تکنولوژی آموزشی

به نقل از خبرگزاریها در مورد تکنولوژی آموزشی : چکیده :در دهه های اخیر استفاده از وسایل ارتباط جمعی موجب بالا رفتن سطح آموزش و افزایش کارایی نظام آموزشی شده است. این مقاله به واسطه مروری بر شرایط استفاده از وسایل ارتباط جمعی و جوامعی که در آن موفق بوده اند، سیستم آموزشی فعال و کارآمد را سیستمی می داند که در کنار معلمان متخصص و آموزش دیده از تکنولوژی های نوین آموزشی و ارتباطی نیز . کانون فرهنگی – آمورشی راهبر برگزار می کند :
- دوره آموزشی " قدرت فکر و توانگری ( تکنولوژی فکر) - دوره آموزشی " خانواده خوشبخت "

- دوره آموزشی " تکنیکهای موفقیت و کامی "

- دوره آموزشی " ارتباطات مؤثر در زندگی و کار"

- دوره آموزشی " ازدواج و همسر ی "

- دوره آموزشی " مهارتهای زندگی "

- دوره آموزشی "مدیریت اثر. اختصاصی از نیک فایل جزوه آموزشی تکنولوژی مواد غذایی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی تکنولوژی مواد غذایی
جزوه آموزشی تکنولوژی مواد غذایی این فایل حاوی جزوه آموزشی تکنولوژی مواد غذایی می باشد که به صورت فرمت pdf در 497 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
تکنولوژی روغن
تکنولوژی کمپوت و کنسرو
دلایل فساد در مواد غذایی
نگهداری مواد غذایی
خشک مواد غذایی
تکنولوژی آسیاب گندم
تکنولوژی غلات
تکنولوژی تولید ماکارونی
تکنولوژی تولید کیک
تکنولوژی لبنیات
و... تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی تکنولوژی مواد غذایی
آغاز دوره های آموزش ترم تابستان هنرهای سنتی و صنایع دستی در شهرستان بوئین زهرا همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان بوئین زهرا در ترم تابستان آغاز شد.
این ترم آموزشی در مراکز بوئین زهرا، خوزنین، روستاهای آراسنج، خان آباد، طزرک و شال به صورت دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته در رش. سلام خوبان همراهمقدمهرشد سریع تکنولوژی و ایجاد تحول و تنوع در مشاغل و تخصص های مختلف ، مسئولین تعلیم و تربیت را بر آن داشت که در برنامه ریزی آموزشی در آموزش و پرورش تجدید نظر کلی داشته باشند.
به طور کلی شکل گیری نظام جدید آموزشی و ایجاد شاخه کاردانش و توسعه کمی و کیفی شاخه فنی و حرفه ای بر همین اساس بود. طبق توضیحاتی که در کتاب کلی. تاریخچه از نظر تاریخی ارزی عملکرد مدارس پدیدة تقریباً جدیدی است. این مفهوم به تغییر نگرشهای آموزشی در اوایل قرن20 باز می گردد. درجهت تشکیل جامعه ای ایستا، سیاستها و متدهای آموزشی مراکز آموزش کشور سوئد هرچه بیشتر بر نیازهای فردی و اجتماعی دانش آموزان جامعه تمرکز دارد.  پروژه اثر شاخصهای آموزشی و تکنولوژی آموزشی برکارایی نیروی انسانی پروژه اثر شاخصهای آموزشی و تکنولوژی آموزشی برکارایی نیروی انسانی دسته : اقتصاد فرمت/ورد تعداد صفحات 174 قیمت : 7500 تومان [توضیحات بیشتر ] پروژه اثر شاخصهای آموزشی و تکنولوژی آموزشی برکارایی نیروی انسانی قابل توجه معاونین و مربیان پرورشی و مشاوران محترم مدارس هسته و گروه آموزشی مشاوره اداره آموزش و پرورش شهرستان کن ر در نظر دارد کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری ازز رفتارهای پرخطر(اعتیاد و ) را با حضور هیأت عملیاتی انجمن na در روز یک شنبه مورخ 13/2/94 رأس ساعت 10 صبح در محل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان برگزار نماید. بخشنامه ارسال شده است. . کتاب مبانی نظری تکنولوژی آموزشی نوشته هاشم فردانش یکی کتب پایه برای رشته تکنولوژی آموزشی می باشد؛که نکات کلیدی،اصلی ومفاهیم پایه ای در تکنولوژی آموزشی در آن گنجانده شده است. مطالعه این کتاب مفید را به همه ی دانشجویان رشته تکنولوژی آموزشی و انی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی(ارشد و ا) توصیه می شود. جهت خلاصه کتاب مذکور که توسط آقای افشین بابا مرادی تلخیص شده است. روی کلمه کلیک نمایید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، به دنبال برگزاری کارگاه آموزشی ارث در روز ۴اردیبهشت ماه، در محل سالن اجتماعات کانون، به اطلاع همکاران می رساند فایل صوتی این کارگاه آموزشی در اطلاعیه های مدیر سیستم در پرتال کانون درج شده است.همکاران محترم می توانند فایل مذکور را از قسمت اطلاعیه های مدیر سیستم دریافت کنند .. اختصاصی از هایدی پاو وینت تاریخچه و مفهوم تکنولوژی آموزشی با و پر سرعت .
 پاو وینت تاریخچه و مفهوم تکنولوژی آموزشی
 پاو وینت تاریخچه و مفهوم تکنولوژی آموزشی لینک پرداخت و *پایین مطلب*فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید13  تاریخچه و مفهوم تکنولوژی آموزشی:
در مورد تکنولوژی آموزشی مفاهیم متفاوتی وجود دارد گروهی آن را کار با ابزارهایی مل انواع پروژکتور ها و گروهی دیگر تکنولوژی را کاربرد مواد در آموزش وگروهی کاربرد روشها و فنون مختلف تدریس و طراحی درس را تکنولوژی آموزشی می دانند.
ساتلر سوفسطائیان قرن 5 ق.م. را پیشگامان تکنولوژی آموزشی می داند.به دلیل ماهیت سیستماتیک کارشان از نظر طراحی و سازماندهی مواد آموزشی.
تکنولوژی آموزشی در طی تکامل خود از 4 مرحله گذر کرده و اکنون وارد مرحله پنجم شده است.
ابزار و وسایل سخت افزار : در سالهای 1900 کارخانه ها شروع به ساخت انواع پروژکتورها د.مواد تولیدی بیشتر هدف تجاری داشتند و موادی که به وسیله این ابزار نمایش داده می شدند نیز هدف سرگرم کننده داشتند بیشتر ین الکترونیک و تکن ا با این وسایل کار می د.لینک   کمی پایینتر میباشد 
با
پاو وینت تاریخچه و مفهوم تکنولوژی آموزشی
ضمن آرزوی موفقیت برای دوستان و علاقه مندان شرکت کننده در کنکور نیمه متمرکز دوره ی ۹۳ ُ- سوالات دوره ی آموزش عالی و تکنولوژی آموزشی سال۱۳۹۲ را می توانید اینجا ببینید.کلیک نماییدسوالی که اینجا می توان مطرح کرد این است که آیا تفاوت رشته آموزش عالی و تکنولوژی آموزشی تنها در ۲۰سوال است؟ کلیک نماییدسوالات تخصصی را ببینید.سوالات مبانی ت. با عرض سلام در زیر تعدادی از نشریات علمی - پژوهشی معتبر حیطه فناوری و طراحی آموزشی را قرار داده ام. هر چند نشریات زیادی در این زمینه وجود دارد اما این نشریات یا تخصصی نیستند یا اگرچه موضوعات حیطه تربیتی را چاپ می کنند اما در برخی موارد از پذیرش و چاپ مقالات حیطه رشته تکنولوژی امتناع می کنند. اما لیست زیر اکثر موضوعات حیطه تکنولوژِی آ. فرهنگ لغات تکنولوژی آموزشی تکنولوژی آموزشی ، علمی است که با بسیاری از علوم از جمله روانشناسی ، هنر، ارتباطات، آمار، کامپیوتر، و غیره مرزهای مشترک دارد.این علم هم مانند علوم دیگر،واژه های خاص خود دارد که امید است کتاب حاضر برای مشتاقان امور آموزشی این رشته مفید باشد.نویسنده:بخش علمی تربیتی یو نسکو مترجم:مریم گل باباییتعداد صفحه:159صقیمت:9000ری اریخ نشر:1381ناشر: آزاد واحد تهران جنوب شابک: 964-450-145-4آدرس و تلفن محل توزیع: آزاد ی واحد تهران جنوب02188347423 به گزارش مهر، باقرزاده با اشاره به اینکه با حدود 480 هزار رکورد علمی سال، بزرگترین کشور تولید کننده علم دنیاست گفت: کشورهایی که در منابع آموزشی سهم محدودی دارند در درجه بندی تولید علم دنیا قرار ندارند.

وی تضمین دسترسی همه به آموزش، کیفیت آموزشی و تربیت شهروند جهانی را اه اصلی برنامه های آموزشی هر کشوری دانست و افزود: یک سوم ا. یک کارشناس آموزشی گفت :تکنولوژی های جدید آموزشی به یادگیری بهتر دانش آموزان و عینی مطالب درسی های ویژه در دوران ابت کمک می کند. واحد سلامت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه یک با همکاری مدیریت محله انقلاب جهت ارتقاء سطح سلامت و آگاهی اعضاء کانون پیشگیری از چاقی کلاس آموزشی پیشگیری از چاقی و اضافه وزن با رژیم غذایی و الگوی غذایی سالم را در روز مورخ 17/10/92 از ساعت 8 الی 10 در خانه سلامت انقلاب برگزار نمودند.لازم به ذکر است در این کلاس آموزشی در خصوص عدم استفاده از روغ. واحد سلامت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه یک با همکاری مدیریت محله انقلاب جهت ارتقاء سطح سلامت و آگاهی اعضاء کانون پیشگیری از چاقی کلاس آموزشی پیشگیری از چاقی و اضافه وزن با رژیم غذایی و الگوی غذایی سالم را در روز شنبه مورخ 14/10/92 از ساعت 9 الی 10در خانه سلامت انقلاب برگزار نمودند.لازم به ذکر است در این کلاس آموزشی در خصوص عدم استفاده از. اولین جلسه عمومی باشگاه غارنوردی و دره نوردی کاوشگران روز یکشنبه 4 آبان 1393 در محل دفتر باشگاه از ساعت 19 الی 21 برگزار می گردد. دستورکار جلسه: 1- گزارش فعالیت های اجرا شده طی مهرماه 2- ارائه مبحث آموزشی درخصوص تغذیه در غارنوردی و دره نوردی توسط جناب اقای روشندل (توضیح : از این پس جلسات هفتگی و آموزشی هر دوهفته یکبار در روزهای یکشنبه از سا. پست امروز طبق روال شنبه های هر هفته که اختصاص به ارایه دانشنامه یکی از شاخه های رشته علوم تربیتی دارد: دانشنامه جامع تکنولوژی آموزشی مرجعی مهم و موثر برای تحقیقات این حوزه است و دانشجویان، اساتید و محققان می توانند با استناد به آن در تحقیقات خود بهره ببرند. http://s1.picofile.com/file/8286767068/p o_2016_12_24_07_51_53.jpg کتاب: دانشنامه جامع تکنولوژی آموزشی
جلسه گروه های آموزشی شهرستان در مورخه 20 /9 /93 راس ساعت 8 صبح در محل دبیرستان شاهد ی فرهنگی برگزار شد. اهم برنامه ها به شرح زیر است: 1 - گزارش عملکرد گروه ریاضی و رایانه شهرستان در سال گذشته 2 - تشریح برنامه عملیاتی گروه ریاضی و رایانه شهرستان در سال تحصیلی جاری 3 - تشکیل کارگاه تصحیح اوراق 4 - تشکیل کارگاه بررسی روند ارتباط طولی و عرضی فصل ه. چگونه فرآیند آموزش را طراحی کنیم؟ طراحی آموزشی، پیش بینی و تنظیم رویدادهای آموزشی بر اساس اه ، محتوا و امکانات موجود با توجه به ویژگیها و ساخت شناختی دانش آموزان است. طراحی آموزشی، خواه مربوط به یک دروه کامل یا به یک جلسه ی آموزشی باشد، از اهمیت خاصی برخوردار است. توجه و دقت در تنظیم آن می تواند موجب کارایی و اثر بخشی تدریس شود.

 ترجمه مقاله روش های جدید در طراحی آموزشی و تکنولوژی

ترجمه مقاله روش های جدید در طراحی آموزشی و تکنولوژی
دسته :
علوم تربیتی
فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 6

قیمت : 4500 تومان
[توضیحات بیشتر ]

ترجمه مقاله روش های جدید در طراحی آموزشی و تکنولوژی

سیستم اساسی آموزش ب ایه ترکیبی از نظام های آموزشی انگلستان، فرانسه و قالب ریزی شده و شاید مدل آموزش بیشترین تأثیر را داشته است. نظام آموزشی زاپن به طور کلی از مقاطع آموزشی مختلف به شرح ذیل متشکل میگردد: . مراکز پیش دبستانی . مدارس ابت (شوگاکو) . مدارس مقدماتی متوسطه (چوگاکو) . مدارس تکمیلی متوسطه (کوکو ؛ کوتایگاکو) . مراکز ی قوانین آموزشی سال 1962نقطه عطفی در روند رشد ساختار حقوقی آموزش در اتریش میباشد. با اعمال اصلاحاتی در قانون اساسی ( اصلاح قانون آموزش مصوب سال 1962) تقسیم وظایف میان ت و ای ها در بخش آموزش و ساختار اداره امور آموزشی صورت گرفت. بر اساس این اصلاح قانونی یک سری قوانین آموزشی به تصویب رسید که از آن جمله میتوان به قانون آموزش پایه (schpfg)، قانون . دوره آموزشی کار با جی پی اس در روزهای 5 و 8 اردیبهشت به صورت تئوری در محل شرکت سایپا و 10 اردیبهشت بصورت عملی در عظیمیه کرج با حضور 12 نفر از همنوردان با مربیگری آقایان حمیدرضا شفقی و سید مقداد عموزاده برگزار شد. دراین دوره سرفصل های آموزشی شامل تاریخچه، تئوری، نحوه عملکرد دستگاه و خطاها و قابلیت های دستگاه، طول و عرض جغرافیایی و utm، آموزش سخت افزار و نرم افزار دستگاه، مختصات دهی، تهیه track و route، بازگشت از مسیر و اموزش طراحی مسیر با استفاده از نقشه های توپوگرافی آموزش داده شد. تمامی همکارانی که در جشنواره مذکور شرکت خواهند فرمود آثار خود را به آدرس اداره آموزش و پرورش شهرستان مهاباد - گروهها و تکنولوژی آموزشی ارسال فرمایند این آثار شامل تمامی نرم افزارهای آموزشی که توسط همکار تهیه شده ودر کلاس میتواند مورد استفاده قرار گیرد میباشد. تکنولوژی یادگیری در سیزدهمین شمارۀ شوق تغییر سیزدهمین شمارۀ دوماهنامۀ بین المللی اطلاع رسانی، پژوهشی، آموزشی و تحلیلی « شوق تغییر» با موضوع محوری «تکنولوژی یادگیری و آموزشی در مدرسه» و ویژۀ ماه های مهر و آبان ۱۳۹۳ منتشر شد. اطلاعات تکمیلی دربارۀ این شماره از شوق تغییر را در ادامۀ مطلب می خوانید. دوره های آموزشی به شرح زیر میباشد : 1.دورهای آموزشی حسابداری بازار کار 2.دوره های آموزشی نرم افزار 3.دوره های آموزشی دروس تخصصی حسابداری 4.دوره های آموزش خصوصی 5.دوره آموزشی حسابداری مقدماتی ساخت و ساز و تکنولوژی از ابتدا زوج مکمل یکدیگر بوده اند، تکنولوژی در بسیاری از برهه های زمانی به کمک ساخت وساز آمده است، در این مطلب به بررسی ۵ تکنولوژی برتر و موثر در ساخت و ساز می پردازیم. کلیک-کنفرانس pcbc، کنفرانسی در زمینه تکنولوژی و ساخت و ساز است که هر ساله در […] نوشته ۵ تکنولوژی موثر در ساخت و ساز اولین بار در کلیک رسانه دانش . همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان بوئین زهرا در ترم تابستان آغاز شد. این ترم آموزشی در مراکز بوئین زهرا، خوزنین، روستاهای آراسنج، خان آباد، طزرک و شال به صورت دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته در رشته های گلیم بافی، فرش بافی، قلاب بافی، چرم دوزی، معرق چوب وخوشنویسی را برگزار می . برگرفته از وبلاگ محمد علی رستمی نژآد عضو هییت علمی بیرجند به اطلاع تمام دوستان و علاقمندان به نظام تعلیم و تربیت کشور عزیزمان و تکنولوژی آموزشی به عنوان تضمین کننده کیفیت نظام آموزشی می رسانم. مطلع شدم به عنوان یک تصمیم در فرهنگیان، درس سه واحدی مقدمات تکنولوژی آموزشی از سرفصل دروس تربیت معلم( فرهنگیان) حذف شده است و بجای آن سه درس. مصاحبۀ رشد آموزش قرآن با آقای موسی عمرانی مسئول دبیرخانه راهبری دینی و قرآن کشور س : ضرورتِ تشکیل دبیرخانه فلسفۀ شکل گیری دبیرخانه به ضرورت شکل گیری گروههای آموزشی بر می گردد . از آنجا که گروههای آموزشی حلقۀ واسط و پُل ارتباطی حوزۀ برنامه ریزی درسی و آموزشی با دبیران در فضای آموزش است ، شایسته است بیشتر از این مورد شناسایی قرار بگی. برگزاری کلاسهای آموزشی کامپیوتر ویژه همه دانشجویان مرکز علمی کاربردی شفیعه در تمامی رشته ها از شهریورماه ماه 93 با تخفیف ویژه دوره p oshop (با مدرک فنی و حرفه ای) کارگاه های آموزشی چندروزه مهارتهای icdl با عنوان : windows microsoft office word microsoft office excel microsoft office power point internet نصب ویندوز همراه با آموزش ایمیج و ریکاوری نصب نرم افزارهای کاربردی تمامی ر. تکنولوژی آموزش تکنولوژی آموزش لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 5 تکنولوژی آموزشی - تعریف لغوی و اصطلاحی تکنولوژی آموزشی - تعریف مورد توافق همگان در تکنولوژی آموزشی( جیمز براون و همکاران) - پیشگامان تکنولوژی آموزشی 1. مرحله ابزار و وسایل 1900 تولید پروژکتورها(سخت افزار) 2.مرحله مواد آموزشی برداری ه. موفقیت آمیز بودن استفاده از تکنولوژی خط دروازه برای کمک به داوران جهت تشخیص عبور توپ از خط دوازه ها در سایر لیگ های اروپایی، اکنون لالی اسپانیا نیز در شه استفاده از این تکنولوژی در فصل آینده و حتی تکنولوژی کمک داور تصویری در فصول بعد است. تحقیق درباره تکنولوژی آموزش اختصاصی از فایل هلپ تکنولوژی آموزشی و رسانه ها با و پر سرعت .
تکنولوژی آموزشی و رسانه ها
تکنولوژی آموزشی و رسانه ها تکنولوژی آموزشی و رسانه هافرمت فایل: وردتعداد صفحات: 39    مقدمههر جا سخن از ترجمه و تبدیل علوم محض و یافته های علوم نظری به علوم کاربردی و تجویزی به میان آید، در حقیقت از تکنولوژی بحث شده است. تکنولوژی گرچه جدید است ولی کاربرد این مفهوم شاید همزاد تاریخ بشری باشد. بشر از ابت ترین مراحل زندگی خود هر گاه به پدیده ای راه می یافت، یا رابطه بین دو یا چند عامل را شناسایی می کرد، برای حل مشکلات مختلف زندگی خود از این دانش استفاده می کرد.به تبدیل دانش از مرحله پدیده ها، یا تبدیل کشف روابط موجود میان پدیده ها، به دستورالعملها یا دانش کاربردی، تکنولوژی گفته می شود.
چکیده امروزه نتایج حاصل از بررسی موضوعات مشخص علوم نظری به صورت «مفاهیم، قوانین و نظریه های گونا »است اج، جمع آوری و طبقه بندی می شود. هدف از این کار، دستی به یک شناخت دقیق و جامع از موضوعات است. این شناخت به صورت خام و به خودی خود، اغلب برای حل مسائل روزمره بشری قابل استفاده نیست و لازم است موارد کاربردی آن نیز مورد تحقیق قرار گیرد تا پس از حصول نتایج مثبت، عملا در خدمت بشر قرار گیرد.در بررسی حاضر سعی بر این است که در رابطه با تکنولوژی آموزشی و ربط آن به رسانه ها بحث شده . معلم مسئول است که با اتخاذ تد ر آموزشی و مدیریت نقش خود را ایفا می کند. در ادامه برای بهبود وضعیت تولید و ارائه خدمات، در مراکز آموزشی وابسته به مراکز صنعتی و تولیدی و خدماتی نیز بررسیهایی انجام شد.
با
تکنولوژی آموزشی و رسانه ها
با سلام ودرود خدمت دوستان ودانشجویان گروه تکنولوژی آموزشی آزاد کرمانشاه با احترام،بدینوسیله به اطلاع دوستان ودانشجویان عزیز می رساند با توجه به اینکه این وبلاک از سال1391 فعالیت حود را با هدف اطلاع رسانی و تبادل نطر وارتقا’سطح علمی دانشجویان محترم وعلاقه مندان رشته تکنولوژی آموزشی ایجاد گردیده است وتا کنون با راهنمایی های ارزشم. به نام خدا اعلام رتبه بندی سرگروه های آموزشی آموزش و پرورش استان لرستان ضمن عرض سلام و ادب . با توجه به تعیین شرح وظایف سرگروه های آموزشی شهرستان ها و مناطق در سال تحصیلی 93 – 1392 و اعلام رتبه بندی سرگروه های شهرستان ها و مکناطق استان ، سرگروه شهرستان پلدختر به عنوان سرگروه اول استان معرفی شد . بدون شک این رتبه با زحمات شبانه روزی سرگر. بنا بر قوانین اصلاحی آموزشی، درحومه تعدادی از مراکز بزرگ شهری نیز پروژه ها و فعالیت های پیش دبستانی درجهت افزایش فرصت های اجتماعی و ارتقاء رشد زبانی ک ن اجرا می گردد. با اینحال در نواحی فوق نسبت به سایر نقاط کشور تعداد کمتری از ک ن به طور منظم در فعالیت های پیش دبستانی حضور می یابند. بنا بر قوانین اصلاحی آموزشی کشور از پائیز 1999، ت سو. به : کلیه آموزشگاه ها/مجتمع های آموزشی وپرورشی موضوع: مسابقه ی مشاعره ویژه ی همکاران « باعرض سلام ،تحیّت و خداقوت » دراجرای برنامه ی سالانه ی کارشناسی تکنولوژی وگروه های آموزشی متوسطه، به اطلاع می رساند .گروه های آموزشی ادبیات متوسطه ی دوره ی اول ودوم در نظر دارند در اردیبهشت ماه سال جاری مسابقه ی مشاعره ی فرهنگیان مرحله ی شهرستان . هوالرزاق در ادامه معرفی های آموزشی اقتصاد مالی، تعدادی بسیار خوب دیگر در سایت مکتب خونه ارایه شده که البته به زبان انگلیسی هست، ولی زیرنویس های آن موجود می باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید. این ها توسط فردی به نام سلمان خان ارایه شده است. ایشان یک معلم در می باشند که بنیان گذار یک نهاد عام المنفعه آموزشی به نام "خان آکادمی" می . در روز دوشنبه 30/1/95 کارگاه آموزشی درس ریاضی تشکیل شد در این جلسه موارد ذیل مورد بررسی قرار گرفت: - شرح وبررسی شیوه نامه طراحی سوال - تشکر از همکاران به خاطر همکاری با سرگروه در سال تحصیلی - هم شی در مورد طراحی سوالات نوبت دوم -بررسی عملکرد دبیران مقایسه میانگین نمرات نوبت اول وتجزیه وتحلیل آنها
کارگاه آموزشی در خصوص بیماری ایدز برگزار شد؛این کارگاه آموزشی در دبیرستان شبانه روزی حدیث،هنرستان دخترانه ایران و هنرستان خلیج فارس در دو مرحله پیش آزمون و پس آزمون با حضور آقایان کارشناس بهداشت مدارس و هداوند کارشناس پیشگیری از بیماریها برگزار شد؛ در این کارگاه ها آموزشهایی در خصوص خود مراقبتی در خصوص پیشگیری از بیماری اچ آی وی (ایدز) داده شد و پوسترهای خود مراقبتی نیز در مدارس شهرستان توزیع گردید. مقدمه:

به طور کلی ابزارهای تولید و مدیریت آموزش الکترونیکی شامل: ابزارهای تألیف دوره، ابزارهای ویژه، ابزارهای آموزش تحت وب، ابزارهای کلاس مجازی و ابزارهای سیستم مدیریت آموزشی و مدیریت اطلاعات می باشند. در ادامه به جز ابزارهای مدیریت آموزشی سایر ابزارها معرفی خواهند شد. تهیه کننده : سعید گرم فرهنگیان فصل اول : طراحی آموزشی در ابتدا پاسخ به سوال تکنولوژی آموزشی چیست ؟ تکنولوژی آموزشی را می توان به ی آموزشی تشبیه نمود که از طریق آن یک تکنولوژیست آموزشی با استفاده از تکنیک هایی که می داند ، یک طرح ارائه می کند که ضمن تسهیل آن ، یادگیری سریع تر ، موثر تر و پایدار تری را به همراه داشته باشد و در پایان معلم. با سلام ودرود خدمت دوستان ودانشجویان گروه تکنولوژی آموزشی آزاد کرمانشاه با احترام،بدینوسیله به اطلاع دوستان ودانشجویان عزیز می رساند با توجه به اینکه این وبلاک از سال1391 فعالیت حود را با هدف اطلاع رسانی و تبادل نطر وارتقا’سطح علمی دانشجویان محترم وعلاقه مندان رشته تکنولوژی آموزشی ایجاد گردیده است وتا کنون با راهنمایی های ارزشم. تکنولوژی و آموزش و پرورش تکنولوژی آموزشی : واژه ی تکنولوژی از کلمه ی تکنولوژیا(technologia) در یونان به معنی انجام دادن سیستماتیک یک هنر یا حرفه گرفته شده است. تکنولوژی آموزشی واژه ی تکنولوژی از کلمه ی تکنولوژیا(technologia) در یونان به معنی انجام دادن سیستماتیک یک هنر یا حرفه گرفته شده است. technoتلفیقی از معنای یک هنر و یک فن مشتمل بر دانش مربوط. با سلام . کار گاه آموزشی و نشست تخصصی سرگروههای فیزیک استان گلستان در روز 13/7/95 از ساعت 9 تا 12 در مکان اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی استان گلستان تشکیل می شود . از سر گروههای محترم در خواست می شود در این کار گاه شرکت نمایند . نامه اداری این گرد همایی به اداره شهرستانها ارسال شده است . باتشکر