تزیین کتاب قران برای جشن قران

به نقل از خبرگزاریها در مورد تزیین کتاب قران برای جشن قران : دلم خوش بود که کلاس قران گذاشتن و ازم خواستن مربی باشمیک هفته اومدن و پشیمون شدننمیدونم چرا انقدر حفظ قران برا ادما سخت میادچرا انقدر ریزش داره همیشه؟؟؟من که مربی بدی نبودمگفتن نمیتونیم و اونم جمع شدبازتنها شدم خداااا چهارشنبه این هفته 12 اذر ماه باردیگر کلاس تجوید قران با حضور قران اموزان برگزار شد در این جلسه اقای شیخ مهدی رحمتی مدرس این کلاس به بیان احکام تفخیم وترقیق حرف" را" پرداخت ایشان گفت اجرای این احکام در هنگام تلاوت قران نشان از مهارت قاری در قرائت قران دارد لذا از انجا که قران اموزان محترم در دوره اموزش تجوید سطح 2 شرکت دارند حتما باید . محکم و متشابه در قران " هُوَ الَّذِی أَنْزَلَ عَلَیْکَ الْکِتابَ مِنْهُ آیاتٌ مُحْکَماتٌ هُنَّ أُمُّ الْکِتابِ وَ أُخَرُ مُتَشابِهاتٌ "(ال عمران 7) خداوند متعال در این آیه صریحا آیات قران به دو دسته محکم و متشابه تقسیم کرده وآیات محکم را مرجع و ام الکتاب نامیده و از تاویلات باطل آیات متشابه نهی نموره است پس ی که بخواهد برداشت درستی. این بزرگ ریاضی با قبول دین مذهب تشیع را برگزید.ایشان از سال ٢٠٠٢تا٢٠٠۵فعال ترین ریاضی جهان شناخته شده است.اوعلت مسلمان شدنش را اعجاز قران اعلام کر د و گفت :مدتها بود نمی توانستم یک مسئله ریاضی را حل کنم که یک روز زمانی که خو ده بودم مردی با لباس عرب به خوابم امد و گفت جواب تو در قران است و قران را سه روز در ات قرار بده. من هم این چنین و. کشف یک اشتباه در قران!
تعدادی از دانشمندان ، کارشناسان ، شناسان و اساتید غرب جمع شدند تا با تحقیق درمتن قران خطا و اشتباهی در آن بیابند و به این ترتیب قران را رد کنند!!!
لذا بسیار در متن قران و کلمات آن دقت د تا اینکه به این آیه رسیدند که درمورد داستان حضرت سلیمان است که وقتی مورچه ای لشکر حضرت سلیمان را میبیند به سایر مورچه ها میگوید:پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را د نکنند(لایحطمنکم)
درحالی که:
این کلمه در زبان عربی فقط در مورد د شدن شیشه به کار میرود اما مورچه ها آن را درباره خود بکار برده اند!!!
پس این اشکالی است که میتوان به متن قران گرفت!!!
بعد از آن یک دانشمند استرالیایی در تحقیقات علمی خود کشف کرد که:بیش از 75 درصد از غشای خارجی بدن مورچه ها را شیشه تشکیل میدهد و با کشف این معجزه ی قران بلافاصله به ایمان اورد و مسلمان شدنش را اعلام نمود.
لا اله اله الملک الحق المبین
انتشار دهید به افتخار قرآن... (( اللهم عجل لولیک الفرج )) ---------------------------------------------- قاری قران محدثه آقاعلی عضو کودک مرکز فرهنگی هنری قروه در محفل انس با قران و ضیافت افطار در مورخه 94/04/20در دفتر ولی فقیه در منطقه سنندج حضور و از طرف آیت الله حسینی شاهرودی مورد تقدیر قرار گرفت . محدثه آقاعلی حافظ جز سی ام قران مجید و حافظ چند سوره بلند قران میباشد . بسم الله الرحمن الرحیم قرآن کتاب آسمانی، قران راه نجات، کتاب نامه خدای عالمیان به انسان. جناب آقایی از این مبلغین معلوم الحال سلفی چه جمله ای گفته که ما را به تفکر در مورد واقعیت این تفکر سلفی که مثلا حامی قران هستند وا می دارید دوست دارم این متن خبر را حتما مطالعه کنید که م عان قران چگونه خنجر به قرآن عظیم می کشند. مبلغ سلفی خواستار . پس از پایان عزاداری های دهه اول محرم و پس از 4 هفته تعطیلی کلاس های اموزش تجوید قران ، با حضور قران اموزان واقای شیخ مهدی رحمتی مدرس این کلاسها ، بار دیگر این کلاس ها در تاریخ 28 ابان اغاز شد .در این جلسه اقای رحمتی به بیان مباحث مربوط به صفات اصلی حروف بویژه صفات استعلا و استفال پرداخت . ایشان اشنایی ویادگیری این درس را در عربی شدن لحن . مدتی پیش تو مراکز ای اروپایی ، سلفی ها مشغول توزیع قران بودند ، خوب اگر به مکه شرفیاب شده باشید،حتما دیدی که قران ها با چاپ و کاغذ های مختلف بفروش میرسد «فقط در ایام حج تمتع به هر حاجی یک قران میدادند» و در زمانهای دیگر باید مبلغ ان پرداخت شود ، چگونه است که مثلا در فرانکفورت المان برای غیر مسلمانان قران را با چاپ اعلا رایگان در اختیار مردم میگذارند و در عربستان خیر؟ واگر همین کار را غیر مسلمانان در کشورهای ی بخواهند انجام دهند ، ع العمل مسلمانان چه خواهد بود ؟ از این بالاتر در یکی از ای المان ، پلیس شریعت راه انداخته بودند ، که اخیرا ممنوع شده !!! کارهای وه ت چه ترور و چه توزیع قران نتیجه ع دارد !!! علمای محترم غیر تکفیری : بداد برسید ، برای بهتر زیستن و.....امده نهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن کریم با عنوان ترنم وحی با حضور ۱۵۰ حافظ کل قران در سرچشمه رفسنجان آغاز به کار کرد. سلام عزیز یک سوال بهترین روش به ارامش رسیدن چه چیزی هست درست هست که روحیات انسان ها متفاوت هست ولی یک روشی که عام و کلی باشه یعنی همه اشخاص با اون به ارامش برسن معرفی کنید ممنون علیکم السلام
انس با قران
وقتی سجاد روحی له الفداء میفرمایند اگر تمام دنیا از بین بروند ولی با من قران باشد ،من احساس وحشت نمیکنم یعنی با قران بودن آرا.
1 حاج اقا میگفت بچه رو نباید مجبور کرد قران بخونه که یاد خاطره ای افتادن همسایه ها پارسال جلسه قران بود خونه همسایمون آقای ف از مسجدیا هم اومده بودن نوبت محمد حسن پسرهمسایمون آقای گ میشه حاج آقا میگه بخون میگه:من قران نمیخونم فقط بخواید می م..: :)))) آقای گ کارد میزدی خونش نمیومد:)) خلاصه مهد بچه رو عوض هم علاقش بیشتر شده به مهد هم چیزا. به گزارش پایگاه خبری شهرستان نطنز “نطن ” علی مشربی اظهار کرد: این آزمون از طرف دفتر آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد ی و در دو حوزه قرآن و عترت و در چهار رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، تدبر در قرآن کریم، حفظ قرآن کریم و ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه در چهارم مهرماه امسال و به صورت سراسری در موسسات فرهنگی قرآنی برگزار می گردد. وی افزود: این آزمون در ۱۵ شاخه حفظ جزء اول ، حفظ سه جزء قران کریم ، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قران کریم حفظ جزء ۳۰ قران کریم از منبع آموزشی مصحف شریف و شرح واژگان بهرام پور برگزار خواهد شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ی نطنز در مورد سایر رشته های آزمون قرآنی گفت: همچنین آزمون حفظ موضوعی قران کریم طرح ۱۴۴۸ از کتاب طرح قرآنی ۱۴۴۸(تهیه و تنظیم موسسه نورالثقلین قم)، آزمون ترجمه و مفاهیم قران (سطح مقدماتی کد ۱۰۰۱) مجلدات ۱ تا ۶ آموزش مفاهیم قران مسعود ، آزمون ترجمه و مفاهیم قران(سطح مقدماتی کد ۱۰۱۱) مجلدات ۱ و ۲ کتاب فهم زبان قران و همچنین آزمون ترجمه و مفاهیم قران کریم (کد ۱۰۰۶) از منبع آموز شیب مجلدات هفت تا ۹ کتاب آموزش مفاهیم قران مسعود آزمون برگزار خواهد شد. وی تصریح کرد: در رشته ترجمه و مفاهیم قران کریم (ویژه نوجوانان کد ۱۰۰۷) مجلدات یک تا سه کتاب آموزش مفاهیم قران مسعود به عنوان منبع معرفی شده و همچنین آزمون تدبر در قران از کتاب تدبر در جزء ۳۰ علی صبوحی و آزمون ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه از کتاب آموزش ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه جلد یک از انتشارات حکمت شه برگزار می گردد. مشربی گفت: صرفا آزمون ترجمه و مفاهیم نوجوانان با کد(۱۰۰۷) برای مقطع سنی زیر ۱۵ سال در نظر گرفته شده و شرکت در مابقی رشته های این آزمون برای همه داوطلبان مرد و زن در مقاطع سنی و تحصیلی آزاد و بدون محدودیت است. گردآوری و تدوین قران رضا تهرانی – 5/7/93 مقدمه : قرآن کریم که قانون اساسی و سند حقانیت و معجزه ماندگار اوست بتدریج و در طول 23 سال نازل شده و آنچه مسلم است این است که ترتیب نزول آیات و سوره های آن به شکل کنونی نبوده است؛ چنان که اولین آیات نازل شده «اقرأ باسم ربک الذی خلق» است که در آ قران و سوره حمد و بقره در ابتدای آن قرار گرفته است. حال . اختصاصی از یاری فایل کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی با و پر سرعت .
 کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی
 کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی عنوان: کتاب تفسیر موضوعی قران
مولفان: محسن قرایتی
تعداد صفحات: 183pages
فرمت pdf
حجم فایل: 57.1mb
  توجه: در صورت هرگونه مشکل در روند ید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را اعلام کنیدبرای با سایت از قسمت پرداخت و اقدام کنید  در صورت ن یتی ازفایل میتوانید مبلغ خود را پس بگیرید امکان 10 بار با یک پرداخت در 5 روز اینده وجود دارد
با
کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی
شب 21 م افطاری گرفتن، میخوایم زودتر بریم که به مراسم هم برسیم... دختر م: کجا به این زودی؟! من: بریم دیگه ،الانم دیر شده، شاید به قران به سر برسیم حداقل دختر م: همینجا قران میاریم هرچی خواستین قران بزنید به سرتون! من: سایر مهمونا: درختهای تو حیاط: 'o' 'o' 'o' 'o' به خ که در این است.خیلی قشنگه همیشه به این شعر سهراب فکر میکنم به عرفانی که در منحصر به فردترین نوعش در شعرهای سهراب جاریه. و خ که در این هستی بین ان سرو بلند لای ان شب بو ها.................... و خ که در این هستی بین قلبهای سنگی ادمهای امروز در میان کلمات نورانی و الهام بخش کلام نابت به راستی که هستی ترین هستی.من به تازگی تویمسابقات تفسیر دو جز . خیلی وقت ها پیش آمده که بخواهید کتاب قران کریم را به زبان فارسی روان بخوانید ولی کتاب های قران خانه یتان زبان فارسی ندارد یا خیلی کوچک نوشته یا خوانا نیست حال سایت افسانه برای شما بیننده های عزیز کتاب قرآن کریم را علاوه بر زبان فارسی به زبان انگلیسی نیز ترجمه کرده تا انگلیسی خود را قوی کنید.همیشه سعی کنید علاوه بر قرائت قرآن به معنی آن به فارسی نیز توجه کنید واز آن درس زندگی بگیرید با تشکر سلام.یکی از فعالیت های قرانی مدرسه که از اول سال به همت و تلاش مربی پرورشی دبیرستان و همچنین کمک و پشتیبانی مدیر مدرسه هر هفته برگزار میشده و همچنان ادامه دارد برگزاری محفل انس با قرآن است.این مراسم هر هفته قبل از شروع کلاسها و به جای مراسم صبحگاه در محل سالن خانه برگزار می گردد.برنامه اصلی این مراسم ختم کامل قران کریم می باشد.صفحات . بعضی موقع ها برای پیدا 30 جزء قران و شمارش صفحه ها با مشکل مواجع میشویم برای همین راه حلی وجد دارد به متن زیر توجه نمایید. مثلا ما میخواهیم صحه اول جزء 18 قران را باز کنیم شماره جزءای که در نظر گرفته ایم منهای 1 میکنیم حاصل تفریق را در 2 ضرب میکنیم در آ جواب ضرب 2 را اضافه می کنیم و عددی سه رقمی به دست می آید این عدد را در شماره صفحه های قرا. اقای گلمیرزاده در جلسه افتتاحیه جلسات قرانی ت در مسجد حجتیه سوخته تکیه رشت گفت برای هر چه بهاریست بها قران ماه مبارک رمضان است ایشان در ادامه تاکید نمود باید ظرف وجود خودمان را برای بذیرش کلام خداوند متعال تطهیر کنم واز فرصت نهایت استفاده را داشته باشیم معاون تبلیغات ی گیلان گفت این جلسات قران از زحمات علما عالیقدر ماست باید از ای. اختصاصی از سورنا فایل طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳ با و پر سرعت .
طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳
طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳ طرح درس آموزش قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳ تعداد صحفه:۴۴ فایل pdf
با
طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳
تفسیر چیست ؟ مفسر کیست؟ برای تفسیر درست قران و فهم صحیح کلام خداوند نیازمند ی ری علوم مقدماتی هستیم بطوریکه بدون آنها برداشتهایمان از قران، ارزش علمی نخواهد داشت و چه بسا تفسیر به رای محسوب شود. تفسیر به معنای برداری از مراد و مقصود گوینده است و در تفسیر قران باید بکوشیم تا مراد و مقصود خداوند را از لابلای کلمات و آیات الهی بیرون بک. رضا (ع)در هر سه روز یک ختم قران می کرد و می فرمود: اگر می خواستم قران را در کمتر از سه روز ختم کنم هر اینه می ، ولیکن هرگز به ایه ای نگذشتم مگر انکه در ان ایه و انکه این ایه در چه چیز فرود امده و در کدام وقت نازل شده است فکر کرده ام،پس از این جهت در هر سه روز،یک قران ختم می کنم. منبع:کتاب زندگی نامه هشتمین نویسنده:جعفر مرتضی حسینی ثواب و برکت تلاوت قران در ماه مبارک رمضان بر هیچ ی پوشیده نیست . . .
خوشا به سعادت عزیزانی که در این شب و روزهای معنوی تلاوت قرآن رو متفاوت تر از گذشته دنبال می کنن ؛ ماس دعا داریم از همۀ همشهریان عزیزی که در دوره های قران شرکت دارن بویژه همشهریان دوست داشتنیِ من که در شهرستان گناباد مقیم هستن و دورۀ قران رو دارن از سالهای گذشته به نحو مطلوب برگزار می کنند . . .
کلیک کنین " دورۀ قرآن خضرینی های مقیم گناباد "
دوره قران گناباد وقتی قران رو می خونید به معنی زیر نویس اکتفا نکنید قران وسیع ترین معنا رو در خودش پنهان کرده و از نظر بنده و حتی از کلام خود قران بگم که محاله فقط به این چند بند معنا یی که در اختیار داریم مکتفی بشه وقتی قران می خونیم بگید اعوذ بلله من ال الرجیم و با نام خدا شروع کنید این مسله انجامش باعث میشه دریچه ی چشمتون حقایق را بیشتر از قران دریافت کنه و درک کنه با این مسله هم مشکلی نداریم که خدا می فرماید قران رو ترک نکن تا زمانی که وحیش به تو برسه یعنی معنای عمقیشو در ک کنی بعضی ایات هستند که استنادی شدن بر اکتشافات اخیر دنیا یکی ان دو دریای شور و شیرینی هست که بهم میرسند اما ابشون قاطی نمیشه دیگری جنس بعضی از سیارات که از دخان درست شده و در
قران فرموده شده ایضا تولد بعضی از فرزندانی که ظاهرشون پیر هست یا موهاشون کاملا سفیده و قران فرموده از ترس روز قیامت این چنین متولد می شوند خیلی چیزها در قران هست که با یک بار خوندن ادم بهشون نمی رسه و هربار که قران رو یک دور کامل بخونید حس می کنید مطالب جدیدتری در قران پیدا کردید و یاد گرفتید امیدوارم از مطلب جدیدی که پست استفاده کرده باشید ثواب و برکت تلاوت قران در ماه مبارک رمضان بر هیچ ی پوشیده نیست . . .
خوشا به سعادت عزیزانی که در این شب و روزهای معنوی تلاوت قرآن رو متفاوت تر از گذشته دنبال می کنن ؛ ماس دعا داریم از همۀ همشهریان عزیزی که در دوره های قران شرکت دارن بویژه همشهریان دوست داشتنیِ من که در شهرستان گناباد مقیم هستن و دورۀ قران رو دارن از سالهای گذشته به نحو مطلوب برگزار می کنند . . .
کلیک کنین " دورۀ قرآن خضرینی های مقیم گناباد "
دوره قران گناباد اداره کل تبلیغات ی استان کرمان اداره تبلیغات شهرستان کرمان خانه قران توحید برگزار می کند : اموزش روخوانی . روانخوانی . تند خوانی . قرائت . تجوید . حفظ . ترتیل . مداحی . اذان . گروه نمایش خانه قران . گروه تواشیح خانه قران . محفل انس با قران خانه قران . اموزش رشته های هنری : ورزش و تفریحات سالم در خانه قران . شبی در خانه قران . و... کرمان : خیابان. نقد و بررسی «ترجمه قران»بهاالدین مشاهی شنبه 2بهمن در کتابخانه حسینیه ارشاد برگزارشد. طبق گفت و گو انجام شده با معاونت دبیرستان آزادگان شهرستان نطنز:تبریک عرض می کنم به دانش آموزانی که در رشته قران و عترت رتبه شهرستانی را ب نموده و آرزوی موفقیت برای دانش آموزان دارم. وی افزود:دانش آموزان منتخب دبیرستان آزادگان شهرستان نطنز در رشته قران و عترت سال تحصیلی 95-94 به شرح ذیل می باشد: حسین ساداتی حفظ قران دبستان مظاهری سید ح. سلام دارم زمینو زمانو بهم میدوزم ببینم این بچه هایی که حافظ قران میشن مادراشون چکار و چه شیوه ای بکار بستن که به فسقل فشار نیاد و برع علاقمند به قران بشه خب رفقا آستین بالا بزنید و پیشنهاداتتونو بدید مخصوصا خانوم آویزون زهرا جونی که یه پاش تو کلاسهای قرانه خودشم قراره عبدالباسط بشه حتما از کربیاتون بپرسوسه صوت بیا بهم بگو! سلام دارم زمینو زمانو بهم میدوزم ببینم این بچه هایی که حافظ قران میشن مادراشون چکار و چه شیوه ای بکار بستن که به فسقل فشار نیاد و برع علاقمند به قران بشه خب رفقا آستین بالا بزنید و پیشنهاداتتونو بدید مخصوصا خانوم آویزون زهرا جونی که یه پاش تو کلاسهای قرانه خودشم قراره عبدالباسط بشه حتما از کربیاتون بپرسوسه صوت بیا بهم بگو! اختصاصی از ژیکو سوالات آزمون ضمن خدمت به سوی فهم قران سوره صف با و پر سرعت .
 سوالات آزمون ضمن خدمت به سوی فهم قران سوره صف
 سوالات آزمون ضمن خدمت به سوی فهم قران سوره صف نمونه سوال مختلف به همراه تفسیر سوره صف و کتاب بسوی قران (همین الان اقدام کنید) فایل اول :یک فایل استثنایی همین الان اضاف گردید(200نکته پرتکرار ازمون صف که در ازمون های ازمایشی موجود بود) فایل دوم:نمونه سوال4 گزینه ای دو نمونه به تعداد 200سوال با پاسخ فایل سوم :112صفحه کتاب پی دی اف به سوی قران فایل چهارم:تفسیر کامل سوره صف 16صفحه فایل پنجم:28سوال با که پاسخ ان بصورت تیک در صفحه سوالات می باشد با این پکیج قبولی شما 100درشد خواهد نمونه سوالات آزمون سوره صف که محتوای آن 200 سوال چهار گزینه ای در دو فایل پی دی اف که فایل اول حاوی 150سوال با پاسخ نامه و فایل دوم با 40عدد سوال با پاسخ که به راحتی میتوان ح کنکوری پاسخ و محتوای ان را فهمید می باشد و با پرینت و مطالعه این سوالات ارزشمند قطعا موفقیت در آزمون ضمن خدمت را تجربه خواهید کرد. همچنین کتاب پی دی افی به سوی قران با 112 صفحه و 28 سوال بصورت پاسخ با تیک و تفسیر کامل سوره نیز به تعداد 16 صفحه پیوست می باشد.            
با
سوالات آزمون ضمن خدمت به سوی فهم قران سوره صف
انسان خاص و عام خاص و عام به نظر من تعریف واحدی ندارد و می شود جزو تعاریف کلی قلمداد شود و یا بهتر بگویم خیلی نسبی است.یعنی تعریفی است که در مقایسه های مختلف از نظر مفهومی تغییر می کند چه بسا ی در میان جمع یا گروهی خاص باشد ولی در میان هم سنخان خودش عام است.یا برع خیلی وقتها ما ی را عام می بینیم در حالی در جایی دیگر همان شخص خاص است .بناب. 1- غبار روبی مسجد 2- برگزاری جماعت به ت حاج اقا رحمانی 3- تلاوت روزانه یک جز قران کریم در محل مسجد 4- ب ایی شبی در محضر قران 5- جشن میلاد حسن مجتبی (ع) 6- اجرای برنامه های مخصوص شبهای احیا 7- عزاداری شهادت حضرت علی (ع) 8- برگزاری عید فطر 9- برگزاری برنامه های جشن عید فطر تابستان که شد تصمیم گرفتم سرت را با کلاسهایی گرم کنم ، و الویت با علایق تو بود . نقاشی را دوست داشتی ، که ثبت نامت .
یک ترم رفتی اما دیگر نخواستی اش ، من هم اصراری ن .
در خانه اما هنوز نقاشی میکشی آن هم با علاقه ی شدید و پیشترفت قابل توجه .
بعد از آن ، کلاس قران بود که دوست داشتم شرکت کنی ، اما تو دوست نداشتی .
با هم قراری گذاشتیم. دوستان من قران کم داشتیم سفارش کردیم که قران رو با طلا بنویسند لااقل قران طلایی هم داشته باشیم مگر قران مال ما مسلمانان نسیت پس هر جور که دل ما بخواهد ازش قالب درست میکنیم قران من شرمنده ی شما " یکی ذوق می کند شما رو بر روی برنج و تخم مرغ نوشته ، یکی ذوق میکند که ترا فرش کرده ، که ترابا طلا نوشته ، . بهترین فرشته ها همین و ملائکه بودمرد و مردانه ایستاد و گفت نه سجده نمی کنیم تورا سجده می کنم اما این آدمک های کثیفی را که از گل متعفن ساخته ای سجده نمی کننند چون می دانست ما یه روز این کارهای بی دانه ای انجام می دهیم . بسم الله مهربون :)
باز آمده ام دست به دامان تو باشم کافر شوم از غیر و مسلمان تو باشم سی روز جدا باشم از آشفتگی خلق تا معتکف موی پریشان تو باشم از صبح ازل حلقه به گوش تو بمانم تا شام ابد گوش به فرمان تو باشم سی روز قبولم کن و مهمان دلم باش تا سی شب پر خاطره مهمان تو باشم قران به سرم بود که امشب شب قدر است جانم به کفم بود که قربان تو باشم آ. مقاله درمورد یا می دانید معنی لغوی قران چیست بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است به نظرمیرسد-بعضی ها گفته بودند مانسبت به تو عظیم الشان صلوات اللهعلیهواله والسلم کور وکر ولال هستیم واز عقاید خودبر نمیگردیم- قران هم حرف انهارا تائید کرد-یا عبدالمالک کلهم هالک-کلهم هالک یا عبدالمالک!!- بعضی ها گفتند قران چنگی به دل میزند ببنیم ماجرا بکجا کشیده میشود- عداهای گفتند ببینم کارب. علی ابن ابراهیم از صادق (ع) نقل کرده است که : رسول خدا (ص) به علی(ع) فرمود قران در قطعات حریر و کاغذ و امثال ان پراکنده است انرا جمع اوری کنید سپس اضافه می کند علی (ع) از ان مجلس است و ان را در پارچه زرد رنگی جمع اوری نمود سپس بر ان مهر زد تاریخ قران ابو عبداله زنجانی صقحه 24 حاکم نویسنده معروف اهل سنت در کتاب مستدرک اورده : زید بن ثابت می گوی. الله الذی انزل الکتب بالحق و المیزان -شوری-17
خدا آن است که فرو فرستاد این قران را. و این میزان را به حق.
هر متاعی در جهان میزانی دارد. و کم و زیاد آن را با او می سنجند. خواربار فروش ترازو. و بزاز متر و..... آیا پروردگار جهان برای دین میزانی قرار ندادۀ!!!!!؟ ی که باید به عنوان آ ین دین تا قیامت راهنما بماند و کم و زیاد نشود. آیا میزانی بر. در هفته جاری جلسات قرائت قران، زیارت عاشورا و گفتار حکیمانه با موضوع «دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب ی» در زورخانه های بخش بهمن برگزار گردید و به برگزیدگان به رسم یادبود هدایایی تقدیم شد.
باباجون سلام می خوام یه چیزی بهت بگم.خیلی وقته دلم هوا تو کرده ؛ مثل اون روزها شدم. یادمه وقتی از اسارت برگشته بودی ذوق کرده بودم . روزهای اول رومون نمی شد که بابا صدات بزنم ولی حس خوبی داشتیم. اون روزها یادم می آد که ما را صدا می زدید بیایید تا قران بهتون یاد بدهم. و می نشستی و ما پیشت قران می خوندیم و شما که قران حفظ بودی ؛ غلطامونو. با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی خدا کلاس های اموزش قران و احکام ویژه نوجوانان هر روز بعد از ظهر و عصر به همت مستقر در شاهرخت حجه ال دشتبان و معلم گرامی اقای ملکی در محل مسجد جامع شاهرخت برگزار میشود و به دانش اموزان برتر در زمینه قرائت و حفظ قران جوایزی اهدا میشود اقای ملکی مدرس قران حلقه شجره طیبه صالحین در ارتباط با برگزاری این کلاس گفتند:از انجا که ماه رمضان ماه خودسازی است زنده نگه داشتن یاد کمتر از عبادت در این ماه نیست و لذا با توجه به اینکه نسل جوان تشنه اگاهی علوم قرانی هستند با ید اموزش های لازم به انها داده شود. این حلقه با هدف اموزش قواعد تجوید و روخوانی قران تشکیل گردیده است سایر تصاویر در ادامه مطلب با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی خدا کلاس های اموزش قران و احکام ویژه نوجوانان هر روز بعد از ظهر و عصر به همت مستقر در شاهرخت حجه ال دشتبان و معلم گرامی اقای ملکی در محل مسجد جامع شاهرخت برگزار میشود و به دانش اموزان برتر در زمینه قرائت و حفظ قران جوایزی اهدا میشود اقای ملکی مدرس قران حلقه شجره طیبه صالحین در ارتباط با برگزاری این کلاس گفتند:از انجا که ماه رمضان ماه خودسازی است زنده نگه داشتن یاد کمتر از عبادت در این ماه نیست و لذا با توجه به اینکه نسل جوان تشنه اگاهی علوم قرانی هستند با ید اموزش های لازم به انها داده شود. این حلقه با هدف اموزش قواعد تجوید و روخوانی قران تشکیل گردیده است سایر تصاویر در ادامه مطلب چه خوش است صوت قران زتو دلربا شنیدن به رخت نظاره سخن خداشنیدن میرزاحسین لاهیچی رشتی ازشیخ زین العابدین سلماسی نقل کرده است روزی بحرالعلوم واردحرم مطهر علی علیه السلام شد بیت فوق را می کرد وپس ازآن از بحرالعلوم سؤال :سبب خواندن این بیت چه بود؟ فرمود:جون واردحرم شدم دیدم حجة بن الحسن علیه السلام در بالای سربه آوازبلند قران تلاوت می . آه از ان وقتی که شاه از روی زین کشت نازل همچو قران مبین. بود درصفین قران برسنان لیک این. این جاز زیر پای دشمنان خصم باآن تن چه کرد. نعل نو با کهنه پیراهن چه کرد. کرچه پیراهن جدا نبود زتن بودآن تن تر از پیرهن جامعه ای کاو برتن شاه شهید. بود همچون جلد قران مجید. قاری من گرچه ببریده سر است. زاده قران ناطق حیدر است. گرچه قران معجزداور بود. از . 9 توصیه تابستانی برای لاغری علت اتفاقات پزشکی عجیب و غریب بدنتان را بدانید 10 اتفاق عجیب در دنیای پزشکی +ع مقالات پزشکی و بهداشتی - چهل نکته مهم که دندانپزشکان نمی گویند آثار منفی نوشابه های گازدار بخور نخورهای گرمازدگی بهداشت مدارس مطالبی مهم به مناسبت به شروع سال تحصیلی قران و علوم جدید : خواص عسل از منظر قران و علوم جدید گوشت خوک . یادم می آید دوم دبیرستان بودم که ا قرار بود انتخابات دور اول مجلس شورای ملی برگزار شود از نطنز ما نیز فرهیخته بزرگی به نام سرکار خانم گرجی ک دا شدند . این خانم مفسر قران و انیس قران بود و جالب تر اینکه توانسته بود در خبرگان قانون اساسی از تهران با بیش از دو میلیون رای وارد این مجلس شود . با دعوت بعضی از انقل ون نطنزی ایشان وارد عرصه ان.