جنگیدن الحاقیه

به نقل از خبرگزاریها در مورد جنگیدن الحاقیه : رئیس کل بیمه مرکزی، عدم نیاز به الحاقیه را مهمترین ویژگی قانون جدید بیمه شخص ثالث دانست و گفت: خوشبختانه مردم امسال دغدغه ید الحاقیه نداشتند. رییس کل بیمه مرکزی گفت: سال آینده مشکلی برای ید الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث برای مردم وجود ندارد. الحاقیه بیمه خودرو رایگان یا ... نیوز الیگودرز : در حالیکه با اعلام سازمان مرکزی بیمه مبنی بر اینکه حق بیمه و شخص ثالث خودروها در سال جدید افزایش ندارد و مردم می توانند بدون پرداخت هرگونه وجهی نسبت به دریافت الحاقیه اقدام نمایند اما متاسفانه برخی نمایندگیهای بیمه نسبت به دریافت مبالغی جهت الحاقیه اقدام می نمایند. من چه جور ادمیم؟
پ.ن: نگفتم چه شکلیم چون حداقل دو تا دخترا منو دیدن و به زیبا بودنم اقرار پ.ن بعدی: جواب بدین خیلی زیاد هم جواب بدین روش فکر کنید و جواب بدین پ.ن: ترین نوع چیز گرفتنی که وجود داره= الف
+ الحاقیه: اینقدر نظر دادین پوکیدم: مرسی واسه همون بازیس!! با عده ای از کارگران که به عنوان راننده مشغول کار بودیم الان مانده ایم با این قانون جدید که از طرف شرکت پتروشیمی به ما تحمیل شده چه کار کنیم نه قرارداد اجرا میشود نه دیگر قوانین بعد از واگذاری 3ماه حقوق ندادند و ما را مجبور به امضا الحاقیه د که یعنی قرارداد 30ماده ای پشمو حالا ما را با این الحاقیه بیچاره د تهران- ایرنا- رییس کل بیمه مرکزی به افزایش میزان دیه برای سال آینده اشاره کرد و گفت: خودروهایی که امسال بیمه شده اند به ید الحاقیه نیازی ندارند. معاون وزارت امور خارجه، گفت: تعاملات دیگران با یی برای ما اهمیتی ندارد، موضع ما روشن است. بدون یک کلمه کم و یک کلمه زیاد باید اجرا شود و هیچ امکانی برای مذاکره مجدد، اصلاح یا الحاقیه… همتی گفت: حق بیمه شخص ثالث براى سال 96 نیز افزایش یابد، لیکن برخلاف سالهاى پیش، انى که درسال 95 بیمه نامه شخص ثالث یده اند نیازى به ید الحاقیه براى سال 96 ندارند.

آه ازین جماعت زنده کش مرده پرست!
الحاقیه, به روزی فکر می که توی مراسمم برای من بگن به نیابت از مرحومه سلام بدیم.. سلام بر حسین:) جنگیدن برای هیچ صلح و آرامش و آبادانی نیاورده است. جنگیدن همه چیز را بدتر می کند. باید دست از سر جنگیدن با خودم، دیگران و هستی بردارم. من نیازمند رشد مهارت های درک و دوستی ام! براط ارتباط گرفتن با خودم و ایده آل گرایی هایم، با «ف» و حساسیت هایش، با پدرم و باورهایش، با دخترم و انرژیِ مهار نشدنی اش، با معلم سخت گیر، با همسایه ی بی ملاحظه . اجرای سولوی ترانه «به هم پ و جنگیدن / boil & fight» را به شکل آ تیک توسط ناتانیل راتلیف با می بینید و می شنوید. اعلام نرخ جدید دیه در سال جاری از سوی قوه قضائیه، وم دریافت الحاقیه برای افزایش تعهدات بیمه نامه شخص ثالث را برای بیمه گذاران دو چندان کرده است اما در باره اینکه الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث چیست و چرا باید آن را یداری کرد، سوالاتی مطرح است که اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی به لحاظ اهمیت موضوعِ اخذ الحاقیه، به طرح این سوالات و پاسخ . نیروهای عراقی به اسنادی از دست یافته اند که نشان می دهد، نیروهای خارجی این گروه تروریستی دیگر رغبتی به ماندن در موصل و جنگیدن ندارند. تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمنان به دنبال این هستند که قدرت موشکی مان را محدود نمایند، در حالی که موشک برای نجنگیدن است، نه برای جنگیدن. نیروهای عراقی به اسنادی از دست یافته اند که نشان می دهد، نیروهای خارجی این گروه تروریستی دیگر رغبتی به ماندن در موصل و جنگیدن ندارند. تهرانی ها که خیلی دوس دارن تو کار خیر این دم عیدی شریک بشین قیام بفرمایند ... البته نین اصفهان و کرمانی ها هم میتونن مشارکت کنند...
کار خیر چیست ؟ کمک معنوی / مادی به نیازمندان و بخصوص به بچه های کار تو این دم دم های نوروز...

+ مازندرانی ها ، بوشهری ها ، ها ، قمی ها ، کرمانشاهی ها ،یزدی ها :)

++ الحاقیه : بعدا نوشت : پیش بسوی اینجا. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، محمد ابراهیم امین رئیس کل بیمه مرکزی در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر افزود: پیرو اعلام افزایش مبلغ دیه به میزان ۱۰ درصد در سال ۱۳۹۴ از سوی ریاست محترم قوه قضائیه و ضمن هماهنگی به عمل آمده با سندیکای بیمه گران و با توجه به سیاست های ضد تورمی ت تدبیر و امید، حق بیمه شخص ثالث . رضا کربلایی: نرخ دیه در سال ۹۶ برای ماه های غیرحرام ۲۱۰ میلیون تومان اعلام شد. قوه قضاییه نرخ جدید دیه در سال جاری را اعلام کرد و لذا وم تهیه الحاقیه برای افزایش تعهدات بیمه نامه شخص ثالث برای بیمه گذاران دو چندان شده است.
ادامه مطلب ✅✅ آیا میدانید... ✅✅

آیا میدانید در قانون جدید بیمه اجباری دریافت الحاقیه بیمه نامه منتفی شده است؟

تولیت آستان قدس رضوی گفت: بنیه دفاعی کشور برای جنگیدن نیست، برای قدرت است. بیمه مرکزی: دارندگان خودرو برای دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث اقدام کنند معاون نظارت بیمه مرکزی از دارندگان خودرو خواست حتما برای دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث تا مبلغ 200میلیون تومان تا پایان روز دهم اردیبهشت مراجعه کنند. حبیب میرزایی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه با اعلام نرخ دیه از سوی قوه قضائیه، بیمه مرکزی نیز هر سال نرخ های. هر کی بعد یه مدت نزدیک تر میشه (( اولا فکر می ، خیلی خودتو میگیری!))
+ شاید بگین چه ربطی به جذ ت داره چون دقیقا همین هایی که این جمله رو می گن بعدش کلی سوال پیچم می کنن و می گن چرا مرموزی؟!!
پ.ن: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاملا واقفیم که بازی بسیار بسیار سختی مقابل پدیده خواهیم داشت، آن ها متفاوت با سایر تیم ها بازی می کنند اما قانون ما مثل همیشه جنگیدن برای قهرمانی است. واقعا برام سواله مردم دم عید چشون میشه؟: یجوری میان ید انگار بعد عید قحطی میاد! همینجوردوروز پیش خیابون قدم میزدم یه سر رفتم مانتوفروشیا... غلغلههه بودا!غلغله هان!یجوری می یدن فکرمیکنی بعداز عید همه چی نابودمیشه! اونوقت نگاه می یه جنس بدردنخور پارچش هم ازینایی که یبار شستی اتو کردی باید بندازی سطل ی: اونوقت قیمت۱۹۶: جالب اینه می یدن .
 
متمم قرارداد :

بعد از اینکه قرارداد منعقد شد ما می توانیم بوسیله متمم قرارداد مواردی به قرارداد اولیه اضافه یا اصلاح کنیم متمم قرارداد هم می تواند شامل موارد اصلاحیه قرارداد هم شامل الحاقیه قرارداد شود .
بدین طریق که می توانیم بوسیله متمم موادی به قرارداد اولیه اضافه یا مواد قبلی را اصلاح کنیم .
متمم قرارد. رئیس کل بیمه مرکزی گفت: برخلاف سالهاى پیش، انى که درسال ٩٥ بیمه نامه شخص ثالث یده اند نیازى به ید الحاقیه براى سال ٩٦ ندارند. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: لایحه مبارزه با پولشویی در حاشیه مطرح شده و جزو الحاقات بود بنابراین باتوجه به وج از ، این لایحه باید خود به خود منتفی شود. ای که صبحش با صدای نفس های بی نهایت عمیق سمی پاشی و اسم ی که ازش متنفری رو جایی که اصلا فکرش رو نمی کنی با اشاره به روزهای خوش بیارن قطعا از همه ی ها تره! پ.ن: ناراحتم از اینکه هنوز از یه اسم، یه یاد آوری بهم میریزم!
+ شاید هم به قول سمی رو همون صبح که پاشدی باید خط بزنی نه دم غروب!
پ.ن: کلا تف تو ! وقتی می شود دقایق عمرت را با آدمهای خوب بگذرانی چرا باید لحظه هایت را صرف آدمهایی کنی که با دلهای کوچک شان مدام درگیر حسادت ها و کینه ورزی های بچه گانه اند . یا مدام برای نبودنت ، برای خط زدنت تلاشمی کنند. نه، همیشه جنگیدن خوب نیست.این روزها فهمیده ام برای اثبات دوست داشتن ، برای به دست آوردن دل آدمها ، برای اثبات خوب بودن نباید جنگید.. جنگیدن برای عربستان و ترکیه خسته شده ایم!از جنگیدن برای عربستان و ترکیه خسته شده ایم!مقام یی: از جنگیدن برای عربستان و ترکیه خسته شده ایم!  به نقل از العالم، ریچارد بلک، عضو مجلس سنای ای ویرجینیای ، گفت که مردم کشورش از جنگ های نیابتی برای عربستان و ترکیه خسته شده اند. وی به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: ضروری است که ترامپ هرچه سریعتر بفهمد، یی ها از جنگ و درگیری به خاطر عربستان و ترکیه خسته شده اند. این عضو مجلس سنای ای ویرجینیای افزود: وارد جنگ شد؛ زیرا عربستان و قطر خواستار آن هستند که خطوط لوله گاز و نفت از طریق به ترکیه کشیده شود. اظهارات بلک در پی حمله کارانه اخیر این کشور به پایگاهی در مطرح می شود. وقتی میشود دقایق عمرت را با آدمهای خوب بگذرانی چرا باید لحظه هایت را صرف آدم هایی کنی که یا دلهای کوچک شان مدام درگیر حسادت ها و کینه ورزی های بچه گانه اند... یا مدام برای نبودنت، برای خط زدنت تلاش می کنند؟ نه، همیشه جنگیدن خوب نیست! این روزها فهمیده ام برای اثبات دوست داشتن، برای به دست آوردن دل آدمها، برای اثبات خوب بودن نباید جنگید. پست دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ با توجه به نرخ دیه جدید اعلام شده به روزرسانی شده است. اگر صاحب وسیله نقلیه باشید حتماً با موضوع الحاقیه بیمه شخص ثالث برخورد داشته اید. در ابتدای هرسال از شرکت های بیمه با دارندگان وسایل نقلیه موتوری تماسی مبنی بر دریافت الحاقیه ی بیمه شخص ثالث خودرویشان گرفته می شود. به این ص. بودند انی که دیدگاه های مشابه دیدگاه (ره) داشتند اما آنچه نداشتند شجاعت اقدام بود و این مسئله موجب خشکیدن آرمان های آنان می شد. (شرح اسم 1390, 103)+ الحاقیه درست از نقطه ای که جنگیدن در من مُرد، مریضا عاشقم شدن. چون به هر چی میخوان میرسن.

مقام یی: از جنگیدن برای عربستان و ترکیه خسته شده ایم!  به نقل از العالم، ریچارد بلک، عضو مجلس سنای ای ویرجینیای ، گفت که مردم کشورش از جنگ های نیابتی برای عربستان و ترکیه خسته شده اند.  وی به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: ضروری است که ترامپ هرچه سریعتر بفهمد، یی ها از جنگ و درگیری به خاطر عربستان و ترکیه خسته شده اند.  این عضو مجلس سنای ای ویرجینیای افزود: وارد جنگ شد؛ زیرا عربستان و قطر خواستار آن هستند که خطوط لوله گاز و نفت از طریق به ترکیه کشیده شود.   اظهارات بلک در پی حمله کارانه اخیر این کشور به پایگاهی در مطرح می شود. روابط عمومی شرکت بیمه پاسارگاد اعلام نمود: با توجه به افزایش مبلغ دیه در سال ۱۳۹۴ و در اجرای مفاد نامه شماره ۹۴/۱۰۰/۶۴۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۶ بیمه مرکزی ایران ، جهت رفاه حال بیمه گذاران محترم ، تعهدات بیمه نامه های معتبر شخص ثالث صادره سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ (تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۸) این شرکت به ترتیب زیر بدون مراجعه و دریافت الحاقیه از تاریخ ۱۳۹۴/. عضو مجلس سنای ای ویرجینیای از سیاست های جنگ طلبانه ت این کشور انتقاد کرد. وقتی میشود دقایق عمرت را با آدمهای خوب بگذرانی چرا باید لحظه هایت را صرف آدم هایی کنی که یا دلهای کوچک شان مدام درگیر حسادت ها و کینه ورزی های بچه گانه اند. یا مدام برای نبودنت، برای خط زدنت تلاش می کنند؟ نه، همیشه جنگیدن خوب نیست . این روزها فهمیده ام برای اثبات دوست داشتن، برای به دست آوردن دل آدمها، برای اثبات خوب بودن نباید جنگید. “های وب” که همچنان دوران توقف نماد از ۲۲ آذر تاکنون را می گذارند و باید منتظر نتیجه کارگروه سازمان بورس و جامعه حسابداران رسمی در مورد صورت های مالی سه ساله و نحوه شناسایی درآمد و هزینه بود، که این شرکت از سومین الحاقیه قرارداد ۲۵ بهمن ۹۴ با وزارت ارتباطات (قرارداد uso2) خبر داد.   به گزارش بورس پرس، این شرکت ۴۰۰ میلیارد تومان. سرمربی تیم پاریسی، جنگیدن را عامل پیروزی تیمش دانست. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در پست خود با کنایه از جنگیدن برای رسیدن به بهترین شرایط گفت. تجربه نشان می دهد که نه بی اعتنایی روی چرندگویان اثر دارد، نه جنگیدن با آن ها عزت الله پورقاز م ع با اخلاق فوتبال ما بعد از مصدومیت در بازی رفت با پرسپولیس دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نشد. عوامل تغییر شکل علت تغییر شکل عبادت قرآن نمونه های متعددی یاد می کند که چگونه اقوام پیشین، با تغییر شکل عبادت، دچار غضب الهی شدند. انگیزه این تغییر شکل ها متفاوت بوده است، که از هر کدام، یک نمونه قرآنی ذکر می کنیم: 1-تغییر شکل لجوجانه: خداوند به بنی دستور داد هنگام ورود به سرزمین مقدس، کلمه«حطّه» را به زبان بیاورند(یعنی خداوندا ما را ببخش و گناهان ما را بریز). آنان از روی استهزاء و لجاجت، تغییر داده و گفتند:«حنطه»(یعنی گندم). خدا بر آنان غضب کرد و هلاکشان نمود. 2- تغییر شکل روشنفکرانه: در دین ، چهار ماه حرام است که جنگیدن در آن ممنوع شده. این آتش بس اجباری، در سه ماه پیاپی(ذیقعده، ذیحجه،محرم) و یک ماه جدا(رجب) است که قرآن همه را با عنوان«اربعة حُرُم» یاد کرده و جنگیدن را ممنوع ساخته است، مگر آنجا که ح دفاعی باشد. 3- تغییر مقدسانه: منظور، کار انی است که با س وش مذهب و دین و حیله های شرعی، به خواسته های دل خود می رسند و بدینوسیله می خواهند بر سر وجدان و قانون خدا کلاه بگذارند. نمونه اش در داستان بنی است که چون خداوند، صید ماهی را در روز شنبه برای آن ها تحریم کرده بود، با احداث حوضچه هایی در کنار آب، ماهی ها را به درون آن می کشیدند و روز بعد ماهی ها را می گرفتند و می گفتند: ما که روز شنبه ماهی نگرفته ایم! ماجرای فوق در آیاتی از قرآن آمده است و مورد مذمت قرار گرفته است. ی گوشه ذهنش هم فکر نمی کند که شاید بعضی از این دهه هفتادی ها در آن سوی مرزها برای زنده نگه داشتن در حال دفاع و جنگیدن هستند. سرباز بگیری به گزارش کوردپاریز به نقل از منابع محلی شمال ، حزب اتحاد دمکراتیک (pyd) یا همان زیرشاخه ی پ ک ک در که این روزها سخت در حال جنگیدن با است، برای تقویت و افزایش نیروی نظامی خود و به خدمت گرفتن نیروی تازه نفس در... یه پیرمرد الان آمده و میگه میخام کارت به کارت کنم اما مبلغ را بلد نیستم میگه : میشه مبلغ سیصد وپنجاه هزار ریال را برام به عدد بنویسی بدونم چند تا صفر داره ...
بنظرتون چند تا صفر بذارم :)))))
پ .ن : "همه نوشتن چهار تا صفر... یعنی من اینقدر بی سواد بنظر میام ؟؟؟؟ -___- من ...بوووق درونم فعال شده .. اگر مثلا سه تا یا شش تا صفر بذارم چی می شه ؟؟ "