تشییع پیکر آیت الله شاه آبادی در تهران و قم

به نقل از خبرگزاریها در مورد تشییع پیکر آیت الله شاه آبادی در تهران و قم : 2.5 میلیون نفر در تشییع آیت الله هاشمی     2.5 میلیون نفر در تشییع آیت الله هاشمی معاون رییس‌جمهور گفت: طبق آمار اعلامی از سوی استانداری تهران حداقل دو نیم میلیون نفر برای مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی در تهران و اطراف آن حضور داشتند. معاون رییس‌جمهور گفت: طبق آمار اعلامی از سوی استانداری تهران حداقل دو نیم میلیون نفر بر. امروز 21 دی پیکر ایت الله هاشمی رفسنجانی یکی از ارکان اصلی انقلاب ی با همراهی میلیونی مردم تهران تشییع و در حرم (ره) به خاک س شد.

به گزارش فرارو، مراسم تشییع و خا پاری پیکر آیت الله هاشمی از صبح امروز در تهران آغاز شد.

ساعت 10 صبح معظم انقلاب بر پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی خواندند، پس از آن با همراهی موج عظیم مردم پیک. انتقال پیکر شهید "عباس الله دادی" برادر شهید "محمدعلی الله دادی" در گفت و گو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس از انتقال پیکر این شهید بزرگوار به تهران خبر داد و گفت: پیکر این شهید پس از تشییع در تهران به سیرجان منتقل خواهد شد.
وی ادامه داد: به احتمال زیاد پیکر ایشان در پاریز سیرجان که زادگاه وی است، به خاک س می شود.

خاطرنشان می سازد "محمدعلی الله دادی" در حین بازدید از منطقه «قنیطره» مورد حمله بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی قرار گرفت که بر اثر این جنایت این دلاور همراه با تعدادی از اعضای حزب الله به شهادت رسید. خطیب این هفته تهران خطاب به همه انی که در تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی حضور داشتند، گفت: نظام به محور نیاز دارد و عصر (عج) این محور را تعیین کرده و آن است بنابراین به تمام انی که به تشییع جنازه آمدند می گویم کنار نکشید و انسجام خود را حفظ کنید چون این انقلاب حاصل خون ست و باید ادامه پیدا کند. مبادا خناس ها بر شما اثر بگذارند. پیکر شهید آیت الله مطهری با حضور مردم عزادار ایران،13 اردیبهشت 58 از تهران به سمت قم تشییع شد. آغاز مراسم تشییع آیت الله هاشمی از ساعت ۸:۳۰ صبح فردا در تهران مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی از صبح فردا در تهران و با اقامه میت بر پیکر ایشان توسط انقلاب برگزار می شود. ادامه مطلب اردیبهشت 1358آیت الله مرتضی مطهری، با حمله مسلحانه گرو فرقان به شهادت رسید. تصاویر مراسم تشییع پیکر شهید مطهری را در روز 13 اردیبهشت از تهران به سمت قم را مشاهده می کنید. همشهری آنلاین: مسئول ستاد تشییع پیکر ی آتش نشان گفت: پیش بینی کرده ایم پیکر ی آتش نشان از تهران به سمت بهشت زهرا (س) تشییع شود. پیکر مرحوم آیت الله سید ابراهیم خسرو شاهی پس از تشییع در آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی به خاک س شد. انتقال پیکر شهید "عباس الله دادی" برادر شهید "محمدعلی الله دادی" در گفت و گو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس از انتقال پیکر این شهید بزرگوار به تهران خبر داد و گفت: پیکر این شهید پس از تشییع در تهران به سیرجان منتقل خواهد شد.
وی ادامه داد: به احتمال زیاد پیکر ایشان در پاریز سیرجان که زادگاه وی است، به خاک س می شود.

خاطرنشان می سازد "محمدعلی الله دادی" در حین بازدید از منطقه «قنیطره» مورد حمله بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی قرار گرفت که بر اثر این جنایت این دلاور همراه با تعدادی از اعضای حزب الله به شهادت رسید پیکر سید عزت الله عراقی، پدر حقوق کار ایران، روز دوشنبه صبح از مقابل دانشکده حقوق و علوم تهران تشییع خواهد شد. معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت: روز پنج شنبه پس از اقامه در تهران، پیکر ی آتش نشان بر روی دستان مردم انقل و شهیدپرور تشییع می شود. مسئول ستاد تشییع پیکر ی آتش نشان گفت: پیش بینی کرده ایم پیکر ی آتش نشان از تهران به سمت بهشت زهرا (س) تشییع شود.
مسئول ستاد تشییع پیکر ی آتش نشان گفت: پیش بینی کرده ایم پیکر ی آتش نشان از تهران به… فرزاد حسنی در تشییع هاشمیفرزاد حسنی در تشییع هاشمی , ظهر دیروز 21 دی مراسم تدفین پیکرآیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور خیل عظیم دوستداران و علاقه مندان ایشان در حرم برگزار شد.حضور «فرزاد حسنی» مجری مطرح تلویزیون ایران در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی (۲۱ دی ماه۱۳۹۵)فرزاد حسنی در تشییع هاشمی 

[ادامه مطلب را در اینجا. قم - مراسم تشییع پیکر آیت الله حائری از اساتید اخلاق حوزه علمیه قم با حضور گسترده طلاب و اقشار مختلف مردم قم در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد. مردم شهر قم عصر امروز پیکر شهیدان عقیل احمد و واجد علی از تیپ زینبیون و پیکر شهیدان فتح الله محمدی، حسینعلی رحیمی، مهدی غلامی و محمد حسین صادقی از لشکر فاطمیون را تشییع د. پیکر این ی افغانستانی و پا تانی م ع حرم از مسجد حسن عسکری(ع) تا حرم حضرت معصومه(س) تشییع و در بهشت معصومه(س) قم به خاک س شد. معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت: روز پنج شنبه پس از اقامه در تهران، پیکر ی آتش نشان بر روی دستان مردم انقل و شهیدپرور تشییع می شود. مراسم تشییع پیکر مطهر ی حادثه تروریستی روز چهارشنبه ١٧ داد، پس از اقامه از مقابل تهران برگزار شد. مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات ی استان تهران از تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران بعد از خبر داد. پیکر آیت الله حائری صبح امروز از مسجد حسن عسکری (ع) شهر قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) تشییع شد. پیکر پاک شهید مهدی ایمانی فردویی خادم حرم کریمه اهل بیت(ع)، عصر امروز از مسجد حسن عسکری(ع) به سمت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) تشییع و پس از اقامه توسط آیت الله سعیدی در مقبره شهید آیت الله مفتح صحن رضا(ع) به خاک س شد. مراسم تشییع پیکر شهید حججی صبح امروز در تهران برگزار شد، سحرگاه امروز و پیش از تشییع، ی برای لحظاتی در کنار پیکر این شهید حضور یافته و ضمن قرائت فاتحه، برای این شهید آرزوی علو درجات د. مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات ی استان تهران از تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران بعد از خبر داد. پیکر مطهر آیت الله هادی باریک بین، ولی فقیه در استان و سابق قزوین، با حضور مسوولان کشوری و استانی و مردم شهیدپرور قزوین تشییع و به خاک س شد. مراسم تشییع پیکر آیت الله راستی کاشانی عصر امروز شنبه اول مهرماه از مسجد حسن عسکری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور اقشار مختلف مردم در قم برگزار شد. مراسم تشییع پیکر ستوان دوم محسن طهماسبی و مجید خدابنده لو که بامداد دوازدهم فروردین امسال در تعقیب و گریز یک پراید در اتوبان بسیج دچار سانحه شدند، با حضو فرماندهان پلیس تهران بزرگ و همکارانشان در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد. ایسنا نوشت: پیکر مرحوم آیت الله راستی‎کاشانی - عضو سابق مجلس خبرگان ی - و از یاران دیرین (ره) طی مراسمی در قم تشییع شد. تشییع ی حادثه تروریستی تهرانتشییع ی حادثه تروریستی تهران ، مراسم تشییع پیکر پاک ی حادثه تروریستی روز چهارشنبه (17 داد) پس از اقامه تهران با حضور گسترده مردم روزه دار تهرانی و جمعی از مسئولان از مقابل تهران به سمت خیابان حافظ برگزار شد.مردم روز ه دار تهرانی در مراسم تشییع ی ترور با شعارهای مرگ بر ، مرگ بر ، مرگ بر آل سعودو شعار «راه نف. و ع تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران
و ع تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران
و ع تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران
و ع تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران
ادامه مطلب همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) پیکر شهید 27 ساله گمنام در حضور مردم عزادار تشییع شد و در آ پیکر مطهر این شهید در حوزه علمیه معیر تهران به خاک س شد پیکر پاک ی دو حادثه تروریستی که روز چهارشنبه 17 دادماه ( 12 رمضان) در تهران رخ داد، پس از اقامه با حضور گسترده مردم از مقابل تهران تشییع شد. عباس جدیدی قهرمان اسبق کشتی جهان و عضو شورای شهر تهران در مراسم تشییع پیکر آتش نشانان شهید حادثه ساختمان پلاسکو در مصلای (ره) تهران حضور یافت. شورای هماهنگی تبلیغات ی استان تهران اعلام کرد: پیکر مطهر ی تروریستی امروز (چهارشنبه) پس از از تهران تشییع می شود. ع کلیپ و پخش زنده مراسم تشییع جنازه آیت الله رفسنجانی در ... jmt1372.blog.ir/.../ع -کلیپ-و-پخش-زنده- -مراسم-تشییع-... translate this page 3 days ago - اخبار مرتبط : جزئیات درگذشت آیت الله هاشمی تصاویر و ع های فائزه ... حاشیه های حضور مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی .... خبرگزاری تسنیم: اخبار رسمی درباره مراسم تشییع و محل تدفین آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ... پیکر پاک 54 شهید تازه تفحص شده ناجا هم اکنون با حضور مردم انقل در تهران تشییع می شود تا به زادگاهشان منتقل شوند. پیکر مطهر جانباز شهید حبیب الله حمزه ای محمد آبادی بر روی دستان مردم شهید پرور گرگان تشییع شد. حضور انقلاب در مراسم اقامه و تشییع پیکر حضرت آیت الله مهدوی کنی حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم تشییع پیکر عالم مجاهد و پارسا آیت الله مهدوی کنی رضوان الله علیه در تهران حضور یافتند.
در این مراسم که با حضور پر شور مردم قدرشناس، رؤسای قوا و مسئولان لشکری و کشوری و در فضایی آکنده از حزن و اندوه برگزار شد، حضرت آیت الله بر پیکر آن یار صدیق و صمیمی انقلاب اقامه د.
به همین مناسبت مجلس یادبودی از سوی انقلاب ی، روز شنبه ۳ آبان ماه از ساعت ۱۵.۳۰ در حسینیه رحمه الله برگزار می شود.  ازدحام بیش از حد جمعیت در مسیر تشییع/ کندی حرکت خودروی حامل پیکر آیت الله هاشمی                        ازدحام بیش از حد جمعیت باعث کندی در مسیر تشییع پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام شده است. به گزارش خبرنگاری ماسال برتربه نقل از خبرنگار ایرنا، با اینکه هنوز پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی وارد خیابان انقلاب تهران نشده است، این خیابان تا چهارراه کالج مملو از جمعیت است. همچنین خیابان های موازی خیابان انقلاب نیز با انبوه جمعیت شده است. جمعیت انبوهی نیز بالای پل حافظ تهران منتظر تشییع پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند.×× کندی حرکت خودروی پیکر آیت الله هاشمی 
خیل عظیم جمعیتی که برای تشییع پیکر رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام عازم تهران شده بودند سبب شد تا خودروی حامل پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی با کندی حرکت کند . 
به گزارش این خبر، حضور جمعیت انبوه شرکت کننده در مراسم تشییع به اندازه ای است که با گذشت ساعتی از اقامه توسط معظم انقلاب بر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، خودروی حامل پیکر ایشان هنوز از مقابل دور نشده است. 
بنابر گزارش های دریافتی، اکثر خیابان های اطراف تهران با حضور جمعیت انبوه مردمی بسته شده و مراسم تشییع به کندی صورت می گیرد . 
با وجود تصاویری که از مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی در حال مخابره شدن است ولی هنور تصاویر هوایی از این مراسم در دسترس نیست . 
قرار است پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از تشییع تا حرم مطهر راحل در جوار بنیانگذار کبیر انقلاب ی و یار دیرینش به خاک س شود . 
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار همراه (ره) و معظم انقلاب ی روز یکشنبه 19 دی ماه بعد از عمری مبارزه و تلاش در 82 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
تعداد کثیری از خبرنگاران داخلی و خارجی، تصویربرداران و عکاسان در چهارراه ولیعصر(عج) مستقر شده اند تا این رویداد بزرگ تاریخی را ثبت و مخابره کنند. صبح امروز ، علی لاریجانی، آیت الله آملی لاریجانی، فرماندهان نظامی و سایر مقامات کشوری و لشکری که برای وداع با ی ترور در تالار آفتاب مجلس حضور یافته بودند پس از ابراز همدردی با خانواده ی حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران با نثار گل به پیکر ی این حادثه ادای احترام د. پیکر این از مقابل مجلس تشییع شد و پس از با حضور مردم از انقلاب به سمت. مراسم تشییع پیکر پاک ی حادثه تروریستی، بار دیگر حال و هوای غریبی را در شهر تهران ایجادکرد. مراسم تشییع پیکر حبیب الله چایچیان (حسان) شاعر صاحب نام و پر آوازه کشورمان لحظاتی پیش از مقابل بیمارستان ی تجریش آغاز شد و به سوی خانه ابدی وی برگزار شد. پیکر پاک پاسدار م ع حرم شهید محسن حججی از رزمندگان سلحشور و دلاور لشکر 8 نجف اشرف نیروی زمینی که در دفاع از حرم زینبی(س) به دست اشقیای تکفیری،مظلومانه و غریبانه به شهادت رسیده بود، صبح امروز(چهارشنبه) در تهران تشییع شد. حاشیه های مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی حاشیه های مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الل. صبح امروز پیکر مرحوم حبیب الله چایچیان مشهور به «حسان» از شعرای آیینی کشور به سوی بهشت زهرا(س) تشییع شد. ی از مراسم تشییع پیکر مطهر شهید م ع حرم نوید صفری در خیابان تهرانپارس تهران را مشاهده می کنید. مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام صبح امروز چهارشنبه با حضور گسترده مردم در علوم پزشکی بقیه الله برگزار شد. مراسم تشییع پیکر آیت الله ایمانی، ی فقید شیراز با حضور اقشار مختلف مردم و مدیران و مسئولان برگزار شد. پیکر مطهر شهید عین الله قربانی از ی دفاع مقدس، پس از تشییع در زادگاهش روستای چناران پشتکوه لردگان به خاک س شد. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت: به دلیل برگزاری مراسم تشییع پاک ی حادثه تروریستی تهران و اقامه در تهران پارک خودرو از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ داد تا پایان…