توصیه های سازمان بهداشت جهانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد توصیه های سازمان بهداشت جهانی : همشهری آنلاین: بهداشت در مراسم تکریم سازمان جهانی بهداشت گفت: ثمین صدیقی، یکی از افراد موثر در سازمان جهانی بهداشت است همشهری آنلاین: مدیرکل دفتر سلامت بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: سرانه مصرف شکر در کشور ۶۶ گرم در روز است در حالی که طبق توصیه سازمان بهداشت جهانی این میزان باید ۲۵ گرم در روز باشد.
پرسشنامه فرم کوتاه کیفیت زندگی سازمان جهانی بهداشت
1395-10-27 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پرسشنامه فرم کوتاه کیفیت زندگی سازمان جهانی بهداشت به صفحه پرسشنامه فرم کوتاه کیفیت زندگی سازمان جهانی بهداشت خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پرسشنامه فرم کوتاه کیفیت زندگی سازمان جهانی بهداشت)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتا. سازمان بهداشت جهانی در جدیدترین گزارش به آمار مبتلایان به بیماری دیفتری در کشور یمن اشاره کرد. وزارت بهداشت یمن، جامعه جهانی و نهادهای سازمان ملل و سازمان های را مسئول از هم پاشیدگی نظام بهداشت ودرمان یمن به سبب حملات مستقیم ائتلاف دانست.... سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد تعداد قربانیان بیماری وبا در یمن به ۲۰۴۳ نفر افزایش یافت. همشهری آنلاین: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: تشخیص دیرهنگام سرطان به مرگ میلیون ها انسان منجر می شود. سازمان جهانی بهداشت طبق روال همه ساله با اعلام شعار روز جهانی سلامت؛ امسال بر موضوع «افسردگی» و اهمیت گفت وگو در این مورد متمرکز شد و مسابقه نقاشی بین المللی سال 1396 را برگزار کرد. ایسنا نوشت: سازمان جهانی بهداشت هشدار داد، شیوع وبا در یمن می تواند به مراسم سالانه حج که در ماه سپتامبر برگزار می شود نیز تسری یابد. ایرنا به نقل از مدیکال ساینس نوشت: سازمان جهانی بهداشت (who) روز گذشته اعلام کرد، برنامه ای برای ممنوعیت محصولات حاوی چربی های ترانس صنعتی طی پنج سال دارد که نیازمند همکاری ت ها است. سازمان بهداشت جهانی از افزایش قربانیان شیوع بیماری وبا به ۹۲۳ نفر در یمن خبر داد. همشهری آنلاین: سازمان بهداشت جهانی قصد دارد اختلال بازی های رایانه ای را به عنوان یک مشکل سلامت روانی به پیشنویس نسخه جدید دسته بندی جهانی بیماری های خود بیافزاید.
مقاله بررسی سازمان بهداشت جهانینمایش


مقاله بررسی سازمان بهداشت جهانی


همشهری آنلاین: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد تعداد افرادی که به علت هپاتیت ویروسی می میرند، در حال افزایش است و اغلب ۳۲۵ میلیون فرد مبتلا به این ویروس ها از عفونتشان بی اطلاع هستند و به داروهای بالقوه علاج کننده برای آن ها دسترسی ندارند. سازمان بهداشت جهانی در واکنش به روند رو به افزایش مقاومت آنتی بیوتیکی در جهان اولین لیست از ابرباکتری های مقاوم به دارو که زندگی بشر را تهدید می کنند، منتشر ساخته است. روز جهانی بهداشت روز جهانی بهداشت-همه ساله روز 18 فروردین(7 آوریل) به عنوان روز جهانی بهداشت در کشور های مختلف جهان گرامی داشته می شود . در چنین روزی در سال 1948 میلادی در نیویورک، نخستین اساسنامه ی کنفرانس بین المللی بهداشت از سوی سازمان بهداشت جهانی تدوین گردید.همچنین در ژوئن همان سال نخستین مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی در ژنو با حضور نمایندگان بیش از شصت و یک کشور جهان تشکیل شد . از آن سال به بعد همه ساله چنین روزی به عنوان روز جهانی بهداشت در کشورهای مختلف گرامی داشته می شود . در ایران امر بهداشت همواره به عنوان یکی از مباحث مبنایی در مباحث توسعه مندی کشور مد نظر بوده است چنانکه فصل بیست و پنجم قانون" بر نامه ی سوم توسعه ی اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کشور " به بهداشت و درمان اختصاص داده شده است همشهری آنلاین: سازمان جهانی بهداشت گزارش پیشرفت بی سابقه در مبارزه با ۱۸ بیماری گرمسیری نادیده گرفته شده را منتشر کرد. همشهری آنلاین: یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت گفت اگر ژاپن می خواهد میزبان موفقی برای المپیک توکیو باشد و گردشگران را جلب کند، باید سیگار کشیدن در همه مکان های عمومی را ممنوع کند. وا ن هایی برای طول عمر براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی، میانگین طول عمر در جهان رو به افزایش است به گونه ای که افراد با رعایت صد توصیه جادویی می توانند به صد سالگی برسند. به گزارش نامه نیوز به نقل از سلامت نیوز، اجرای برنامه وا یناسیون در کشورهای مختلف به طور میانگین بیش از ۲۰ سال به عمر انسان ها اضافه کرده است، این خبری بود که مدتی . سازمان جهانی بهداشت (who) از اقدامی جهانی برای کاهش میزان خطاهای پزشکی طی پنج سال خبر داد. هجدهم فروردین ماه مصادف با هفتم آوریل، به نام روز جهانی بهداشت نام گذاری شده است؛ روزی که براساس تصمیم مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی و از سال 1950، شکل گرفت و تا کنون هر سال با شعاری، مطرح می شود. رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن اشاره به ادامه رایزنی های وزارت بهداشت برای تغییر میزان مالیات بر دخانیات در برنامه ششم توسعه گفت: پیشنهاد ما این بود که مالیات بر سیگار بر اساس توصیه های سازمان بهداشت جهانی باشد اما فعلا در این زمینه تا ایده آل فاصله زیادی داریم. کانال تاریخ روز جهانی بهداشت در تلگرام
بهترین کانال تاریخ روز جهانی بهداشت جدید ترین کانال تاریخ روز جهانی بهداشت کانال تاریخ دقیق روز جهانی بهداشت کانال های تاریخ روز جهانی بهداشت ادامه مطلب قاضی زاده هاشمی برای شرکت در شصت و چهارمین نشست کمیته منطقه ای مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت به پا تان سفر کرد. دفتر سازمان جهانی بهداشت در غزه ضمن ابراز نگرانی از وضعیت بیماران این منطقه از ادامه رایزنی های با مقامات تشکیلات خودگردان و طرف ی برای مهیا مقدمات وج بیماران از نوار غزه خبر داد. سازمان جهانی بهداشت (who) از اقدامی جهانی برای کاهش میزان خطاهای پزشکی طی پنج سال خبر داد. مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: 12 نفر از دانش آموزان ایرانی شرکت کننده در مسابقه «نقاشی شعار سال سازمان بهداشت جهانی»، موفق به ب رتبه های اول تا پنجم شدند. سازمان بهداشت جهانی در گزارش مشترکی با بانک جهانی اعلام کرد خدمات ضروری بهداشت خارج از دسترس حداقل نیمی از جمعیت جهان است. آندریاس کاتیس برنامه اجرایی و تعهدات ایران را با برنامه اجرایی سازمان جهانی بهداشت مصوب شده در سال ۲۰۱۵ در زمینه مقاومت می را همسو دانست. سازمان بهداشت جهانی در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد یک میلیارد کودک در جهان در معرض خشونت قرار دارند. رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: صادرکنندگان محصولات کشاورزی برای دریافت گواهی تأیید بهداشت به سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت مراجعه کنند. رئیس کمیسیون فرهنگی شورای ی شهر کرج با بیان اینکه 18 فروردین هر سال بعنوان روز جهانی بهداشت نامگذاری شده، اظهار داشت: رس روز جهانی بهداشت بالا بردن آگاهی عموم مردم جهان، درباره موضوع بهداشت است. ایلنا نوشت: بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان برای شرکت در هفتادمین مجمع جهانی بهداشت صبح امروز وارد ژنو شد. مشاور سازمان جهانی بهداشت و دبیر کمیته کشوری تجویز و مصرف منطقی دارو از خدمات سلامت الکترونیک شهرستان پاوه بازدید د. بهداشت با عنوان این مطلب که بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در دنیا از افسردگی رنج می برند، گفت: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده این ارقام زنگ هشداری برای همه کشورهاست. مدیرکل دفترمنطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در پیامی به مناسبت روز جهانی بهداشت، گفت: در حال حاضر در جهان ۲۰۰ میلیون مبتلا به افسردگی هستند. همشهری آنلاین: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات بهداشتی یکی از اصول سازمان جهانی بهداشت و همچنین سند چشم انداز ایران است. پس از ۷ ماه توقف صادرات تخم مرغ روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی دام، ایران را در فهرست کشورهای پاک قرار داد که امکان واردات تخم مرغ از ایران را فراهم می کند. سازمان بهداشت جهانی ضمن هشدار جدی نسبت به شیوع دوباره وبا در یمن خواستار کمک های فوری بشردوستانه شد. انصار خوگر: بنا بر تعریف سازمان جهانی بهداشت، سلامت روان، یعنی فرد در سطحی مناسب از رفاه و آسایش باشد و توانایی های خود را بشناسد و بتواند با استرس های زندگی مقابله کند. هفته بهداشت روان گرامی باد. شعار سازمان جهانی بهداشت برای امسال با عنوان" زندگی با اسکیزوفرنی" نام گذاری شده. خدمات مشاوره ای مناسب توامندسازی روانی اجتماعی دانش آموزان ارتقا کیفی زندگی دانش آموزان از عناوینی هستند که اموزش و پرورش بمناسب هفته بهداشت روان سال 93 درنظر گرفته. باشد که در مسیر پویایی ذهن و روان دانش آموزانمان گامی موث. اختصاصی از یارا فایل پاو وینت سازمان جهانی بهداشت - 145 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت سازمان جهانی بهداشت - 145 اسلاید
 پاو وینت سازمان جهانی بهداشت - 145 اسلاید    تاسیس :    1946     مقر    :      ژنواه :     برنامه هایی در رابطه با کمک به بقا ، حفظ و تکامل کودک. ایمن سازی .                     روش های تغذیه . پایش رشد. آب آشامیدنی سالم ، بهسازی محیط .                           فاصله گذاری بین زایمان. آموزش دختران و ایجاد فعالیت هایی که مولد                      درآمد برای ن باشد.برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت سازمان جهانی بهداشت - 145 اسلاید
همایش ایمنی و بهداشت در سازمان ها و صنایع استان با همکاری سازمان آتش نشانی و خانه صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. نشست معرفی برنامه های مشترک صندوق ک ن سازمان ملل متحد در ایران و معاونت بهداشت وزارت بهداشت برگزار شد. سخنگوی وزارت بهداشت نسبت به مطالب مطرح شده درباره انتشار اسنادی مربوط به تخلف سازمان غذا و دارو واکنش نشان داد. متی جانستون، نویسنده و تصویرگر، انیمیشن «سگ سیاه» را با همکاری سازمان بهداشت جهانی برای آگاهی رسانی در مورد بیماری افسردگی ساخته است. این ویدئو که در سال ۲۰۱۲ در روز جهانی سلامت روان ساخته شده، به تازگی با مجدد منتشر شده است. در بد ترین ح آن، افسردگی می تواند، فرد را کاملا ناتوان کند. میلیون ها انسان در سراسر جهان با پیچیدگی های افسردگی زندگی می کنند. انیمشن زیبای سازمان جهانی بهداشت درباره افسردگی! میگنا: این کلیپ فوق العاده زیبا برای تغییر زندگی و رهایی از تنش های روزانه و افسردگی طراحی شده است در این انیمیشن، «سگ سیاه» نماد «افسردگی» است.
این ویدئو نشان می دهد که سگ چگونه زندگی راوی را تحت تاثیر قرار می دهد. در این انیمیشن که توسط سازمان بهداشت جهانی معرفی شده، افسردگی به یک سگ سیاه رنگ تشبیه شده که در وجود همه آدم ها هست. نکته مهم اینست که بتوانیم این سگ را تحت کنترل خود درآوریم و نگذاریم تا بر زندگی ما مسلط شود. برای روی لینک زیر کلیک کنید...... http://s1.picofile.com/d/6618ae7e-e87d-419f-b761-f5bbe15df8ed/depression.mp4 همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت بهداشت نسبت به مطالب مطرح شده درباره انتشار اسنادی مربوط به تخلف سازمان غذا و دارو واکنش نشان داد. انسجام سازمان بهداشت جهانی دربرابر اسیدهای چرب ترانس
چربی‌های ترانس از خطرناک‌ترین و سمی‌ترین انواع چربی هستند که خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را به‌شدت افزایش می‌دهند. بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به رئیس سازمان جهانی بهداشت، نسبت به وقوع فاجعه انسانی در غزه هشدار داد. بهداشت، در جریان ملاقات با وزرای بهداشت عضو سازمان بهداشت جهانی، از علاقمندی بسیاری از کشورها به توسعه روابط خود با ایران در حوزه اقتصاد سلامت مانند دارو و تجهیزات پزشکی خبر داد.