جواهری از سخنان سلف صالح

به نقل از خبرگزاریها در مورد جواهری از سخنان سلف صالح : «توطئه سقوط کرد»؛ عبدالملک حوثی، گروه انصارالله با این جمله، سخنان خود درباره حوادث شوکه کننده در یمن و مرگ علی عبدالله صالح را آغاز کرد. تصاویر منتشر شده نشان می دهد خودروی علی عبدالله صالح مورد هدف قرار گرفته و گلوله به سر صالح اصابت کرده است. او بین سال های 1978 تا 2012 ( به مدت 34 سال) ریاست جمهوری یمن را برعهده داشت اما در پی اعتراضات گسترده مردمی در پی بهار عربی، از سمت خود کناره گیری کرد. تکواندوکاران کره ای در زاده صالحتکواندوکاران کره ای در زاده صالح , تکواندو کاران نوجوان کره جنوبی ع سالگذشته خود مقابل زاده صالح (ع) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.تیم ملی تکواندو نوجوانان کره جنوبی که سال گذشته برای شرکت در مسابقاتتکواندو به ایران سفر د در صفحه اینستاگرامی خود ع یادگاری از زیارت زاده صالح(ع) را منتشر د. 

گلچین سخنان آناتول فرانس

آناتول فرانس, جملات آموزنده, جملات خواندنی بزرگان
دو چیز تفاوت فاحشی را بین انسان و حیوان به وجود می آورد : قدرت بیان و دروغگویی.

سخنان آناتول فرانس, جملات قصار

تا زمانی که به قدرت نرسیده ای فرمانبردار باش و چون به آن رسیدی، فروتن.

سخنان آناتول فرانس, جملات قصار

خطا . نخستین منتشر شده از علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن که امروز توسط عوامل نامشخصی کشته شده را در تابناک می بینید. هنوز هیچ گروهی مسئول کشتن علی عبدالله صالح را برعهده نگرفته است. امروز در حرم (ره) و پس از تجدید پیمان با آرمان های انقلاب، گفت: معضلات بزرگ مثل بیکاری، اعتیاد، تروریسم و توطئه ها با وحدت ملی و با هدایت های خلف صالح ، ی قابل حل است. سخنان او را در زیر ببینید و بشنوید. مهر نوشت: منابع وابسته به حزب کنگره ملی یمن کشته شدن طارق صالح برادرزاده علی عبدالله صالح را تایید د. منابع وابسته به حزب کنگره ملی یمن کشته شدن طارق صالح برادرزاده علی عبدالله صالح را تایید د. کانال سخنان ی در مورد اکبر هاشمی رفسنجانی جدید ترین کانال سخنان ی در مورد هاشمی رفسنجانی سخنان ی در مورد هاشمی رفسنجانی کانال سخنان در مورد هاشمی رفسنجانی کانال سخنان در مورد هاشمی رفسنجانی سخنان ی در مورد رفسنجانی ادامه مطلب در میسر نیست ما را کام دوست


عشق بازی می کنیم با نام دوست

****************************************

آقای من یا صادق (ع) به منِ گن ار رحم کن با چشمان

گریانم ماست میکنم من گن ارم ای کاش هنگام مردنم

بیایی بر سر بالینم و شفاعتم کنید

***********************************

اللهم عجل لولیک الفرج دل ش تهیا ابا صالح بیا که وق. سخنگوی انصارالله یمن با اعلام اینکه اطلاعاتی در دست داریم که نشان می دهد علی عبدالله صالح با عربستان ارتباط دارد، افزود که سعودی ها و صالح در صدد راه اندازی کودتا بودند. تهران- ایرنا-عبدالباری عطوان تحلیلگر مسایل عرب به تحلیل رویدادهای روز گذشته یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق این کشور پرداخت و تلاش های امارات را مهم ترین زمینه ساز وج صالح از ائتلاف با انصارالله دانست ... پایگاه خبری انتخاب: محمود طی سخنانی تازه بازهم از ت انتقاد کرد و گفت: اشتباهات 1392 یعنی حذف برخی انسانهای صالح از انتخابات نباید تکرار شود. متن کامل سخنان به شرح زیر است: ... حجت ال ثقفی گفت:بایدبه عمق نکات پنهان سخنان ی توجه شده چراکه سخنان ی درحکم نقشه راهی بوده که انقلاب بایدآن رادنبال کند. به نام خدا صالح

بعد از سال ها دوری، امروز راهی خانه شد. برادر افغان من همچون اسمش، صالح بود. بهترین آرزوها را برایش دارم. حدود یک ماه با هم زندگی کردیم. سرما و بوران و دل نگرانی های من، وقتی که صالح دیر می کرد و روزهای برفی و طوفانی که برای پناهگاه سوخت حمل می کردیم. صالح عضو گروه کوه نوردی نبود اما به جرات می گویم که جامعه کوهنوردی در چند سال گذشته مدیون زحمات این بزرگ مرد کوچک است. پلنگچال و پلور و بارگاه سوم دماوند. خدمات و زحماتی که با پول قابل جبران نیست.
خدا قوت برادر افغان من صالح صالح استاندار سمنان گفت : سخنان ترامپ رئیس جمهور بوی خون ریزی و جنگ طلبی می دهد و درعین حال سخنان او هیچ اساس و منطقی ندارد. با کشته شدن ناگهانی صالح می توان گفت آ ین اهرم فشار جریان م به یمن خیلی زودتر از آن چیزی فروپاشید که تصور می د. سانسور سخنان مقامات و مسئولان آنقدر در رسانه ملی جا افتاده و بدیهی است که تقریبا هرگز نمی شود تمام سخنان مهم را در رسانه ملی شنید؛ رویه ای عجیب که این سوال را به وجود می آورد که چه ی یا انی در رسانه ملی با تیغ سانسور به جان سخنان مقامات و مسئولان می افتند و مانع شنیدن اظهارات مسئولان می شوند؟! با کشته شدن علی عبدالله صالح عملا تمام رشته های عربستان سعودی پنبه شد. فرمانده گتوند گفت: پیکر مطهر ۲ تن از ی گمنام دوران 8 سال دفاع مقدس در صالح شهر تشییع و به خاک س خواهد شد. دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با غیرحقوقی خواندن سخنان اخیر رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، گفت: یک دیوانه، با سخنان ابلهانه در جمع سران 193 کشور دنیا در مجمع عموی سازمان ملل، دنیا را مات سخنان خود کرده است. زاده صالح(ع) از ابتدای امسال در قالب طرح آرامش بهاری هر روز به صورت متوسط میزبان 40 هزار زائر است. رو مه العربی الجدید به نقل از منابع نزدیک به انصار الله مدعی شده است که جسد علی عبدالله صالح رئیس جمهور پیشین یمن امروز در صنعاء به خاک س شده است. سانسور سخنان مقامات و مسئولان آنقدر در رسانه ملی جا افتاده و بدیهی است، تقریبا هرگز نمی شود تمام سخنان مهم را در رسانه ملی شنید؛ رویه ای عجیب که این پرسش را به وجود می آورد که چه ی یا انی در رسانه ملی با تیغ سانسور به جان سخنان مقامات و مسئولان می افتند و مانع شنیدن اظهارات مسئولان می شوند؟! محمد صالح علا در گفت و گویی دیدگاه خود را درباره مرگ مطرح کرد. حضرت حسین [ع] فرمودند : ای بندگان خدا خودرا مشغول و سرگرم دنیا نکنید که همانا قبر خانه ای است که عمل صالح می خواهد ، پس عمل و فعالیتی کنید که در قبر مفید و نجات بخش باشد واز آن غافل نشوید : ( کتاب شریف الشهاده ص47 - فرهنگ سخنان حسین ص215 ) حوزه و گفت: سخنان آقای بر تلطیف فضای کشور تأثیر دارد اما عده ای افراطی براساس تعصبات گروهی، حزبی و جریانی فقط دنبال تفسیرهای غلط از سخنان رئیس جمهور هستند. عاقبت قوم ثمود
حضرت صالح (ع) / عاقبت قوم ثمود
عذاب الهی در کمین قوم ثمود
آنها نه تنها از این جنایت بزرگ، نهراسیدند، بلکه با کمال بی شرمی نزد صالح آمدند و گفتند: «آن عذاب را که وعده می دهی بر ما فرو فرست.»
خداوند به صالح - علیه السلام - وحی کرد: به آنها بگو: عذاب من تا سه روز دیگر به سراغ شما خواهد آمد، اگر شما در این سه روز توبه ک. ک ن برای بالیدن و رشد نیاز به پدر و مادران سالم و صالح دارند و این حق ک ن گرفتنی نیست. با انتشار سخنان انقلاب، گمانه زنی ها درباره مخاطب اصلی سخنان ایشان در این سخنرانی آغاز شد و بسیاری بر سر مخاطب اصلی بیانات امروز ایشان، اتفاق نظر داشتند. طرح نسخه های شفابخش برای دومین سال پیاپی با همکاری بنیاد بیماری های نادر و علوم پزشکی ایران در آستان مقدس زاده صالح (ع) درحال برگزاری است. صالح چراغی،سید ایوب به همراه ماساژور تیم ملی افرادی بودند که موفق به گرفتن روادید نشدند. منابع آگاه دیپلماتیک اعلام د که مقامات امارات اقامت اجباری پسر بزرگ علی عبدالله صالح را لغو د. کارشناس مسائل گفت: کشته شدن علی عبدالله صالح پاسخی به خیانت وی به کشورش بود. محمد صالح علا مجری، بازیگر، نویسنده و برنامه ساز همزمان با ۷۷ سالگی رادیو از این رسانه، از اجرا و کتاب های در حال انتشارش سخن گفت صالح مسلم؛ حزب اتحاد دمکراتیک و قائم مقام کمیته هماهنگی ملی (هر دو ضدیت کمرنگ با ت ) در مصاحبه اش میگوید : " 80 تا 85 درصد مخالفان اسد، تفکرات رادیکال-جهادی دارند..."
صالح مسلم متولد کوبانی، درس خوانده در ترکیه بوده و قسمتی از زندگی اش را در عربستان گذرانده است... یک مقام یمنی از کشف مقادیری طلا و نقره و وجه نقد از کاخ علی عبدالله صالح رئیس جمهوری سابق یمن در صنعا خبرداد. حزب «کنگره مردمی یمن» خبر منتشر شده درباره اختلاف علی عبدالله صالح ریاست این حزب با انصارالله را تکذیب و اعلام کرد که انتشار چنین اخباری با اه ایجاد شکاف بین جبهه های داخلی یمن صورت می‎گیرد.... وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه ای رسمی، شایعات کشته شدن علی عبدالله صالح را تأیید کرد و رسما اعلام کرد که او کشته شده است. رو مه یی با اشاره به تحولات جاری یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح، گزارشی با این عنوان منتشر کرد: آشوب و هرج و مرج پایتخت را درنوردید و رئیس جمهور پیشین یمن کشته شد». به گزارش النشره، برخی منابع از زخمی شدن خالد پسر عبدالله صالح و دستگیر شدن وی خبر دادند. عضو مجمع ون مبارز بخشی از سخنان بنیانگذار ایران در توصیه به علما و ون را منتشر کرد. بخشدار صالح آباد گفت:موکب داران بخش صالح آباد در انتظار تامین ارزاق برای پذیرایی از زائران هستند. رییس جمهور با اشاره به سخنان اخیر ترامپ گفت: اینگونه سخنان سخیف و نادرست نسبت به ملت ایران از سوی روسای جمهور بی سابقه است و قبل از هر چیز نشانه اختلافات و عدم مشروعیت داخلی آنهاست. مجموعه مستند «عبد صالح خدا» بر اساس بیانات معظم انقلاب تدوین شده حاوی مطالبی که برخی از آنها تاکنون سابقه نشر نداشته اند برای نخستین بار از رسانه ملی پخش می شود. «علی عبدالله صالح» را باید یکی از حیله گرترین دیکتاتورهای جهان عرب دانست که پس از ۳ دهه حکمرانی، سرانجام حکومت وی در اوایل سال ۲۰۱۲ سقوط کردو پس از خیانت به کشورش، در حال فرار کشته شد. ایرنا نوشت: اطلاعات کشور سخنان اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری جدید را بی اساس خواند و گفت: ترامپ با این سخنان بی حساب خود هویت یی ها را برای جهانیان نشان داد.
تکواندو کاران نوجوان کره جنوبی ع سال گذشته خود مقابل زاده صالح (ع) را در فضای مجازی به…