توقیف خوردو سانتافه

به نقل از خبرگزاریها در مورد توقیف خوردو سانتافه : نسخه نهایی هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ معرفی شد
مدل مخصوص بازار کره از هیوندای سانتافه، چند هفته قبل رونمایی شد و امروز در نمایشگاه نیویورک ۲۰۱۸، جزئیات نسل جدید سانتافه برای بازار جهانی، در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. هیوندای سانتافه 2019 هیوندای سانتافه 2019 (hyundai santa fe) اخیرا به طور رسمی برای بازار جهانی معرفی شد. در این مطلب، بررسی ویدیویی سانتافه 2019 را آماده کرده ایم و قصد داریم مشخصات فنی و ویژگی های طراحی این شاسی بلند دوست داشتنی را بررسی کنیم. در آ ین روزهای سال 1396، شرکت هیوندای به طور رسمی در کره جنوبی از نسل ... نوشته بررسی اولیه هیوندای سانتافه 2019 (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. خودروی حد واسط بین سانتافه و اسپورتیج کیا در سگمنت b باید با خودروهایی نظیر پژو 2008، نیسان جوک، رنو کپچر و داستر رقابت کند. در سال جاری سانتافه هیون بالاترین امتیاز امنیتی در تست برخورد هم پوشانی کوتاه (جلو) در این رده به دست آورد. هیوندای سانتافه . فول نیوفیس . اتوپارک 2017 با قیمت 235 میلیون تومان بفروش می رسد. ادی ید و فروش خودروهای وارداتی باعث شده تا سانتافه کاهش ۳۲ میلیون تومانی قیمت را تجربه کند. رسانه های خبری از وقوع یک تیراندازی در یک دبیرستان در شهر «سانتافه» در ای تگزاس خبر دادند. قیمت جدید هیوندای سانتافه اعلام شد
کرمان موتور با اعلام قیمت جدید خودروی سانتافه، نه‌تنها قیمت پیشین خود را به طرز عجیبی افزایش داد بلکه بازار را به‌شدت متعجب کرد. سانتافه های آینده شرکت هیون بی شباهت به مدل مفهومی و ساب کامپکت ا نخواهند بود. در این خودرو چراغ های دو بخشی led کشیده تر و به درب موتور نزدیک شده اند. پیشرانه جدید هیوندای سانتافه 2017 با توجه به این که ورود خودروهایی با حجم موتور 2500 سی سی به ایران با محدودیت هایی همراه است، یکی از اصلی ترین معایب خودروی هیوندای سانتافه، موتور ضعیف آن بود که نمی توانست از پس این شاسی بلند بزرگ جثه بربیاید؛ اما اکنون شنیده می شود که پیشرانه جدید هیوندای سانتافه 2017 از نوع 2 لیتری توربو خواهد بود ... نوشته آیا پیشرانه جدید هیوندای سانتافه 2017 ایراد موتوری آن را رفع می کند؟ اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. چاه یک ساختمان، خودروی سواری هیوندا سانتافه را در خود فرو برد. در مورد نمای عقب باید گفت که سانتافه جدید آنقدرها هم که در این تصاویر جعبه ای به نظر می رسد، جعبه ای و زاویه دارساخته نشده است. مدل محبوب سانتافه هیوندای در سال 2018 با ویژگی هایی جدید باز می گردد و این بازگشت احتمالا آ ین حضور این مدل در عرصه خودرو سازی است. نسل جدید هیوندای سانتافه علاقه زیاد مشتریان در سطح جهان به خودروهای کراس اوور بر هیچ پوشیده نیست و شرکت هیوندای نیز به خوبی از این موضوع اطلاع دارد. به همین دلیل به نظر می رسد که این خودروساز کره ای قصد دارد نسخه ی جدیدی از سانتافه (santa fe) را به بازار عرضه کند. اخیرا تصاویری منتشر شده که نسل ... نوشته نسل جدید هیوندای سانتافه در پوشش استتاری دیده شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. تصویری از نسخه جدید خودروی سانتافه پیش از رونمایی رسمی آن در یک وب سایت کره ای منتشر شد. هیوندای سانتافه در آستانه سفری تاریخی به قطب جنوب
قرار است هیوندای سانتافه، اولین خودروی تاریخ باشد که به جنوبی‌ترین نقطه‌ی زمین می‌رود و این مسیر طولانی در قاره‌ی جنوبگان را در رفت و برگشت، می‌پیماید. علاقه زیاد مشتریان در سطح جهان به خودروهای کراس اوور بر هیچ پوشیده نیست و شرکت هیوندای نیز به خوبی از این موضوع اطلاع دارد. به همین دلیل به نظر می رسد که این خودروساز کره ای قصد دارد نسخه ی جدیدی از سانتافه (santa fe) را به بازار عرضه کند. فراتر از تغییرات ظاهری نمای جلو، سانتافه های 2018 در ساختار 5 یا 7 صندلی ارائه خواهند شد. انتظار می رود نسخه پایه این خودرو به صورت استاندارد با قابلیت محرک چرخ های جلو ارائه شود و در مدل های برجسته تر سیستم محرک تمام چرخ را خواهیم دید. هیوندای سانتافه 2019 هیوندای سانتافه 2019 (hyundai santa fe) مدتی پیش به طور رسمی معرفی شد و از اوا سال جاری میلادی وارد بازار جهانی می شود. در این مطلب به بررسی مشخصات، امکانات و طراحی نسل جدید سانتافه می پردازیم. نسل جدید هیوندای سانتافه اخیرا به طور رسمی معرفی شد و قرار است از اوا سال 2018 به فروش ... نوشته بررسی هیوندای سانتافه 2019 (2019 hyundai santa fe) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. ﻗﻬﻮﻩ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩﻭ ﻓﻨﺠﺎﻥ ﺭﺍ ﺷڪﺴﺖ !
ﭼﺎﮮ ﺭﺍ ﻧﻮﺷﯿﺪﻭ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺭﺍ ﺷڪﺴﺖ!
ﻋﺎﺷﻘﺶ ﺑﻮﺩﻡ،ﺩﻝ ﻣﻦ ﺭﺍ ﺷﮑﺴﺖ !
ﺍﻭ ﻧﻤڪ ﺧﻮﺭﺩﻭ ﻧﻤڪﺪﺍﻥ ﺭﺍ ﺷڪﺴﺖ !
ﺣﺎﻝ، ﺍﻭ ﻫﺴﺖ ﻻﯾﻖ ﺁﻧﭽﮧِ ڪﮧ ﻫﺴﺖ !
ﻻﯾﻖ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﺁﺩﻡ ﻫﺎﯼ ﭘﺴﺖ!
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺴﺖ ﺍﺯ ﻣـﮯ ﻭﺳﯿﮕﺎﺭ ﺑﮧ ﺩﺳﺖ !
ﺭﺍﺳﺘـﮯ ﺯﯾﺮ ﺳﯿﮕﺎﺭﯾﻢ ڪـﺠﺎﺳ. قیمت هیوندای سانتافه 2017 شرکت کرمان موتور قیمت هیوندای سانتافه 2017 (hyundai santa fe) را به میزان قابل توجهی افزایش داد و موجب تعجب همگان شد. در ادامه، قیمت جدید سانتافه در ایران را بررسی می کنیم. چندی پیش خبری مبنی بر افزایش 42 میلیونی قیمت هیوندای سانتافه 2017 و رسیدن قیمت آن به 309 میلیون تومان منتشر شده بود، ... نوشته قیمت هیوندای سانتافه 2017 به طور عجیبی توسط کرمان موتور افزایش یافت اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. یکی از دوستام میگفت خواهرش همیشه سانتافه سفید دوست داشته! بعد یه روز یه خواستگار براش میاد که سانتافه سفید داشته ولی خواهرش اونو رد میکنه! دوستم بهش میگه سانتافه سفید داشت خواستگاره ها! خواهرش میگه حالا سانتافه نشد 206 ! ولی مهم اینه طرفت بفهمتت!
منم دقیقن عشق سانتافه سفید داشتم اما میگم مهم اینه یکیو بخوای و اون بخوادت! سانتافه هه بشه 206! بشه هرچی تو باز باهاش عشق میکنی!
ماشین اونه که شب به شب ببرتت دور دور و صدای ضبطش مستت کنه! ماشین اونه که سالی چند بار تا شمال ببرتت و خاطره باهاش بسازی و آرزوهاتو روش پیاده کنی! ماشین اونه که تو عاشق رانندشی و رانندش برا خاطر دلت تا ته دنیا میرونه و میره! چه فرقی داره مدلش چی باشه؟
206ای که هروقت دلت بگیره نیم ساعت بعد پایین پنجره اتاقت صدا بوقش بیاد، می ارزه به صدتا سانتافه ای که بیفته گوشه یه پارکینگ و صاحبش فقط افه و ژستشو بیاد!
من حالا عشق معمولی ترین ماشین دنیا رو دارم با دیوونه ترین راننده دنیا که تا جایی که دلم بخواد دستش به فرمونه که ببرتم و من کنارش بشینم و براش شعر و آواز بخونم و خاطره تعریف کنم و حرف بزنم و سیب بزارم دهنش و بخندونمش! من حالا عاشق معمولی ترین ماشین با خفن ترین ضبطم که میشه با صداش قلبمون منفجر شه و بمیریم از حال خوشِ کنار هممون خصوصن با آهن ی که ما رو عاشق هم میکنن!

" مانگ میرزایی"

هیوندای سانتافه برای سال جدید در بخش شاسی و تجهیزات ارتقا می یابد. هر دو مدل سانتافه اسپرت و گرند این تغییرات را دریافت می کنند. یک ریزپردازنده 32 بیتی برای عملکرد حساس تر فرمان الکتریکی، تنظیم مجدد بوشهای چرخ های جلو و تجدیدنظر در هندسه تعلیق عقب با افزایش سختی از تغییرات فنی سانتافه 2015 می باشند. در بخش…hyundai santa fe 2015 hyundai santa fe 2015 hyundai santa fe نسل جدید هیوندای سانتافه به زودی با دو نوع قوای محرکه الکتریکی شده عرضه خواهد شد.
این موضوع بخشی از برنامه های کره ای ها به منظور افزایش محصولات الکتریکی و هیبریدی خود می باشد.هیوندای این خبر را در اجاره ماشین بدون راننده زمان معرفی جهان سانتافه در بارسلونا تأیید کرده است.
اولین نسخه الکتریکی شده مدل هیبریدی مرسوم خواهد بود د. در حالی که با بازگشایی مجدد سایت ثبت سفارش خودرو همه منتظر ارزان شدن خودروهای خارجی بودند، در مورخه 12 دی ماه 1396 کرمان موتور با ابلاغ بخشنامه ای قیمت 6 خودرو را افزایش داد. در این بین قیمت سانتافه با 42 میلیون تومان افزایش به 309 میلیون تومان رسیده است. با تعرفه های جدید قیمت واقعی سانتافه چقدر است؟ سانتافه هیون تغییر شکل داد (+تصاویری از نسل جدید) زبان طراحی آ ین نسل از سانتافه ها به وضوح تحت تاثیر محصولات هدف کوچکتر مانند "کنا" قرار گرفته است. هیون با انتشار دو تصویر طرح اولیه و شکل و شمایل نسل آتی سانتافه های خود را تائید کرد و به نمایش فضای خارجی این suv  محبوب خود پرداخت.به گزارش گروه خودروی عصر ایران ، زبان طراحی آ ین نسل از سانتافه ها به وضوح تحت تاثیر محصولات هدف کوچکتر مانند "کنا" قرار گرفته است. در نتیجه خودروساز کره ای، مدل جدیدش را با چراغ های ظریف و کشیده و جلوپنجره متحول شده ارائه می دهد تا مشتریان تفاوت این نسل را با اسلافش در نگاه اول احساس کنند.سانتافه هیون تغییر شکل می دهد /تصاویری از نسل آینده سانتافه را ببینیداز نمای انتهایی نیز تغییرات به همان میزان نمای روبه رو واضح و محسوس است. چراغ های جدیدی در این خودرو در کنار نوارها و قاب های کرومی نمای عقب خودرو را گیراتر نشان می دهند. علاوه بر این طرح اولیه و قرمز رنگ سانتافه در نمای عقب به اسپویلرهای کوچک نقره ای رنگ مجهز شده اند. پنجره های عقب نیز بزگتر طراحی شده و از نظر احساسی در مخاطبان احساس رفاه و آرامش و فضای زیاد درون ک ن را القاء می کند.در کنار طراحی خارجی هیون ، ک ن سانتافه های جدیدش را نیز دستخوش تغییرات خواهد کرد تا ک ن خودرو به یک فضای کاربردی، دوستانه و پررفاه تبدیل شود. علاوه بر این  فضای پا و سر برای سرنشینان در دو مدل 5 و 7 صندلی افزایش می یابد.سانتافه هیون تغییر شکل می دهد /تصاویری از نسل آینده سانتافه را ببینیدهنوز اطلاعات زیادی از سامانه قدرت خودرو در دسترس نیست اما اطلاعات موجود نشان می دهد خودرو با موتورهای بنزینی و دیزلی در بازار قابل انتخاب است. هیون اعلام کرده که برخی از نسخه های این خودرو نیز به صورت پلاگین هیبرید وارد بازار خواهند شد تا این خودروسازی نیز به اه سیاست های خودروسازی در سال 2020 نزدیک گردد. قیمت هیوندای سانتافه شرکت کرمان موتور هم قیمت دو مدل از محصولات خود را افزایش داد و بر این اساس، قیمت هیوندای سانتافه و سوناتا 2017 با افزایش 6 و 10 میلیونی مواجه شده است. در ادامه موج گرانی خودرو در ایران به خصوص خودروهای وارداتی که به دلیل توقف ثبت سفارش، افزایش نرخ ارز و های افزایش ... نوشته کرمان موتور قیمت هیوندای سانتافه و سوناتا 2017 را افزایش داد (آذر 96) اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. سواری هیوندای سانتافه با سرعت غیر مجاز 185 کیلومتر بر ساعت توسط تیم پلیس راه اردستان اصفهان متوقف و روانه پارکینگ شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا رضایی" رئیس پلیس راه انتظامی استان اصفهان اظهار داشت : تیم کنترل سرعت پلیس راه اردستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور کاشان به اردستان، یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه رابه عل. جزئیات فنی و قیمت سانتافه sport در بازار جهانی
شاسی‌بلند موفق هیوندای، برای مدل ۲۰۱۸ با فیس‌لیفت جزئی مواجه خواهد بود. نسخه‌ی sport، هم به عنوان یک مدل با آپشن‌های بیشتر، جذ ت‌های جدیدی به همراه خواهد داشت. هیوندای سانتافه کرمان موتور این روزها شاهد افزایش پی در پی قیمت خودروهای وارداتی بودیم. یکی از خودروهایی که در ماه های اخیر بارها با افزایش قیمت مواجه شد، هیوندای سانتافه کرمان موتور بود که در 8 ماه گذشته به طور عجیبی حدود 100 میلیون تومان گران شد. این روزها هیچ نظارتی بر بازار خودرو به خصوص بازار خودروهای وارداتی ... نوشته چرا هیوندای سانتافه کرمان موتور در عرض کمتر از هشت ماه 100 میلیون تومان گران شد؟ اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. روغن موتور مناسب هیوندای سانتافه santaphe, santa feمشخصات فنی موتور هیوندای سانتافهنوع موتور هیوندای سانتافه تعداد سیلندر هیوندای سانتافه6 سیلندر خورجینی v6تعداد سوپاپ هیوندای سانتافه حجم موتور هیوندای سانتافه3470 سی سی مشخصات روغن موتور توصیه شده هیوندای سانتافهسطح کیفیت روغن موتورهیوندای سانتافهapi sl, api sm, api snویسکوزیته روغن موتور هیو. هیوندای النترا ظاهرا تولید هیوندای النترا در کرمان موتور منتفی شده است. شرکت کرمان موتور به عنوان رسمی هیوندای در ایران قصد دارد به جای النترای مونتاژی، خودروهای هیوندای سانتافه، جک اس 5 یا جک اس 3 را به یداران تحویل دهد. شرکت کرمان موتور به عنوان رسمی هیوندای کره جنوبی در ایران، از زمان ... نوشته تولید هیوندای النترا در کرمان موتور منتفی شد؛ تحویل سانتافه و جک به جای النترا اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. رییس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور روانسر خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر جان باخت و دو نفر مصدوم شدند. دوست داری سانتافه ات چ رنگی باشه؟!
-کوفتی باشه! خودروساز کره ای هیوندای اولین تصاویر از مدل 2019 محصول پرطرفدار خود (hyundai santa fe) را منتشر کرد. خبرگزاری فرهنگیان:در سایت «شرکت لیزینگ فرهنگیان»، دیگر خبری از ع سانتافه نیست؛ بنری با ع پراید ۱۳۱ آن گوشه هست که از چند روز پیش فروش اقساطی آن هم به پایان رسیده. از آن بدتر، سایت «صندوق ذخیره ی فرهنگیان» است که حتی باز نمی شود اگرچه این دو سایت در هفته ی گذشته جزو پربازدیدترین سایت های کشور بودند، به ویژه برای معلمان کنجکاو. انتشار. محصولاتی شامل هیوندای سانتافه، سوناتا،آی 20 وا نت به متقاضیان عرضه می شود. هدف قبولی در رانندگیه کدام ماشین  سرعنتش  بیشتره؟ سرعت رانندگی با  کدام  ماشین  بیشتره؟ اگر  ماشین  سانتافه  با  پراید  کورس  بزاره  حتما  سانتافه  بالاترین  سرعت  رو  میره  و  پراید  عقب   می  مونه  آیا سرعت ماشین  پراید  بیشتره  یا  رانندگی  با  سمند؟ هر  خ. سانتافه الکتریکی سانتافه الکتریکی در راه است فروردین ۶, ۱۳۹۷دانستنی های خودرو امسال هیوندای حضور پررنگی در نمایشگاه خودروی ژنو داشته
و از جمله محصولات برجسته آن در این رویداد اجاره ماشین با راننده مهم می توان به کانسپت le fil rouge، کُنای الکتریکی و البته نسل جدید سانتافه اشاره کرد. خوشبختانه کره ای ها خبر مهم دیگری را نیز منتشر کرده اند
و آن اینکه نسخه الکتریکی شده ی جدیدی از سانتافه تولید خواهد شد.
این کمپانی در نمایشگاه ژنو برنامه های خود برای عرضه نسخه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی از این شاسی بلند میدسایز را اعلام کرده است. اگرچه هنوز زمان عرضه این نسخه اعلام نشده اما انتظار داریم سانتافه هیبرید و پلاگین هیبرید ۲۰۱۹ را در سال آینده ببینیم.
هیوندای قبلاً در حال عرضه نسخه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی آیونیک بوده
اما هنوز مشخص نیست که این خودرو وجه اشتراکی با سانتافه جدید خواهد داشت یا خیر.
در همین اثنا چهارمین نسل سانتافه جشن حضور خود در سوئیس را نیز برگزار می کند. اجاره ماشین این شاسی بلند در مقایسه با نسل قبلی دارای طراحی لو تری است که از جدیدترین محصولات این کمپانی الهام گرفته است.
سانتافه در اروپا با سه پیشرانه بنزینی و دیزلی اصلاح شده
به منظور پاس استانداردهای آلایندگی جدید این قاره عرضه خواهد شد.
پیشرانه ۲ لیتری دیزل پایه با دو وجی ۱۵۰ و ۱۸۲ اسب بخاری ارائه شده و به یک گیرب ۶ سرعته دستی یا ۸ سرعته اتوماتیک متصل می شود.
نسخه ۲٫۲ لیتری دیزلی نیز وجی ۱۹۷ اسبی داشته
و به صورت استاندارد همان گیرب ۸ سرعته را دارد.
تکمیل کننده پیشرانه ها نیز نسخه بنزینی ۲٫۴ لیتری با قدرت ۱۸۵ اسب بخار می باشد. این خودرو در بازار داخلی اجاره ماشین بدون راننده خود دارای یک پیشرانه بنزینی و دو نسخه دیزلی با قدرت های ۱۸۶ تا ۲۳۵ اسب بخار بوده
و البته سیستم چهار چرخ محرک نیز به صورت سفارشی در دسترس است. برچسب ها: اجاره خودرو, اجاره ماشین, رنت خودرو, رنت ماشین, کرایه خودرو, کرایه ماشین
تسنیم نوشت:در حال حاضر عدم نظارت بر قیمت خودروهای وارداتی به حدی شده که هر شرکت بنا به صلاحدید خود و بدون توجه به ضابطه ها اقدام به افزایش قیمت محصولات می کند. ایسنا نوشت: معاون طراحی و توسعه محصولات جدید ایران خوردو گفت: ایران در سال ۲۰۱۶ از نظر فروش خودرو در جایگاه سیزدهم جهان قرار داشت. در عملیات شب گذشته پلیس که پس از مدت ها کار اطلاعاتی انجام شد، مردی که اقدام به قاچاق مخدر کوکائین از شهر وان ترکیه کرده بود، شناسایی و در عملیاتی دستگیر شد. این فراخوان از سوی دو خودروساز کره ای، در خصوص دو محصول بسیار محبوب شاسی بلند سانتافه و خودروی سایز متوسط سوناتا -ساخته سال های 2013 و 2014- صادر شده است. بسته نبض بازار امروز به بررسی نرخ سکه و ارز، قیمت خودرو و آپارتمان و همچنین آمار واردات و صادرات گمرک در سال 96 پرداخته است . افغانی ها که با ریختن بنزین بر سر رانندگان خودرو آن ها را به سرقت می بردند با تلاش پلیس شناسایی و دستگیر شدند. از جوشش حسّ تازه اَت می گوییاز بوسه ی بی اجازه اَت می گوییآن مرد که با سانتافه آمد، رد شدتو از پژوی قراضه اَت می گویی!!!
زهرا موسی پور خودروهای هیوندای سانتافه، توسان، الانترا و سوناتا از سوی کرمان موتور، در حال حاضر پارکینگ این خودروساز کرمانی در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید مملو از این خودروها شده است. با توجه به قیمت جهانی کولئوس، رقابت این ژنرال قد بلند رنو با خودروهایی چون هیوندای سانتافه، کیا سورنتو، نیسان ای تریل و میتسوبیشی اوتلندر در بازار جهانی شکل گرفته است هر سه این کراس آور ها همانند پونتیاک آزتک هستند. اصل پلت فرم شان محور متحرک جلو است. اما همگی به گزینه محبوب امروز یداران، یعنی سیستم چهارچرخ متحرک مجهز شده اند. تعریف شما از یک خوردو لو چیست؟ این سوال را از هر فردی که بپرسید مطمئنا پاسخی شبیه به این خواهید شنید: «خودرویی گران قیمت از یک برند درجه یک و لو ساز که دارای امکانات رفاهی کامل و فراتر از تصور، پیشرانه پرقدرت، متریال داخلی باکیفیت و مواردی از این دست است.»