جنگی

به نقل از خبرگزاریها در مورد جنگی : در این گزارش به پیشرفت تسلیحات جنگي در چندصد سال گذشته پرداخته ایم. تسنیم نوشت: در حال بررسی استقرار هواپیماهای بدون سرنشین جنگي موسوم به "عقاب خا تری" در کره جنوبی است. محمدامین می: ۶۶ سال پس از شلیک آ ین گلوله از اسلحه نیروهای یی در شبه جزیره کره، رویدادهای این روزهای شرق آسیا به گونه ای پیش می رود که احتمال وقوع جنگي دیگر در این منطقه را قوت بخشیده است؛ جنگي… دو فروند ناو جنگي انگلیس روز یکشنبه برای برگزاری رزمایش مشترک با قطر، در آب های ساحلی این کشور پهلو گرفتند. رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: اگر جنگي میان روسیه و رخ دهد هیچ کشوری روی کره زمین نمی تواند به حیات خود ادامه دهد. وزارت دفاع قطر از حضور ناوهای جنگي انگلستان در آبهای ساحلی این کشور برای انجام رزمایش مشترک خبر داد. دونالد ترامپ و همسرش ملانیا در بازدید از مرکز نگهداری مجروحان جنگي به یکی از سربازان نشان افتخار اعطا کرد. ابهام، پیچیدگی و چندبعدی بودن؛ این ها مهم ترین ویژگی های مدرن ترین شیوه ی جنگي است. جنگي که در دنیا به آن hybrid war و در ایران به آن جنگ ترکیبی می گویند. جنگي که حدود سه سال پیش بین اوپک و شیل آغاز شد، به جنگي بی پایان تبدیل شده است. نیروی دریایی یونان اعلام کرد یک کشتی جنگي این کشور در آبهای دریای اژه با یک کشتی جنگي متعلق به ترکیه برخورد کرده است. جنگي cogo" src="https://dayabarg.com/9440-large_default/%d9%84%da%af%d9%88-%d9%87%d9%88%d8%a7%d9%be%db%8c%d9%85%d8%a7-%d9%88-%d9%82%d8%a7%db%8c%d9%82-%d8%ac%d9%86%da%af%db%8c-cogo.jpg" alt="لگو هواپیما و قایق جنگي cogo" width="530" height="385" />   با 44 درصد تخفیف دیدن این کالا در دایابرگ ک ن سوری ای که در مناطق جنگي این کشور زندگی می کنند، علیرغم ها و خطرات ناشی از جنگ داخلی، برای ادامه تحصیل در کلاس های درس حاضر می شوند.

بهبهان بازی جنگي igi بازی جنگي igi بازی جنگي آی جی آی ۱ , بهبهان
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p محمدامین می: ۶۶ سال پس از شلیک آ ین گلوله از اسلحه نیروهای یی در شبه جزیره کره، رویدادهای این روزهای شرق آسیا به گونه ای پیش می رود که احتمال وقوع جنگي دیگر در این منطقه را قوت بخشیده است؛ جنگي که بار دیگر یک پای آن ست. هرچند طبیعت جنگ خشونت و کشتار است؛ با این حال حتی این بدترین چهره بشر هم بی قانون نیست. قتل غیرنظامیان, برخورد ناشایست و به برده گرفتن اهالی مناطق تخت تصرف, قتل یا بدرفتاری با اسرای جنگي, کشتار گروگان ها و غیره از جمله این جرایم به شمار می آیند. در این ویدیو چند تن از مجرمین جنگي ژاپن که پس از تسلیم ژاپن در جنگ جهانی دوم در هنگ کنگ بازد. نیروی دریایی یمن یک کشتی جنگي ائتلاف سعودی را در سواحل جنوبی این کشور هدف قرار داد. منابع امنیتی یمن از انهدام یک فروند کشتی جنگي وابسته ائتلاف سعودی در سواحل غربی یمن خبر دادند. در ادامه اعتراضات خیابانی در ونزوئلا، معترضان با خودروی جنگي سرکوب شده و عده ای از آنها زیر گرفته شدند. یمن یک فروند کشتی جنگي متعلق به رژیم م سعودی را در سواحل استان الحدیده هدف حمله موشکی قرار داد و منهدم کرد. یک شبکه خبری نزدیک به ت اعلام کرد دو ناو جنگي این کشور در شرق سواحل مدیترانه به ح آماده باش هستند تا در صورت وم به حمله کنند. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج گفت :63 کیسه موادمخدر به همراه مقادیری مهمات جنگي از سوداگران مرگ کشف شد. ۳۱ مرداد: رسیدن ماشین <font style=جنگي آلمان به شهر لنینگراد" />
۷۶ سال پیش در چنین روزی، ماشین جنگي آلمان نازی به شهر لنین‌گراد، یکی از نمادهای اتحاد جماهیر شوروی رسید تا زمینه‌ساز یکی از طولانی و وحشتناک‌ترین محاصره‌های تاریخ شود. کره شمالی با اشاره به خصومت های علیه پیونگ یانگ، هشدار داد واشنگتن تلاش می کند جنگي در شبه جزیره کره به راه بیندازد. ایسنا نوشت: رئیس جمهوری قصد دارد یک دستور اجرایی را به امضا برساند که حکم دوران اوباما را که دسترسی پلیس به تجهیزات جنگي را محدود می کرد، ملغی می کند. من همان برگه عبور هستم یعنی مجوز عبور در مناطق جنگي. در مناطق جنگي فقط رزمندگان می توانستند رفت و آمد کنند. ناو جنگي نیکولای فیلچنکوف متعلق به ناوگان نیروی دریایی روسیه از تنگه چناق قلعه در دریای مرمره عبور و به سمت سواحل حرکت کرد. در چند هفته گذشته حدود ۱۶ نفر از آوارگان جنگي بر اثر نبود مواد خوراکی، آب آشامیدنی، داکتر و داور در ولایت جوزجان جان باخته اند. یک سازمان غیر تی ی، انگلیس را مامن جنایتکاران جنگي رژیم صهیونیستی معرفی کرد. خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: اگر جنگي میان روسیه و رخ دهد هیچ کشوری روی کره زمین نمی تواند به حیات خود ادامه دهد. ... رئیس جمهوری روسیه گفت: تمامی شرکت های بزرگ روسی باید در راستای تولید تجهیزات جنگي آمادگی داشته باشند. «بیمارستان جنگي» با عنوان فرعی «خاطرات فاطمه تارینگو» به کوشش «مرضیه نظرلو» براساس مصاحبه های «سمیه ی» در ۱۶۰ صفحه توسط «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس» در ۲ هزار نسخه منتشر شده است. بر اساس نتایج یک نظرسنجی، مردم معتقدند دو متحد این کشور نسبت به دیگر کشورها، واشنگتن را وادار به ورود به جنگي طولانی و پرهزینه می کنند. این ناو که با هزینه حدود 10 میلیارد یورو ساخته شده است به عنوان گران ترین ناو جنگي جهان محسوب می شود.       ناو جنگي " جرالد آر فورد " که عنوان گرانترین ناو جنگي جهان لقب گرفته است برای نخستین بار روز شنبه  در سواحل ویرجینیای به آب انداخته شد. برای ساخت  این ناو جنگي که با هزینه بیش از 10 میلیارد یورو ساخته شده حدود 6 سال وقت صرف شده است.  پروژه ساخت این ناو عظیم با بودجه 8.4 میلیارد یورویی از سال 2009 آغاز شد و قرار بود در سپتامبر سال 2015 به پایان برسد. اما ساخت این ناو ی ال و نیم دیگر به طول انجامید و هزینه ساخت آن به 10 میلیارد یورو رسید. گفته می شود حدود 5 هزار سازنده کشتی در ساخت این ناو مشارکت داشته اند و وزن آن حدود 100 هزار تن است.    این ناو که با استفاده از یک مدل سه بعدی کامپیوتری طراحی شده است  قابلیت حمل 4660 پرسنل و 75 هواپیما را داراست و با  کمک دو راکتور هسته ای خود  قادر است با سرعت 34 کیلومتر در ساعت حرکت نماید.  طول این ناو حدود 338 متر است و  220 هواپیما می توانند با کمک نیروی مغناطیسی برق آن از روی این ناو جنگي به پرواز در آیند.

رئیس آموزش و پرورش کبودراهنگ مطرح کرد: بیمه دانش آموزان کبودراهنگی در مقابله با تهاجم فرهنگی رضا عسگری در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان همدان در کبودراهنگ، اظهار کرد: اعزام دانش آموزان به مناطق جنگي در قالب اردوهای راهیان نور بهترین زمینه جهت بیمه سازی دانش اموزان در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است. وی با اشاره به . رئیس جمهور کره جنوبی ضمن تأکید بر اینکه هیچ جنگي در شبه جزیره کره رخ نخواهد داد، گفت که وضع تحریم ها علیه پیونگ یانگ با هدف حل مسالمت آمیز اوضاع این شبه جزیره صورت می گیرد.
معرفی بهترین های <font style=جنگي تاریخ سینمای جهان" cl ="thumbs" title="معرفی بهترین های جنگي تاریخ سینمای جهان">
معرفی بهترین های جنگي تاریخ سینمای جهان + تصاویر ادامه مطلب دبیرکل مرکز اسناد جرایم جنگي در با بیان اینکه زمان سرمایه گذاری قدرت های منطقه ای و بین المللی در با سقوط حلب به پایان رسیده است، گفت: دمشق با جنایتکاران جنگي تحت حمایت قطر، ترکیه و عربستان مبارزه می کند. در پی انتشار خبر حمله به یک کشتی جنگي ائتلاف تحت فرماندهی سعودی در ساحل یمن، فرماندهی ائتلاف امروز پنجشنبه اذعان کرد که یک فروند کشتی جنگي اماراتی در ساحل یمن هدف حمله موشکی قرار گرفته است. رو مه کیهان در سرمقاله خود نوشت: ایران هرگز نمی خواهد جنگي را در منطقه به راه اندازد کما اینکه تاکنون این کار را نکرده و هر جا هم که حضوری نظامی پیدا کرده است برای خواباندن جنگي بوده که دشمنان منطقه به راه انداخته اند. ایرنا نوشت: خبرگزاری ملی لبنان تاکید کرد که حضور بزرگترین کشتی جنگي ناوگان دریائی انگلیس (hms ocean) در بندر بیروت با عملیات های جنگي در منطقه ارتباطی ندارد و تاکیدی بر « روابط دوستانه و قوی نظامی، اقتصادی و دیپلماتیک انگلیس و لبنان است».
معاون عملیات از هشدار هواپیماهای گشت دریایی به ۲ فروند ناو جنگي بیگانه خبر داد. دبیر کل سازمان ملل با انتقاد از جنایت های جنگي عربستان سعودی در یمن، از شورای امنیت خواست هرچه سریعتر جنگ علیه یمن را متوقف کند. ناو گروه ناوگان نیروی دریایی روسیه در اقیانوس آرام متشکل از دو ناو جنگي روز وارد بندر بوسان کره جنوبی شد. مرکز پژوهشی گلوبال ریسرچ کانادا روز یکشنبه در گزارشی از شرایط انسانی در یمن، اعلام کرد که ائتلاف تحت ی عربستان در یمن مرتکب جنایت جنگي شده است. گروه تروریستی تصاویری از ادوات جنگي نیروهای ترکیه که در درگیرهای اخیر در «الباب» به غنیمت گرفته یا انهدام کرده منتشر کرد. رسانه های صهیونیستی از پهلو گرفتن ناو جنگي جرج بوش یکی از بزرگترین ناوهای جنگي دنیا در بندر حیفا واقع در سرزمین های ی خبر دادند. ناو جنگي «یو اس اس فیتز جرالد» متعلق به نیروی دریایی ایالات متحده در برخورد با یک کشتی باربری بشدت آسیب دید. میزان نوشت: رئیس پلیس شرق استان تهران از کشف 13 نارنجک جنگي در جواد آباد ورامین خبر داد. ژاپن به نشان اتحاد با در مقابل کره شمالی دو کشتی جنگي خود را با ناو هواپیمابر همراه می کند. بفهم و نشو! آ به چند زبان میخواهی بگویی که دوستش داری و با چه زبانی می خواهی دوستت ندارم هایش را بشنوی؟ مرد باش و حقیقت های زندگی ات را بپذیر هر ساعت هفت سال میگذرد ها را بپذیر این همه بد شانسی های زندگی ات را بپذیر برای آینده ات می جنگي،شاید پیروز نشوی! هر روز از دست دادن هایش را بپذیر برای آینده ات می جنگي،شاید پیروز شوی ش ت بعد از پی.