تو فاز همه چی هستیم

به نقل از خبرگزاریها در مورد تو فاز همه چی هستیم : به گزارش مشرق به نقل از
جام جم، محمدصادق افراسی ، گفت: با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و همچنین
معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد ی در حال انجام فعالیت هایی درباره ارتقای
وضعیت کتاب های دیجیتال هستیم. وی افزود: هم اکنون در حال طراحی پرتالی هستیم که
امکان دسترسی به نسخه دیجیتال کتاب ها را فراهم خواهد کرد. یک حدیث است هم شیعه گفته و هم سنی. همه گفته اند. که پیغمبر فرمود: یهودی ها 71 فرقه شدند، ی ها 72 فرقه شدند.

مسلمان ها 73 فرقه می شوند. بعد پیغمبر فرمود: «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» (بحارالانوار/ج30/ص335) یک فرقه از اینها نجات پیدا می کند. «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» یک فرقه «ناجیه» است.

خوب همه می گویند: ما هستیم. تمام فرقه های مسلمان می گویند: . یک حدیث است هم شیعه گفته و هم سنی. همه گفته اند. که پیغمبر فرمود: یهودی ها 71 فرقه شدند، ی ها 72 فرقه شدند.

مسلمان ها 73 فرقه می شوند. بعد پیغمبر فرمود: «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» (بحارالانوار/ج30/ص335) یک فرقه از اینها نجات پیدا می کند. «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» یک فرقه «ناجیه» است.

خوب همه می گویند: ما هستیم. تمام فرقه های مسلمان می گویند: . چنین مردمی بودیم و هستیم ما… شهید مطهری ما مردم ایران یک حسن داریم و یک عیب.
حسن ما مردم این است که در مقابل حقیقت‏، تعصب‏ کمى داریم و شاید می توانیم بگوییم بی ‏تعصب هستیم؛ یعنى اگر با حقایقى برخورد کنیم و آنها را درک کنیم، شاید از هر ملت دیگر زودتر تسلیم آن حقایق می شویم. بسم الله الرحمن الرحیم. یادتان هست همه گوش به فرمان بودند
چاک سخن پیرجماران بودند
یادتان هست که می گفت اگر پرباریم
همه را از نمک ماه محرم داریم
یادتان هست که از حیله دشمن می گفت
یادتان هست که از پیله دشمن می گفت
گفت دلداری دشمن دلتان را نبرد
مثل طوفان زده ها حاصلتان را نبرد
جنگ جنگ است فقط رنگ عوض می گردد
نقشه ها د ی هرجنگ عوض می گردد
چشم وا کن اخوی خوب ببین یارکجاست
نخل بسیار ولی میثم تمار کجاست
أین عمار کجائید جوانان وطن
أین عمار بیائید جوانان وطن
ما محال است که از بیعتمان برگردیم
تاکه مثل پسر فاطمه بی سرگردیم
پس از این شام سیه بال سحر می آید
یوسف گمشده دارد ز سفر می آید
یادمان هست که مدیون شهیدان هستیم
اهل ایران هستیم
تا به امروز و همیشه همه مان عاشق هستیم
سر و جان را به فدایش به ولایش بستیم
ما همه پیرو و عشاق ولایت هستیم
و همه عمر به فرمان ولایت هستیم
اگر با خود جفا کردیم چه باید کرد

اگر قدر ناشناس هستیم چه باید کرد

اگر ما خود خطا کردیم چه باید کرد

اگر گولِ همه ناب دان خوردیم چه باید کرد

اگر شاهنشهِ خود را رها کردیم چه باید کرد

اگر در حقِ خود ظلم وُ خطا کردیم چه باید کرد

اگر دیروزِ خود را ما فدا کردیم چه باید کرد

اگر امروزِ خود را ما. گفتارهایی مهدوی از آیت الله العظمی بهجت(ره) علت غیبت زمان(عج) خود ما هستیم سبب غیبت زمان(ع) خود ما هستیم، زیرا دستمان به او نمی رسد، وگرنه اگر در میان ما بیاید و ظاهر و حاضر شود چه ی او را می کشد؟! آیا جنّیان آن حضرت را می کشند، یا قاتل او انسان است؟! خبرگزاری فارس: علت غیبت زمان(ع) خود ما هستیم علت غیبت زمان(ع) خود ما هستیم سبب غیبت زمان(ع) خود ما هستیم، زیرا دستمان به او نمی رسد، وگرنه اگر در میان ما بیاید و ظاهر و حاضر شود چه ی او را می کشد؟! آیا جنّیان آن حضرت را می کشند، یا قاتل او انسان است؟! ما از پیش در طول تاریخ ائمه(ع) امتحان خود را پس داده ایم که آیا از تحفّظ و اطاعت می کنیم یا اینکه او را به قتل می رسانیم؟! انحطاط و پستی انسان به حدّی است که قوم حضرت صالح(ع) ناقة صالح را با اینکه وسیلة ارتزاق و نعمت آنها بود، پی د، چنان که قرآن کریم دربارة آن می فرماید: . . . میدونی برای چی آدمها ع میگیرن برای اینکه چیزهای رو که ثابت نیستن ثبت کنن. یا از چیزهای الان اهمیت ندارن و ما بهشون دقت نمی کنیم . مدرک یا خاطره یا یه ارزش بزرگ بسازن. ما وقتی جونیم زیاد ع می گیریم وقتی خوشحال هستیم. وقتی بچه هستیم. شاید از چیزهای ع می گیریم که فردا قراره از دست شون بدیم . یا از دست میدیم شون. مثل بچگی. جوانی. قدرت. سلامتی. . وقتی که رفتارهای مردم کشورهای پیشرفته و ثروتمند را تحلیل میکنیم، متوجه میشویم که اکثریت غالب آنها از اصول زیر در زندگی خود پیروی میکنند:
1. اخلاق به عنوان اصل پایه
2. وحدت
3. مسئولیت پذیری
4. احترام به قانون و مقررات
5. احترام به حقوق شهروندان دیگر
6. عشق به کار
7. تحمل سختیها به منظور سرمایه گذاری روی آینده
8.. سلام

سلام خدا جون

من نیومدم مشکلات شخصیمو بگم
شاید خیلی هم مشکل داشته باشم که واقعا از حل اونا عاجز شدم ولی
به قول یکی از دوستانمون هر چی دادی نعمت بوده و اگه هم ندادی حمکت من راضی ام به تصمیم تو
بگذریم ......

خوبی؟
البته که خوبی اونی که بده ما انسانهای بی احساس و عاطفه هستیم که بعضی هامون
از انسانیت خورد. ما نسلی هستیم که نه به پدرمان رفتیم نه به مادرمان. ما اب رفتیم! نسلی هستیم که نه ازدواج کردیم نه به جنگ رفتیم ولی همه بی اعص م و موجی..! نسلی هستیم که از بیرون تحریم شدیم! از داخل ! هم از میترسیم هم از پلیس!! ______________________________مانسلی هستیم که داریم غروب میکنیم__________________ حیف شد!این بود دنیایی که برای آمدنش به شکم مادرم لگد میزدم________________ حجت ال والمسلمین حسینی قمی-سیره علویبسم الله الرحمن الرحیمو صل الله علی محمدٍ و آله الطاهریناگرچه در نظر خلق، اهل پر م *** به یاد گوشه ی چشم تو اشک می ریزیمشنیده ایم که فصل بهار می آیی *** چقدر برگ به این شاخه ها بیاویزیمهنوز از کف دریا فروتریم، اما *** به موج های فراگیر در می آمیزیمتو مهربانی و با ذره مهر می ورزی *** وگرنه پیش تو ما چون غب. ما یک خانواده ی معمولی هستیم . ما هر روز سه وعده غذا میخوریم . با هم حرف می زنیم و به آینده امید داریم . ما یک خانواده ی معمولی هستیم . همه چیز معمولی است . انگار که هیچ وقت قرار نیست یک اتفاق غیر منتظره بیوفتد . ما یک خانواده ی معمولی هستیم . در خانواده ی ما معمولی بودن یک اصل اساسی و لـازم الرعایت (!) است . ما یک خانواده ی معمولی هستیم . ما ا. س رست دوچرخه سواری کشورمان گفت: با توجه به اینکه برای نخستین بار بود که مردانی و شکری در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان شرکت می د از آنها راضی هستیم. مصطفی چایچی پس از ب عناوین نهم و دهمی نمایندگان ایران در بخش دوچرخه سواری کوهستان اظهار داشت: ما باید این را در نظر بگیریم که در ماده کوهستان به وجود آمدن چنین مشکلاتی اجتناب ناپذیر است. با این حال با توجه به اینکه برای نخستین بار بود که مردانی و شکری در این مسابقات شرکت می د از آنها راضی هستیم. فدراسیون برای این 2 نفر 4 ماه اردو گذاشت و 2 مسابقه تدارکاتی برای آنها در نظر گرفت.

به نقل از تسنیم، وی افزود: با توجه به حضور ورزش و جوانان در خط شروع و صحبت ایشان با بچه ها، روحیه خوبی به تیم تزریق شد.

س رست دوچرخه سواری کشورمان در پایان در خصوص عملکرد دوچرخه سواران در این دوره اظهار داشت: ما نسبت به دوره قبل بهتر کار کردیم در گوانگجو 3 برنز گرفتیم ولی در این دوره یک طلا, یک نقره و یک برنز گرفتیم که این حاصل تلاش فدراسیون و ملی پوشان است. یادمان باشد که ما
تقدیر سازِ لحظه ها هستیم ماجرایِ دیگری از قصّه ای پُر ماجرا هستیم
یادمان باشد
یادمان باشد،،
یادمان باشد که ما آغازِ خود،
پایانِ خود باشیم
تابشِ خورشیدِ خود،
در بارشِ بارانِ خود باشیم یادمان باشد یادمان باشد،،
یادمان باشد که هر تصویرتقدیری ست یادمان باشد که هر تقدیر،تصویری ست می شود ،تص. تسنیم نوشت: زیبا کلام با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت:این که درجا می زنیم یعنی خود ما بی عرضه هستیم و ازنظر آی کیو دارای مشکلاتی هستیم، دیگران در جوار حضرت نیستند خوب، ما باید یک قدرى مطالعه کنیم در وضع زندگى این مرد بزرگ. ما ادعا میکنیم شیعه هستیم، چه شیعه ای؟ خوب آن زهد دارد، منکه ندارم، باز شیعه ام؟! او تقوا دارد، ما نداریم، باز شیعه هستیم؟! او وضع زندگى اش چطوراست، ما نداریم، باز هم شیعه هستیم؟!...... آ شیعه باید یک مشایعتى از او کرده باشد،یک تبعیتى از او کرده باشد تا شیعه باشد من میترسم که وقتى رسید به اینجایی که موت آمد براى ما، ما از این مذهب شیعه و از این و از(این)اینها اصلا خارج بشویم و خداى نخواسته از این دنیا برویم. اگر بنا باشد که اعمال ما اینطور باشد که وضع زندگى ما، وضع اعمال ما این نحو باشد که انسان ملاحظه میکند، بترسد از اینکه خداى نخواسته در آ عمر وقتى که پیر شد، در یک روایتى هست که وقتى که نفس به اینجا رسید یا نفس به اینجا رسید (و اشاره به حلقوم کرد) عالِم دیگر برایش توبه نیست براى اینکه در آیه شریفه فرموده است که آ نهایی که عمل میکنند به جه ین، آ نها برایشان توبه است... (روح عرفانی روح الله / ) باز توضیح می داد از درد هاش و خوب نشدن هاش . خواستم بگم منم درد زیاد دارم . ما چون دهاتی هستیم دردهامونو نمی زنیم تو صورتِ ی که منتظرمونه و شاید یک درصد دوسمون داشته باشه! چون دهاتی هستیم خفه میشیم خیلی وقتا . چون دهاتی هستیم خوبیم همیشه و می خندیم . تو نمی فهمی اما . قم - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که شرمنده غیرت و تعصب بازیکنانمان هستیم، گفت: از این که پیروزی ما با سقوط صبا توام شد ناراحت هستیم. چشم و هم چشمی ها در عزاداری ها آفت است. به جای اینکه ده تا هیئت یکی شوند، یک هیئت ده تا می شود! این آفت است. اینکه تمرکز هیئتی ها بر این باشد که مداح ما مداحی کند یا مداح فلان هیئت.
یا اینکه سخنران هیئت ما بهتر باشد.
سخنرانی باید سیر مطالعاتی اش رعایت شده باشد. بعضی اوقات لازم است من سخنرانی کنم. بعد که سطحتان بالاتر رفت لازم
م. چرا گاهی که در میان جمع که هستیم، ناگهان همه سکوت می کنند؟ هنگامی که دور هم جمع می شویم، در بعضی از اوقات ناگهان سکوت مرگ باری در مجلس حکم فرما می شود. در آن زمان به یاد این روایت شریف و جناب ملک الموت باشیم. عَنْ جَابِرٍ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام قَالَ: سَأَلْتُهُ عَنْ لَحْظَةِ مَلَکِ الْمَوْتِ. قَالَ: أَ مَا رَأَیْتَ النَّاس. ما ایرانیا وقتی بچه هستیم میگن بچه است، نمیفهمه وقتی نوجوان هستیم میگن نوجوانه، نمیفهمه وقتی جوان هستیم میگن جوون و خامه، نمیفهمه وقتی بزرگ میشیم میگن داره پیر میشه، نمیفهمه وقتی هم پیر هستیم میگن پیره، حالیش نیست، نمیفهمه فقط وقتی میمیریم میان سر قبرمون و میگن عجب انسان فهمیده ای بود ما مردم ایران ی در 9 دی با دفاع از ارزش های ی و بیان اینکه ما حامی هستیم از این امتحان پیروز بیرون آمدیم و نشان دادیم که مامردم آ ا مان مردمی دیندار ، بصیر و مومن هستیم که دینمان را هرگز رها نمی کنیم و از آن تا آ ین قطره خون به دفاع می پردازیم . به تعبیری حماسه نهم دی ماه جلوه گاهی بود از غیرت و تعصب دینی که با شعور و بصیرت گره خورد بود . مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای ی گفت: در کنار بازدارندگی قانونی، نیازمند پیشگیری های اجتماعی هستیم. باتوجه به بالا بودن هزینه ها در بخش درمان و اثرات آسیب های اجتماعی در جامعه ناچار هستیم به صورت جدی به موضوع پیشگیری ورود کنیم. ولی فقیه در اسان رضوی گفت: نه تنها امروز در برابر مردم خودمان از اداره اقتصاد، رفاه و زندگی شان با این مسائل امروز شرمنده هستیم، بلکه در طول تاریخ ۴۰ ساله، مدیریت ها آن چنان آشفته بوده که ما شرمنده مردم هستیم. « ما شفاهی هستیم، سماعی هستیم، قصه رو دوست داریم.» رضا رشیدپور چه قشنگ و درست گفت :)
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما برادرانه اعلام کردیم تابع نظرات بزرگان خود و ت هستیم، گفت: ما مخالف وضع موجود و ادامه کار ت فعلی هستیم. ما انسان ها اشرف مخلوقات هستیم . پس اینهمه زشتی وبدی وناراستی ونامردمی ودروغ ونیرنگ از اشرف مخلوقات چرا سر می زند. مگر ما چه می خواهیم از زندگی درکنار همدیگر؟ ما موجودات اجتماعی هستیم که مجبوریم همدیگر را تحمل کنیم واز همدیگر سود ببریم ودر عین حال موجب رنجش خاطر هم باشیم ومانند سوهان همدیگر را مجروح نمائیم وزخم برجسم وروح هم وارد ن. حوض

آموزش نشانه ضـ ض باشعر ضـ غیر آ ض آ ما هستیم دو برادر غیر آ و آ با(ز-ذ)همصدا هستیم ازآن ها جدا هستیم دو شکل داریم بچّه ها کشیده است این صدا نشسته ایم در قاضی آمده ایم در ریاضی منبع:کتاب آموزش الفبا(محمد رستمی بیجارگاه) از روز شنبه به خونه حیدر اسباب کشی کردیم. حاج آقا و حاج خانم و حیدر اومدن کمکمون. الان تقریبا همه کارا انجام شده و خونه کم کم داره به محل زندگی تبدیل میشه.بچه ها گاهی هنوز غریبی میکنن و خونه براشون نا آشناست. اینجا ما خیلی احساس آرامش و راحتی میکنیم .بچه ها بازی و بدو بدو میکنن و ما چون طبقه اول هستیم دیگه نگرانی نداریم.اینجا محله خیلی . رفاه گفت: ۶ میلیون نفر بیمه بازنشستگی ندارند و ما نگران این افراد هستیم به همین دلیل به دنبال اجرای برنامه هایی برای ایجاد دوران سالمندی بدون معلولیت و سلامت هستیم. رییس جمهوری کشورمان تاکید کرد:بزرگترین آرمان بود و افراد در انتخابات افراد آزادانه انتخاب می کنند. استقلال آرمان بود؛ ما نه تافته جدا بافته هستیم و نه گم شده در تار و پود جهان هستیم. کاپیتان تیم ملی فوتبال گفت: خوشحالیم که اینجا هستیم و بی صبرانه منتظر بازی فردا مقابل مراکش هستیم. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت وگویی اعلام کرد مهدی رحمتی در فهرست ذهنی نفراتی که او به تیم ملی دعوت خواهد کرد جای دارد و حتی می تواند در جام ملت ها یکی از ملی پوشان باشد. -------------------------------------------------------------------------------- به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرآنلاین کی روش با ذکر این نکته که رحمتی یکی از بهترین دروازه بان های ا. سرمربی تیم ملی پرتغال، گفت: من و کی روش دوست 35 ساله هستیم اما فردا مبارزه ای سخت داریم و هر دو به دنبال پیروزی هستیم. رفاه گفت: ۶ میلیون نفر بیمه بازنشستگی ندارند و ما نگران این افراد هستیم به همین دلیل به دنبال اجرای برنامه هایی برای ایجاد دوران سالمندی بدون معلولیت و سلامت هستیم. فرمانده نیروی زمینی گفت: ما مفت به این هستیم که با وجود پیچیدگی در تسلیحات و تجهیزات زمینی، در تمام مولفه های دفاعی خودکفا هستیم. شرط قبولی روزه ازنظر مرتضی مطهری در مورد فلسفه روزه داری چنین می نویسد:
«پس ما اگر ماه رمضانی را گذر م ، شبهای احیایی را گذرانیدیم ، روزه های متوالی را گذر م ، بعد از ماه رمضان در دل خودمان احساس کردیم که دیگر بر شهوات خودمان بیش از پیش از ماه رمضان مسلط هستیم . بر عصبانیت خودمان از سابق بیشتر مسلط هستیم . بر چشم خودمان بیشتر مسلط هس. مشاور ارشد رئیس جمهور درباره مذاکره با یی های ضد ترامپ، با اشاره به اصطلاحات مطرح در ورزش کشتی گفت: الان ما روی پل هستیم باید مقاومت کنیم. همچنین شاهد نی هستیم که با حجاب به مخالفت برخاسته اند اما بعضی از آنها بازداشت شده اند و در زندان به سر می برند و به نظر می رسد که ایرانی ها به طور فزاینده ای نا امید شده اند. جلودار است و ما دنبال او هستیم جنتی: کارت زرد های مجلس برای من عیبی ندارد! رو مه جوان : ارشاد در بازدیدی که از محل تصویربرداری مسابقه «ستاره 20» داشت درباره کارت زردی که مجلس به این وزارتخانه داده صحبت کرده و درباره انتقادهایی که به تکخوانی و جمع خوانی ن می شود، حرف های جالبی اظهار داشته است. 01 علی پس از پیروزی مقابل پرسپولیس در صفحه شخصی اش نوشت: ما پرسپولیسی هستیم ک دای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما دنبال هستیم و حتی در این سالن بداخلاق ها را راه می دهیم. سرمربی تیم فوتبال آر.ب لایپزیگ بعد از حذف از مسابقات د.اف.ب پوکال گفت:باختیم اما سربلند هستیم. سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین امروز در جمع اصحاب رسانه حاضر شد و به تشریح شرایط این تیم پرداخت. هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این برد می توانیم بگوییم قهرمان هستیم. سرمربی تیم نفت تهران گفت: ما تازه اول راه هستیم و این روزها بگذرد و این شرایط طی شود، آن وقت می توانیم حرف هایی برای گفتن داشته باشیم. اسبق فرهنگ و ارشاد ی گفت: باید توجه ما به رس ی باشد که بر دوش ما به ویژه مسئولان است، ما وام دار خون هستیم و باید پاسخگو باشیم. بهترین بازیکن و دروازه بان جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۷ باهاما در خبرگزاری فارس حاضر شدند. همچنین شاهد نی هستیم که با حجاب به مخالفت برخاسته اند اما بعضی از آنها بازداشت شده اند و در زندان به سر می برند و به نظر می رسد که ایرانی ها به طور فزاینده ای نا امید شده اند.