تشییع پیکر آیت الله شاه آبادی در تهران و قم

به نقل از خبرگزاریها در مورد تشییع پیکر آیت الله شاه آبادی در تهران و قم : 2.5 میلیون نفر در تشییع آیت الله هاشمی     2.5 میلیون نفر در تشییع آیت الله هاشمی معاون رییس‌جمهور گفت: طبق آمار اعلامی از سوی استانداری تهران حداقل دو نیم میلیون نفر برای مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی در تهران و اطراف آن حضور داشتند. معاون رییس‌جمهور گفت: طبق آمار اعلامی از سوی استانداری تهران حداقل دو نیم میلیون نفر بر. امروز 21 دی پیکر ایت الله هاشمی رفسنجانی یکی از ارکان اصلی انقلاب ی با همراهی میلیونی مردم تهران تشییع و در حرم (ره) به خاک س شد.

به گزارش فرارو، مراسم تشییع و خا پاری پیکر آیت الله هاشمی از صبح امروز در تهران آغاز شد.

ساعت 10 صبح معظم انقلاب بر پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی خواندند، پس از آن با همراهی موج عظیم مردم پیک. انتقال پیکر شهید "عباس الله دادی" برادر شهید "محمدعلی الله دادی" در گفت و گو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس از انتقال پیکر این شهید بزرگوار به تهران خبر داد و گفت: پیکر این شهید پس از تشییع در تهران به سیرجان منتقل خواهد شد.
وی ادامه داد: به احتمال زیاد پیکر ایشان در پاریز سیرجان که زادگاه وی است، به خاک س می شود.

خاطرنشان می سازد "محمدعلی الله دادی" در حین بازدید از منطقه «قنیطره» مورد حمله بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی قرار گرفت که بر اثر این جنایت این دلاور همراه با تعدادی از اعضای حزب الله به شهادت رسید. خطیب این هفته تهران خطاب به همه انی که در تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی حضور داشتند، گفت: نظام به محور نیاز دارد و عصر (عج) این محور را تعیین کرده و آن است بنابراین به تمام انی که به تشییع جنازه آمدند می گویم کنار نکشید و انسجام خود را حفظ کنید چون این انقلاب حاصل خون ست و باید ادامه پیدا کند. مبادا خناس ها بر شما اثر بگذارند. پیکر شهید آیت الله مطهری با حضور مردم عزادار ایران،13 اردیبهشت 58 از تهران به سمت قم تشییع شد. آغاز مراسم تشییع آیت الله هاشمی از ساعت ۸:۳۰ صبح فردا در تهران مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی از صبح فردا در تهران و با اقامه میت بر پیکر ایشان توسط انقلاب برگزار می شود. ادامه مطلب حاشیه‌های مراسم ترحیم آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی مراسم ترحیم آیت الله اکبر ... حواشی مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی/تصاویر - نامه نیوز namehnews.ir/.../حواشی-مراسم-تشییع-پیکر-آیت‌الله-هاشمیتصاوی... translate this page 2 days ago - حواشی مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی/تصاویر ... انتظار مردم در مرقد مطهر برای پذیرایی از پیکر ایت الله ... اشک . شفقنا- پیکر حجت ال سیدمهدی تقوی از قربانیان حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران بعد از قم تشییع و به خاک س شد. به گزارش خبرنگار شفقنا، پیکر شهید حادثه تروریستی تهران امروز بعد از قم و همزمان با مراسم تشییع ی این حادثه تروریستی در تهران در مصلی قدس قرار گرفت و […] مراسم تشییع پیکرهمسر آیت الله علم الهدی با حضور مسئولینمراسم تشییع پیکرهمسر آیت الله علم الهدی با حضور مسئولین و مردم برگزار شد.مراسم تشییع همسر آیت الله علم الهدیمراسم تشییع همسر آیت الله علم الهدی , مراسم تشییع پیکر حاجیه خانم سکینه ریخته گرزاده، همسر آیتالله علم الهدی ، ولی فقیه و مشهد با حضور مردم و مسئولیندر حرم مطهر رضوی بر. انتقال پیکر شهید "عباس الله دادی" برادر شهید "محمدعلی الله دادی" در گفت و گو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس از انتقال پیکر این شهید بزرگوار به تهران خبر داد و گفت: پیکر این شهید پس از تشییع در تهران به سیرجان منتقل خواهد شد.
وی ادامه داد: به احتمال زیاد پیکر ایشان در پاریز سیرجان که زادگاه وی است، به خاک س می شود.

خاطرنشان می سازد "محمدعلی الله دادی" در حین بازدید از منطقه «قنیطره» مورد حمله بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی قرار گرفت که بر اثر این جنایت این دلاور همراه با تعدادی از اعضای حزب الله به شهادت رسید پیکر ی حادثه تروریستی تهران بعد از برگزاری مراسم وداع در مجلس به سمت میعادگاه تهران تشییع شد. پیکر ی حادثه تروریستی تهران بعد از برگزاری مراسم وداع در مجلس به سمت میعادگاه تهران تشییع شد. مراسم تشییع پیکر مطهر ی حادثه تروریستی روز چهارشنبه ١٧ داد پس از اقامه از مقابل تهران برگزار شد. خطیب تهران با بیان اینکه ملت ما بر محور وحدت دارند؛ گفت: تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان دهنده یک وحدت ملی بود. پیکر آیت الله سید حسن آق ی از علمای برجسته استان خوزستان عصر روز شنبه ازمحل مسجد جامع تشییع و در زاده بن جعفر (ع) دزفول به خاک س شد. میت بر پیکر ی آتش نشان به ت آیت الله ی کاشانی اقامه شد و پیکر مطهر در خیابان مفتح و شهید مطهری تشییع خواهد شد. معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت: روز پنج شنبه پس از اقامه در تهران، پیکر ی آتش نشان بر روی دستان مردم انقل و شهیدپرور تشییع می شود. مراسم تشییع پیکر مطهر ی حادثه تروریستی روز چهارشنبه ١٧ داد، پس از اقامه از مقابل تهران برگزار شد. مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات ی استان تهران از تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران بعد از خبر داد. مراسم تشییع پیکر مطهر ی حادثه تروریستی روز چهارشنبه ١٧ داد پس از اقامه از مقابل تهران دقایقی پیش آغاز شد. پیکر آیت الله حائری صبح امروز از مسجد حسن عسکری (ع) شهر قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) تشییع شد. پیکر پاک شهید مهدی ایمانی فردویی خادم حرم کریمه اهل بیت(ع)، عصر امروز از مسجد حسن عسکری(ع) به سمت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) تشییع و پس از اقامه توسط آیت الله سعیدی در مقبره شهید آیت الله مفتح صحن رضا(ع) به خاک س شد. مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات ی استان تهران از تشییع پیکر ی حادثه تروریستی تهران بعد از خبر داد. همشهری آنلاین: صبح امروز پیکر مرحوم حبیب الله چایچیان مشهور به «حسان» از شعرای آیینی کشور به سوی بهشت زهرا(س) تشییع شد. مراسم تشییع پیکر ستوان دوم محسن طهماسبی و مجید خدابنده لو که بامداد دوازدهم فروردین امسال در تعقیب و گریز یک پراید در اتوبان بسیج دچار سانحه شدند، با حضو فرماندهان پلیس تهران بزرگ و همکارانشان در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد. مراسم تشییع پیکر آیت الله راستی کاشانی عصر امروز شنبه اول مهرماه از مسجد حسن عسکری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور اقشار مختلف مردم در قم برگزار شد. مراسم تشییع پیکر پاک عالم وارسته آیت الله حائری در قم آغاز شد و میت بر پیکر ایشان توسط آیت الله شبیری زنجانی اقامه شد. تشییع ی حادثه تروریستی تهرانتشییع ی حادثه تروریستی تهران ، مراسم تشییع پیکر پاک ی حادثه تروریستی روز چهارشنبه (17 داد) پس از اقامه تهران با حضور گسترده مردم روزه دار تهرانی و جمعی از مسئولان از مقابل تهران به سمت خیابان حافظ برگزار شد.مردم روز ه دار تهرانی در مراسم تشییع ی ترور با شعارهای مرگ بر ، مرگ بر ، مرگ بر آل سعودو شعار «راه نف. آیت الله شاه آبادی مردم تهران در مجلس خبرگان ی در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان تهران بستری شد. همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) پیکر شهید 27 ساله گمنام در حضور مردم عزادار تشییع شد و در آ پیکر مطهر این شهید در حوزه علمیه معیر تهران به خاک س شد
پیکر هاشمی در کنار آرام گرفت/ جمعیت میلیونی در مراسم تشییع  شمار زیادی از مردم برای حضور در مراسم تشییع در خیابان های اطراف تهران کرده اند و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شود.  پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در میان جمعیت پرشمار و حضور میلیونی مردم از مقابل تهران به سوی حرم مطهر و آرامگاه ابدی او تشییع و بدرقه شد.
این مراسم از ساعت 8:30 صبح امروز آغاز شد. در ادامه مراسم، اقامه میت بر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در ساعت 10 صبح توسط آیت الله ی در محل تهران برگزار شد. همچنین سران سه قوا، جمعی از فرماندگان ارشد نظامی،نمایندگان مجالس خبرگان ی، شورای ی و شوراهای شهر و روستا، جمعی از هنرمندان و ورزشکاران نیز در این مراسم حضور پیدا د.
پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی ظهر امروز در ضریح حرم (ره) به خاک س شد. پیکر پاک ی دو حادثه تروریستی که روز چهارشنبه 17 دادماه ( 12 رمضان) در تهران رخ داد، پس از اقامه با حضور گسترده مردم از مقابل تهران تشییع شد. عباس جدیدی قهرمان اسبق کشتی جهان و عضو شورای شهر تهران در مراسم تشییع پیکر آتش نشانان شهید حادثه ساختمان پلاسکو در مصلای (ره) تهران حضور یافت. پیکر پاک 54 شهید تازه تفحص شده ناجا هم اکنون با حضور مردم انقل در تهران تشییع می شود تا به زادگاهشان منتقل شوند. مراسم وداع با پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور میلیونی مردم و همچنین فعالان آغاز مراسم تشییع پیکر هاشمی رفسنجانی/ انتقال پیکر از جماران به تهران و مسئولان کشوری و لشکری از مقابل تهران آغاز شد. ادامه مطلب ع کلیپ و پخش زنده مراسم تشییع جنازه آیت الله رفسنجانی در ... jmt1372.blog.ir/.../ع -کلیپ-و-پخش-زنده- -مراسم-تشییع-... translate this page 3 days ago - اخبار مرتبط : جزئیات درگذشت آیت الله هاشمی تصاویر و ع های فائزه ... حاشیه های حضور مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی .... خبرگزاری تسنیم: اخبار رسمی درباره مراسم تشییع و محل تدفین آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ...  ازدحام بیش از حد جمعیت در مسیر تشییع/ کندی حرکت خودروی حامل پیکر آیت الله هاشمی                        ازدحام بیش از حد جمعیت باعث کندی در مسیر تشییع پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام شده است. به گزارش خبرنگاری ماسال برتربه نقل از خبرنگار ایرنا، با اینکه هنوز پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی وارد خیابان انقلاب تهران نشده است، این خیابان تا چهارراه کالج مملو از جمعیت است. همچنین خیابان های موازی خیابان انقلاب نیز با انبوه جمعیت شده است. جمعیت انبوهی نیز بالای پل حافظ تهران منتظر تشییع پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند.×× کندی حرکت خودروی پیکر آیت الله هاشمی 
خیل عظیم جمعیتی که برای تشییع پیکر رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام عازم تهران شده بودند سبب شد تا خودروی حامل پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی با کندی حرکت کند . 
به گزارش این خبر، حضور جمعیت انبوه شرکت کننده در مراسم تشییع به اندازه ای است که با گذشت ساعتی از اقامه توسط معظم انقلاب بر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، خودروی حامل پیکر ایشان هنوز از مقابل دور نشده است. 
بنابر گزارش های دریافتی، اکثر خیابان های اطراف تهران با حضور جمعیت انبوه مردمی بسته شده و مراسم تشییع به کندی صورت می گیرد . 
با وجود تصاویری که از مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی در حال مخابره شدن است ولی هنور تصاویر هوایی از این مراسم در دسترس نیست . 
قرار است پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از تشییع تا حرم مطهر راحل در جوار بنیانگذار کبیر انقلاب ی و یار دیرینش به خاک س شود . 
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار همراه (ره) و معظم انقلاب ی روز یکشنبه 19 دی ماه بعد از عمری مبارزه و تلاش در 82 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
تعداد کثیری از خبرنگاران داخلی و خارجی، تصویربرداران و عکاسان در چهارراه ولیعصر(عج) مستقر شده اند تا این رویداد بزرگ تاریخی را ثبت و مخابره کنند. پیکر آیت الله سید حسن آق ی از علمای برجسته استان خوزستان عصر امروز در دزفول تشییع و خا پاری شد. صبح امروز ، علی لاریجانی، آیت الله آملی لاریجانی، فرماندهان نظامی و سایر مقامات کشوری و لشکری که برای وداع با ی ترور در تالار آفتاب مجلس حضور یافته بودند پس از ابراز همدردی با خانواده ی حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران با نثار گل به پیکر ی این حادثه ادای احترام د. پیکر این از مقابل مجلس تشییع شد و پس از با حضور مردم از انقلاب به سمت. مراسم تشییع پیکر پاک ی حادثه تروریستی، بار دیگر حال و هوای غریبی را در شهر تهران ایجادکرد. پیکر پاک پاسدار م ع حرم شهید محسن حججی از رزمندگان سلحشور و دلاور لشکر 8 نجف اشرف نیروی زمینی که در دفاع از حرم زینبی(س) به دست اشقیای تکفیری،مظلومانه و غریبانه به شهادت رسیده بود، صبح امروز(چهارشنبه) در تهران تشییع شد. مراسم تشییع پیکر حبیب الله چایچیان (حسان) شاعر صاحب نام و پر آوازه کشورمان لحظاتی پیش از مقابل بیمارستان ی تجریش آغاز شد و به سوی خانه ابدی وی برگزار شد. پیکر حاجیه خانم سکینه ریخته گرزاده همسر آیت الله علم الهدی مشهد صبح امروز (دوشنبه ۲۲ داد) از مهدیه مشهد به سمت حرم مطهر رضوی تشییع شد. ی از مراسم تشییع پیکر مطهر شهید م ع حرم نوید صفری در خیابان تهرانپارس تهران را مشاهده می کنید. حاشیه های مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی حاشیه های مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم تشییع آیت الل. مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام صبح امروز چهارشنبه با حضور گسترده مردم در علوم پزشکی بقیه الله برگزار شد. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت: به دلیل برگزاری مراسم تشییع پاک ی حادثه تروریستی تهران و اقامه در تهران پارک خودرو از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ داد تا پایان… مراسم تشییع پیکر ۲ شهیده حادثه تروریستی تهران در م آباد برگزار شد. پیکر مطهر شهید عین الله قربانی از ی دفاع مقدس، پس از تشییع در زادگاهش روستای چناران پشتکوه لردگان به خاک س شد. پیکر ی حادثه تروریستی روز چهارشنبه برای برگزاری مراسم تشییع دقایقی پیش وارد تهران شد.