جنجال های بیست میلیارد تومانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد جنجال های بیست میلیارد تومانی : عمران زاده با یک پن ی و بعد ا اج در مقابل استقلال، جنجال ساز شد. ستاره برزیلی پاری سن ژرمن جنجال جدیدی را در نقل و انتقالات فوتبالی به راه انداخت. ع العمل دخترها وقتی واسشون شارژ میفرستی:
هزار تومانی= وای مرسی عزیزم
دو هزار تومانی= وای؛وای مرسی گلم؛فدات شم
پنج هزار تومانی=وای ،قربونت برم؛عجیجم؛نفسم؛عقشم
ده هزار تومانی=وای مرسی نفسم؛قربوووونت بشم؛عمرم؛گل نازم؛کجایی بغلت کنم اصلا بوست کنم ، بندازمت رو تخت ..
بیست هزار تومانی=نه دیگه؛هیشکی دیگه اینقدر احمق نشد. شفقنا- اقدام وزارت آموزش و پرورش الجزایر در زمینه حذف «بسم الله الرحمن الرحیم»از کتاب های درسی در این کشور، جنجال گسترده ای را در محافل مختلف آن به همراه داشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری آناتولی، جنجال ها پس از آن بالا گرفت که خانم «نوریه بن غربیط» […] پسر نخست رژیم صهیونیستی شب گذشته در حالی که در شرایط عادی نبود، اظهاراتی را به زبان آورد که باعث جنجال رسانه ای شده اند. بحث های حاج بابایی مجلس و عادل فردوسی پور به جنجال کشیده شد. هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران با جنجال هایی کم سابقه به اتمام رسید. ستاره برزیلی تیم فوتبال بایرن مونیخ بعد از قهرمانی با باواریایی ها در بوندس لیگا جنجال آفرین شد. پسر نخست رژیم صهیونیستی شب گذشته در حالی که در شرایط عادی نبود، اظهاراتی را به زبان آورد که باعث جنجال رسانه ای شده اند. بازی پرسپولیس – گسترش پر از جنجال بود و یکی از این جنجال ها هم مربوط به سید جلال حسینی بود. سرمربی جوان استقلال در دوران حضور خود در سطح اول فوتبال ایران پرونده های زیادی را پیرامون جنجال بازیکنان مدیریت کرده است. هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران با جنجال هایی کم سابقه به اتمام رسید. گفت و گوی طنز بازیکنان پرسپولیس با برنامه نود جنجال بزرگی آفرید. جشنواره بین المللی مار دل پلاتا میزبان «جنجال در عروسی» است.
در صورت داشتن بسته اینترنتی، هزینه مصرفی مشترکان به صورت آزاد محاسبه نخواهد شد، حتی اگر از… درج پرچم رژیم صهیونیستی به جای پرچم فلسطین در کتب درسی دانش آموزان دوم ابت مصر سبب جنجال و خشم مردمی در این کشور شده است. یک خبرنگار ی ع ی از اوفرا آبراموویچ، رژیم صهیونیستی و میثاء العرفی، امارات در کنفرانسی بین المللی در جمهوری بوتسوانا با موضوع ارتقای جایگاه زن و حضور ن در فعالیت های ورزشی را منتشر کرد که جنجال آفرین شد. ک شانی ها با اعطای یک هدیه به داوری که در شب پیروزی خارج از خانه شان برابر زیردریایی زرد جنجال آفرین شد، به حرف و حدیث ها درباره قضاوت ناعادلانه وی دامن زدند. سرمربی تیم مشکی پوشان گفت: جنجال های زیادی در بازی به وجود آمد و بر روی بازیکنان و جریان بازی تأثیرگذار بود. مهاجم پرتغالی رئال مادرید به شکل جالبی به حواشی و مسائل جنجال برانگیز پاسخ می دهد. جنجال آفرینی جدید همسر مهاجم اینتر برای ت یب شخصیت شوهر پیشین اش برملا شد. محسن چاوشی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت جنجال پیش آمده پیرامونش واکنش نشان داد. بازیکن مصری العین امارات در دیدار با الوحده حرکتی غیرورزشی انجام داد که باعث جنجال آفرینی شد. اقدام بازیکن روسی در تمیز بینی خود با اسکناسی به ارزش 5000 روبل ( بیش از چهار و نیم میلیون تومان) جنجال ساز شد. هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران با جنجال هایی کم سابقه به اتمام رسید. جرارد پیکه یک بار دیگر در توئیتر جنجال ساز شد و این بار هدف او آلفردو رلانیو، سردبیر آ.اس بود. دونالد ترامپ در دیدارش با نخست انگلیس اطمینان داد که به رغم جار و جنجال ها، به این کشور سفر می کند. انتشار ع دختر شاهزاده ای از خاندان حاکم عربستان سعودی با دستکش چرم و کفش پاشنه بلند در مجله عربی ووگ جنجال بر انگیز شد. شبکه الجزیره در گزارشی از ولیعهد عربستان با وصفی نام برد که جنجال زیادی به پا کرد. بن ی، هنرمند خیابانی ناشناس و مرموز بریتانیایی، هوادارانش را به شیوه ای جنجال برانگیز ترغیب کرد که در انتخابات علیه حزب محافظه کار رای دهند.
در پی ملاقات نخست انگلیس با رئیس جمهور ترکیه، "طلای کاخ اردوغان" در شبکه های اجتماعی جنجال… «زاویه بسته» این هفته به سراغ سوشا مکانی رفته است؛ دروازه بان سابق تیم ملی ایران و سوژه ی محبوب رسانه ها برای جنجال سازی؛ جنجال هایی که سوشا می گوید بسیاری از آن ها واقعیت ندارند یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت. یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت. پیام تبریک م ع میانی تیم ملی فوتبال آلمان به سنگالی ها جنجال ساز شد. ایرنا نوشت: یک پایگاه اینترنتی یی به جنجال های ایجاد شده بر سر انتشار نخستین ع ِ ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری به عنوان بانوی اول این کشور پرداخت. انتشار ع دختر شاهزاده ای از خاندان حاکم عربستان سعودی با دستکش چرم و کفش پاشنه بلند در مجله عربی ووگ جنجال بر انگیز شد. کانیه وست خواننده سرشناس یی که اخیرا با حمایت از ترامپ خبرساز شده بود، با اظهارنظری عجیب درباره برده داری جنجال آفرید. هیئت انتخابات ترکیه در اقدامی که جنجال زیادی به راه انداخته، اعلام کرد آرای صندوق هایی که روی آن ها مهر تائید شعب هم نخورده، به عنوان آرای معتبر شمارش می شوند. داور ترک تباری که قضاوت جنجالی اش در دیدار تیم های فوتبال بارسلونا و پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا، سروصدای زیادی به راه انداخت، باز هم جنجال ساز شد. تصویر دونالد ترامپ در حال ب سر مجسمه که روی جلد هفته نامه اشپیگل آلمان منتشر شده است، جنجال های فراوانی به پا کرده است.... صحنه ی مشکوک به پن ی در محوطه ی جریمه استقلال باعث شد تا بازی روز به جنجال کشیده شود. اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن پس از جنجال های به وجود آمده بین نیمار و کاوانی، در مورد زدن ضربه پن ی، مدعی شد که او تعیین خواهد کرد چه ی پن ی زن باشد و چه ی او را حمایت کند. رئیس جمهور در اظهارنظری تازه ضمن رد جنجال مخالفانش بر سر «دخ روسیه» در انتخابات، تاکید کرده که اینها «اخبار جعلی» برای پوشاندن ش ت بزرگ دموکرات ها است. برنامه ویژه ورزشی تلویزیون تبریز اتهامی بزرگ به پرسپولیس زده که جنجال ساخته است. برنامه ویژه ورزشی تلویزیون تبریز اتهامی بزرگ به پرسپولیس زده که جنجال ساخته است. تیم فولاد خوزستان در اعتراض به پن ی گرفته شده برای پیکان زمین را ترک د و باعث جنجال شد. در حالی کمتر ازیک هفته از واکنش غیرمنتظره رئیس سازمان نظام ی ساختمان به بخشنامه های جنجال برانگیز ی می گذردکه قرار است فردا جلسه ای برای رسیدگی به این ماجرادر مجلس برگزار شود. قتل یک خبرنگار هندی سرشناس به نام شجاعت بخاری در ای کشمیر درست پس از انتشار گزارش سازمان ملل درباره نقض در منطقه کشمیر تحت کنترل هند و پا تان، جنجال زیادی برانگیخته و به تظاهرات انجامید. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت جنجال های حساب شده می تواند مورد سوءاستفاده دشمن قرار گیرد و به فتنه ای جدید تبدیل گردد که به حیثیت و اقتدار نظام و ملت ما آسیب جدی وارد سازد.