جزوه تداخل جنایت به صورت نموداری

به نقل از خبرگزاریها در مورد جزوه تداخل جنایت به صورت نموداری : استفاده از تداخل سنجی برای خنک ابزار های کوانتومی
قانون حاکم بر یخچال‌ها برخلاف ترمودینامیک است. خواهیم دید که این قانون با تداخل کوانتومی نیز قابل اجرا است. سلام جزوه ی انقلاب شاه سنایی که شامل پرینت اسلایدها و جزوه ی تهیه شده کلاسی توسط سرکار خانم نوروزی است هم اکنون قابل تهیه از پوریا تکثیر دانشکده (قبه ) می باشد . ***این جزوه منهای دو جلسه ی سر کلاسیست که مطالب یکی از جلسات عینا مشابه اسلاید ها بوده لذا از افزودن این جلسه به جزوه فوق الذکر صرف نطر نموده و جلسه ی باقی مانده نیز در اسرع وقت. تدریس پیام نهم به صورت نموداری جهت استفاده از مطالب پیام نهم به صورت نموداری روی کلمه نهم کلیک کنید یه جزوه دارم مال خودم مال ترم پیش، یه جزوه هم کپی دارم مال ترم پیش یه جزوه دیگر هم مثل دو ترم پیش همین درس و همین جایی جای این جزوه دو ترم پیش دانشجوی که جزوه مال اون عرض ارادت داشته به با عبارت " خاک تو سرت مینا جان " واقعا هم بنده باهاش موافق م " خاک تو سرت مینا جان ِ " با این درس دادنت البته اینجانب در لحظه لحظه های حضور ارجمند م در کلاس . گسسته: جزوه پارسه ساختمان داده: جزوه پارسه طراحی الگوریتم: ریچار نیپولیتیان ی نرم افزار: پرسمن شبکه: جزوه پارسه ( حقیقت) مدیریت: جزوه پارسه پایگاه داده: پوران پژوهش هوش : راسل سیستم عامل: جزوه پارسه( حقیقت) 8پای هوش : راسل سیستم: جزوه پارسه ( حقیقت) اختصاصی از سورنا فایل جزوه ی پی تهران با و پر سرعت .
جزوه ی پی تهرانجزوه به صورت دست نویس می باشد
با
جزوه ی پی تهران
اختصاصی از یارا فایل جزوه الکترونیک صنعتی با و پر سرعت .
جزوه الکترونیک صنعتی
جزوه الکترونیک صنعتی جزوه الکترونیک صنعتی سید حمید فتحی کبیر. این جزوه به صورت دستنویس ارائه شده است.
با
جزوه الکترونیک صنعتی
شاید(البته باید بگم،حتما) براتون پیش اومده که سر جلسه آزمون،موضوعی رو خوندین ولی یادتون نمیاد!......آره،واسه منم پیش اومده :) ....... باید بگم که یکی از دلایلش ، تداخله؛ اصل تداخل چی هست اصن؟!!! اصل تداخل میگه : یادگیری قبلی مانع یادگیری مطالب بعدی و یادگیری بعدی مانع یادآوری مطالب قبلی می شه. خب یادگیری ما که متوقف نمی شه؛ پس چکار کنیم که تداخل در کمترین حد خود ظاهر بشه یا حتی به صفر برسه؟!...... برای دیدن راه حل ها،برو به ادامه مطلب:) جزوه حقوق جزا منطبق با قانون جدید

جزوه تشریح سوالات حقوق جزا ازمون های وک و قضاوت ۹۲ مقدمه : از ویژگی های این جزوه : تشریح کامل سوالات وک ۹۲ ، تشریح کامل سوالات قضاوت ۹۲، ارائه بیش از ۴۰۰ نکته طلایی و مهم ، ارائه مطالب به صورت نموداری و ج بندی و.. منابع : ۱٫ قانون مجازات ی مصوب ۱۳۹۲ ۲٫ کتب جزای اختصاصی ، حسین میر محمد صادقی ۳٫شرح مختصر قانون مجازات ی ، عباس زراعت ۴٫ جزوه جزای اختصاصی ، ساولاتی ۵٫ جزوه جزای عمومی ، ف الدین عباسزاده ۶٫ کتاب های دور شان
جهت محصول اینجا کلیک نمایید با سلام خدمت دوستان گرامی جزوه فتوگرامتری 1 عزیزی رو می تونید از لینک زیر دریافت کنید این جزوه شامل تمرینات و پاسخ آن ها نیز هست جزوه فتوگرامتری 1 عزیزی لطفا در هنگام نقل مطلب ، منبع رو هم ذکر نمایید با عرض سلام خدمت دوستان گرامی در ادامه لینک جزوه gps باعث رو برای شما دوستان قرار دادیم، امیدواریم این جزوه مورد استفاده دوستان قرار بگیرد. جزوه gps باعث به اطلاع دانشجویان درس ی ترافیک میرساند، فایل تکمیلی جزوه در گروه تلگرام بارگزاری شده است. امتحان پایان ترم از مجموع جزوه دو فصل اول و جزوه تکمیلی خواهد بود. اختصاصی از فایل هلپ جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری با و پر سرعت .
جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری
جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری  جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری  جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری  جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری  جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری  جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری  جزوه آمار و احتمال ی علی اصغری. شمام مثل من تا میاین درس بخونین جزوه هاتون میگن...
.
.
.
.
بیــــاااااااااا دوری کنیـــــم از هـــم؟؟؟؟؟هوم؟ عایااااا ینـــــــــی حض میکنـــــــما جزوه دارم باهــــــوش با شـعور با فکـــــــر اووووووووووووووووومــــَع :پی من =)))))))) باران: جزوه ها o_0 تقویم مسابقات لیگ برتر در فصل 97 - 96 و برنامه اردوهای تیم ملی نشان از یک تداخل قطعی پیش از جام جهانی 2018 دارد. اختصاصی از هایدی جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن با و پر سرعت .
جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن
جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن این فایل حاوی جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن می باشد که به صورت فرمت pdf در 55 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
مقدمه
واکنشهای الکتروشیمیایی
مکانیزم خوردگی
عوامل موثر در واکنشهای خوردگی
اهمیت خسارات خوردگی
اصول خوردگی و تعاریف
انواع خوردگی
روشهای تشخیص و کنترل خوردگی خارجی
حفاظت کاتدیگ
انواع آندهای فدا شونده
محاسبه عمر آندهای فدا شونده
اندازه گیری مقاومت الکترولیت
بررسی شدت جریان لازم
حفاظت کاتدی چگونه کار میکند
ارزش پتانسیل ف ات مختلف در خاک
بستر آندی
مقایسه دو سیستم حفاظت کاتدی
تاسیسات بهره برداری و حفاری داخل دریا
جریانهای سرگردان و تداخل جریان
طراحی بستر آندی
طراحی سیستم حفاظت کاتدی ساختارهای دریایی
ج شدت جریان مجاز و میزان مصرف آندهای دریایی تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن
دانشجویانی که در کلاس حضور آگاهانه داشته اند، متوجه هستند که مطالبی از جزوه که در وب لاگ ارائه می شود. بخشی از مباحثی است که در کلاس مطرح می شوند.( نمی توان به صورت دقیقا ی ان و شبیه یک ربات درس داد) پس این مطالب قسمتی از درس هستند که برای آموزش مکمل در نظر گرفته شده است. اگر تمام مطالب کلاس جزوه برداری می شود، شاید نیازی به خواندن این ب. اختصاصی از ژیکو جزوه ترمودینامیک 1 صنعتی شریف با و پر سرعت .
جزوه ترمودینامیک 1 صنعتی شریف
جزوه ترمودینامیک 1 صنعتی شریف جزوه ترمودینامیک 1 صنعتی شریفبه صورت تایپ شده و در فرمت pdfدر 75 صفحه به طور کامل تمامی مباحث درس ترمودینامیک 1 دوره کارشناسی را مطرح میکند.سرفصلهای جزوه پیش رو عبارتند از :-خواص مواد ساده تراکم پذیر-کار وگرما-قانون اول ترمودینامیک-قانون دوم ترمودینامیک
با
جزوه ترمودینامیک 1 صنعتی شریف


حجم: 2.79 مگابایت
توضیحات: این جزوه ی تمامی جلسات درس تخصصی بودجه عمومی و بودجه شرکتهای تی محمد تقی ضیائی بیگدلی است. که تمامی جزوه ی جلسات به صورت ع یکجا فایل شده و pdf تا به ترتیب در اختیار شما کاربران گرامی قرار گیرد . جزوه و دست خط برای بنده است در هر صورت اگر مشکلی باشد بنده پوزش می طلبم. به زحمت جزوه را نوشته - دسته بندی و فایل کرده ام. جزوه ۲۹ صفحه است . جزوه فصل اول ریاضی پایه دهم جزوه ریاضی ریاضیجزوه فصل دوم ریاضی پایه دهم ۱۳ مهر ۱۳۹۵ مجموعه، الگو و دنباله، فصل اول کتاب ریاضی رشته های تجربی و ریاضی و فیزیک می باشد. در این پست جزوه فصل اول ریاضی پایه دهم را برای شما قرار داده ایم. در این جزوه که ویژه دو رشته تجربی و ریاضی می باشد، آموزش ریز به ریز تمام نکات درس وجود دارد. شما با استفاده از این جزوه میتوانید مفاهیم فصل اول ریاضی پایه دهم را به آسانی درک کنید و بتوانید در امتحانات موفق شوید. به مرور زمان جزوه دیگر فصل ها نیز قرار خواهد گرفت. جزوه برق آزمون تحت فشاریکی از دغدغه های اصلی شرکت کنندگان در آزمون تحت فشار نظام ی، نداشتن منابع و عدم دسترسی به کلاس های آموزشی این سازمان می باشد.
عمده سوالات طراحی شده در آزمون برق از این جزوه میباشد و به جرات میتوان گفت ی که به دقت فقط این جزوه را مطالعه کند، توانایی ب نمره 20 در درس برق آزمون تحت فشار نظام ی را خواهد داشت!
این جزوه به صورت pdf و کاملا خوانا در دسترس شما قرار گرفته.
بیش از 90% سوالات برق آزمون تحت فشار سال 95 از این جزوه می باشد. برای به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لینک :
 با سلام خدمت دوستان جزوه درس زبان ارتباطات و اطلاعات فنی از لینک زیر قابل دریافت است تا حد امکان سعی شده است که جزوه کامل باشد، اما کامل بودن آن را ضمانت نمی کنیم تا مسئولیتی بر گردن ما نباشد با آرزوی موفقیت جزوه زبان ارتباطات و اطلاعات فنی جزوه ."مبانی شهرسازی". مهرجویی. -جزوه فصل های 3-7.

-ارائه های دانشجویان. -جزوه کمکی در مورد طرح های شهری. ------------------------------------------------------------------------ لینک :http://uploadboy.com/ttouncugywnj
حجم:6.6mb
------------------------------------------------------------------------ اختصاصی از ژیکو جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف با و پر سرعت .
جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف
جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف حسین افشین.این جزوه به صورت دستنویس در 70 صفحه و با کیفیت عالی ارائه شده است.
با
جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف
در این جا برای شما یک جزوه آموزشی کاملا رایگان و جدید و آموزنده از درس ساختمان داده برای شما عزیزان و دانشجویان رشته کامپیوتر آماده کرده ایم که بسیار جزوه خوب و آموزنده و جالبی است ، این جزوه به صورت یک کتاب پی دی اف و با خط خوش و تایپی می باشد و مولفش موسسه پارسه می باشد ، هم اکنون می توانید این جزوه ارزشمند را از سرور مدیا فایر نمایی. با سلام: کلیت جزوه مشکلی ندارد طبق ویس اقای ویسی پیش رفته است (بدلیل عدم وقت کافی در چک ویس دوباره بعضی جاها خالی از اشکال نیست)کلا فهم انزیم ها سخت است و جزوه فقط کمک اموزش است وکتاب ها ر در کنار ان توصیه می شود اگر کم وکاستی در جزوه وجود دارد عذر بنده را بپذیرید ولی نقد شما پا برجاست و پذیرای آن خواهم بود بیوشیمی4.ویسی.pdf اختصاصی از فایلکو جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی با و پر سرعت .
جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی
جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی جزوه ارشد تحلیل سازه 1 و2 فوق العاده در 374 صفحه در قالب فایل pdf و به صورت دست نویس
با
جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی
معاون غذا و داروی علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی یاسوج گفت: 104 هزار نسخه دارای تداخل دارویی در استان در سال 1395 ثبت شده است. اختصاصی از اینو دیدی جزوه آناتومی عمومی با و پر سرعت .
جزوه آناتومی عمومی
جزوه آناتومی عمومی جزوه کامل آناتومی عمومی رشته ی پزشکی مخصوص تمام دانشجویان رشته های علوم پزشکی و کارشناسی ارشد رشته های علوم پایه پزشکی نوشته دانشور حاوی تمام نکات آناتومی عمومی مناسب برای مرور نکات مهم و ضروری درس آناتومی (شب امتحانی و کنکوری) با فرمت پی دی اف ، به صورت تایپ شده (52 صفحه)
با
جزوه آناتومی عمومی
اختصاصی از ژیکو جزوه آموزشی برج ها با و پر سرعت .
جزوه آموزشی برج ها
جزوه آموزشی برج ها این فایل حاوی جزوه آموزشی برج ها می باشد که به صورت فرمت pdf در 29 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.     فهرست
شرح و توصیف
برج های تقطیر
انواع برج های است اج
برج های جذب و دفع گاز تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی برج ها
یکی از دغدغه های اصلی شرکت کنندگان در آزمون تحت فشار نظام ی، نداشتن منابع و عدم دسترسی به کلاس های آموزشی این سازمان می باشد.

جزوه برق آزمون تحت فشار
عمده سوالات طراحی شده در آزمون برق از این جزوه میباشد و به جرات میتوان گفت ی که به دقت فقط این جزوه را مطالعه کند، توانایی ب نمره 20 در درس برق آزمون تحت فشار نظام ی را خواهد داشت!
این جزوه به صورت pdf و کاملا خوانا در دسترس شما قرار گرفته.
بیش از 90% سوالات برق آزمون تحت فشار سال 95 از این جزوه می باشد.
برای به ادامه مطلب مراجعه کنید.


لینک :
 ما با دوستان تو وایبر ی گروهی رو تشکیل دادیم همه برو ب ....بعد من امروز ی صفحه جزوه بیو رو نداشتم گفتم برم بگم اگه ی داره بع ه بفرسته!!!این بود مکالمه ما:من:بچه هااااااااا۱:هاااان چیه؟؟!۲.چی شده نمره ها اومده؟!؟!۳.نمره ها رو زدن؟!؟!من:ن بابا.... ی جزوه فلانو داره برام بفرسته۱.بمیر....این چ طرز جزوه خواستنه: ۲.وااااااااای زهرم ترکید....فک نمره ها رو زدن : ۳.بوووووووق خاک تو سرت......بوووووووووووق : من:....آ م ی میخواست بهم جزوه بده ک خودم بهش جزوه داده بودم :/میخواستم بگم اینا دکدرای آینده مملکتن!!!آگاه باشید!!!+ حس می کنم همه دنیا با هام قهره....ن ب خاطر اتفاق بالاهااااا کلا گفتم!! جزوه درس دینامیکجزوه-درس-دینامیکجزوه درس دینامیک (همراه با حل تمرینات کتاب مریام)، بخشی از متن: دینامیک: شاخه ای از علم مکانیک که وضعیت تعادل و پایداری ذرات و اجسام را تحت تأثیر انواع بارهای وارده یا بدون در نظر گرفتن آنهادرح حرکت برعهده دارد. فایل اختصاصی از ژیکو جزوه محیط زیست با و پر سرعت .
جزوه محیط زیست
جزوه محیط زیست این فایل حاوی مطالعه جزوه محیط زیست (سری اول ) می باشد که به صورت فرمت pdf در 65 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.       فهرست
تصویر محیط برنامه
با
جزوه محیط زیست
س رست مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از رفع تداخل ۶ هزار و ۴۶۴ تار ازاراضی ملی و کشاورزی در استان از ابتدای سال ۹۴ تا کنون خبرداد. اختصاصی از سورنا فایل جزوه آموزشی تست های م ب با و پر سرعت .
جزوه آموزشی تست های م ب
جزوه آموزشی تست های م ب این فایل حاوی جزوه آموزشی تست های م ب می باشد که به صورت فرمت pdf در 77 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.     فهرست
مقدمه
آزمون های غیر م ب
بازرسی چشمی
روشهای جوشکاری
سیم پیچهای مضاعف
پرتونگاری تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی تست های م ب
اختصاصی از یاری فایل جزوه آموزشی هوش با و پر سرعت .
جزوه آموزشی هوش
جزوه آموزشی هوش این فایل حاوی جزوه آموزشی هوش  می باشد که به صورت فرمت pdf در 277 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
مقدمه
عاملهای هوشمند
حل مسدله با جستجو
جست و جوی آگاهانه و اکتشاف
مسائل ی محدودیت
جستجوی خصمانه
عامل های منطقی
منطق رتبه اول تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی هوش
سلام منابع و جزوات دروس نیمسال اول 97-96 بصورت فهرست وار در ذیل ارائه گردیده است: درس نقشه برداری جزوه نقشه برداری 1 درس کاربرد نرم افزار در عمران جزوه درس کامپیوتر در عمران درس مقاومت مصالح 2 جزوه درس مقاومت مصالح درس جزییات ساختمان رشته عمران جزوه درس جزییات ساختمان در عمران مبحث 11 نظام ی
لینک منابع فوق در قسمت پیونده گنجانده شده . اختصاصی از یارا فایل جزوه آموزشی روش های جداسازی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی روش های جداسازی
جزوه آموزشی روش های جداسازی این فایل حاوی جزوه آموزشی روش های جداسازی می باشد که به صورت فرمت pdf در 172 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
مقدمه ای بر روشهای جداسازی
است اج
کروماتوگرافی
الکتروفورز تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی روش های جداسازی
تداخل برنامه تیم ملی با پرسپولیس واکنش برانکو را در پی داشت. اختصاصی از هایدی جزوه آموزشی سازه های فولادی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی سازه های فولادی
جزوه آموزشی سازه های فولادی این فایل حاوی جزوه آموزشی سازه های فولادی می باشد که به صورت فرمت pdf در 51 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
وزن انواع پروفیل و ورق
مقاطع با
بادبند تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی سازه های فولادی
قابل توجه دانشجویان جامع علمی کاربردی میتوانید جزوه شماره یک درس شبکه های محلی کامپیوتر را از لینک زیر کنید. لازم به ذکر است این جزوه مربوط به جلسات یک تا پنج است و دانشجویان باید مابقی جلسات را به همراه تمرین های هر فصل به جزوه خود اضافه کنند. جزوه درس شبکه های محلی کامپیوتر
جزوه حسابداری بانکیجزوه-حسابداری-بانکی جزوه کامل حسابداری بانکی در حجم 139 صفحه. این جزوه حاوی مباحث کلی حسابداری بانکی به همراه مثالهای متنوع جهت تفهیم موضوع است. برخی از فصول مورد بحث در این جزوه 139 صفحه ای عبارتند از: مبانی و اصول حسابداری، انواع عملیات بانکی ، مدل حسابداری و ... فایل اختصاصی از فایل هلپ جزوه آموزشی ماسک های تنفسی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی ماسک های تنفسی
جزوه آموزشی ماسک های تنفسی این فایل حاوی جزوه آموزشی ماسک های تنفسی می باشد که به صورت فرمت pdf در 13 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید. فهرست
انواع ماسک
ماسک های تصفیه کننده هوا تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی ماسک های تنفسی
اختصاصی از یاری فایل جزوه آموزشی ایمنی در برق با و پر سرعت .
جزوه آموزشی ایمنی در برق
جزوه آموزشی ایمنی در برق این فایل حاوی جزوه آموزشی ایمنی در برق می باشد که به صورت فرمت pdf در 13 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
آسیب های الکتریکی
برق گرفتگی تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی ایمنی در برق
اختصاصی از سورنا فایل جزوه طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفی با و پر سرعت .
جزوه طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفینسخه پی دی افجزوه به صورت دست نویس می باشد
با
جزوه طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفی
مفهوم دهم. برای مفهوم دهم، تداخل زبانی را انتخاب نمود ام. در ترجمه شناسی این مفهوم عبارت است از زمانی که متن مقصد آثاری از متن مبدأ را در خود نگه دارد. تداخل زبانی آثار فرهنگی فرهنگ مبدأ را نیز در خود حفظ می کند. یک مثال کلیشه ای ذکر می کنم که برای همگان آشنا باشد. مثلاً در متنی می خوانیم "من روی تو حساب می کنم". این اصطلاح که در زبان فرا. اختصاصی از هایدی جزوه کامل مکانیک سیالات 2 با و پر سرعت .
جزوه کامل مکانیک سیالات 2
جزوه کامل مکانیک سیالات 2 جزوه کامل درس مکانیک سیالات 2 24 جلسه به صورت pdf شهید چمران اهواز بهبهانیتمام حقوق این جزوه متعلق به بهبانی و  شهید چمران اهواز است این جزوه به صورت رایگان قرار گرفته و هزینه صرفاً برای جمع آوری و آپلود آن در نظر گرفته شده است
با
جزوه کامل مکانیک سیالات 2
اختصاصی از ژیکو جزوه آموزشی چدن های آلیاژی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی چدن های آلیاژی
جزوه آموزشی چدن های آلیاژی این فایل حاوی جزوه آموزشی چدن های آلیاژی می باشد که به صورت فرمت pdf در 15 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
چدنهای کروم دار
چدنهای نیکل دار
اثر عناصر آلیاژی تصویر محیط برنامه 
با
جزوه آموزشی چدن های آلیاژی
اختصاصی از هایدی جزوه انتقال حرارت1 صنعتی شریف با و پر سرعت .
جزوه انتقال حرارت1 صنعتی شریف
جزوه انتقال حرارت1 صنعتی شریف جزوه انتقال حرارت1   صنعتی شریفبه صورت دستنویس ولی اسکن شده و کاملا خوانا و واضح (مطابق ع )در 104 صفحه ودر فرمت pdfشامل و جامع تمامی میاحث درس انتقال حرارت 1 دوره کارشناسی!!!مفید و مناسب برای کلیه دانشجویان کارشناسی و کار شناسی ارشد و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد
با
جزوه انتقال حرارت1 صنعتی شریف