جواهری از سخنان سلف صالح

به نقل از خبرگزاریها در مورد جواهری از سخنان سلف صالح : «توطئه سقوط کرد»؛ عبدالملک حوثی، گروه انصارالله با این جمله، سخنان خود درباره حوادث شوکه کننده در یمن و مرگ علی عبدالله صالح را آغاز کرد. بزرگ ترین اشتباهی که عبدالله صالح در جریان آغاز شورش خود ضد ملت یمن انجام داد، مشروعیت دادن به سعودی با طرح وعده گفتگو با م ان بود که تاکنون ده ها هزار یمنی را به خاک و خون کشیده اند. تکواندوکاران کره ای در زاده صالحتکواندوکاران کره ای در زاده صالح , تکواندو کاران نوجوان کره جنوبی ع سالگذشته خود مقابل زاده صالح (ع) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.تیم ملی تکواندو نوجوانان کره جنوبی که سال گذشته برای شرکت در مسابقاتتکواندو به ایران سفر د در صفحه اینستاگرامی خود ع یادگاری از زیارت زاده صالح(ع) را منتشر د. 

گلچین سخنان آناتول فرانس

آناتول فرانس, جملات آموزنده, جملات خواندنی بزرگان
دو چیز تفاوت فاحشی را بین انسان و حیوان به وجود می آورد : قدرت بیان و دروغگویی.

سخنان آناتول فرانس, جملات قصار

تا زمانی که به قدرت نرسیده ای فرمانبردار باش و چون به آن رسیدی، فروتن.

سخنان آناتول فرانس, جملات قصار

خطا . امروز در حرم (ره) و پس از تجدید پیمان با آرمان های انقلاب، گفت: معضلات بزرگ مثل بیکاری، اعتیاد، تروریسم و توطئه ها با وحدت ملی و با هدایت های خلف صالح ، ی قابل حل است. سخنان او را در زیر ببینید و بشنوید. رئیس ستاد اقامه کشور گفت:هر کاری که استکبار جهانی را عصبانی کند عمل صالح است و شرکت در ۲۲ بهمن مصداق عمل صالح است. مهر نوشت: منابع وابسته به حزب کنگره ملی یمن کشته شدن طارق صالح برادرزاده علی عبدالله صالح را تایید د. پروژه سد کمال صالح : سد کمال صالح دراستان مرکزی قراردارد و تامین اب شری ای اراک وشازند وپالایشگاه .پتروشیمی را بعهده دارد این شرکت بعنوان پیکانکارتخصصی الکتریکال بخشهای روشنایی ، تابلوهای برق، کنترل وارتینگ را انجام داده است . در میسر نیست ما را کام دوست


عشق بازی می کنیم با نام دوست

****************************************

آقای من یا صادق (ع) به منِ گن ار رحم کن با چشمان

گریانم ماست میکنم من گن ارم ای کاش هنگام مردنم

بیایی بر سر بالینم و شفاعتم کنید

***********************************

اللهم عجل لولیک الفرج دل ش تهیا ابا صالح بیا که وق. ولی‏ فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در آیات قرآن دو چیز به عنوان چشم روشنی ذکر شده اند، همسر و فرزند صالح را یکی از دو چیز برشمرد. به گزارش روابط عمومی دفتر ولی فقیه در استان گلستان و گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در بیست و دومین سحرگاه برنامه استانی سیما سبز گلستان ویژه ماه مبارک رمضان با اشاره به آیه 74 سوره فرقان افزود: ذا. طبیعت زیبای رودخانه به علت ساخت سکوهای سیمانی در صالح شهر استان خوزستان ت یب شده است. تهران- ایرنا-عبدالباری عطوان تحلیلگر مسایل عرب به تحلیل رویدادهای روز گذشته یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق این کشور پرداخت و تلاش های امارات را مهم ترین زمینه ساز وج صالح از ائتلاف با انصارالله دانست ... پایگاه خبری انتخاب: محمود طی سخنانی تازه بازهم از ت انتقاد کرد و گفت: اشتباهات 1392 یعنی حذف برخی انسانهای صالح از انتخابات نباید تکرار شود. متن کامل سخنان به شرح زیر است: ... به نام خدا صالح

بعد از سال ها دوری، امروز راهی خانه شد. برادر افغان من همچون اسمش، صالح بود. بهترین آرزوها را برایش دارم. حدود یک ماه با هم زندگی کردیم. سرما و بوران و دل نگرانی های من، وقتی که صالح دیر می کرد و روزهای برفی و طوفانی که برای پناهگاه سوخت حمل می کردیم. صالح عضو گروه کوه نوردی نبود اما به جرات می گویم که جامعه کوهنوردی در چند سال گذشته مدیون زحمات این بزرگ مرد کوچک است. پلنگچال و پلور و بارگاه سوم دماوند. خدمات و زحماتی که با پول قابل جبران نیست.
خدا قوت برادر افغان من صالح صالح منابع خبری از فوت «کنعان یحیی صالح» نوه ارشد علی عبدالله صالح دیکتاتور سابق یمن خبر می دهند. کنعان یحیی، روز گذشته در مسقط، پایتخت عمان به طرز مشکوکی از دنیا رفت. اطلاعات با اشاره به سخنان بی اساس رئیس جمهور جدید امریکا در روز های گذشته داشت و گفت: متاسفانه ترامپ با این سخنان بی حساب خود هویت یی ها را برای جهانیان نشان داد. اطلاعات با اشاره به سخنان بی اساس رئیس جمهور جدید امریکا در روز های گذشته داشت و گفت: متاسفانه ترامپ با این سخنان بی حساب خود هویت یی ها را برای جهانیان نشان داد. بررسی حوزه ی معنایی عمل صالح در قرآن(3) بررسی حوزه ی معنایی عمل صالح در قرآن(3) واحد دار القرآن تبیان زنجان- رابطه ی مفهومی عمل صالح با واژه های مرتبط در این بخش با الهام از روش ایزوتسو به رابطه مفهومی عمل صالح با واژه های مرتبط با آن می پردازیم تا حوزه ی مفهومی عمل صالح در قرآن بهتر مشخص شود، زیرا همان طور که قبلاً نیز گفیتم واژگان قرآن یک شبکه به هم پیچیده مفهومی دارد که برای درک بهتر هر واژه، باید به رابطه ی آن واژه با مفاهیم مرتبط با آن پرداخت. کمبود جایگاه سوخت در شهرک صالح آباد در استان تهران باعث گلایه شهروندان شده است. صدها تن از شبه نظامیان وابسته به علی عبد الله صالح خود را به نیروهای امنیتی یمن تسلیم د. ای خدا! مرا در این روز به اعمال صالح راهنمایی کن وحاجتها و آرزوهایم را بر آورده ساز، ای ی که نیازمند به شرح درخواست بندگان نیستی، ای خ که به آنچه در دل مردم است آگاهی. سخنگوی وزارت امور خارجه شهادت صالح صماد رئیس شورای عالی یمن را تسلیت گفت. زاده صالح(ع) از ابتدای امسال در قالب طرح آرامش بهاری هر روز به صورت متوسط میزبان 40 هزار زائر است. دفاع در واکنش به کشته شدن علی عبدالله صالح گفت، این مساله احتمالا در کوتاه مدت موجب وخامت اوضاع انسانی نامناسب در یمن خواهد شد. ز له شهر صالح آباد از توابع مهران در جنوب استان ایلام را لرزاند. محمد صالح علا در گفت و گویی دیدگاه خود را درباره مرگ مطرح کرد. ابن ع ر در تاریخ دمشق از وجیه بن طاهر (ابن جوزی او را شیخ صالح خوانده در المنتظم ج ۱۸ ص ۵۴) از ابو حامد ازهری ( ذهبی او را عدل نامیده در سیر اعلام النبلا ج ۱۸ ص ۲۵۴ ) از ابو محمد مخلد ( حاکم نیشابوری او را صحیح السماع دانسته همان ص ۵۴۰) از ابوبکر حلوانی ( خطیب بغدادی او را ثقه شمرده تاریخ بغداد ...... حسام الدین آشنا؛ مشاور رییس جمهور با اشاره به سخنان امشب رییس جمهور تاکید کرد: سخنان امروز رئیس جمهور باید دیده شود. لطفا صدا و سیما بخش های مهم آن را چند بار تکرار کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین صالح الصماد رئیس شورای عالی یمن شب گذشته به دست نیروهای ائتلاف سعودی به شهادت رسید. اکرم (ص) :فرزند صالح گلی است از بوستان بهشت شورشیان حوثی اعلام د که پس از اینکه ائتلاف آنها با علی عبدالله صالح، رئیس جمهور سابق یمن، علیه تحت ی عربستان ش ت خورد، وی را به قتل رسانده اند. محمد بن سلمانرو مه هاآرتص با اشاره به اینکه طرح عربستان و امارات برای تغییر رژیم در یمن ش ت خورد، ۴ شرط علی عبدالله صالح برای اتحاد با ریاض و ابوظبی را افشا کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ک ن برای بالیدن و رشد نیاز به پدر و مادران سالم و صالح دارند و این حق ک ن گرفتنی نیست. عبدالملک بدرالدین الحوثی انصارالله یمن روز دوشنبه در واکنش به کشته شدن صالح صماد رئیس شورای عالی این کشور، گفت: جنایت قتل صالح صماد بدون پاسخ نخواهد ماند. با انتشار سخنان انقلاب، گمانه زنی ها درباره مخاطب اصلی سخنان ایشان در این سخنرانی آغاز شد و بسیاری بر سر مخاطب اصلی بیانات امروز ایشان، اتفاق نظر داشتند. معظم انقلاب با اشاره به سخنان سخیف، زشت، ابلهانه، آشفته و سراسر غیرواقعیِ رئیس جمهور امریکا در سازمان ملل تأکید د: این سخنان ناشی از قدرت نبود، بلکه ناشی از عصبانیت و درماندگی بود. منابع آگاه دیپلماتیک اعلام د که مقامات امارات اقامت اجباری پسر بزرگ علی عبدالله صالح را لغو د. صالح چراغی،سید ایوب به همراه ماساژور تیم ملی افرادی بودند که موفق به گرفتن روادید نشدند. شورای عالی یمن با صدور بیانیه ای ضمن اعلام خبر شهادت صالح الصماد از انتخاب مهدی المشاط به عنوان رئیس این شورا خبر داد. کارشناس مسائل گفت: کشته شدن علی عبدالله صالح پاسخی به خیانت وی به کشورش بود. ایسنا نوشت: منابع آگاه دیپلماتیک اعلام د که مقامات امارات اقامت اجباری پسر بزرگ علی عبدالله صالح را لغو د. محمد صالح علا مجری، بازیگر، نویسنده و برنامه ساز همزمان با ۷۷ سالگی رادیو از این رسانه، از اجرا و کتاب های در حال انتشارش سخن گفت "بهارک صالح نیا" که مدتی است به شبکه جم ملحق شده است در اظهار نظری عجیب، سگ را باوفاتر از انسان دانست! یک مقام یمنی از کشف مقادیری طلا و نقره و وجه نقد از کاخ علی عبدالله صالح رئیس جمهوری سابق یمن در صنعا خبرداد. با کشته شدن ناگهانی صالح می توان گفت آ ین اهرم فشار جریان م به یمن خیلی زودتر از آن چیزی فروپاشید که حتی خوش بین ترین حامیان جریان مردمی این کشور تصور می د. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، صالح حمیدزیچ از وضعیت مصدومان تیمش می گوید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رو مه یی با اشاره به تحولات جاری یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح، گزارشی با این عنوان منتشر کرد: آشوب و هرج و مرج پایتخت را درنوردید و رئیس جمهور پیشین یمن کشته شد».