تمرین نام گذاری آلکانها

به نقل از خبرگزاریها در مورد تمرین نام گذاری آلکانها : تمرین امروز صبح پرسپولیس در سالن وزنه مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد که این تمرین زیر نظر کادر فنی سرخ پوشان انجام شد.

به گزارش فارس، پس از پایان تمرین وزنه محمد عباس زاده و محمدرضا خانزاده دو بازیکن پرسپولیس با هم کشتی گرفتند که عباس زاده موفق شد خانزاده را ش ت دهد و پرسپولیسی ها او را نقی معمولی صدا می د!

عده ای از بازیکنان پرسپولیس به ساحل پرشین گلف رفتند تا به بازی والیبال ساحلی بپردازند که در کنار محل تمرین پرسپولیسی ها بازیکنان راه آهن هم مشغول تمرین ساحلی بودند که این تمرین تفریحی شامل والیبال ساحلی بود.

گفتنی است پرسپولیسی ها عصر امروز در زمین المپیک کیش تمرین دارند و کاروان راه آهن امشب راهی تهران خواهد شد.
به گزارش "ورزش سه"، تمرین عصرگاهی پرسپولیس زیرنظر حمید درخشان و کادرفنی این تیم از ساعت 14 استارت خورد. این تمرین البته با حواشی جالبی نیز همراه بود؛ حضور یکی از خواننده های زیرزمینی که بارها از علاقه اش به تیم پرسپولیس خبر داده بود، در محل تمرین سرخپوشان و گرفتن ع یادگار با بازیکنان و هواداران از نکات جالب اولین تمرین سرخپوشان بعد از اردوی کیش بود.

مقصودلو در حالی در تمرین تیم محبوبش حاضر شده بود که پرچم پرسپولیس را به گردنش آویخته بود.

وی روز گذشته در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشته بود که می خواهد فوتبالیست شود و تیم راه آهن را برای فوتبالیست شدن انتخاب کرده بود. اما امروز در حالی که پیراهن شماره 8 پرسپولیس را بر تن کرده بود در تمرین این تیم حاضر شد و روی نیمکت پرسپولیس نشست. به گزارش "ورزش سه"، تمرین بعدازظهر امروز تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که رحمان رضایی در تمرین این تیم حضور یافت و دقایقی با حمید درخشان به طور اختصاصی گفت و گو کرد.

گفتنی است صحبت های درخشان و رضایی بیشتر در ارتباط با اردوی ایتالیا بوده است. قرار است با رایزنی و وساطت رحمان رضایی، پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل، در ایتالیا اردو بزند. تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 10:30 در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. شاگردان پس از دویدن و انجام حرکات کششی، کار با توپ، سانتر از جناحین، حفظ توپ، پرس و فوتبال درون تیمی را در دستور کار داشتند.

* علیرضا رحیمی و خواجه وند عضو هیئت مدیره پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان شرکت د و دقایقی با به گفت وگو پرداختند.

* مهدی دغاغله بازیک. گزارش تمرین آبی پوشانگزارش تمرین آبی پوشان
سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاخیر به محل تمرین آبی پوشان آمد. به گزارش "ورزش سه"، تمرین روز گذشته استقلال برای آماده شدن این تیم جهت بازی با تیم نفت تهران با نظم و شور زیاد از ساعت 16:30 آغاز شد و اتفاقات مختلفی را از این تمرین به قرار ذیل مرور می کنیم:

* در حالی که قلعه نویی هنوز به سر تمرین نرسیده بود، تمرین تیم زیرنظر..................

ادامه مطلب رابخوانید
تمرین امروز صبح پرسپولیس از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که این تمرین بدون حضور خبرنگاران و هواداران و پشت درهای بسته انجام شد.

به نقل از فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس ابتدا زیر نظر کادرفنی دقایقی دور زمین دویدند و سپس راهی سالن وزنه شده و به کار با وزنه پرداختند. تمرین امروز صبح به کار با وزنه اخ. همواره مهمترین وعده غذایی را صبحانه اعلام می کنند در حالیکه مهمترین وعده غذایی یک ورزشکار تغذیه بعد از تمرین او است.
ریکاوری به معنی بازگشت یا به دست اوردن ح طبیعی یا سالم است
ریکاوری یکی از مهمترین جنبه های رژیم غذایی هر ورزشکار حرفه ای است. هنگامی که بدن خود را تحت فشار تمرینات و مسابقات منظم قرارمیدهید باید عضلات خود را بر. آ ین جلسه تمرین تیم ملی والیبال در آستانه اعزام به مسابقه های جهانی لهستان بر اساس اعلام قبلی فدراسیون والیبال قرار بود تمرین تیم ملی از ساعت 10:30 صبح امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون والیبال برگزار شود اما این تمرین با تعلل ملی پوشان و کادر فنی حدود 30 دقیقه با تاخیر آغاز شد. حمزه زرینی مصدوم همچنان در کنار تیم ملی کارش را دنبال می کرد اما خبری از علیرضا نادی نبود. یکی از حاشیه های جالب تمرین امروز گم شدن کفش سید محمد عراقی بود. در حالی که همه ملی پوشان خود را برای تمرین آماده می د متوجه شد که کفش هایش در سالن نیست. گویا در جلسه قبل تمرینی کفش هایش را جا گذاشته بود اما صبح امروز نتوانسته بود آن را پیدا کند. در پایان این تمرین کواچ از این که بازیکنان دل به تمرین نمی دادند و اظهار خستگی می د، عصبانی بود و تاکید داشت که بازیکنان باید از لحاظ ذهنی آماده مسابقات جهانی باشند ادامه.... حل تمرین رسم دیاگرام تیرها امروز هم با یک جزوه کوچک و تمیز از مبحث تیرها در خدمت شما سروران گرامی هستیم که در آن به حل ۱۷ تمرین از بحث رسم دیاگرامهای تیرها پرداخته میشود و در ادامه منتظر شماست!! حل تمرین رسم دیاگرام تیرها سرمایه گذاری به معنای به تعویق انداختن مصرف فعلی برای به دست آوردن منافع بیشتر در آینده است.در حقیقت سرمایه گذار به امید به دست آوردن سود بیشتر در آینده از ارزش های کنونی چشم پوشی می کند. برای سرمایه گذاری سه روش مستقیم,غیر مستقیم و نیمه مستقیم وجود دارد ادامه مطلب


آ ین تمرین تیم استقلال پیش از بازی مقابل استقلال خوزستان برگزار شد.


به گزارش خبرنگار کاپ،در این تمرین که از ساعت 18 در زمین شماره 2
برگزار شد،امید ابراهیمی به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشت تا مشخص شود نمی تواند در
بازی با آبی های خوزستان تیمش را همراهی کند.

* حسین صادقی و حنیفعمران زاده مانند روزهای گذشته غایب تمرین بودند.

*سیروس معدندار،مدیرگروه ورزش شبکه خبر از تماشاگران تمرین بود.

*استقلال که اردوی خود رادر هتل هما از ظهر امروز آغاز کرده پس از این تمرین راهی هتل می شود اولین تمرین پرسپولیس پس از دیدار این تیم مقابل صبای قم امروز و از ساعت 17:30 در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که در این تمرین حدود 50 هوادار حضور داشتند.

به نقل از فارس، علی در تمرین امروز پرسپولیس با تأخیر حاضر شد.

* حمیدرضا علی عسگری و رضا نورمحمدی امروز با اعضای کادر پزشکی باشگاه پرسپولیس به تمرین پرداختند.

* احمد نو. تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز در زمین شماره 1 گرین پارک ترکیه در هوایی بسیار مطلوب و خنک برگزار شد.

در این تمرین که به دلیل بازی دوستانه فردا بسیار سبک بود بازیکنان شوت زنی و سانتر از جناحین و ضربه به گل را با تاکیدات در دستور کار خود قرار دادند.

اما پرسپولیسی ها امروز به دلیل دیدن بازی والیبال تیم ملی ایران. تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

به نقل از فارس، در این تمرین قرمزپوشان آ ین مرور کارهای تاکتیکی با توپ را در دستور کاری خود قرار دادند.

عمو گ میهمان ویژه تمرین امروز قرمزپوشان بود. او در تمرین امروز دقایقی با و برخی از بازیکنان در مورد ک ن غزه و جنایت های رژیم صهیونیستی گفت وگو کرد.. تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر فردا در اهواز به مصاف فولاد خوزستان می رود. از همین رو پرسپولیسی ها آ ین تمرین خود را بعد از ظهر امروز به مدت یک ساعت در ورزشگاه درفشی فر برگزار د.

در این تمرین پرسپولیسی ها آ ین مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادند.

مهدی دغاغله امروز با تاخیر در تمرین.
هافبک استقلال در تمرین امروز تیمش شرکت کرد. آندرانیک تیموریان که روز گذشته در تمرین تیمش شرکت نکرده بود امروز در محل تمرین آبی پوشان حاضر شد.

به گزارش فارس، این بازیکن بعد از دیدار جام حذفی اعلام کرده بود باشگاه نسبت به تعهداتی که به وی داده خیلی عقب است.
هدف آن است که ،شما تمرینات هر صفحه را 3 مرتبه، تقریباً 15-20 بار بتوانید انجام دهید. خیلی آرام شروع کنید ، سپس تکرارآن را زیاد کنید. تمرین 1: به پشت خو ده، دستها را بطرفین دراز کنید زانو ها زاویه 90 درجه با ساعد و بدن درست کنند. بگذارید چند سانتیمتری زانوها بطرف راست و چپ بیافتند. تمرین 2: به پشت بخو د،زانوها خم، پاشنه ها روی زمین.ستون فقرات را به زمین فشار دهید و با پا ها آرام مثل راه رفتن بطرف جلو بروید. تمرین 3: به پشت خو ده ،ران ها را بلند کرده و به ترتیب ران ها را 90 درجه خم کرده به جای اول برگردانید.(پاها را روی زمین قرار ندهید)کف دستها روی زمین قرار میگیرند. تمرین 4: به پشت خو ده،ستون فقرات را به زمین فشار دهید.سر دست راست وپا را از زمین بلند کنید.زمانی کوتاه در این ح نگهدارید.سپش سمت را عوض کنید. تمرین 5: این تمرین کلاسیک (قدیمی و معروف )میباشد.پاها از زانو خم و پاشنه ها روی زمین،بازوها بطرف جلوو سر و شانه کمی از زمین بلند و دوباره پائین. تمرین 6: به پشت خو ده،ران ها خم و از زمین بلند میشود.به تناوب ران ها را دراز و خم کنید. سر و شانه را کمی از زمین بلند کرده ، دست ها همزمان با پا ها به عقب و جلو میروند. تمرین 7: طاقباز روی زمین،زانوها خم و پاشنه ها روی زمین قرار میگیرند.سر و شانه را کمی از روی زمین بلند کنید و دو دستها را از یکطرف ران، بطرف جلو هل بدهید.سمت را عوض کنید. تمرین 8: به پشت خو ده،ران ها خم ،پای راست را بح صلیب روی پای چپ قرار دهید. دست راست روی زمین ،شانه را از زمین بلند کرده.با دست چپ زانوی راست را فشار میدهیم.3 ثانیه نگهمیداریم،سپش استراحت.سمت را عوض میکنیم. این تمرین برای بالا بردن کیفیت ما از زندگی می باشد.
به این روش که ما می توانیم فقط 4 تنفس را با کیفیت بالا انجام دهیم. روش انجام : 4 بار به روش زیر تتفس می کنیم.
هنگام تفس از دست ها ، پا ها و ستون فقرات آگاه هستیم.
چشم ها بسته است وی ا با زاویه 45 درجه به جلو نگاه می کنیم.

تذکر : در هر بار فقط 4 تنفس انجام می دهیم با کیفیت و نه بیش. ماجرای غیب شدن آزمون در تمرین تیم ملی نکته جالبی از تمرین دو روز پیش تیم ملی به جا مانده که خواندنش خالی از لطف نیست. به گزارش "ورزش سه"، خبرنگاری که به تمرین تیم ملی در استرالیا رفته بود ، همان روز که راگبی بازهای یک باشگاه استرالیایی به تمرین آمده بودند گزارش خود را اینگونه نقل می کند:« همه چیز خوب بود و همه بازیکنان با تلاش به بازی .
16 بازیکن رئال راهی اردوی تیم های ملی خود شده اند و برخی نیز به دلیل مصدومیت قادر به حضور در تمرین نبودند. تمرین امروز رئال مادرید در واقع تمرین تیم دوم این باشگاه بود. آربلوا، ناچو و ایارامندی که به تیم ملی اسپانیا دعوت نشده بودند امروز در والدبباس همگام با بازیکنان تیم دوم رئال و زیر نظر زین الدین زیدان به تمرین پرداختند.

راموس و کوئنترائو بصورت اختصاصی و زیر نظر فیزیوتراپ های باشگاه مشغول تمرین بودند. هر دو بازیکن یاد شده به دلیل مصدومیت به اردوی تیم های اسپانیا و پرتغال دعوت نشدند.

راموس در بازی مقابل اتلتیک بیلبائو از ناحیه کمر مصدوم شد و در نیمه دوم جای خود را به واران داد و کوئنترائو نیز که در بازی مقابل آلبانی از ناحیه همسترینگ پای چپ دچار مصدومیت شده بود از آن روز فرصت حضور در میادین را پیدا نکرده است. نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال پس از بازگشت از اردوی ترکیه ساعت 18:45 امروز (یکشنبه) در زمین شماره 2 آغاز شد.

به نقل از تسنیم، آندرانیک تیموریان که روز گذشته اعلام کرده بود که تا امروز به مسئولان استقلال برای پرداخت مطالباتش فرصت می دهد، در تمرین شرکت نکرد. کرار جاسم و احمد جمشیدیان دیگر غایبان این تمرین بودند.

* حسین صادقی، هاشم بیک زاده و خسرو حیدری 3 ملی پوش تیم استقلال در تمرین حاضر شدند و مورد استقبال هم بازی های خود قرار گرفتند.

* یک راس پیش از آغاز تمرین زیر پای بازیکنان قربانی شد.

* قرار بود تمرین ساعت 18:30 آغاز شود اما با 15 دقیقه شروع شد.

* قلعه نویی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد که بیشتر صحبت های وی مربوط به بازی های جام بود.

* در حالی که اعلام شده بود، تمرینات استقلال بدون حضور رسانه ها و هواداران برگزار می شود، اما حدود 20 تماشاگر اواسط تمرین موفق شدند خودشان را تمرین استقلال برسانند.

تیم فوتبال استقلال فردا (دوشنبه) در تورنمنت چهار جانبه جام ساعت 22:15 در ورزشگاه تختی تهران به مصاف ملوان انزلی می رود. دیگر بازی این تورنمنت شب بین تراکتورسازی و پیکان برگزار خواهد شد. نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال پس از بازگشت از اردوی ترکیه ساعت 18:45 امروز (یکشنبه) در زمین شماره 2 آغاز شد.

به نقل از تسنیم، آندرانیک تیموریان که روز گذشته اعلام کرده بود که تا امروز به مسئولان استقلال برای پرداخت مطالباتش فرصت می دهد، در تمرین شرکت نکرد. کرار جاسم و احمد جمشیدیان دیگر غایبان این تمرین بودند.

* حسین صادقی، هاشم بیک زاده و خسرو حیدری 3 ملی پوش تیم استقلال در تمرین حاضر شدند و مورد استقبال هم بازی های خود قرار گرفتند.

* یک راس پیش از آغاز تمرین زیر پای بازیکنان قربانی شد.

* قرار بود تمرین ساعت 18:30 آغاز شود اما با 15 دقیقه شروع شد.

* قلعه نویی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد که بیشتر صحبت های وی مربوط به بازی های جام بود.

* در حالی که اعلام شده بود، تمرینات استقلال بدون حضور رسانه ها و هواداران برگزار می شود، اما حدود 20 تماشاگر اواسط تمرین موفق شدند خودشان را تمرین استقلال برسانند.

تیم فوتبال استقلال فردا (دوشنبه) در تورنمنت چهار جانبه جام ساعت 22:15 در ورزشگاه تختی تهران به مصاف ملوان انزلی می رود. دیگر بازی این تورنمنت شب بین تراکتورسازی و پیکان برگزار خواهد شد.
اصول حاکم بر سالنهای تمرین هر هنرجوی تکواندو می بایست 15 اصل را در سالن تمرین رعایت نماید. دوجانگ تکواندو مکان مقدس و محترمی است که مخصوص تمرین تکواندو می باشد. موقعه ورود به به باشگاه به پرچم و باشگاه احترام بگذارید.بر حسب درجه به هنرجوها و اساتید احترام بگذارید.یونیفرمتان را تمیز و مرتب بر تن کنید و همیشه آنرا آماده تمرین نگهدا.

نرم افزارآموزش مقدماتی تا پیشرفته کمانچه / اورجینال
آموزش جامع تصویری کمانچه

قابل اجرا در تمام dvd player های خانگی و کامپیوتر ها

توسط مهرزاد اعظمی کیا
عناوین کمانچه :
فصل اول
1 ) تئوری موسیقی : نت ها و خطوط حامل
2 ) تاریخچه ساز و استیل نوازندگی
3 ) معرفی کلید های موسیقی و گسترده ص ساز
4 ) تمرین کوک ساز توسط تیونر
5 ) تمرین آرشه کشی روی سیم دو " لا "
6 ) تمرین آرشه کشی روی سیم سوم " ر "
7 ) تمرین آرشه کشی روی سیم های دوم و سوم " لا ر "
8 ) تمرین آرشی کشی اول " می " و ترکیب سیم ها
9 ) تمرین آرشه کشی روی سیم چهارم " سل " و ترکیب سیم ها
10 ) اجرای نمونه شماره یک

فصل دوم
11 ) تمرین آرشه کشی با کششهای مختلف
12 ) انگشت گذاری روی سیم ها با انگشت 1
13 ) انگشت گذاری روی 4 سیم ها با انگشت 1
14 ) انگشت گذاری روی سیم با انگشت 2
15 ) انگشت گذاری روی سیم با انگشت 3
16 ) اجرای اتود هایی برای انگشت ها
17 ) آشنایی با علایم " دیز بمل بکار "
18 ) آشنایی با سر کلید ها
19 ) اجرای نمونه شماره 2
20 ) اجرای اتود با 2 دیز شماره 1

هدف گذاری تعیین اه در زندگی مانند نقشه ای پیش روی شما، نشان می دهد که می خواهید به چه چیز هایی برسید. تنظیم و دستی به اه منجر به احساس رضایت و موفقیت می شود. در ابتدا هدف گذاری ممکن است استرس زا باشد اما ما به شما نشان می دهیم چطور می توانید به راحتی از اول سال برای ادامه مسیر هدف گذاری کنید... آلاینده های شیمیایی هوا قسمتهایی از متن: مقدمه کلی آلاینده ها بر حسب ترکیب شیمیایی شان به دو گروه آلی و معدنی تقسیم می شوند. ترکیبات آلی حاوی کربن و هیدروژن هستند. برخی از ذرات آلی که بیش از سایر ذرات آلی در اتمسفر یافت می شوند عبارتند از: فنلها ، اسیدهای آلی و الکلها و معروفترین ذرات معدنی موجود در اتمسفر عبارتند از نیتراتها ، سولفا.
تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز در کمپ مرحوم حجازی پیگیری شد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه های تاکتیکی خود را پیگیری کرد. آندرانیک تیموریان تمرین امروز تیم استقلال شرکت نکرد و بازیکنان استقلال در مورد وضعیت این بازیکن از یکدیگر سوال می پرسیدند. استقلالی ها معتقدند تیموریان قطعا از این تیم جدا خواهد شد.

* قبل از شروع تمرین بازیکنان به دلیل درگذشت حسین صادقی به این بازیکن تسلیت گفتند. م ع استقلال نیز از ابراز همدردی بازیکنان تشکر کرد و جزئیات تصادف مرحوم خود را به آنها توضیح داد.

* قلعه نویی امروز مستقیما به داخل رختکن رفت و اصلا به داخل زمین نیامد. سرمربی تیم استقلال که از جلسه با افشارزاده به محل تمرین آمده بود برای دقایقی با کادر فنی اش صحبت کرد.

* جواد زرینچه امروز به جای قلعه نویی تیم را تمرین داد و برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد.

* میرشاد ماجدی و رضا رجبی نفرات حاضر در تمرین تیم استقلال بودند.

* حدود 20 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شده و پیگیر وضعیت کاوه رضایی و میلاد نوری به استقلال بودند.

* محمد قاضی و یعقوب کریمی امروز پا به پای دیگران بازی کرده و مشکلی برای بازی با استقلال خوزستان ندارند. شهر جدید پرند بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری است ، امید که مدیران شهر پرند از این فرصت طلایی بهره برده و با معرفی واقع بینانه شهر انگیزه ای ایجاد کنند تا سرمایه گذاران خارجی بخشی از سرمایه خود را در شهر ما سرمایه گذاری کرده، خود نفع برده و در پرند نیز برای ذینفعان و علاقه مندان ارزش آفرینی شود. همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در مسکن و حمل و نقل پا یکی از مهمترین اعضا بدن بخصوص هنگام ورزش و فعالیت های بدنی است، برای انجام فعالیت ها و تمرین های ورزشی باید شرایط مطلوبی در قسمت ناحیه پا فراهم باشد، از طرفی کفش های ورزشی با اندازه مناسب بخش ضروری انجام هر تمرین ورزشی است. اما یافتن کفش مناسب می تواند یک چالش باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم در این پست به معرفی کفش ها و شرایط مناسب آن. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند.
تمرین تیم فوتبال استقلال فردا جهت حضور بازیکنان و کادر فنی در مراسم نکوداشت غلامحسین مظلومی زودتر برگزار می شود. مراسم نکوداشت غلامحسین مظلومی پیش وت تیم استقلال فردا از ساعت 18 در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار می شود.

به نقل از فارس، از همین رو قلعه نویی پس از پایان تمرین امروز استقلال اعلام کرد تمرین فردای تیمش ساعت 16:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه برگزار خواهد شد و آبی پوشان پس از پایان تمرین در مراسم و دیدار دوستانه ای که به پاس زحمات غلامحسین مظلومی در ورزشگاه دستگردی برگزار می شود، حضور پیدا خواهند کرد.

تیم فوتبال استقلال روز پنج شنبه در ورزشگاه به مصاف نفت تهران خواهد رفت میثم حسینی م ع تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته توسط حمید درخشان به دلیل مصاحبه علیه کادر فنی از تیم کنار گذاشته شده بود از فردا در تمرینات پرسپولیس در جزیره کیش حاضر خواهد شد.

به نقل از فارس، به گفته محمود خوردبین س رست تیم فوتبال پرسپولیس میثم حسینی با اظهار ندامت از صحبت هایی که انجام داده فردا به تمرین پرسپولیسی ها در جزیره کیش اضافه خواهد شد.
تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال در کمپ مرحوم حجازی پیگیری شد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تیم فوتبال استقلال که صبح امروز در سالن وزنه آکادمی ملی المپیک برنامه های آماده ساری خود را پشت سر گذاشته بود از ساعت 15:30 در زمین کمپ مرحوم حجازی برنامه های تاکتیکی را انجام داد.

*در تمرین امروز محمد قاضی و آرش برهانی غایب بود. هوای محیط تمرین گاهی شاید برای ما شرایط جوی محیط تمرین مهم نباشد ولی گاهی این بی توجهی ممکن است باعث شود که ما مدتها از تمرین دور بمانیم بنابراین برای این که در کنار سلامتی ، به تمرینات مداوم خود ادامه دهیم ، لازم است مواردی را در نظر بگیریم. • تمرین در گرما : تمرین در محیطهای گرم بسیار خطرناک است و در صورتی مایل هستید در چنین شرایطی . گزارش تمرین استقلال
پیش از شروع تمرین امروز ( ) استقلال، سرمربی آبی پوشان با همتایش در تیم صبای قم ملاقات کرد. تیم فوتبال استقلال پس از بازگشت از اردوی ارمنستان تمرین امروز خود را از ساعت 16 در زمین شماره 2 برگزار کرد.

به گزارش تسنیم، کرار جاسم، آرش برهانی و ملی پوشان استقلال غایبان تمرین امروز بودند.

* پیش از آغاز تمرین استقلال، تیم فوتبال صبای قم در زمین شماره 2 تمرین داشت که پس از پایان تمرین این تیم بازیکنانی چون هادی شکوری، حسین بادامکی، پیروز قربانی و محسن بیات با برخی از بازیکنان استقلال خوش و بش د.

* هنگامی که قربانی، مهریزی مربی بدنساز استقلال را دید به شوخی به او گفت؛ اگر همین طور پیش بروی یک روزی مربی فوتبال می شوی.

* هنگامی که قلعه نویی به همراه کریم بوستانی وارد زمین شماره 2 شدند، پیروز قربانی که چند فصلی را زیرنظر قلعه نویی در استقلال کار کرده به سمت او رفت و جویای احوالش شد اما ترجیح داد با بازیکنان استقلال رو به رو نشود. در ادامه صمد مرفاوی به سمت قلعه نویی رفت و با او خوش و بش کرد و او نیز با میرشاد ماجدی مواجه نشد.

* قلعه نویی و مرفاوی در خصوص تیم های یکدیگر با هم به صحبت پرداختند. سرمربی صبا به مشکلات مالی تیمش پرداخت و گفت قرارداد فصل گذشته خودش را این فصل تحویل گرفته است. سرمربی استقلال نیز به مرفاوی در مورد استقلال توضیحاتی داد و در بخشی از صحبت های خود به شوخی به مرفاوی گفت ما دیگر پیر شده ایم.

* حسین بادامکی و پژمان نوری که در تیم های پرسپولیس با یکدیگر همبازی بودند با هم خوش و بش د.

* تمرین استقلال با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان برگزار شد که محور تمرین کارهای تاکتیکی بود.

* در کنار تمرین استقلال مسابقات اتومبیلرانی برگزار می شد که سروصدای آن کار آبی پوشان را تحت تاثیر قرار داده بود.

* حنیف عمران زاده که به دلیل مصدومیت در اردوی ارمنستان حضور نداشت در تمرین امروز شرکت و پابه پای آبی پوشان تمرین کرد. قلعه نویی که با تاخیر در تمرین امروز استقلال حاضر شده بود به دنبال پسرش در مجموعه ورزشی انقلاب می گشت. تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 11 در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که این تمرین با حاشیه هایی همراه بود که در زیر می خوانید.

به گزارش فارس، بازیکنان تیم استقلال راس ساعت 11 در سالن مجموعه ورزشی انقلاب زیرنظر کادر فنی این تیم به تمرین پرداختند.

* قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال در شروع تمرین این تیم حضور نداشت و با 30 دقیقه تاخیر در مجموعه ورزشی انقلاب حاضر شد.

* تمرین تیم استقلال در سالن وزنه مجموعه انقلاب با تمرین تیم فوتبال پارسه تهران همزمان بود.

* بازیکنان تیم پارسه تهران زیرنظر پرویز کماسی مربی بدنساز و قدیمی فوتبال کشورمان به تمرین پرداختند و از بازیکنان شاخص این تیم می توان به سیدداود سیدعباسی، حمید نشاط جو و هوتن قلعه نویی اشاره کرد. هوتن قلعه نویی با قراردادی به تیم پارسه تهران پیوسته و این روزها در این تیم تمرین می کند.

* هاملت میختاریان بازیکن ارمنستانی و تیم فوتبال کشورمان امروز با لباس شخصی در تمرینات پارسه تهران حضور داشت.

* شاهرخ بیانی مربی فوتبال استقلال با تاخیر در تمرین این تیم حاضر شد. همچنین میرشاد ماجدی س رست این تیم هم در تمرین امروز غیبت داشت.

* محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز دقایقی با جواد زرینچه و ایمان عالمی از مربیان تیم استقلال به گفت وگو پرداخت.

* آندرانیک تیموریان که شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن تیم لیگ 13 کشورمان انتخاب شد هم با تاخیر در تمرین امروز استقلال حضور یافت.

* علی دانایی فرد از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان با لباس ورزشی در تمرین امروز استقلال حضور داشت.

* خسرو حیدری ملی پوش تیم فوتبال استقلال با تاخیر در تمرین امروز تیم حاضر شد که در زمان حضور در مجموعه انقلاب قلعه نویی او را به سمت خود فراخواند و دقایقی با این بازیکن صحبت کرد.

* بازیکنان استقلال پس از 30 دقیقه تمرین در سالن وزنه به زمین چمن مجموعه انقلاب آمدند و حدود 15 دقیقه زیر نظر کریم بوستانی در این زمین تمرین د.

* قلعه نویی که با تاخیر در تمرین امروز استقلال حضور داشت پس از حضور در تمرین تیمش به دنبال هوتن پسرش می گشت.

* میختاریان پس از دیدار با تیموریان و مگویان با یکدیگر صحبت د.

*هاشم بیگ زاده تنها غایب تمرین امروز صبج استقلال بود. البته حاج قاسم بدنساز آبی پوشان همچنان از غایبان ثابت تمرین استقلال شده است.

* بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از 15 دقیقه تمرین در زمین چمن مجموعه انقلاب مجددا به سالن وزنه آمد و به تمرین کششی پرداختند. تمرینات کششی توسط محمد قاضی به بازیکنان داده می شد. پاو وینت شیمی آلی 1 برچسب ها : پاو وینت شیمی آلی 1 , پاو وینت شیمی آلی 1 , پاو وینت شیمی آلی 1 , بررسی شیمی آلی , تحقیق شیمی آلی , مقاله شیمی آلی , پاو وینت شیمی آلی , شیمی آلی , درسی از شیمی پاو وینت شیمی آلی 1
دسته: شیمی
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 7680 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 179
پاو وینت شیمی آلی 1 در 179 اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptx
 ید پاو وینت شیمی آلی 1
فهرست : 1- اتم -پیوند – ملکول 2- آلکانها 3- آلکنها 4- دی انها 5- آلکین ها 6- شیمی فضائی 7-آلکیل هالیدها 8- واکنشهای آلکیل هالیدها 9- بنزن و آروماتیسیته 10- واکنشهای الکتروندوستی آروماتیکی
فصل اول : اتم –پیوند-ملکول شیمی آلی : شیمی مربوط به ترکیبات کربن دار فصل اول تمایل و توانائی کربن برای پیوند با یکدیگر و ترکیبات کربن دار: تشکیل زنجیرهای طویل یا حلقه ها اتم –پیوند-ملکول ترکیبات طبیعی ترکیبات سنتزی اسید های چرب –پروتئین ها- نوکلئیک اسیدها – هیدراتهای کربن داروها – رنگها-پلیمرها-پلاستیکها- ه کشها
تئوری اربیتال ملکولی قواعد برای پر اربیتالهای ملکولی : فرض اصلی : پیوند کووالانسی وقتی تشکیل می شود که اربیتالهای اتمی مجزا و متفاوت با هم همپوشانی نمایند. و اربیتالهای ملکولی را تشکیل دهند. 1. هر اربیتال ملکولی حداکثر دو الکترون می تواند در خود جای دهد. اربیتال ملکولی یک پیوند کوولانسی معمولا شامل دو الکترون است. n2. به هنگام پر شدن اربیتالهای ملکولی هم انرژی پیش از آنکه یکی از انها دو الکترون بگیرد باید هر یک از انها یک الکترون در یافت کرده باشد. 3. ترتیب پر شدن اربیتالهای ملکولی که انرژی آنها با هم برابر نیست بدین ترتیب است که ابتدا اربیتالی که کمترین انرژی را دارد پرمی شود و با ترتیب پیش می رود.
فصل دوم : آلکانها نامگذاری: مرحله اول پیدا زنجیر اصلی :
الف .طویلترین زنجیر پیوسته کربنها را پیدا می کنیم . نام این زنجیر نام پایه آلکان خواهد بود. ب. اگر در ملکول دو زنجیر با طول برابر بود زنجیر با استخلاف بیشتر را به عنوان زنجیر اصلی انتخاب می کنیم .
 ید برچسب ها : پاو وینت شیمی آلی 1 , پاو وینت شیمی آلی 1 , پاو وینت شیمی آلی 1 , بررسی شیمی آلی , تحقیق شیمی آلی , مقاله شیمی آلی , پاو وینت شیمی آلی , شیمی آلی , درسی از شیمی اعضای تیم فوتبال استقلال از ساعت 11 امروز با حضور در زمین کمپ استقلال، پشت درهای بسته تمرین کردد.

*جاسم کرار و داسیلوا دو بازیکنی بودند که در تمرین امروز استقلال حضور نداشتند.

*در ابتدای تمرین بازیکنان بدن های خود را گرم د.

* قلعه نویی و محمود فکری دو تن از اعضای کادر فنی در تمرین امروز غایب بودند.

* حنیف عمران زاده و امید ابراهیمی دو بازیکنی بودند که در تمرین امروز حضور نداشتند.عمران زاده راهی اداره مالیات شده بود.

* پژمان نوری امروز کمی زودتر از سایر بازیکنان محل تمرین را ترک کرد.

* بازیکنان استقلال امروز تمرینات پرفشار بدنسازی را زیرنظر حاج قاسم در دستور کار داشتند. دویدن های استقامتی، کار با مانع و انجام کارهای هوازی مراحل تمرین امروز را تشکیل می داد.

* تمامی تمرین امروز زیر نظر حاج قاسم انجام می شد و سایر اعضای کادر فنی در کنار یکدیگر به کار بازیکنان نظارت می د.

تمرین نوبت عصر استقلال تعطیل است و اعضای این تیم فردا راهی ترکیه خواهند شد. حسین صادقی، م ع ملی پوش استقلال پس از مذاکره با مسئولان این باشگاه، قراردادش را برای دو فصل با آبی پوشان تمدید کرد.

صادقی در هر سه بازی تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل به میدان رفت. نظرات پست پایین! بهروز- مسئول کمیته روزانه ورزش های صبحگاهی استان به اسان گفت: با این که هوا در ساعات اولیه صبح سرد است ولی باز هم حضور پرشور ورزشکاران صبحگاهی در پارک های مختلف شهر به چشم می خورد. «میلاد رضایی» افزود: خیلی ها بر این باورند که تمرین ورزشی در هوای سرد زمستان، زیان آور است و اصولا در هوای سرد به جای ورزش باید در خانه یا محل کار ماند اما ورزشکاران با تجربه تر و آن ها که با علم ورزش آشنایی دارند، خوب می دانند نه تنها تمرین ورزشی در زمستان مفید و سازنده است، بلکه بدن را برای تمرین های بهاری و مسابقه های سنگین مقاوم و آماده می کند. وی افزود: تمرین زمستانی، مبنای قوی شدن بدن و بالا رفتن استقامت عمومی جسم است و اگر ما تاثیر مثبت هوای سرد را دری م و چگونگی مقابله با آن را بدانیم، تمرین و انجام حرکات ورزشی در سرما می تواند تجربه ای لذت بخش و نیرو بخش باشد.
تمرین تیم فوتبال استقلال تهران فردا برگزار نمی شود. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، تمرین فردا ( ) استقلال از سوی کادر فنی این تیم تعطیل اعلام شد و بازیکنان به استراحت خواهند پرداخت.

شاگردان قلعه نویی عصر امروز در دیداری دوستانه موفق شدند با نتیجه 2 بر یک تیم آلومینیوم هرمزگان را ش ت دهند و قرار است روز پنجشنبه این هفته نیز به مصاف صبای قم بروند.
به گزارش تسنیم، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از اردوی 10 روزه در ترکیه امروز از ساعت 10:30 در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

* بازیکنان پرسپولیس از ساعت 10:30 تا 11 در زمین چمن ورزشگاه درفشی فر به دویدن و انجام حرکات کششی مشغول شدند و پس از آن به سالن وزنه رفتند و 40 دقیقه وزنه زدند.

* حدود 10 هوادار امروز به ورزشگاه درفشی فر آمد. آندرانیک تیموریان که در چند روز گذشته به دلیل مشکلات مالی اعلام کرده بود در تمرین استقلال شرکت نمی کند پس از جلسه روز گذشته خود با علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه امروز در محل تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرد.

به گزارش فارس،تمرین استقلال از ساعت 15 در کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شده است.
باز گشت اندو میتونه برای همه ی استقلالی. به نقل از وبسایت نود، تیم فوتبال العربی قطر روز گذشته چهارشنبه برای ب ایی اردوی آماده سازی خود راهی شهر نورنبرگ آلمان شد و تا چند روز آینده در این شهر تمریناتش را پیگیری خواهد کرد. بازیکنان العربی بعد از حضور در آلمان راهی هتل شدند و سپس برای ب ایی یک تمرین سبک به زمینی رفتند که در هتل قرار داشت.

در تصاویر منتشر شده از این تمرین، اشکان دژاگه بازیکن ایرانی تیم العربی هم به چشم می خورد. دژاگه که فصل گذشته در تیم فولهام انگلستان بازی می کرد به تازگی با عقد قراردادی به ارزش 5 میلیون پوند راهی العربی شده است. آ ین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار مقابل نفت از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز در ورزشگاه درفشی فر دنبال شد.

به گزارش فارس، در این تمرین پرسپولیسی ها آ ین مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کاری خود قرار دادند.

علیرضا رحیمی میهمان ویژه تمرین امروز قرمزپوشان بود. وی دقایقی با برخی بازیکنان و گفت وگو کرد.

در تمرین امروز پرسپولیس . اختصاصی از یارا فایل جزوه آموزشی نامگذاری ترکیبات آلی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی نامگذاری ترکیبات آلی
جزوه آموزشی نامگذاری ترکیبات آلی این فایل حاوی جزوه آموزشی نامگذاری ترکیبات آلی می باشد که به صورت فرمت pdf در 9 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
مفاهیم مقدماتی
نامگذاری آلکانها تصویر محیط برنامه 
با
جزوه آموزشی نامگذاری ترکیبات آلی
با سلام و عرض تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان امیدوارم که در این ماه عبادات شما مورد قبول خداوند قرار گیرد با توجه به همزمانی ساعات تمرین با اذان مغرب و افطار تمرینات های این ماه تعطیل گردید و اگر دوستان امکان تمرین در شبها را دارند محبت کرده با بنده تماس گرفته و هماهنگ فرمایند .( دوشنبه 9 تیر 93) به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس با حضور ملی پوشان بزرگسال این تیم برگزار شد. در این تمرین که ساعت 15:15 آغاز شد بازیکنان ابتدا تمرینات ویژه مربی بدنساز را اجرا د و بعد از آن کار با توپ، بازی تحت فشار و فوتبال درون تیمی در برنامه های آنها قرار گرفت. * نوری، مکانی و خانزاده در ابتدای تمرین نزد درخشان رف. به گزارش "ورزش سه"، حمید درخشان در حالی رای به تمرین بدون حضور تماشاگر و اصحاب رسانه داده است که سرمربی تیم رقیب اعلام کرده اصحاب رسانه روز شنبه میتوانند با حضور در محل تمرین این تیم اخبار را پوشش دهند.

* مجتبی محرمی امروز با حضور در تمرینات این تیم از نزدیک، نظاره گر تلاش بازیکنان بود.

*حمید درخشان در تمرینات امروز تمام بازیکنان تیمش را در اختیار دارد و تنها بازیکن مصدوم این تیم پیام صادقیان است که به تمرینات اختصاصی مشغول است.

* حدود 50 تماشاگر با حضور در محل تمرین پرسپولیس، از پشت درهای بسته به تشویق بازیکنان پرداختند و در شعارهای خود خواهان شش تایی استقلال بودند.

* کانون هواداران پرسپولیس که به تازگی در محل درفشی فر فعالیت جدید خود را آغاز کرده است اعلام کرد به زودی کارت جدید هواداری بین هواداران این تیم توزیع خواهند کرد.

* شوت به سمت دروازه و انجام کارهای تاکتیکی از دیگر بخش های تمرین امروز سرخ پوشان بود.

* به نظر می رسد حمید درخشان در داربی روی ضربات ایستگاهی حساب ویژه ای باز کرده است. سرمربی پرسپولیس در تمرین امروز از محمد نوری خواست تا زننده ضربات ایستگاهی از مناطق و فواصل مختلف باشد و به بازیکنانش جاگیری در حین ضربه را یادآور می شد و تذکرات لازم را می داد.
بعد از بازی امشب آبی پوشان مقابل نفت مسجدسلیمان تمرین روز تیم فوتبال استقلال تعطیل اعلام شد. با توجه به اینکه بازیکنان استقلال و کادر فنی این تیم نیمه شب به تهران بازمی گردند تمرین فردای آبی پوشان تعطیل شد و استقلالی ها به استراحت خواهند پرداخت.

به نقل از فارس، همچنین آبی پوشان روز شنبه در دیداری دوستانه به مصاف پارسه تهران خواهند رفت.