ت یب دیواره در حین گودبرداری کارگر 20 ساله جان باخت

به نقل از خبرگزاریها در مورد ت یب دیواره در حین گودبرداری کارگر 20 ساله جان باخت :             شوش - ایرنا - حادثه برق گرفتگی چهار کارگر ساختمانی در یکی از روستاهای شهرستان شوش به مرگ یکی از آنان منجر شد. به گزارش خبرنگار ایرنا این حادثه ساعت 11:30 دقیقه ظهر در روستای بیت جوحی بخش شاوور شهرستان شوش رخ داد.
در این حادثه جوانی 20 ساله به نام جمال - د جان باخت و سه کارگر دیگر دچار برق گرفتگی شده و به بیمارستان شوش منتقل شدند.
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش با تائید این حادثه اعلام کرد : سه مصدوم این حادثه به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شده و تحت درمان می باشند.
در این حادثه سه کارگر 18 ، 22 و 25 ساله دیگر بر اثر برق گرفتگی مصدوم شدند.
گفته می شود این کارگران ساختمانی در حال کار با دستگاه می ر بتن بودند که به علت اتصال سیم برق دچار حادثه شدند.
روستای بیت جوحی از توابع بخش شاوور شهرستان شوش در شمال خوزستان واقع است.
6068/7280
خبرنگار :مجتبی پناهی ** انتشار:محمدعلی فریدپناه سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از ریزش دیواره های یک زمین گودبرداری شده بر سر سه کارگر افغان خبر داد. ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از ریزش دیواره های یک زمین گودبرداری شده بر سر سه کارگر افغان خبر داد. رو زگذشته جوانی23 ساله در شهرستان ساوه، هنگام کار و استفاده از دستگاه چکش برقی دچار برق گرفتگی شد و جان باخت . کارگر کارخانه کارتن سازی در اتفاقی هولناک داخل دستگاه پرس کهنه ای افتاد و به طرز فجیعی جان باخت. به گزارش ورزشی پرواز شاهین: از سری مسابقات لیگ دسته دوم کشور و از ساعت 14/15 دقیقه دو تیم کارگر بنه گز و شهرداری کامیاران در ورزشگاه ی بنه گز به مصاف هم رفتند که شهرداری کامیاران توانست با نتیجه 3 به 1 کارگر میهمان را ش ت دهد . سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت:کارگر 45 ساله با سقوط از ساختمان در حال ساخت خیابان ملاصدرا فوت کرد. معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: سقوط در است قیر یک واحد تولیدی در کیلومتر 17 جاده کلات کارگر 40 ساله را به مجروح و راهی بیمارستان کرد. رئیس پلیس راهوار استان همدان گفت: یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد مقارن ظهر امروز مادر و دختر 80 و 48 ساله اش را زیر گرفت که در این حادثه مادر 80 ساله در دم جان باخت و دختر دچار ش تگی پا شد. فرمانده انتظامی نهاوند گفت: مرد 50 ساله از ساختمان در حال ساخت خود به داخل حیاط سقوط کرد و در دم جان باخت. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از گودبرداری غیراصولی در میدان هروی خبر داد و گفت: در این حادثه یک کارگر کشته و یک کارگر دیگر هم مصدوم شد. کارگر شرکت کاله آمل بر اثر سقوط از ارتفاع جان باخت . روز گذشته یک کارگر 17 ساله در تهران، در اثر سقوط در یک چاه 8 متری جان خود را از دست داد بی احتیاطی در حین کار، سقوط کارگر میانسال به عمق چاه ۲۰ متری را رقم زد با حضور نجات گران آتش نشانی کارگر ۵۰ ساله که به شدت از ناحبه کمر آسیب دیده بود از داخل چاه نجات یافت. هوانگ هو یک کارگر ساختمان اهل تایوانی است که در سن دو سالگی پای خود را از دست داد. سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: بر اثر سقوط در چاه 30 متری، مرد 70 ساله جان باخت. فرماده انتظامی شهرسان آمل از شناسایی و دستگیری قاتل کارگر 28 ساله یکی از دامداری های این شهرستان پس از یک ماه کار اطلاعاتی خبر داد. کارگر 50 ساله اراکی در هنگام کار در یک ساختمان نیمه کاره بر اثر سقوط از طبقه سوم، جان خود را از دست داد . پلدختر- فرمانده انتظامی پلدختر گفت: کارگر شهرداری پلدختر هنگام انجام وظیفه زیر چرخ کامیون حمل زباله جان باخت. 1 مهر 1394 حداد- کارگر ٣١ ساله ای هنگام کار در یک شرکت دچار برق گرفتگی شد و جان باخت.
به گزارش شهرآرا، کارگر روز یکشنبه گذشته هنگام کار در یکی از شرکت های تولیدی مشهد دچار برق گرفتگی شد .
شاهدان عینی این صحنه بلافاصله پیکر نیمه جان مرد جوان را به مرکز درمانی انتقال دادند و او تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت. اما تلاش پزشکان برای نجات . کانال روز کارگر در سال 96 کانال روز کارگر در سال 96 کانال روز کارگر در سال 96 کانال روز کارگر در سال 96 کانال روز کارگر در سال 96 ادامه مطلب سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع فوت یک کارگر 25 ساله در حریق یک مغازه ساخت و ساز عروسک در ساعت 16 و هفت دقیقه روز گذشته (دوشنبه/19 تیر) خبر داد. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت:یک کارگر 25 ساله که در حال حفر چاه در خانه قدیمی برای ساخت بنای جدید بود، به داخل چاه سقوط کرد. ریزش ناگهانی دیوار محل گودبرداری در بلوار نخبگان قزوین موجب گرفتار شدن و مصدومیت یک کارگر در زیر آوار شد. پسر دو ساله ای که بر اثر خوراندن داروی اشتباهی به همراه خواهر 10 ساله اش مسموم شده بود پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. کارگر 26 ساله بابلی که به دلیل برق گرفتگی فاقد علائم حیاتی بود، با کمک تکنسین های اورژانس به زندگی بازگشت. محمود کارگر 55 ساله ای که یک عمر با نان کارگری شکم خانواده خود را سیر کرده، این روزها به دلیل جرم نکرده و فقط به خاطر بازیگوشی ک نه پسر 10 ساله اش در زندان به سر می برد. مدیر هماهنگی امور پیوند اعضاء علوم پزشکی مشهد گفت: پنج ساله ای به نام رقیه که پنج شنبه گذشته بر اثر ضربات ناپدری اش دچار مرگ مغزی شده بود، امروز ( دوشنبه ) در بیمارستان جان باخت. راننده نیسان دو دختر ۶ ساله را در ورزقان زیرگرفت و یکی از دختربچه ها در دم جان باخت. رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: مرد کارتن خواب 45 ساله که برای گرم شدن به داخل یخچال وانت نیسان رفته بود، به علت گازگرفتگی جان باخت. درخواست طلاق شهردار سابق شهر «بریلینگتون» انگلیس که در 62 سالگی عاشق کارگر 19 ساله مزرعه ای شده، جنجال بسیاری به پا کرد. گودبرداری غیر اصولی باعث ریزش آوار بر روی کارگر شد. عصر امروز در اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 با عابر پیاده ،کودکی شش ساله جان باخت . کوهنورد بروجردی ۶۰ ساله در دیواره علم کوه گرده المان ها مصدوم شده بود، امروز جان باخت. مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه از مرگ کارگر ٣٨ساله بر اثر سقوط در کانال فاضلاب خبر داد. تاریخ روز کارگر در ایران برای تلگرام
تاریخ روز کارگر در ایران بهترین تاریخ روز کارگر در ایران جدید ترین تاریخ روز کارگر در ایران تاریخ های روز کارگر در ایران ادامه مطلب مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: کارگر ۴۰ ساله ای که زیر جرثقیل سنگین وزن گرفتار شده بود توسط امدادگران اورژانس نجات پیدا کرد.
در یک حادثه تلخ و دردناک، چهار انگشت دست کارگر نوجوانی به طرز دل اشی در میان چرخ گوشت صنعتی قطع شد. ان آتش نشانی با تلاش فراوان دست کارگر 42 ساله از داخل چرخ گوشت صنعتی رهاسازی د. ایرنا نوشت: مدیر هماهنگی امور پیوند اعضاء علوم پزشکی مشهد گفت: پنج ساله ای به نام رقیه که پنج شنبه گذشته بر اثر ضربات ناپدری اش دچار مرگ مغزی شده بود، امروز ( دوشنبه ) در بیمارستان جان باخت. یکی از کارگران کارخانه ذوب آهن در بخش کک سازی این شرکت به دلیل سقوط از ارتفاع جان باخت. روز جهانی کارگر همه ساله در بسیاری از کشورهای جهان با هدف تجلیل از مقام کارگر و گرامیداشت یاد کارگرانی که در دفاع از حقوق کارگران جان خود را از دست داده اند توسط کارگران و تشکل های کارگری با ب ایی و اجرای برنامه های متنوع گرامی داشته می شود. یک پسر 13 ساله یی حین پخش مستقیم ویدیویی از خود در اینستاگرام، با شلیک ناخواسته به خود جان باخت. رئیس انجمن فولاد ایران با بیان اینکه بازی باخت-باخت بین صنعت کشور و بانک ها به راه افتاده است، گفت: در این مسیر معلوم نیست چه روزی به نقطه ای می رسیم که دیگر ی نمی تواند مشکلات آن را حل کند. سابق مردم تهران در مجلس شورای ی گفت: سال گذشته نزدیک به صدهزار کارگر بی کار شده اند، اما خانه کارگر نگران بی کار شدن آقای است. رئیس انجمن فولاد ایران با بیان اینکه بازی باخت-باخت بین صنعت کشور و بانک ها براه افتاده است گفت: در این مسیر معلوم نیست چه روزی به نقطه ای می رسیم که دیگر ی نمی تواند مشکلات آن را حل کند. رئیس فوریتهای پزشکی نهاوند گفت: مرد 45 ساله که در حال کار با سنگ فرز در کارگاه خود بود بر اثر ش تن و اصابت آن به گردنش و بریده شدن شریان اصلی و قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخت. راننده نیسان دو دختر ۶ ساله را در ورزقان زیرگرفت و یکی از دختربچه ها در دم جان باخت. یک اقتصاددان با تشریح وضعیت سیستم بانکی و بیان این تحلیل که بازی باخت- باخت در شبکه بانکی شروع شده است، گفت: بانک ها یکی پس از دیگری به جهت مالی و اقتصادی در حال ورش تگی هستند اما با حمایت بانک مرکزی به روی پا ایستاده اند. زیبا ترین کانال تبریک روز کارگر در تلگرام
کانال تبریک روز کارگر برای تلگرام
بهترین و باحال ترین کانال تبریک روز کارگرجدید ترین کانال تبریک روز کارگر کانال های تبریک روز کارگر ادامه مطلب