تو فاز همه چی هستیم

به نقل از خبرگزاریها در مورد تو فاز همه چی هستیم : به گزارش مشرق به نقل از
جام جم، محمدصادق افراسی ، گفت: با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و همچنین
معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد ی در حال انجام فعالیت هایی درباره ارتقای
وضعیت کتاب های دیجیتال هستیم. وی افزود: هم اکنون در حال طراحی پرتالی هستیم که
امکان دسترسی به نسخه دیجیتال کتاب ها را فراهم خواهد کرد. یک حدیث است هم شیعه گفته و هم سنی. همه گفته اند. که پیغمبر فرمود: یهودی ها 71 فرقه شدند، ی ها 72 فرقه شدند.

مسلمان ها 73 فرقه می شوند. بعد پیغمبر فرمود: «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» (بحارالانوار/ج30/ص335) یک فرقه از اینها نجات پیدا می کند. «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» یک فرقه «ناجیه» است.

خوب همه می گویند: ما هستیم. تمام فرقه های مسلمان می گویند: . یک حدیث است هم شیعه گفته و هم سنی. همه گفته اند. که پیغمبر فرمود: یهودی ها 71 فرقه شدند، ی ها 72 فرقه شدند.

مسلمان ها 73 فرقه می شوند. بعد پیغمبر فرمود: «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» (بحارالانوار/ج30/ص335) یک فرقه از اینها نجات پیدا می کند. «فِرْقَةٌ نَاجِیَة» یک فرقه «ناجیه» است.

خوب همه می گویند: ما هستیم. تمام فرقه های مسلمان می گویند: . با توجه به علاقه دوستان برای دیدار بیشتر و آمادگی جسمانی بهتر برای حفظ سلامتی از این هفته علاوه بر روزهای روزهای شنبه نیز از ساعت 17/45 تا 19/30 در زمین چمن درخدمت هستیم و از ساعت 20 تا 21/30 نیز در است و سونا مشتاق زیارت دوستان هستیم در ضمن با توجه به کاهش درجه حرارت هوا پیگیری سالن س وشیده برای فصل زمستان را دوستان عزیز آقای ظریف و قسمتی پی. بسم الله الرحمن الرحیم. یادتان هست همه گوش به فرمان بودند
چاک سخن پیرجماران بودند
یادتان هست که می گفت اگر پرباریم
همه را از نمک ماه محرم داریم
یادتان هست که از حیله دشمن می گفت
یادتان هست که از پیله دشمن می گفت
گفت دلداری دشمن دلتان را نبرد
مثل طوفان زده ها حاصلتان را نبرد
جنگ جنگ است فقط رنگ عوض می گردد
نقشه ها د ی هرجنگ عوض می گردد
چشم وا کن اخوی خوب ببین یارکجاست
نخل بسیار ولی میثم تمار کجاست
أین عمار کجائید جوانان وطن
أین عمار بیائید جوانان وطن
ما محال است که از بیعتمان برگردیم
تاکه مثل پسر فاطمه بی سرگردیم
پس از این شام سیه بال سحر می آید
یوسف گمشده دارد ز سفر می آید
یادمان هست که مدیون شهیدان هستیم
اهل ایران هستیم
تا به امروز و همیشه همه مان عاشق هستیم
سر و جان را به فدایش به ولایش بستیم
ما همه پیرو و عشاق ولایت هستیم
و همه عمر به فرمان ولایت هستیم
اگر با خود جفا کردیم چه باید کرد

اگر قدر ناشناس هستیم چه باید کرد

اگر ما خود خطا کردیم چه باید کرد

اگر گولِ همه ناب دان خوردیم چه باید کرد

اگر شاهنشهِ خود را رها کردیم چه باید کرد

اگر در حقِ خود ظلم وُ خطا کردیم چه باید کرد

اگر دیروزِ خود را ما فدا کردیم چه باید کرد

اگر امروزِ خود را ما. وقتى امر خدا آمد تسلیم هستیم در محضر اهل بیت/ وقتى امر خدا آمد تسلیم هستیم چند نفر خدمت حضرت باقر علیه السلام رسیدند دیدند یکى از فرزندانش مریض است خیلى ناراحت و افسرده است و قرار ندارد. با خود گفتند اگر پیش آمدى د میترسیم که با وضع ناجورى روبرو شویم. اتفاقا چیزى نگذشت که صداى ناله و فریاد از میان خانه بلند شد دیدند علیه السلام آمد ولى گشاده رو بر خلاف وضعى که قبلا داشت. عرض د فدایت شویم ما میترسیدیم که اگر چنین اتفاقى بیفتد شما را در یک افسردگى ببینیم که ما هم افسرده شویم فرمود ما دوست داریم عافیت و سلامتى را براى ى که او را دوست داریم ولى وقتى امر خدا آمد تسلیم در مقابل فرمان خدا هستیم. میدونی برای چی آدمها ع میگیرن برای اینکه چیزهای رو که ثابت نیستن ثبت کنن. یا از چیزهای الان اهمیت ندارن و ما بهشون دقت نمی کنیم . مدرک یا خاطره یا یه ارزش بزرگ بسازن. ما وقتی جونیم زیاد ع می گیریم وقتی خوشحال هستیم. وقتی بچه هستیم. شاید از چیزهای ع می گیریم که فردا قراره از دست شون بدیم . یا از دست میدیم شون. مثل بچگی. جوانی. قدرت. سلامتی. . وقتی که رفتارهای مردم کشورهای پیشرفته و ثروتمند را تحلیل میکنیم، متوجه میشویم که اکثریت غالب آنها از اصول زیر در زندگی خود پیروی میکنند:
1. اخلاق به عنوان اصل پایه
2. وحدت
3. مسئولیت پذیری
4. احترام به قانون و مقررات
5. احترام به حقوق شهروندان دیگر
6. عشق به کار
7. تحمل سختیها به منظور سرمایه گذاری روی آینده
8.. سلام

سلام خدا جون

من نیومدم مشکلات شخصیمو بگم
شاید خیلی هم مشکل داشته باشم که واقعا از حل اونا عاجز شدم ولی
به قول یکی از دوستانمون هر چی دادی نعمت بوده و اگه هم ندادی حمکت من راضی ام به تصمیم تو
بگذریم ......

خوبی؟
البته که خوبی اونی که بده ما انسانهای بی احساس و عاطفه هستیم که بعضی هامون
از انسانیت خورد. ما نسلی هستیم که نه به پدرمان رفتیم نه به مادرمان. ما اب رفتیم! نسلی هستیم که نه ازدواج کردیم نه به جنگ رفتیم ولی همه بی اعص م و موجی..! نسلی هستیم که از بیرون تحریم شدیم! از داخل ! هم از میترسیم هم از پلیس!! ______________________________مانسلی هستیم که داریم غروب میکنیم__________________ حیف شد!این بود دنیایی که برای آمدنش به شکم مادرم لگد میزدم________________ حجت ال والمسلمین حسینی قمی-سیره علویبسم الله الرحمن الرحیمو صل الله علی محمدٍ و آله الطاهریناگرچه در نظر خلق، اهل پر م *** به یاد گوشه ی چشم تو اشک می ریزیمشنیده ایم که فصل بهار می آیی *** چقدر برگ به این شاخه ها بیاویزیمهنوز از کف دریا فروتریم، اما *** به موج های فراگیر در می آمیزیمتو مهربانی و با ذره مهر می ورزی *** وگرنه پیش تو ما چون غب. ما یک خانواده ی معمولی هستیم . ما هر روز سه وعده غذا میخوریم . با هم حرف می زنیم و به آینده امید داریم . ما یک خانواده ی معمولی هستیم . همه چیز معمولی است . انگار که هیچ وقت قرار نیست یک اتفاق غیر منتظره بیوفتد . ما یک خانواده ی معمولی هستیم . در خانواده ی ما معمولی بودن یک اصل اساسی و لـازم الرعایت (!) است . ما یک خانواده ی معمولی هستیم . ما ا. س رست دوچرخه سواری کشورمان گفت: با توجه به اینکه برای نخستین بار بود که مردانی و شکری در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان شرکت می د از آنها راضی هستیم. مصطفی چایچی پس از ب عناوین نهم و دهمی نمایندگان ایران در بخش دوچرخه سواری کوهستان اظهار داشت: ما باید این را در نظر بگیریم که در ماده کوهستان به وجود آمدن چنین مشکلاتی اجتناب ناپذیر است. با این حال با توجه به اینکه برای نخستین بار بود که مردانی و شکری در این مسابقات شرکت می د از آنها راضی هستیم. فدراسیون برای این 2 نفر 4 ماه اردو گذاشت و 2 مسابقه تدارکاتی برای آنها در نظر گرفت.

به نقل از تسنیم، وی افزود: با توجه به حضور ورزش و جوانان در خط شروع و صحبت ایشان با بچه ها، روحیه خوبی به تیم تزریق شد.

س رست دوچرخه سواری کشورمان در پایان در خصوص عملکرد دوچرخه سواران در این دوره اظهار داشت: ما نسبت به دوره قبل بهتر کار کردیم در گوانگجو 3 برنز گرفتیم ولی در این دوره یک طلا, یک نقره و یک برنز گرفتیم که این حاصل تلاش فدراسیون و ملی پوشان است. یادمان باشد که ما
تقدیر سازِ لحظه ها هستیم ماجرایِ دیگری از قصّه ای پُر ماجرا هستیم
یادمان باشد
یادمان باشد،،
یادمان باشد که ما آغازِ خود،
پایانِ خود باشیم
تابشِ خورشیدِ خود،
در بارشِ بارانِ خود باشیم یادمان باشد یادمان باشد،،
یادمان باشد که هر تصویرتقدیری ست یادمان باشد که هر تقدیر،تصویری ست می شود ،تص. تسنیم نوشت: زیبا کلام با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت:این که درجا می زنیم یعنی خود ما بی عرضه هستیم و ازنظر آی کیو دارای مشکلاتی هستیم، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحال و راضی هستیم. بعد از این سری از بردهایمان مملو از اعتماد به نفس هستیم. فاصله زیادی ایجاد کردیم اما اصلا فکر نمی کنیم همه چیز تمام شده است. باز توضیح می داد از درد هاش و خوب نشدن هاش . خواستم بگم منم درد زیاد دارم . ما چون دهاتی هستیم دردهامونو نمی زنیم تو صورتِ ی که منتظرمونه و شاید یک درصد دوسمون داشته باشه! چون دهاتی هستیم خفه میشیم خیلی وقتا . چون دهاتی هستیم خوبیم همیشه و می خندیم . تو نمی فهمی اما . رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: متاسفانه در بخش صنعت دارای کندی هستیم و آن گونه که باید رشد نکرده ایم که برای برون رفت از مشکلات موجود نیازمند طرح جدید هستیم. این بازی را با یک شاد خاص منتظرش هستیم. بعد از یک سری نتایج خوب که به دست آوردیم، اما منتظر یک دربی فوق العاده هستیم. ما و استقلال خوزستان پارسال برای قهرمانی رقابت داشتیم. به جرات می توانم بگویم که یک نمایش خوشحال کننده ای را ارائه خواهیم کرد. چرا گاهی که در میان جمع که هستیم، ناگهان همه سکوت می کنند؟ هنگامی که دور هم جمع می شویم، در بعضی از اوقات ناگهان سکوت مرگ باری در مجلس حکم فرما می شود. در آن زمان به یاد این روایت شریف و جناب ملک الموت باشیم. عَنْ جَابِرٍ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام قَالَ: سَأَلْتُهُ عَنْ لَحْظَةِ مَلَکِ الْمَوْتِ. قَالَ: أَ مَا رَأَیْتَ النَّاس. درود بر همه بدون مقدمه آغاز می کنم: بیائید از این به بعد جلسه دفاع از پایان نامه ها را که یک رخداد مهم آموزشی و پژوهشی برای دانشجو، گروه آموزشی، و حتی حرفه است به یک جلسه خوب، لذت بخش و آموزنده بدل کنیم. شاید برای بسیاری از دانشجویان، این جلسه تنها رخداد علمی و آموزشی در زندگی باشد، رخدادی که اگر خاطره اش تلخ باشد، ما به عنوان داور در. مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای ی گفت: در کنار بازدارندگی قانونی، نیازمند پیشگیری های اجتماعی هستیم. باتوجه به بالا بودن هزینه ها در بخش درمان و اثرات آسیب های اجتماعی در جامعه ناچار هستیم به صورت جدی به موضوع پیشگیری ورود کنیم. محمدابراهیم منفردی از شاعران کشور دو سروده خود را به پاسداران تقدیم کرده است. با اعتماد به نفس کامل آماده این دیدار هستیم زیرا جدال بین دو قدرت بزرگ فوتبال اروپا برگزار خواهد شد. ما همگی مشتاق شروع این دیدار هستیم و می دانم که نه تنها در باشگاه بایرن، بلکه در بین رسانه ها و حتی بین دوستان و آشنایان ما در مونیخ نیز همه در رابطه با این دیدار صحبت می کنند." نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما برادرانه اعلام کردیم تابع نظرات بزرگان خود و ت هستیم، گفت: ما مخالف وضع موجود و ادامه کار ت فعلی هستیم. ((انقلاب ما انفجار نور بود))
باعرض تبریک فرا رسیدن ۳۹بهار پیروزی انقلاب در زمستان ۵۷ خدمت مردم انقل ایران ی اعلام میداریم با توجه به مشکلات اقتصادی واشتغال ،با وجود مشکل فوق بحرانی ریزگرد ها در استان خوزستان همچنان پای انقلاب هستیم وتا آ ین قطره خون پاسدار انقلاب هستیم و خواهیم بود ،وعدگاه ما ۲۲بهمن باشکوه ۲۲بهمن در سراسر کشور طرح درس اجتماعی:  آیا ما مثل هم هستیم شامل دو صفحه پی دی اف که دست نویس می باشد.
با
طرح درس اجتماعی: آیا ما مثل هم هستیم
ستاره گ ن و کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: ما محکوم به پیروزی هستیم اما همزمان منتظر لغزش رئال مادرید نیز هستیم. شاید شما هم مثل ما تجربه کرده باشید که بعضی روزها از قدرت و انرژی زیادی برخورداریم و قادر به انجام هر کاری هستیم و بعضی وقتها آنقدر خسته و بی رمق هستیم که از انجام کارهای ساده خود نیز رنجور می شویم، گاهی اوقات سرحال و شاداب هستیم و برع بعضی روزها بی دلیل ل و بی حوصله هستیم و نیز در مورد قدرت ذهن ما نیز چنین است بعضی روزها خوب یاد می گی. با ایجاد قرارگاه اربعین به دنبال عملیاتی فرمان ی هستیم
نیوز:فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور گفت: ما با ایجاد قرارگاه اربعین در و بسیج به دنبال عملیاتی فرمان ی و نیز استقبال از عزیمت زائران اربعین حسینی هستیم. علی پس از پیروزی مقابل پرسپولیس در صفحه شخصی اش نوشت: ما پرسپولیسی هستیم ک دای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما دنبال هستیم و حتی در این سالن بداخلاق ها را راه می دهیم. دروازه بان تیم ملی فوتبال کاستاریکا گفت: با پیروزی برابر ترینیداد و توباگو اکنون در مرز صعود هستیم و احساس خوشبختی می کنم. ما بر این باور هستیم که گوگل نباید در ب و کار جنگ دخ کند. بنابراین خواستار لغو پروژه مان هستیم. هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این برد می توانیم بگوییم قهرمان هستیم. پیر شوید اما محترم بمانید ما زندگی می کنیم. به دنیا می آییم. کودکی می کنیم. نوجوان می شویم. غرور جوانی ما را می گیرد و در جوانی گرد و خاک به پا می کنیم. ما به دنیا می آییم و می رویم. بچه که هستیم می گویند تا بچه ایم مشکلاتمان هم کوچک است و هر چه بزرگ تر می شویم، مشکلات هم با ما بزرگ می شود. بچه که هستیم مشکلاتمان را خودمان درک نمی کنیم. بزرگ تر ها ما و مشکلاتمان را تر و خشک می کنند. جوان که می شویم مشکل می سازیم و باز هم شاید مشکلاتمان را درک نمی کنیم، اما روزگار می گذرد و دوره پیری هم برای هر کدام ما پیدا می شود. پیر می شویم، در حالی که کاری از دست هیچ کدام ما ساخته نیست. این راه را آمده ایم و باید تا انتهای آن برویم؛ راهی که پر از پیچ و خم های فراوان است. بی تعارف، خیلی از ما از انتهای این راه می ترسیم. خیلی از ما تا وقتی که دستمان کوتاه نیست و ما را از هر نخیلی پایین می آوریم، عین خیالمان هم نیست که روزی روزگاری دستمان کوتاه خواهد شد و ما بر نخیل و کاری هم از دستمان برنخواهد آمد. سرمربی تیم نفت تهران گفت: ما تازه اول راه هستیم و این روزها بگذرد و این شرایط طی شود، آن وقت می توانیم حرف هایی برای گفتن داشته باشیم. فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شاهد افزایش کشفیات کالای قاچاق از سوی ناجا به میزان ۴۰ درصد نسبت به سال گذشته هستیم، گفت: با ارائه درخواست به مسئولین به دنبال استقرار و افزایش حضور در مبادی ورودی و بنادر کشور هستیم. عضو هیئت مدیره استقلال گفت: برد مقابل السدقطر را به مدیون حمایت هواداران واقعی هستیم هستیم و این پیروزی را تقدیم به آنها می کنیم. سخنگوی وزارت خارجه گفت: در حال بررسی جزئیات قتل شهروند ایرانی به دست پلیس کانادا هستیم. عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه گاهی شاهد این هستیم که مسئولان ما، سخنان بیگانگان را توجیه می کنند تصریح کرد: در حقیقت ح توجیه گرانه ای را در رویکرد ت دوازدهم و مسئولان سیاست خارجه شاهد هستیم. بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ
حکم بن نعیم می گوید: در مدینه به حضور باقر (ع) رفتم و گفتم: (من بین حجرالاسود و مقام ابراهیم (کنار کعبه) نذر کرده ام که اگر با شما ملاقات کنم، از مدینه بیرون نروم، مگر اینکه بدانم شما قائم آل محمد (ص) هستید یا قائم نیستید؟).
آن حضرت سکوت کرد و چیزی به من نگفت، من سی روز در مدینه ماندم، سپس آن جنا.