تفریحی رونالدو رئال مادرید

به نقل از خبرگزاریها در مورد تفریحی رونالدو رئال مادرید : ستاره سابق رئال و تیم ملی پرتغال در مورد وضعیت کنونی رونالدو و احتمال ج او از رئال سخن گفت.
براساس خبرهای منتشر شده کریستیانو رونالدو بزودی رئال مادرید را ترک کرد می کند! 32.2 درصد از هواداران تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا خواهان حذف کریستیانو رونالدو از ترکیب اصلی این تیم هستند. رو مه آاس چاپ اسپانیا با انجام یک نظرسنجی از خوانندگان خود خواسته است برای وج رئال مادرید از بحران کنونی راه حل ارایه بدهند و در پاسخ حدود 92.1 درصد از هواداران خواستار حذف کریم بنزما، گرت بیل و رونالدو از ترکیب 4-4-2 این تیم شدند. هواداران رئال دیگر رونالدو را نمی خواهند 100 گل برتر و زیبا رونالدو برای رئال مادرید (بخش اول) 100 گل برتر و زیبا رونالدو برای رئال مادرید (بخش اول)
کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید به هم تیمی های خود در اردوی پرتغال گفت که رئال را ترک خواهد کرد. کریس رونالدو بازیکن رئال مادرید اسپانیا توانست در دیدار با بایرن مونیخ آلمان هت تریک کند. کریستین رونالدو ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید از فعالیت های اخیر فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید انتقاد کرد. بدون رونالدو، رئال مادرید عملکرد مناسبی در فصل جاری ارائه نداده است. گززارش تصویری از تمرینات امروز رئال مادرید با حضور رونالدو دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۶ تمرینات رئال مادرید تمرینات رئال مادرید تمرینات امروز رئال مادرید در شهر مادرید پیگیری شد و کریستیانو رونالدو نیز در کنار سایر بازیکنان حاضر در جام جهانی به تمرین پرداخت. بقیه در ادامه ی مطلب در حاشیه قرعه سخت بارسلونا و رئال مادرید در لیگ قهرمانان؛ مسی طرفدار چلسی است تا مقابل رئال مادرید به توفیق برسد و رونالدو حامی پاریسن ژرمن... یادداشتی از آلفردو رلانیو، مدیر مسئول و سردبیر کل رو مه آس شاید پاسخ روشنی به شایعات اخیر درباره وج رونالدو از رئال مادرید باشد. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید با ظاهر شدن در مقابل دوربین، کودک هوادار رئال مادرید را به شدت شگفت زده کرد. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید با ظاهر شدن در مقابل دوربین، کودک هوادار رئال مادرید را به شدت شگفت زده کرد. نشریه آ.اس از تمایل کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید به ترک این تیم خبر داد. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید درباره ج اش از رئال مادرید سکوت کرد و مدعی شد که حاضر نیست سکوتش را بشکند. به گزارش خبرگزاری رشد به نقل از خبرگزاری رئال مادرید؛ کریستیانو رونالدو در بازی گذشته رئال مادرید گ نی کرد و امار گل های او به 126 گل در 116 بازی رسید و به ششمین گ ن برتر تاریخ رئال مادرید تبدیل شد اگر او در بازی با وایا ید گ نی میکرد رکورد جنتو را پشت سر می گذاشت و یک گام دیگر در تاریخ رئال مادرید خواهد گذاشت.
امار رونالو شگفت انگیز بوده وی این 126 گل را در تنها سه فصل حضورش در رئال مادرید زده است در حالی که جنتو این تعداد گل را در 428 بازی به ثمر رسانده است.
بهترین گ ن تاریخ باشگاه رئال مادرید رائول گونزالس است که موفق شده در 550 بازی 228 گل به ثمر برساند دی استفانو، سانتلانا، هوگو سانچس، پوشکاش بالاتر از کریس رونالدو قرار دارند. رئال مادرید در این فصل بیشترین آمار گ نی را در میان تمام لیگ های معتبر جهان در اختیار دارد.image and video hosting by tinypic__________________________________________________________________________________به گزارش "ورزش سه"، رئال در یکی از بهترین مقاطع تاریخ خود بسر می برد.این تیم هم اکنون صدرنشین لالیگاست و صعود خود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را نیز مسجل کرده است. کریستیانو رونالدو بهترین مهاجم این تیم درهمه رقابت ها، 23 گل به ثمر رسانده و در لالیگا با 18 گل آقای گل است.

شب گذشته رئال با 5 گل رایووایکانو را در هم کوبید تا آمار گل های زده این تیم در لالیگا به عدد خیره کننده 42 برسد(59 گل در همه رقابت ها). هر یک از 5 گل رئال را بازیکنانی متفاوت به ثمر رساندند( راموس،رونالدو،بنزما،بیل و کروس). با تک گلی که کروس به ثمر رساند، تعداد بازیکنانی که تاکنون برای رئال در این فصل و در همه رقابت ها گ نی کرده اند به 12 رسید.

تنها اتلتیکو مادرید چنین آمار مشابهی دارد. با این تفاوت که 12 بازیکن رئال در مجموع 59 گل به ثمر رسانده اند و 12 گ ن اتلتیکو 31 گل.

12 گ ن رئال در فصل جاری این بازیکنان هستند: رونالدو(23 گل) - بنزما (11 گل) - خامس (6 گل ) - گرت بیل (6 گل) - چیچاریتو (4 گل) - واران (2 گل) - مارسلو (2 گل) - ایسکو (1گل) - مودریچ (1 گل) - په په (1گل).

نکته قابل توجه اینجاست که 36 گل از 59 گل رئال را بازیکنانی به غیر از رونالدو به ثمر رسانده اند. به عبارتی وابستگی به گل های رونالدو در رئال این فصل، کاهش قابل توجهی به نسبت فصول گذشته داشته است. 6 گل از این 59 گل را نیز م عان این تیم به ثمر رسانده اند.

تعداد گ نان والنسیا و بارسلونا در این فصل نیز 11 و 9 بوده است. 9 گ ن بارسا تاکنون 33 گل برای این تیم در همه رقابت ها به ثمر رسانده اند.گرت بیل
تونی کروس
بنزما
کریستیانو رونالدو
رئال مادرید کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید فقط ۵۸ گل تا رسیدن به رکورد رائول و ب عنوان آقای گلی تاریخ رئال مادرید فاصله دارد . این مقاله توسط رو مه مارکا نوشته شده است ؛ در وبسایت رسمی رئال مادرید و سایر سایتها تعداد گلهای کریستیانو با پیراهن رئال مادرید ۲۶۴ است اما مارکا که وظیفه اهدا جایزه پی چی چی را دارد کریستیانو را ۲۶۵ گله . سانتیانا، مهاجم سرزن و باتعصب دهه 70 و 80 رئال مادرید، به احتمال ج رونالدو از رئال واکنش نشان داد. رئال مادرید در شبی که بیل ا اج شد با دبل رونالدو در دقایق پایانی از ش ت گریخت. رئال مادرید در شبی که بیل ا اج شد با دبل رونالدو در دقایق پایانی از ش ت گریخت. کریستیانو رونالدو سال ۲۰۰۳ به منچستریونایتد پیوست و پس از ۶ سال بسیار موفق راهی رئال مادرید شد. رونالدو این فصل 25 گل در لالیگا به ثمر رساند و به همراه رئال قهرمان این رقابت ها شد. در چمپیونزلیگ نیز با 12 گل توانست عنوان آقای گلی را از آن خود کند و جام قهرمانی را نیز بالای سر برد. اخیرا پرز نیز در مصاحبه ای ابراز اطمینان کرده که رونالدو در رئال خواهد ماند و باید دید که در نهایت سرنوشت فوق ستاره رئال چگونه رقم خواهد خورد. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید حتی در حین جشن برگزاری رئال هم دست از اخلاق همیشگی خود برنداشت. رئال مادرید با درخشش کریس رونالدو موفق شد در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، با نتیجه 3-0 آپوئل قبرس را ش ت دهد. نشریات پرتغالی امروز همگی با هم معتقد هستند که دوران کریستیانو رونالدو در رئال مادرید به پایان رسیده است. سرخیو گارسیا، گلف باز مشهور اسپانیایی و هوادار سرسخت رئال مادرید در مورد آینده رونالدو صحبت کرد. ال ساندرو معتقد است که کریستیانو رونالدو بازیکن بزرگی است، اما یوونتوس باید مراقب همه بازیکنان رئال مادرید باشد.
گفته می شود کریس رونالدو به چند دلیل درخواست ج از تیم رئال مادرید را مطرح کرده است که در ادامه… خبرگزاری دون بالون مدعی شد که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در فصل 19-2018، کریستیانو رونالدو را به فروش خواهد رساند. سرجیو راموس، کاپیتان رئال مادرید اعلام کرد که تست دوپینگ مانع از این شده که بازیکنان رئال پس از بازی درخشان رونالدو مقابل اتلتیکو مادرید به ستاره پرتغالی تبریک بگویند. ریاست باشگاه رئال مادرید اعلام کرد از کریس رونالدو در ماجرای فرار مالیاتی حمایت می کند. هافبک پیشین ک شانی ها معتقد است رونالدو از رئال مادرید جدا نخواهد شد، اما دلیلی هم برای ترس از این موضوع وجود ندارد. رئال مادرید به لطف گل دقیقه 84 رونالدو موفق شد در زمین ختافه به یک پیروزی دشوار دست یافته و موقتا فاصله اش با بارسا را به 4 کاهش دهد.
کریستیانو رونالدو کابوس بزرگ اتلتی ت. مهاجم رئال مادرید در ۱۴ تقابل خود مقابل اتلتیکو موفق به زدن ۱۳ گل شده است.

رونالدو با میانگین ۰٫۹۳ گل در دربی های مادرید وارد بازی امشب می شود. تنها باری که رونالدو به اتلتیکو گل زد و رئال پیروز نشد مربوط به فینال جام حذفی ۱۳-۲۰۱۲ است. در آن بازی رونالدو گل اول بازی را به ثمر رساند اما ات. در جریان رقابت های لالیگا، رئال مادرید با نتیجه 2 بر یک مقابل رئال بتیس به برتری رسید. کریستیانو رونالدو و سرخیو راموس گل های رئال مادرید و کیلور ناواس (گل به خودی) گل بتیس را رقم زدند. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. تیم فوتبال رئال مادرید با درخشش کریستیانو رونالدو در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان فوتبال اروپا برابر اتلتیکو مادرید ۳ بر صفر پیروز شد تا در یک قدمی فینال قرار گیرد. ستاره سابق رئال مادرید و تیم ملی فوتبال پرتغال واکنش ابهام انگیزی به احتمال ج رونالدو از رئال مادرید داشت. در صورت جدی شدن اخبار ج رونالدو از رئال مادرید، سران این تیم از همین حالا باید به دنبال یافتن جانشینی برای او باشند. شفقناورزشی- در روزهایی که رئال مادرید وارد یک شرایط نیمه بحرانی شده، مصدومیت بهترین گ ن این تیم یعنی کریستیانو رونالدو می توانست بدترین خبر برای ک شانی ها باشد. به گزارش سرویس ترجمه شفقناورزشی، رئال… در این کلیپ برای شما گل سوم تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا که توسط رونالدو در دقیقه ۶۴ در مقابل تیم یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۷ به ثمر رسیده است را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید نوشته… رو مه چاپ لاکرونیا از دخ کریس رونالدو در تمامی انتقالات رئال مادرید خبرداد. وبسایت رسمی برنامه نود - کریستیانو رونالدو در این فصل با 20 گل زده آقای گل ترکیب رئال مادرید بوده و از سویی دیگر با هفت پاس گل سومین بازیکن رئال از این حیث بوده است. فقط کروس با 11 و خامس با 9 پاس گل بالاتر… وبسایت رسمی برنامه نود - کریستیانو رونالدو در این فصل با 20 گل زده آقای گل ترکیب رئال مادرید بوده و از سویی دیگر با هفت پاس گل سومین بازیکن رئال از این حیث بوده است. فقط کروس با 11 و خامس با 9 پاس گل بالاتر… لوییز نازاریو ده لیما ملقب به رونالدو، ستاره سابق فوتبال برزیل و باشگاه رئال مادرید اذعان داشت که از ماندن کریستیانو رونالدو در برنابئو اطمینان دارد. کریستیانو رونالدو با هت تریک مقابل اتلتیکو مادرید در دیدار شب در برنابئو، شمار گل های خود با پیراهن رئال مادرید را به عدد 400 رساند. کریستیانو رونالدو هنووز حاضر نشده در مورد وضعیت آینده اش با رسانه ها گفتگو کند ولی برای مدیریت رئال مادرید پیغامی امیدوارکننده فرستاده است. باشگاه رئال مادرید برای از دست دادن موراتا، خامس و رونالدو خود را آماده کرده و مدعی است با این بحران با قدرت رفتار خواهد کرد. کریس رونالدو فوتبالیست اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می کند و توانسته بسیاری از رکوردهای فوتبال را جابه جا کند. ورزش سه نوشت:کریستیانو رونالدو هنوز حاضر نشده در مورد وضعیت آینده اش با رسانه ها گفتگو کند ولی برای مدیریت رئال مادرید پیغامی امیدوارکننده فرستاده است.