جولان گوشت های منجمد در بازار

به نقل از خبرگزاریها در مورد جولان گوشت های منجمد در بازار : معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: گوشت گرم و منجمد مرغ و همچنین گوشت قرمز برای نیمه دوم تعطیلات روزانه به طور متوسط ۸۰ تن وارد بازار خواهد شد. ورناصری گفت: بخشی از ذخایر گوشت قرمز منجمد است و بخشی دیگر نیز که گوشت تازه ی است روزانه از کشورهای آسیای میانه و استرالیا وارد و با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار عرضه می شود. دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: قیمت های گوشت قرمز منجمد تعدیل شد و از کیلویی ۲۲ هزار تومان به ۱۸ هزار تومان کاهش یافت که امیدواریم برخی مصارف خاص این ایام مانند نذورات و مصارف عمده از طریق گوشت منجمد جایگزین شود که به تعدیل قیمت کمک می کند. تسنیم به نقل از دبیر ستاد تنظیم بازار نوشت: قیمت های گوشت قرمز منجمد تعدیل شد و از کیلویی ۲۲ هزار تومان به ۱۸ هزار تومان کاهش یافت که امیدواریم برخی مصارف خاص این ایام مانند نذورات و مصارف عمده از طریق گوشت منجمد جایگزین شود که به تعدیل قیمت کمک می کند. مدیرکل پشتیبانی امور دام لرستان از توزیع ۱۱۰ تن مرغ منجمد و گوشت قرمز در استان در راستای تنظیم بازار خبر داد. بندرعباس - ایرنا - مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت:386 تن مرغ منجمد و16 تن گوشت قرمز از ابتدای ماه رمضان تاکنون در سراسر استان توزیع شد. عضو شورای ملی زعفران درباره جولان زعفران های تقلبی در بازار هشدار داد و گفت: دستگاه های نظارتی باید بر این مساله نظارت کنند. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان خبر داد: ۷۸۰ تن برنج، هزار و ۱۶۵ تن شکر،۵۲۰ تن مرغ منجمد و ۴۸ تن گوشت قرمز منجمد تأمین و در آستانه ورود به بازار استان لرستان است. مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ادامه توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز و تخم مرغ در سراسر کشور با قیمت مصوب تنظیم بازار خبر داد. گوشت برای منجمد باید تازه و سالم باشد و قبل از انجماد گوشت باید کمی در هوای گرم مانده باشد تا برسد. معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام استان گفت: 135 تن گوشت گوساله و مرغ منجمد به هدف تنظیم بازار مصرف از نیمه دوم تا روزهای پایانی اسفند در استان توزیع می شود. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: از امروز گوشت گرم و منجمد مرغ در میادین میوه و تره بار و فروشگاههای زنجیره ای طبق روال توزیع می شود. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: بر اساس مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت مرغ منجمد ۲۰۰ تومان کاهش یافت و به ۵۷۰۰ تومان رسید. مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ادامه توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز و تخم مرغ در سراسر کشور با قیمت مصوب تنظیم بازار خبر داد. مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ادامه توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز و تخم مرغ در سراسر کشور با قیمت مصوب تنظیم بازار خبر داد. طی چند روز گذشته نرخ مرغ به مرز ۸ هزارتومان رسید که با تمهیدات شرکت پشتیبانی و عرضه مرغ منجمد مجددا قیمت در بازار کاهش یافت. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه ذخیره سازی مرغ و گوشت برای ماه مبارک رمضان آغاز شده است، از شروع عرضه مرغ منجمد قطعه بندی شده به بازار خبر داد. ولی گفت: با توزیع گسترده گوشت مرغ، اجازه ندادیم وضعیت گرانی مرغ ادامه یابد. معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: برای تنظیم بازار و کنترل قیمت گوشت مرغ، این محصول به صورت منجمد طی ایام پایانی سال در استان توزیع می شود.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد: با عرضه گوشت قرمز و مرغ منجمد برای تنظیم بازار ماه مبارک… مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام از عرضه ۲۰ هزار تن گوشت مرغ منجمد و روزانه ۲ تا ۳ هزار لاشه گوشت ی تنظیم بازاری در ماه رمضان خبر داد. اراک - ایرنا - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان مرکزی گفت: عرضه گوشت مرغ منجمد طرح تنظیم بازار رمضان از امروز (شنبه) در این استان با قیمت مصوب آغاز شد. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: نرخ هر کیلو گوشت قرمز منجمد در آستانه محرم ۲۳ هزار و مرغ ۵ هزار و ۳۰۰ تومان است. یک مقام مسئول گفت: با توجه به وضعیت مساعد ذخایر گوشت منجمد ی، در ایام پایانی سال، نوسان قیمت نخواهیم داشت. ان انتظامی هرمزگان 750 کیلوگرم گوشت منجمد فاسد در شهرستان بستک کشف د . رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با آغاز مرحله دوم توزیع گوشت مرغ منجمد قیمت هر کیلو در ده فروشی ها از 5900 تومان به 5700 تومان کاهش یافت. گوشت مرغ منجمد به قیمت مصوب تی در قالب طرح ضیافت رمضان در آذربایجان شرقی توزیع می شود. رییس شورای تامین کنندگان دام ایران از کاهش تقاضا برای ید دام زنده در ماه محرم خبر داد و گفت: تقاضا در این ماه بیشتر متوجه گوشت قرمز آن هم به صورت منجمد است. علی اصغر ملکی در خصوص شرایط بازار گوشت ی اظهار کرد: با توجه به اعیاد پیش رو افزایش تقاضایی در بازار گوشت تاکنون گزارش نشده و بازار به دلیل وجود گوشت های وارداتی در شرایط خوبی به سر می برد. بلدرچین منجمد بسته 1000گرمی، در بازار میادین میوه و تره بار با قیمت 15 هزار و 500 تومان به فروش می رسد. هم زمان با ایام محرم و صفر 275 تن انواع کالاهای اساسی (گوشت قرمز منجمد، گوشت مرغ منجمد، برنج و شکر) در بین تکایا و هیئت های مذهبی استان سمنان توزیع شد. بیش از یک تن گوشت منجمد فاقد بسته بندی و بدون هویت در شهرستان البرز معدوم شد .

اقتصاد آنلاین/ قیمت گوشت قرمز با پشت سر گذاشتن نوسانات و روند افزایشی چند ماه اخیر به تعادل رسیده و قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله به ۳۸ هزار تومان کاهش یافته است و گوشت مرغ نیز چنین وضعی را دارد و تب و تاب افزایش قیمت ماه های اخیر باز ایستاده است. بازار گوشت قرمز که در ماه های اخیر با نوسانات زیادی همراه شد و قیمت اقلام مختلف آن روند افزایشی پیدا کرده بود، اکنون به تعادل رسیده است.
گوشت قرمز که همواره جزو اقلام اساسی و پر مصرف مردم محسوب می شود، حدود سه ماه اخیر با روند صعودی قیمت روبرو شده بود؛ به طوری که گوشت گوساله به کیلویی بیش از ۴۵ هزار تومان هم رسید که این قیمت رکوردی برای قیمت گوشت قرمز در سال گذشته بود.
اما به منظور به تعادل رساندن بازار گوشت قرمز، واردات گوشت منجمد و گرم از کشورهای آسیا میانه بیشتر شد و به گفته مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام، ذخایر استراتژیک گوشت قرمز کافی است و واردات این محصول به صورت منجمد و تازه از کشورهای آسیای میانه ادامه دارد تا بتوان از این طریق نوسانات بازار را کنترل و نیاز ایام پرمصرف پیش رو تامین کرد.
ادامه خبر

اقتصاد آنلاین/ قیمت گوشت قرمز با پشت سر گذاشتن نوسانات و روند افزایشی چند ماه اخیر به تعادل رسیده و قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله به ۳۸ هزار تومان کاهش یافته است و گوشت مرغ نیز چنین وضعی را دارد و تب و تاب افزایش قیمت ماه های اخیر باز ایستاده است. بازار گوشت قرمز که در ماه های اخیر با نوسانات زیادی همراه شد و قیمت اقلام مختلف آن روند افزایشی پیدا کرده بود، اکنون به تعادل رسیده است.
گوشت قرمز که همواره جزو اقلام اساسی و پر مصرف مردم محسوب می شود، حدود سه ماه اخیر با روند صعودی قیمت روبرو شده بود؛ به طوری که گوشت گوساله به کیلویی بیش از ۴۵ هزار تومان هم رسید که این قیمت رکوردی برای قیمت گوشت قرمز در سال گذشته بود.
اما به منظور به تعادل رساندن بازار گوشت قرمز، واردات گوشت منجمد و گرم از کشورهای آسیا میانه بیشتر شد و به گفته مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام، ذخایر استراتژیک گوشت قرمز کافی است و واردات این محصول به صورت منجمد و تازه از کشورهای آسیای میانه ادامه دارد تا بتوان از این طریق نوسانات بازار را کنترل و نیاز ایام پرمصرف پیش رو تامین کرد.
ادامه خبر
رئیس اتحادیه گوشت ی با اشاره به تاثیر توقف صادرات دام زنده بر کنترل بازار گوشت گفت: با استمرار روند جلوگیری از وج دام به شکل رسمی و غیررسمی، پیش بینی می شود که قیمت گوشت مجددا در بازار کاهش یابد رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: با دستور جهاد کشاورزی، پشتیبانی امور دام موظف شده است گوشت مرغ را با قیمت 55 هزار ریال وارد بازار کند و با قیمت 60 هزار و 500 ریال به دست مردم برساند. عباس سعیدی عصر یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار به ریاست استاندار کرمان افزود: با تمامی شهرستان ها مکاتبه شده است که اگر گوشت مرغ نیاز دارند بتوان برای آنها تامین کرد و هیچ گونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد...........ادامه مطلب

اقتصاد آنلاین/   قیمت گوشت قرمز با پشت سر گذاشتن نوسانات و روند افزایشی چند ماه اخیر به تعادل رسیده و قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله به ۳۸ هزار تومان کاهش یافته است و گوشت مرغ نیز چنین وضعی را دارد و تب و تاب افزایش قیمت ماه‌های اخیر باز ایستاده است. بازار گوشت قرمز که در ماه‌های اخیر با نوسانات زیادی همراه شد و قیمت اقلام مختلف آن روند افزایشی پیدا کرده بود، اکنون به تعادل رسیده است.
گوشت قرمز که همواره جزو اقلام اساسی و پر مصرف مردم محسوب می‌شود، حدود سه ماه اخیر با روند صعودی قیمت روبرو شده بود؛ به طوری که گوشت گوساله به کیلویی بیش از ۴۵ هزار تومان هم رسید که این قیمت رکوردی برای قیمت گوشت قرمز در سال گذشته بود.
اما به منظور به تعادل رساندن بازار گوشت قرمز، واردات گوشت منجمد و گرم از کشورهای آسیا میانه بیشتر شد و به گفته مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام، ذخایر استراتژیک گوشت قرمز کافی است و واردات این محصول به صورت منجمد و تازه از کشورهای آسیای میانه ادامه دارد تا بتوان از این طریق نوسانات بازار را کنترل و نیاز ایام پرمصرف پیش‌رو تامین کرد.   ادامه خبر رئیس اتحادیه گوشت ی، با بیان اینکه بازار این گوشت بسیار راکد است، گفت: اگر همین روند ادامه یابد، احتمال دارد هفته آینده قیمت این کالا در بازار کاهش پیدا کند. رئیس اتحادیه گوشت ی گفت: افزایش عرضه دام از جمله را ارهای مدیریت بازار گوشت است که انتظار می رود با عرضه گسترده گوشت وارداتی قیمت ها متعادل شود. رئیس اتحادیه گوشت ی با بیان اینکه عرضه و تقاضا در بازار گوشت برقرار است، گفت: گوشت ی با قیمت ۴۱ تا ۴۲ هزار تومان به دست مصرف کننده می رسد. خبرگزاری صدا و سیما نوشت:رئیس اتحادیه درودگران و مبل سازان از جولان مبل های قاچاق چینی یک بار مصرف در بازار خبر داد. رئیس اتحادیه گوشت ی از افزایش قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: گوشت گوساله نیز در هفته جاری گران شده است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: ۱۳ هزار تن برنج و شکر، گوشت قرمز منجمد و گوشت قرمز گرم برای تنظیم بازار استان تهران در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود. تسنیم نوشت: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: ۱۳ هزار تن برنج و شکر، گوشت قرمز منجمد و گوشت قرمز گرم برای تنظیم بازار استان تهران در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود. عضو شورای ملی زعفران درباره جولان زعفران های تقلبی در بازار هشدار داد و گفت: دستگاه های نظارتی باید بر این مساله نظارت کنند. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور خبر داد: از آغاز ماه محرم 10 هزارتن گوشت مرغ و 2 هزارتن گوشت قرمز منجمد مورد نیاز هیات های مذهبی کل کشور عرضه می شود و در این زمینه کمبودی نداریم. رئیس اتحادیه درودگران و مبل سازان از جولان مبل های قاچاق چینی یک بار مصرف در بازار خبر داد. سخنگوی اتاق اصناف ایران گفت:در حال حاضر شاهد جولان علائم تقلبی در بازار هستیم که این امر به دلیل کمبود امکانات در بخش نظارت صورت گرفته همچنین تعداد محدود بازرسان ما نیز به آن دامن زده است. رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت ی گفت: با ورود شرکت پشتیبانی امور دام و عرضه گوشت وارداتی در بازار قیمت گوشت ی در هر کیلو طی هفته اخیر ۲۰۰۰ تومان کاهش یافته است. مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که وضعیت بازار گوشت مرغ در ماه رمضان مناسب بود و آن را کنترل کردیم و در زمینه بازار گوشت قرمز نیز عرضه گوشت تازه وارداتی به صورت روزانه در تهران ادامه دارد تا…