تصاویر در حاشیه نشست ی برو ل

به نقل از خبرگزاریها در مورد تصاویر در حاشیه نشست ی برو ل : نشست خبری سینمایی «قاتل اهلی» ساخته مسعود کیمیایی به حاشیه کشیده شد. رئیس جمهور قرار است در حاشیه نشست «گروه ۲۰» برای نخستین بار با همتای روسی خود در شهر «هامبورگ» آلمان دیدار کند. نشست علنی امروز مجلس برای بررسی استیضاح کار، تعاون و رفاه اجتماعی با حاشیه هایی همراه بود. نشست خبری «زیر پای مادر» که عصر امروز (چهارشنبه 24 داد) برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود که باعث شد نشست ناتمام بماند و جمعی از خبرنگاران رسانه های رسمی سالن را ترک کنند. درگیری و بحث لفظی چند خبرنگار با بهناز جعفری، بازیگر سریال زیر پای مادر» دلیل اصلی بروز این حاشیه ها بود. در روزهایی که جشنوراه فجر به آرامی و حتی نشست های خبری اش با کمترین حاشیه ای برگزار می شد، «قاتل اهلی» این روند را بر هم زد. سران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس پیش از نشست با رئیس جمهوری در ریاض، هفدهمین نشست م ی خود را برگزار د. نشست خبری طی چند روز گذشته حاشیه های زیادی ایجاد کرده که ذکر گویی در صدر آن ها قرار دارد همواره حاشیه می تواند جذ ت های یک رویداد فرهنگی را افزایش دهد. روز گذشته وقت زیادی برای مشاهده حواشی اختصاص دادیم تا به قول معروف «دوزار کاسب شویم» که دست آ در نشست رسانه ای «نگار» اتفاق افتاد. ب در ضلع غربی دریاچه کیو بخشی از خیابان و بلوار حاشیه دریاچه کیو فرو نشست. اردوغان که در این نشست ترکیه را نمایندگی می کند و در حاشیه این نشست با دونالد تاسک رئیس شورای اروپا و ژان کلود ژانکر رئیس کمیسیون اروپا نیز دیدار و گفتگو خواهد کرد. سخنگوی کاخ کرملین از احتمال دیدار دوجانبه میان رئیسان جمهوری و روسیه در حاشیه نشست آینده اَپک در ویتنام خبر داد. پس از نشست خبری حاشیه ساز قاتل اهلی خبرنگاری که توسط مسعود کیمیایی از محل نشست ا اج شده بود با… تسنیم نوشت: پادشاه عربستان و رئیس جمهور مصر در حاشیه نشست سران اتحادیه عرب در اردن با یکدیگر دیدار د. پادشاه عربستان و رئیس جمهور مصر در حاشیه نشست سران اتحادیه عرب در اردن با یکدیگر دیدار د. حجت ال و المسلمین حسن ‏ - رئیس جمهور- امروز دوشنبه اول داد اولین نشست خبری خود پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را با حضور خبرنگاران رسانه های ‏همگانی داخلی و بین المللی برگزار کرد. آ ین نشست خبری رئیس مجلس در سال جاری در حالی عصر امروز برگزار شد که پای «لایو استوری» صفحه اینستاگرام لاریجانی هم به این نشست خبری باز شد. نشست خبری سرمربی های تیم ملی ایران و کره جنوبی در سئول برگزار شد. محمد جواد ظریف امور خارجه در حاشیه نشست «پس از » در دانشکده ملل تهران در دفتر یادبود این دانشکده یادداشت نوشت. آن ها تلاش دارند دستور کار اصلی این نشست ها را به دستورکاری ضد ایرانی تبدیل کنند. یکی از دلایل اتخاذ این رویکرد توسط عربستان و برخی دیگر از کشورهای هم پیمان خود نظیر بحرین، این است که با تهدید جلوه دادن ایران، مسأله فلسطین را در این نشست ها به حاشیه برانند. یک رو مه یی با اشاره به حضور پر حاشیه رئیس جمهور این کشور در نشست روز گذشته کشورهای عضو ناتو، عملکرد وی را نامطلوب توصیف کرد. وزارت امور خارجه روسیه با اعلام این که نشست کارگروه ویژه خزر در مسکو کار خود را به پایان رساند، اظهار داشت متن همه توافقنانمه های بین تی که قرار است در چهارمین اجلاس سران کشورهای حاشیه خزر امضا شود، در نتیجه کار این نشست تهیه شده است.


یک رو مه یی با اشاره به حضور پر حاشیه رئیس جمهور این کشور در نشست روز گذشته کشورهای عضو ناتو، عملکرد وی را نامطلوب توصیف کرد. سخنگوی وزارت خارجه گفت که ان امور خارجه ایران و جز در نشست گروهی وزرای امور خارجه 1+5 در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک هیچگونه دیداری نداشته اند. تصویری جالب از حاشیه نشست ان خارجه پنج کشور ساحلی دریای خزر در مسکو. نشست خبری سی و ششمین جشنواره فجر با حضور اهالی رسانه برگزار شد. مشاور عالی ولی فقیه در ، با تاکید بر اینکه ترکیه متوجه سیاستهای اشتباهش در شده، گفت: حامیان تروریست ها و به ویژه در نشست آستانه حاشیه نشین بودند. همه حواشی نشست گروه بیست از اعتراضات گسترده و کم سابقه در شهر هامبورگ تا دست دادن ترامپ و پوتین و نیز هم نشینی رییس جمهور روسیه با بانوی اول سر میز شام. نشست سران اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند در جاکارتا اندونزی آغاز شد. در آستانه بیست و هشتمین نشست سران عرب در بحر المیت اردن، دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد دستکم ۱۷ الی ۱۸ عربی در این نشست شرکت می کنند. همچنین مساله فلسطین در راس الویت های این نشست قرار دارد. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه قرار است با همتای یی اش در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت وگو کند. یک خبرنگار پیش وت با اظهارات خود باعث به حاشیه کشاندن نشست خبری نوبخت شد. ایسنا نوشت: یک دیپلمات عالی رتبه کشورمان اعلام کرد: نشست ان خارجه ایران و 1+5 در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک برگزار می شود.
در روزهایی که جشنواره فجر به آرامی و حتی نشست های خبری اش با کمترین حاشیه ای برگزار… ششمین نشست از سلسله نشست های جلوه های هنر ی با موضوع در پژوهشکده هنر برگزار می شود. ششمین نشست از سلسله نشست های جلوه های هنر ی با موضوع در پژوهشکده هنر برگزار می شود. در تصویر زیر سخنرانی ظریف در نشست اتحادیه سران کشورهای حاشیه اقیانوس هند در جاکارتا پایتخت اندونزی را می بینید. نشست خبری «آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای با حضور عوامل عصر در برج میلاد برگزار شد. صحبت های سرمربی استقلال در نشست خبری روز گذشته به حاشیه ای بزرگ برای هواداران دو تیم تبدیل شده که واکنش امروز برانکو ایوانکوویچ را به همراه داشت. نشست خبری شنل به کارگردانی حسین کندری شامگاه دیروز چهارشنبه در کاخ جشنواره در برج میلاد برگزار شد. نشست های رؤسا و معاونان فرهنگی ها در وزارت علوم و شهید بهشتی برگزار می شود ولی باز هم جای خبرنگاران در نشست های مهم ی خالی است و وزارت علوم از نمایندگان رسانه ها برای این دو نشست دعوت نکرده است. رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان اعلام کرد هنوز زمان برگزاری نشست جی هفت (نشست ایران و شش کشور حاشیه خلیج فارس) مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در حاشیه شرکت در مراسم گرامیداشت ی شهریورماه که در مجموعه یادمان ی هفتم تیر برگزار شده بود در مورد گفت وگو با کشورهای حاشیه خلیج فارس گفت: ما همیشه آماده گفت وگو با این کشورها بوده و هستیم و خود آن ها نیز باید این موضوع را بخواهند.

او تصریح کرد: زمان برگزاری نشست ایران و شش کشور حاشیه خلیج فارس هنوز مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، روز گذشته برخی از رسانه های عربی خبر داده بودند که احتمالا نشست ایران و شش کشور حاشیه خلیج فارس در سپتامبر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزار می شود.

ظریف در ادامه گفت وگو خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که آیا در جریان سفر خانم موگرینی به تهران بحثی در مورد ایجاد دفتر اتحادیه اروپا در تهران صورت گرفت؟ گفت: در این مورد بحثی نشده است.

به نقل از تابناک ایسنا نوشت: شهر آستانه شب گذشته شاهد نشست های متعدد به منظور فراهم مقدمات نشست های سوری - سوری طی امروز (دوشنبه) بود، در حالی هنوز برگزاری نشست های رو در روی دو هیئت مخالفان مسلح و هیئت نظام تایید نشده است. در حالی نشست اوپک روز گذشته به پایان رسید که طرح کاهش تولید نفت تا 9 ماه دیگر تمدید شد و امروز قیمت نفت تحت تاثیر این نشست افزایش یافته است. محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط و ی عصر امروز چهارشنبه ۲۱ تیرماه در کافه خبر خبرآنلاین نشست خبری ماهانه خود را برگزار کرد. وی در این نشست درباره موضوعات مختلفی از جمله قرارداد توتال، ک نه ت یازدهم، فشار اصلاح طلبان به ، تندروی های پساانتخاباتی و حضور در اقتصاد سخن گفت. سخنرانی ظریف در نشست اتحادیه سران کشورهای حاشیه اقیانوس هند در جاکارتا پایتخت اندونزی هیأت های روس و یی در حاشیه نشست بین المللی «آستانه» در حال برگزاری رایزنی های دوجانبه ای درباره می باشند. در لابه لای اخبار بین الملل، تصاویر جالبی از رخدادهای مهم وجود دارد که می تواند برای مخاطب قابل توجه باشد. آنچه در این گزارش آمده، دست چین تصاویری از گوشه و کنار حوادث جهان در هفته گذشته است. دهمین نشست خبری رئیس جمهور در دوره ت یازدهم بزگزار شد و خبرنگاران در حوزه های فرهنگی، ، اجتماعی، سیاست خارجی، بین الملل و اقتصادی به طرح سئوالات خود پرداختند. شهر آستانه شب گذشته شاهد نشست های متعدد به منظور فراهم مقدمات نشست های سوری - سوری طی امروز (دوشنبه) بود، در حالی هنوز برگزاری نشست های رو در روی دو هیئت مخالفان مسلح و هیئت نظام تایید نشده… حجت ال بعد از نشست با سران سه قوه در نشست خبری حاضر شد و در رابطه با مسائلی که درنشست مطرح شد، صحبت کرد.