جهانبخش باخت دردناکی بود لیون فقط 5 موقعیت داشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد جهانبخش باخت دردناکی بود لیون فقط 5 موقعیت داشت : گل علیرضا جهانبخش به لیون از نقطه پن ی را در ویدئوی زیر ببینید. علیرضا جهانبخش در دیدار مقابل هراکلس عملکرد خوبی داشت و جزو برترین بازیکنان آلکمار قرار گرفت. آلکمار با جهانبخش به فینال جام حذفی هلند رسید اما جهانبخش ستاره تیمش نبود! باشگاه آلکمار با انتشار تصویری از علیرضا جهانبخش در صفحه توئیتر خود، روز را تبریک گفت. جهانبخش بعد از گ نی هایش معمولا با دست یک قلب درست می کند و این باشگاه بر همین اساس از ع جهانبخش برای پیام تبریک روز عشق کمک گرفت. سرمربی تیم ملی که تماشاگر بازی جهانبخش مقابل لیون بود، به تور اروپایی خود برای تماشای دوباره بازی جهانبخش و دیگر لژیونرها ادامه می دهد. داوینسون سانچز، اسچونه(پن ی) و امین یونس در دقایق 72، 82 و 88 سه گل برای آژا زدند تا تیم جهانبخش با نتیجه 4 بر یک بازنده شود.بازی رفت آلکمار و آژا با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافته بود که جهانبخش روی گل… امید جهانبخش جزو پدیده های لیگ شانزدهم بود که آهسته آهسته در ترکیب صبا جایی برای خود دست و پا کرد و در نیم فصل دوم درخشش زیادی داشت. راهی تیم ملی به جام جهانی تاثیر مثبتی روی جهانبخش داشت.
پروازی که علیرضا جهانبخش در آن حضور داشت, نزدیک بود که به یک فاجعه تبدیل شود. علیرضا جهانبخش در ادامه بازی های درخشان خود این بار موفق به گ نی برابر هراکلس شد و در پیروزی تیم اش تاثیر مهمی داشت. مدیر برنامه های بازیکن ایرانی آلکمار، گفت: شک ندارم علیرضا جهانبخش روزی به یک بازیکنی تبدیل خواهد شد که در تاریخ فوتبال ایران مثل او نخواهیم داشت. مهاجم ایرانی آلکمار یکی از گل های خورده تیم اش برابر لیون فرانسه را جبران کرد. سانتوس (7 و 13)، اوورم (34) و فرایدی (60) زننده چهار گل تیم آلکمار در این دیدار بودند. علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی که حضور 79 دقیقه ای در ترکیب آلکمار داشت، سازنده گل دوم تیمش بود. علیرضا جهانبخش، ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه آلکمار هلند، صبح روز گذشته به فرودگاه (ره) تهران رفت تا با پرواز ساعت ۸:۳۰ صبح راهی آمستردام شود اما اتفاقی حین پرواز برای جهانبخش و همسفرانش رخ داد که نزدیک بود به فاجعه تبدیل شود. تیم فوتبال آلکمار در دیداری پرگل مقابل حریف خود ش ت خورد. علیرضا جهانبخش خوشبختانه به پیشنهاد تیم های عربی پاسخ منفی داده است! اخبار نگران کننده ای به گوش می رسید مبنی بر اینکه شاید علیرضا جهانبخش همانند اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد راه تیم های عربی را در پیش بگیرد اما اکنون خبر می رسید که جهانبخش به پیشنهاد این تیم ها پاسخ منفی داده است. "نه" علیرضا جهانبخش به تیم های عربی تیم آلکمار از ساعت ۱۸:۱۵ امروز در حضور ثابت علیرضا جهانبخش دیدار پایانی هفته ششم لیگ اردیویسه هلند را در آفاس یوم مقابل ا لسیور انجام داد. یاران جهانبخش که در صورت پیروزی برابر ا لسیور می توانستند… تیم فوتبال آلکمار هلند در حالی که از ملی پوش ایرانی اش استفاده می کرد برابر فاینورد ش ت خورد. مدیر برنامه های بازیکن ایرانی آلکمار، گفت: شک ندارم علیرضا جهانبخش روزی به یک بازیکنی تبدیل خواهد شد که در تاریخ فوتبال ایران مثل او نخواهیم داشت. تیم فوتبال آلکمار با وجود گ نی لژیونر ایرانی اش بخت خود را برای تصاحب رتبه دوم ج رده بندی اردویژه هلند از دست داد. صدرنشین بلامنازع کورس قهرمانی لیگ دسته اول فرانسه، در خانه تیم لیون متوقف شد. سال گذشته فرهاد مجیدی در برنامه نود گفت که علیرضا جهانبخش را نمی شناسد. به گزارش خبرآنلاین؛ او که مهمان برنامه عادل فردوسی پور بود، در بخشی از صحبت هایش، در بحثی درباره حضورش در فوتبال امارات حرف می زد و تاکید داشت که زود به فوتبال امارات رفته. مجیدی در پاسخ به سوال عادل فردوسی پور در این باره که آیا جهانبخش کار خوبی کرده که در سن پایین به فوتبال اروپا رفته؟ گفت: جهانبخش را نمی شناسم. وقتی فردوسی پور به مجیدی گفت جهانبخش بازیکن ایران در تیم ملی بوده، مجیدی با عذر خواهی از جهانبخش گفت که بازی او را ندیده است.
البته مجیدی در همان برنامه از جهانبخش عذرخواهی کرد و توضیح داد که حضور ذهن نداشته است. اما حالا با گذشت بیش از 9 ماه از آن روز، هنوز این موضوع از ذهن اهالی فوتبال ایران پاک نشده است. حالا که جهانبخش به آلکمار هلند پیوسته، تعدادی از پرسپولیسی ها از این فرصت استفاده کرده اند تا به اسطوره تیم رقیب، کنایه بزنند.
جهانبخش چهارشنبه شب در اینستاگرام خود ع ی منتشر کرده بود و تعدادی از پرسپولیسی ها این ع را محل مناسبی برای کنایه زدن به مجیدی دانستند. آن ها خطاب به مجیدی، با کنایه نوشته بودند: «شماره 9 آلکمار به جهانبخش رسید!» در حالی که علیرضا جهانبخش مشتریان خوبی از لیگ برتر انگلیس دارد تیم کنونی او یعنی آلکمار قیمت جدید بازیکن ایرانی خود را اعلام کرد. تصویر آلکمار روی جهانبخش قیمت گذاشت: 11 میلیون پوند! آهنگ های جدید بابک جهانبخش 97 + بیوگرافی بابک جهانبخش تمام آهنگ های جدید بابک جهانبخش آهنگ بابک جهانبخش 97  آهنگ های جدید بابک جهانبخش 97 + بیوگرافی بابک جهانبخش ادامه مطلب علی رضا جهانبخش موفق شد در دقیقه 44 برای آلکمار گ نی کند. علیرضا جهانبخش در بازی مقابل توئنته یک گل زد و یک پاس گل هم داد. نایمخن که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد از ساعت 21 و 30 دقیقه در چارچوب جام حذفی هلند به مصاف آلکمار رفت.

این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود آلکمار خاتمه یافت.

گلهای بازی را تانکوویچ دو گل در دقایق 33 و 62 برای آلکمار و لیمبومبو در دقیقه 66 برای نایمخن به ثمر رساندند.

علیرضا جهانبخش از ابتدا در ترکیب حضور داش. علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی تیم آلکمار در فصل آینده نیز با شماره 7 در میدان حاضر می شود. بازیکن ویژه ی ایران در جدال با ازب تان را می توان علیرضا جهانبخش قلمداد کرد. بازیکن ویژه ی ایران در جدال با ازب تان را می توان علیرضا جهانبخش قلمداد کرد. ملی پوش ایرانی تیم هیرنوین درباره باخت برابر یاران جهانبخش گفت: شانس های کمی در این بازی خلق کردیم اما ی نباید نگران هیرنوین باشد. علیرضا جهانبخش روز گذشته در اردوی اتریش پاسخگوی سؤالات ما شد. علیرضا جهانبخش در دیدار تیمش مقابل روتردام پاس گلی حرفه ای به وگورست داد. علیرضا جهانبخش به بازیکن فی تیم ملی تبدیل شده و لژیونر ایرانی در بازی با کره هم توانست هافبک های این تیم را از کار بیاندازد و عملکرد خوبی از خودش نشان دهد.علیرضا جهانبخش این روزها یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی و آلکمار هلند است. علیرضا جهانبخش می گوید یک مهاجم در کنار عملکرد خوب باید گ نی هم د. علیرضا جهانبخش بازیکن جوان تیم ملی می گوید مصدومیت هایش را از مادرش پنهان می کند. سرمربی و ملی پوش ایرانی تیم آلکمار هلند ش ت سنگین برابر لیون فرانسه در بازی رفت یک شانزدهم لیگ اروپا را ناخوشایند و دردآور دانستند. تیم آیندهوون، قهرمان دو فصل گذشته لیگ هلند، در تلاش است علیرضا جهانبخش و آزمون را به خدمت بگیرد. امید جهانبخش با وجود تمایل استقلالی ها به جذبش از صنعت نفت آبادان سر درآورد. باشگاه آلکمار، تصویر جهانبخش را روی پوستر بازی فینال جام حذفی قرار داده است. کاپیتان لیو ول پس از باخت ناامیدکننده شب گذشته مقابل سوانسی اظهار داشت: با یک باخت عملکرد ما زیر سوال نرفته و اعتماد به نفس خودمان را حفظ می کنیم. علیرضا جهانبخش معتقد است ایران بدون توجه به جنگ های روانی توانست بازی را ببرد. علیرضا جهانبخش وینگر راست تیم ملی این روزها همراه با آلکمار در اردوی اسپانیا به سر می برد. علیرضا جهانبخش بازیکن تیم فوتبال آلکمار خوشحالی خاصی را بعد از گل مقابل روداکرکراد به نمایش گذاشت. در جریان رقابت های لیگ برتر هلند، آژا آمستردام با نتیجه 4 بر یک آلکمار ش ت داد. تک گل الکمار را ووت وگورست بر روی پاس گل علیرضا جهانبخش به ثمر رساند. این گل را در «تابناک» می بینید. المپیا با بهره مندی از مهاجم ایرانی خود برابر آلکماری که علیرضا جهانبخش را در اختیار نداشت به برتری رسید. علیرضا جهانبخش پیشنهادهای بسیاری از تیمهای هلندی و غیر هلندی دریافت کرده اما هنوز مشخص نیست که آیا اجازه ج او در زمستان از سوی مدیران نایمخن صادر خواهد شد یا نه؟علیرضا جهانبخش فصل فوق العاده ای را سپری کرده. او به عنوان بهترین بازیکن ژوپیلرلیگ پیشنهادهای بسیاری در جیب دارد اما مدیران نایمخن، درست مثل تابستان که اجازه ج جهانبخش را صادر ن د، شاید در زمستان هم جلوی ترانسفر او را بگیرند. شرط جالب مدیر نایمخن برای ج جهانبخش فصل ۲۰۱۷ - ۲۰۱۶ اردویژه هلند با قهرمانی رویایی فاینوردی ها، وش دوباره گوچی و نمایش طوفانی علیرضا جهانبخش پایان یافت. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران، بازی شب گذشته جهانبخش مقابل لیون را از نزدیک تماشا کرد. وب سایت رسمی برنامه نود- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس خواهان امید جهانبخش شده است. به گزارش سایت نود، سرمربی پرسپولیس که از بازی امید جهانبخش، بازیکن کنونی تیم صبا خوشش آمده ...