تصاویر شهید اسماعیل بهاری

به نقل از خبرگزاریها در مورد تصاویر شهید اسماعیل بهاری : 1-پاسدارخلبان شهیداحمدوتری اولین فرمانده گردان الصف 2-پاسدارشهید محمدرضاوتری فرمانده محورعملیاتی جنوب 3- سرلشک اسدارشهید مجیدبقایی فرمانده قرارگاه کربلا 4- شرلشک اسدارشهیداسماعیل دقایقی فرمانده لشکربدر 5- شرلشک اسدارشهید صدرالله فنی فرمانده قرارگاه فجر 6- سرلشک اسدارحبیب الله شمایلی قایم مقام فرماندهی لشکرهفت ولی عصر 7- پاسدارش. معنای بیت های زیر را بنویسید. الف)با بهاری که می رسد از راه سبز شو، تازه شو، بهاری شو ب)مثل یک شاخه گل، جوانه بزن مثل یک چشمه سار، جاری شو ج)ماه فرو ماند از جمال محمد سرو نباشد به اعتدال محمد بقیه در ادامه مطلب در زیر نمونه های بی نظیری از کیک های بهاری را مشاهده خواهید کرد. پیکر شهید رسول عالم باقری بر روی دستان مردم ولایت مدار قزوین از مقابل زاده اسماعیل (ع) به سوی گ ار قزوین تشییع شد . جهت دریافت و مشاهده صفحات روی آن ها کلیک نمائید .... شهید اسماعیل کناری شهید اسماعیل کناری دعا کنید پدرم شهید بشه .../ ثامن تم شنیدم دختر خانمی میگفت:
فقط دعا کنید پدرم شهید بشه!
خشکم زد. گفتم دخترم این چه دعاییه؟
گفت:آخه بابام موجیه!
گفتم خوب انشاالله خوب میشه، چرادعاکنم شهید بشه؟
گفت: آخه هروقت موج میگیردش و حال خودشو نمیفهمه شروع میکنه منو مادر و برادرمو کتک میزنه! ، شکل ما این نیست!
گفتم: دخترم پس مشکل چیه؟
گفت: بعداینکه حالش خوب میشه ومتوجه میشه چه کاری کرده.شروع میکنه دست و پاهای همهمون را ماچ و معذرت خواهی میکنه.
ما طاقت نداریم شرمندگی پدرمون را ببینیم.
دعاکنید پدرم شهید بشه..... منبع: ثامن تم دو تصویر قدیمی از شهید م ع حرم سید اسماعیل سیرت نیا
دعای عرفه شهید م ع حرم سید اسماعیل سیرت نیا
مداحی شهید اسماعیل سیرت نیا
کاروان پیاده تنگه مرصاد تا مرز خسروی ، سال 1383 ، دعای عرفه
شهید سید اسماعیل سیرت نیا در حال مداحی و با پای
بمنظور تجلیل از خانواده های معزز و سرکشی و دلجوئی از ایشان دیداری در قالب طرح سپاس در روز چهار شنبه بیست و پنجم تیرماه توسط رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان فریدونکنار و فرماندار شهرستان و گروهی از مسولین شهری از چند خانواده معزز وگرانقدر ء بعمل آوردنند ۱- مادر شهید ابراهیم اسدی -تاریخ ش"۲۵/۱۱/۶۶ -محل ش: والفجر ۱۰ -(روستای بنه کنار) ۲- والدین شهید اسماعیل مرادی- تاریخ ش"۲۷/۱۱/۶۵ محل ش: شلمچه (روستای شیرمحله) ۳-والدین شهید احسان نعمتی- تاریخ ش"۹/۱۱/۶۱ -محل ش:جنوب کشور (روستای بزرگ بیشه محله) ۴- مادر شهید محمد علی محمدی-تاریخ ش"۶/۲/۶۵ -محل ش: فاو (روستای بزرگ بیشه محله) گوشه ای از زندگی نامه شهید اسماعیل اسکندری از ی هشت سال دفاع مقدس را در اینجا بخوانید. تصاویری از رویش گل های بهاری در منطقه محلات را مشاهده کنید. شکوفه های بهاری در منطقه اقلید فارس سوژه شهروندخبرنگار ما شده است. طی عملیات تفحص، در منطقه چیلات، پیکر دو شهید پیدا شد،یکی از این نشسته بود و با لباس و تجهیزات کامل به دیوار تکیه داده بود. لباس زمستانی هم تنش بود. شهید دیگر لای پتو پیچیده شده بود. معلوم بود که این درازکش مجروح شده است. اما سَرِ شهید دوم بر روی دامن این شهید بود، یعنی شهید نشسته سَرِ آن شهید دوم را به دامن گرفته بود.
پلاک داشتند، پلا. در گزارش تصویری زیر طبیعت بهاری چاب ر در استان گیلان را می بینید. شهید حاج شیر علی سلطانی اشعاری شهیدسلطانی...... ای که سرمستی زصهبای شهید از دل و جان بشو آوای شهید
شمع آسا گرچه ما خود سوختیم عالم حق را ولی افروختیم
گشته از خون ، سرخ گر دامان ما ماند لیکن نام جاویدان ما
ای که می خواهید ف نام ما بشنوید از جان و دل پیغام ما
تا نپیمایید راه اتحاد بر شما راه ظفر مسدود باد
پیروی باید ز آل الله کرد دست هر دژخیم را کوتاه کرد
روی سلطانی به درگاه حسین گر شهادت طالبی راه حسین گوشه ای از زندگی نامه شهید ابراهیم اسماعیل زاده از ی هشت سال دفاع مقدس را در اینجا بخوانید. جوانان یزدی همچون سال های گذشته در مسجد ملا اسماعیل یزد معتکف شدند. مادران به فرزندان خود اجازه رفتن به جبهه دهند تا فردا شرمنده زینب (س) نباشند شهید علی محمودی فرزند حسینعلی از اهالیروستای نوجین در سال 1345 در خانواده ای متدین دیده به جهان گشود. این شهید مرحله مقدماتی تحصیلات خود را در دبستان شهید احمدی روستای آبقندو گذراند و به علت کوشا بودن او، مدرسه راهنمایی را در مدراس شبانه روزی گذارند . شهید محمودی در سال 1363 بعد از گذراندن آموزش نظامی در کازرون راهی جبهه شد و با حضور در چندین عملیات توانست به لشکر و حق کمک کند. این شهید والا مقام سرانجام در والفجر 8 در منطقه فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد. شهید علی محمودی به درس علاقه زیادی داشت و همیشه در کلاس رتبه بالایی ب می کرد و از نظر علمی همیشه صاحب مقام می شد. فرازی از وصیت نامه شهید
از مادران می خواهم که از رفتن فرزند شان به جبهه ها ممانعت نکنند ، زیرا که فردا در محضر خدا نمی توانند جواب حضرت زینب (س) را بدهند ، که زینب تحمل 72 شهید را نمود. برادرانی که به جبهه می آیند اول خودسازی کنند بعد به جبهه بیایند. گزارش تصویری: پیکر خلبان شهید محمدیان در م آباد تشییع شد صبح روز پنج شنبه 26 تیرماه پیکر خلبان خونین بال شهید سرگرد یاسر محمدیان بر دستان مردم شهید پرور استان لرستان از مسجد توسلی به سمت گ ار ی م آباد تشییع شد. به گزارش یافته، شهید یاسر محمدیان روز حین آموزش خلبانی در سانحه ی هوایی که در حوالی دریاچه بختگان استان فارس روی داد همراه با سرتیپ دوم سعید ذوالفقاری به شهادت رسید. مراسم تشییع پیکر شهید محمدیان با حضور هم رزمان این شهید والامقام، ی ولی فقیه و شهرستان م آباد، استاندار لرستان ، مدیران دستگاه های اجرایی، شهردار و اعضای شورای ی شهر و شماری از مردم قدرشناس و نجیب م آباد برگزار گردید. قابل ذکر است شهید یاسر محمدیان فرزند پاسدار شهید فتح الله محمدیان از ی دوران دفاع مقدس است و دارای یک فرزند پسر چهار ساله است. در نیمه اول اردیبهشت ماه هر سال، دامداران روستای اسبند آمل دام های خود را به سمت مناطق جنگلی و ییلاقی گ سرا در حوالی نور کوچ می دهند تا گله ها در مناطق خنک، سرسبز و خوش آب و هوا چرا کنند و از طبیعت زیبای بهاری بهره ببرند. رکنا: انفجار در مراسم آتش بازی سنتی بهاری در فرانسه 18 مصدوم برجای گذاشت. طبیعت بهاری پاوه در استان کرمانشاه،فرصتی دیدنی برای گردشگران است. تصاویری زیبا از طبیعت بهاری روستای زبران در استان گیلان را مشاهده می کنید. به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی شهرستان بابل . در دومین شب از مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی "ره آورد سرزمین نور" که بیست ویکم اسفند93 در مجتمع اردوگاهی شهید باکری مشهر برگزار شد، برگزیدگان بخش های وبلاگ و وبسایت معرفی شدند که در بخش وبلاگ نویسی ، جاویدان اسماعیل پوراز استان مازندران به عنوان رتبه سوم این بخش معرفی شد و با اهدای تندیس و لوح تقدیر مورد تقدیر قرار گرفت.

در دومین شب از مراسم اختتامیه دوازهمین جشنواره ملی "ره آورد سرزمین نور" شب گذشته با حضور سرهنگ پوری جانشین سازمان اردویی راهیان نور بسیج و جمعی از اعضای شورای این سازمان، سیدمحمدیاشار نادری دبیر این دوره از جشنواره و همچنین فرمانده استان چهارمحال و بختیاری و مسئولین استانی، برگزیدگان جشنواره و زائران کاروان های راهیان نور و خانواده معظم و جانبازان از ساعت 19 تا 21 در مجتمع اردوگاهی شهید باکری مشهر برگزار شد.ضمن عرض تبریک به این عزیز که موجب افتخار و سربلندی این مرز و بوم می باشند، برای ایشان سلامتی و شاد ، سربلندی، توفیق روز افزون و ب موفقیتهای دیگر را آرزومندیم.
از آنجا که شهید برای خدا و در راه خدا، هستی خود را برای نجات و سعادت جامعه فدا می نماید، هر چند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند، اما بنابر حکم عقل، جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید بر گردن آنان دارد. مدیون شهید است و باید با تمام وجود دَین خود را در قبال شهید ایفاء نماید. زنده نگهداشتن یاد و نام شهید و بزرگداشت زمان و مکان شهادت . شهروندخبرنگار ما طبیعت بهاری منطقه میشخاص در استان ایلام را به تصویر کشیده است. بسم رب ال قبل از توجه به لیست به نکاتی که در مورد گروه اول ذکر شد دقت فرمائید:14 آبان ..................................... ستاره مایل افشار / شهید بابایی15 آبان....................................... زهرا تقی پور / شهید گمنام16 آبان....................................... مریم محمدی / شهید محمد صادق طوبائی17آبان.......................................سپیده اکبری / شهید مصطفی حیدری رامشه18 آبان...........................
همسر شهید م ع حرم اسماعیل خانزاده گفت: اسماعیل همیشه می گفت وقتی قبول کردی که همسر یک نظامی باشی،… طبیعت بهاری اورامان در شهر کردستان،مکانی دیدنی برای گردشگران است. و تصاویری زیبا از شکوفه های بهاری شهر ساری را مشاهده می نمایید. جشنواره گلهای بهاری(سنجد) به میزبانی سالن شهید چمران بسطام با هدف جذب گردشگر، شناساندن قابلیت های منطقه و معرفی محصولات کشاورزی این بخش برگزار شد. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علی محمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟
حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس آن نیستند.
شنیده ام بعضی از آقایان دلواپس معتقدند که تمردان، ی نظام را تحت فشار قرار داده اند و برای همین هم ی هیچ صحبتی نمی کنند! با توجه به راه اندازی حوزه بسج شهید اهنی در د ان پایگاه شهید یوسفی سیدال اگر در سطح حوزه کار داشته باشند به حوزه بسیج شهید اهنی د مراجعه نمایند . ضمنا پایگاه شهید یوسفی سیدال قبلا تحت پوشش حوزه حضرت رسول(ص) شوسف بوده است.
بارش باران بهاری در رشت طراوت خاصی به هوای این شهر بخشید. آرامگاه شهید گمنام تصاویر اجرای اسکلت ف ی گنبد یادمان و آرامگاه شهید گمنام ۱۸ ساله تاریخ و محل شهادت دیماه 1365عملیات (کربلای ۴) در منطقه عملیاتی (ام الرصاص) رجعت 9مرداد1395 مصادف با شهادت صادق علیه السلام محل آرامگاه فدراسیون تکواندو ایران شناسایی توسط گروه های تفحص کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح ایران روش ساخت گنبد ف ی شهید باقری تا صدای اذان را شنید به راننده گفت: بزن کنار تا بخوانیم.
راننده به او گفت: توپ و خم می آید، خطر دارد.شهید باقری گفت: ی که به جبهه می آید اول وقت را نباید ترک کند.
تا رکعت دوم شهید باقری با جماعت بود. تمام شد، اما حسن هنوز در قنوت بود تصاویری زیبا و دوست داشتنی از طبیعت بهاری شهر مرند در استان آذربایجان شرقی را مشاهده می نمایید. تصاویری از طبیعت زیبا و بهاری روستای چیل کنار از توابع بخش دلگان شهرستان ایرانشهر را مشاهده می نمایید. در گزارش تصویری زیر طبیعت بهاری اردبیل را می بینید. روز 26 مرداد سال 1369، میهن ی شاهد حضور آزادگان سرافرازی بود که پس از سال ها اسارت در زندان ها و اسارتگاههای مخوف رژیم بعث عراق، قدم به خاک پاک میهن ی خود گذاشتند. در میان آزادگان سرافراز ایران ی ، شهرستان دیّر نیز دارای آزادگان سرافرازی می باشد که سالها در زندان های رژیم بعث عراق بوده و با آغاز بازگست پرستوهای عاشق به ایران ی بازگشتند و سند افتخاری در تاریخ پرافتخار شهرستان حماسه پرور شهرستان دیر شدند . این عزیزان عبارتند :شهید سید محمد زاده-شهید غلامعباس دشتی و آقایان : مختار عالیپور- سید جمال الدین کراماتی -صفر پوسه - یوسف نوروزیان - عبدالحسین حسین پور-محمد تابش کردار - عبدالله غلامی - یحیی ف ایی - محمد بخش - عبدالله مستعان- رجب عبدالهی - عبدالرسول ف ایی - عبدالله زبیری- اسماعیل زارعی - حسن دورا ی امروز مادر شهید اسماعیل محمودی بر دستان مردم شهید پرور منوجان تشییع و در گ ار ی نهضت آباد منوجان به خاک س شد. روز شنبه مورخ 29/9/93 تعدادی از کارکنان پیام نور شازندبا هدف تجدید میثاق با و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ودلجویی از خانواده از چهار خانواده شهید دانشجوی شهرستان آستانه به نامهای شهید ناصر میرزایی ،شهید وحید کردعلی ، شهید محمد عزیزی ، شهید اسماعیل بهاری دیدار و با آرمان های تجدید میثاق نمودندهمسر شهبد میرزایی در این مراسم با اشاره به . تصاویر از طبیعت شهر خورموج استان بوشهر بعد از باران بهاری را مشاهده می کنید. طبیعت بهاری منطقه اقلید در استان فارس،سوژه شهروندخبرنگار ما شده است. در ۱۴ شهریور ماه سال ۱۳۹۶پیکر مطهر شهید حسن جنگجو که به "شهید فهمیده آذربایجان" معروف است، پس از ۳۴ سال به وطن بازگشت. او در عملیات های فتح المبین، والفجر ۴ و خیبر حضور داشت. برادر این شهید در گفتگو با رسانه ها گفته بود که شهید چمران همواره می گفت این پسر، بچه من است... تصاویری از شهید حسن جنگجو که در جبهه های جنگ حضور دارد را می بینید. شهید احمد کاظمی از شهید مهدی باکری می گوید شهید کریم طریقت تازه ازدواج کرده بود و خدا یک بچه بهش داده بود، دو، سه روز مانده به شهادتش در عملیات والفجر 8 آمد پیش من گفت که من دیگر نمی توانم دوری آقا مهدی را تحمل م. و از تو که دوست آقا مهدی هستی می خواهم که دعا ی و از آقا مهدی بخواهی که مرا ببرد هوای پاک و بهاری شهر همدان،سوژه شهروندخبرنگار ما شده است. بارش برف بهاری برخی مناطق در استان گیلان را سفیدپوش کرد. شهید، زیباترین زخم بر پیکر هستی و «شهادت» زیباترین غزلی است که از لبهای سرخ حقیقت می تراود. شهادت بیداری را معنا می کند و بینایی را شفاف می سازد.
شهادت مشعلی است که خداوند در جان برگزیدگانش برمی افروزد، تا تاریکی از شانه های زندگی بگریزد.
شهید چشمه آتشی است که من ظلم را می سوزاند و آب روانی است که بر کویر تشنه عد جاری می شود. هر شهید سپیده ای است که در افق آسمان ها طلوع می کند و پیام آور صبح می شود. شهادت شهید به طور یقین بسیار پرارزش تر و مؤثرتر از حیات اوست. «شاهد» از اوصاف خداوند است و زمانی که ی به آن درجه از خلوص برسد که به مقام شهادت نایل آید او مخلوقی است ملحق شده به خالق و عادی است و از «ونفخت فیه من روحی». تکریم و تعظیم شهیدان، تلاشی مقدس است در برافراشتن پرچم های سرخ استقلال و بشریت، از یوغ ذلت و اسارت و گام بلندی است در راستای احیای ارزش های مکتب توحید و عد ؛ زیرا که، «شهادت، مرگ در راه ارزش هاست» و هر شهید، مشعلی است که در بلندای عزت و سرافرازی یک ملت، جاودانه می درخشد. به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان نی ریز ، به مناسبت هفته بسیج فرهنگیان جمعی از مسئولین و آموزش و پرورش شهرستان نی ریز با حضور در منزل شهید والامقام ، معلم شهید حسین عیدی (شهید شاخص بسیج فرهنگیان در سال 94) با خانواده بزرگوار آن شهید دیدار و با آرمان های تجدید پیمان نمودند . خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علیمحمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟

حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس . گزارش تصویری از حال و هوای بهاری در روستاهای «واوسر نو و میر افضل واوسر» چهارم فروردین ۹۴/ هنوز که چند روزی از روزهای بهاری (فروردین)نگذشته خوبه یه فرصتی جور کنی ویه سری هم به این مناطق بزنی ، هوای کاملا بهاری، رویش گلهای رنگارنگ، نغمه ی بلبلان بهاری، صدای چک چک آب شدن برف ها، شکوفه های ریز برخی درختان و…. همه و همه....