جشن پیروزی انقلاب ی ایران

به نقل از خبرگزاریها در مورد جشن پیروزی انقلاب ی ایران : نویسنده یی در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب ی، به خبرگزاری فارس گفت انقلاب ی ایران همچنان جاری و الگوی مردم ستم دیده جهان است. عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی گفت: انقلاب ی ایران در سایه ، ی و مردم به پیروزی نهایی رسید و این انقلاب یک ز له بزرگ در جهان بوجود آورد. یک شبکه روسی با انتشار بازت از های سالروز پیروزی انقلاب ی اعلام کرد: ایرانی ها با ب ایی در ای مختلف، سالروز پیروزی انقلاب شان را گرامی داشتند. روایت معظم انقلاب از حرکتی که در لحظه اعلام پیروزی انقلاب ی در ۲۲بهمن۵۷ انجام دادند را مشاهده می کنید. انقلاب ی ایران، زمانی به پیروزی رسید که نیمی از جمعیت جهان، تحت سیطرة جهان بینی ماتریالیستی و حکومت های کمونیستی اداره می شد و نیم دیگر، تحت حاکمیت جهان بینی های اُمانیستی و سکولاریستی غربی قرار داشتند.
http://hooshbari-88.persiangig.com/image/dahe%20fajr%20-%20imam%20khamenei%20(harime-reyhaneh. ).jpg
این انقلاب در دورانی به ثمر نشست که نگرش های دین ستیزانه و دین گریزانه، بخش اعظم کرة زمین را فرا گرفته و انقلاب ی ایران، قیام علیه این فرایند بود، به عبارتی می توان انقلاب ی ایران را قیام دین و دین مداران علیه لامذهبی و ظلم و ستم بلوک شرق و غرب، قلمداد کرد. ۱- انقلاب های رنگی و انقلاب ی ایران، شعیب بهمن
۲- انقلاب ی و انقلاب های جهان، قدرت ا... بهرامی و مهدی نظ ور
۳- انقلاب ی و چرایی و چگونگی رخداد آن، جمعی از نویسندگان
۴- درآمدی بر انقلاب ی ایران، روح ا... حسینیان
۵- درآمدی تحلیلی بر انقلاب ی، محمّدرحیم عیوضی و محمّدجواد هراتی
۶- انقلاب ی ایران، محمّدجواد نوروزی
۷- گفتمان هویّت و ا. رئیس جمهور با اشاره به نابودی حکومت گفت: این پیروزی را به معظم انقلاب، نیروهای مسلح، ایران و پاسداران انقلاب ی و نیروی قدس و برادر عزیزمان سلیمانی تبریک می گویم. صبح امروز مردم همیشه درصحنه لرستان با حضور در جشن پیروزی انقلاب ی بار دیگر با آرمان های کبیر انقلاب ی حضرت (ره) و ی عزیز میهن، تجدید پیمان کرده و پایبندی خود به نظام مقدس را به رخ جهانیان کشاندند. پس از پیروزی انقلاب ایران، در بحبوحهٔ غائله سال ۱۳۵۸ ضد انقلاب در کردستان، به فرماندهی عملیات شمال غرب کشور برگزیده شد. ی انقلاب یا ایرانی انقلاب سید غیور الحسنین خدا قران میں فرماتا هے که بے شک دین صرف هے. اور (ره) - جو ی انقلاب کے بانی هیں- انهوں نے بهی فرمایا هے که هم نے ی انقلاب کے لیے قیام کیا هے. ی انقلاب کے دو رکن هیں جن پر یه انقلاب قائم هے: 1- معارف اهل بیت. 2- ظلم ستیزی یا ظلم کا مقابله. دشمن ان دونوں باتوں سے واقف هے۔ لهذا ی انقلاب - جو عالمی وجهانی ه. مراسم جشن روز ملی در سی وهشتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ی ایران در هتل «رینبو تاورز» حراره برگزار شد. مهر نوشت:استاندار لرستان بر ضرورت ارائه درس های پیروزی انقلاب ی ایران به نسل دانش آموز و جوان جامعه تاکید کرد اختصاصی از فایلکو پاو وینت درس 16 مطالعات نهم , ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی با و پر سرعت .
پاو وینت درس 16 مطالعات نهم , ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی
پاو وینت درس 16 مطالعات نهم , ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی آموزش کامل این فصل با پاو وینتی زیبا،جذاب و قابل ویرایش برای دانش آموزان پایه نهم
با
پاو وینت درس 16 مطالعات نهم , ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی
هم زمان با فرا رسیدن روز ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب ی ایران، مردم پا تان عشق و ارادت قلبی خود به انقلاب را ساده و صمیمی به نمایش گذاشتند. اختصاصی از یاری فایل پاو وینت درس 16 مطالعات نهم (ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 16 مطالعات نهم (ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی)
پاو وینت درس 16 مطالعات نهم (ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی) پاو وینتی زیبا و جذاب در 59اسلاید قابل ویرایش
با
پاو وینت درس 16 مطالعات نهم (ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب ی)
جشن سالگرد پیروزی انقلاب ی ایران روز چهارشنبه در سفارت ایران در صنعاء پایتخت یمن برگزار گردید. معظم انقلاب ی در تحلیلی کلان، «منافع و دستاوردهای انقلاب ی» را بیشتر از هزینه های آن می دانند. با نگاهی به تحولات تاریخیِ قبل و بعد از پیروزی انقلاب، این موضوع به روشنی قابل فهم است. یک رسانه غربی نوشت: مردم ایران از نخستین ساعات صبح امروز بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب ی در این کشور را در سطح ملی آغاز د. انقلاب در سال 63، خاطره ای از لحظه اعلام پیروزی انقلاب ی در سال 57، تعریف د. پس از پیروزی انقلاب ی ایران بود که گرو تروریستی منافقین اقدامات ابکارانه خود علیه نهال انقلاب را آغاز کرد. یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است؛ پیروزی انقلاب ی به هژمونی در جهان پایان داد. ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب ی افول و اضمحلال قدرت پوشالی و شکل گیری نهضت فراگیر ضد استکباری و بیداری جهان و ملت های خواه را از برکات و ثمرات انقلاب ی ایران دانست.
پیروزی انقلاب ی در ایران تنها یک حادثه داخلی برای تغییر یک رژیم نبود. بلکه همان گونه کهبسیاری از تمردان ئی، ی و اروپائی در خاطرات خود از آن روزها تعبیر کرده اند، انقلاب از دیدگاه آنانز له ای ویرانگر برای جهان غرب بود. گذشته از آنکه مطلوبترین شرائط جغرافیائی، اقتصادی و نظامی را در یکی از حساسترین مناطق جهان که مرزهای طولانی با رق. * خاطره دهه فجر بزرگترین خاطره ملت ما بعد از ورود به سرزمین ماست.*دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران است .
*زنده نگه داشتن یاد ی انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است .

*دهه فجر آئینه ای است که خورشید در آن درخشید و به ما منع شد .

*انقلاب ی با اتکاء به قدرت مردم ، آسیب ناپذیر است .

*ملت ما باید قدرت و عظمتی را که در سایه و وحدت و مجاهدت به آورده حفظ کند .

*وحدت ، کلید موفقیت و رمز پیروزی انقلاب ما بوده است
*خط انقلاب ، خط عظمت و مسلمین و دفاع از مظلومین و مستضعفین است .

* ما میراث بزرگ (ره ) و همه ارزشها و اصول آن را حفظ خواهیم کرد .

* متکی به یک ملت مؤمن ، سرافراز ، اصیل و ریشه دار است .

*دهه فجر ، دهه تجدید قوای نیروهای انقل و تجدید میثاق ملت با انقلاب است .

*دهه فجر عیدی است که یک تاریخ سر تا پا ظلم و طغیان را قطع کرد .

*دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران است .

*22 بهمن برای ما روز بازی خاطره انقلاب است .
انقلاب و نهضت (ره ) برای حاکمیت بود .

*از ارزشهای انقلاب و دستاوردهای انقلاب باید همه ، زن و مرد و پیر و جوان دفاع کنند .

*پیروزی انقلاب ی در ایران سرآغاز حاکمیت ارزشهای معنوی بوده است . *نظام محصول تلاش عظیم ی و فعال شدن آتشفشانی که پایه های استکبار را به لرزه درآورد .
*وحدت کلمه و حضور خود را در صحنه حفظ کنید و یاد و انقلاب را زنده نگه دارید .
نورافشانی و شادی در میدان تجریش تهران به مناسبت جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب ی ایران را در تابناک می بینید. میشل ستبن عکاس معروف فرانسوی در بخش مهمی از حوادث و روند پیروزی انقلاب ی حضور داشت.او بیشتر اتفاقات آن دوران را عکاسی کرد.میشل ستبن خود را وامدار اتفاق ها و کمک های مردم ایران می داند.این مجموعه ع ها در قالب یک کتاب با عنوان روزهای انقلاب توسط انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به چاپ رسیده است که تا کنون کمتر مشاهده شده است. همایش بین المللی "از نهضت مشروطیت تا قیام ۲۹ بهمن و پیروزی انقلاب ی" آغاز به کار کرد. همزمان با روز مشروطه و در راستای بزرگداشت این روز همایش بین المللی از نهضت مشروطه تا قیام 29 بهمن تبریز و پیروزی انقلاب ی در تالار وحدت تبریز آغاز به کار کرد. بر اساس کنداکتور این همایش که دقایقی پیش با حضور میهمانان داخلی و خارجی آغاز شده است ولایتی . رئیس ائتلاف ملی عراق در سخنانی در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب ی ایران که در سفارت کشورمان در بغداد برگزار شد به نقش انقلاب ایران در تغییر معادلات منطقه و جهان پرداخت. بسیاری از منتقدان و نویسندگان به این موضوع اشاره دارند که ادبیات انقلاب،ازدهه ۴۰ ظهور و بروز کرد.اما بعد از پیروزی انقلاب ی، ادبیات انقلاب راه و رسم جدیدی پیش گرفت و رو به جلو حرکت کرد.
پیامدهای انقلاب ی ایران در لبنان
چند ماه پیش از ناپدیدشدن موسی صدر ، دورنماهای انقلاب ی در ایران ، پیروزی انقلاب ی و سرنگونی رژیم شاه ، موفقیت هایی را که یک مردمی و سازماندهی شده شیعی با انگیزه های محکم دینی می توانست بدان دست یابد ، به اثبات رساند . پیوند سنتی میان شیعیان لبنان و ملت شیعه ایران در دوران اوج گیری نهضت انقلاب ی بیشتر شد ، به گونه ای که شیعیان لبنان اقدام به تأسیس «کمیته ی برای کمک به انقلاب ی ایران » د . این کمیته ها که عمدتاً در مساجد ، حسینیه ها و محله های مس ی شیعیان تشکیل می شد ، به محلی برای گردهمایی نیروهای مذهبی و نیز به تدریج به تشکیلات مردمی با ماهیت مذهبی و دینی تبدیل شد .

9.jpg
پس از پیروزی انقلاب ی ، فرستادگانی از ایران در فاصله های زمانی نزدیک به هم از لبنان دیدار د .

در سال 1358 (1979) شهید محمد منتظری ، بسیاری از نیروهای داوطلب ایرانی را برای پشتیبانی از آرمان فلسطین به لبنان اعزام کرد . وی معتقد بود که در جنگ با صهیونیسم نباید اجازه داد که صهیونیست ها به پشت مرزهای ایران برسند ، بلکه باید در پشت مرزهای با صهیونیست ها جنگید و بهترین جبهه برای این کار جنوب لبنان بود .
بدین ترتیب ، به محض پیروزی انقلاب ی ایران ، آثار آن بر زندگی شیعیان لبنان جلوه گر شد .
جناح های مذهبی در « امل » تلاش د چهره ای دینی از این به نمایش گذارند و با صدور بیانیه هایی خواستار بازگشت به آغوش دین شدند . به همین علت ، بسیاری از انفجارهایی که در مغازه های فروشی و کاباره ها صورت گرفت ، به « امل » نسبت داده شد .
انقلاب ی ایران ، احساس شیعیان لبنان را در زمینه تمایز و برتری بر سایر طوایف این کشور از جمله اهل سنت برانگیخت .
با این حال ، این انقلاب سؤال های جدیدی در خصوص طایفه شیعه لبنان مطرح ساخت .
با تأسیس این ت انقل شیعه در منطقه ، آیا شیعیان لبنان حمایت سنتی خود را از نظام لبنان با پیروی از هم مذهبان خود در خارج از لبنان تعویض خواهند کرد؟ آیا امکان دارد که شیعیان لبنان برای ب ایی یک نظام ی همچون ایران در یک کشور طایفه ای همچون لبنان تلاش کنند ؟ این مسائل ، طایفه شیعیان لبنان را با گرایش ها و تمایلات جدیدی روبرو کرد .

در ۲۰ بهمن و در آستانه برگزاری پیروزی انقلاب، پربازدیدترین خبرها همچنان به مرور خاطرات رجال مملکتی از دوران پیش از انقلاب مربوط است. نشر ایران در فاصله سال های پس از پیروزی انقلاب ی مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده است که از سویی با افزایش تعداد عناوین کتاب و از سویی به کاهش شمارگان کتاب گواهی می دهد. ایرنا نوشت: ولی فقیه در اسان رضوی گفت: از صبح پیروزی انقلاب مهمترین دغدغه تداوم انقلاب بود، (ره) همواره تداوم انقلاب را در دست با کفایت ی می دیدند. دامغان- معاون بین الملل دفتر ی ب ان اینکه هیچ جریانی به اندازه انقلاب مردم ایران به خدمت نکرد، گفت: گفتمان قرآن و شعار کرامت عوامل پیروزی این انقلاب بودند. جشن سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی ایران در پایتخت پا تان به میزبانی سفارت کشورمان و با حضور« م دستگیر خان» بازرگانی پا تان برگزار شد. کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی دفتر ی خاطره ای از انقلاب درباره اولین روزهای پیروزی انقلاب را منتشر کرد. جشن گرفتن سالگرد پیروزی انقلاب ی و حفظ آن یکی از تاکیدات معظم انقلاب بوده است.
سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل پاسداران انقلاب ی صبح امروز(پنجشنبه٢٣آذر) در همایش در تراز انقلاب ی، طی سخنانی اظهار داشت: در طول ٢ سال اخیر پیروزی های پی در پی و ش ت تلاش های دشمنان انقلاب ی را شاهد هستیم. انشاالله در آینده نزدیک در یمن شاهد پیروزی خواهیم بود.ما در حال حاضر باید در پی تثبیت این پیروزی ها و گسترش آنها باشیم. اینها نتیجه رعایت یک اصل اساسی و قرآنی انقلاب که همان استکبارستیزی می باشد است. این اصل چون خوب و دقیق رعایت شد پیروزی های جبهه مقاومت حاصل همین موضوع است و انقلاب پرچمدار این حرکت هستند و مردم ایران و منطقه نیز نقش بسیار تاثیرگذاری در این پیروزی ها داشته اند.اهم اظهارات فرمانده کل به شرح زیر است:
ادامه خبر جشن سالگرد پیروزی انقلاب ی در سفارت ایران در صنعا برگزار شد. کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی دفتر ی خاطره ای از انقلاب درباره اولین روزهای پیروزی انقلاب را منتشر کرد. رئیس ائتلاف ملی عراق در سخنانی در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب ی ایران که در سفارت کشورمان در بغداد برگزار شد به نقش انقلاب ایران در تغییر معادلات منطقه و جهان پرداخت. استاندار مازندران + ولی فقیه در مازندران در آستانه دهه فجر انقلاب ی و سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب ی پیام مشترکی از سوی آیت الله طبرسی ولی فقیه در مازندران و فلاح استاندار مازندران صادر شد
به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران متن پیام بدین شرح است :
در سپیده دمان بهمن 57 بزرگ مردی از تبار رسول الله، شب بیکران ظلمت و تباهی را کنار زد و مردم آزاده ی ایران ی را به استقلال و در فجر انقلاب دعوت کرد. هنوز هم صدای جاویدان او در سراسر تاریخ به گوش می رسد. بهمن پیروز آمد تا دگر بار حماسه ی سترگ پیروزی انقلاب ی ایران را در یاد جان های بیدار زمان زنده کند.
این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است، روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند ی؛ انقل که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امت، آن را ی کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب ی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خداخواهی، معنویت، و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‏انداز کرد. دهه فجر، سرآغاز طلوع ، خاستگاه ارزشهای ی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندی و عزت ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
22 بهمن اوج شکوه و عظمت پیروزی ملتی مسلمان و متکی به آرمان های ائمه (علیهم السلام) بر طاغوت و طاغوتیان است که یاد و خاطره حماسه سازی های آن هرگز از صفحه تاریخ و ذهن مردم ایران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.
انقلاب ی ایران، نه تنها سرنوشت کشور را تغییر داد و را به حکومت نشاند، بلکه بر کشورهای منطقه و قواعد بین المللی و جهانی نیز تأثیر گذاشت و عرف نظام بین المللی را بر هم زد
امروز به برکت انقلاب ی و با وجود صدها دسیسه اقتصادی، و فرهنگی از سوی دشمنان، ملت ایران زنده و با نشاط، مسؤولان و ت مردان کوشا و دل سوز، استعدادهای جوانان در جوشش و بالندگی، شعارها و هدف های ملت و ت یک سان و همه با سمت و سوی ایرانی بزرگ و آباد و متّحد و الگو برای کشورهای ی و آفاق آینده، روشن و تاب ناک است.
اینجانبان در سال حماسه و حماسه اقتصادی و در آستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند کشور عزیزمان بر خود لازم می دانیم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و کبیر(ره)، سی و پنجمین فجر پیروزی انقلاب ی را به محضر فرزانه انقلاب و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و بویژه شیر ن و دلیر مردان دیار حماسه آفرین مازندران تبریک و شادباش عرض نماییم. از خدای سبحان خواهانیم که توفیق احیای همیشگی و پاسداشت این ارزش ها را به همه ما عنایت فرماید. استاندار مازندران + ولی فقیه در مازندران در آستانه دهه فجر انقلاب ی و سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب ی پیام مشترکی از سوی آیت الله طبرسی ولی فقیه در مازندران و فلاح استاندار مازندران صادر شد
به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران متن پیام بدین شرح است :
در سپیده دمان بهمن 57 بزرگ مردی از تبار رسول الله، شب بیکران ظلمت و تباهی را کنار زد و مردم آزاده ی ایران ی را به استقلال و در فجر انقلاب دعوت کرد. هنوز هم صدای جاویدان او در سراسر تاریخ به گوش می رسد. بهمن پیروز آمد تا دگر بار حماسه ی سترگ پیروزی انقلاب ی ایران را در یاد جان های بیدار زمان زنده کند.
این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است، روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند ی؛ انقل که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امت، آن را ی کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب ی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خداخواهی، معنویت، و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‏انداز کرد. دهه فجر، سرآغاز طلوع ، خاستگاه ارزشهای ی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندی و عزت ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
22 بهمن اوج شکوه و عظمت پیروزی ملتی مسلمان و متکی به آرمان های ائمه (علیهم السلام) بر طاغوت و طاغوتیان است که یاد و خاطره حماسه سازی های آن هرگز از صفحه تاریخ و ذهن مردم ایران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.
انقلاب ی ایران، نه تنها سرنوشت کشور را تغییر داد و را به حکومت نشاند، بلکه بر کشورهای منطقه و قواعد بین المللی و جهانی نیز تأثیر گذاشت و عرف نظام بین المللی را بر هم زد
امروز به برکت انقلاب ی و با وجود صدها دسیسه اقتصادی، و فرهنگی از سوی دشمنان، ملت ایران زنده و با نشاط، مسؤولان و ت مردان کوشا و دل سوز، استعدادهای جوانان در جوشش و بالندگی، شعارها و هدف های ملت و ت یک سان و همه با سمت و سوی ایرانی بزرگ و آباد و متّحد و الگو برای کشورهای ی و آفاق آینده، روشن و تاب ناک است.
اینجانبان در سال حماسه و حماسه اقتصادی و در آستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند کشور عزیزمان بر خود لازم می دانیم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و کبیر(ره)، سی و پنجمین فجر پیروزی انقلاب ی را به محضر فرزانه انقلاب و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و بویژه شیر ن و دلیر مردان دیار حماسه آفرین مازندران تبریک و شادباش عرض نماییم. از خدای سبحان خواهانیم که توفیق احیای همیشگی و پاسداشت این ارزش ها را به همه ما عنایت فرماید. سردبیر نشریه «ویرجینیا دیفندر» و یکی از ان ضدجنگ در با تشریح دستاوردهای پیروزی انقلاب ی ایران تأکید کرد انقلاب ایران الهام و ا لگویی برای مردم ستمدیده در هر جای دنیا و با هر نژاد و مذهبی… در آستانه فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب، حضرت آیت الله معظم انقلاب ی با عفو و تخفیف مجازات ۶۳۱ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت د. اختصاصی از ژیکو پاو وینت درس 16 مطالعات اجتماعی نهم (ایران دردوران پس از پیروزی انقلاب ی) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 16 مطالعات اجتماعی نهم (ایران دردوران پس از پیروزی انقلاب ی)
پاو وینت درس 16 مطالعات اجتماعی نهم (ایران دردوران پس از پیروزی انقلاب ی) این پاو وینت در 59 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 16 مطالعات اجتماعی نهم (ایران دردوران پس از پیروزی انقلاب ی)
مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب ی شامگاه پنجشنبه در سفارت ایران در لندن با حضور شخصیتهای انگلیس، دیپلماتها و جمعی از ایرانیان مقیم انگلیس برگزار شد. فرمانده صاحب ا مان(عج) استان اصفهان گفت:یکی از پیامدهای اصلی خون ، پیروزی انقلاب ی بود که بذل جان انسان های فداکار باعث شد تا این موهبت به ایران برسد. برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب ٥٧ دیروز در حالی آغاز شد که انقلاب یکی از مهم ترین چهره های خود را از دست داده است، آیت اللهی که برای نظام جدید برآمده از انقلاب ی، تاریخ سازی های مهمی را انجام داده بود. هنوز هم به سختی بر باور می نشیند اما زنگ انقلاب امسال بدون هاشمی به صدا درآمد. نمایشگاه ع های قاسم حاج محمدی با موضوع"پیروزی شکوهمند انقلاب ی ایران" با عنوان فصل بیداری افتتاح شد.