تهران خواستار گفت وگوی مستقیم با شورای همکاری

به نقل از خبرگزاریها در مورد تهران خواستار گفت وگوی مستقیم با شورای همکاری : نایب رئیس مجلس شورای ی در واکنش به شعارهای توهین آمیز عده ای محدودی در حاشیه روز قدس خواستار پیگیری توهین کنندگان از سوی دادستان تهران شد. رییس جمهور در گفت وگوی تلفنی قطر، با تاکید بر علاقه مندی تهران برای گسترش مناسبات با ‏همه کشورهای دنیا بویژه همسایگان، تصریح کرد: زمینه ها و ظرفیت های فراوانی برای توسعه ‏همکاری ها در عرصه و… عضو شورای شهر تهران خواستار احداث پد هلیکوپتر جهت اقدامات اورژانسی و بحرانی در سطح شهر تهران شد. مهر نوشت: رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری تهران خواستار تعیین تکلیف قطعی دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران و برونسپاری کامل وظایف به آن ها شد. رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای ی شهر تهران گفت: به منظور حفظ و صیانت از باغات شهر تهران باید مجوز برج باغ ها لغو شود. فرماندار تهران در جلسه مشترک مسئولان استانی با اعضای شورای شهر تهران خواستار در نظر گرفتن یک پارک یا مکان دیگری مخصوص ات و اعتراضات مردمی در این شهرستان شد. خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس مجلس شورای ی در واکنش به شعارهای توهین آمیز عده ای محدودی در حاشیه روز قدس خواستار پیگیری توهین کنندگان از سوی دادستان تهران شد. ... رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران خواستار تشکیل کمیته ای در شورای شهر برای بررسی امنیت خط 7 متروی تهران شد. ک دای اصلاح طلب شورای شهر تهران طی نامه ای به فرماندار تهران خواستار بازشماری آرای ماخوذه با حضور این ک دا شده است. ایسنا نوشت: عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، ری و تجریش از خلاء اطلاعاتی ساختمان های بلندمرتبه در شهرداری گلایه کرد و خواستار مقابله با ساختمان سازی های غیراستاندارد که با دور زدن ضوابط و مقررات بالا می رود، شد. فرماندار شمیرانات در جلسه با اعضای شورای شهر تهران با بیان این که شمال تهران با کوچک ترین بارشی قفل می شود، خواستار احداث تونل زیرگذر از «دزاشیب» تا چهارراه «پارک وی» شد. رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران خواستار استعفای قالیباف در پی حادثه پلاسکو شد. ک دای اصلاح طلب شورای شهر تهران طی نامه ای به فرماندار تهران خواستار بازشماری آرای ماخوذه با حضور این ک دا شده است. خارجه بحرین خواستار تعلیق عضویت قطر در شورای همکاری خلیج فارس شده و تأکید کرده تا زمانی که این کشور حاضر به پذیرش درخواست 4 کشور نشود، بحرین نیز در کنار قطر در نشست های شورای همکاری شرکت نخواهد کرد. به نوشته گزارشگر شبکه سی.بی.اس، برای نخستین بار بود که نمایندگان مع ن گفت وگوی مستقیم با مذاکره کننده ت را خواستار شدند. ایسنا نوشت: رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران، ری و تجریش خواستار توقف همکاری شهرداری در طرح جمع آوری ک ن کار و خیابان شد. رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران با تاکید بر رضایت مردم از خدمات تا ی های آنلاین اقدام معاونت حمل و نقل شهرداری تهران برای ساماندهی این شرکت ها را خواستار شد. مشاور شورای امنیت منطقه کردستان عراق بر ضرورت از سرگیری گفت وگوها میان اربیل و بغداد بدون هیچ پیش شرطی تاکید کرد. ایسنا نوشت: رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران خواستار استعفای قالیباف در پی حادثه پلاسکو شد. کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور درباره راهبرد جدید این کشور علیه ایران، خواستار تشدید نظارت بر تعهدات تهران و بازرسی از مراکز نظامی این کشور می شود.
عضو شورای شهر تهران خواستار ورود دادستان تهران به بحث توهین 2 مجری صدا و سیما به قوم "لر" کشور شد. عضو شورای شهر تهران خواستار ورود دادستان تهران به بحث توهین 2 مجری صدا و سیما به قوم "لر" کشور شد. ایرنا نوشت: 'دونالد ترامپ'، رییس جمهوری پس از پایان دیدار یک روزه خود از فرانسه با صدور بیانیه ای ‏خواستار گسترش همکاری با پاریس برای مبارزه با تروریسم شد.‏ ویژه روسیه در افغانستان گفت خواستار همکاری با مسکو در افغانستان است اما تحریم های ضد روسی این همکاری را محدود خواهد کرد. نامزد اصلاح طلب شورای شهر تهران در نامه ای به فرماندار تهران خواستار بازشماری آرای مأخوذه با حضور این نامزد شد. تعدادی از به ساختمان پلاسکو و ساختمان های اطراف در اعتراض به اجرا نشدن تعهدات در مقابل شورای شهر تهران کرده و خواستار دیدار با رئیس شورای شهر شدند. سخنگوی باشگاه نفت تهران گفت: علی کریمی خواستار تمدید قرارداد چند بازیکن نفت شده اما برخی انتخاب های وی سو رایزهای فوتبال ایران است. عضو شورای شهر تهران با اشاره به بازدیدی که از شهر ری داشت خواستار حل مسئله آلودگی بیش از حد هوای این منطقه شد. عربستان سعودی خواستار گسترش همکاری بین تولید کنندگان نفت عضو اوپک و غیر اوپک فراتر از سال ۲۰۱۸ شد. وظایف شورای شهر
وظایف شورای شهر تهران در تلگرام
متن وظایف شورای شهر تهران بهترین وظایف شورای شهر تهران جدید ترین وظایف شورای شهر تهران وظایف های شورای شهر تهران
ادامه مطلب نمایندگان مجلس شورای ی ضمن تسلیت گفتن حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج، خواستار پیگیری علت دقیق حادثه توسط راه شدند. کشورهای فرانسه و انگلیس خواستار برگزاری نشست ویژه شورای امنیت با موضوع شدند. عضو منتخب شواری شهر تهران در کانال تلگرامش با پیشنهادی عجیب، خواستار انتخاب شهردار تهران پس از فراخوان عمومی شد. مدیرکل میراث فرهنگی تهران در نامه ای به شهردار منطقه 12 خواستار توقف ایجاد زیرگذر در ابتدای بازار تهران شد. سناتور دموکرات یی با محکومیت حملات تروریستی تهران، خواستار تعویق رأی گیری درخصوص طرح تحریم های گسترده علیه کشورمان شد. شورای امنیت سازمان ملل متحد روز پنجشنبه در بیانیه ای خواستار بازگشایی همه بنادر یمن به طور کامل و به صورت دائمی شد. منتخب مردم تهران در شورای شهر پنجم خواستار از سر گیری تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس شد. هواداران تراکتورسازی به علت ش ت تیم خود برابر تیم نفت نوین تهران خواستار ا اج سرمربی تیم خود شدند. شهرداری تهران در ١٢سالی که از سوی تیم همراه آقای قالیباف اداره می شد، یکی از نهادهای مقروض است که چندده هزار میلیارد تومان بد ار است. تهران-ایرنا- «گری رایس» سخنگوی صندوق بین المللی پول گفت: افزایش رایزنی ها و همکاری های بین المللی در مورد بیت کوین سودمند است. مدیر کل آژنس بین المللی انرژی اتمی روز خواستار شفاف سازی درباره یکی از بندهای شد که به ادعای وی تهران می تواند از آن برای ساخت سلاح های هسته ای استفاده کند. قاهره و ریاض بعد از پایان سفر چند روزه ولی عهد عربستان به مصر در بیاینه ای مشترک تهران را به دخ در امور کشورهای عربی متهم د و خواستار تداوم هماهنگی برای مقابله با ایران شدند. دبیر اجرایی کمیسیون اقتصادی اروپایی سازمان، خواستار ادامه همکاری نزدیک گمرک ایران و unece شد. رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران خواستار شفاف سازی عملکرد مالی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران شد. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواستار اجرای سریع قطعنامه جدید شورای امنیت سازمان ملل در مورد و برقراری آتش بس در این کشور شد. طبق گزارش برخی رسانه ها به نقل از منابع دیپلماتیک، روسیه خواستار برگزاری نشست روز شورای امنیت سازمان ملل درباره ایران، پشت درهای بسته شد. سازمان ملل با تأکید بر ضرورت پذیرش حکم ابطال نتایج همه پرسی ج که از سوی دادگاه فدرال عراق صادر شد، خواستار گفت وگوی فوری اربیل و بغداد شد. فرانسه به بهانه حمله شیمیایی در شهر دوما واقع در غوطه شرقی دمشق خواستار برگزاری نشست شورای امنیت سازمان ملل شد. ادعاهای مضحک الجبیر در مورد رابطه ایران با القاعده، سفر دفاع به مصر، اردن، کویت و پا تان، آغاز بازسازی شهر حلب، امارات خواستار گفت وگو با تهران درباره جزایر ایرانی و شرط اتحادیه عرب برای همکاری با ایران، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. از سوی دیگر، باید به اعلام موعد شناسایی قدس به عنوان پایت. رییس تهران خواستار تجدید نظر در تفکیک و ادغام آموزش پزشکی و آموزش عالی شد.