تروریستی علیه زائران تروریستی علیه

به نقل از خبرگزاریها در مورد تروریستی علیه زائران تروریستی علیه :

بازگشت 930 هزار زائر به کشور تا صبح امروز/ خنثی سازی چند تیم تروریستی در جریان مراسم اربعین حسینی مجید آقاباباییدبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع)  درباره تامین امنیت زائران نیز گفت: چندین تیم تروریستی به صورت گروهی یا انفرادی قصد انجام عملیات تروریستی علیه زائران را داشته اند که با هوشیاری ، پلیس و نیرو های مردمی عراق، اقدامات این گروه های تروریستی خنثی شده است.
منابع خبری از انفجار تروریستی در شهر دمشق و شهادت شماری از زائران حرم حضرت سکینه(س) گزارش دادند. به گزارش شیعه ویوز ، اخیرا در عربستان سعودی کت در مورد مولای متقیان، حضرت أمیر المؤمنین علی علیه السلام منتشر شده که ظاهرا موضوع این کتاب تاریخ فتح خیبر است و این مسأله را مورد بحث و بررسی قرار می دهد اما آنچه که تعجب برانگیز است این است که در تصویر جلد این کتاب پرچم گروه تروریستی – تکفیری در آن نمایان است و این پرچم را در دست مبارک حضرت علی بن طالب علیه السلام قرار داده اند !! عربستان سعودی حامی سرسخت مالی و تسلیحات گرو تروریستی بوده و یکی از به وجود آورندگان این گرو تکفیری میباشد اما اخیرا مقامات مختلف و وه این رژیم تلاش کرده اند خود را مخالف شدید نشان دهند با انتشار این تصویر بر روی جلد این کتاب، عربستانی ها تلاش می کنند گرو تروریستی را به شیعیان و مولای متقیان نسبت دهند تا خودشان جا خالی کنند !! 1- زیارت حضرت رضا (علیه السلام) افضل و برتر از زیارت سیدال (علیه السلام) است : حضرت عبدالعظیم حسنی فرمود: به حضرت جواد علیه السلام عرض که به زیارت قبر حضرت سیدال علیه السلام مشرف شوم یا به زیارت پدرتان .
فرمود: اندکى درنگ کن ؛ سپس داخل اندرون شد بعد - در حالى که اشکهایش بر رخسارش جارى بود - خارج شد و ... سپس فرمود: زائران حسین علیه السلا. گروه تروریستی اخیرا ویدئوی تبلیغاتی را درباره شبه نظامیان چینی عضو این گروه منتشر کرده که خبر از افزایش تهدید تروریستی علیه پکن می دهد. صبح امروز تروریست های تکفیری دو بمب را در یکی از اتوبوس های حامل زائران در مقبره «باب الصغیر» در محله الشاغور در دمشق منفجر د که این انفجار تروریستی 160 شهید و زخمی بر جای گذاشت. به گزارش شیعه آنلاین، اخیرا در عربستان سعودی کت در مورد مولای متقیان، حضرت أمیر المؤمنین علی علیه السلام منتشر شده که ظاهرا موضوع این کتاب "تاریخ فتح خیبر" است و این مسأله را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

اما آنچه که تعجب برانگیز است این است که در تصویر جلد این کتاب پرچم گروه تروریستی – تکفیری « ت ی عراق و شام» موسوم به " " در آن نمایان است و این پرچم را در دست مبارک حضرت علی بن طالب علیه السلام قرار داده اند.

لازم به ذکر است تا کمتر از یک هفته پیش، عربستان سعودی حامی سرسخت مالی و تسلیحات گرو تروریستی " " بوده و یکی از به وجود آورندگان این گرو تکفیری اما طی یک هفته اخیر مقامات مختلف و وه این رژیم تلاش کرده اند خود را مخالف شدید نشان دهند.

شاید بتوان گفت که با انتشار این تصویر بر روی جلد این کتاب، عربستانی ها تلاش می کنند گرو تروریستی را به شیعیان و مولای متقیان نسبت دهند تا خودشان جا خالی کنند. به نقل از شبکه العراقیه، این عملیات تروریستی قصد داشت زائران حسینی را در این منطقه مورد هدف قرار دهد. "سعد معن" سخنگوی فرماندهی عملیات بغداد گفت: " نیروهای مبارزه با تروریسم امروز صبح توانستند تعدادی از تروریست های جنایتکار را دستگیر و خودروی آنها را توقیف کنند. او گفت آنها در حالی دستگیر شدند که قصد داشتند خودروی خود را برای سوء قصد به زائران اربعین حسینی بمب گذاری کنند. به گزارش شیعه آنلاین، پاپ واتیکان در اقدامی عجیب، طی اظهاراتی در مورد قتل عام یان در و عراق گفت: قتل عام یان در محکوم است و سازمان های بین المللی باید هر چه سریعتر پیگیر این موضوع باشند. گفتنی است، پاپ مدعی شد که باید جلوی اقدامات تروریستی گروه های تکفیری علیه یان در گرفته شود. نکته جالب و تجعب برانگیز این است که پاپ در خصوص قتل عام ی. معاون بیمه مرکزی با تشریح جزئیات حق بیمه ۱۶هزارتومانی زائران اربعین حسینی،به پوشش حوادث تروریستی و درگیری های داخلی عراق در قالب این بیمه اشاره کرد و گفت: بیمه ایران با ترک مناقصه انتخاب شد. مدیر عتبات سازمان حج و زیارت با اعلام اسامی مجروحان حادثه تروریستی ناصریه عراق گفت: اطلاع دقیقی از شهادت زائران ایرانی در دست نیست و همکاران ما در حال بررسی هستند. منابع امنیتی استان واسط در شرق عراق امروز (پنجشنبه)اعلام د: یک حمله تروریستی به زائران اربعین حسینی در بخش الصویره در شمال استان واسط خنثی شد. در بیانیه جدید صادر شده از سوی گرو تروریستی " "، این گرو به جنگجویان خود دستور داد که هر منطقه ای را فتح می کنند، بعد از تسلط بر آن، همه دختران منطقه را کنند!
به گزارش شیعه آنلاین، گرو تروریستی – تکفیری « ت ی عراق و شام» موسوم به " " که هر روز با جنایت و اقدامی جدید، خود را به تیتر اول رسانه های مختلف عرب زبان و گاهی رسانه های بین المللی تبدیل می کند، در اقدامی جدید با صدور بیانیه ای شرم آور در زمینه دختران، یک بار دیگر خود را به اصلی ترین خبر رسانه های جهان عرب تبدیل کرد.

تا پیش از این، انواع جنایت ها از جمله ب سر، کشتن از طریق تیراندازی، قطع دست، ب زبان، به صلابه کشیدن افراد و حتی سنگسار را از سوی نیروهای گرو تروریستی – تکفیری " " شاهد بوده ایم.

اما در بیانیه جدید صادر شده از سوی گرو تروریستی " "، این گرو به جنگجویان خود دستور داد که هر منطقه ای را فتح می کنند، بعد از تسلط بر آن، همه دختران منطقه را کنند!

در اینجا نسخه ای از بیانیه صادر شده از سوی گرو تروریستی " " دیده می شود سلام بر زائران کربلا قال ابو عبدالله (علیه السلام): لیس من ملک فى السموات و الارض إلا یسألون الله تبارک و تعالى ان یوذن لهم فى زیارة الحسین (علیه السلام) ففوج ینزل و فوج یعرج.
صادق (علیه السلام) فرمود: هیچ فرشته‏اى در آسمانها و زمین نیست مگر این که مى‏خواهد خداوند متعال به او رخصت دهد تا به زیارت حسین (علیه السلام) مشرف شود، چنین است که همواره فوجى از فرشتگان به کربلا فرود آیند و فوجى دیگر عروج کنند و از آنجا اوج گیرند.

مستدرک الوسائل، ج ۱۰، ص ۲۴۴ به نقل از کامل ا یارات، ص ۱۱۱ گذشته تعداد زیادی از زائران هنگام بازگشت از عراق به بیماری آنفولانزا مبتلا شده بودند، گفت: زائران قبل از وج از مرز وا ن آنفلوآنزا تزریق کنند. مرکز رصد مقاومت ی نجَباء اعلام کرد نیروهای عراقی دو مهاجم انتحاری را که قصد حمله به زائران در شهر «بغداد» را داشتند به هلاکت رساندند. %d8%a2%d8%aa%d8%b4+%d8%b3%d9%88%d8%b2%db%8c+%d9%87%d8%aa%d9%84+%d8%b2%d8%a7%d8%a6%d8%b1%d8%a7%d9%86+%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c+%d8مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: در آتش سوزی هتل زائران در کربلا، به هیچ یک از زائران ایرانی آسیبی نرسیده است. ادامه: آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا/ به هیچ یک از زائران ایرانی آسیب نرسیده است به گزارش شیعه آنلاین، گرو تروریستی – تکفیری « ت ی عراق و شام» موسوم به " " که هر روز با جنایت و اقدامی جدید، خود را به تیتر اول رسانه های مختلف عرب زبان و گاهی رسانه های بین المللی تبدیل می کند، در اقدامی جدید با صدور بیانیه ای شرم آور در زمینه دختران، یک بار دیگر خود را به اصلی ترین خبر رسانه های جهان عرب تبدیل کرد.

تا پیش از این، انواع جنایت ها از جمله ب سر، کشتن از طریق تیراندازی، قطع دست، ب زبان، به صلابه کشیدن افراد و حتی سنگسار را از سوی نیروهای گرو تروریستی – تکفیری " " شاهد بوده ایم.

اما در بیانیه جدید صادر شده از سوی گرو تروریستی " "، این گرو به جنگجویان خود دستور داد که هر منطقه ای را فتح می کنند، بعد از تسلط بر آن، همه دختران منطقه را کنند!

در اینجا نسخه ای از بیانیه صادر شده از سوی گرو تروریستی " " دیده می شود:

مسئول یادمان ی دشت ذوالفقاری آبادان با اشاره به آمادگی کامل این یادمان برای پذیرش زائران راهیان نور جنوب, از اسکان بیش از ۳۵۰ نفری زائران و روایتگری خانواده ی این دشت برای زائران خبر داد. با توجه به افزایش سفرهای اربعین و تردد زائران در جاده های منتهی به مرز، نیروی انتظامی توصیه هایی کاربردی ویژه زائران ارائه کرد. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا گفت: آتش در یکی از اتاق های طبقه پنج هتل روی داده اما آسیبی به زائران ایرانی نرسیده است. ادامه: هتل زائران ایرانی در کربلا آتش گرفت رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در حج امسال اطلاعات هویتی زائران در قالب مچ بند هایی در اختیار زائران قرار می گیرد. تظاهرات در ترکیه علیه اقدامات ت اردوغان در حمایت از تظاهرات در ترکیه علیه اقدامات ت اردوغان در حمایت از مردم شهر استانبول ترکیه با برگزاری تظاهرات گسترده ت اردوغان را به همکاری با متهم د. به گزارش پایگاه خبریمعبر سایبری ایران ی ، شمار زیادی از مردم استانبول روز یکشنبه با برگزاری تظاهرات اقدامات گرو تروریستی و حزب عد و توسعه حاکم بر این کشور را محکوم کرده و ت را به همکاری با این گرو تروریستی متهم د.
در این تظاهرات شمار زیادی از طرفداران احزاب چپ گرا و گروههای کرد شرکت د و پلاکاردهایی در محکومیت گرو تروریستی و همکاری حزب و توسعه با این گرو حمل می نمودند.
شماری از تظاهرکنندگان نیز پارچه نوشته هایی را در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود: ت ترکیه و تشکیلات ، دست در دست هم دارند.
شمار زیادی از نیروهای پلیس ترکیه به همراه خودروهای آب پاش تظاهرکنندگان را محاصره کرده بودند.
این اعتراضات پس از آن انجام می گیرد که رسانه های مختلف از گروگان های ترک توسط گرو به دنبال توافق میان آنکارا با این گرو تروریستی خبر دادند.
رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه، دیروز از 49 گروگان این کشور توسط خبر داد و ادعا کرد آنها پس از عملیات از پیش طراحی شده دستگاه اطلاعات این کشور انجام گرفته است. گرو تروریستی با انتشار پوستری از مسی، تهدید کرد که سال آینده و در جریان جام جهانی 2018 روسیه، در این کشور عملیات تروریستی انجام خواهد داد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:گروه تروریستی تکفیری توطئه ای علیه ناب محمدی از سوی رژیم صهیونیستی، و آل سعود است. خاک پا تان، باز هم محلی شد تا اعضای گرو تروریستی جیش العدل(جیش الظلم) عملیات تروریستی مرگباری را علیه مرزبانان کشورمان به اجرا درآورند. ترکیه در نبرد علیه شرکت نمی کند ترکیه در نبرد علیه شرکت نمی کند ترکیه در نبرد علیه شرکت نمی کند ناظرنیوز - یک منبع تی ترکیه گفت که آنکارا در عملیات ائتلاف بین المللی تحت فرماندهی علیه در و عراق شرکت نمی کند. به گزارش ناظرنیوز، به نقل از رو مه فرامنطقه ای القدس العربی چاپ لندن، این منبع تی ترکیه که خواست نامش فاش نشود، تأکید کرد، ترکیه ادعا کرده است که فقط در اقدام های بشر دوستانه شرکت می کند اما به ائتلاف مزبور اجازه می دهد از پایگاه نظامی اینجرلیک در جنوب ترکیه برای اه لجستیکی استفاده کند.
غرب از آنکارا به خاطر تجهیز تروریست های در حال جنگ در و عراق از جمله به سلاح و تجهیزات در ای نزدیک به مرز انتقاد کرده که آنکارا این موضوع را تکذیب کرده است. در روزهای اخیر ائتلاف غربی - عربی که از بوجود آورندگان و حامیان اصلی گرو تروریستی بودند، در چرخشی هر چند ظاهری از این گرو تروریستی روی برگردانده اند. کارشناسان معتقدند که عبور از خطوط قرمز تعیین شده و حمله به کردستان عراق و دو یی، موجب نگرانی غرب و به ویژه شده است.
بر اساس مستندات موجود، ترکیه در کنار کشورهای غربی - عربی به ویژه از به وجود آورندگان و حامیان و دیگر گروه های تروریستی در منطقه بشمار می رود. برخی از مقامات ترکیه ای به دلیل این که 46 تبعه این کشور از ماه ژوئن 2014 در گروگان گرو تروریستی هستند، اعلام کرده اند که با این گرو تروریستی نباید وارد جنگ شد چرا که جان اتباع ترکیه درخطر خواهد افتاد. این درحالی است که طبق اذعان رسانه های ترکیه، عناصر گروه های تروریستی و به ویژه به راحتی در مناطق مرزی ترکیه تردد می کنند. یک رو مه یی گزارش کرد که رئیس جمهوری جدید اختیارات محرمانه ای به سیا داده تا بتواند مستقیما علیه مظنونین تروریستی حملاتی را انجام دهد. زائران ایرانی بیت الله الحرام که از روز گذشته در سرزمین عرفات استقرار یافته اند امروز با حضوری پرشور در مراسم با شکوه برائت از مشرکین شرکت د. جزئیات حمله دیروز چهارشنبه تروریستی به حرم رحمت الله علیه امروز پنج شنبه با حضور سرهنگ امید بهمن یاری - سرکلانتر دهم فاتب - در حرم مطهر رحمت الله علیه در حضور اصحاب رسانه بازسازی شد. عدم هماهنگی میان وزارت خارجه و گردشگری عراق در دریافت پول مازاد از زائران علت معطلی زائران ما بود که موقتاً حل شد. از چند روز گذشته طرف عراقی در مرز شلمچه مانع ورود زائران ایرانی به عتبات می شود این در حالی است که این زائران مانیفست قانونی را از سفارت عراق دریافت کرده اند. رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه باید تردد زائران از مرز ها از همین حالا مدیریت شود، گفت: اگر زائران بدون روادید در مرز ها کنند، ممکن است عراق مرز خود را ببندد. تردد زائران با روادید مورد تاکید دو ت ایران و عراق است. فرمانده ناجا با تسلیت شهادت مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه در حمله تروریستی اخیر خاطرنشان کرد: دشمنان ملت بزرگ ایران بدانند که اینگونه اقدامات تروریستی و وحشیانه، بی پاسخ نخواهد ماند. ترامپ می خواهد با قرار دادن نام در لیست گروه های تروریستی فشارهای مضاعفی در حوزه های و اقتصادی علیه ایران، ایجاد کند. تروریست های در غرب استان نینوی از حیوانات و ک ن برای عملیات های تروریستی علیه الحشد الشعبی استفاده می کنند.
بازگشت 930 هزار زائر به کشور تا صبح امروز/ خنثی سازی چند تیم تروریستی در جریان مراسم اربعین حسینیمجید آقاباباییدبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع)  درباره تامین امنیت زائران نیز گفت: چندین تیم تروریستی به صورت گروهی یا انفرادی قصد انجام عملیات تروریستی علیه زائران را داشته اند که با هوشیاری ، پلیس و نیرو های مردمی عراق، اقدامات این گروه های تروریستی خنثی شده است. مصری با ارائه دادخواستی علیه یوسف قرضاوی خواهان محاکمه وی در خصوص اقدام های تروریستی در مصر شد. داریا شهری است در حومه جنوبی دمشق روزگاری محل حضور زائران ایرانی و سایر شیعیانی بود که به عشق زیارت یکی از دختران المومنین علیه السلام (سکینه بنت علی بن طالب) به این شهر می آمدند و به همت همین زائران بود که مرقد این بانو بازسازی شد و شهر روزانه پذیرای صدها زائری بود که برای استشمام رایحه علوی از مرقد دختر بزرگوارش به آن سفر می د... جانشین مرزبانی ناجا با ذکر اینکه بزودی موج بازگشت زائران به ایلام وخوزستان فرا می رسد خاطرنشان کرد: مرزبانان آماده استقبال از بازگشت زائران هستند . ت بهار: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا گفت: آتش در یکی از اتاقهای طبقه پنجم هتل روی داده اما آسیبی به زائران ایرانی نرسیده است. ادامه: آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: در آتش سوزی هتل زائران در کربلا، به هیچ یک از زائران ایرانی آسیبی نرسیده است. طبل رسوایی غرب در آستانه مذاکرات هسته ای  طبل رسوایی غرب در آستانه مذاکرات هسته ای گرو تروریستی در چند روز گذشته در حالی با اقدامات تروریستی خود فضای برخی استان های عراق را ناامن ساخته که بسیاری از ناظران براین عقیده اند که تشدید سلسله اقدامات این گرو تروریستی آن هم در آستانه گفت وگوهای هسته ای،سناریوی از پیش تعیین شده غرب برای فشاربر مذاکره کنندگان ایرانی و تاثیر گذاشتن روی مذاکرات و بی نتیجه ماندن آن است.
گرو تروریستی نزدیک به یک هفته است که استان های شمالی عراق را نا امن کرده است.
نام اختصاری ت ی عراق و شام است. گرو ی تروریستی که آرزوهای بزرگی را در سر می پروراند. مهمترین وجه ممیزه این گرو تروریستی با سایر گروه های تروریستی بنیادگرا خشونت بی حد و حصر و قساوت قلب آن هاست که شیعه و سنی نمی شناسد این گروه پیش از این در و در مقابل بشار اسد می جنگیدند و پس از ناکامی در آن جنگ راه خود را به سمت عراق متمایل کرد و تلاش می کند ضمن ناامن این کشور مرزهای ایران رانیز هدف خود قرار دهد.
هفته گذشته فارین پالیسی در گزارشی را طرح سعودی ها برای مبارزه با نفوذ ایران در منطقه عنوان کرد و نوشت: نبرد کنونی در عراق در واقع نبرد سعودی علیه ایران به جهت تسلط بر خاورمیانه است.
این تحلیل برای انحراف از دشمن اصلی ارائه می شود. دشمن اصلی و رژیم صهیونیستی است.
آنچه در تحولات عراق بیش از هر چیز به چشم می آید وحدت و یکپارچگی شیعه و سنی و همگرایی گسترده مردم و با نظام حاکم در برقراری امنیت می باشد. نقش علما و لبیک مردم به درخواست علما برای جهاد علیه تروریسم که نشانگر طرح های فرهنگی غرب برای دین ز در عراق است، موجب شده تا حامیان اصلی تروریسم یعنی و انگلیس به دنبال ایجاد فضای رسانه ای برای اهمیت ز از حقایق جاری در عراق باشند.
حتی برخی رسانه های غربی نیز ادعای کمک نظامی ایران به ت عراق سر دادند که سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص انتشار گزارش هایی مبنی بر اعزام نیرو از ایران به عراق ضمن رد این گزارش ها گفت: هر حرکتی که اوضاع در عراق را پیچیده تر کند به نفع عراق و منطقه نبوده و مردم و ت عراق از تمامی گروه های مذهبی و دینی در جبهه ای مشترک به تقابل با عناصر خشونت گرا، افراطی و تروریستی خواهند پرداخت و ما معتقدیم یقینا حرکت در مسیر تقویت وحدت ملی، همراهی و انسجام داخلی عراق بحران تروریستی جاری را بطور کامل مهار و توطئه ها را خنثی می کند.
اما آنچه این روزها کانون توجه بسیاری از محافل شده است اقدامات مغرضانه این گرو تروریستی و تشدید فعالیت های آنها آن هم در آستانه دور جدید گفت وگوهای هسته ای است که از امروز شروع می شود
از برآیند این رویکرد خصمانه گرو تروریستی آن هم در آستانه دور جدید مذاکرات ایران و۱+۵ می توان اینطور استنباط داشت که این گرو با حمایت هدایت کنندگان خود از جمله امریکا تلاش می کنند تا ضمن ایجاد رعب و وحشت حتی در مرزهای ایران در یک انزوای منطقه ای و بین المللی قرار دهد و سلسله اعصاب تصمیم گیرندگان تیم کشورمان را در گفت وگوهای آتی تحت تاثیر و به نوعی با ش ت مذاکرات همراه شود.
در همین زمینه سیاست روز در گفت وگو با کارشناسان به تبیین اه این گرو تروریستی پرداخته است.

سناریوی غرب را پیاده می کند
حسن هانی زاده کارشناس سیاست خارجی با بیان اینکه گرو تروریستی از سال ۲۰۰۴ از پیکره القاعده جدا و با هدف مقابله با نفوذ شیعیان عراق شکل گرفت گفت: این گرو عملیات سنگینی علیه ملت عراق و اماکن مذهبی و متبرکه داشت که ترور دردناک شهید محمد باقرحکیم و ترور برخی شیعیان و ون عراق توسط این گرو صورت گرفت.
وی افزود: گرو تروریستی که توسط بندر سلطان رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان با هدف جلوگیری از نفوذ ایران شکل گرفت تا سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را با عناوین مختلف انجام می داد و از این سال به بعد با حضور در و ایجاد پایگاه و نیز ت یب اماکن مذهبی و کشتار مردم بی گناه چهره واقعی خود را به جهانیان آشکار ساخت.
این کارشناس سیاست خارجی با اشاره به اینکه موسوم به ت ی عراق و شام است تصریح کرد: با توجه به ش ت های پی د ی این گرو تروریستی در هم اکنون پایگاه خود را به عراق منتقل ساختند و اخیرا هم با حزب بعث فعال شده عراق و وابستگان به رژیم سابق موصول، صلاح الدین و کرکوک را در سر دارند که موفق هم نبوده اند چرا که با مقابله مردم روبه رو شدند.
هانی زاده با بیان اینکه این گرو تروریستی تلاش می کند به مرزهای ایران نزدیک شود ادامه داد و گفت: در همین راستا عربستان و قطر بیشترین نقش را در حمایت از این گرو تروریستی داشته اند که به نوبه خود باید پاسخگو باشند.
وی با بیان اینکه در آستانه دور جدید گفت وگوهای هسته ای هستیم خاطر نشان کرد و گفت: این گرو تروریستی با هدف کوچ دادن شیعیان عراق به مرزهای ایران و حتی داخل کشور تلاش می کند با سناریوهای دیکته شده از سوی یی ها، ایران را در یک انزوای بین المللی و انفعالی قرار دهد که تاکنون با و هوشیاری مردم و ت عراق این توطئه ها خنثی و نقش بر آب شده است.
وی گفت: در واقع یی ها که خود در شکل گیری گرو تروریستی نقشی اساسی ایفا کرده اند می خواهد از شرایط ناپایدار ت عراق به نفع خود در جهت مقابله با ایران بهره گیرد.

غرب می خواهد تصمیم گیرندگان ایران را تحت فشار قرار دهد در پی ش ت سنگین گرو تروریستی « ت ی عراق و شام» موسوم به " " در برابر عراق در سامراء، این گرو در جدیدترین بیانیه خود مدعی شد که عراق با همدستی " قدس" و " بدر" توانستند در این جنگ پیروز شوند. به گزارش پایگاه 598 به نقل از شیعه آنلاین، در همین راستا «أبوبکر البغدادی» سرکرده گرو تروریستی " " در عراق در این بیانیه گفت: عراق با نقشه و همدستی گروه "ق. سفیر عراق در ایران گفت: انشاالله با نابودی کامل و رفع تهدیدات تروریستی، اخذ روادید زائران ایرانی لغو می شود. رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه گفت: حداکثر مدت زمان در نظر گرفته شده برای زائران جهت حضور در کشور عراق یک ماه است و بعد از آن، حضور زائران در این کشور غیر قانونی تلقی می شود. س رست سازمان اورژانس کشور با اشاره به زائران اربعین حسینی گفت: حفظ سلامت زائران یکی از کارهای مهمی است که باید در این ایام به آن توجه ویژه داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری رویترز، منابع تی انگلیس اعلام د "دیوید کامرون"، نخست این کشور ممکن است تا روز چهارشنبه اعلام کند انگلیس آماده است به حملات هوایی علیه در عراق ملحق شود و پس از آن وی می بایست تایید پارلمان را برای چنین اقدامی به دست آورد. کامرون هنوز در مورد مشارکت انگلیس در حملات علیه اه گروه تروریستی در تصمیم نگرفته است. ایرنا نوشت: 'انجلینو الفانو' خارجه ایتالیا در واکنش به حملات تروریستی صبح امروز در تهران گفت: حمله (تروریستی) به تهران نشان داد که نیاز به یک استراتژی بلند مدت علیه تروریسم است. به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ گروه تروریستی برای پرهیز خود از درگیری با ، به توجیهات مضحکی متوسل می شود. از جمله اینکه «طلعت زهران» یکی از مفتی های مصری گروه تروریستی در تازه ترین اظهارات خود درباره جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، نظر به عدم کمک به فلسطینیان برای مقابله با صهیونیست ها داد. این مفتی ی در اظهارات خود که در کلیپی.