تصاویر شهید سیدمصطفی حسینی

به نقل از خبرگزاریها در مورد تصاویر شهید سیدمصطفی حسینی : به نام خدا دستتون درد نکنه از نظراتون من نظر گذاشتم همه نظر بدن نه یک نفر برای خودش تجزیه و تحلیل کنه... این جور که معلومه مشکل شما آقای سیدمصطفی حسینیه که همه ورزش میبد مدیونشه و آقای برزگر که احترامش واجبه قابل مقایسه با حسینی نمیشه آقایون که بماند ... شاهد حرفها و ادعاهای من فقط چند تا ع نیست اولا همه ورزشکاران میبد هستند ثانیا همه . اهمیت اربعین از کجاست ؟ صرف اینکه چهل روز از شهادت شهید می گذرد ، چه خصوصیتی دارد ؟ اربعین خصوصیتش به خاطر این است که در اربعین حسینی یاد شهادت حسین زنده شد و این چیز بسیار مهمی است . شما فرض کنید اگر این شهادت عظیم در تاریخ اتفاق می افتاد یعنی حسین بن علی و بقیه شهیدان در کربلا شهید می شدند ، اما بنی امیه موفق می شدند همانطور که خود حسین را و یاران عزیزش را از صفحه روزگار برافکندند و جسم پاکشان را در زیر خاک پنهان د ، یاد آنها را هم از خاطره نسل بشر در آن روز و روزهای بعد محو کنند .ببینید در این صورت آیا این شهادت فایده ای برای عالم داشت ؟ یا اگر هم برای آن روز یک اثری می گذاشت ، آیا این خاطره در تاریخ هم ، برای نسلهای بعد هم ، برای گرفتاریها و سیاهی ها و تاریکی ها و یزیدیهای دوران آینده تاریخ هم اثری روشنگر و افشا کننده داشت ؟ اگر حسین شهید می شد ، اما مردم آن روز و مردم نسلهای بعد نمی فهمیدند که حسین شهید شده ، آیا این خاطره چه اثری و چه نقشی می توانست در رشد و سازندگی و هدایت و برانگیزانندگی ملتها و اجتماعات و تاریخ بگذارد ؟ مراسم عزاداری در روستا بعد از برگزاری جماعت مغرب و عشاء درمسجد شهید هاشمی همراه با سخنرانی خطیب ارجمند و جماعت روستا برگزار می گردد و از ساعت 19/00 الی 21/00 عزاداری محلی در مسجد شهید هاشمی شروع و هیئت عزاداری با همان شور حسینی همچنان طبق سنوات گذشته از مسجد شهید هاشمی به طرف حسینیه حضرت محمد رسول الله ( ص) حرکت و از ساعت 21/15 تا ساعت 10/05 ع. جهت دریافت و مشاهده صفحات روی آن ها کلیک نمائید .... شهید سیدعباس حسینی شهید سیدعباس حسینی شهید سیدعباس حسینی شهید سیدعباس حسینی شهید سیدعباس حسینی شهید سیدعباس حسینی شهید سیدعباس حسینی به گزارش مطاف:در یک جوش و وش مردمی ، مردم حسینی و عاشق اهل بیت در پاسداشت تاسوعای حسینی با شکوه و عظمت خاص در میدان غدیر این شهر برگزار شد. عزاداران حسینی بندر دیر در قالب دستجات و هیئت های عزاداری از نقاط مختلف شهر ،عشق و ارادت وصف ناپذیر و بی پایان خود را به خاندان عصمت و طهارت نشان دادند و ثابت د چون عباس ابن علی در استمرار خط ولایت وفادار و ملتزم هستند. دل سوختگان حسینی در بندر دیر که در قالب هیات مذهبی عزادار در این محل کرده بودند ضمن زنی و زنجیز زنی در سوگ شهادت حسین (ع) و یاران باوفایش اشک ماتم ریختند. تصاویر بیشتر را در ادامه مطلب ببینید مدیر شبکه قرآن گفت: زندگی آیت الله «سیدمصطفی » در برنامه «حدیث بندگی» به تهیه کنندگی مهران مهام ساخته و پخش می شود. روانشناسه ب گفت جوری زندگی کنیدکه انگار روز آ عمرتونه تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی

امروز به حرفش گوش  تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی و دو پرس کوبیده و سه کیلو نون خامه ای و سه تا چایی و یه کیلو باقلوا خوردم تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی
الان حالم جوریه که انگار واقعا روز آ عمرمه تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی خیر نبینی الهی بحق جدم با این روانشناسی ت  تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی دعا کنید پدرم شهید بشه .../ ثامن تم شنیدم دختر خانمی میگفت:
فقط دعا کنید پدرم شهید بشه!
خشکم زد. گفتم دخترم این چه دعاییه؟
گفت:آخه بابام موجیه!
گفتم خوب انشاالله خوب میشه، چرادعاکنم شهید بشه؟
گفت: آخه هروقت موج میگیردش و حال خودشو نمیفهمه شروع میکنه منو مادر و برادرمو کتک میزنه! ، شکل ما این نیست!
گفتم: دخترم پس مشکل چیه؟
گفت: بعداینکه حالش خوب میشه ومتوجه میشه چه کاری کرده.شروع میکنه دست و پاهای همهمون را ماچ و معذرت خواهی میکنه.
ما طاقت نداریم شرمندگی پدرمون را ببینیم.
دعاکنید پدرم شهید بشه..... منبع: ثامن تم رئیس مجلس شورای ی شهید سیدمصطفی را شخصیتی آبدیده خواند و گفت: باید این شخصیت به نسل جوان معرفی شود. به مناسبت عید سعید غدیر روز اکمال دین و اتمام نعمت و دئر اجرای طرح ابراهیمان و به منظور قدر شناسی از والدین ی که ابراهیم وار اسماعیل های خود را به قربانگاه عشق سپردند و سجده شکر در مقابل خالق هستی که قربانی آنها را که تنها برای تجلی عبودیت و بندگی نسبت به خالق دانا وکریم بوده پذیرا باشد . در روز دوشنبه بیست و یکم مهر ماه رئیس بنیاد شهید فریدونکنار فرماندار محترم تعدادی از معتمدین آقایان جناب سرهنگ نعمت زاده (آزاده و جانباز ) و جعفر خسروی ( جانباز و برادر شهید ) با حضور در منازل پنج خانواده معزز شاهد و ایثارگر سادات به نامهای والدین محترم شهیدان میررمضانی، همسر شهید سید جعفر بزرگی ،آزاده و جانباز سید صمد جعفریان ، فرزند محترم شهید سید حسن عباسی وجانباز ۷۰% سید علی حسینی ، ضمن دلجویی از این عزیزان ، این عید با سعادت را به آنان تبریک گفتند. صبح امروز تشییع پیکر پاک سه شهید م ع حرم گل آقا حسینی ، مرتضی حسینی و سلمان رحیمی و شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس موسی خسروی از مقابل مهدیه مشهد تا بارگاه منور رضوی انجام شد. پیکر پاک این شهیدان پس از… اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت فصل هفتم تئوری حسابداری (1) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی و سیدمصطفی سیدحسینی با و پر سرعت .
پاو وینت فصل هفتم تئوری حسابداری (1) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی و سیدمصطفی سیدحسینی
پاو وینت فصل هفتم تئوری حسابداری (1) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی و سیدمصطفی سیدحسینی پاو وینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری (جلد اول) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی و سید مصطفی سید حسینی با عنوان صورتهای مالی (55 اسلاید)
با
پاو وینت فصل هفتم تئوری حسابداری (1) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی و سیدمصطفی سیدحسینی
میثم حسینی م ع تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته توسط حمید درخشان به دلیل مصاحبه علیه کادر فنی از تیم کنار گذاشته شده بود از فردا در تمرینات پرسپولیس در جزیره کیش حاضر خواهد شد.

به نقل از فارس، به گفته محمود خوردبین س رست تیم فوتبال پرسپولیس میثم حسینی با اظهار ندامت از صحبت هایی که انجام داده فردا به تمرین پرسپولیسی ها در جزیره کیش اضافه خواهد شد. طبق اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، اسحاق جهانگیری، ، سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سیدمصطفی میرسلیم، و سیدمصطفی هاشمی طبا به عنوان ۶ نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ معرفی شدند. سیدمصطفی⁧ هاشمی طبا ⁩رای خود را در مدرسه شهید قاسم زاده به صندوق می اندازد. اختصاصی از رزفایل پاو وینت فصل نهم تئوری حسابداری (2) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی، سیدمصطفی سیدحسینی و مهتاب جهرومی با و پر سرعت .
پاو وینت فصل نهم تئوری حسابداری (2) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی، سیدمصطفی سیدحسینی و مهتاب جهرومی
پاو وینت فصل نهم تئوری حسابداری (2) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی، سیدمصطفی سیدحسینی و مهتاب جهرومی پاو وینت فصل نهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) با عنوان محیط اقتصادی حسابداری تألیف ساسان مهرانی و غلامرضا کرمی (اعضای هیئت علمی تهران) و سید مصطفی سید حسینی و مهتاب جهرومی. (46 اسلاید)
با
پاو وینت فصل نهم تئوری حسابداری (2) تألیف ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی، سیدمصطفی سیدحسینی و مهتاب جهرومی
خبرنگار بهارنیوز از یک منبع مطلع ب اطلاع نمود که سیدمحمدحسینی ( سابق فرهنگ و ارشاد ی) جانشین عزت اله ضرغامی خواهد شد. سیدمحمد حسینی، جانشین قطعی ضرغامی بنابراین گزارش، حسینی طی چند هفته اخیر به طور مرتب در صدا و سیما حاضر شده است و تا آبان ماه در سمت مدیرعاملی صداوسیما فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد. گفتنی اینکه در بین اسامی ک داهای این مسوولیت به جز حسینی، نام های دیگری چون رحمانی فضلی ( کشور کنونی) و سرافراز (از مدیران با سابقه صدا و سیما) نیز دیده می شدند؛ اما بنا به اطلاعات موثق، «حسینی» به احتمال فراوان مدیرعامل قطعی صدا و سیما خواهد بود. در این راستا خبرنگار ما ب اطلاع نمود که «شاه آبادی» و «پورمحمدی» جزو نفرات اصلی مدیران حسینی در مدیریت آینده صدا و سیما محسوب می شوند.

سید محمد حسینی (زاده ۱۳۴۰ در شهر رفسنجان) فرهنگ و ارشاد ی در ت دوم محمود است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته معارف ی و تبلیغی است و ای خود را در رشته فقه و مبانی حقوق ی اخذ کرده است. حسینی در ت نهم قائم مقام علوم و رئیس پیام نور بوده است و سوابقی چون نمایندگی مجلس و فعالیت های مدیریتی در صداوسیما را در کارنامه خود دارد. سید محمد حسینی در سال ۱۳۸۸ و توسط محمود به عنوان پیشنهادی ت برای وزارت فرهنگ و ارشاد ی به مجلس معرفی و در روز ۱۲ شهریور همان سال با ب اکثریت آرا انتخاب شد. خبرنگار بهارنیوز از یک منبع مطلع ب اطلاع نمود که سیدمحمدحسینی ( سابق فرهنگ و ارشاد ی) جانشین عزت اله ضرغامی خواهد شد. سیدمحمد حسینی، جانشین قطعی ضرغامی بنابراین گزارش، حسینی طی چند هفته اخیر به طور مرتب در صدا و سیما حاضر شده است و تا آبان ماه در سمت مدیرعاملی صداوسیما فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد. گفتنی اینکه در بین اسامی ک داهای این مسوولیت به جز حسینی، نام های دیگری چون رحمانی فضلی ( کشور کنونی) و سرافراز (از مدیران با سابقه صدا و سیما) نیز دیده می شدند؛ اما بنا به اطلاعات موثق، «حسینی» به احتمال فراوان مدیرعامل قطعی صدا و سیما خواهد بود. در این راستا خبرنگار ما ب اطلاع نمود که «شاه آبادی» و «پورمحمدی» جزو نفرات اصلی مدیران حسینی در مدیریت آینده صدا و سیما محسوب می شوند.

سید محمد حسینی (زاده ۱۳۴۰ در شهر رفسنجان) فرهنگ و ارشاد ی در ت دوم محمود است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته معارف ی و تبلیغی است و ای خود را در رشته فقه و مبانی حقوق ی اخذ کرده است. حسینی در ت نهم قائم مقام علوم و رئیس پیام نور بوده است و سوابقی چون نمایندگی مجلس و فعالیت های مدیریتی در صداوسیما را در کارنامه خود دارد. سید محمد حسینی در سال ۱۳۸۸ و توسط محمود به عنوان پیشنهادی ت برای وزارت فرهنگ و ارشاد ی به مجلس معرفی و در روز ۱۲ شهریور همان سال با ب اکثریت آرا انتخاب شد. سیدمصطفی هاشمی طبا ک دای انتخابات ریاست جمهوری به اظهارات سیدمصطفی میرسلیم پاسخ داد. قرار است در بخش هایی از سریال «کارگاه ۴۸»، شهاب حسینی برای دومین بار نقش شهید بابایی را ایفا کند. شهید حاج شیر علی سلطانی اشعاری شهیدسلطانی...... ای که سرمستی زصهبای شهید از دل و جان بشو آوای شهید
شمع آسا گرچه ما خود سوختیم عالم حق را ولی افروختیم
گشته از خون ، سرخ گر دامان ما ماند لیکن نام جاویدان ما
ای که می خواهید ف نام ما بشنوید از جان و دل پیغام ما
تا نپیمایید راه اتحاد بر شما راه ظفر مسدود باد
پیروی باید ز آل الله کرد دست هر دژخیم را کوتاه کرد
روی سلطانی به درگاه حسین گر شهادت طالبی راه حسین به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش گروه کوهنوردی شهید فیاضی در روز مورخ 17/7/94 به اتفاق اعضای تیم اتحاد گود زورخانه شهید زارع حسینی در برنامه ای مشترک اقدام به پیمایش کوه و بازدید از غاری واقع در منطقه کلاته عزیز نمودند. ین برنامه که جمع کثیری از اعضای تیم اتحاد گود زورخانه شهید زارع حسینی و تعدادی از اعضای تیم کوهنوردی شهید فیاضی در آن حضور داشتند موجبات همدلی و اتحاد گروههای ورزشی موجود در سطح شهرستان را رقم زد.
در پایان مراسم گروه اتحاد گود زورخانه شهید زارع حسینی در ضیافت نهاری میزبان گروه کوهنوردی شهید فیاضی بودند بسم رب ال
این طرح از روز 10 دی شروع شده وتا 40روز ادامه دارد .
وبدین صورت میباشد که هر روز کل افراد شرکت کننده در این طرح زیارت حضرت زهرا .س به همراه دعای فرج را به نیابت از فرد مربوط به همان روز وشهیدش میخوانند وبه روح بی بی فاطمه .س هدیه میکنند
مثلا در روز اول طرح هر 40 نفر شرکت کننده به نیت خانم مینا مهدوی و به نیابت از شهیدشان ش. گزارش تصویری: پیکر خلبان شهید محمدیان در م آباد تشییع شد صبح روز پنج شنبه 26 تیرماه پیکر خلبان خونین بال شهید سرگرد یاسر محمدیان بر دستان مردم شهید پرور استان لرستان از مسجد توسلی به سمت گ ار ی م آباد تشییع شد. به گزارش یافته، شهید یاسر محمدیان روز حین آموزش خلبانی در سانحه ی هوایی که در حوالی دریاچه بختگان استان فارس روی داد همراه با سرتیپ دوم سعید ذوالفقاری به شهادت رسید. مراسم تشییع پیکر شهید محمدیان با حضور هم رزمان این شهید والامقام، ی ولی فقیه و شهرستان م آباد، استاندار لرستان ، مدیران دستگاه های اجرایی، شهردار و اعضای شورای ی شهر و شماری از مردم قدرشناس و نجیب م آباد برگزار گردید. قابل ذکر است شهید یاسر محمدیان فرزند پاسدار شهید فتح الله محمدیان از ی دوران دفاع مقدس است و دارای یک فرزند پسر چهار ساله است. " هوالشهید این طرح از 31 شهریور مصادف با شهادت صادق علیه السلام شروع شده و به مدت 40 روز ادامه دارد وبدین صورت میباشد که هر روز کل افراد شرکت کننده در این طرح زیارت امین الله را خطاب به رضا علیه السلام و به نیابت از فرد مربوط به همان روز وشهیدش میخوانند. یعنی مثلن روز اول هر چهل نفر زیارت امین الله را به نیابت از حضرت ابالفضل علیه السلا. عتبه حسینی اعلام کرد که بیش از سه میلیون زائر، در روز عاشورا، مراسم عزاداری حسینی را در کربلای معلی برگزار د. شهید عیسی آستونی
نام: عیسی نام خانوادگی: آستوی
نام پدر: محمد تحصیلات: دیپلم
محل تولد: بغداد محل شهادت: میمک
تاریخ تولد: 19/4/1340 تاریخ شهادت: 24/7/1363
مسؤلیت: فرمانده تیپ آموزشی پادگان شهید اکبر فرجیان زاده
زندگی­نامه:
شهید در سال 1340 در بغداد متولد شد. شهید در خانواده­ای پایبند به اصول دینی رشد نمود و با همین روحیه توانست دو. از آنجا که شهید برای خدا و در راه خدا، هستی خود را برای نجات و سعادت جامعه فدا می نماید، هر چند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند، اما بنابر حکم عقل، جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید بر گردن آنان دارد. مدیون شهید است و باید با تمام وجود دَین خود را در قبال شهید ایفاء نماید. زنده نگهداشتن یاد و نام شهید و بزرگداشت زمان و مکان شهادت . مناظره انتخاباتی «فیاض زاهد» و «سیدمصطفی خوش چشم» با موضوع بررسی گزاره های «جنگ وصلح» تا دقایقی دیگر به طور زنده از شبکه اینترنتی فارس پخش می شود. جهت دریافت و مشاهده صفحات روی آن ها کلیک نمائید .... شهید سیدمصطفی حسینی شهید سیدمصطفی حسینی

مسیر: hoseny.blog.ir←images ⌦ 1235152kaka001-001.jpg ⌦ 1235152kaka002-001.jpg ⌦ 2937.jpg ⌦ img_20160831_194238(0).jpg ⌦ img_20160831_194250.jpg ⌦ حسینی - سیدمصطفی.tif حسینی سیدمصطفی.tif ⌦ حسینی-سید مصطفی.jpg خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علی محمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟
حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس آن نیستند.
شنیده ام بعضی از آقایان دلواپس معتقدند که تمردان، ی نظام را تحت فشار قرار داده اند و برای همین هم ی هیچ صحبتی نمی کنند! 1-پاسدارخلبان شهیداحمدوتری اولین فرمانده گردان الصف 2-پاسدارشهید محمدرضاوتری فرمانده محورعملیاتی جنوب 3- سرلشک اسدارشهید مجیدبقایی فرمانده قرارگاه کربلا 4- شرلشک اسدارشهیداسماعیل دقایقی فرمانده لشکربدر 5- شرلشک اسدارشهید صدرالله فنی فرمانده قرارگاه فجر 6- سرلشک اسدارحبیب الله شمایلی قایم مقام فرماندهی لشکرهفت ولی عصر 7- پاسدارش. سید جلال حسینی سرانجام پس از مذاکرات طولانی با پرسپولیس با این باشگاه به توافق نرسید و از این تیم جدا شد.

به نقل از ایسنا، سایت رسمی باشگاه الأهلی نوشت که سید جلال حسینی با باشگاه الأهلی به توافق نهایی رسید و به زودی در قطر حاضر می شود تا در تست پزشکی باشگاه شرکت کند و به رسانه ها معرفی شود.

سید جلال حسینی تنها بازیکن ایرانی نیست که در الأهلی بازی می کند. مجتبی جباری هم فصل قبل جانشین فریدون زندی در این تیم شد و فصل بسیار خوبی را پشت سرگذاشت.

سایت باشگاه الأهلی خبر توافق با سید جلال حسینی را در حالی منتشر کرد که پیش از این خود این بازیکن توافق با این باشگاه قطری را رد کرده بود و همین مساله مسئولان و هواداران پرسپولیس را امیدوار کرد. با توجه به راه اندازی حوزه بسج شهید اهنی در د ان پایگاه شهید یوسفی سیدال اگر در سطح حوزه کار داشته باشند به حوزه بسیج شهید اهنی د مراجعه نمایند . ضمنا پایگاه شهید یوسفی سیدال قبلا تحت پوشش حوزه حضرت رسول(ص) شوسف بوده است.
آرامگاه شهید گمنام تصاویر اجرای اسکلت ف ی گنبد یادمان و آرامگاه شهید گمنام ۱۸ ساله تاریخ و محل شهادت دیماه 1365عملیات (کربلای ۴) در منطقه عملیاتی (ام الرصاص) رجعت 9مرداد1395 مصادف با شهادت صادق علیه السلام محل آرامگاه فدراسیون تکواندو ایران شناسایی توسط گروه های تفحص کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح ایران روش ساخت گنبد ف ی اختصاصی از سورنا فایل جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت با و پر سرعت .
جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت
جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت این جزوه به صورت دست نویس است.این جزوه درس دینامیک سیالات محاسباتی (cfd) سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت می باشد که به طور کامل و بسیار عالی به ارائه مباحث مطرح در این واحد درسی پرداخته است.این جزوه در 95 صفحه با کیفیت خوبی اسکن شده و امیدواریم در جهت کمک به شما عزیزان مورد استفاده قرار بگیرد.
با
جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت
اختصاصی از یاری فایل جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت با و پر سرعت .
جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت
جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت این جزوه به صورت دست نویس است.این جزوه درس دینامیک سیالات محاسباتی (cfd) سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت می باشد که به طور کامل و بسیار عالی به ارائه مباحث مطرح در این واحد درسی پرداخته است.این جزوه در 95 صفحه با کیفیت خوبی اسکن شده و امیدواریم در جهت کمک به شما عزیزان مورد استفاده قرار بگیرد.
با
جزوه دینامیک سیالات محاسباتی سیدمصطفی حسینعلی پور علم و صنعت
اینکه با تیر وترکش بمیریم شهادت نیست ٬دشمن هم با تیر و ترکش میمیرد ٬شهادت زمانی است که به وظیفه خود عمل کرده باشیم و اجر و پاداش ان را خدا بدهد ............. بخش کوچکی از وصیت نامه شهید م ع حرم علی حسینی کا ش اعزامی از مسجد سلیمان که در عملیات ازادسازی نبل و ا هرا به شهادت رسید حجت ال سید علی حسینی ضمن تسلیت شهادت جعفرصادق(ع) افزود: افتخارداریم که فقه ما فقه جعفری است وباید شیعه بودن خود را دراین ایام نشان دهیم. سیدعلی حسینی با بیان اینکه بزرگترین خدمت به جامعه د گفت:بهترین ادای حق به اجرای این مراسمات است و احتیاجی به برگزاری این مراسمات ندارند این ما هستیم که نیاز به داریم. دیر در دومین یادواره ی اصناف شهرستان دیر اظهار کرد:اصناف ارزنده ترین نقش در پشتیبانی و دفاع در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ملت ایران را ایفا د. وی زنده نگه داشتن یاد را راه مقابله با دشمن دانست. محمد بردستانی دبیرستادیادواره ی اصناف وبازاریان شهرستان دیرگفت: برای اینکه فرهنگ ایثار وشهادت ماندگارشود باید سعی کنیم سبک وزندگی را الگوقراردهیم. لازم به ذکر است در این یادواره برنامه هایی از قبیل اجرای کلیپ،قرائت دکلمه توسط نوه شهید،اهداء بسته فرهنگی و مداحی از جمله برنامه های این یادواره بود. 3 تن از اصناف شهرستان دیربنامهای حاج عباس امینی،حاج علی بردستانی وحاج حسین مقاتلی در دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل به شهادت رسیدند تصاویر بیشتر را در ادامه مطلب ببینید حجت ال والمسلمین حسینی قمی-سیره علویبسم الله الرحمن الرحیمو صل الله علی محمدٍ و آله الطاهریناگرچه در نظر خلق، اهل پر م *** به یاد گوشه ی چشم تو اشک می ریزیمشنیده ایم که فصل بهار می آیی *** چقدر برگ به این شاخه ها بیاویزیمهنوز از کف دریا فروتریم، اما *** به موج های فراگیر در می آمیزیمتو مهربانی و با ذره مهر می ورزی *** وگرنه پیش تو ما چون غب.
گروه : طبق اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، اسحاق جهانگیری، ، سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سیدمصطفی میرسلیم، و سیدمصطفی هاشمی طبا به عنوان ۶ نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ معرفی شدند. ادامه مطلب در ۱۴ شهریور ماه سال ۱۳۹۶پیکر مطهر شهید حسن جنگجو که به "شهید فهمیده آذربایجان" معروف است، پس از ۳۴ سال به وطن بازگشت. او در عملیات های فتح المبین، والفجر ۴ و خیبر حضور داشت. برادر این شهید در گفتگو با رسانه ها گفته بود که شهید چمران همواره می گفت این پسر، بچه من است... تصاویری از شهید حسن جنگجو که در جبهه های جنگ حضور دارد را می بینید. کرمانشاه 24: از ابتدای سال جدید فتح الله حسینی مردم شریف شهرستانهای قصرشیرین گیلانغرب و س ل ذهاب در تلاشی همه جانبه با سوال و تهیدی کشور و همراه نمودن های طیف جبهه پایداری استان خط حذف یکی از نیرو های توانمند استان را ترسیم نمود. به گفته یک از نزدیکان و همراهان حسینی وی چندین بار تلفنی کشور را مورد خطاب قرار داده و گفته اگر قرارداد آزرمی را تمدید کنید حتما شما را استیضاح خواهیم نمود. اما خبرهایی به سایت کرمانشاه 24 رسیده است که حاکی از خوردن تیر حسینی به ص ه است. و میتوان گفت حسینی با این اقدام دچار یک خبط شده است. که جبران نخواهد شد. شهید احمد کاظمی از شهید مهدی باکری می گوید شهید کریم طریقت تازه ازدواج کرده بود و خدا یک بچه بهش داده بود، دو، سه روز مانده به شهادتش در عملیات والفجر 8 آمد پیش من گفت که من دیگر نمی توانم دوری آقا مهدی را تحمل م. و از تو که دوست آقا مهدی هستی می خواهم که دعا ی و از آقا مهدی بخواهی که مرا ببرد اولین شهید بی سر از لشکر فاطمیون قم، شهید سیداحمد حسینی است، متولد 1366 در کشور افغانستان. مهاجری که مهاجر الی الله شد و در جبهه مقاومت ی به شهادت رسید. توحید قنبرلو و حسینی ،به دور
دوم اردوی تیم ملی جوانان دعوت

شدند،در حال حاضر تیم ملی جوانان

در اردوی ترکیه به سر میبرند و

و پس از بازگشت به ایران ،قنبرلو

و حسینی به اردو ملحق خواهند شد

پیش از این میثم جودکی و احمد گوهری

از نفت در اردوی ترکیه حضور داشتند، هفته دفاع مقدس به پایان آمد، اما گفتن و نوشتن از حماسه ای که بسان ذخیره ای استراتژیک باید همه امروز و فرداهای ما را تغذیه کند، هرگز به پایان نمی رسد. به باور من، قلم را زمین گذاشتن و از این عاشورا ننوشتن ما را به قحطی معرفت و غیرت دچار خواهد کرد و حیف است کشوری که گنج ها و معادنی غنی چون دفاع مقدس دارد، از آن استفاده نکند و مثل آفریقای. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علیمحمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟

حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس . مادری که استوره صبر و استقامت و الگویی برای تربیت فرزندان انقل و حسینی بود درگذشت. مادری که استوره صبر و استقامت و الگویی برای تربیت فرزندان انقل و حسینی بود درگذشت. «فاطمه خوئینی» مادر سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی در سن 88 سالگی در بیمارستان ولایت شهر قزوین دعوت حق را لبیک گفت و به سوی فرزند شهیدش پر کشید. وی به علت کهولت سن و بیماری قلبی در 24 آبان ماه 93 دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست. بخشی از زندگینامه سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی به نقل از سایت "خط سرخ": عباس بابایی، چهارم آذر ۱۳۲۹، در شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش اسماعیل و مادرش فاطمه نام داشت. تا پایان دوره کارشناسی در رشته علوم و فنون نظامی درس خواند. سرلشکر خلبان بود. سال ۱۳۵۳ ازدواج کرد و صاحب دو پسر و یک دختر شد. پانزدهم مرداد ۱۳۶۶، با سمت فرمانده اطلاعات ـ عملیات در سردشت توسط نیروهای عراقی هنگام پرواز بر اثر اصابت گلوله ضدهوایی به گردن، و دست، شهید شد. مزار او در گ ار ی زادگاهش واقع است. شهید عباس بابایی شهید عباس بابایی دیدم که جانم می رود! آ ین تصویر از شهید م ع حرم؛ سیدمصطفی صادقی و وداع با دخترانش @jamondegan