تزیین کتاب قران برای جشن قران

به نقل از خبرگزاریها در مورد تزیین کتاب قران برای جشن قران : دلم خوش بود که کلاس قران گذاشتن و ازم خواستن مربی باشمیک هفته اومدن و پشیمون شدننمیدونم چرا انقدر حفظ قران برا ادما سخت میادچرا انقدر ریزش داره همیشه؟؟؟من که مربی بدی نبودمگفتن نمیتونیم و اونم جمع شدبازتنها شدم خداااا چهارشنبه این هفته 12 اذر ماه باردیگر کلاس تجوید قران با حضور قران اموزان برگزار شد در این جلسه اقای شیخ مهدی رحمتی مدرس این کلاس به بیان احکام تفخیم وترقیق حرف" را" پرداخت ایشان گفت اجرای این احکام در هنگام تلاوت قران نشان از مهارت قاری در قرائت قران دارد لذا از انجا که قران اموزان محترم در دوره اموزش تجوید سطح 2 شرکت دارند حتما باید . محکم و متشابه در قران " هُوَ الَّذِی أَنْزَلَ عَلَیْکَ الْکِتابَ مِنْهُ آیاتٌ مُحْکَماتٌ هُنَّ أُمُّ الْکِتابِ وَ أُخَرُ مُتَشابِهاتٌ "(ال عمران 7) خداوند متعال در این آیه صریحا آیات قران به دو دسته محکم و متشابه تقسیم کرده وآیات محکم را مرجع و ام الکتاب نامیده و از تاویلات باطل آیات متشابه نهی نموره است پس ی که بخواهد برداشت درستی. این بزرگ ریاضی با قبول دین مذهب تشیع را برگزید.ایشان از سال ٢٠٠٢تا٢٠٠۵فعال ترین ریاضی جهان شناخته شده است.اوعلت مسلمان شدنش را اعجاز قران اعلام کر د و گفت :مدتها بود نمی توانستم یک مسئله ریاضی را حل کنم که یک روز زمانی که خو ده بودم مردی با لباس عرب به خوابم امد و گفت جواب تو در قران است و قران را سه روز در ات قرار بده. من هم این چنین و. بزرگوار آقای فیاض بخش در مورد استفاده و انس بیشتر با قران نکاتی فرمودند که تقدیم می گردد: 1. از راه های انس بیشتر با قران نوشتن قران است که در عصر حاضر به علت وسایلی مانند رایانه کمتر به آن توفیق داریم 2. قران مرتبه والایی دارد در عرش الهی که به علت نزول در این دنیا و قرار گرفتن در قالب الفاظ ، در این مرتبه نازله در اختیار ما قرار گرفته . کشف یک اشتباه در قران!
تعدادی از دانشمندان ، کارشناسان ، شناسان و اساتید غرب جمع شدند تا با تحقیق درمتن قران خطا و اشتباهی در آن بیابند و به این ترتیب قران را رد کنند!!!
لذا بسیار در متن قران و کلمات آن دقت د تا اینکه به این آیه رسیدند که درمورد داستان حضرت سلیمان است که وقتی مورچه ای لشکر حضرت سلیمان را میبیند به سایر مورچه ها میگوید:پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را د نکنند(لایحطمنکم)
درحالی که:
این کلمه در زبان عربی فقط در مورد د شدن شیشه به کار میرود اما مورچه ها آن را درباره خود بکار برده اند!!!
پس این اشکالی است که میتوان به متن قران گرفت!!!
بعد از آن یک دانشمند استرالیایی در تحقیقات علمی خود کشف کرد که:بیش از 75 درصد از غشای خارجی بدن مورچه ها را شیشه تشکیل میدهد و با کشف این معجزه ی قران بلافاصله به ایمان اورد و مسلمان شدنش را اعلام نمود.
لا اله اله الملک الحق المبین
انتشار دهید به افتخار قرآن... (( اللهم عجل لولیک الفرج )) ---------------------------------------------- سلام چند مدت قبل شبهای ماه رمضان جهت خواندن و قران به مسجد رفتم بعد از خواندن قران برداشتم و حهت گذاشتن مهر به قسمت مربوطه رفتم یک تسبح نو داخل پلاسیک توجهم را جلب کرد ان را برداشتم و جهت خواندن قران کنار ستونی از مسجد نشستم قبل از باز قران یک نکته کوچک توجهم را جلب کرد که همان نکته چند روز اعصاب مرا خورد کرد روی پلاستیک شیک که داخل آ. اختصاصی از سورنا فایل جامعیت قران و با و پر سرعت .
بررسی علت جامعیت قران و در جهان .... 11 صفحه
با
جامعیت قران و
اختصاصی از رزفایل اخلاق در قران و سنت با و پر سرعت .
جایگاه اخلاق در قران و سنت ... 7 صفحه
با
اخلاق در قران و سنت

فایل خلاصه کتاب تفسیر موضوعی قران کریم پیام نور فایل-خلاصه-کتاب-تفسیر-موضوعی-قران-کریم- -پیام-نورخلاصه کتاب تفسیر موضوعی قران کریم تالیف آیت الله مکارم و علیرضا کمالی همراه با تست های طبقه بندی شده و نمونه سوالات پایان ترم با پاسخنامه در قالب فایل pdf ویژه دانشجویان پیام نور با کد درس 1233032 و 1233028درسنامه جامع و بررسی آیات مطر... فایل آیا میدانید : تعداد ۱۰۱۵۰۳۰ نقطه در قرآن بکار رفته است
آیا میدانید : تعداد ۵۰۹۸ محل وقف در قرآن وجود دارد
آیا میدانید : تعداد ۳۹۵۸۶ عدد ره در قرآن بکار برده شده است
آیا میدانید : تعداد ۱۹۲۵۳ عددتشدید در قرآن بکار برده شده است
آیا میدانید : بهترین نوشیدنی که در قرآن ذکر شده ( شیر ) می باشد
آیا میدانید : بهترین خوردنی که در ق. نایت اسکین کشف یک اشتباه در قران!
تعدادی از دانشمندان ، کارشناسان ، شناسان و اساتید غرب جمع شدند تا با تحقیق درمتن قران خطا و اشتباهی در آن بیابند و به این ترتیب قران را رد کنند!!!
لذا بسیار در متن قران و کلمات آن دقت د تا اینکه به این آیه رسیدند که درمورد داستان حضرت سلیمان است که وقتی مورچه ای لشکر حضرت سلیمان را میبیند به سایر مورچه ها میگوید:پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را د نکنند(لایحطمنکم)
درحالی که:
این کلمه در زبان عربی فقط در مورد د شدن شیشه به کار میرود اما مورچه ها آن را درباره خود بکار برده اند!!!
پس این اشکالی است که میتوان به متن قران گرفت!!!
بعد از آن یک دانشمند استرالیایی در تحقیقات علمی خود کشف کرد که:بیش از 75 درصد از غشای خارجی بدن مورچه ها را شیشه تشکیل میدهد و با کشف این معجزه ی قران بلافاصله به ایمان اورد و مسلمان شدنش را اعلام نمود.
لا اله اله الملک الحق المبین
انتشار دهید به افتخار قرآن... (( اللهم عجل لولیک الفرج )) ---------------------------------------------- خانه قرآن روستای ملابداغ از ابتدای تابستان امسال به طور رسمی افتتاح و شروع به فعالیت کرد.خانه قران با هدف ترویج فرهنگ قرانی در بین کوکان و نوجوانان روستا آغاز به کار کرده است.خانه قران با هدف برگزاری هرچه بیشتر کلاسهای قرانی و تشویق ک ن و نوجوانان به قران آموزی و انس بیشتر با قران نیازمند کمک خیرین محترم می باشد لذا خیرینی که قصد کمک دارند می توانند کمک های خود را به ش.ح5050110579بانک ملت واریز نمایند.و من الله توفیق برگزاری اولین کلاس توسط خانه قران گردآوری و تدوین قران رضا تهرانی – 5/7/93 مقدمه : قرآن کریم که قانون اساسی و سند حقانیت و معجزه ماندگار اوست بتدریج و در طول 23 سال نازل شده و آنچه مسلم است این است که ترتیب نزول آیات و سوره های آن به شکل کنونی نبوده است؛ چنان که اولین آیات نازل شده «اقرأ باسم ربک الذی خلق» است که در آ قران و سوره حمد و بقره در ابتدای آن قرار گرفته است. حال . ماه رمضان بازم از راه رسید.قبل از هر چیز تبریک. امسال ولی متفاوت تر از سالهای قبل. راستش تا حالا پیش نیومده که بتونم قران رو کامل ختم کنم. شروع به خوندن میکنم اما بین راه کم میارم یا فرصت نمیشه و... خلاصه تا حالا قسمت نشده امسال شنبه اولین روزه رو به عنوان روزه پیشواز گرفتم. امسال من و همسرم تصمیم گرفتیم با هم قران رو ختم کنیم. امشب به لط. با عرض تبریک ماه مهمانی خدا برنامه های فرهنگی حسینیه مسلم ابن عقیل و پایگاه مقاومت حضرت مسلم به این شرح میباشد: تلاوت قران مجید همه روزه ساعت19توسط حافظ قران حجت ال لو شنبه هاساعت 18برنامه حفظ قران برای نوجوانان توسط حاج اقا لو دوشنبه هاساعت18 حلقه های معرفتی توسط حاج اقا کشاورز چهار شنبه هاساعت 18 احکام و اخلاق توشط حاج اقا نوروزی یک. مقاله طرحی نو در تدریس قران
مقاله طرحی نو در تدریس قران
جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و مقاله طرحی نو در تدریس قران به لینک توضیحات و فایل بروید... مقاله طرحی نو در تدریس قران

:1 رسول خدا صلی الله علیه و اله و صلم فرمود:قران را بیاموزید زیرا روز قیامت نزد خواننده خودآید صورت جوانی زیبا رنگ پریده و قران به او می گوید:منم که شب تو را بی خواب و روزهای گرم تر به تشنگی کشیدم و آب دهانت را خشک و اشکت را روان ساختم,هر جا بروی با تو می آیم و هر تاجری در پس تجارت خود به انتظار سود است و امروزه من به سود تو در پس تجارت . اختصاصی از ژیکو داستانهایی از عظمت قران با و پر سرعت .
10 صفحه
با
داستانهایی از عظمت قران
این خواب حدود دو یا سه سال پیش دیدم...یه وبلاگی بود زیاد میرفتم توش...یه بار عصر خسته بودم خوابم برد دیدم رفتم تو اون وبلاگ ولی قالبش عوض شده بود...قالب تبدیل به یه قران شده بود که از وسط باز شده بود...خوب یادم نیست...فکر کنم حاشیه های بالا و پایین قران گل های صورتی یا سفید داشت...و از این ور قران تا اون ورش -عرضی- نوشته بود مومنون...ولی نمیتونستم ببینم صحفه باز شده چه سوره ای بود در روز 9/24 درساعت 3/45 در دفتر دبستان با حضور مدیر وتمام عوامل اموزشی واجرایی شورای اموزگاران برگزار گردید .در ابتدا طبق روال هرروز برنامه در محضر قران، یکی از همکاران دو صفحه از ایات کلام الله مجید را قرائت نموده سپس خانم مظاهری خلاصه نکاتی که در جلسه ی رابطین قرانی گفته شده بود به سمع ونظر همکاران رساندند وهمه نظرات خود رادر رابطه ب. قرائت و ترتیل قرآن کریم به صورت جزء به جزء به صورت تند خوانی مدت زمان قرائت هز جزء حدودا 20 تا 35 دقیقه هست
تندخوانی قرآن آقایی جهت ورود به صفحه روی لینک زیر کلیک کنید:
تند خوانی قرآن از آقایی 30 جزء کامل img14315956-600x400.jpg (600×400)
برچسب ها: ,ترتیل قرآن,ترتیل قرآن آنلاین,ترتیل قرآن+پرهیزگار+به تفکیک جز,ترتیل قرآن ماهر المعیقلی,ترتیل قرآن عبدالباسط,ترتیل قرآن منشاوی,ترتیل قرآن کریم,ترتیل قرآن شاطری,ترتیل قرآن با صدای منشاوی,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه,ترتیل قرآن آنلاین,ترتیل آنلاین قرآن کریم,ترتیل آنلاین قرآن منشاوی, ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک جز,ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک جز,ترتیل قرآن ماهر بن حمد المعیقلی,ترتیل قرآن کریم با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قران با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قرآن حبیب باصدای ماهر المعیقلی, ترتیل قران کریم با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قران عبدالباسط,ترتیل قرآن عبدالباسط برای موبایل,ترتیل قرآن عبدالباسط صفحه به صفحه,قران ترتیل عبدالباسط عبدالصمد,ترتیل کل قرآن عبدالباسط,تلاوت ترتیل قران عبدالباسط,ترتیل قران کریم عبدالباسط,ترتیل قرآن کریم پرهیزگار,ترتیل قرآن کریم منصوری,ترتیل قرآن کریم منشاوی,ترتیل قرآن کریم منشاوی,ترتیل قرآن کریم با صدای عبدالباسط,ترتیل قرآن کریم به تفکیک جزء,ترتیل قران کریم با ترجمه فارسی,ترتیل قران کریم پرهیزگار,ترتیل قران کریم با صدای منشاوی,ترتیل قرآن شاطری کیفیت بالا,ترتیل قرآن شاطری به تفکیک جز,ترتیل قرآن شاطری به تفکیک سوره, ترتیل قرآن شاطری, ترتیل قرآن شاطری+mp3,ترتیل قرآن با صدای شاطری,ترتیل قرآن با قرائت شاطری,ترتیل قرآن شاطری,ترتیل کل قرآن,ترتیل قرآن منشاوی با تفکیک سی جز,ترتیل قرآن کریم با صدای منشاوی, ترتیل کل قرآن با صدای منشاوی, ترتیل قرآن کریم با صدای منشاوی,ترتیل قران باصدای منشاوی, ترتیل کل قرآن کریم با صدای منشاوی, ترتیل قرآن با صدای منشاوی,ترتیل کل قرآن با صدای منشاوی,ترتیل قرآن با صدای منشاوی با تفکیک صفحه,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه منشاوی,ترتیل قران به تفکیک صفحه حصری,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه پرهیزگار, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه پرهیزگار, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه منشاوی, ترتیل قران کریم به تفکیک صفحه,ترتیل کل قرآن منشاوی به تفکیک صفحه, ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک صفحه,تندخوانی قرآن,تندخوانی قرآن کریم,تندخوانی قرآن,تندخوانی قرآن معتز آقایی,تندخوانی قران احمد دباغ,تندخوانی قران اقایی, تندخوانی قرآن,تندخوانی کل قرآن کریم, تند خوانی قرآن,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم, تندخوانی قران کریم,تندخوانی جزء یازدهم قرآن,تندخوانی قران معتز آقایی,تندخوانی قرآن احمد دباغ, تندخوانی قران احمد دباغ, تندخوانی قران با صدای احمد دباغ, تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم, صوتی تندخوانی قرآن, تندخوانی جزء هفدهم قرآن کریم, فایل صوتی تندخوانی قرآن, تند خوانی قرآن احمد دباغ, تند خوانی قرآن به تفکیک سوره, تند خوانی قرآن صوتی, تند خوانی کل قران, تند خوانی قران معتز اقایی, تند خوانی قران اقایی, رایگان تند خوانی قرآن, صوت تند خوانی قرآن,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم - احمد دباغ پور,تندخوانی تحدیر کل قرآن کریم با صدای احمد دباغ پور,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم - آقایی
منبع: وعده صادق اختصاصی از سورنا فایل طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳ با و پر سرعت .
طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳
طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳ طرح درس آموزش قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳ تعداد صحفه:۴۴ فایل pdf
با
طرح درس آموزش ۱۴سوره قران کریم ویژه مقطع پیش دبستانی کد۴۳
محافل انس با قران همه در ایام ماه مبارک رمضان همه روزه در زورخانه های بخش بهمن برگزار شد.
علی ای شیر یل ای نور یزدان
تو ای شاه نجف ای مرد مردان
ز درد غصه هایت از غم یار
سرت در چاه غم از درد پنهان
تویی قران ناطق لیکن ابلیس
چنین زخمی زده بر فرق قران
چه حالا که بی ما رفته ای تو
کشد بر آن یتیمان دست احسان
خوشا فردوس و زهرای مطهر
که پایان آمده آن درد و هجران
محمدصادق رزمی کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتیعنوان: کتاب تفسیر موضوعی قران مولفان: محسن قرایتی تعداد صفحات: 183pages فرمت pdf حجم فایل: 57.1mb     توجه: در صورت هرگونه مشکل در روند ید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را اعلام کنید   برای با سایت از قسمت پرداخت و اقدام کنید    فروشگاه ما زیر مجموعه سایت  فایل سل است که خود  دارای نماد اعتم ...دریافت فایل کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی کتاب تفسیر موضوعی قران محسن قرائتی علی ای شیر یل ای نور یزدان
تو ای شاه نجف ای مرد مردان
ز درد غصه هایت از غم یار
سرت در چاه غم از درد پنهان
تویی قران ناطق لیکن ابلیس
چنین زخمی زده بر فرق قران
چه حالا که دیگر رفته ای تو
کشد بر آن یتیمان دست احسان
خوشا فردوس و زهرای مطهر
که پایان آمده آن درد و هجرانمحمدصادق رزمی کانون فرهنگی هنری محراب روستای مرزبن در روز چهارم بهمراهی حاج آقا خاکزاد جزء چهارم قران را هم روخوانی د و در پایان به دونفر از حاضرین در جلسه به قید قرعه جوایزی تقدیم شد. حسین بذرافشان مدیر کانون فرهنگی هنری محراب مرزبن به بچه های مسجد این گونه بیان نمود: که همیشه دوستدار یکدیگر باشید در کنار قران و اهل بیت. و اضهار داشت: همه روزه در ماه مبارک رمضان در ساعت 15 در مسجد مرزبن ،کلاس حفظ جزء 30 قران برگزار میگردد و تا کنون 25 نفر متقاضی ثبت نام بوده اند و عضو برای حفظ همه روزه پذیرفته میشود. قصد دارم هر بار چند معمای قرانی بنویسم 1-ایه ای که بی نقطه است؟2-نام کشوری در قران که نقطه ندارد؟3-پرنده ای در قران که بی نقطه است؟4-رنگی در قران است که نقطه ندارد؟5-دو اصل از اصول دین در قران که نقطه ندارد؟ لطفا قبل از نگاه به پاسخ خودتان حدس بزنید پاسخ1-الله الصمد2-مصر3-هدهد4-اسود یعنی سیاه5-عدل ومعاد فردا چهارشنبه اولین روز تدریس قران در مکتبخانه های روستای بندو ست. 2 الی 3 ماه دوره ی تدریس این فصل از مکتبخانه خواهد بود. فردا خوشحالی ک نی خواهد بود که دوست دارند با قران زندگی کنند. در این میان خانواده های فقیری هستند که علاقمند به فرستادن بچه های خود به مکتبخانه هستند اما اقتصاد خانواده در تنگناست و دستشان خالی است. امید است فقر م. به نام خدا پخش تلاوت ترتیل قران ازشبکه های سیما شبکه مستند-پخش ترتیل یک جز قرآن درنیم ساعت(تحدیر)هر روز ساعت12:30 شبکه قران ساعت یک بامداد ساعت چهابامداد ر و10:30صبح شبکه1 هر روز بعد از صبح شبکه2 ساعت11 شبکه3 ساعت14:45 شبکه 4 ساعت17 به مناسبت دهه وقف 2هزار و پانصد جلد قران کریم امروز از طریق اداره کل اوقاف وامور خیریه در مساجد استان کرمان توزیع شد . سلام دارم زمینو زمانو بهم میدوزم ببینم این بچه هایی که حافظ قران میشن مادراشون چکار و چه شیوه ای بکار بستن که به فسقل فشار نیاد و برع علاقمند به قران بشه خب رفقا آستین بالا بزنید و پیشنهاداتتونو بدید مخصوصا خانوم آویزون زهرا جونی که یه پاش تو کلاسهای قرانه خودشم قراره عبدالباسط بشه حتما از کربیاتون بپرسوسه صوت بیا بهم بگو! قرائت تند خوانی قرآن کریم به صورت جزء به جزء با صوت جلیل معتز آقایی مدت زمان قرائت هز جزء حدودا 20 تا 35 دقیقه هست تندخوانی قرآن آقایی جهت ورود به صفحه روی لینک زیر کلیک کنید: تند خوانی قرآن از آقایی 30 جزء کامل img14315956-600x400.jpg (600×400) برچسب ها: ,ترتیل قرآن,ترتیل قرآن آنلاین,ترتیل قرآن+پرهیزگار+به تفکیک جز,ترتیل قرآن ماهر المعیقلی,ترتیل قرآن عبدالباسط,ترتیل قرآن منشاوی,ترتیل قرآن کریم,ترتیل قرآن شاطری,ترتیل قرآن با صدای منشاوی,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه,ترتیل قرآن آنلاین,ترتیل آنلاین قرآن کریم,ترتیل آنلاین قرآن منشاوی, ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک جز,ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک جز,ترتیل قرآن ماهر بن حمد المعیقلی,ترتیل قرآن کریم با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قران با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قرآن حبیب باصدای ماهر المعیقلی, ترتیل قران کریم با صدای ماهر المعیقلی,اوی,ترتیل قران به تفکیک صفحه حصری,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه پرهیزگار, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه پرهیزگار, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه منشاوی, ترتیل قران کریم به تفکیک صفحه,ترتیل کل قرآن منشاوی به تفکیک صفحه, ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک صفحه,تندخوانی قرآن,تندخوانی قرآن کریم,تندخوانی قرآن,تندخوانی قرآن معتز آقایی,تندخوانی قران احمد دباغ,تندخوانی قران اقایی, تندخوانی قرآن,تندخوانی کل قرآن کریم, تند خوانی قرآن,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم, تندخوانی قران کریم,تندخوانی جزء یازدهم قرآن,تندخوانی قران معتز آقایی,تندخوانی قرآن احمد دباغ, تندخوانی قران احمد دباغ, تندخوانی قران با صدای احمد دباغ, تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم, صوتی تندخوانی قرآن, تندخوانی جزء هفدهم قرآن کریم, فایل صوتی تندخوانی قرآن, تند خوانی قرآن احمد دباغ, تند خوانی قرآن به تفکیک سوره, تند خوانی قرآن صوتی, تند خوانی کل قران, تند خوانی قران معتز اقایی, تند خوانی قران اقایی, رایگان تند خوانی قرآن, صوت تند خوانی قرآن,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم - احمد دباغ پور,تندخوانی تحدیر کل قرآن کریم با صدای احمد دباغ پور,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم - آقایی منبع: وعده صادق قاضی:اسرع الحاسبین(پروردگارمتعال) شاکی:محمدبن عبدالله(ص) مجرم:امت رسول الله(ص) طرح شکایت:یَا رَبِّ إِنَّ قَوْمِی اتَّخَذُوا هَذَا الْقُرْآنَ مَهْجُورًا،«پروردگارا، قوم من این قرآن را رها د.» (سوره فرقان،ایه33) جرم:مهجورداشتن قرآن کریم شهود:«السنتهم وایدیهم وارجلهم«زبانهایشان ودستهایشان وپاهایشان» (سوره نور،آیه24) ببینید عزیزان متاسفانه،قران کریم با آن همه عظمت وجلال ،درادوارمختلف ،خواه ازروی عمد ویاناآگاهانه،مورد بی مهریهای فراوان قرار گرفته که کلمه تهجرنیز ازهمین معنا گرفته شده است.جهت اثبات ،بنده مواردی را خدمت شما بزرگواران ارایه میکنم 1-قرائت قران در گورستانها وبرای مردگان 2-قراردادن قران در سفره عقد وسفره هفت سین(نوروز) 3-وسیله قسم خوردن در محاکم ودادگاها 4-وسیله استخاره وتفآل 5-از زیر قران گذراندن مسافران 6-قرار دادن مهریه عروس سخنی با شما بازدید کننده ی گرامی :قران کت است اسمانی که برای هدایت ونجات بشریت نازل شده است. پس بیاییم طوری با قران رفتار کنیم که فردای قیامت از ما شکایت نشود. ماس دعای خیر سلام دوستان دوباره ماه مبارک رمضان رسید. پیشاپیش آرزو میکنم که عبادات همتون مورد قبول حق قرار بگیره و من رو هم موقع عبادت فراموش نکنید. تو این پست میخوام ترتیل تمام سوره های قران رو همراه با ترجمه گویا قرار بدم که انشاله استفاده کنید.خواهش میکنم قران رو همراه با دقت به ترجمه آن بخونید چون موقع خواندن قران باید معنی و مقصود آیات رو هم درک کنید درسته که خوندن متن عربی قران ثواب داره اما به نظر من اگر نفهمی که چی داره میگه هیچ نفع و فایده ای نداره.به خاطر همین قران رو با ترجمه گویا گذاشتم که فقط گوش بدید. پس دیگه عذر و بهانه قبول نیست فقط زحمت گوش دادن و فکر به خودتون بدید. ماس دعا اختتامیه جشنواره قرآن در مراسم اختتامیه جشنواره قرآن با تلاوت قران و بخش سرود ملی برنامه ها آغاز شد نمایشی که توسط اعضا پسر نوجوان تهیه شده بود اجرا شد ، سرود اعضای کودک و شعر خوانی یکی از اعضای نوجوان پسر و در ا با اهدا جایزه به سه نفر اول ( انی که بیشترین امار حضور در مراسم ختم قران را داشتند ) و رحل و قران یادبود برای انی که در مراسم ختم قران حضور داشتند تشکر و قدر دانی شد . لازم به ذکر است که جشنواره قران در ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت 9:45 دقیقه به مدت نیم ساعت یک جز از قران کریم به روش تحدیر روخوانی می شد ، هریک از اعضا کارتهایی حاوی یک حدیث از علی (ع) داده شد که در هر روز حضور در مراسم ختم قرآن بر روی این کارت مهر زده می شود و به عضوی که بیشترین حضور را داشته باشد در مراسم اختتامیه با اهدا جایزه قدر دانی شد . مراسم محفل انس با قرآن کریم شنبه شب مورخ 94/07/04 ساعت 20:30 در مسجد شهید اکبر حیدری برگزار می گردد لذا از عموم مردم روستایمان و همچنین از ا و رستاهای اطراف نیز دعوت می گردد در این محفل نورانی شرکت نمایید مهمانان: قاری نوجوان آقای سید طه حسینی حافظ کل قران آقای واعظی حدود 9ماه قبل(بهمن 92) اولین گروه ختم قرآن تشکیل شد و در پی استقبال از تشکیل این گروه، به لطف خداوند و با یاری سایت خوب مائده سبز و تبلیغ در دیگر گروههای واتساپ، موفق به تشکیل دو گروه دیگر ختم قران شدیم (مجموعا سه گروه) که تا امروز موفق به تلاوت بیش از 150دور ختم قران شده ایم و اعضا در این مدت موفق به کم فاصله خود با قران شده اند و تقریبا ه. پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران برچسب ها : پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت 8کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان افسردگی با قران , پاو وینت کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان با قران , پروژه 8کلید درمان افسردگی با قران , پروژه درمان افسردگی با قران , پروژه درمان با قران , پاو وینت درمان افسردگی , پروژه در مان افسردگی , قران پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران
دسته: روان شناسی
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 934 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 28
8کلید درمان افسردگی با قران در قالب پاو وینت در 28 صفحه با اسلایدهای زیبا برای دانشجویان رشته ی روانشناسی و علوم تربیتی که فهرست مطالب و پیش نمایش و فایل pdf رایگان آن وجود دارد برای شما عزیزان قرار داده ایم
 ید پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران
فهرست مطالب توکل قران تقوا مقدمه در نخست کوشش بر این است که انسان ها مبتلا به بیماری های روانی نشوند، اما اگر ی به هر دلیل مبتلا شد برای درمان آن هم دستورهایی داده شد که اگر بیمار به آن دستورها عمل کند شفا خواهد یافت. حال به بعضی از آن تعالیم درمانی اشاره می کنیم ......
8 کلید درمان با قران
 ید برچسب ها : پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت 8کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان افسردگی با قران , پاو وینت کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان با قران , پروژه 8کلید درمان افسردگی با قران , پروژه درمان افسردگی با قران , پروژه درمان با قران , پاو وینت درمان افسردگی , پروژه در مان افسردگی , قران ایا می دانید که اگر در حال حمل قران باشید، دچار درد شدید در سر می شود و باز قران، را تجزیه می کند و با خواندن قران به ح غش فرو می رود و خواندن قران باعث در اغما رفتنش می شود؟؟؟ و ایا می دانید وقتی می خواهید این پیام را به دیگران ارسال کنید، سعی می کند تا شما را منصرف کند؟؟؟؟ فریب را نخور و بدون حق داری این پست رو کپی کنی و تو وبت بذاری!!! بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است به نظرمیرسد-بعضی ها گفته بودند مانسبت به تو عظیم الشان صلوات اللهعلیهواله والسلم کور وکر ولال هستیم واز عقاید خودبر نمیگردیم- قران هم حرف انهارا تائید کرد-یا عبدالمالک کلهم هالک-کلهم هالک یا عبدالمالک!!- بعضی ها گفتند قران چنگی به دل میزند ببنیم ماجرا بکجا کشیده میشود- عداهای گفتند ببینم کارب. علی ابن ابراهیم از صادق (ع) نقل کرده است که : رسول خدا (ص) به علی(ع) فرمود قران در قطعات حریر و کاغذ و امثال ان پراکنده است انرا جمع اوری کنید سپس اضافه می کند علی (ع) از ان مجلس است و ان را در پارچه زرد رنگی جمع اوری نمود سپس بر ان مهر زد تاریخ قران ابو عبداله زنجانی صقحه 24 حاکم نویسنده معروف اهل سنت در کتاب مستدرک اورده : زید بن ثابت می گوی. الله الذی انزل الکتب بالحق و المیزان -شوری-17
خدا آن است که فرو فرستاد این قران را. و این میزان را به حق.
هر متاعی در جهان میزانی دارد. و کم و زیاد آن را با او می سنجند. خواربار فروش ترازو. و بزاز متر و..... آیا پروردگار جهان برای دین میزانی قرار ندادۀ!!!!!؟ ی که باید به عنوان آ ین دین تا قیامت راهنما بماند و کم و زیاد نشود. آیا میزانی بر. در هفته جاری جلسات قرائت قران، زیارت عاشورا و گفتار حکیمانه با موضوع «دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب ی» در زورخانه های بخش بهمن برگزار گردید و به برگزیدگان به رسم یادبود هدایایی تقدیم شد.
باباجون سلام می خوام یه چیزی بهت بگم.خیلی وقته دلم هوا تو کرده ؛ مثل اون روزها شدم. یادمه وقتی از اسارت برگشته بودی ذوق کرده بودم . روزهای اول رومون نمی شد که بابا صدات بزنم ولی حس خوبی داشتیم. اون روزها یادم می آد که ما را صدا می زدید بیایید تا قران بهتون یاد بدهم. و می نشستی و ما پیشت قران می خوندیم و شما که قران حفظ بودی ؛ غلطامونو. با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی خدا کلاس های اموزش قران و احکام ویژه نوجوانان هر روز بعد از ظهر و عصر به همت مستقر در شاهرخت حجه ال دشتبان و معلم گرامی اقای ملکی در محل مسجد جامع شاهرخت برگزار میشود و به دانش اموزان برتر در زمینه قرائت و حفظ قران جوایزی اهدا میشود اقای ملکی مدرس قران حلقه شجره طیبه صالحین در ارتباط با برگزاری این کلاس گفتند:از انجا که ماه رمضان ماه خودسازی است زنده نگه داشتن یاد کمتر از عبادت در این ماه نیست و لذا با توجه به اینکه نسل جوان تشنه اگاهی علوم قرانی هستند با ید اموزش های لازم به انها داده شود. این حلقه با هدف اموزش قواعد تجوید و روخوانی قران تشکیل گردیده است سایر تصاویر در ادامه مطلب با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی خدا کلاس های اموزش قران و احکام ویژه نوجوانان هر روز بعد از ظهر و عصر به همت مستقر در شاهرخت حجه ال دشتبان و معلم گرامی اقای ملکی در محل مسجد جامع شاهرخت برگزار میشود و به دانش اموزان برتر در زمینه قرائت و حفظ قران جوایزی اهدا میشود اقای ملکی مدرس قران حلقه شجره طیبه صالحین در ارتباط با برگزاری این کلاس گفتند:از انجا که ماه رمضان ماه خودسازی است زنده نگه داشتن یاد کمتر از عبادت در این ماه نیست و لذا با توجه به اینکه نسل جوان تشنه اگاهی علوم قرانی هستند با ید اموزش های لازم به انها داده شود. این حلقه با هدف اموزش قواعد تجوید و روخوانی قران تشکیل گردیده است سایر تصاویر در ادامه مطلب چه خوش است صوت قران زتو دلربا شنیدن به رخت نظاره سخن خداشنیدن میرزاحسین لاهیچی رشتی ازشیخ زین العابدین سلماسی نقل کرده است روزی بحرالعلوم واردحرم مطهر علی علیه السلام شد بیت فوق را می کرد وپس ازآن از بحرالعلوم سؤال :سبب خواندن این بیت چه بود؟ فرمود:جون واردحرم شدم دیدم حجة بن الحسن علیه السلام در بالای سربه آوازبلند قران تلاوت می . آه از ان وقتی که شاه از روی زین کشت نازل همچو قران مبین. بود درصفین قران برسنان لیک این. این جاز زیر پای دشمنان خصم باآن تن چه کرد. نعل نو با کهنه پیراهن چه کرد. کرچه پیراهن جدا نبود زتن بودآن تن تر از پیرهن جامعه ای کاو برتن شاه شهید. بود همچون جلد قران مجید. قاری من گرچه ببریده سر است. زاده قران ناطق حیدر است. گرچه قران معجزداور بود. از .