جزوه تداخل جنایت به صورت نموداری

به نقل از خبرگزاریها در مورد جزوه تداخل جنایت به صورت نموداری : این جزوه شامل نکات زیر است : ۱- جزوه کنکوری و نکات کنکوری فصل های اول و دوم سال چهارم دبیرستان ۲- تست های کنکور سراسری سال ۸۵ تا ۹۳ ۳- برخی تست های کنکور های قدیمی ، آزاد ، خارج از کشور و تالیفی ۴- پاسخ کنکوری و تشریحی به همه تست های مطرح شده در جزوه تذکر : تست ها به صورت طبقه بندی شده می باشد . خوشحال می شوم در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد . اختصاصی از نیک فایل جزوه های فیزیک برای کنکور96 با و پر سرعت .
جزوه های فیزیک برای کنکور96
جزوه های فیزیک برای کنکور96 جزوه فیزیک پیش رو واستون تو این پست قرار دادم. این جزوه بصورت pdfهست. جزوه فیزیک پیش فصل به فصل کتاب فیزیک پیش رو شامل میشه. به قلم بسیار شیوا و روان نوشته شده و جزوه فیزیک پیش از لحاظ علمی هم میتونه بسیار بهتون کمک کنه. جزوه فیزیک پیش به صورت دو کتابچه که هر کدوم شامل یک نیم سال هستش میباشد. جزوه فیزیک پیش جوری تنظیم شده که بتونه مشکلتون رو واسه تست زنی فیزیک تا حد زیادی حل کنه. امیدوارم از جزوه فیزیک پیش راضی باشین.
با
جزوه های فیزیک برای کنکور96
یه جزوه دارم مال خودم مال ترم پیش، یه جزوه هم کپی دارم مال ترم پیش یه جزوه دیگر هم مثل دو ترم پیش همین درس و همین جایی جای این جزوه دو ترم پیش دانشجوی که جزوه مال اون عرض ارادت داشته به با عبارت " خاک تو سرت مینا جان " واقعا هم بنده باهاش موافق م " خاک تو سرت مینا جان ِ " با این درس دادنت البته اینجانب در لحظه لحظه های حضور ارجمند م در کلاس . گسسته: جزوه پارسه ساختمان داده: جزوه پارسه طراحی الگوریتم: ریچار نیپولیتیان ی نرم افزار: پرسمن شبکه: جزوه پارسه ( حقیقت) مدیریت: جزوه پارسه پایگاه داده: پوران پژوهش هوش : راسل سیستم عامل: جزوه پارسه( حقیقت) 8پای هوش : راسل سیستم: جزوه پارسه ( حقیقت) اختصاصی از سورنا فایل جزوه ی پی تهران با و پر سرعت .
جزوه ی پی تهرانجزوه به صورت دست نویس می باشد
با
جزوه ی پی تهران
اختصاصی از رزفایل جزوه الکترونیک 3 با و پر سرعت .
جزوه الکترونیک 3
جزوه الکترونیک 3 جروه الکترونیک 3 رحمتی علم و صنعت. این جزوه به صورت پی دی اف و تایپی است و با کیفیت عالی ارائه شده است.
با
جزوه الکترونیک 3
شاید(البته باید بگم،حتما) براتون پیش اومده که سر جلسه آزمون،موضوعی رو خوندین ولی یادتون نمیاد!......آره،واسه منم پیش اومده :) ....... باید بگم که یکی از دلایلش ، تداخله؛ اصل تداخل چی هست اصن؟!!! اصل تداخل میگه : یادگیری قبلی مانع یادگیری مطالب بعدی و یادگیری بعدی مانع یادآوری مطالب قبلی می شه. خب یادگیری ما که متوقف نمی شه؛ پس چکار کنیم که تداخل در کمترین حد خود ظاهر بشه یا حتی به صفر برسه؟!...... برای دیدن راه حل ها،برو به ادامه مطلب:) جزوه حقوق جزا منطبق با قانون جدید

جزوه تشریح سوالات حقوق جزا ازمون های وک و قضاوت ۹۲ مقدمه : از ویژگی های این جزوه : تشریح کامل سوالات وک ۹۲ ، تشریح کامل سوالات قضاوت ۹۲، ارائه بیش از ۴۰۰ نکته طلایی و مهم ، ارائه مطالب به صورت نموداری و ج بندی و.. منابع : ۱٫ قانون مجازات ی مصوب ۱۳۹۲ ۲٫ کتب جزای اختصاصی ، حسین میر محمد صادقی ۳٫شرح مختصر قانون مجازات ی ، عباس زراعت ۴٫ جزوه جزای اختصاصی ، ساولاتی ۵٫ جزوه جزای عمومی ، ف الدین عباسزاده ۶٫ کتاب های دور شان
جهت محصول اینجا کلیک نمایید برای هر جزوه بر روی عنوان مورد نظر کلید کنید .....
فهرست مطالب مقدمه جزوه 1 جزوه 2 جزوه 3 جزوه 4 جزوه 5 جزوه 6 جزوه 7 جزوه 8 جزوه 9 جزوه 10 جزوه 11 جزوه 12 جزوه 13 جزوه 14 جزوه 15 جزوه 16 جزوه 17 جزوه 18 جزوه 19 جزوه 20 جزوه 21 جزوه 22 جزوه 23 جزوه 24 جزوه 25 جزوه 26 جزوه 27 جزوه 28 جزوه 29 جزوه 30 تقریرات جرم شناسی دوره ی مختصر جرم شناسی جزوه درس ترمودینامیک، در قالب word و در 323 صفحه. این جزوه، یکی از کامل ترین جزوهای درس ترمودینامیک می باشد که کلیه مباحث مربوط به این درس را مورد پوشش قرار می دهد. این جزوه بر گرفته از mit است که شامل کلیه مباحث ترمودینامیک مواد به همراه توضیحات و مثال می باشد. این جزوه شامل ع ...
اختصاصی از فایل هلپ جزوه آب و فاضلاب نایینی با و پر سرعت .
جزوه آب و فاضلاب نایینی
جزوه آب و فاضلاب نایینی جزوه آب و فاضلاب نایینی تهران. این جزوه در سه فایل پی دی اف به صورت دستنویس ارائه شده است
با
جزوه آب و فاضلاب نایینی
شمام مثل من تا میاین درس بخونین جزوه هاتون میگن...
.
.
.
.
بیــــاااااااااا دوری کنیـــــم از هـــم؟؟؟؟؟هوم؟ عایااااا ینـــــــــی حض میکنـــــــما جزوه دارم باهــــــوش با شـعور با فکـــــــر اووووووووووووووووومــــَع :پی من =)))))))) باران: جزوه ها o_0 تقویم مسابقات لیگ برتر در فصل 97 - 96 و برنامه اردوهای تیم ملی نشان از یک تداخل قطعی پیش از جام جهانی 2018 دارد. جزوه آیین دادرسی کیفری جدید به صورت نموداری

کاری از سعید شاکر

در 250 صفحه
با فرمت pdf 
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از هایدی جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن با و پر سرعت .
جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن
جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن این فایل حاوی جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن می باشد که به صورت فرمت pdf در 55 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
مقدمه
واکنشهای الکتروشیمیایی
مکانیزم خوردگی
عوامل موثر در واکنشهای خوردگی
اهمیت خسارات خوردگی
اصول خوردگی و تعاریف
انواع خوردگی
روشهای تشخیص و کنترل خوردگی خارجی
حفاظت کاتدیگ
انواع آندهای فدا شونده
محاسبه عمر آندهای فدا شونده
اندازه گیری مقاومت الکترولیت
بررسی شدت جریان لازم
حفاظت کاتدی چگونه کار میکند
ارزش پتانسیل ف ات مختلف در خاک
بستر آندی
مقایسه دو سیستم حفاظت کاتدی
تاسیسات بهره برداری و حفاری داخل دریا
جریانهای سرگردان و تداخل جریان
طراحی بستر آندی
طراحی سیستم حفاظت کاتدی ساختارهای دریایی
ج شدت جریان مجاز و میزان مصرف آندهای دریایی تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی خوردگی خارجی ف ات و روش های کنترل آن
دانشجویانی که در کلاس حضور آگاهانه داشته اند، متوجه هستند که مطالبی از جزوه که در وب لاگ ارائه می شود. بخشی از مباحثی است که در کلاس مطرح می شوند.( نمی توان به صورت دقیقا ی ان و شبیه یک ربات درس داد) پس این مطالب قسمتی از درس هستند که برای آموزش مکمل در نظر گرفته شده است. اگر تمام مطالب کلاس جزوه برداری می شود، شاید نیازی به خواندن این ب. جهت دریافت جزوه ی مصور پولک و منجوق کلیک کنید .
جزوه پولک و منجوق   جزوه فصل اول ریاضی پایه دهم جزوه ریاضی ریاضیجزوه فصل دوم ریاضی پایه دهم ۱۳ مهر ۱۳۹۵ مجموعه، الگو و دنباله، فصل اول کتاب ریاضی رشته های تجربی و ریاضی و فیزیک می باشد. در این پست جزوه فصل اول ریاضی پایه دهم را برای شما قرار داده ایم. در این جزوه که ویژه دو رشته تجربی و ریاضی می باشد، آموزش ریز به ریز تمام نکات درس وجود دارد. شما با استفاده از این جزوه میتوانید مفاهیم فصل اول ریاضی پایه دهم را به آسانی درک کنید و بتوانید در امتحانات موفق شوید. به مرور زمان جزوه دیگر فصل ها نیز قرار خواهد گرفت. این جزوه از اینترنت جمع آوری شده و می تونید از لینک زیر ش کنید.
دریافت جزوه فیزیک پیش ی
حجم: 13.4 مگابایت

با سلام خدمت دوستان جزوه درس زبان ارتباطات و اطلاعات فنی از لینک زیر قابل دریافت است تا حد امکان سعی شده است که جزوه کامل باشد، اما کامل بودن آن را ضمانت نمی کنیم تا مسئولیتی بر گردن ما نباشد با آرزوی موفقیت جزوه زبان ارتباطات و اطلاعات فنی اختصاصی از یاری فایل جزوه آموزشی ایسیو مزدا 3 با و پر سرعت .
جزوه آموزشی ایسیو مزدا 3
جزوه آموزشی ایسیو مزدا 3 جزوه آموزشی ایسیو مزدا 3 در 260 صفحه به صورت پی دی اف ارائه شده و عیب ی هوشمند خودروی مزدا 3 را می توان توسط آن انجام داد.
با
جزوه آموزشی ایسیو مزدا 3
اختصاصی از ژیکو جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف با و پر سرعت .
جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف
جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف حسین افشین.این جزوه به صورت دستنویس در 70 صفحه و با کیفیت عالی ارائه شده است.
با
جزوه انتقال حرارت 2 صنعتی شریف
در این جا برای شما یک جزوه آموزشی کاملا رایگان و جدید و آموزنده از درس ساختمان داده برای شما عزیزان و دانشجویان رشته کامپیوتر آماده کرده ایم که بسیار جزوه خوب و آموزنده و جالبی است ، این جزوه به صورت یک کتاب پی دی اف و با خط خوش و تایپی می باشد و مولفش موسسه پارسه می باشد ، هم اکنون می توانید این جزوه ارزشمند را از سرور مدیا فایر نمایی. با سلام: کلیت جزوه مشکلی ندارد طبق ویس اقای ویسی پیش رفته است (بدلیل عدم وقت کافی در چک ویس دوباره بعضی جاها خالی از اشکال نیست)کلا فهم انزیم ها سخت است و جزوه فقط کمک اموزش است وکتاب ها ر در کنار ان توصیه می شود اگر کم وکاستی در جزوه وجود دارد عذر بنده را بپذیرید ولی نقد شما پا برجاست و پذیرای آن خواهم بود بیوشیمی4.ویسی.pdf جزوه ی نرم افزار علم و صنعت این جزوه توسط سعید پارسا علم و صنعت ایران تهیه و تنظیم شده است. این جزوه ی نرم افزار را به 4 بخش مجزا تقسیم می کند: شناخت طراحی پیاده سازی پشتیبانی این جزوه از نظر بار علمی در سطح مناسبی قرار دارد و می توان به عنوان یک منبع مناسب و قابل اعتماد از آن استفاده کرد که در 67 صفحه گرد آوری شده است. حجم فایل: 0.86 مگابای. اختصاصی از فایلکو جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی با و پر سرعت .
جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی
جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی جزوه ارشد تحلیل سازه 1 و2 فوق العاده در 374 صفحه در قالب فایل pdf و به صورت دست نویس
با
جزوه کارشناسی ارشد تحلیل تحملی
اختصاصی از رزفایل جزوه انتقال حرارت صنعتی شریف با و پر سرعت .
جزوه انتقال حرارت صنعتی شریف
جزوه انتقال حرارت صنعتی شریف جزوه انتقال حرارت سیامک کاظم زاده حنانی و مهدی کارزار جدی در 105 صفحه به صورت پی دی اف و تایپی ارائه شده است.
با
جزوه انتقال حرارت صنعتی شریف


جزوه و تمرین های سری فوریه
جزوه-و-تمرین-های-سری-فوریهسری فوریه 14-1- خواص کلی تمرینات 14-1-1 می خواهیم تابع (به صورت عبارت درجه دوم انتگرال پذیر) را به کمک یک سری فوریه متناهی نمایش دهیم. معیار مناسبی برای دقت سری به کمک انتگرال مربع انحراف برقرار زیر به دست می آید. فایل

ما با دوستان تو وایبر ی گروهی رو تشکیل دادیم همه برو ب ....بعد من امروز ی صفحه جزوه بیو رو نداشتم گفتم برم بگم اگه ی داره بع ه بفرسته!!!این بود مکالمه ما:من:بچه هااااااااا۱:هاااان چیه؟؟!۲.چی شده نمره ها اومده؟!؟!۳.نمره ها رو زدن؟!؟!من:ن بابا.... ی جزوه فلانو داره برام بفرسته۱.بمیر....این چ طرز جزوه خواستنه: ۲.وااااااااای زهرم ترکید....فک نمره ها رو زدن : ۳.بوووووووق خاک تو سرت......بوووووووووووق : من:....آ م ی میخواست بهم جزوه بده ک خودم بهش جزوه داده بودم :/میخواستم بگم اینا دکدرای آینده مملکتن!!!آگاه باشید!!!+ حس می کنم همه دنیا با هام قهره....ن ب خاطر اتفاق بالاهااااا کلا گفتم!! یکی از دغدغه های اصلی شرکت کنندگان در آزمون تحت فشار نظام ی، نداشتن منابع و عدم دسترسی به کلاس های آموزشی این سازمان می باشد.

جزوه برق آزمون تحت فشار
عمده سوالات طراحی شده در آزمون برق از این جزوه میباشد و به جرات میتوان گفت ی که به دقت فقط این جزوه را مطالعه کند، توانایی ب نمره 20 در درس برق آزمون تحت فشار نظام ی را خواهد داشت!
این جزوه به صورت pdf و کاملا خوانا در دسترس شما قرار گرفته.
بیش از 90% سوالات برق آزمون تحت فشار سال 95 از این جزوه می باشد.
برای به ادامه مطلب مراجعه کنید.


لینک :
 جزوه درس دینامیکجزوه-درس-دینامیکجزوه درس دینامیک (همراه با حل تمرینات کتاب مریام)، بخشی از متن: دینامیک: شاخه ای از علم مکانیک که وضعیت تعادل و پایداری ذرات و اجسام را تحت تأثیر انواع بارهای وارده یا بدون در نظر گرفتن آنهادرح حرکت برعهده دارد. فایل اختصاصی از یارا فایل جزوه آموزشی بتن 1 با و پر سرعت .
جزوه آموزشی بتن 1
جزوه آموزشی بتن 1 این فایل حاوی جزوه آموزشی بتن 1 می باشد که به صورت فرمت pdf در 43 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.  فهرست
مقدمه، مصالح و مشخصات
سازه های بتن آرمه
مشخصات مکانیکی بتن
میلگردهای مسلح کننده تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی بتن 1
س رست مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از رفع تداخل ۶ هزار و ۴۶۴ تار ازاراضی ملی و کشاورزی در استان از ابتدای سال ۹۴ تا کنون خبرداد. حقوق تجارت 1

ربیعا اسکینی

بهترین و کاملترین جزوه در سطح اینتزنت

خلاصه و نکات مهم به صورت نموداری

کیانوش کلانتری


ویرایش: تابستان 95
با فرمت pdf 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از فایلکو جزوه آموزشی صفر تا صد مکانیک خاک با و پر سرعت .
جزوه آموزشی صفر تا صد مکانیک خاک
جزوه آموزشی صفر تا صد مکانیک خاک این فایل حاوی جزوه آموزشی مکانیک خاک می باشد که به صورت فرمت pdf در 95 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.  فهرست
شناسایی و طبقه بندی خاک
حرکت آب در خاک
تنش موثر
توزیع تنش در خاک
نشست خاک
مقاومت خاک
پایداری شیروانی تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی صفر تا صد مکانیک خاک
تداخل برنامه تیم ملی با پرسپولیس واکنش برانکو را در پی داشت. اختصاصی از هایدی جزوه آموزشی مطالعه پمپ ها با و پر سرعت .
جزوه آموزشی مطالعه پمپ ها
جزوه آموزشی مطالعه پمپ ها این فایل حاوی جزوه آموزشی مطالعه پمپ ها می باشد که به صورت فرمت pdf در 26 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   

 فهرست
پمپ ها
پمپ هاى پیوسته تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی مطالعه پمپ ها
قابل توجه دانشجویان جامع علمی کاربردی میتوانید جزوه شماره یک درس شبکه های محلی کامپیوتر را از لینک زیر کنید. لازم به ذکر است این جزوه مربوط به جلسات یک تا پنج است و دانشجویان باید مابقی جلسات را به همراه تمرین های هر فصل به جزوه خود اضافه کنند. جزوه درس شبکه های محلی کامپیوتر اختصاصی از یارا فایل جزوه آموزشی روش های جداسازی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی روش های جداسازی
جزوه آموزشی روش های جداسازی این فایل حاوی جزوه آموزشی روش های جداسازی می باشد که به صورت فرمت pdf در 172 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
مقدمه ای بر روشهای جداسازی
است اج
کروماتوگرافی
الکتروفورز تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی روش های جداسازی
اختصاصی از هایدی جزوه آموزشی سازه های فولادی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی سازه های فولادی
جزوه آموزشی سازه های فولادی این فایل حاوی جزوه آموزشی سازه های فولادی می باشد که به صورت فرمت pdf در 51 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
وزن انواع پروفیل و ورق
مقاطع با
بادبند تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی سازه های فولادی
اختصاصی از یاری فایل جزوه آموزشی معارف ی 2 با و پر سرعت .
جزوه آموزشی معارف ی 2
جزوه آموزشی معارف ی 2 این فایل حاوی جزوه آموزشی معارف ی 2 می باشد که به صورت فرمت pdf در 64 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
کلیات
وحی و ی
ت و ی
مرجعیت و ولایت در عصر غیبت تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی معارف ی 2
سلام دوستان
این جزوه جلسه اول رفعت پناهه
فقط چند نکته:
جزوه مطابق جلسه اول گروه 11 هست برای همین مطالب آ جلسه گروه 10 توش نیست و انشاالله اول جزوه جلسه دوم خواهد اومد!
و قابل توجه دوستانی که خواستن جزوه رو بداریم تایپ و تکثیر: وقتی جلسات رفعت پناه کامل شد همه رو با هم میذارم!
جلسه اول رفعت پناه +هر پیشنهاد یا انتقادی دارین بفرما. اختصاصی از فایل هلپ جزوه آموزشی ماسک های تنفسی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی ماسک های تنفسی
جزوه آموزشی ماسک های تنفسی این فایل حاوی جزوه آموزشی ماسک های تنفسی می باشد که به صورت فرمت pdf در 13 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید. فهرست
انواع ماسک
ماسک های تصفیه کننده هوا تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی ماسک های تنفسی
اختصاصی از سورنا فایل جزوه طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفی با و پر سرعت .
جزوه طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفینسخه پی دی افجزوه به صورت دست نویس می باشد
با
جزوه طراحی الگوریتم و ساختمان داده یوسفی
اختصاصی از یاری فایل جزوه آموزشی علت ی حریق با و پر سرعت .
جزوه آموزشی علت ی حریق
جزوه آموزشی علت ی حریق این فایل حاوی جزوه آموزشی علت ی حریق می باشد که به صورت فرمت pdf در 41 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
بررسی کانون حریق
راه تشخیص مایعات قابل اشتعال در محل
علل ایجاد حریق تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی علت ی حریق
جزوه آموزشی رادیوگرافی شکمجزوه-آموزشی-رادیوگرافی-شکم جزوه آموزشی تکنیک های رادیوگرافی شکم، در قالب فایل pdf و در حجم 41 صفحه، به زبان انگلیسی و همراه با تصاویر. سرفصل موضوعات جزوه شامل small bowel obstruction, cholelithiasis, renal stones , demonstrate a basic knowledge of the anatomy of the abdomen ... فایل اختصاصی از هایدی جزوه کامل مکانیک سیالات 2 با و پر سرعت .
جزوه کامل مکانیک سیالات 2
جزوه کامل مکانیک سیالات 2 جزوه کامل درس مکانیک سیالات 2 24 جلسه به صورت pdf شهید چمران اهواز بهبهانیتمام حقوق این جزوه متعلق به بهبانی و  شهید چمران اهواز است این جزوه به صورت رایگان قرار گرفته و هزینه صرفاً برای جمع آوری و آپلود آن در نظر گرفته شده است
با
جزوه کامل مکانیک سیالات 2
اختصاصی از رزفایل جزوه آموزشی انواع های بتن با و پر سرعت .
جزوه آموزشی انواع های بتن
جزوه آموزشی انواع های بتن این فایل حاوی جزوه آموزشی انواع های بتن می باشد که به صورت فرمت pdf در 45 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
شیمیایی
فیزیکی
مکانیکی تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی انواع های بتن
اختصاصی از ژیکو جزوه آموزشی چدن های آلیاژی با و پر سرعت .
جزوه آموزشی چدن های آلیاژی
جزوه آموزشی چدن های آلیاژی این فایل حاوی جزوه آموزشی چدن های آلیاژی می باشد که به صورت فرمت pdf در 15 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
چدنهای کروم دار
چدنهای نیکل دار
اثر عناصر آلیاژی تصویر محیط برنامه 
با
جزوه آموزشی چدن های آلیاژی
اختصاصی از ژیکو جزوه آموزشی بتن سبک و شفاف با و پر سرعت .
جزوه آموزشی بتن سبک و شفاف
جزوه آموزشی بتن سبک و شفاف این فایل حاوی جزوه آموزشی بتن سبک و شفاف می باشد که به صورت فرمت pdf در 2 فایل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.    فهرست
مهمترین مزایای بتن سبک در مقایسه با بتن معمولی
خواص بتن سبک کفی
بتن شفاف چیست؟ تصویر محیط برنامه 
با
جزوه آموزشی بتن سبک و شفاف