تیراندازی به اتوبوس مسافربری در سیستان و بلوچستان عاملان تیراندازی دستگیر شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد تیراندازی به اتوبوس مسافربری در سیستان و بلوچستان عاملان تیراندازی دستگیر شدند : قاسمی گفت:با تلاش و هماهنگی بین نیروهای انتظامی با مقامات قضایی، اوباش متواری و عاملان تیراندازی چند شب گذشته در اراک، امروز در شهرستان شهریار دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: عاملان درگیری مسلحانه و تیراندازی در یکی از روستاهای توابع شهر کرمانشاه، توسط ان انتظامی دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی شدند. جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری عاملان تیراندازی در ماهشهر خبر داد. با سرعت عمل ان نیروی انتظامی اهواز عاملان تیراندازی به سمت ترانس برق در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. رکنا: عاملان تیراندازی چند شب گذشته در اراک، دیروز در شهرستان شهریار دستگیر شدند. فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عوامل تیراندازی در یک مراسم عروسی در دشتستان که منجر به زخمی شدن چند نفر شده بود، شناسایی و دستگیر شدند.             بندرماهشهر-ایرنا-یک مقام آگاه گفت: 9 نفر از عاملان تیراندازی های شبانه در بندرماهشهر و بندر در روزهای اخیر دستگیر شدند. وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تأیید خبر دستگیری 9 نفر از عاملان تیراندازی های شبانه در این شهرستان افزود: به دنبال تأکید و دستورات مقامات اجرایی و قضایی شهرستان و جدیت نیروی انتظامی عوامل تیراندازی های چند روز گذشته بندر ماهشهر و بندر دستگیر شدند.
وی افزود: طی این جریان 9 نفر از عاملان تیراندازی که موجب رعب و وحشت مردم شده و اقدام به تیراندازی های مکرر در سطح شهر می د دستگیر و سلاح هایشان کشف و ضبط شدند.
این مسئول ادامه داد: در این اقدام مردم پسند عوامل متخلف و عاملان نگرانی های مردم، در حین ارتکاب جرم توسط مأمورین انتظامی دستگیر شدند.
وی با اشاره به شناسایی این عاملان خاطرنشان کرد: تعدادی از این متخلفین طی تعقیب و گریز به همراه سلاح و فشنگ هایشان دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.
طبق آ ین آمار شورای تأمین استان خوزستان، شهرستان بندرماهشهر در بررسی های انجام شده در رابطه با میزان تیراندازی در رتبه نهم قرار دارد.
تکرار این پدیده در یکی دوماه اخیر تبدیل به یکی از نگرانی ها و دغدغه های مردم این شهرستان شده و موجب افزایش مطالبه عمومی برای برخورد جدی با عاملان این تیراندازی ها شده است.
بندرماهشهر نیز در خطبه های هفته گذشته در مصلای این شهر با بیان اینکه تا به حال برخوردها با تیراندازی های شبانه رضایت بخش نبوده، گفت: مسؤولان نباید در برخورد با عاملان تیراندازی شبانه سهل انگاری کنند چرا که این موضوع با مهم ترین مسئله جامعه یعنی امنیت مردم در ارتباط بوده و بسیار نگران کننده است.
وی تیراندازی های شبانه در برخی از شهرستان های خوزستان از جمله ماهشهر را برنامه ریزی شده دانست و گفت: انتظار می رود مسؤولان مربوطه این عاملان را که عده ای معاند و مزدور بوده و توسط افرادی تأمین مالی می شوند را شناسایی، دستگیر و به مردم معرفی کنند. ۳ نفر از عاملان تیر اندازی شهر دلند شناسایی و دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از دستگیری عاملان تیراندازی شب گذشته شهرستان ایوان خبر داد. مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان گفت:در تیراندازی نیرو های سومالی به ماهیگیران کنارکی در آب های آزاد یک ناخدا کشته، یک ملوان زخمی و ۱۶ نفر دستگیر شدند. فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری ۳ عامل تیراندازی که ۳ نفر را در شهر دلند شهرستان رامیان مجروح کرده بودند، خبر داد. جانشین رئیس پلیس راه راهور جزئیات حریق اتوبوس بنز در سیستان و بلوچستان را اعلام کرد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا جزئیات حریق اتوبوس بنز در سیستان و بلوچستان را اعلام کرد. فرمانده انتظامی شهرستان ایذه گفت: عاملان دو فقره تیراندازی در سطح این شهرستان در هفته اخیر شناسایی و بازداشت شدند. یک دستگاه اتوبوس بین شهری اسکانیا که در جنوب سیستان و بلوچستان دچار حریق شده بود توسط آتش نشانی نیکشهر خاموش شد. رییس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: برای اولین بار در استان 580 دستگاه اتوبوس به سامانه سپهتن در استان تجهیز شدند. فرمانده انتظامی استان گفت: شرور مسلح و عامل تیراندازی به سمت مردم در درگیری با تکاوران پلیس به هلاکت رسید و ۳ همدست وی نیز دستگیر شدند. رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: تیم بانوان این استان در رقابت های تیراندازی دانشجوبان کشور عنوان قهرمانی را ب کرد. معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر تیراندازی ناشی از درگیری 2 طایفه در بخش بزمان این شهرستان سه نفر کشته شدند. زاهدان - دقایقی قبل بر اثر تیراندازی اشرار مسلح به سمت خودروی گشت نیروی انتظامی در شهر قصرقند دو نفر از نیروهای انتظامی سیستان و بلوچستان زخمی شدند. فردی مسلح با تیراندازی وارد مجلس شده و با هدف قرار دادن تعدادی از نیروهای حفاظت مجلس به تیراندازی خود ادامه می داد که ظاهراً سه نفر زخمی شدند. مهر نوشت: فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی و قتل ۲ مرد در یکی از مناطق روستایی و جنگلی شهرستان بابل در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد. فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۱۰۷ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح های غیرمجاز در چهار روز گذشته در سطح استان خبر داد. ۱۰۷ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح های غیرمجاز در 4 روز گذشته در سطح استان خوزستان در دام قانون افتادند. فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عاملان تیراندازی در شهر جدید پرند خبر داد. د ی تیراندازی مهاجمان مسلح در سیستان و بلوچستان به سمت گشت انتظامی 2 سرباز ناجا زخمی شدند. فرمانده انتظامی نوشهر گفت:عاملان شلیگ گلوله شب گذشته در منطقه بهجت آباد نوشهر شناسایی شدند. در عملیات ضربتی و غافلگیرانه ای که یگانهای عملیاتی استان سیستان و بلوچستان به نتیجه رساندند، ۴ تن و ۲۵۸ کیلوگرم موادمخدر کشف و ۴ قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار دستگیر شدند. زاهدان - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: شنبه شب بر اثر تیراندازی افراد مسلح ناشناس در نیکشهر یک معلم به قتل رسید.
عاملان حادثه تلخی که در شب فینال لیگ قهرمانان اروپا در تورین رقم خورد، دستگیر شدند. همشهری آنلاین: جانشین مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی عاملان معاند نظام در انتقال محموله مواد منفجره از مرزهای جنوبی این استان خبر داد. رکنا: فرمانده انتظامی کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در یکی از روستاهای توابع کرمانشاه خبر داد. عاملان قتل دو مرد و یک زن در شهرستان ماهشهر دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف د. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شهادت نیروی انتظامی که با تغییر هویت در ارتفاعات جنوب استان زندگی می د، در عملیات غافلگیرانه کاراگاهان پلیس خبر داد. دستگیری1 دستگیری عاملان شهادت پلیس در سیستان و بلوچستان به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، حسین رحیمی گفت: در تاریخ بیست و چهارم آبان ماه سال نود و پنج، ان پاسگاه انتظامی «آشار» شهرستان مهرستان پس از شناسایی یک باند مسلح با آن ها درگیر می شوند که دراین عملیات پس از کشف ۵۸۹ کیلو استوار دوم صادق ی زاده توسط قاچاقچیان به شهادت می رسد.   

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ایلنا نوشت: رییس پلیس راه کشور از کشته و زخمی شدن ۱۷ نفر در سانحه تصادف یک دستگاه اتوبوس ولوو با یک کامیون در استان سیستان و بلوچستان خبر داد. معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر واقع در جنوب استان گفت: با تلاش اعضای شورای تامین، سربازان گمنام زمان ( ع)، پرسنل انتظامی و همراهی دستگاه قضایی سه نفر از عوامل تیراندازی… رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: حجت الله پودینه تیرانداز استان هم اینک در رقابت های انتخ تیم ملی دانشجویان کشور بسر می برد. رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: مهدی جعفری پویا تیرانداز این استان در رقابت های سلاح بادی کشورعنوان قهرمانی را از آن خود کرد. مدیرکل آموزش وپرورش استان سیستان و بلوچستان علت قتل یکی از معلمان این استان را توضیح داد. فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عاملان نزاع و تیراندازی در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه در کمتر از سه ساعت خبر داد. تصادف بین یک دستگاه کامیون کشنده ولوو حامل سوخت گازوئیل و اتوبوس ولوو دراستان سیستان و بلوچستان منجر به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن ١۴ نفر (۱۲ نفر مسافر اتوبوس و ۲ نفر سرنشین کامیون) شد. معاون ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سبزوارگفت: عاملان اصلی سرقت مسلحانه از یکی از شعبه های بانک صادرات در این شهر دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عامل تیراندازی به سمت 2 زن در بازار ایرانشهر در کمتر از یک ساعت دستگیر و عامل قتل کارمند فرمانداری شهرستان سرباز نیز شناسایی شد. فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری عاملان انتشار شایعه «گروگانگیری در بازار موبایل ایران» و همچنین «بمب گذاری در 2 نقطه از شهر تهران» خبر داد. ادامه: عاملان شایعه گروگانگیری در بازار موبایل دستگیر شدند رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: تیراندازان دختر استان در بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر کشور با ب مقام برتر در تفنگ بادی و تپانچه خوش درخشیدند. دستگیریفرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عاملان تیراندازی منجربه قتل، در عملیات ضربتی پلیس ماهشهرخبر داد.به گزارش مشرق، "حیدر عباس زاده" در خصوص جزئیات پرونده قتل گفت: در پی تیراندازی منجربه قتل فردی به هویت (ع_غ) در مورخه ۲۱ اسفند ۹۶ در شهرستان ماهشهر، دستورات ورا ارهای عملیاتی به فرمانده شهرستان ابلاغ شد.
این مقام ارشد پلیس افزود: ان پلیس ماهشهر با استفاده از روش های علمی کشف جرم و تحلیل وقایع مرتبط با قتل، کمتر از ۵ ساعت موفق به شناسایی ودستگیری قاتل درمخفیگاهش شدند.
عباس زاده در ادامه گفت:یک قبضه اسلحه بکار رفته در قتل از محل اختفاء قاتل کشف وضبط شد.

وی درخصوص همدست قاتل که متواری بود عنوان داشت:با تحقیقات فنی بعمل آمده راکب موتور سیکلت شناسایی ودریک عملیات ضربتی درمخفیگاهش دستگیر ویک دستگاه موتورسیکلت که شب حادثه از آن استفاده شده بود از مخفیگاه متهم کشف وضبط شد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه افزود: قاتل در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به قتل، انگیزه خود از قتل را اختلاف قبلی عنوان کرد.منبع: میزان زاهدان - ایرنا - رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: تیم هفت نفره تیراندازی این استان هم اینک در رقابت های قهرمانی کشور بسر می برند. رئیس هیات تیراندازی سیستان و بلوچستان گفت: تیم هفت نفره تیراندازی این استان هم اینک در رقابت های قهرمانی کشور بسر می برند. فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: عوامل درگیری طایفه ای و تیراندازی امروز روستای جهانگیرآباد دستگیر شدند. عاملان حادثه تلخی که در شب فینال لیگ قهرمانان اروپا در تورین رقم خورد، دستگیر شدند.