ترفندهایی که یک روز زندگیتان را نجات می دهد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ترفندهایی که یک روز زندگیتان را نجات می دهد : دوره بازآموزی نجات در جاده برگزار شد. در این دوره که بمدت دو روز در مجموعه اداری امدادی هلال احمر اردکان برگزار شد بیش از 40 نفر از امدادگران و نجاتگران فعال در پایگاه های نجات بین شهری؛ مباحث مختلف مربوط به نجات در حوادث جاده ای و ترافیکی از قبیل: دستورالعمل اداره پایگاه، کمکهای اولیه، آشنایی با تجهیزات آمبولانس، رهاسازی و نجات مص. گروه های امداد و نجات کوهستان و هوایی جمعیت هلال احمر استان کوهنورد ضایعه نخاعی شده براثر سقوط از کوه پراو را نجات دادند. رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادگران در 14 روز اجرای طرح نوروزی جان 2 هزار و 412 تن را از حوادث نجات دادند. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: یک خانواده گرفتار در منطقه کویری حوالی ماهان نجات یافت. ایسنا نوشت: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان از نجات 16نفر از سیلاب در م آباد خبر داد. ایسنا نوشت: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان از نجات 16نفر از سیلاب در م آباد خبر داد. فرماندار خاش گفت: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در عملیات امداد و نجات یک خانواده 6 نفره اهل سراوان را از خطر فرو رفتگی در گل و لای نجات دادند. چهار نفر در ارتفاعات کوه دراک توسط تیم تخصصی امداد و نجات کوهستان آتش نشانی شیراز نجات یافتند.
ابتکار جالب این پیرزن باهوش جانش را نجات داد  با گمشدن پیرزنی در جنگل  او با انجام کاری بسیار جالب محل گمشدن خود را برای بالگرد نجات نشان دهد یک پیرزن که در جنگل گم شده بود دست به اقدامی جالب زد و خودش را که در جنگل گم شده بود نجات داد.یک پیرزن 72 ساله یی برای نجات از جنگل های آریزونا پس از حدود 9 روز دست به ابتکار جالبی زد که . مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: فرشتگان نجات 125 همدان شامگاه ب در یک عملیات حساس و نفسگیر موفق شدند 8 شهروند را از محاصره سیلاب نجات دهند. دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: امروز یک جبهه نجات در کشور داریم که درجنگ به داد ت رسید. همین جبهه نجات، سازندگی را بعد از جنگ سرلوحه قرار داد. جبهه نجاتی که اصلاحات را درکشور آغاز کرد و امروز بر قامت اعتدال و تدبیر به میدان آمده است. امید است که با رای مردم این جبهه نجات همچنان برای کشور آینده ساز باشد. آئین نامه جدید انضباطی فدراسیون نجات غریق *وظایف مدیران است *وظایف سر منجی *وظایف منجی غریق [email protected] ************** **جزوه آموزش کامل علائم و ارتباطات غیر کلامی در نجات غریقبرچسب ها: نجات غریق , آموزش کامل , عضو هیات علمی علوم پزشکی یکی از اشتباهات بزرگ در مواجه با گرما زدگی را خوراندن شربت به فرد گرما زده دانست. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان از نجات جان پسربچه ۴ ساله ا یی که در کانال آب غرق شده بود خبر داد. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان از نجات 16نفر از سیلاب در م آباد خبر داد. یک جوان اهل بندر انزلی که برای نجات کودک 6 ساله یک خانواده مسافر وارد دریا شده بود پس از نجات کودک از دریا بازنگشت. بی احتیاطی در حین کار، سقوط کارگر میانسال به عمق چاه ۲۰ متری را رقم زد با حضور نجات گران آتش نشانی کارگر ۵۰ ساله که به شدت از ناحبه کمر آسیب دیده بود از داخل چاه نجات یافت. رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اقدامات این حوزه در طرح ملی امداد و نجات سال 96 خبر داد. فرمانده نجات کوهستان آتش نشانی تهران گفت:مرد سالخورده ای که در کوه های شمال تهران دچار مصدومیت شده بود با تلاش گروه امداد و نجات کوهستان آتش نشانی نجات یافت. رئیس سازمان امداد و نجات گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروزی را تشریح کرد. ایلنا نوشت: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت دو کوهنورد دانمارکی که در ارتفاعات 3700 متری دچار اسپاسم عضلانی و مشکل تنفسی شده بودند توسط تیم های امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر نجات یافتند. با تولید نمونه اولیه یک ربات امداد و نجات به نام e۲-dr امیدواری ها برای نجات جان مصدومان و سانحه دیدگان بلایای طبیعی بیش از گذشته افزایش یافته است. مردم شیروان در مجلس شورای ی، گفت: ما سرزمینمان را از جنگ نظامی می توانیم نجات دهیم اما با روند کنونی از جنگ اقتصادی و ارزی نمی توانیم نجات دهیم. آتش نشانان تبریزی موفق شدند در یک عملیات امداد و نجات، زن میانسالی را از میان دود و آتش یک ساختمان 5 طبقه نجات دهند. رئیس فدراسیون غریق نجات کشور تعداد گردشگران نجات یافته از حوادث دریا و غرق شدگی در 10 سال اخیر را 80 هزار نفر عنوان کرد. جان کودک دو ساله که در سرما مانده بود، توسط سگ قهرمان نجات پیدا کرد. سگی که جان بچه ای را نجات داد +تصاویر

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: مرکز جستجو و نجات دریایی این مجموعه و امداد پزشکی مستقر در چابهار منجر به نجات ۹ صیاد سرنشین یک قایق صیادی در آب های دریای عمان شد. معاون عملیات سازمان امداد و نجات، از نجات ۴۰ خانم باردار از برف و کولاک در روزهای اخیر خبر داد. مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: مرکز جستجو و نجات دریایی این مجموعه و امداد پزشکی مستقر در چابهار منجر به نجات ۹ صیاد سرنشین یک قایق صیادی در آب های دریای عمان شد. آتش نشانان تبریزی موفق شدند در یک عملیات امداد و نجات، زن میانسالی را از میان دود و آتش یک ساختمان 5 طبقه نجات دهند. فرمانده عملیات نجات سازمان آتش نشانی دزفول از نجات جان ۱ جوان ۲۳ ساله اهل آبادان از مرگ حتمی در رودخانه دز این شهرستان خبر داد. رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل گفت: یکی از اعضای گروه کوهنوردان لهستانی که به قصد صعود زمستانی به قله دماوند ، دچار سانحه شده بود با تلاش نجاتگران تیم امداد و نجات کوهستان این جمعیت نجات یافت. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: کودک ۴ ساله ا یی از کانال آب نجات یافت. رئیس هیئت غواصی و نجات غریق استان همدان از برگزاری کلاس نجات غریق درجه 1و2 آقایان و بانوان دراستان خبرداد.
فرمانده چینی عملیات امداد و نجات نفتکش ایرانی سانچی احتمال نجات جان دریانوردان ایرانی حاضر در این… معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان ۵ نفر صیاد توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار درآب های دریای عمان خبر داد. همشهری آنلاین: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، گفت: ۲۲ استان کشور تحت تاثیر برف و کولاک قرار دارند که عملیات امداد و نجات در این مناطق در حال انجام است. محمدرضا بهرامی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از آماده باش و استقرار تیم های غواصی، نجات کوهستان و تیم های عملیات ویژه در مناطق خوش آب وهوا و تفرجگاه های قم در روز طبیعت خبر داد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای امدادی هلال احمر صبح امروز 2 نفر گرفتار برف در تفتان خاش و یک شهروند گرفتار آوار در ایرانشهر را نجات دادند. کشتی های نجات تنها ظرف یک روز (پنجشنبه) در آب های اطراف لیبی بیش از ۱۰۰۰ مهاجر غیرقانونی را نجات دادند. با حضور به موقع آتش نشانان فرد گرفتار در دود و اتش نجات پیدا کرد. لحظه نجات فردی که در سیل گرفتار شده بود را مشاهده می کنید. مرد چینی همسرش را که قصد خود کشی داشت به روش جالبی نجات داد. با تلاش ۵ شناور امداد و نجات دریایی، ۳۸ مسافر کشتی مسافری در ۱۰ مایلی کانال بندر بوشهر از غرق شدن نجات یافتند. معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: تیم عملیاتی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار در ۲۴ ساعت گذشته موفق به نجات جان ۷ نفر صیاد در آب های دریای عمان شدند. ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: نجات دهنده دنیایی و ا وی مسلمانان و جوامع ی است فردی که قصد خودکشی داشت، با حضور به موقع مأموران از مرگ نجات یافت. تیم های امدادی هلال احمر دو مرد را از شنای مرگ در سد لگزی نجات دادند. یک شهروند طبیعت دوست جغد شاخداری را ازمرگ نجات داد. مسابقات نجات تخم مرغ با حضور ۳۲ تیم دانشجویی در دانشکده ی تفرش برگزار شد.