تصاویر در حاشیه نشست ی برو ل

به نقل از خبرگزاریها در مورد تصاویر در حاشیه نشست ی برو ل : نشست خبری رئیس جمهوری کشورمان با حاشیه های جالبی همراه بود. رئیس جمهور قرار است در حاشیه نشست «گروه ۲۰» برای نخستین بار با همتای روسی خود در شهر «هامبورگ» آلمان دیدار کند. نخست عراق و امور خارجه عربستان در حاشیه نشست ضد در واشنگتن دیدار د. بی تو ای آرام جان درخانه نتوانم نشست بی رخت ای دلبر جانانه نتوانم نشست نرگس جادوی تو مانند جامی پر می است بی تو و بی باده و پیمانه نتوانم نشست گرچه می سوزی دل و جان مرا باغمزه ای درحضورشمع چون پروانه نتوانم نشست تا که در دام تو و زنجیر گیسوی توام با خیال وشوق آب و دانه نتوانم نشست یکنفس خواهم بدون اشک بنشینم برت درغم هجر تو چون دردانه . اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری روز در حاشیه چهارمین نشست مجمع کشورهای صادرکننده گاز (gecf) با «اوو مورالس» رئیس جمهوری بولیوی و میزبان این نشست دیدار و گفت و گو کرد. بی تو ای آرام جان درخانه نتوانم نشست بی رخت ای دلبر جانانه نتوانم نشست نرگس جادوی تو مانند جامی پر می است بی تو و بی باده و پیمانه نتوانم نشست گرچه می سوزی دل و جان مرا باغمزه ای درحضورشمع چون پروانه نتوانم نشست تا که در دام تو و زنجیر گیسوی توام با خیال وشوق آب و دانه نتوانم نشست یکنفس خواهم بدون اشک بنشینم برت درغم عشق تو چون دردانه . همواره حاشیه می تواند جذ ت های یک رویداد فرهنگی را افزایش دهد. دیروز وقت زیادی برای مشاهده حواشی اختصاص دادیم تا به قول معروف «دوزار کاسب شویم» که دست آ در نشست رسانه ای «نگار» اتفاق افتاد. نشست خبری «زیر پای مادر» که عصر امروز (چهارشنبه 24 داد) برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود که باعث شد نشست ناتمام بماند و جمعی از خبرنگاران رسانه های رسمی سالن را ترک کنند. درگیری و بحث لفظی چند خبرنگار با بهناز جعفری، بازیگر سریال زیر پای مادر» دلیل اصلی بروز این حاشیه ها بود.
پس از نشست خبری حاشیه ساز قاتل اهلی خبرنگاری که توسط مسعود کیمیایی از محل نشست ا اج شده بود با… سخنگوی کاخ کرملین از احتمال دیدار دوجانبه میان رئیسان جمهوری و روسیه در حاشیه نشست آینده اَپک در ویتنام خبر داد. در نشست ی «برو ل»، محمد جواد ظریف، خارجه کشورمان با فدریکا موگرینی، رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا و ژان ایو لودریان، خارجه فرانسه، زیگمار گابریل، خارجه آلمان، بوریس جانسون، خارجه انگلیس با محوریت در مقر اتحادیه اروپا دیدار کرد. تسنیم نوشت: پادشاه عربستان و رئیس جمهور مصر در حاشیه نشست سران اتحادیه عرب در اردن با یکدیگر دیدار د. پادشاه عربستان و رئیس جمهور مصر در حاشیه نشست سران اتحادیه عرب در اردن با یکدیگر دیدار د. حجت ال و المسلمین حسن ‏ - رئیس جمهور- امروز دوشنبه اول داد اولین نشست خبری خود پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را با حضور خبرنگاران رسانه های ‏همگانی داخلی و بین المللی برگزار کرد. آ ین نشست خبری رئیس مجلس در سال جاری در حالی عصر امروز برگزار شد که پای «لایو استوری» صفحه اینستاگرام لاریجانی هم به این نشست خبری باز شد. نشست خبری سرمربی های تیم ملی ایران و کره جنوبی در سئول برگزار شد. آن ها تلاش دارند دستور کار اصلی این نشست ها را به دستورکاری ضد ایرانی تبدیل کنند. یکی از دلایل اتخاذ این رویکرد توسط عربستان و برخی دیگر از کشورهای همپیمان خود نظیر بحرین این است که با تهدید جلوه دادن ایران مسئله فلسطین را در این نشست ها به حاشیه برانند. یک رو مه یی با اشاره به حضور پر حاشیه رئیس جمهور این کشور در نشست روز گذشته کشورهای عضو ناتو، عملکرد وی را نامطلوب توصیف کرد. وزارت امور خارجه روسیه با اعلام این که نشست کارگروه ویژه خزر در مسکو کار خود را به پایان رساند، اظهار داشت متن همه توافقنانمه های بین تی که قرار است در چهارمین اجلاس سران کشورهای حاشیه خزر امضا شود، در نتیجه کار این نشست تهیه شده است.


بسم الله دلم میخواست یه فایل جدا بذارم بنام نشست نگاشت از نشست هایی که حضور دارم بنویسم چون نصف سفر نگاشت هام در واقع مربوط به نشست هستند و سفر تفریحی نیستند اما بیخیال دیگه نشست این بار متفاوت ترین نشستی بود که طی این دو سه سال اخیر حضور داشتم هم از جهت نوع حضور من هم از جهت برنامه های خود نشست هم از جهت اتفاقاتی که برای شخص من و نه ه. مهر نوشت: «گابریل» با اشاره به نشست وزرای خارجه کشورهای عضو گروه «نرم » در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ، اعلام کرد: در تعامل نزدیک با خواهیم بود؛ اما ساختار کنونی ۴ کشور عضو باید حفظ شود. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل چین به سوالات خبرنگاران پاسخ داد . مارچلو لیپی سرمربی تیم ملی فوتبال چین در این نشست شرکت نکرد. مشاور عالی ولی فقیه در ، با تاکید بر اینکه ترکیه متوجه سیاستهای اشتباهش در شده، گفت: حامیان تروریست ها و به ویژه در نشست آستانه حاشیه نشین بودند. همه حواشی نشست گروه بیست از اعتراضات گسترده و کم سابقه در شهر هامبورگ تا دست دادن ترامپ و پوتین و نیز هم نشینی رییس جمهور روسیه با بانوی اول سر میز شام. نشست سران اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند در جاکارتا اندونزی آغاز شد. با سلام وآرزوی قبولی طاعات در ماه ضیافت الهی به اطلاع کلیه دوستان عضو جامعه طلاب و ت نسر میرساند نشست ششم این تشکل در تاریخ9مرداد93 (پنجشنبه)از ساعت10الی16 باصرف ناهار در باغ حاج آقا برگزار خواهد شد. محوریت این نشست: مستقر طرحهای عمرانی دیدوبازدید نشست با شو رای ی نسر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه قرار است با همتای یی اش در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت وگو کند. یک دیپلمات عالی رتبه کشورمان اعلام کرد: نشست ان خارجه ایران و 1+5 در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک برگزار می شود.
در روزهایی که جشنواره فجر به آرامی و حتی نشست های خبری اش با کمترین حاشیه ای برگزار… ششمین نشست از سلسله نشست های جلوه های هنر ی با موضوع در پژوهشکده هنر برگزار می شود. نشست خبری نمایش «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی با تاخیر بیش از یک ساعته کارگردان و عوامل این نشست با حاشیه همراه شد. در تصویر زیر سخنرانی ظریف در نشست اتحادیه سران کشورهای حاشیه اقیانوس هند در جاکارتا پایتخت اندونزی را می بینید. نشست خبری «آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای با حضور عوامل عصر در برج میلاد برگزار شد. نشست رسانه ای جشن خانه سینما علاوه بر جشن سینمای ایران، قرار شد فرصتی باشد تا منوچهر شاهسواری مدیرعامل این تشکل صنفی به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهد. نشست های رؤسا و معاونان فرهنگی ها در وزارت علوم و شهید بهشتی برگزار می شود ولی باز هم جای خبرنگاران در نشست های مهم ی خالی است و وزارت علوم از نمایندگان رسانه ها برای این ۲ نشست دعوت نکرده است. منبع نزدیک به هیأت در نشست آستانه با اشاره به تلاش ترکیه برای ایجاد مانع در این نشست، تأکید کرد آنکارا نسخه ای از بیانیه پایانی این نشست منتشر کرده که درباره آن توافق نشده است. رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان اعلام کرد هنوز زمان برگزاری نشست جی هفت (نشست ایران و شش کشور حاشیه خلیج فارس) مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در حاشیه شرکت در مراسم گرامیداشت ی شهریورماه که در مجموعه یادمان ی هفتم تیر برگزار شده بود در مورد گفت وگو با کشورهای حاشیه خلیج فارس گفت: ما همیشه آماده گفت وگو با این کشورها بوده و هستیم و خود آن ها نیز باید این موضوع را بخواهند.

او تصریح کرد: زمان برگزاری نشست ایران و شش کشور حاشیه خلیج فارس هنوز مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، روز گذشته برخی از رسانه های عربی خبر داده بودند که احتمالا نشست ایران و شش کشور حاشیه خلیج فارس در سپتامبر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزار می شود.

ظریف در ادامه گفت وگو خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که آیا در جریان سفر خانم موگرینی به تهران بحثی در مورد ایجاد دفتر اتحادیه اروپا در تهران صورت گرفت؟ گفت: در این مورد بحثی نشده است.

به نقل از تابناک سرمربی پرسپولیس که برای حضور در نشست خبری پیش از دیدار برابر تراکتور در سازمان لیگ حضور یافته بود، مجبور شد بیشتر به سوالات حاشیه ای این نشست بپردازد. منبع نزدیک به هیأت در نشست آستانه با اشاره به تلاش ترکیه برای ایجاد مانع در این نشست، تأکید کرد آنکارا نسخه ای از بیانیه پایانی این نشست منتشر کرده که درباره آن توافق نشده است. هنوز جزئیات این نشست سه جانبه منتشر نشده است اما گمانه زنی هایی در مورد اه برگزاری این نشست غیرمنتظره سه جانبه صورت گرفته است که به نظر می رسد مسئله کردها، عملیات آزادسازی رقه و موصل پسا مهم ترین دستورکار این نشست سه جانبه بوده است. صدراعظم آلمان و معاون رییس جمهوری در حاشیه نشست امنیتی مونیخ دیدار می کنند. نشست خبری علی لاریجانی رییس مجلس شورای ی ظهر امروز بیست و سوم اسفندماه در محل عمارت بهارستان برگزار شد. دهمین نشست خبری رئیس جمهور در دوره ت یازدهم بزگزار شد و خبرنگاران در حوزه های فرهنگی، ، اجتماعی، سیاست خارجی، بین الملل و اقتصادی به طرح سئوالات خود پرداختند. رئیس هیئت مع ن در نشست آستانه با اعلام خبر نشست قریب الوقوع گروههای معارض در عربستان سعودی تصریح کرد که منتظر اجرای وعده های روسیه هستند. عدم حضور ملک سلمان در نشست جی ۲۰ از این نظر مبهم و سوال برانگیز است که وی دارایی را به نیابت از خود عازم این نشست می کند نه ولعیهد را. یکی از بازیکنان تیم ملی که قرار بود امروز در نشست خبری حاضر شود به دلیل دندان درد به نشست نیامد.

خبر داغ ------------------------freegate news از درگیری با خبرنگار تا غدیر خم و بقایی; حاشیه های نشست مطبوعات , ,بقایی,
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p فرستاده ویژه سازمان ملل در امور ضمن اعلام موعد جدید مذاکرات در نشست وین، گفت که از هیأت های ت و مع ن برای شرکت در این نشست دعوت به عمل آمده است. دیدار روسای جمهور و روسیه در حاشیه نشست گروه بیست، بیش از آنچه گمان می رفت به طول انجامید. در این نشست به همه نشان داد که انگلیسی را خوب یاد گرفته است. وقتی خبرنگار خارجی سوال خود را پرسید. گفت برای خبرنگاران ترجمه کنید تا آنها هم متوجه سوال شوند. خود هم به زبان انگلیسی از خبرنگار تشکر کرد.