تساوی پرسپولیس به سود رقیبان حاشیه پ ر رنگ تر از بازی بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد تساوی پرسپولیس به سود رقیبان حاشیه پ ر رنگ تر از بازی بود : پرسپولیس را در نیمه اول بازی با لخویا جسور و پرتلاش دیدیم. تیمی متفاوت با همه دیدارهای گذشته که اصرار بر اجرای تاکتیک داشت و هر گاه به در بسته می خورد دوباره تاکتیک را پیاده می کرد. کمی مثل دیدار با پدیده. پیش از اینکه امید عالیشاه روی سانتر هادی نوروزی دروازه پدیده را باز کند پرسپولیس چند سانتر از جناح راست انجام داد و در یکی از صحنه.
داربی پیش وتان پرسپولیس و استقلال در جریان دیدار دوستانه ای که به عنوان پیش بازی جام یونس شکوری برگزار شد با تساوی 2-2 به پایان رسید. به گزارش "ورزش سه"، این بازی که در حضور 1500 تماشاگر انجام شد یک دیدار زیبا بود که فرجام کار وتمام اتفاقات بازی در نیمه اول رخ داد، در تیم پرسپولیس بهروز سلطانی، محمدپنجعلی، مرتضی فنونی زاده، سعیدنعیم آبادی، جواد حسن زاده، ضیا عربشاهی، رحیم یوسفی ، وحید مظاهری و پرویز حاجی پیری حضور داشتند. کاظم سیدعلیخانی سرمربی سرخپوشان بود.

در تیم استقلال حمید ملک احمدی، مصطفی اردستانی، محمدرضاشکورزاده، محمدنوری، بهروز پرورشخواه، سیروس دین محمدی، غلامرضا برهان‎زاده، ایوب اصغرخانی و ادموند اختر با هدایت سعید مراغه چیان به میدان رفتند.

برای پرسپولیس سعید نعیم آبادی در دقایق 9 و 12 گلهای این تیم را زد و برای آبی پوشان، سیروس دین محمدی در دقیقه 16 و بهروزپرورشخواه در دقیقه 19 گل زدند.

این مسابقه در زمین جام مرحوم یونس شکوری واقع در یوم شهید شیرودی و در 2 زمان 20 دقیقه ای انجام شد. در این زمین هر تیم با 6 بازیکن به میدان می آید.

محمدرضاطالقانی، حسین کلانی، محمدرضا زادمهر، حسن روشن و مهدی مناجاتی از میهمانان ویژه بودند.

در بازی دوم امروز تیم بالای 65 سال نادر به مصاف شعاع رفت، در تیم نادر، بیژن ذوالفقارنسب و ناصر ابراهیمی حضور دارند. به نقل از فارس، در جلسه هماهنگی بازی پرسپولیس و فولاد پرسپولیسی ها به دلیل اتفاقات فصل گذشته که منجر به ش تگی شیشه های اتوبوس در هنگام رفتن به فرودگاه شد از مسئولان برگزاری خواستند که برای حمایت شان از محل هتل تا ورزشگاه غدیر نیروی انتظامی به آنها کمک کند اما پرسپولیسی ها امروز هر چه در هتل ایستادند تا نیروی انتظامی بیاید و به سمت و. پرسپولیس اگرچه خیلی زود غافلگیر شد اما در دقایق پایانی بازی توانست سوار بر بازی شود و به مدد تعویض های طلایی برانکو به خوبی به بازی بازگردد و دو گل خورده را جبران کند. اگرچه روی کاغذ تساوی ۲-۲ برای بازی اول که پرسپولیس میزبان بازی بود چندان جالب نیست اما همین تساوی امیدهای این تیم را برای جبران در بازی برگشت که سه هفته دیگر برگزار می. هادی نوروزی بازیکنی که کارش را روی تشک کشتی آغاز کرد، اما در حال حاضر در چمن سبز رنگ فوتبال بدون ادعا فقط برای تیم محبوبش توپ می زند.

نوروزی بازیکن سرخپوشان از محصولات آکادمی باشگاه پرسپولیس است که مدتی از این تیم جدا شد و به داماش ایرانیان پیوست اما در زمان مربیگری افشین قطبی در سال دوم حضورش در پرسپولیس به درخواست کمک خود ی. با توجه به هماهنگی های انجام شده بین مسئولان و کادر فنی دو تیم پرسپولیس و پیکان قرمزپوشان پس از بازگشت به تهران از ساعت 18 فردا در ورزشگاه پیکان شهر در دیداری دوستانه به مصاف پیکان خواهند رفت.

به نقل از فارس، آ ین جلسه کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس با بازیکنان ساعت 17 و 15 دقیقه امروز در هتل نیشکر برگزار شد و علی آ ین توصیه ها را به . در ترکیب استقلال خوزستان «فرناندو خسوس» گلر این تیم عملکرد خوبی داشت و چند بار، توپ بازیکنان پرسپولیس را مهار کرد. او یک گل عجیب هم دریافت کرد اما حرف های جالبی برای گفتن داشت. بازی با پرسپولیس را چطور دیدی؟
بازی سخت اما خوبی برای مان بود. شرایط آب و هوایی کار را برای هر دو تیم سخت کرد اما ما عملکرد مان خیلی خوب بود و توانستیم کار را تمام کنیم. بازیکنان نه، غده سرطانی پرسپولیس جای دیگری است پرسپولیس این چند سال فرسنگ ها از آن پرسپولیس دهه شصت و هفتاد فاصله دارد . پرسپولیس آن زمان در همان بیست دقیقه اغازی بازی طوری بازی می د که تیم حریف نای راه رفتن برای ادامه بازی را نداشته باشد . ولی در این ده سال پرسپولیس گرچه توانسته حد اقل سه جام را ب کند اما هیچ گاه با صلابت نبوده و همیشه درگیر حواشی ریز و درشت داخل و بیرون زمین بوده است. تغییرات بسیار زیاد در رده های مدیریت و سرمربی در چهار فصل گذشته این تیم را به جایی رسانده که تنها فصلی را که با یک مربی به پایان رساند فصل قبل می است؛ با علی .

در چهار فصل گذشته استیلی، دنیزلی، خوزه، گل محمدی، و درخشان روی نیمکت این تیم نشسته اند که شاید سیاه ترین روز های پرسپولیس در زمان سر مربی گری حمید استیلی و حمید درخشان اتفاق افتاده است . و جالب اینکه نحوه نشستن ان ها بر نیمکت مربیگری پرسپولیس شبیه به هم است و هر دو علی را کنار زدند و به این نیمکت رسیده اند . در مصاحبه های هر دو حمید همیشه از نداری صحبت میشد بعد از باخت و بعد از برد هم از توانایی فنی خودشان . ویژگی مشترک هر دو حمید شاید همین باشد؛ باخت مال بقیه است. به خصوص حمید درخشان که دیروز بعد از مساوی که برای هوادارن مانند باخت بود . در مقابل خبرنگاران با پرخاشگری صحبت کرد . اگر ی که حداقل چند سال فوتبال نگاه کرده باشد متوجه می شود که تیم درخشان فاقد هر گونه تاکتیک بوده و معلوم نیست درخشان به کدام تاکتیک دل بسته است . البته تاکتیک کمترین مشکل پرسپولیس در این فصل بوده است. بزرگترین مشکل از سو مدیریت حمید درخشان در قبای مربیگری است. درخشان در این چند ماه گذشته که بر نیمکت نشسته نتوانسته حاشیه را جمع کند و با چشم بستن به روی درگیری هایی که در درون تیم اتفاق افتاده، اوضاع بدتر شده است. دیگر اشتباهات حمید درخشان در این فصل را می توان در نیم فصل دید که به قول مایلی کهن با ید هایش چشم بازار را در آورد .خالقی فر که در هر بازی در ترکیب بوده پرسپولیس در آن بازی پیروز نشده و به عنوان مهاجم هنوز گلی هم به ثمر نرسانده است . واقعا هدف از این ید چه بود ؟ یا تادو که با ده ها کیلو اضافه به پرسپولیس پیوست و فقط در باخت های پرسپولیس حضور داشته و تنها موقعیتی که داشته در این چند بازی که به میدان رفته روبه روی تراکتور سازی بود که مثل یک مهاجم آماتور توپ را به اوت زد . و چندین و چند بازیکن دیگر که به دستور درخشان یده شدند اما انگار فقط به درد شلوغ تمرین میخورند نه پوشیدن پیراهن پرسپولیس، همه مربیان و کارشناسان و پیش وتان میگویند که پرسپولیس بیمار است و هر بیاید همینطور نتیجه میگرد، اما چرا هیچ وقت در مورد این که امثال درخشان و استیلی بار فنی کافی برای این نیمکت را ندارند صحبت نمیکنند؟ شاید غده سرطانی پرسپولیس همین مربیان و تصمیمات غلطشان در دوران مربیگری باشد که از شانس بد روزگار گریبان گیر پرسپولیس و هوادارن میلیونی این تیم شده است . تیم پرسپولیس در آ ین بازی دوستانه خود در اردوی کرواسی به نتیجه تساوی دست یافت. دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید. بازی تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال با تساوی پرگل 3 بر 3 در ورزشگاه تهران به پایان رسید. پرسپولیس با دشواری در لحظات پایانی موفق شد بازی باخته برابر راه آهن 10 نفره را به تساوی کشاند. پرسپولیس و شاگردان فرهاد کاظمی در اولین دیدار لیگ برتر در سال 94 به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان به تساوی دو بر دو رضایت دادند. پرسپولیس، سال 94 را بد آغاز کرد بعد از گل دوم فولاد در دقیقه 52 هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان به کنایه علیه علی شعار سر دادند و فریاد زدند « حیا کن پرسپولیسو رها کن».

به گزارش فارس، حسین ابن قاسم س رست فولاد به سمت تماشاگران رفت و از آنها خواست که علیه شعار ندهند.

*پیش از شروع مسابقه یکی از تماشاگران به میدان پرید و به سمت علی رفت و او را در آغوش گرفت . کنفدراسیون فوتبال آسیا در پست اینستاگرامی خود تلاش پرسپولیس برای جبران باخت و به تساوی کشاندن بازی را ستود. سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان گفت: بازی سختی را مقابل پرسپولیس داشتیم و ب تساوی برابر این تیم قدرتمند برای ما یک کار بزرگ بود. تیم الوحده در آ ین بازی قبل از دیدار با پرسپولیس برابر دیبا الفلوجه به تساوی رسید. در دقیقه 15 بازی به دلیل اشتباهات بازیکنان که باعث شد فولادی ها فرصت بسیار خوبی را به دست بیاورند محسن بنگر به رضا نوروزی اعتراض شدیدی داشت و معتقد بود توپ بلند را او باید دفع می کرد.

به گزارش فارس، در دقیقه 13 بازی اسماعیل شریفات معتقد بود که بر روی او خطای پن ی شده و به همین دلیل اعتراض شدیدی پس از برخورد با خانزاده به داور داشت. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که این تمرین با حاشیه همراه بود که در زیر می خوانید.

*تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز در ساعت 15 در ورزشگاه درفشی فر با سوت کادر فنی آغاز شد.

*رحمان رضایی پیش وت باشگاه پرسپولیس امروز دقایقی در تمرین امروز این تیم حاضر شد و با حمید درخشان سرمربی این تیم دیدار و گفت وگو کرد. او سپس پس از صحبت با سرمربی پرسپولیس درفشی فر را ترک کرد. به گزارش جتوط اسپرت:دو تیم استقلال و پرسپولیس در یک بازی جنگنده و خشن در حضور ۱۰۰تا تماشچی به تساوی با نتیجه ۰ بر ۰ رضایت دادند این بازی دو ا اجی داشت که هر دو سهم استقلال بود و پنج کارت زرد سه تا پرسپولیس و دو تا استقلال تیم پرسپولیس با این نتیجه با دو امتیاز به عنوان تیم دوم صود کرد و تیم استقلال با یک امتیاز حذف شده بزرگ این دوره از . پرسپولیس در دقیقه 84 با شوت زیبای گادوین منشا موفق شد بازی را به تساوی 2 بر 2 بکشد. توقف پرسپولیس در نخستین گام مقابل نفت
تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی خود در لیگ چهاردهم مقابل نفت تهران متوقف شد. تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین بازی خود در فصل جدید از ساعت 19:40 در ورزشگاه میزبان نفت تهران بود که این دیدار در پایان با تساوی یک – یک به پایان رسید.

نیمه اول

به گزارش افق، نیمه نخست را پرسپولیس بهتر آغاز کرد و در دقیقه 10 با ضربه آزاد تماشایی پیام صادقیان به گل اول رسید.

بازی در نیمه نخست بیشتر در میانه های میدان دنبال می شد. پرسپولیس بیشتر از حریف توپ و میدان را در اختیار داشت اما با ترکیب جدید هجومی خود نمی توانست موقعیت خطرناکی روی دروازه نفت ایجاد کند. پاس های عمقی صادقیان به مهاجمان این تیم به ویژه رضا نوروزی نمی رسید و مشخص بود او و دیگر مهاجمان تیم یعنی عباس زاده و رضا و هادی نوروزی با هم هماهنگ نیستند.

در دقیقه 25 غفلت م عان پرسپولیس پشت محوطه جریمه باعث شد غلامرضا رضایی به راحتی شوتزنی کند و سوشا مکانی هم در مهار این توپ ناموفق بود تا گل تساوی برای تیم میهمان به ثمر برسد.

دقیقه 40 حرکت خوب صادقیان پس از جا گذاشتن یک نفر باعث شد توپ به عباس زاده برسد که شوت فنی او به تیر دروازه خورد تا آه از نهاد تماشاگران بلند شود.

نیمه دوم

در آغاز نیمه دوم سوت های داور در جریان بازی باعث اعتراض های متعدد هواداران پرسپولیس و به ویژه شد که بارها به داور چهارم اعتراض کرد.

دقیقه 53 پرسپولیس صاحب یک ضربه آزاد شد که پاس زمینی و تمرین شده پیام صادقیان پشت دفاع نفت به رضا نوروزی رسید اما شوت این بازیکن به تور کناری دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 70 پاس عمقی زیبای صادقیان بار دیگر نوروزی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه فنی او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 80 سانتر صادقیان از روی ضربه ایستگاهی روی تیر دو به خان زاده رسید که ضربه رو به عقب او در حالی که روی سر عباس زاده نشسته بود با اختلاف کمی به اوت رفت تا این توپ هم وارد دروازه نشود.

برای مشاهده ویدئو این دیدار کلیک کنید

پرسپولیس که بار قبل در حضور آسیایی اش بازی ها را رایگان می کرد حالا با پاتک رقیبان روبرو شده. حاشیه دیدار پرسپولیس-استقلال خوزستان 2
مربی بدنساز تیم ملی فوتبال برای ورود به ورزشگاه با مشکل روبرو شد. هنگامی که یکی از بازیکنان استقلال خوزستان در جریان دیدار مقابل پرسپولیس روی زمین افتاده بود بازیکنان سرخپوش توپ را به بیرون نزدند که این موضوع با اعتراض شدید سهراب بختیاری زاده همراه بود. هواداران خوزستانی پس از این اتفاق شعار ضد فوتبال سر دادند. در واکنش به این شعار نیز هواداران پرسپولیس علیه ویسی شعار سر دادند.

*احمد ایران دوست بازیگری که به غول برره معروف است در ورزشگاه حضور دارد.

*مربی بدنساز تیم ملی برای ورود به ورزشگاه با مشکل روبرو شد و در ابتدا او را نشناختند و پس از چند دقیقه معطلی توانست وارد ورزشگاه شود

*در دست هواداران ع هایی از حسین فهمیده وجود دارد.

*هنگامی که هواداران پرسپولیس بختیاری زاده را هو د او در اقدامی جالب بدون تمس آنها دست زد.

*پیام صادقیان هنگام ورود به زمین در نیمه دوم کمی احساس درد کرد که با مداوای کادر پزشکی این مشکل برطرف شد و وارد زمین شد.

*هواداران پرسپولیس شعار قهرمانی سر دادند.

*پریرا مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان این بازی را از نزدیک تماشا می کند. هواداران فولاد خوزستان از ابتدای شروع مسابقه علیه علی شعار سر می دهند و او را رئیس مافیا خطاب می کنند هر زمانی هم که کنار خط می رود باز هم علیه او شعار سر داده می شود.

به گزارش فارس، جلال مرادی مسئول برگزاری مسابقه یکبار به سرمربی پرسپولیس به خاطر خارج شدن از محوطه فنی نیمکت تذکر داد.

*زمین نامناسب ورزشگاه تختی کار را برا. سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد علی کریمی را به عنوان بازیکن از نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به فهرست نفرات تیمش اضافه کند. گفتنی است، حمید درخشان پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان، در مورد احتمال بازگشت علی کریمی به پرسپولیس، گفت: قصد دارم علی کریمی را به عنوان بازیکن در نیم فصل دوم به نفرات تیم خود اضافه کنم. وی اضافه کرد: البته . عابدزاده: پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد
دروازه بان پیشین پرسپولیس گفت: از اینکه هواداران در ورزشگاه جشن پیروزی گرفتند شاد شدم. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، احمدرضا عابدزاده در خصوص پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل لخویای قطر اظهار داشت: پرسپولیس فوتبال خیلی خوبی را به نمایش گذاشت و خوشحالم که با این برد هواداران شاد شدند و جشن پیروزی گرفتند.

وی افزود: امیدوارم این برد در بازی های آینده تکرار شود و شاهد بازی های خوبی از سوی پرسپولیس باشیم. برای من خوشحالی هواداران از هر چیزی مهم تر است.

عابدزاده در پاسخ به این سوال که آیا از این پس برای تماشای بازی پرسپولیس به ورزشگاه خواهد آمد، گفت: بله، من خیلی دوست دارم به ورزشگاه بیایم و اگر پرسپولیس در همه مسابقات، اینگونه بازی کند، برای تماشای بازی های این تیم به ورزشگاه خواهم آمد. محمد نوری دیروز خبر رسید محمد نوری با مصدومیت مواجه شده و احتمالاً به بازی امروز پرسپولیس برابر صبای قم نخواهد رسید. محمد! مصدوم شدی؟ (با بی حوصلگی) بله، به خدا نمی دانم چرا این اتفاقات می افتد. آ تمرین یک مرتبه کشاله پایم کش آمد و...

حمید درخشان هم کم بدشانس نیست. درست می گوییم؟! نمی دانم چه بگویم؟ اصلاً فکرش را نمی این اتفاق بیفتد اما به هیچ عنوان نمی خواهم بازی با صبای قم را از دست بدهم.

این حرف بدین معناست که به دیدار با تیم صبا می رسی؟ گفتم که تمام تلاش خودم را انجام می دهم. البته باید فیزیوتراپی کنم و همه چیز پنج شنبه مشخص می شود.

از لیست ۱۸ نفره که خارج نشدی؟ نه، به خودم که باشد با یک پا هم برای پرسپولیس بازی می کنم. نمی توانم در این شرایط پرسپولیس را رها کنم.

کم نیستند انی که مسابقه پرسپولیس و صبای قم را بازی مرگ و زندگی برای حمید درخشان می دانند. نظر خودت چیست؟ این دیدار به جهاتی حساس شده اما ان شاءا... که می بریم و همه چیز به ح عادی برمی گردد.

می خواهی بگویی الان شرایط پرسپولیس عادی نیست؟! نه اینکه عادی نباشد ولی تغییر و تحولات اخیر و شایعات مختلفی که مطرح می شود تمرکز کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس را به هم می ریزد. البته ما سعی کردیم به این مسائل بی توجه باشیم و کار خودمان را دنبال کنیم.

درباره حضور احتمالی برانکو و قطبی در پرسپولیس صحبتی نداری؟ من به عنوان بازیکن حق اظهارنظر درباره این مسئله را ندارم ولی با این وجود معتقدم تغییرات در این مقطع خیلی نمی تواند تأثیرگذار باشد. ان شاءا... صبای قم را می بریم و آقای درخشان هم می ماند و به کارش ادامه می دهد.

حالا که کاپیتان پرسپولیس مصدوم شده، روحیه سایر بازیکنان پایین نمی آید؟ گفتم که به هر قیمت ممکن خودم را می رسانم. الحمدلله ما بازیکنان شایسته ای داریم و روحیه آنها هم با این مسائل به هم نمی ریزد.

راستی به بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مقابل لخویا که می رسی؟ شک نکنید! به صبای قم هم خواهم رسید.

اگر یک درصد نرسیدی چه ی می تواند جای تو را پر کند؟ ان شاءا... که می رسم... س رست باشگاه پرسپولیس گفت: به هیچ وجه به تساوی در دربی فکر نمی کنیم و دنبال پیروزی در این بازی هستیم. تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال درحالی که تا دقایق پایانی از ان پیش بود، در نهایت به تساوی رضایت داد تا خود را آماده بازی با الهلال عربستان کند. مربی تیم فوتبال پرسپولیس در جریان برگزاری اردوی سرخ پوشان در ترکیه دچار مصدومیت شدید شد. محمدضا مولایی، مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرینات قرمزپوشان دچار کشیدگی و مصدومیت شدید از ناحیه پا شد و باید چند روزی را برای بهبودی کامل استراحت کند، اما این در شرایطی است که مولایی تمرینات قرمزپوشان را زیر نظر دارد. به گزارش س. سرمربی تیم فوتبال ان گفت: کیفیت بازی هر دو تیم خوب بود و از نتیجه تساوی برابر پرسپولیس راضی هستم. لیگ برتر بزرگسالان استان به ایستگاه بیست و یکم رسید.در این هفته دو دیدار حساس در بنه گز و اهرم برگزار می شود و شاید تکلیف قهرمانی یک هفته مانده به بازی ها در اهرم مشخص شود. پیام چغادک 33 امتیازی در اهرم مهمان تیم سقوط کننده خیبراهرم می باشد.پیام در صورت برد و امتیاز از دست دادن استقلال بنه گز مقابل تیم ان خورموج قهرمان زود هنگام این رق. مهاجم اول این روزهای پرسپولیس می گوید:در پرسپولیس بازی می کنم مگر آنکه بیرونم کنندمهدی طارمی به همراه 4 بازیکن دیگر پرسپولیس بلافاصله پس از اتمام تمرین راهی ورزشگاه خیریه عمل شد تا در جشن تولد خود، علی شرکت کند.پس از اتمام جشن تولد 46 سالگی علی ، با مهدی طارمی تماس گرفتیم و در همین ارتباط و بازی با ان اصفهان صحبت کردیم که به خواندنش می ارزد. مهاجم پرسپولیس بازی با نفت را از دست داد
با نظر پزشکان مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اولین بازی در لیگ برتر را از دست داد. مهدی دغاغله که به دلیل مصدومیت چند هفته ای است از تمرینات گروهی این تیم به دور است پس از اینکه شب گذشته به دیدار پزشکان متخصص رفت مشخص شد این بازیکن دو هفته دیگر نمی تواند قرمزپوشان را در لیگ برتر همراهی کند.به همین دلیل مهدی دغاغله بازی مقابل نفت را از دست داد.

به گزارش فارس، دغاغله باید دو هفته دیگر استراحت کند تا شرایط بازی را پیدا کند.

نیمه نخست بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و نفت تهران با نتیجه تساوی به پایان رسید. هافبک ملی پوش الهلال پس از تساوی مقابل پرسپولیس گفت: ما به همراه باشگاه و تیم ملی فصلی کامل را بازی کردیم و خستگی در این مرحله مهم از فصل برما چیره شده است. تیم نفت تهران با انجام یک بازی محکم و درگیرانه و دفاع منطقی توانست دو امتیاز حساس را از پرسپولیس بگیرد. به گزارش "ورزش سه"، در هفته ای که بازی پارس جنوبی ـ ان و تراکتور ـ استقلال هم بدون گل تمام شد، پرسپولیس نیز با این تساوی بدون گل، شاخه های زمستانی لیگ را آبیاری کرد! در بخشی از ورزشگاه یک پیراهن شماره 8 علی کریمی نصب شده که تماشاگرانی که در این قسمت، علی کریمی را تشویق د.

*بعد از گل تیم نفت نزدیک بود بین تماشاگران اندک نفت و هواداران پرسپولیس درگیری فیزیکی پیش بیاید.

*منصور قنبر زاده مدیرعامل باشگاه نفت و رضا وطن خواه از پیش وتان پرسپولیس و همچنین مهدی خواجه وند از اعضای هیأت مدیره پر. وبسایت رسمی برنامه نود - درچارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 عصر دو تیم پرسپولیس و الهلال به مصاف هم رفتند و نبرد دو تیمی که سبک کاملا متفاوتی داشتند به تساوی یک-یک انجامید.به… دیدار معوقه از هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ بزرگسالان استان را تیم پرسپولیس نوین برازجان به سود خود به پایان برد. دیروز و در شهر برازجان تیم رده هفتمی پرسپولیس نوین این شهر میزبان تیم صدر ج ی امید گناوه بود که در پایان این برازجانی ها بودند که با حساب 2بر0 پیروز شدند و با 23 امتیاز به رده پنجم ج صعود د. این در حالی بود که تیم امید گنا. پیش وت پرسپولیس، گفت: نباید اجازه دهند تیم به حاشیه برود. با ورود تیم به حاشیه باید فاتحه پرسپولیس را خواند. به گزارش "ورزش سه"، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در سال قبل پرسپولیس در اهواز برابر فولاد خوزستان با نتیجه 3-0 باخت و به همین دلیل هراس باخت برابر راه آهن در جام حذفی به دل برخی از جمله بازیکنان سال گذشته پرسپولیس حاضر در این بازی افتاد. اما به دنبال شانس خوب سرخ ها و عملکرد خوب سوشا مکانی،پرسپولیس با همان اختلافی که به فولاد باخت،. ضیافت مشترک پرسپولیس و استقلال چه دستاوردی برای دو باشگاه داشت جز اینکه حالا با رقم خوردن نتیجه تساوی در بازی فردا همه می خواهند این بحث را پیش بکشند که تساوی سفارشی بوده و نتیجه قبل از بازی مشخص بوده است؟ تماشای بازی پرسپولیس برای یک هوادار ۷۵۰ هزار تومان آب خورد! تیم های فوتبال پرسپولیس و الریان قطر از ساعت ۱۹ دیروز دوشنبه در ورزشگاه به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت. یکی… علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
تساوی مقابل استقلال خوزستان در آن شرایط نباید آغازگر حواشی عجیب این چنینی باشد، آن هم حاشیه هایی که از داخل تیم آغاز می شوند. پرسپولیس با این تساوی عملا نتیجه ای ضعیف در خانه گرفته است و تساوی0-0 و 1-1 در بازی برگشت هم تیم الاهلی را به مرحله بعد می رساند.اما از آنجایی که پرسپولیس در بازی رفت موفق به گل زدن شده حتما می تواند در بازی برگشت هم به گل برسد و این امید قرمزها برای صعود به مرحله بعد است. پیش وت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید اجازه دهند تیم به حاشیه برود، زیرا با ورود به حاشیه باید فاتحه پرسپولیس را خواند. احمدرضا عابدزاده طی 7 سالی که بازیکن پرسپولیس بود با ارائه بازی های عالی نام خود را به عنوان بهترین دروازه بان تاریخ پرسپولیس ثبت کرد و رکوردهایی به وجود آورد که حتی در فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال دنیا نام او را به عنوان بهترین دروازه بان پرسپولیس اعلام د. به گزارش "ورزش سه"، یکی از مهمترین رکوردهای عابدزاده در فوتبال ایران عدم دریافت بیش از دو گل در تایم 90 دقیقه ای بازی های ملی است. این تاکید را از آن جهت قید می نماییم که یک بار در یک بازی 120 دقیقه ای برابر ژاپن در مقدماتی جام جهانی 98، 3 گل خورد. از دیگر آمارهای جالب عابدزاده دریافت تنها 52 گل در 77 بازی ملی است. اما یکی از نکات جالب عملکرد او حضور در 8 بازی پرسپولیس مقابل استقلال بوده که آمار یک دوره جالب بی ش ت را در کارنامه او ثبت کرده است.

چنین مردی که هیچ گاه به استقلال نباخته صاحب یک رکورد دیگر هم هست؛ بی ش تی برابر پرسپولیس آن هم در دورانی که بازیکن تیم های حریف پرسپولیس بوده است. عابدزاده در عرصه باشگاهی بازیکن تیم های هلال احمر اصفهان، تام اصفهان، ژاندارمری تهران، ان اصفهان، استقلال تهران، سایپا و در دوره مربیگری استیل آذین و حالا راه آهن بوده است. او 5 بار با پیراهن استقلال برابر پرسپولیس بی ش ت بوده است. برد 2 ـ 1 برابر پرسپولیس در روز 4 داد 69، مساوی 1ـ1 با این تیم در روز 28 دی 69، تساوی صفر ـ صفر در روز 4 بهمن 70 که روز خداحافظی محسن زمانی از داوری بود، پیروزی 2ـ0 در روز 15 بهمن 70 و بالا ه مساوی 0 ـ 0 در روز 11 دی ماه 1371 از مهمترین مصاف های بی ش ت احمدرضا مقابل پرسپولیس بوده است. او در عرصه باشگاهی با تیم های تام اصفهان، ژاندارمری، هلال احمر و سایپا مقابل پرسپولیس بازی نکرد. اما در دو دیدار دوستانه با پیراهن تام اصفهان و ژاندارمری هم برابر پرسپولیس بی ش ت مانده است.

البته او در دورانی که به عنوان دستیار پیروانی در تیم استیل آذین حضور داشت، یک بار مغلوب پرسپولیس شده است. این ش ت در 11 اردیبهشت 89 با نتیجه 2 بر0 اتفاق افتاد. دیداری که در آن علی سرمربی پرسپولیس بود. استقلال خوزستان و گسترش به تساوی رسیدند
تیم فوتبال استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز در اولین دیدار خود در لیگ برتر به تساوی رسیدند. استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز در هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 19 و 40 دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش افق، در نیمه اول این دیدار دو تیم بازی چندان زیبایی را به نمایش نگذاشتند و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم و دقیقه 47 گسترش فولاد روی اشتباه و گل به خودی رضا کاردوست م ع استقلال خوزستان توانست یک بر صفر از حریف خود پیش بیفتد.

درحالیکه بازی با پیروزی یک بر صفر گسترش فولاد در حال به پایان رسیدن بود روح الله سیف الهی در دقیقه 90 گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

محمدحسن زاهدی فر در این دیدار به محمدرضا مهدوی از استقلال خوزستان و میثم نقی زاده از گسترش فولاد کارت زرد نشان داد.

گوینده ورزشگاه تعداد هواداران حاضر در یوم را 110 نفر اعلام کرد. در این بازی چمن ورزشگاه غدیر اهواز کیفیت بسیار بدی داشت و روی عملکرد هر دو تیم تاثیر منفی گذاشت.

برای مشاهده ویدئو این دیدار کلیک کنید