تیراندازی به اتوبوس مسافربری در سیستان و بلوچستان عاملان تیراندازی دستگیر شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد تیراندازی به اتوبوس مسافربری در سیستان و بلوچستان عاملان تیراندازی دستگیر شدند : فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: عاملان درگیری مسلحانه و تیراندازی در یکی از روستاهای توابع شهر کرمانشاه، توسط ان انتظامی دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی شدند. جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر خبر داد. فرمانده انتظامی کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در یکی از روستاهای توابع کرمانشاه خبر داد.             بندرماهشهر-ایرنا-یک مقام آگاه گفت: 9 نفر از عاملان تیراندازی های شبانه در بندرماهشهر و بندر در روزهای اخیر دستگیر شدند. وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تأیید خبر دستگیری 9 نفر از عاملان تیراندازی های شبانه در این شهرستان افزود: به دنبال تأکید و دستورات مقامات اجرایی و قضایی شهرستان و جدیت نیروی انتظامی عوامل تیراندازی های چند روز گذشته بندر ماهشهر و بندر دستگیر شدند.
وی افزود: طی این جریان 9 نفر از عاملان تیراندازی که موجب رعب و وحشت مردم شده و اقدام به تیراندازی های مکرر در سطح شهر می د دستگیر و سلاح هایشان کشف و ضبط شدند.
این مسئول ادامه داد: در این اقدام مردم پسند عوامل متخلف و عاملان نگرانی های مردم، در حین ارتکاب جرم توسط مأمورین انتظامی دستگیر شدند.
وی با اشاره به شناسایی این عاملان خاطرنشان کرد: تعدادی از این متخلفین طی تعقیب و گریز به همراه سلاح و فشنگ هایشان دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.
طبق آ ین آمار شورای تأمین استان خوزستان، شهرستان بندرماهشهر در بررسی های انجام شده در رابطه با میزان تیراندازی در رتبه نهم قرار دارد.
تکرار این پدیده در یکی دوماه اخیر تبدیل به یکی از نگرانی ها و دغدغه های مردم این شهرستان شده و موجب افزایش مطالبه عمومی برای برخورد جدی با عاملان این تیراندازی ها شده است.
بندرماهشهر نیز در خطبه های هفته گذشته در مصلای این شهر با بیان اینکه تا به حال برخوردها با تیراندازی های شبانه رضایت بخش نبوده، گفت: مسؤولان نباید در برخورد با عاملان تیراندازی شبانه سهل انگاری کنند چرا که این موضوع با مهم ترین مسئله جامعه یعنی امنیت مردم در ارتباط بوده و بسیار نگران کننده است.
وی تیراندازی های شبانه در برخی از شهرستان های خوزستان از جمله ماهشهر را برنامه ریزی شده دانست و گفت: انتظار می رود مسؤولان مربوطه این عاملان را که عده ای معاند و مزدور بوده و توسط افرادی تأمین مالی می شوند را شناسایی، دستگیر و به مردم معرفی کنند. ۳ نفر از عاملان تیر اندازی شهر دلند شناسایی و دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از دستگیری عاملان تیراندازی شب گذشته شهرستان ایوان خبر داد. عاملان نزاع مسلحانه و تیراندازی در خیابان خیام که منجر به زخمی شدن یکی از شهروندان شده بود، دستگیر شدند. فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری ۳ عامل تیراندازی که ۳ نفر را در شهر دلند شهرستان رامیان مجروح کرده بودند، خبر داد. جانشین رئیس پلیس راه راهور جزئیات حریق اتوبوس بنز در سیستان و بلوچستان را اعلام کرد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا جزئیات حریق اتوبوس بنز در سیستان و بلوچستان را اعلام کرد. جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا جزئیات حریق اتوبوس بنز در سیستان و بلوچستان را اعلام کرد. فرمانده انتظامی محمودآباد گفت: دو متهم حادثه تیراندازی خونین در محمودآباد دستگیر شدند. ایرنا نوشت: معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر تیراندازی ناشی از درگیری 2 طایفه در بخش بزمان این شهرستان سه نفر کشته شدند. معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر تیراندازی ناشی از درگیری 2 طایفه در بخش بزمان این شهرستان سه نفر کشته شدند. زاهدان - دقایقی قبل بر اثر تیراندازی اشرار مسلح به سمت خودروی گشت نیروی انتظامی در شهر قصرقند دو نفر از نیروهای انتظامی سیستان و بلوچستان زخمی شدند. معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر تیراندازی ناشی از درگیری 2 طایفه در بخش بزمان این شهرستان سه نفر کشته شدند. عوامل دو تیراندازی روز شنبه ۱۰ تیر امسال در شهرستان بهشهر دستگیر شدند. فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عاملان تیراندازی در شهر جدید پرند خبر داد. د ی تیراندازی مهاجمان مسلح در سیستان و بلوچستان به سمت گشت انتظامی 2 سرباز ناجا زخمی شدند. رکنا: مدیرکل آموزش وپرورش استان سیستان و بلوچستان علت قتل یکی از معلمان این استان را توضیح داد. زاهدان - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: شنبه شب بر اثر تیراندازی افراد مسلح ناشناس در نیکشهر یک معلم به قتل رسید. فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری 39 نفر از عاملان تیراندازی و کشف 16 قبضه سلاح در 48 ساعت گذشته در خوزستان خبر داد.
عاملان حادثه تلخی که در شب فینال لیگ قهرمانان اروپا در تورین رقم خورد، دستگیر شدند. فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری ۳۹ نفر از عاملان تیراندازی و کشف ۱۶ قبضه سلاح در سطح خوزستان خبر داد. جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر خبر داد. عاملان قتل دو مرد و یک زن در شهرستان ماهشهر دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف د. معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر واقع در جنوب استان گفت: با تلاش اعضای شورای تامین، سربازان گمنام زمان ( ع)، پرسنل انتظامی و همراهی دستگاه قضایی سه نفر از عوامل تیراندازی… ایلنا نوشت: رییس پلیس راه کشور از کشته و زخمی شدن ۱۷ نفر در سانحه تصادف یک دستگاه اتوبوس ولوو با یک کامیون در استان سیستان و بلوچستان خبر داد. رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: حجت الله پودینه تیرانداز استان هم اینک در رقابت های انتخ تیم ملی دانشجویان کشور بسر می برد. مدیرکل آموزش وپرورش استان سیستان و بلوچستان علت قتل یکی از معلمان این استان را توضیح داد. فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عاملان نزاع و تیراندازی در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه در کمتر از سه ساعت خبر داد. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:خبر و تیراندازی در بلوار بهداشت زاهدان و کشته شدن چهار نفر که در شبکه های اجتماعی در حال گردش است، کذب است. فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عامل تیراندازی به سمت 2 زن در بازار ایرانشهر در کمتر از یک ساعت دستگیر و عامل قتل کارمند فرمانداری شهرستان سرباز نیز شناسایی شد. فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۱۰۷ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح های غیرمجاز در چهار روز گذشته در سطح استان خبر داد. عاملان حادثه تلخی که در شب فینال لیگ قهرمانان اروپا در تورین رقم خورد، دستگیر شدند. رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: تیراندازان دختر استان در بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر کشور با ب مقام برتر در تفنگ بادی و تپانچه خوش درخشیدند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری عاملان انتشار شایعه «گروگانگیری در بازار موبایل ایران» و همچنین «بمب گذاری در 2 نقطه از شهر تهران» خبر داد. ادامه: عاملان شایعه گروگانگیری در بازار موبایل دستگیر شدند فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: عوامل درگیری طایفه ای و تیراندازی امروز روستای جهانگیرآباد دستگیر شدند. پلیس محلی سان فرانسیسکو از وقوع تیراندازی در یک اتوبوس در این ای و اصابت گلوله به چند تن از سرنشینان خبر داد.
مسابقات تیراندازی توانجویان استان اسان رضوی باشرکت ٧تیم اقایان وخانمها در دورشته تفنگ وتپانچه درمجموعه تیراندازی ارژن نیشابور برگزار گردید. دراین مسابقات که باهمکاری هیات تیراندازی شهرستان نیشابور و مجموعه تیراندازی ارژن برگزار شد، ٢٧تیرانداز از ای نیشابور، کاشمر، بردسکن و چناران شرکت د. در این مسابقات تیم تفنگ نیشابور الف برسکوی قهرمانی نشست، و تیم تفنگ چناران و نیشابور ب به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در تپانچه بادی نیز خانم صدیقه بیگم حسینی ازنیشابور اول، آقای رحمان داوری از چناران دوم و آقای خاکشور از بردسکن سوم شدند. در انتها به تیم های برتر کاپ و نفرات برتر حکم قهرمانی اهدا گردید. تیراندازی ان به سمت اتوبوس درمسیر بزمان یکی از مسافران کشته شد. تیراندازی شهر صفی آباد تعدادی مظنون(5 تن) در رابطه با تیراندازی شبانه به عزادارن حسینی در شهر صفی آباد دزفول دستگیر شدند. این افراد که حادثه مرگبار شامگاه را رقم زدند، هم اکنون تحت بازجویی هستند. مظنونان دستگیر شده اند اما تحقیقات با قوت در حال پیگیری است تا عاملان اصلی شناسایی شوند. گفتنی است، حوالی ساعت 22 و 30 دقیقه شب چند نفر سوار . میزان نوشت: معاون عملیات سازمان امدادو نجات هلال احمر از گاز گرفتگی ۱۷ مسافر اتوبوس مسافربری در استان لرستان خبر داد. عاملان حریق و انفجار واحد مس ی امروز مشهد پس از طی مراحل تحقیقاتی دستگیر شدند. اعضای یک باند حرفه ای که تعداد 15 دستگاه اتوبوس مسافربری و سه دستگاه سواری را سند نمره کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند. بر اثر برخورد اتوبوس مسافربری و تریلر در دو راهی آشتیان راننده اتوبوس کشته و 11 نفر مجروح شدند. نخستین اتوبوس حاوی سامانه سرمایشی از نوع کولر آبی سیستان و بلوچستان با حضور شماری از مسئولان استانی در زاهدان رونمایی شد. روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق از شهادت یکی از رزمندگان تیپ 110 سلمان فارسی در درگیری با اشرار مسلح در منطقه کورین زاهدان خبر داده و اعلام کرد دو نفر از عاملان دستگیر شدند. مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان ۱۱ آذرماه به مناسبت روز دانشجو، میزبان رئیس جمهور خواهد بود. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: خبر و تیراندازی در "بلوار بهداشت" زاهدان و کشته شدن ۴ نفر که در شبکه های اجتماعی در حال گردش است، کذب است.