهدى ، ى است که اجرا کننده تعلیمات همه انبیا و خواسته هاى همه اولیا خواهد بود.
مهدى ، بایستى دانشى نامتناهى داشته باشد، بینشى نامتناهى داشته باشد، استقامت نامتناهى داشته باشد، خستگى ناپذیر باشد، داراى بالاترین قدرت روحى باشد، رحمتى نامتناهى داشته باشد، مهربان و دوست خلق باشد، پاکیزه از کینه و عقده روحى باشد، خلق در نظر او ی ان باشند، آن قدر در عد و دادگرى پیشرفته باشد که نگذارد پوست ارزنى از دهان مورى گرفته شود، و انى که باقى خواهند ماند، یا از ترس خواهد بود و یا از طمع ، و هر دوى اینها با عد و دادگرى او سازگار نیست . کتاب «سینما و من؛چگونه به سینما راه یافتم» نوشته مهدى فخیم زاده، وارد بازار نشر شده است. مقاله حاضر، نگاهى است کوتاه به معرفى و شناسایى حضرت مهدى علیه السلام . هدف از این مقاله، اثبات ولادت مهدى علیه السلام و تعیین مصداق آن حضرت است . انتخاب این موضوع از آن جهت‏شایان توجه است که امروزه شبهاتى در باره اصل ولادت آن حضرت مطرح شده و علاوه بر کتابها و مقالات مستقلى که در این باره نوشته شده است، چندین سایت اینترنتى نیز براى ت یب شخصیت‏حضرت مهدى علیه السلام و تحریف منابع اصیل ى فعالیت جدى دارند . از این رو، بر پژوهش‏گران و محققان ى لازم است در برابر چنین اقداماتى ت ننشسته و قلم و زبان خود را در دفاع و حمایت از ریشه‏دارترین مساله ى و امیدبخش‏ترین عنصر اعتقادى شیعه، به کار گیرند .
 مهدى علیه السلام از نگاه اهل سنت مهدى طارمى یک مهاجم غیر قابل پیش بینی است که سخت ترین توپ ها را تبدیل به گل می کند اما از زدن گلهای راحت عاجز است. این تساوی بدون گل در ورزشگاه مقابل لخویا قطر در حالی رقم خورد که بار دیگر مهدی طارمی ، ضربه پن ی خود را از دست داد. در پرسپولیس این قانون وجود دارد که هر ی از حریفان پن ی بگیرد، خودش حق زدن ضربه آن پن ی را ندارد اما طارمی که مقابل الریان و لخویا قطر در مرحله گروهی و حالا هم مرحله یک هشتم نهایی، پن ی گرفت، خودش نیز پشت ضربه ایستاد و البته. مهدى تو دستشویى بود و داشت دستهاشو میشست سعید- مههههههههدى؟؟؟؟ مههههههدى؟؟؟ مههههههههههههههدى؟؟ مهدى- اووووو چ خبرتههه؟؟! سعید- ادامسسسسسم ادامسممم !!!! مهدى- واااا ادامست چى؟ : سعید- نیست نیست!مهدى- جیگرم جیگرم جیگرم : چند بار میگى؟؟ چند بار میگى؟ چند بار میگى؟؟ سعید- اذیت نکن ادامسم کجاست؟! مهدى- من از کجا بدونم؟ : سعید- خب نیست مهدى. ابو مهدى ال در دیدار با مقتدى صدر، او را در جریان آ ین تحولات و پیشروى هاى عملیات آزادسازى استان نینوا قرار داد.

مرحوم حاجى نورى راجع به جزیره خضراء روایتى نقل کرده است . یکى از فواید محضر شریف علامه شعرانى این است که ایشان باز حاشیه اى در اینجا دارند که ما آن حاشیه را در هزار و یک نکته آوردیم . ایشان مى فرمود که : جزیره خضراء الان هم هست . از بلاد اندلس است . جزیره اى است خیلى سبز و م . نوعا جزیره ها خضراء هستند.ولى آن جزیره ویژگى خاصى دارد. مهدى فاط. بسم الله الرحمن الرحیم
شیعه‏ى یه، بر این باور است که
1_ مهدى (روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداه) دوازدهمین از ائمه‏ى اطهار (علیهم‏السلام) است;
2_ایشان، پا به عرصه‏ى گیتى گذاشته و در حال حاضر، در این پهناى هستى، حیات دارد ولى از دیدگان پنهان است;
3_ شه‏ى ناب مهدوى، با این خصوصیات، از ضروریات مذهب تشیع بوده و هر گ. وم طول عمر از نظر اجتماعى که ثابت شد مهدى نوعى، استحاله وجودى دارد و وقوعش غیر ممکن است و ثابت شد که مهدى، شخصى است معین و بایستى وجود خارجى داشته و از دودمانى پاکیزه ریشه گرفته باشد و چون نظیر خاندان رسول خدا صلى الله علیه و آله خاندانى در فضیلت و طهارت یافت نشده و نمى شود و بایستى مهدى از این دودمان باشد و او خلیفه دوازدهم آن حضرت است. پس بایستى حضرت بارى تعالى به مهدى، طول عمرى عنایت کند که هر وقت، زمان مساعد ظهورش گردید و بشر شایسته عدل جهانى و ایمان جاودانى گردید، مهدى قیام کند و پرچم عدل خدایى را در سراسر گیتى به اهتزاز آورد و خواسته فطرى بشریت را بدو عطا کند و غایت از ارسال انبیا را محقق سازد. استکبار جهانى و مهدى باورى نظام سلطه جهانى و جبهه استکبار براى استمرار بخشیدن به نفوذ و تسلط و حفظ منافع نامشروع خود، با دقت فراوان، امکانات و نقاط قوت جهان را زیر نظر دارد تا آن ها را به دقت شناسایى کرده و نابود سازد. عبدالصمد ابراهیمی مهدی طارمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به خبر محرومیت چهار ماهه مهدی طارمی واکنش نشان داد. بزرگترین آرزوهای فوتبالی طارمی با محرومیت چهار ماهه اش شاید به باد برود. مهدى طارمى همانند بازی هاى گذشته موقعیت هاى زیاد گ نى را برابر الوحده امارات هدر داد اما پایان شیرینى براى خود و پرسپولیس رقم زد. طارمى در دقایق ابتدایى پاس گل اول تیم پرسپولیس را به وحید ى داد اما… احتمال دارد با تصویب پیشنهاد کمیته مسابقات قانون محرومیت بازیکنان به دلیل دریافت کارت زرد تغییر کند. در گذشته یک نمونه داشتیم که مثل طارمی بود و تعلیق برایش پیش آمد. البته اسم آن تعلیق نیست، با توجه به اینکه محرومیت در اتاق حل اختلاف فیفا صورت گرفته و هنوز به کمیته انضباطی نرفته،احتمال دارد فعلا محرومیت تعلیق شود. همشهری آنلاین: خاطره مهدى پاکدل از واکنش یک دختربچه پس از تماشاى «تنگه ابوقریب» را در جشنواره فجر ببینید. کارلوس کی روش که روز گذشته عنوان کرده بود محرومیت چهار ماهه مهدی طارمی از بازی اتفاقی شرم آور است و به فوتبال ایران و تیم ملی ضربه می زند، امروز هم با انتشار پیامی در خود مجددا به این اتفاق… مقاله ای پیرامون آ ا مان و مهدى علیه‏ السلام لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 15   مقاله ای پیرامون آ ا مان و مهدى علیه‏السلام به انگیزه انتشار کتاب « ‏مهدى، علیه‏السلام، از ولادت تا ظهور» نوشته سید محمدکاظم قزوینى، ترجمه حسین فریدونى ظهور موعود الهى و منجى بشر متضمن دو عنصر اساسى و ب. اگر cas دلایل طارمی و باشگاه را بپذیرد شاید پرسپولیس صاحب این شانس شود که از محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی فرار کند. صمد ابراهیمی که طارمی بوده می گوید این محرومیت اعمال نمی شود. مهدى شخصى ، نه مهدى نوعى برادران اهل سنت در رابطه با مهدى موعود « مى‏گویند: ما به مهدى نوعى عقیده داریم. به عبارت دیگر ما منکر موعود نیستیم . احادیثى که از رسول خدا(صلی الله علیه واله)درباره او صادر شده مورد قبول ماست ولى مى‏گوییم، او هنوز متولد نشده و معلوم نیست چه ى است اما در آینده متولد مى‏شود و بعد از برزگ شدن قیام مى‏کند و حکومت جهانى واحد تشکیل مى‏دهد. او از نسل فاطمه واز فرزندان حسین (علیه السلام)است. (4)
مثلا شبراوى شافعى در الاتحاف (5) مى‏گوید: شیعه عقیده دارد مهدى موعود که احادیث صحیحه در رابطه با او وارد شده ، همان پسر حسن عسکرى خالص است و در آ ا مان ظهور خواهد کرد ولى صحیح آن است که او هنوز متولد نشده و در آینده متولد شده و بزرگ مى‏شود واو از اشراف آل البیت الکریم است.»
«ابن ابى الحدید» در شرح نهج‏البلاغه (6) ذیل خطبه‏16 مى‏گوید:
«اکثر محدثین عقیده دارند مهدى موعود از نسل فاطمه(علیها السلام) است و اصحاب ما معتزله آن را انکار ندارند و در کتب خود به ذکر او تصریح کرده‏اند و شیوخ مابه او اعتراف کرده‏اند. فقط فرق آن است که او به عقیده ما هنوز متولد نشده و بعدا متولد خواهد گردید.
ناگفته نماند که: اهل سنت‏بر این گفته خود دلیلى از احادیث‏یا آیات نیاورده‏اند. فقط شهرتى است که در میان ایشان به وجود آمده است و این از نتایج منزوى شدن اهل بیت(علیهم السلام)و برگشتن خلافت ى از آنهاست چنانکه در مقدمه مقاله به آن اشاره شد. وانگهى احادیث منقوله در کتب اهل سنت عینا عقیده شعیه را مى‏رساند و در آن احادیث مى‏خوانیم که: مهدى موعود(علیه السلام) دوازدهمین از ائمه دوازده‏گانه و نهمین فرزند حسین(علیه السلام) و چهارمین فزرند رضا(علیه السلام) و فرزند بلافصل حسن عسکرى(علیه السلام) است. و نیز روایات اهل سنت مى‏گویند که آن حضرت در سال 255 هجرى در نیمه‏شعبان در شهر سامرا از مادرى به نام نرجس به دنیا آمده است. بنابراین شیعه و اهل سنت در مهدى موعود شکى ندارند و هر دو عقیده به مهدى شخصى دارند. منتها، دورانهاى تاریک و انزواى اهل بیت و عصر حکومت‏سیاه بنى‏امیه و بنى‏عباس مانع از آن شد که اهل سنت چیزى را که در کتابهاى خود نوشته و نقل کرده‏اند در میان خود شهرت بدهند و مانند شیعه منتظر آمدن مهدى شخصى(علیه السلام) باشند.

اتفاق مسلمانان بر اعتقاد به ظهور حضرت مهدى‏علیه السلام آشکار مى‏شود، چون روایات متواتر بشارت به این ظهور، از نقل شده است. در اینجا ممکن است براى هر مسلمانى این پرسش مطرح شود که اگر روایتهاى بشارت به ظهور حضرت مهدى‏علیه السلام در آ ا مان، این چنین نزد علماى آشکار و واضح است که صحت آنها را قطعى دانسته و به تواتر آنها تصریح کرده‏ان. محسن مسلمان و مهدى طارمى که رفاقت بسیار با یکدیگر دارند، در یکی از روزهای اعتصاب پرسپولیس به تماشای تئاتر کمدی «پپرونى براى دیکتاتور» با بازى پژمان جمشیدى و محسن کیایى نشستند. محرومیت مهدی طارمی مهاجم ملی پوش پرسپولیس چند ماه دیگر به پایان می رسد. نیمه شعبان والپیپرهای تولد زمان(عج) ( نیمه شعبان )
سلام بر مهدى، خورشید جانها و امید انسانها.
مهدى، یادگار ان، خلاصه ابراهیم، عصاره محمّد، و زنده کننده سنّتهاست.
نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان مهدى در ظلمتِ تاریخ است.
پیروان قائم آل محمد، همچون او اهل قیام و انقلابند.
مهدى (عج)، کعبه مقصود و قبله موعود امّتهاست.
غیبت کبرى‏، دوره آزمایش منتظرانِ راستینِ حضرت مهدى است.
وقتى نیمه شعبان مى‏رسد، گلواژه‏هاى «انتظار»، «ظهور»، «فَرَج»، «حکومت جهانى»، «قسط و عدل»، «دیدار» و «مهدى» مى ‏شکفد.
نیمه شعبان، عید منتظران وراثت زمین براى مستضعفان و ش ت سلطه‏ هاى جباران است.
نیمه شعبان، افروختن چراغ شوق در دل شیعیان و امید دادن به محرومان است. محرومیت طارمی هرچه ضربه بزرگی به پیکره تیم در مسیر آسیایی بود اما محاسنی هم برای بقیه در تیم داشته است. متن حکم محرومیت پرسپولیسمتن حکم محرومیت پرسپولیس , حکم محرومیت و جریمه مالی مهدی طارمی توسط کمیته حل اختلاف فیفا به فدراسیونفوتبال ایران ابلاغ شده است.نکته جالب در این حکم این است که مبلغ 789500 یورو به عنوان جریمه ش تن قرارداد در نظر گرفته شده متوجه مهدیطارمی است اما باشگاه پرسپولیس در پرداخت آن مسئولیت مشترک با این بازیکن دارد.آنچ.
آزمون به محرومیت چهار ماهه طارمی واکنش نشان داد و با انتشار پستی در اینستاگرام برای او پیامی… از دست دادن پن ی توسط طارمی واکنش های زیادی از سوی هواداران این تیم داشت. به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از خبرآنلاین؛ مهدی طارمی در دو بازی از سه دیدار آسیایی که پرسپولیس این فصل در برگزار… باشگاه فولاد مبارکه ان در خصوص محرومیت مهدی طارمی و سوالاتی که در مورد بازی این بازیکن در مقابل ان پیش آمده اطلاعیه ای را صادر کرد. شایعه امروز درباره احتمال محرومیت بیشتر مهدی طارمی با واکنش وی مواجه شد. فدراسیون فوتبال، درباره محرومیت طارمی بی اطلاع است. بسمه تعالی سلام بر مهدى(ع)، خورشید جان ها و امید انسان ها. مهدى(ع)، یادگار ان، خلاصه ابراهیم، عصاره محمد، احیا و زنده کننده سنت هاست. نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان مهدى(ع) در ظلمت تاریخ است.روز پنجشنبه مورخه 93/03/22 ازساعت 21:00الی 22:30 جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور فرمانده محترم ناحیه خداآفرین و ریاست محترم تبلیغات ی شهرستان کلیبر در مسجدجامع شهرک خداآفرین برگزارگردید. دراین جشن باتلاوت کلام اله مجیدتوسط قاری محترم جبار شاهی فردمراسم شروع شد ... گفتارى از زندگى پر فیض مهدى (عج) قیام جهانى‏ ظهور و قیام حضرت مهدى صلوات الله علیه یک جریان منطقه‏اى و قومى نیست، بلکه یک مسأله جهانى و همگانى است، النهایه، این مسأله در جهان تشیع بیشتر شکل گرفته و ارادتمندان آن حضرت پیوسته در انتظار ظهور وى هستند و از وجود مبارک و دعاهاى نافذ و توجهات عالیش در زمان غیبت استفاده‏ها مى‏کنند.
ظهو. شرایط زمان تولد زمان (عج) شرایط عادى نبود، زیرا طبق روایات منقول از (ص) مهدى آل محمد (ع)ـ آن که ستمگران را نابود و زمین را پر از عدل و داد مى کند ـ فرزند حسن عسکرى (ع) است. از این رو دستگاه خلافت عباسى حسن عسکرى (ع) را در شهر سامرا تحت نظر داشت، و منتظر بود تا اگر فرزندى از ایشان به دنیا آید، او را بکشد، همان گونه که فرعون، در کمین بود تا اگر. محرومیت مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس حس هواداران پرسپولیس را عصبانی کرده است اما طارمی همچنان معتقد است رای قابل برگشت است. پیش وت باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه ریزه اسپور قصد شکایت از طارمی را نداشت اما چند وطن فروش برای گرفتن پول کاری د تا طارمی محروم شود. حضرت مهدى(عجل الله تعالی فرجه الشریف) یگانه فرزند حضرت حسن عسکرى(علیه السلام) است که در روز پانزدهم شعبان سال 255 هجرى قمرى در شهر سامرا چشم به دیدار جهان گشود. به خاطر شرایط خاص عصر مهدى (علیه السلام)، مردم - جز چند تن از خواص - حضرت را ندیده بودند. کار به این منوال گذشت، تا روز درگذشت یازدهم فرا رسید، یعنى روز هشتم ماه ربیع الاول سال 260 . طارمی در دور یک شانزدهم نهایی سال 2015 در تاریخ 26 می مقابل الهلال از زمین مسابقه ا اج شده بود و از آنجایی که باید در اولین مسابقه این محرومیت اعمال شود، این محرومیت با توجه به غیبت پرسپولیس در فصل گذشته به لیگ قهرمانان امسال انتقال پیدا کرده http://www.varzesh11.com/images/news/mehdi-taromi-11794.jpg وبلاگ هواداران پرسپولیس: مهدی طارمی مهاجم بوشهری پرسپولیس که امروز به طور غیرمنتظره در ترکیب قرمزپوشان قرار گرفت تک گلش را در دقیقه 71 به ثمر رساند.

طارمی دومین بازیکن بوشهری تاریخ پرسپولیس است که برای قرمزپوشان گل می زند.

پیش از طارمی، حسین ماهینی که او هم در ترکیب امروز پرسپولیس حاضر بود برای پرسپولیس گل زده است. باید از مسئولان باشگاه پرسپولیس پرسید که؛ نتیجه این همه تلاش برای بخشش جریمه طارمی این بود که او اعلام کند در دوران محرومیت پرسپولیس قصد تمدید قرارداد با این باشگاه را ندارد آن هم در شرایطی که خود او باعث و بانی این محرومیت بوده؟ باشگاه پرسپولیس تاکید کرد هنوز حکمی از سوی فیفا مبنی بر محرومیت مهدی طارمی به این باشگاه نرسیده است.