جواهری از سخنان سلف صالح

به نقل از خبرگزاریها در مورد جواهری از سخنان سلف صالح : «توطئه سقوط کرد»؛ عبدالملک حوثی، گروه انصارالله با این جمله، سخنان خود درباره حوادث شوکه کننده در یمن و مرگ علی عبدالله صالح را آغاز کرد. تصاویر منتشر شده نشان می دهد خودروی علی عبدالله صالح مورد هدف قرار گرفته و گلوله به سر صالح اصابت کرده است. او بین سال های 1978 تا 2012 ( به مدت 34 سال) ریاست جمهوری یمن را برعهده داشت اما در پی اعتراضات گسترده مردمی در پی بهار عربی، از سمت خود کناره گیری کرد. تکواندوکاران کره ای در زاده صالحتکواندوکاران کره ای در زاده صالح , تکواندو کاران نوجوان کره جنوبی ع سالگذشته خود مقابل زاده صالح (ع) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.تیم ملی تکواندو نوجوانان کره جنوبی که سال گذشته برای شرکت در مسابقاتتکواندو به ایران سفر د در صفحه اینستاگرامی خود ع یادگاری از زیارت زاده صالح(ع) را منتشر د. 

گلچین سخنان آناتول فرانس

آناتول فرانس, جملات آموزنده, جملات خواندنی بزرگان
دو چیز تفاوت فاحشی را بین انسان و حیوان به وجود می آورد : قدرت بیان و دروغگویی.

سخنان آناتول فرانس, جملات قصار

تا زمانی که به قدرت نرسیده ای فرمانبردار باش و چون به آن رسیدی، فروتن.

سخنان آناتول فرانس, جملات قصار

خطا . نخستین منتشر شده از علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن که امروز توسط عوامل نامشخصی کشته شده را در تابناک می بینید. هنوز هیچ گروهی مسئول کشتن علی عبدالله صالح را برعهده نگرفته است. امروز در حرم (ره) و پس از تجدید پیمان با آرمان های انقلاب، گفت: معضلات بزرگ مثل بیکاری، اعتیاد، تروریسم و توطئه ها با وحدت ملی و با هدایت های خلف صالح ، ی قابل حل است. سخنان او را در زیر ببینید و بشنوید. رئیس ستاد اقامه کشور گفت:هر کاری که استکبار جهانی را عصبانی کند عمل صالح است و شرکت در ۲۲ بهمن مصداق عمل صالح است. مهر نوشت: منابع وابسته به حزب کنگره ملی یمن کشته شدن طارق صالح برادرزاده علی عبدالله صالح را تایید د. پروژه سد کمال صالح : سد کمال صالح دراستان مرکزی قراردارد و تامین اب شری ای اراک وشازند وپالایشگاه .پتروشیمی را بعهده دارد این شرکت بعنوان پیکانکارتخصصی الکتریکال بخشهای روشنایی ، تابلوهای برق، کنترل وارتینگ را انجام داده است . در میسر نیست ما را کام دوست


عشق بازی می کنیم با نام دوست

****************************************

آقای من یا صادق (ع) به منِ گن ار رحم کن با چشمان

گریانم ماست میکنم من گن ارم ای کاش هنگام مردنم

بیایی بر سر بالینم و شفاعتم کنید

***********************************

اللهم عجل لولیک الفرج دل ش تهیا ابا صالح بیا که وق. ولی‏ فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در آیات قرآن دو چیز به عنوان چشم روشنی ذکر شده اند، همسر و فرزند صالح را یکی از دو چیز برشمرد. به گزارش روابط عمومی دفتر ولی فقیه در استان گلستان و گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در بیست و دومین سحرگاه برنامه استانی سیما سبز گلستان ویژه ماه مبارک رمضان با اشاره به آیه 74 سوره فرقان افزود: ذا. طبیعت زیبای رودخانه به علت ساخت سکوهای سیمانی در صالح شهر استان خوزستان ت یب شده است. تهران- ایرنا-عبدالباری عطوان تحلیلگر مسایل عرب به تحلیل رویدادهای روز گذشته یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق این کشور پرداخت و تلاش های امارات را مهم ترین زمینه ساز وج صالح از ائتلاف با انصارالله دانست ... پایگاه خبری انتخاب: محمود طی سخنانی تازه بازهم از ت انتقاد کرد و گفت: اشتباهات 1392 یعنی حذف برخی انسانهای صالح از انتخابات نباید تکرار شود. متن کامل سخنان به شرح زیر است: ... به نام خدا صالح

بعد از سال ها دوری، امروز راهی خانه شد. برادر افغان من همچون اسمش، صالح بود. بهترین آرزوها را برایش دارم. حدود یک ماه با هم زندگی کردیم. سرما و بوران و دل نگرانی های من، وقتی که صالح دیر می کرد و روزهای برفی و طوفانی که برای پناهگاه سوخت حمل می کردیم. صالح عضو گروه کوه نوردی نبود اما به جرات می گویم که جامعه کوهنوردی در چند سال گذشته مدیون زحمات این بزرگ مرد کوچک است. پلنگچال و پلور و بارگاه سوم دماوند. خدمات و زحماتی که با پول قابل جبران نیست.
خدا قوت برادر افغان من صالح صالح حجت ال ثقفی گفت:بایدبه عمق نکات پنهان سخنان ی توجه شده چراکه سخنان ی درحکم نقشه راهی بوده که انقلاب بایدآن رادنبال کند. استاندار سمنان گفت : سخنان ترامپ رئیس جمهور بوی خون ریزی و جنگ طلبی می دهد و درعین حال سخنان او هیچ اساس و منطقی ندارد. با کشته شدن ناگهانی صالح می توان گفت آ ین اهرم فشار جریان م به یمن خیلی زودتر از آن چیزی فروپاشید که تصور می د. بررسی حوزه ی معنایی عمل صالح در قرآن(3) بررسی حوزه ی معنایی عمل صالح در قرآن(3) واحد دار القرآن تبیان زنجان- رابطه ی مفهومی عمل صالح با واژه های مرتبط در این بخش با الهام از روش ایزوتسو به رابطه مفهومی عمل صالح با واژه های مرتبط با آن می پردازیم تا حوزه ی مفهومی عمل صالح در قرآن بهتر مشخص شود، زیرا همان طور که قبلاً نیز گفیتم واژگان قرآن یک شبکه به هم پیچیده مفهومی دارد که برای درک بهتر هر واژه، باید به رابطه ی آن واژه با مفاهیم مرتبط با آن پرداخت. سانسور سخنان مقامات و مسئولان آنقدر در رسانه ملی جا افتاده و بدیهی است که تقریبا هرگز نمی شود تمام سخنان مهم را در رسانه ملی شنید؛ رویه ای عجیب که این سوال را به وجود می آورد که چه ی یا انی در رسانه ملی با تیغ سانسور به جان سخنان مقامات و مسئولان می افتند و مانع شنیدن اظهارات مسئولان می شوند؟! کمبود جایگاه سوخت در شهرک صالح آباد در استان تهران باعث گلایه شهروندان شده است. سخنگوی وزارت امور خارجه شهادت صالح صماد رئیس شورای عالی یمن را تسلیت گفت. رو مه العربی الجدید به نقل از منابع نزدیک به انصار الله مدعی شده است که جسد علی عبدالله صالح رئیس جمهور پیشین یمن امروز در صنعاء به خاک س شده است. فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن نسبت به اقدام ائتلاف م سعودی در ترور «صالح الصماد» ابراز تأسف و وی را مردی صلح طلب توصیف کرد. زاده صالح(ع) از ابتدای امسال در قالب طرح آرامش بهاری هر روز به صورت متوسط میزبان 40 هزار زائر است. سانسور سخنان مقامات و مسئولان آنقدر در رسانه ملی جا افتاده و بدیهی است، تقریبا هرگز نمی شود تمام سخنان مهم را در رسانه ملی شنید؛ رویه ای عجیب که این پرسش را به وجود می آورد که چه ی یا انی در رسانه ملی با تیغ سانسور به جان سخنان مقامات و مسئولان می افتند و مانع شنیدن اظهارات مسئولان می شوند؟! محمد صالح علا در گفت و گویی دیدگاه خود را درباره مرگ مطرح کرد. حضرت حسین [ع] فرمودند : ای بندگان خدا خودرا مشغول و سرگرم دنیا نکنید که همانا قبر خانه ای است که عمل صالح می خواهد ، پس عمل و فعالیتی کنید که در قبر مفید و نجات بخش باشد واز آن غافل نشوید : ( کتاب شریف الشهاده ص47 - فرهنگ سخنان حسین ص215 ) به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین صالح الصماد رئیس شورای عالی یمن شب گذشته به دست نیروهای ائتلاف سعودی به شهادت رسید. شورشیان حوثی اعلام د که پس از اینکه ائتلاف آنها با علی عبدالله صالح، رئیس جمهور سابق یمن، علیه تحت ی عربستان ش ت خورد، وی را به قتل رسانده اند. عاقبت قوم ثمود
حضرت صالح (ع) / عاقبت قوم ثمود
عذاب الهی در کمین قوم ثمود
آنها نه تنها از این جنایت بزرگ، نهراسیدند، بلکه با کمال بی شرمی نزد صالح آمدند و گفتند: «آن عذاب را که وعده می دهی بر ما فرو فرست.»
خداوند به صالح - علیه السلام - وحی کرد: به آنها بگو: عذاب من تا سه روز دیگر به سراغ شما خواهد آمد، اگر شما در این سه روز توبه ک. ک ن برای بالیدن و رشد نیاز به پدر و مادران سالم و صالح دارند و این حق ک ن گرفتنی نیست. عبدالملک بدرالدین الحوثی انصارالله یمن روز دوشنبه در واکنش به کشته شدن صالح صماد رئیس شورای عالی این کشور، گفت: جنایت قتل صالح صماد بدون پاسخ نخواهد ماند. معظم انقلاب با اشاره به سخنان سخیف، زشت، ابلهانه، آشفته و سراسر غیرواقعیِ رئیس جمهور امریکا در سازمان ملل تأکید د: این سخنان ناشی از قدرت نبود، بلکه ناشی از عصبانیت و درماندگی بود. رو مه عرب پست نوشت که «احمد» فرزند علی عبدالله صالح که هم اکنون در امارات اقامت دارد، جانشین پدرش خواهد شد. منابع آگاه دیپلماتیک اعلام د که مقامات امارات اقامت اجباری پسر بزرگ علی عبدالله صالح را لغو د. شورای عالی یمن با صدور بیانیه ای ضمن اعلام خبر شهادت صالح الصماد از انتخاب مهدی المشاط به عنوان رئیس این شورا خبر داد. عبدالله صالح کشته شد. این پایان زندگی یک دیکتاتور بود اما او سال ها در یمن رییس جمهور ماند و ت او را فاسدترین ت ها می دانند ایسنا نوشت: منابع آگاه دیپلماتیک اعلام د که مقامات امارات اقامت اجباری پسر بزرگ علی عبدالله صالح را لغو د. صالح مسلم؛ حزب اتحاد دمکراتیک و قائم مقام کمیته هماهنگی ملی (هر دو ضدیت کمرنگ با ت ) در مصاحبه اش میگوید : " 80 تا 85 درصد مخالفان اسد، تفکرات رادیکال-جهادی دارند..."
صالح مسلم متولد کوبانی، درس خوانده در ترکیه بوده و قسمتی از زندگی اش را در عربستان گذرانده است... "بهارک صالح نیا" که مدتی است به شبکه جم ملحق شده است در اظهار نظری عجیب، سگ را باوفاتر از انسان دانست! حزب «کنگره مردمی یمن» خبر منتشر شده درباره اختلاف علی عبدالله صالح ریاست این حزب با انصارالله را تکذیب و اعلام کرد که انتشار چنین اخباری با اه ایجاد شکاف بین جبهه های داخلی یمن صورت می‎گیرد.... وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه ای رسمی، شایعات کشته شدن علی عبدالله صالح را تأیید کرد و رسما اعلام کرد که او کشته شده است. رو مه یی با اشاره به تحولات جاری یمن و کشته شدن علی عبدالله صالح، گزارشی با این عنوان منتشر کرد: آشوب و هرج و مرج پایتخت را درنوردید و رئیس جمهور پیشین یمن کشته شد». به گزارش النشره، برخی منابع از زخمی شدن خالد پسر عبدالله صالح و دستگیر شدن وی خبر دادند. در این مطلب ع نوشته هایی از سخنان کاربردی و ناب راحل (ره) را برای شما گردآوری کرده ایم. بخشدار صالح آباد گفت:موکب داران بخش صالح آباد در انتظار تامین ارزاق برای پذیرایی از زائران هستند. مجموعه مستند «عبد صالح خدا» بر اساس بیانات معظم انقلاب تدوین شده حاوی مطالبی که برخی از آنها تاکنون سابقه نشر نداشته اند برای نخستین بار از رسانه ملی پخش می شود.