جنگیدن الحاقیه

به نقل از خبرگزاریها در مورد جنگیدن الحاقیه : کنترل افکاری که سال ها همراهم من بوده و برای نجات از طرد شدن اطرافیان درست بسیار سخت و نابود کننده است. بدتر نوع جنگیدن، جنگیدن با خود است جنگی ویران کننده و کننده خود در پیش خود. میشود قسمت های که فراموش ش کرذی به عمد گوی چنین چیزی نبوده! رییس کل بیمه مرکزی گفت: سال آینده مشکلی برای ید الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث برای مردم وجود ندارد. میگن آدم باید ائمه را الگو و سرمشق خودش قرار ده الان سوال من اینه ؟؟ وقتی مدت ها میشی گدای حسین وقتی برای مراسم هاش هزینه میکنی وقتی چهله براش بر میداری و جوابت را نمیده.... خب اینا بی منظور که نیست الان هر گ آمد با پشت دست بخوابونم دهنش و بگم برووو ؟؟؟؟ ...
یا مثلا وقتی خدا ناامیدت میکنه منظورش اینه هر ی کمک خواست ناامیدش کنیم؟؟؟
ا. آشنایی با الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث و چرا باید آن را یداری کرد صنعت بیمه- اعلام نرخ جدید دیه در سال جاری از سوی قوه قضائیه، وم دریافت الحاقیه برای افزایش تعهدات بیمه نامه شخص ثالث را برای بیمه گذاران دو چندان کرده است اما در باره اینکه الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث چیست و چرا باید آن را یداری کرد ؟ سوالاتی مطرح است که اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی به لحاظ اهمیت موضوعِ اخذ الحاقیه، به طرح این سوالات و پاسخ آنها پرداخته است که به شرح زیر است:

برای برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید +مسابقات کشتی جام جهانی، ایران، کرمانشاه +حسن یزدانی که در وضعیت سختی مقابل حریف ترکیه ای گرفتار شده بود، نه تنها فن نخورد و امتیاز نداد بلکه با اجرای فوق العاده زیبای فن «لنگ» ٤ امتیاز گرفت!
یک قهرمان هرگز تسلیم نمی شود! می جنگند، حتی اگر سر سوزنی امید برای موفقیت باشد...

الحاقیه: برنامه مسابقات کشتی_فردا همتی گفت: حق بیمه شخص ثالث براى سال 96 نیز افزایش یابد، لیکن برخلاف سالهاى پیش، انى که درسال 95 بیمه نامه شخص ثالث یده اند نیازى به ید الحاقیه براى سال 96 ندارند.

آه ازین جماعت زنده کش مرده پرست!
الحاقیه, به روزی فکر می که توی مراسمم برای من بگن به نیابت از مرحومه سلام بدیم.. سلام بر حسین:) جنگیدن برای هیچ صلح و آرامش و آبادانی نیاورده است. جنگیدن همه چیز را بدتر می کند. باید دست از سر جنگیدن با خودم، دیگران و هستی بردارم. من نیازمند رشد مهارت های درک و دوستی ام! براط ارتباط گرفتن با خودم و ایده آل گرایی هایم، با «ف» و حساسیت هایش، با پدرم و باورهایش، با دخترم و انرژیِ مهار نشدنی اش، با معلم سخت گیر، با همسایه ی بی ملاحظه . علام نرخ جدید دیه در سال جاری از سوی قوه قضائیه، وم دریافت الحاقیه برای افزایش تعهدات بیمه نامه شخص ثالث را برای بیمه گذاران دو چندان کرده است اما در باره اینکه الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث چیست و چرا باید آن را یداری کرد، سوالاتی مطرح است که اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی به لحاظ اهمیت موضوعِ اخذ الحاقیه، به طرح این سوالات و پاسخ آنها پرداخته است که به شرح زیر است:

1- الحاقیه چیست؟
الحاقیه سندی رسمی است که هرگونه تغییر در مفاد بیمه نامه شخص ثالث در آن ثبت و جزو لاینفک بیمه نامه است.
۲- نرخ دیه در سال جدید چقدر می باشد؟
طبق اعلام قوه قضاییه، معادل ریالی دیه در سال ۱۳۹۳ برای ماه های غیر حرام ۱۵۰ میلیون تومان و برای ماه های حرام ۲۰۰ میلیون تومان است.
۳- ماههای حرام کدامند؟
بر اساس شرع مبین از ۱۲ ماه قمری، چهار ماه رجب، ذی القعده، ذی الحجه و محرم ماه های حرام هستند. سه ماه حرام پشت سر هم و یک ماه (رجب) جدا از بقیه است.
۴ - آیا دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث ، اجباری است یا اختیاری ؟
بر اساس قانون اصلاح قانون بیمه شخص ثالث تمامی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی مسؤول جبران خسارتهای بدنی و مالی هستند که بر اثر حوادث وسایل نقلیه یا محصولات آنها به اشخاص ثالث وارد می شود بنابراین موظفند مسؤولیت خود را حداقل به میزان دیه مرد مسلمان در ماه حرام بیمه نمایند که این میزان در سال ۱۳۹۳ معادل ۲۰۰ میلیون تومان برای خسارات جانی و ۵ میلیون تومان برای خسارات مالی وارد به اشخاص ثالث است.
۵- آثار عدم دریافت الحاقیه افزایش تعهدات بیمه شخص ثالث برای بیمه گذاران چیست؟
در صورت عدم اقدام برای دریافت الحاقیه افزایش تعهدات بیمه شخص ثالث، شرکت بیمه خسارت زی دگان را حداکثر تا میزان مندرج در بیمه نامه پرداخت نموده و باقیمانده خسارت توسط مقصر حادثه (بیمه گذار) پرداخت می شود. به عنوان مثال در سال جاری حداقل به میزان ۴۸ میلیون تومان به ازای هر نفر بر عهده بیمه گذار است.
۶- زمان شروع اولین ماه حرام در سال ۱۳۹۳ چیست؟
اولین ماه حرام در تقویم سال ۱۳۹۳ ماه رجب است که برابر با روز پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۱۱ است. لازم به ذکر است که آغاز رسمی ماه رجب، شامگاه روز چهار شنبه ۱۳۹۳/۰۲/۱۰ است. شروع سایر ماه های حرام از ۱۳۹۳/۰۶/۰۶ خواهد بود.
۷- تفاوت ماههای حرام با ماههای عادی در چیست؟
چنانچه حادثه رانندگی و فوت زی ده هر دو در ماههای حرام اتفاق افتد، بر اساس قانون مجازات ی، میزان دیه یک سوم بیشتر از ماه های عادی خواهد بود.
۸- برای دریافت الحاقیه بیمه نامه باید به کجا مراجعه کرد؟
بیمه گذاران برای دریافت الحاقیه افزایش سقف تعهدات بیمه نامه (تعهدات مالی و بدنی ثالث و حوادث راننده) باید به همان واحدی که بیمه نامه خود را دریافت نموده اند مراجعه کنند. در صورت عدم دسترسی به صادر کننده بیمه نامه شخص ثالث، برای دریافت الحاقیه به شعب اصلی شرکت بیمه در همان شهر و یا ای دیگر مراجعه گردد.
۹- آیا صدور الحاقیه با مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان تاثیری در تعهدات شرکت بیمه برای حوادثی که قبل از صدور الحاقیه اتفاق افتاده دارد؟
خیر؛ ملاک تعهد شرکت های بیمه در قبال زی دگان، سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه در زمان وقوع حادثه می باشد. بنابراین الحاقیه فقط در مورد حوادثی که بعد از تهیه آن اتفاق می افتد اعتبار دارد.
۱۰- کدامیک از شرکت های بیمه مجاز به صدور الحاقیه نیستند؟
در حال حاضر تمام شرکت های بیمه که قبلاً بیمه نامه شخص ثالث را صادر د مجاز به صدور الحاقیه برای بیمه گذاران خود هستند. (بیمه مرکزی ایران)

باتوجه به افزایش نرخ دیه در سال جاری و فرارسیدن ماههای حرام بدینوسیله به اطلاع آن دسته از بیمه گذاران محترمی که تاکنون اقدام به ید الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث خود ننموده اند می رساند به دلیل اهمیت موضوع و پیشگیری از تبعات و مشکلات عدم تکمیل پوشش بیمه نامه ضروری است با مراجعه به شعب و نمایندگیهای بیمه ایران در سراسر کشور هرچه سریعتر نسبت به ابتیاع الحاقیه اقدام نمایید. تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمنان به دنبال این هستند که قدرت موشکی مان را محدود نمایند، در حالی که موشک برای نجنگیدن است، نه برای جنگیدن. همیشه جنگیدن خوب نیست. برای اصلاح دل ی که کینه ورزی می کند نباید جنگید. برای اثبات خوب بودن نباید جنگید. با آدم های کوته نظر نباید جنگید. بعضی چیزها وقتی با جنگیدن به دست می آیند بی ارزش می شوند. این روزها نسخه فاصله گرفتن را می پیچم برای هر که رنجم می دهد. برای هر که با حسادتهای بچه گانه اش آرامشم را بهم می ریزد. با حقارت بعضی دل ها نبای. معاون رئیس هیأت الحشد الشعبی با تقدیر از گردان ی الحشد الشعبی، تأکید کرد که نیروهای الحشد الشعبی در کنار جنگیدن به امر بازسازی مناطق آزاد شده هم می پردازند.

میدونید چیه؟ خیلی دلم میخواد یه پست درست و درمون بزنم ولی پست درست و درمونم نمیاد:دی

ساعت دو۵/۵ریشتر لرزیدیم..وبازهم من از خواب باترس پ .. خدایا به بنده های ضعیف دم دار*ت به قول بعضیا رحم کن..
*منظور از دم دار روباه بازیه:دی ادمایی که میخوان زرنگی کنن.کلاه سرهم بزارن شیطونی میکنن و...:دی


الحاقیه:دوستم امروز اومد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، محمد ابراهیم امین رئیس کل بیمه مرکزی در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر افزود: پیرو اعلام افزایش مبلغ دیه به میزان ۱۰ درصد در سال ۱۳۹۴ از سوی ریاست محترم قوه قضائیه و ضمن هماهنگی به عمل آمده با سندیکای بیمه گران و با توجه به سیاست های ضد تورمی ت تدبیر و امید، حق بیمه شخص ثالث . دادگاهی در کویت یک مقام سابق شهرداری پایتخت این کشور را به جرم جنگیدن در کنار تروریست های ی، به حبس محکوم کرد. ✅✅ آیا میدانید... ✅✅

آیا میدانید در قانون جدید بیمه اجباری دریافت الحاقیه بیمه نامه منتفی شده است؟

بیمه گذاران محترم شرکت بیمه البرز موضوع: تهیه الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث با پوشش 200 میلیون تومانی با سلام و احترام؛ به استحضار می رساند حسب دستور بیمه مرکزی ایران، کلیه بیمه گذاران بیمه شخص ثالث که تعهد پوشش دیه بیمه نامه آنها کمتر از 200 میلیون تومان است موظفند نسبت به تهیه الحاقیه تا این سقف، از طریق نمایندگی صادر کننده بیمه نامه . بیمه مرکزی: دارندگان خودرو برای دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث اقدام کنند معاون نظارت بیمه مرکزی از دارندگان خودرو خواست حتما برای دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث تا مبلغ 200میلیون تومان تا پایان روز دهم اردیبهشت مراجعه کنند. حبیب میرزایی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه با اعلام نرخ دیه از سوی قوه قضائیه، بیمه مرکزی نیز هر سال نرخ های. هر کی بعد یه مدت نزدیک تر میشه (( اولا فکر می ، خیلی خودتو میگیری!))
+ شاید بگین چه ربطی به جذ ت داره چون دقیقا همین هایی که این جمله رو می گن بعدش کلی سوال پیچم می کنن و می گن چرا مرموزی؟!!
پ.ن: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاملا واقفیم که بازی بسیار بسیار سختی مقابل پدیده خواهیم داشت، آن ها متفاوت با سایر تیم ها بازی می کنند اما قانون ما مثل همیشه جنگیدن برای قهرمانی است. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاملا واقفیم که فردا بازی بسیار بسیار سختی مقابل پدیده خواهیم داشت، آن ها متفاوت با سایر تیم ها بازی می کنند اما قانون ما مثل همیشه جنگیدن برای قهرمانی است.
 
متمم قرارداد :

بعد از اینکه قرارداد منعقد شد ما می توانیم بوسیله متمم قرارداد مواردی به قرارداد اولیه اضافه یا اصلاح کنیم متمم قرارداد هم می تواند شامل موارد اصلاحیه قرارداد هم شامل الحاقیه قرارداد شود .
بدین طریق که می توانیم بوسیله متمم موادی به قرارداد اولیه اضافه یا مواد قبلی را اصلاح کنیم .
متمم قرارد. رئیس کل بیمه مرکزی گفت: برخلاف سالهاى پیش، انى که درسال ٩٥ بیمه نامه شخص ثالث یده اند نیازى به ید الحاقیه براى سال ٩٦ ندارند. بلا ه بعد از سالها مو دیدم ... خدایا ممنوتم:)

+ خدا تمام اسیران خاک رو بیامرزه .. . ایشون ی ال بعد از مادرم فوت د ... الان بعد از سالها تونستم چهره زیباشو تو خواب ببینم ... گاهی وقتا مرگ هیچ کدومشون رو باور ندارم بخصوص م... برای همین اول نگفتم... جلوگیری از زیان­ دهی شرکت های بیمه، امکان انتقال تخفیفات از یک خودرو به خودروی دیگر، منتفی شدن دریافت الحاقیه، عادلانه شدن نرخ های بیمه و تسهیل پرداخت خسارت ازجمله مزایای قانون جدید است. وقتی می شود دقایق عمرت را با آدمهای خوب بگذرانی چرا باید لحظه هایت را صرف آدمهایی کنی که با دلهای کوچک شان مدام درگیر حسادت ها و کینه ورزی های بچه گانه اند . یا مدام برای نبودنت ، برای خط زدنت تلاشمی کنند. نه، همیشه جنگیدن خوب نیست.این روزها فهمیده ام برای اثبات دوست داشتن ، برای به دست آوردن دل آدمها ، برای اثبات خوب بودن نباید جنگید.. 10 دانستنی مهم برای الحاقیه بیمه شخص ثالث قوه قضاییه نرخ جدید دیه در سال جاری را اعلام کرد و لذا وم تهیه الحاقیه برای افزایش تعهدات بیمه نامه شخص ثالث برای بیمه گذاران دو چندان شده است. اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی به لحاظ اهمیت موضوعِ الحاقیه، به طرح پرسش و پاسخ های متداول در مورد صدور الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث پرداخته که به این. پست دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ با توجه به نرخ دیه جدید اعلام شده به روزرسانی شده است. اگر صاحب وسیله نقلیه باشید حتماً با موضوع الحاقیه بیمه شخص ثالث برخورد داشته اید. در ابتدای هرسال از شرکت های بیمه با دارندگان وسایل نقلیه موتوری تماسی مبنی بر دریافت الحاقیه ی بیمه شخص ثالث خودرویشان گرفته می شود. به این ص. بودند انی که دیدگاه های مشابه دیدگاه (ره) داشتند اما آنچه نداشتند شجاعت اقدام بود و این مسئله موجب خشکیدن آرمان های آنان می شد. (شرح اسم 1390, 103)+ الحاقیه دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۷ رئیس کل بیمه مرکزی گفت: با توجه به کاهش تورم به کمتر از 16 درصد شد و همچنین سیر نزولی افزایش قیمت ها اثرات خود را نشان داد، صنعت بیمه در همراهی مردم و ت تصمیم گرفت علی رغم افزایش میزان دیه حق بیمه ها را به میزان سال قبل اعلام کند.
به گزارش انجمن حرفه ای صنعت بیمه به نقل از خبرگزاری تسنیم، رئیس کل بیمه مرکزی با اعلام اینکه حق بیمه شخص ثالث در سال جاری ثابت مانده است، گفت: مردم الحاقیه مجانی را از امروز دریافت کنند.

محمدابراهیم امین اظهار داشت: پیرو اعلام افزایش مبلغ دیه به میزان 10 درصد درسال 94 توسط رئیس قوه قضاییه بیمه مرکزی هماهنگی هایی را با ت، آقای طیب نیا اقتصاد و سندیکای بیمه گران انجام داد. از آنجایی که سیاست های ت درسال 93 منجر به کاهش تورم به کمتر از 16 درصد شد و همچنین سیر نزولی افزایش قیمت ها اثرات خود را نشان داد، صنعت بیمه در همراهی مردم و ت تصمیم گرفت علی رغم افزایش میزان دیه حق بیمه ها را به میزان سال قبل اعلام کند.

وی با بیان اینکه بیمه نامه کامل برای شخص ثالث درسال جاری 220 میلیون جانی در ماه حرام و 5.5 میلیون مالی است، افزود: مردم در سال جاری برای دریافت الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث پولی به شرکت های بیمه پرداخت نمی کنند. دیه از ابتدای سال ابلاغ شد و از امروز ج حق بیمه ها توسط بیمه مرکزی ابلاغ می شود؛ بنابراین مردم از زمان ابلاغ حق بیمه ها می توانند نسبت به دریافت الحاقیه اقدام کنند.

ج جزئیات حق بیمه شخص ثالث انواع خودرو در سال 94 به شرح زیر است:
مقام یی: از جنگیدن برای عربستان و ترکیه خسته شده ایم!  به نقل از العالم، ریچارد بلک، عضو مجلس سنای ای ویرجینیای ، گفت که مردم کشورش از جنگ های نیابتی برای عربستان و ترکیه خسته شده اند.  وی به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: ضروری است که ترامپ هرچه سریعتر بفهمد، یی ها از جنگ و درگیری به خاطر عربستان و ترکیه خسته شده اند.  این عضو مجلس سنای ای ویرجینیای افزود: وارد جنگ شد؛ زیرا عربستان و قطر خواستار آن هستند که خطوط لوله گاز و نفت از طریق به ترکیه کشیده شود.   اظهارات بلک در پی حمله کارانه اخیر این کشور به پایگاهی در مطرح می شود. من برای همه ی بچه های تیم ملی ارزش خاصی قائل هستم و مردونه جنگیدن ولی متاسفانه نتونستن به مراحل بالاترجام جهانی راه پیدا کنند واین حرفی که می خوام بزنم اصلن توهین نیست و نمی خوام حتی حرمت ها ش ته بشه(قابل توجه بعضیا)میرم سر اصل مطلب: داشتمtv می دیدم بعدخورد به پیام بازرگانی حالا تبلیغlg رو داشته باشین: به خاطر تک گل تیم ملی در جام جهان. عضو مجلس سنای ای ویرجینیای از سیاست های جنگ طلبانه ت این کشور انتقاد کرد. رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه با تاسیس بانک یا ید سهام آن از سوی شرکتهای بیمه مخالف نیستم، گفت: مردم سال آینده الحاقیه نمی ند. سرمربی تیم پاریسی، جنگیدن را عامل پیروزی تیمش دانست. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در پست خود با کنایه از جنگیدن برای رسیدن به بهترین شرایط گفت. ابهامات موجود درخصوص قرارداد جدید کارگران با کارفرما که باعث عدم انعقادقرارداد میشد عبارت بودند از:1-ماهیت شرکت پیشگامان خدمات اول2-عدم لحاظ دستمزد روستاهای ا ی3-چگونگی لحاظ ساعات اضافه کاری4-عدم الحاق الحاقیه بعد از انعقاد قرارداد فیم ن.5-چگونگی تامین مصالح از سوی کارفرما.6- چگونگی تخصیص سنوات 7-دلیل عدم اجرای مصوبه اخیر مجلس که ری. ی گوشه ذهنش هم فکر نمی کند که شاید بعضی از این دهه هفتادی ها در آن سوی مرزها برای زنده نگه داشتن در حال دفاع و جنگیدن هستند. عوامل تغییر شکل علت تغییر شکل عبادت قرآن نمونه های متعددی یاد می کند که چگونه اقوام پیشین، با تغییر شکل عبادت، دچار غضب الهی شدند. انگیزه این تغییر شکل ها متفاوت بوده است، که از هر کدام، یک نمونه قرآنی ذکر می کنیم: 1-تغییر شکل لجوجانه: خداوند به بنی دستور داد هنگام ورود به سرزمین مقدس، کلمه«حطّه» را به زبان بیاورند(یعنی خداوندا ما را ببخش و گناهان ما را بریز). آنان از روی استهزاء و لجاجت، تغییر داده و گفتند:«حنطه»(یعنی گندم). خدا بر آنان غضب کرد و هلاکشان نمود. 2- تغییر شکل روشنفکرانه: در دین ، چهار ماه حرام است که جنگیدن در آن ممنوع شده. این آتش بس اجباری، در سه ماه پیاپی(ذیقعده، ذیحجه،محرم) و یک ماه جدا(رجب) است که قرآن همه را با عنوان«اربعة حُرُم» یاد کرده و جنگیدن را ممنوع ساخته است، مگر آنجا که ح دفاعی باشد. 3- تغییر مقدسانه: منظور، کار انی است که با س وش مذهب و دین و حیله های شرعی، به خواسته های دل خود می رسند و بدینوسیله می خواهند بر سر وجدان و قانون خدا کلاه بگذارند. نمونه اش در داستان بنی است که چون خداوند، صید ماهی را در روز شنبه برای آن ها تحریم کرده بود، با احداث حوضچه هایی در کنار آب، ماهی ها را به درون آن می کشیدند و روز بعد ماهی ها را می گرفتند و می گفتند: ما که روز شنبه ماهی نگرفته ایم! ماجرای فوق در آیاتی از قرآن آمده است و مورد مذمت قرار گرفته است. سرباز بگیری به گزارش کوردپاریز به نقل از منابع محلی شمال ، حزب اتحاد دمکراتیک (pyd) یا همان زیرشاخه ی پ ک ک در که این روزها سخت در حال جنگیدن با است، برای تقویت و افزایش نیروی نظامی خود و به خدمت گرفتن نیروی تازه نفس در... دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۷ رئیس کل بیمه مرکزی گفت: با توجه به کاهش تورم به کمتر از 16 درصد شد و همچنین سیر نزولی افزایش قیمت ها اثرات خود را نشان داد، صنعت بیمه در همراهی مردم و ت تصمیم گرفت علی رغم افزایش میزان دیه حق بیمه ها را به میزان سال قبل اعلام کند.
به گزارش انجمن حرفه ای صنعت بیمه به نقل از خبرگزاری تسنیم، رئیس کل بیمه مرکزی با اعلام اینکه حق بیمه شخص ثالث در سال جاری ثابت مانده است، گفت: مردم الحاقیه مجانی را از امروز دریافت کنند.

محمدابراهیم امین اظهار داشت: پیرو اعلام افزایش مبلغ دیه به میزان 10 درصد درسال 94 توسط رئیس قوه قضاییه بیمه مرکزی هماهنگی هایی را با ت، آقای طیب نیا اقتصاد و سندیکای بیمه گران انجام داد. از آنجایی که سیاست های ت درسال 93 منجر به کاهش تورم به کمتر از 16 درصد شد و همچنین سیر نزولی افزایش قیمت ها اثرات خود را نشان داد، صنعت بیمه در همراهی مردم و ت تصمیم گرفت علی رغم افزایش میزان دیه حق بیمه ها را به میزان سال قبل اعلام کند.

وی با بیان اینکه بیمه نامه کامل برای شخص ثالث درسال جاری 220 میلیون جانی در ماه حرام و 5.5 میلیون مالی است، افزود: مردم در سال جاری برای دریافت الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث پولی به شرکت های بیمه پرداخت نمی کنند. دیه از ابتدای سال ابلاغ شد و از امروز ج حق بیمه ها توسط بیمه مرکزی ابلاغ می شود؛ بنابراین مردم از زمان ابلاغ حق بیمه ها می توانند نسبت به دریافت الحاقیه اقدام کنند.

ج جزئیات حق بیمه شخص ثالث انواع خودرو در سال 94 به شرح زیر است: رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد، کشورش قصد جنگیدن با هیچ کشوری را ندارد، ولی بر منافع خویش از راه های متمدنانه اصرار خواهد ورزید. سرمربی تیم فوتبال اسپرز برای تیمش اه ی بزرگ در بلند مدت ترسیم کرده است. اعلام نرخ جدید دیه در سال جاری از سوی قوه قضائیه، وم دریافت الحاقیه برای افزایش تعهدات بیمه نامه شخص ثالث را برای بیمه گذاران دو چندان کرده است اما در باره اینکه الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث چیست و چرا باید آن را یداری کرد ؟ سوالاتی مطرح است که اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی به لحاظ اهمیت موضوعِ اخذ الحاقیه، به طرح این سوالات و پاسخ . روابط عمومی شرکت بیمه پاسارگاد اعلام نمود: با توجه به افزایش مبلغ دیه در سال ۱۳۹۴ و در اجرای مفاد نامه شماره ۹۴/۱۰۰/۶۴۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۶ بیمه مرکزی ایران ، جهت رفاه حال بیمه گذاران محترم ، تعهدات بیمه نامه های معتبر شخص ثالث صادره سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ (تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۸) این شرکت به ترتیب زیر بدون مراجعه و دریافت الحاقیه از تاریخ ۱۳۹۴. صبر همیشه سکوت نیست اتفاقا گاهی حرف زدن است و جنگیدن و استقامت خصوصا آنجا که حقی زمین مانده یا تضعیف شده یا به تمس گرفته شده.
خدایا ما را از اشتباه تشخیص دهندگان قرار نده! سن دیه گو> هریت تامپسون، زنی ۹۴ ساله است که بعد از جنگیدن با بیماری سرطان روز یکشنبه در دوی ماراتن سن دیه گو شرکت کرد. خوب باید اول تکلیف اه اجتماعی روشن بشه شنا در ابهای کم عمق از جنگیدن برای زندگی میگه و قوی بودن ستاره جون به اون واینکه تو براش الویت نیستی اهمیت نده اگه خدا جواب نده به هر حال خیر ووبی تورو میخواد مقام یی: از جنگیدن برای عربستان و ترکیه خسته شده ایم!  به نقل از العالم، ریچارد بلک، عضو مجلس سنای ای ویرجینیای ، گفت که مردم کشورش از جنگ های نیابتی برای عربستان و ترکیه خسته شده اند. وی به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: ضروری است که ترامپ هرچه سریعتر بفهمد، یی ها از جنگ و درگیری به خاطر عربستان و ترکیه خسته شده اند. این عضو مجلس سنای ای ویرجینیای افزود: وارد جنگ شد؛ زیرا عربستان و قطر خواستار آن هستند که خطوط لوله گاز و نفت از طریق به ترکیه کشیده شود. اظهارات بلک در پی حمله کارانه اخیر این کشور به پایگاهی در مطرح می شود.