تفریحی رونالدو رئال مادرید

به نقل از خبرگزاریها در مورد تفریحی رونالدو رئال مادرید : ستاره سابق رئال و تیم ملی پرتغال در مورد وضعیت کنونی رونالدو و احتمال ج او از رئال سخن گفت. کریستیانو رونالدو دقایقی پس از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ از ج احتمالی اش خبر داد.
کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید، تمام شروطش برای عدم ج از رئال مادرید را به پرس… تهران - ایرنا - ج احتمالی کریستیانو رونالدو مهاجم پرتقالی رئال مادرید از جمع ک شانی ها با توجه به بالا گرفتن اختلافات این فوق ستاره با مسئولان رئال مادرید در حال تبدیل شدن به یک بحران و تنش تمام عیار… به نظر می رسد رئال مادرید قصد دارد با مبلغ درخواستی رونالدو برای افزایش حقوقش موافقت کند. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید به هم تیمی های خود در اردوی پرتغال گفت که رئال را ترک خواهد کرد. کریستین رونالدو ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید از فعالیت های اخیر فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید انتقاد کرد. در هفته های اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال ج رونالدو از رئال مادرید در پایان فصل شنیده شده است. بدون رونالدو، رئال مادرید عملکرد مناسبی در فصل جاری ارائه نداده است. گززارش تصویری از تمرینات امروز رئال مادرید با حضور رونالدو دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۶ تمرینات رئال مادرید تمرینات رئال مادرید تمرینات امروز رئال مادرید در شهر مادرید پیگیری شد و کریستیانو رونالدو نیز در کنار سایر بازیکنان حاضر در جام جهانی به تمرین پرداخت. بقیه در ادامه ی مطلب علت ج کریس رونالدو از رئال مادرید ، دلیل جدا شدن کریستیانو رونالدو از تیم رئال مادرید چیست ؟ ، تیم جدید کریس رونالدو بعد از رئال ، شایعه ج کریس رونالدو ، صحت ج رونالدو از رئال ، تایید خبر ج رئال مادرید ، باشگاه جدید کریستیانو رونالدو پس از رئال مادرید کریس رونالدو_کریستیانو رونالدو شوک نقل و انتقالاتی/ ج کریس رونالدو از رئال مادرید تایید شد
www.mypixlove.blogsky.com 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به نظر می رسد رونالدو به دلایل مختلقی ترجیح داد ب حتی در جشن قهرمانی رئال مادرید نیز ابراز گله د. کریستیانو رونالدو می خواهد اسپانیا را ترک کند و این خبر باعث تعجب باشگاه رئال مادرید شده است، اما در صورتی که ستاره ۳۲ ساله پرتغالی از سانتیاگو برنابئو جدا شود، چه ی جانشین او می شود؟ گل سالم رونالدو که آفساید گرفته شد(ع ) کمک داور بازی در شرایطی که بازی رئال مادرید-لودوگورتس با نتیجه 1-0 به سود تیم بلغار پیش می رفت به اشتباه گل رونالدو را آفساید اعلام کرد. -------------------------------------------------------------------------------- به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید دقایقی پیش با نتیجه 2-1 و به سختی تیم لودوگورتس را در جهنم صوفیه ش ت داد. گل دقایق پایان. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید با ظاهر شدن در مقابل دوربین، کودک هوادار رئال مادرید را به شدت شگفت زده کرد. به نظر می رسد رونالدو به دلایل مختلقی ترجیح داد ب حتی در جشن قهرمانی رئال مادرید نیز ابراز گله د. نشریه آ.اس از تمایل کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید به ترک این تیم خبر داد. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید درباره ج اش از رئال مادرید سکوت کرد و مدعی شد که حاضر نیست سکوتش را بشکند. به گزارش خبرگزاری رشد به نقل از خبرگزاری رئال مادرید؛ کریستیانو رونالدو در بازی گذشته رئال مادرید گ نی کرد و امار گل های او به 126 گل در 116 بازی رسید و به ششمین گ ن برتر تاریخ رئال مادرید تبدیل شد اگر او در بازی با وایا ید گ نی میکرد رکورد جنتو را پشت سر می گذاشت و یک گام دیگر در تاریخ رئال مادرید خواهد گذاشت.
امار رونالو شگفت انگیز بوده وی این 126 گل را در تنها سه فصل حضورش در رئال مادرید زده است در حالی که جنتو این تعداد گل را در 428 بازی به ثمر رسانده است.
بهترین گ ن تاریخ باشگاه رئال مادرید رائول گونزالس است که موفق شده در 550 بازی 228 گل به ثمر برساند دی استفانو، سانتلانا، هوگو سانچس، پوشکاش بالاتر از کریس رونالدو قرار دارند. رونالدو، اسطوره رئال مادرید در مصاحبه با فا اسپورت مدعی شد که قصد ترک این تیم را نداشته است و بر خلاف میلش از رئال جدا شده است. کریستین رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید به دلیل سفر تفریحی به پرتغال مقابل لگانس غایب خواهد بود. سانتیانا، مهاجم سرزن و باتعصب دهه 70 و 80 رئال مادرید، به احتمال ج رونالدو از رئال واکنش نشان داد. رئال مادرید در شبی که بیل ا اج شد با دبل رونالدو در دقایق پایانی از ش ت گریخت. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید معتقد است روزهای تلخ این تیم سپری خواهد شد. کریستیانو رونالدو سال ۲۰۰۳ به منچستریونایتد پیوست و پس از ۶ سال بسیار موفق راهی رئال مادرید شد. رونالدو این فصل 25 گل در لالیگا به ثمر رساند و به همراه رئال قهرمان این رقابت ها شد. در چمپیونزلیگ نیز با 12 گل توانست عنوان آقای گلی را از آن خود کند و جام قهرمانی را نیز بالای سر برد. اخیرا پرز نیز در مصاحبه ای ابراز اطمینان کرده که رونالدو در رئال خواهد ماند و باید دید که در نهایت سرنوشت فوق ستاره رئال چگونه رقم خواهد خورد. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید حتی در حین جشن برگزاری رئال هم دست از اخلاق همیشگی خود برنداشت. رئال مادرید با درخشش کریس رونالدو موفق شد در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، با نتیجه 3-0 آپوئل قبرس را ش ت دهد. تمام دوستان صمیمی و بازیکنانی که از طریق ایجنت با رونالدو وجه اشتراکی داشتند، از رئال مادرید جدا شده اند. نشریه رکورد در وبسایت خود اعلام کرد که تصمیم کریستیانو رونالدو برای ج از رئال به قدری جدی است که او دیگر قصد بازگشت به مادرید را هم ندارد! سرخیو گارسیا، گلف باز مشهور اسپانیایی و هوادار سرسخت رئال مادرید در مورد آینده رونالدو صحبت کرد. ال ساندرو معتقد است که کریستیانو رونالدو بازیکن بزرگی است، اما یوونتوس باید مراقب همه بازیکنان رئال مادرید باشد.
گفته می شود کریس رونالدو به چند دلیل درخواست ج از تیم رئال مادرید را مطرح کرده است که در ادامه… خاویر تباس، رئیس لالیگا که یکی از هواداران رئال مادرید است به ج احتمالی رونالدو از رئال واکنش نشان داد. در صورت جدی شدن اخبار ج رونالدو از رئال مادرید، سران این تیم از همین حالا باید به دنبال یافتن جانشینی برای او باشند. رونالدو : آینده من رئال است و در اینجا خوشحالم؛تمام صحبت ها شایعه است ، کریستیانو رونالدو خود را از گمانه زنی ها در مورد بازگشت احتمالی او به منچستر یونایتد دور کرد و گفت که در رئال مادرید خوشحال است. رونالدو بعد از اینکه شب گذشته در جریان پیروزی ۵-۱ مقابل الچه، موفق به ثبت ۴ گل شد، از زندگی در سانتیاگو برنابئو و مادرید اظهار رضایت کرد. بنا به گزارش ۲-۴-۴، کریستیانو رونالدو به as گفت: “تمام این صحبت ها در مورد آینده من، گمانه زنی است… آینده من رئال مادرید است. من خوشحالم. فصل خوب پیش می رود و من در مورد آینده ام صحبتی نمی کنم، چون معنایی ندارد.” این بازیکن ۲۹ ساله سپس در مورد اظهارات سرمربی سابق رئال مادرید، ژوزه مورینیو صحبت کرد و گفت: “این چیز مهمی نیست، آنچه که اهمیت دارد، رئال مادرید است. در سطح شخصی نیز همه چیز خوب پیش می رود و من می خواهم به این پیراهن کمک کنم. نیازی نمی بینم که در مورد مسائل خارج از باشگاه صحبت کنم.” رونالدو بعد از به ثمر رساندن ۴ گل مقابل الچه و هت تریک سه روز قبل خود مقابل دپورتیوو لاکرونیا، شمار گل های خود در این فصل را به ۱۲ رساند. باشگاه رئال مادرید از کریستیانو رونالدو درخواست کرده برای فصل بعد خودش یک یدار پیدا کند. هافبک پیشین ک شانی ها معتقد است رونالدو از رئال مادرید جدا نخواهد شد، اما دلیلی هم برای ترس از این موضوع وجود ندارد. رئال مادرید به لطف گل دقیقه 84 رونالدو موفق شد در زمین ختافه به یک پیروزی دشوار دست یافته و موقتا فاصله اش با بارسا را به 4 کاهش دهد.
کریستیانو رونالدو کابوس بزرگ اتلتی ت. مهاجم رئال مادرید در ۱۴ تقابل خود مقابل اتلتیکو موفق به زدن ۱۳ گل شده است.

رونالدو با میانگین ۰٫۹۳ گل در دربی های مادرید وارد بازی امشب می شود. تنها باری که رونالدو به اتلتیکو گل زد و رئال پیروز نشد مربوط به فینال جام حذفی ۱۳-۲۰۱۲ است. در آن بازی رونالدو گل اول بازی را به ثمر رساند اما ات. رئال مادرید به راحتی توانست لاس پالماس را در لالیگا ش ت دهد. به گزارش شفقناورزشی، رئال مادرید شنبه شب در هفته سی ام لالیگا برابر لاس پالماس قرار گرفت و بدون ستارگانش توانست با سه گل پیروز شود. گرت بیل، گل نخست بازی را در دقیقه ۲۶ با پاس لوکا مودریچ به ثمر رساند. در ادامه، […] the post پیروزی پر گل رئال در شب غیبت رونالدو appeared first on شفقنا . در جریان رقابت های لالیگا، رئال مادرید با نتیجه 2 بر یک مقابل رئال بتیس به برتری رسید. کریستیانو رونالدو و سرخیو راموس گل های رئال مادرید و کیلور ناواس (گل به خودی) گل بتیس را رقم زدند. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. هواداران بارسلونا هرگز فراموش نمی کنند روزهایی را که مسی درگیر دادگاه مالی خود بود اکنون رونالدو در پرونده ای مشابه دچار دردسر شده اما رئال مادرید تمام قد پشت سر ستاره اش ایستاده است. هافبک دفاعی ارزشمند رئال مادرید ابراز امیدواری کرد که کریستیانو رونالدو از تصمیم خود مبنی بر ج از رئال منصرف شده باشد. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید معتقد است که کریستیانو رونالدو از سوت های اعتراضی رئالی ها در برنابئو ناراحت است ولی مدعی شد که ستاره پرتغالی در رئال می ماند. شفقنا ورزشی : باشگاه رئال مادرید برای از دست دادن موراتا، خامس و رونالدو خود را آماده کرده و مدعی است با این بحران با قدرت رفتار خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی ، مقامات باشگاه رئال مادرید… کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید مدعی شد که رئال ترسی از پاری سن ژرمن نخواهد داشت. هوادران کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید، در صفحه شخصی این بازیکن، از مرز 100 میلیون نفر گذشت.

به نقل از شبکه العربیه؛ رونالدو نخستین ورزشکاری است که صفحه ش بیش از یکصد میلیون لایک خورده است.

صفحه رونالدو روز چهارشنبه با انتشار این خبر اعلام کرد که هواداران این بازیکن هم اکنون به بیش از 100 میلیو. وبسایت رسمی برنامه نود - کریستیانو رونالدو در این فصل با 20 گل زده آقای گل ترکیب رئال مادرید بوده و از سویی دیگر با هفت پاس گل سومین بازیکن رئال از این حیث بوده است. فقط کروس با 11 و خامس با 9 پاس گل بالاتر… رونالدو وثبت رکوردی جدید در تاریخ باشگاه مرجع خبریرونادو :کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید در حال ثبت یک رکورد تاریخی دیگر برای رئال مادرید است . کریستیانو رونالدو در فصل 2014-2015 آمار گ نی خیره کننده ای داشته است . رونالدو در 31 بازی این فصل 36 گل به ثمر رسانده است تا میانگین گ نی او 1.16 گل در هر مسابقه