تششیع پیکر جانباز شهید در گنبدکاووس

به نقل از خبرگزاریها در مورد تششیع پیکر جانباز شهید در گنبدکاووس : پیکر جانباز 70 درصد شهید حسین ابراهیمی امروز بر دوش مردم شهید پرور خلخال تشییع و در گ ار ی این شهر به خاک س شد. روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه اعلام کرد: پیکر جانباز شهیدسلمان فهیمی در کرمانشاه تشییع می شود. رئیس ستاد عتبات عالیات گنبدکاووس گفت: خیران شهرستان گنبدکاووس تعهد د یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال کمک غیرنقدی و ۲ تن مرغ مورد نیاز ایام اربعین برای اطعام زائران را تقبل کنند. گنبدکاووس - ایرنا - رئیس اداره تولیدات گیاهی مدیریت جهادکشاورزی گنبدکاووس با اشاره به برداشت 99،5 درصد مزارع گندم این شهرستان، اظهار داشت: تاکنون مقدار 271 هزارو 320 تن محصول تولید شده است. همشهری آنلاین: فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از کشف پیکر مطهر خلبان دفاع مقدس و شهید جانباز با پای خبر داد. پیکر پاک حسینعلی حسن عباسی جانباز 70 درصد روز یکشنبه بر دستان مردم شهید پرور اصفهان تشییع و در کنار همرزمان شهیدش در گلستان ی این شهر آرام گرفت. پیکر جانباز شهید علمدار صبح امروز با حضور گسترده مردم ساری تشییع شد. فرمانده گرگان گفت: دوشنبه ۲ بهمن، پیکر جانباز رشید شهید حاج حبیب حمزه ای در گرگان تشییع خواهد شد. مراسم تشییع پیکر جانباز شهید محمد قبادی صبح یکشنبه 24 دی از روبروی حسینیه شهید آتوت به سمت گ ار ی بهشت زهرا(س) برگزار شد. امروز مراسم تشییع پیکر جانباز شهید کاظم کرملا چعب در شهر شیبان باحضور ، ولی فقیه در خوزستان برگزار شد. مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر جانباز هشت سال دفاع مقدس، شهید م ع حرام، حاج حمیدرضا ضیایی فردا در مسجد الانبیا برگزار می شود. روز جانباز مبارکباد"لیست جانبازان طوایف دشت بزرگ""""""""""""""""""""""""""""""
جانباز حاج عبدالمحمد علیپور ، جانباز فرامرز ی پور، جانباز احمد نعمتی فر،جانباز حاج حیدر قطب الدین ، جانبازحاج مسعود دشت بزرگی ، جانباز نادر قطبی زاده ، جانباز حاج اسماعیل شبرن. رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: بیش از 35 درصد مدارس شهرستان گنبدکاووس ت یبی یا غیراستاندارد است که نیاز به کمک خیران و مسئولان دارد. فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری فردی که بیش ۱۰ تار اراضی ملی را تصرف کرده بود خبر داد. گنبدکاووس - ایرنا - استان گستان بویژه شهرستان گنبدکاووس در شرق این استان از شرایط آب و هوایی مناسب برای پرورش شتر به عنوان حیوانی مفید و با صرفه اقتصادی برخوردار بوده و وجود اراضی شوره زار در مناطق شمالی… پیکر مطهر جانباز شهید سید جعفر حسینی در رفسنجان تشییع و به خاک س شد. گنبدکاووس - ایرنا - هفته بیست و هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس، عصر روز با رقابت 60 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان و با استقبال جمع کثیری از مشتاقان ورزش اسبدوانی برگزار شد. پیکر شهید محمد مهدی سامع، جانباز ۸ سال دفاع مقدس با حضور گسترده مردم در شهرضا تشییع و به خاک س شد. کانال تبریک روز جانباز برای تلگرام
کانال های قشنگ تبریک روز جانباز باحال ترین کانال تبریک روز جانباز بهترین و زیبا ترین کانال تبریک روز جانباز کانال های جدید تبریک روز جانباز ادامه مطلب پیکر جانباز 70 درصد شهید حسین ابراهیمی روز پنجشنبه بر دوش مردم شهید پرور خلخال تشییع و در گ ار ی این شهر به خاک س شد. گنبدکاووس - ایرنا - هفته بیست و پنجم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز در هوایی سرد و بارانی و با حضور انبوه مشتاقان این ورزش اصیل منطقه با رقابت 71 راس اسب در هفت دور مختلف در مسافت… معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: 274 صندوق اخذ رای انتخابات در شهرستان گنبدکاووس دایر می شود که بالاترین تعداد صندوق اخذ رای را در استان دارد. مردم گنبدکاووس در مجلس شورای ی گفت: مرحله اجرائی ساخت بیمارستان 800 تختخو شهرستان گنبدکاووس امسال آغاز می شود. معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: ساخت بیمارستان 800 تختخو و مرکز جامع درمان سرطان گنبدکاووس به زودی آغاز می شود. مسابقات هفته نخست اسبدوانی گنبدکاووس امروز برگزار شد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری گلستان از ثبت گنبدکاووس به عنوان شهر ملی فرش ترکمن در فهرست آثار ملی کشور خبر داد. فرمانده انتظامی گنبدکاووس از شناسایی و دستگیری ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. گنبدکاووس - ایرنا - مشتاقان ورزش اسبدوانی در گنبدکاووس شاهد رقابت 67 راس اسب در هفته بیست و یکم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس بودند که عصر در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان… رئیس دامپزشکی شهرستان گنبدکاووس گفت: به منظور پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو، دستگاه پیش سردکن در کشتارگاه دام شهرداری گنبدکاووس راه اندازی شد. جانباز شهید علی محمدرضایی پس از گذشت ۳۱ سال از شهادتش از میان باتلاق های ام الرصاص با یک پای تفحص شده و به کشور بازگشت. رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس گفت: اجرای طرح امداد و نجات نوروزی از امروز با مشارکت بیش از 400 نیرو در شهرستان گنبدکاووس آغاز شد. ۸ پروژه بهزیستی در شهرستان گنبدکاووس با حضور معاون پیشگیری مبارزه با موادمخدر کشور در مناطق آسیب پذیر گنبدکاووس افتتاح می شود. ی از مراسم تشییع پیکر جانباز محمد بهمن زاده در شهر تخت استان هرمزگان را مشاهده می نمایید. فرمانده انتظامی گنبدکاووس از کشف ۳ کیلوگرم در این شهرستان خبر داد. ع برای تبریک روز جانباز برای تلگرام
بهترین و قشنگ ترین ع برای تبریک روز جانباز زیبا ترین ع برای تبریک روز جانباز ع برای تبریک روز جانباز در تلگرام
جدید ترین و بهترین ع برای تبریک روز جانباز ادامه مطلب رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان گنبدکاووس با اشاره به ب ایی موکب یحیی ابن زید( ع) در اربعین گفت: مردم گنبدکاووس از ابتدای سال تاکنون 821 میلیون و 290 هزار ریال برای توسعه و بازسازی حرم های مطهر… علیرضا جلیلی فر گفت: بعد از ۳۳ سال به دیدن جانباز خیبر رفتم اما شرایط سختی را پشت سر می گذارند؛ این جانباز قطع نخاع حتی تختخواب مناسب ندارد که او را به راحتی جابجا کنند. 22 ساله است و اکنون به او عنوان جانباز 70 درصد داده شده است. توان حرکت ش را از دست داده و معتقد است که ثانیه ها برای یک جانباز در اوج جوانی، دشوار می گذرد. آقا سید چرا مشکل فرزند جانباز را حل نمیکنید البته خود جانبازان که بازنشست نمیشوند در پتروشیمی جانباز هست که 14میلیون حقوق میگیرد البته اسیر جانباز از حقوق شما بیشتر حالا پسر جانباز از شما حقوق میگیرد 5تومن کار هم نمیکند از خدا میخواهم که شما را که باعث این کار هستید نبخشد برترین های هفته دوم کورس سوارکاری پائیزه گنبدکاووس امروز مشخص شدند. مسئولان شهرستان گنبدکاووس برای پا ازی محیط زیست این شهرستان پیشگام شدند. جانباز 70 درصد لرستانی پس از سالها به همرزمان شهیدش پیوست. از ابتدای امسال تاکنون 283 تار از اراضی ملی شهرستان گنبدکاووس در 4 مرحله اطفا حریق شده است. در هفته نخست لیگ برتر والیبال تیم روانکاران گلستان گنبدکاووس امروز ظهر در سالن ی چائی بوئین میزبان تیم تبریز بود که در پایان تیم تبریزی موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر تیم گنبد را ش ت دهد. شامگاه چهارشنبه با حضور در منزل جانباز علی اصغر امیدی، از تلاش ها، ایثارگری ها، خدمات و جانفشانی های این جانباز بالای 70 درصد در راه میهن و نظام ی، قدردانی و تجلیل کرد. وجود متکدیان و معتادان و ده‎فروشان در شهرستان گنبدکاووس فضای شهر را بسیار زشت کرده و سبب بسیاری از ناامنی ها می شود و متاسفانه مکانی برای نگهداری معتادان و متکدیان در شهرستان گنبدکاووس وجود ندارد. 8 زندانی جرائم غیر عمد گنبدکاووس با رضایت شکات آزاد خواهند شد. برترین های هفته سی ام کورس سوارکاری گنبدکاووس مشخص شدند. ایسنا نوشت: مراسم تشییع پیکر جانباز 70 درصد شیمیایی دوران دفاع مقدس در مشهد برگزار شد.
شهید جعفر صادقی . مردم شهید پرور اصفهان پیکر پاک این یادگار هشت سال دفاع مقدس را در فضایی معنوی که تداعی کننده رشادتهای این حماسه سازان است، تشییع د.

آیین تشییع این شهید از میدان فیض تا گلستان شهیدان اصفهان برگزار شد و سپس پیکر اودرجوار سایر شهیدان انقلاب ی و جنگ تحمیلی به خاک س شد.

شهید جعفر صادقی درسال 60 در عملیات طریق القدس در تنگه چزابه مصدوم شد که منجر به تخلیه چشم راست و آسیب دیدگی از ناحیه کتف راست، گوش راست، پاها، قطع انگشتان دست چپ و آسیب دیدگی از ناحیه سر و لگن شد.

برادراو شهید فضل الله صادقی نیز در سال 61 و در منطقه عملیاتی عین خوش دهلران به علت اصابت ترکش خم به شهادت رسیده بود.