تور ترکیه

به نقل از خبرگزاریها در مورد تور ترکیه : سرنا شیم" خبرنگار شبکه پرس تی وی به طرز مشکوکی در مرز بین ترکیه و کشته شده است. خبرنگار پرس تی وی در ترکیه در مسیر بازگشت به هتل محل اقامت خود بر اثر تصادف رانندگی مشکوک جان خود را از دست داد. سرنا شیم، خبرنگار این شبکه بعد از تهیه گزارشی از مرزهای ترکیه و ، در زمان بازگشت به هتل محل اقامت خود، بر اثر برخورد خودروی حامل این خبرنگار با یک خودروی سنگین جان خود را از دست داد. وی پیشتر از اوکراین، لبنان، عراق و ترکیه برای پرس تی وی گزارش تهیه می کرد. او روز اعلام کرده بود دستگاه های اطلاعاتی ترکیه وی را تهدید و این خبرنگار را به جاسوسی متهم کرده اند و گفت که بیم بازداشتش می رود. وی از اتهام هایی که دستگاه های اطلاعاتی ترکیه به وی وارد کرده بودند، ابراز شگفتی و نگرانی کرده بود. منبع: جام نیوز تیم فوتبال ان اصفهان که برای برگزاری دیدار دوستانه با فنرباغچه ترکیه راهی این کشور شده بود، از ساعت 19:30 امروز (شنبه) در شهر دوزیک ترکیه به مصاف این تیم رفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر ش ت خورد.

به گزارش تسنیم، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم ان زردپوشان اصفهانی را با ترکیب شهاب گردان، هادی عقیلی، شجاع خلیل زاده، وریا غفوری، احسان حاج صفی، عبداله کرمی، رسول نویدکیا، علی کریمی، مهدی شریفی، محمدرضا خلعتبری ولوسیانوپریرا راهی میدان کرد.

مهمت توپوز در دقیقه 18 تنها گل این دیدار را برای فنرباغچه به ثمر رساند تا این تیم ترکیه ای با همین یک گل برتری اش برابر ان را تثبیت کند. هزینه اردوی استقلال در ترکیه اعلام شد دوشنبه 30 تیر 13930 فوتبال ایران > لیگ برتر - هزینه اردوی تیم فوتبال استقلال در اردوی ترکیه از سوی مسئولان این باشگاه اعلام شد. به گزارش باشگاه استقلال، در راستای تاکید ورزش و جوانان در شفاف سازی هزینه های باشگاههای کشور، باشگاه استقلال میزان هزینه های برگزاری اردوی تیم در کشور ترکیه را حدود 45000 دلار از محل اسپانسرینگ (بخش خصوصی) اعلام کرد. تیم فوتبال استقلال بنا به برنامه ریزی و درخواست کادر فنی برای آماده سازی هرچه بهتر خود برای رقابت های لیگ برتر از تاریخ 17 تیرماه تا 27 تیرماه 1393 اردویی به مدت 11 روز در منطقه مسلمان نشین پندیک واقع در 20 کیلومتری استانبول ترکیه برگزار کرد. تعداد اعضای تیم شامل کادر فنی، بازیکن، تدارکات، پزشکی، رسانه و همراه مجموعا 40 نفر بوده است. کلیه هزینه ها شامل اسکان در هتل 5ستاره، تغذیه، دو بازی تدارکاتی، کمپ بسیار مناسب مجهز به زمین چمن، سالن بدنسازی ، است ، سونا و کلیه امکانات تمرینی و همچنین حمل و نقل بوده و مجموعا حدود 45000دلار جهت اردوی 11روزه به تعداد 40 نفر با بهترین امکانات رفاهی وتمرینی هزینه شده است. هزینه های پروازی رفت و برگشت این اردو رایگان بوده و بلیط های هر 40 مسافر توسط شرکت هوایی اطلس جت بعنوان اسپانسر این اردو صادر شده است. دلایل مهم انتخاب ترکیه بعنوان محل برگزاری اردو، هوای مناسب در این فصل از سال، دوری بازیکنان از حاشیه های جانبی، تمرکز و آمادگی فنی و نظارت بیشتر کادرفنی روی بازیکنان، کیفیت مناسب رفاهی و تمرینی در سطح استانداردهای اروپایی شامل هتل و مجموعه ورزشی، تغذیه مناسب و شرعی و شباهت طبخ آن به غذاهای ایرانی، برگزاری دو دیدار تدارکاتی با دوتیم مطرح ترکیه ( ترکیه در جام یوفا2014 ) و الجزایر( قهرمان لیگ الجزایر)، عدم نیاز به صدور ویزا و تخفیف در هزینه های اقامتی و تامین هزینه های بلیط هواپیما توسط اسپانسر است. بدیهی است برگزاری اردویی در این سطح کیفی، کمی و هزینه ای در داخل کشور امکان پذیر نیست و با توجه به سیاست های مجلس شورای ی و وزارت ورزش و جوانان در ممنوعیت ارتزاق باشگاههای ورزشی از بودجه تی و شفاف سازی هزینه ها ، باشگاه برای برگزاری این اردو و کلیه هزینه های خود از هیچگونه اعتبار و بودجه ریالی و دلاری تی استفاده نکرده و تمامی هزینه های این اردو به شرح فوق الذکر از طرف اسپانسر پرداخت شده است. باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خود را موظف می داند با پیروی از نص صریح قانون، از هرگونه هزینه از محل بیت المال جلوگیری کرده و با انتشار هزینه ها و شفاف سازی آن گام بلندی در سالم سازی فضای فوتبال بردارد. تور ترکیه از زنجان ویژه آذر95 تور ترکیه از زنجان،تور هوایی ترکیه از زنجان،تور زمینی ترکیه از زنجان،تور آنتالیا از زنجان،تور آلانیا از زنجان،تور بدروم از زنجان،تور کوش آداسی از زنجان،تور استانبول از زنجان،تور های آفری ترکیه از زنجان،تور لحظه آ ی ترکیه از زنجان،تور های ارزان ترکیه با امکانات و خدمات کامل اقامت و کار در ترکیه و سوئد

ترکیه

گردشگری و مسافرت به ترکیه
ثبت شرکت در ترکیه
ید ملک در ترکیه
تحصیل در ترکیه
کار در ترکیه
ازدواج در ترکیه
اقامت در ترکیه

سوئد

گردشگری و مسافرت به سوئد
ثبت شرکت در سوئد
ید ملک در سوئد
تحصیل در سوئد
کار در سوئد
ازدواج در سوئد
اقامت در سوئد
گالر. 00:20:03.02
مشاور رئیس جمهور می گوید مداخله ی ترکیه در کوبانی تهاجم محسوب می شود.
به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر؛ بوثینه شعبان در اظهاراتی گفت: ترکیه همچنان به نقش تهاجمی خود علیه و نیز به نقش بسیار خطرناک خود در منطقه ادامه می دهد. این اقدام ترکیه ناشی از بلند پروازهای مربوط به (امپراطوری) عثمانی است . اقدامات ترکیه.
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که ضرورت ایجاب کند در اردوهای ترکیه هم از بازیکنان تیم ها تست دوپینگ می گیریم. احمد هاشمیان در مورد انجام تست دوپینگ در تمرینات پیش از فصل تیم ها به خصوص اینکه اکثر تیم ها در ترکیه اردو زده اند، گفت: ما در حال برنامه ریزی برای گرفتن نمونه گیری دوپینگ از تیم ها در تمرینات پیش از فصل هستیم و هنوز از هیچ تیمی قبل از شروع فصل نمونه دوپینگ گرفته نشده است.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: در صورتی که ضرورت پیدا کند مأموران کنترل دوپینگ ما در اردوهای ترکیه هم حاضر می شوند و از بازیکنان تیم ها آزمایش دوپینگ می گیرند زیرا فرآیند کنترل دوپینگ باید یک فرآیند هوشمند باشد. همانطور که فیفا در اردوی آمادگی تیم ملی ایران در اتریش حاضر شده و از بازیکنان ملی پوش ما تست دوپینگ گرفت ما هم می توانیم در ترکیه از بازیکنان تیم های باشگاهی تست دوپینگ بگیریم.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تأکید کرد: البته ضرورتی ندارد که حتماً مأمور دوپینگ ما به ترکیه برود و این کار را انجام بدهد. ما می توانیم از همکاری های فدراسیون ها با یکدیگر در این مورد استفاده کنیم و یا حتی شرکت هایی که مسئولیت نمونه گیری در سراسر جهان را برعهده دارند نیز می توانند این کار را برای ما انجام دهند و ا امی ندارد که حتماً مأمور از ایران برای کنترل دوپینگ به ترکیه اعزام شود. هفته گذشته سازمان هواپیمایی کشوری ایران برقراری پروازهای چارتری به مقصد ترکیه را تأیید کرد که پیشبینی میشود عید امسال 30 هزار ایرانی به ترکیه سفر کنند. درخواست برقراری بیشتر پروازهای چارتری بین ایران و ترکیه که بخش گردشگری ترکیه و ایران را تحت تأثیر قرار خواهد داد تأیید شد؛ اما حالا مسوولان سفارت ایران در ترکیه میگویند بهتر است پ.  سید حسن ابطحی در خدمت پدر و فرزندانشان سید محمد علی و سید محمد تقی و سید حسین سید حسن ابطحی در خدمت پدر و فرزندان شان سیدمحمدعلی و سیدمحمدتقی و سیدحسین در سفری سال 1350با پدرم و همسرم و فرزندان پسرم با ماشین پیکان از مشهد به مکه مشرف شدیم. از ایران به ترکیه و از ترکیه به و از به اردن و از اردن به حجاز رفتیم. طبعا چند روزی در راه بودیم و دو هفته در مکه و مدینه مشرف بودیم. مسائل مهمی که در این راه برایمان پیش آمد. اول چون در ماه بهمن بود از تهران تا ارض روم در ترکیه با برفهای سنگینی روبرو بودیم و با مشکلات مهمی که همه جا محسوس بود خدای تعالی کمک ما است به سلامت عبور کردیم. دوم چون برای تحقیق از مذهب علویها (اهل حق) به ترکیه و رفته بودم با علماء آنها مانند شیخ عبد الرحمن خیر مذاکره و اطلاعاتی از مذهب آنها بدست آوردم. سوم با علماء اهل سنت در ترکیه مانند آقای شیخ حسن خوجه و در با شیخ احمد کفتارو و در مکه و مدینه با علماء بزرگ آنجا بحث (که در کتاب شبهای مکه گوشه ای از آن بحث ها را آورده ام) و در تمام این اماکن مقدسه در خدمت پدرم بودم. ایشان با آنکه مریض بود همه جا با ما همراهی می کرد و در مسجد اموی که قبر حضرت یحیی ابن ذکریا و مقام راس الحسین علیه السلام در آنجا است در خدمت ایشان چنانکه در ع فوق دیده می شود بودم و این ع را به عنوان یادگار از ایشان در این سخن آورده ام از راست به چپ پدرم که جلوی ایشان سید حسین ایستاده است. بعد از ایشان سید محمد علی که جلوی او سید محمد تقی ایستاده است و طرف چپ، خودم در سن 36 سالگی ایستاده ام. خدای تعالی پدرم را رحمت کند و بقیه را زیر سایه عصر روحی فداه حفظ نماید. ترکیه ١٣٩٥: در پی کودتای نافرجام ضد ت ترکیه، اردوغان گفت کودتا کار فتح الله گولن و همفکرانش بوده و این اقلیت قصد براندازی ت ترکیه را داشته اند؛ لذا اقلیتی شامل ٩٣درصد معلمان، ٨٧درصد هنرمندان، ١٠٣درصد رو مه نگاران.... سرمربی تیم ملی ایران پیش از دیدار با ترکیه در مصاحبه با یک رسانه ترکیه ای گفت:ترکیه کشوری است که با فوتبال شناخته می شود و غیبت ترکیه در جام جهانی ناراحت کننده است. هدف از اقدام ترکیه این است که به مسکو و واشنگتن بگوید این یک خلأ استراتژیک است حالا بر سر آن رقابت کنید و میان هر دو شما نیز شبه نظامیانی مورد حمایت ترکیه هستند لیکن ترکیه مسئول این نیست که از کنترل خارج… تیم های گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن اصفهان که در اردوی ترکیه حضور دارند از ساعت 18 امروز (یک شنبه) در دیداری دوستانه و تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار که با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید محسن مسلمان در دقیقه 20 ذوب آهن را پیش انداخت و محمد مهدی نظری در دقیقه 70 کار را به تساوی کشاند.

تیم گسترش فولاد تبریز که پیش از این در سرعین و تهران اردو برگزار کرده بود از پنج شنبه هفته گذشته اردوی تدارکاتی خود را در کشور ترکیه آغاز کرده است. تیم های گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن اصفهان که در اردوی ترکیه حضور دارند از ساعت 18 امروز (یک شنبه) در دیداری دوستانه و تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار که با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید محسن مسلمان در دقیقه 20 ذوب آهن را پیش انداخت و محمد مهدی نظری در دقیقه 70 کار را به تساوی کشاند.

تیم گسترش فولاد تبریز که پیش از این در سرعین و تهران اردو برگزار کرده بود از پنج شنبه هفته گذشته اردوی تدارکاتی خود را در کشور ترکیه آغاز کرده است. ایسنا نوشت:در پی جلسه کمیسیون امور خارجی پارلمان ترکیه یکی از مقام های ارشد اعلام کرد، یک پایگاه ترکیه در دوحه قطر ایجاد خواهد شد و ژنرال های قطری و ترکیه ای هدایت آن را برعهده خواهند داشت. سرکنسول ایران در استانبول گفت: ترکیه، ترکیه سابق نیست، تغییر کرده و نا امن شده است، اگر کار ضروری ندارید به ترکیه سفر نکنید. دبیر کل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه به تشریح آ ین وضعیت صنعت گردشگری در ترکیه پرداخت و از کاهش ۲۵ درصدی گردشگران به ترکیه در سال ۲۰۱۶ خبر داد.
رسانه های ترکیه ای از کشته شدن چهارتن در تیراندازی یکی از های ترکیه در شهر اسکی شهر ترکیه… ترکیه اعلام کرده پیشروی واحد های نظامی ترکیه و نیروهای حامی ترکیه در گروه نظامی موسوم به " آزاد " به سمت عفرین بدون توقف است. رئیس پارلمان ترکیه اعلام کرد که ورود نیروهای ترکیه در استان ادلب با هماهنگی طرف های مذاکره کننده در نشست آستانه (ایران، روسیه، ترکیه) صورت پذیرفت. تور ترکیه از زنجان تور ترکیه همراه با بلیط پرواز و هتل و غذا،تور ترکیه،تور استانبول،تور آنتالیا،تور آلانیا،تور کوش آداسی،تور بدروم،تور وان،تور ترکیه از زنجان،تور استانبول از زنجان،تور آنتالیا از زنجان،تور های خارجی از زنجان،ترکیه استانبول آنکارا،پرواز ترکیه،بلیط استانبول،بلیط چارتری آنتالیا،بلیط چارتری ترکیه مسئول سازمان همکاری های جمهوری ترکیه در هرات گفت: قرار است تا در آینده نزدیک سمیناری علمی و فرهنگی با حضور فرهنگیان و ان های افغانستان و ترکیه در شهر اسکی ترکیه برگزار شود. خارجه ترکیه اعلام کرد که قطر اوا هفته جاری برای دیدار با مقامات ترکیه به این کشور سفر خواهد کرد. رقابت های تنیس فیوچرز ترکیه با حضور ملی پوشان ایران در شهر بُدروم پیگیری شد.
به گزارش پایگاه اختصاصی مسابقات ، نتایج کامل نمایندگان ایران به شرح زیر است :
* دور مقدماتی :
دیوید سینگل از استرالیا 2 - 0 مهرداد شهیدی پور (ست ها : 6 - 0 و 6 - 3)
شاهین خالدان از ایران 2 - 0 سالار سرای در پور از (ست ها : 6 - 2 و 6 - 1)
* دور اول مرحله اصلی :
آل . ایسنا به نقل از رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه گزارش داد: افت ارزش لیر، تاثیر چندانی بر تجارت و سطح مبادلات تجاری ایران و ترکیه نگذاشته است اما در بلند مدت می تواند باعث افزایش سفر گردشگران به ترکیه شود. هم اکنون ترکیه نیروهای خود را در دو محور إعزاز– کفرنایا و محور أطمه واقع در گذرگاه باب الهوی مستقر کرده است؛ هدف ترکیه از این اقدام انزوا و جداسازی کامل عفرین از سایر مناطق کردی است. خارجه ترکیه در واکنش به درخواست از اتباع خود مبنی بر تجدید نظر درباره سفر به ترکیه، این کشور را امن تر از دانست. نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، روسیه و ترکیه درباره امروز (یکشنبه) در آنتالیای ترکیه برگزار می شود. روز گذشته، رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: مسکو آمادگی مجهز ترکیه به سامانه دفاع موشکی اس-۴۰۰ را دارد. این مسأله نگرانی هایی را در متحدان غربی ترکیه پدید آورد. برخی تحلیلگران بر این باورند که با این اقدام ترکیه، باید شاهد بروز شکاف هایی میان ترکیه و ناتو ـ به ویژه پس از تنش های این کشور با آلمان بر سر پایگاه اینجرلیک ـ باشیم. معاون امور خارجه ترکیه ورئیس هیئت ترکیه در کنفرانس بین المللی گرد وغبار تهران اعتراض ایران به سدسازی ترکیه را بی پایه دانست ومدعی شد این سدسازی های برای کشورهای پایین دست منفعت هم دارد. هزینه تولید ما در ترکیه کمتر از امارات است. کشور ترکیه، یک کشور در حال صنعتی شدن است. بر این اساس در چنین کشورهایی، واحدهای صنعتی راحت تر هستند. «کمال قلیچ دار اوغلو» حزب جمهوری خواه خلق ترکیه مدعی شد که ت ترکیه پیش از آغاز کودتا از آن خبر داشت. بنابر اعلام مقامات کشور ترکیه، در پی وقوع ز له 5.2 ریشتری در جنوب شرق ترکیه دست کم 13 نفر مجروح شدند. «کمال قلیچ دار اوغلو» حزب جمهوری خواه خلق ترکیه مدعی شد که ت ترکیه پیش از آغاز کودتا از آن خبر داشت. رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که به تلافی تحریم وزرای کشور و دادگستری ترکیه توسط واشنگتن، ترکیه دو یی را تحریم می کند. رو مه استار ترکیه اعلام کرد که 58 نفر به اتهام ارتباط، همکاری و همدستی با حزب کارگران کردستان ترکیه(پ.ک.ک) در ای استانبول و آدانا دستگیر شدند. ان مبارزه با ترور ترکیه در یک هفته اخیر 52 نفر را به اتهام ارتباط، همکاری و همدستی با حزب کارگران کردستان ترکیه(پ.ک.ک) در ای مختلف این کشور دستگیر د. پرسپولیس به تهران بازگشت تیم پرسپولیس پس از ب ایی اردوی ترکیه بامداد امروز(یکشنبه) به تهران بازگشت.کاروان تیم پرسپولیس پس از ب ایی اردویی 10 روزه در کشور ترکیه، ساعت 3 بامداد امروز (یکشنبه) از طریق فرودگاه (ره) وارد تهران شد. سرخپوشان تهرانی در این اردو سه بازی تدارکاتی مقابل گلوریا رومانی، سونگا آذربایجان و دینامیک گرجستان برگزار د . اینجا نیایید! این جمله را سرکنسول ایران در استانبول خطاب به هموطنان گفت و افزود:ترکیه، ترکیه سابق نیست، تغییر کرده و نا امن شده است، اگر کار ضروری ندارید به ترکیه سفر نکنید. واکنش های اعتراضی ترکیه در قبال هلند به دلیل مخالفتش با فرود هواپیمای حامل خارجه ترکیه در روتردام ادامه دارد، در حالی که آنکارا سفارت و کنسولگری هلند را بسته و به سفیر این کشور که در حال حاضر در خارج از ترکیه در تعطیلات به سر می برد، ابلاغ کرده در حال حاضر تمایل ندارد او به ترکیه بازگردد. رئیس جمهور ترکیه در واکنش به محاکمه مدیر یکی از بانک های ترکیه در گفت که این کار سیستم قضایی «باج گیری» است و آنکارا در برابر چنین کاری، کوتاه نمی آید. خارجه ترکیه اعلام کرد که عادی سازی روابط میان ترکیه و بستگی به این دارد که به وعده خود برای مبارزه علیه تروریسم عمل کند. سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه روز اعلام کرد ترکیه خود مشخص می کند چه چیزی امنیت این کشور را تهدید می کند. وزارت امور خارجه با صدور بیانیه ای تاکید کرد تهاجم جدید ترکیه در اعزاز، جسرین و اخترین در چارچوب نقش ویرانگر ترکیه در است. رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که تمایل دارد تا روابط ترکیه را با قطر که هدف تحریم های عربستان و متحدانش قرار گرفته، تقویت کند. ایرنا نوشت: شبکه تلویزیونی ان.تی.وی ترکیه اعلام کرد که یک سرباز ترکیه در جریان عملیات عفرین در پی درگیری با مع ن کُرد سوری کشته شده است. بر اساس اعلام اداره آمار ترکیه و به اعتقاد برخی از تحلیل گران به دلیل شرایط منطقه و رکود اقتصادی موجود در بازار منطقه حجم مبادلات ایران و ترکیه رو به کاهش گذاشته است و صادرات ترکیه به ایران در شش ماه سال ۲۰۱۷ میلادی ۴۰ درصد کاهش داشته است؛ موضوعی که مدیر مرکز مطالعات ایران و ترکیه بر آن صحه می گذارد و در خصوص آ ین آمارهای تبادلات تجا. سفیر رژیم صهیونیستی در اعتراض به کشتار فلسطینیان از ترکیه ا اج شد. رژیم صهیونیستی ساعتی پس از آنکه سفیرش «برای مدتی» از ترکیه ا اج شد، در اقدامی تلافی جویانه سرکنسول ترکیه را از قدس شریف ا اج کرد. دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اعلام کرد که ترکیه برای سرمایه گذارانی که دو میلیون دلار ارز از طریق سیستم بانکی وارد ترکیه کنند، تابعیت اعطا می کند. ستون نویس نشریه «حریت» از «پلن b» ترکیه ـ در صورت مواجه شدن با چالش با بر سر مسأله کردها در ـ سخن گفته است. پرسش مهم اینکه «پلن b» ترکیه چه خواهد بود؟ در واقع اگر به خواست ترکیه برای کنار گذاشتن نیروهای کرد از عملیات رقه تن ندهد، ترکیه چه گزینه هایی برای مقابله با این چالش خواهد داشت؟ در این زمینه باید به چند گزینه پیش روی ترکیه اشاره .