حدادی فر می خواستم از فوتبال خداحافظی کنم

به نقل از خبرگزاریها در مورد حدادی فر می خواستم از فوتبال خداحافظی کنم : م ع سابق تیم فوتبال ان پس از خداحافظی اعلام کرد که در این باشگاه ناملایمتی هایی در حقش روا شد. اخبار جسته و گریخته ای مبنی بر خداحافظی رضا عنایتی از فوتبال شنیده می شود. رضا عنایتی در آستانه 40 سالگی دیگر به این نتیجه رسیده که خداحافظی می تواند تصمیم خوبی باشد. آقای گل سه باره لیگ برتر فوتبال و مهاجم کنونی سیاه جامگان مشهد شاید در نیم فصل رقابت های لیگ برتر از فوتبال خداحافظی کند. تصویر رضا آقای گل در آستانه خداحافظی از فوتبال ستاره محبوب یوونتوس می گوید 10 سال پیش می خواست از فوتبال خداحافظی کند. آندره آ پیرلو اخیرا فاش کرده چطور 10 سال پیش می خواسته از فوتبال خداحافظی کند. دلیل خداحافظی اش از فوتبال هم ش ت میلان مقابل لیو ول در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 بود، یعنی وقتی که پیرلو با پیراهن میلان در آن فینال بازی کرده بود. پیرلو: نزدیک بود از فوتبال خداحافظی کنم علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
مهرداد اولادی از فوتبال خداحافظی کرد
مهاجم تیم فوتبال ملوان با وجود داشتن قرارداد با این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. مهرداد اولادی که در ابتدای فصل جدید از استقلال جدا شد و به ملوان پیوست تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفت.

این بازیکن با وجود آنکه امسال با ملوانی ها قرارداد دارد اما در سن 28 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

وی در گفت و گو با فارس این خبر را تائید کرد. فرهاد مجیدی در پیامی که به مناسبت خداحافظی علی کریمی از فوتبال در شبکه های اجتماعی انتشار داد، نوشت: "رقابت در کنار رفاقت با تو، برای من روزهای شیرینی را رقم زده است." علی کریمی در متنی که در صفحه اینستاگرام خود گنجاند، از آویختن کفش ها و خداحافظی همیشگی اش از فوتبال خبر داد. خبر خداحافظی مرد سال 2004 فوتبال آسیا واکنش هایی را به دنبال . علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیرا. مهاجم تیم فوتبال لسترسیتی گفت: می خواستم با پای راست شوتزنی کنم ولی این گزینه چندان مطمئن نبود. کاپیتان اسطوره ای تیم فوتبال رم هنوز هیچ مصاحبه رسمی در خصوص خداحافظی از فوتبال انجام نداده است. متن نامه خداحافظی علی کریمی گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، علی کریمی از دنیای فوتبال باشگاهی و ملی وداع کرد. تراکتورسازی تبریز آ ین باشگاهی بود که کریمی پیراهن آن را بر تن کرد. این بازیکن از راه آهن و یکی 2 تیم دیگر پیشنهاد داشت اما ترجیح داد از فوتبال خداحافظی کرد. متن خداحافظی کریمی از فوتبال به شرح زیر است: به نام خالق هستی
میخی بر دیوار کوبیدم و کفش ها را آویختم ادامه مطلب رواز دست ندید مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس و آ ین آقای گل این تیم به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. مهاجم اسبق تیم های سایپا، استیل آذین و پرسپولیس به صورت رسمی از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی کرد و اعلام کرد که قصد دارد به جرگه مربیان بپیوندد. آ ین آقای گل پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کرد بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتشار بیانیه ای از فوتبال خداحافظی کرد. ملی پوش سابق فوتبال ایران امروز به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. کریمی کفش هایش را آویخت+ متن خداحافظی » سرویس: ورزشی - فوتبال، فوتسال کد خبر: 28 111111-2.jpg علی کریمی با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت. کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا نیز شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود. علی کریمی در پستی که در صفحه اینستاگرام خود نوشته آورده است: بقیه مطالب در ادامه مطلب وبسایت رسمی برنامه نود - فیلیپ لام کاپیتان 33 ساله بایرن مونیخ روز از تصمیم خود برای خداحافظی از فوتبال خبر داد. به گزارش وبسایت نود، فیلیپ لام در پایان فصل جاری از فوتبال خداحافظی خواهد… من از خدا خواستم به من توان و نیرو دهد
و او بر سر راهم مشکلاتی قرار داد تا نیرومند شوم.
من از خدا خواستم به من عقل و د دهد
و او پیش پایم مسایلی گذاشت تا آنها را حل کنم.
من از خدا خواستم به من ثروت عطا کند
و او به من فکر داد تا برای رفاهم بیشتر تلاش کنم.

من از خدا خواستم به من شهامت دهد
و او خطراتی در زندگیم پدید آورد ت. م ع سابق تیم ملی پس از یک فصل دوری از فوتبال، امروز به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، او با نگارش نامه ای، وداع خود را به طور رسمی اعلام کرد. فوتبال 120 مورخ 18 آبان 96، آیتمی را به ستاره هایی که امسال از دنیای فوتبال خداحافظی د اختصاص داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او به ما گفت: «علی برای من یک دوست و شاید بیشتر از آن است. او همیشه احترام بزرگترش را نگه داشته و تمام روزهای زندگیش همراه بود با احساسات و عشق به فوتبال اما متاسفانه کمتر ی این علاقه مندی را جدی می گرفت و خیلی ها می خواستند به او ضربه بزنند.» ی فرد اضافه کرد: «من او را آن قدر دوست دارم که اگر کمی با کریمی شو. علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از. علی کریمی برای همیشه کفش هایش را آویخت.

به گزارش ایسنا، علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی ک. هافبک پیشین تیم فوتبال چلسی امروز (پنجشنبه) با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. محمد پنجعلی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، 5 مهر 1370 از فوتبال ملی خداحافظی کرد. او بین دو نیمه بازی ایران – الجزایر در جام بین قاره ای از فوتبال ملی خداحافظی کرد. دروازه بان تیم فوتبال پیکان گفت: علی کریمی یک اسطوره است که هیچگاه از یادها نمی رود. سید مهدی رحمتی در خصوص خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال اظهار داشت: فوتبال همین است، یک روز آغاز می کنی و یک روز هم باید با آن خداحافظی کنی. وی افزود: علی کریمی ستاره فوتبال ایران بود و شاید در خیلی از مواقع به حق خود نرسید اما محبوبیت او بین همه فوتبالدوستان زبانزد است؛ او یک اسطوره بود و هرگز از یادها نخواهد رفت. رحمتی در پایان گفت: به شخصه از خداحافظی او ناراحت شدم اما این واقعیتی است که برای همه اتفاق می افتد،برای کریمی در زندگی شخصی و ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشد. علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

علی کریمی در پی تصمیم مبنی بر خداحافظی نامه ای در این خصوص نوشت که متن آن را در ادامـــــــه می خوانید: م ع جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به خاطر پور و مردم خوزستان می خواستم با فولاد همکاری کنم ولی به توافق نرسیدیم. - علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد. این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی»
کلید واژه ها: فرهاد مجیدی, خداحافظی کریمی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر می دانستم تا امروز هستم، می خواستم قهرمان جام جهانی و اروپا شوم. رکنا: مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. باشگاه رم به صورت رسمی اعلام کرد خداحافظی فرانچسکو توتی از فوتبال در پایان فصل حتمی است. مهاجم تیم فوتبال صبای قم پس از قطعی شدن بقای تیمش در لیگ برتر با دنیای فوتبال خداحافظی می کند. کاپیتان تیم فوتبال سایپا با انتشار پیامی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. علی کریمی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش بیست چهارده، علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس، تراکتورسازی، بایرن مونیخ و شالکه آلمان در حالی که چند پیشنهاد خوب برای ادامه بازیگری در دنیای فوتبال داشت امروز بالا ه تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت تا برای همیشه از دنیای فوتبال کنار برود. خبرگزاری فارس: از این پس هواداری متعصب برای پرسپولیس و تیم ملی هستم/ تن به بازی خداحافظی ای که بوی ریا دارد، نمی دهم
متن نامه خداحافظی علی کریمی به این شرح است: «از این پس هواداری متعصب برای پرسپولیس و تیم ملی هستم» علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان بعد از حدود 7 ماه به میادین فوتبال برگشت. ابراهیم صادقی پس از دیدار سایپا و استقلال خوزستان برای خداحافظی از فوتبال یا ادامه دوران بازی گری تصمیم قطعی می گیرد. اسطوره فوتبال ایتالیا پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. کوهستان خسروی کاپیتان و بازیکن ۳۱ ساله تیم فوتبال بانوان شهرداری بم، از فوتبال باشگاهی خداحافظی کرد.
گویا مصدومیت های پیاپی گرث بیل باعث خواهد شد که این بازیکن زودتر از موعد از دنیای فوتبال خداحافظی… مجتبی جباری هافبک میانی آبی پوشان که از سوی هیات مدیره این باشگاه کنار گذاشته شده است، احتمالا از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.
مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد که یک ماه دیگر به میادین فوتبال برمی گردد. ملی پوش سابق بندرانزلی امروز و به طور ناگهانی خداحافظی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد و گفت این فوتبال جای من و آدمهایی مثل من نیست. کلیپی از برنامه فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش ۲۷ مهر ماه ۹۶ که در یک آیتم زیبا و احساساتی به اشک های ستاره های فوتبال پس از خداحافظی از دنیای فوتبال پرداخته است. اشک بزرگانی چون زیدان، بکهام، رائول و دیگر ستاره… خواستم نام تو را معنا کنم اما نشد
خواستم همتای تو پیدا کنم اما نشد

گرچه دریاها مرکب ،باغ و باغستان قلم
خواستم وصف تو در دنیا کنم اما نشد

دست تو در دست آن ماه منیر
خواستم خورشید را معنا کنم اما نشد

گفت او جان من است و یار من
خواستم یاری جز او پیدا کنم اما نشد

گفت تنها باب علمم او بود
خواستم ب دگر را وا کنم اما نشد

کوله باری از وفا بر دوش داشت
خواستم چون او وفا اجرا کنم اما نشد

همدمش تنهای تنها چاه بود
خواستم این راز را افشا کنم اما نشد

فزت ربک گفت و در محراب بود
خواستم آهنگ یا مولا کنم اما نشد

#عید_ولایت_مبارک

#دل_گفت_قلم_نوشت
#دل_نوشت فرانچسکو توتی فوتبالیست ایتالیایی متولد سال ۱۹۷۶ در رم چهره شناخته شده علاقه مندان به فوتبال است. وی بعد از ۲۵ سال حضور در رم، بالا ه شب گذشته در بازی مقابل باشگاه فوتبال جنوا رسماً از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و مراسم خداحافظی وی در ورزشگاه المپیک رم برگزار شد. میخواستم بهت بگم که نمیدونم این درد چرا هست، اما ازش نمیترسم. می خواستم بهت بگم که یعنی میشه این درد منو به تو برسونه؟ کمکم کنه بیام بغلت؟ می خواستم بهت بگم که یکم اذیت هستم ، از اینکه نفسم تنگه، سمت چپم درد می کنه، بی حالم، ولی اگه منو به شما برسونه عاشقشم. عاشق هرچی از جانب شما باشه. میخواستم بگم قربون اون دردی بشم که شما بهم دادی... ک. داستان ضرب المثل من از تو پول خواستم نه فتوامورد استفاده و داستان ضرب المثل من از تو پول خواستم نه فتوا این ضرب المثل برای افرادی که به نیت کمک گرفتن از شخصی اقدام می کنند و آن فرد در جواب فقط حرف می زند و نصیحت می کند.  داستان ضرب المثل من از تو پول خواستم نه فتواداستان ضرب المثل من از تو پول خواستم نه فتوا روزی ملانصرالدین. می خواستم اب نگاهش شوم، نشد
بیچاره دو چشم سیاهش شوم، نشد
می خواستم که در دل شب ها ستاره ای
چرخان به گرد صورت ماهش شوم، نشد
می خواستم که وقت همآغوش او شدن
حتی فدای حس گناهش شوم، نشد
می خواستم دریچه پژواک خنده اش
یا آینه مقابل آهش شوم، نشد
گفتم به خود که همدم تنهایی اش شوم
بی چشمداشت پشت و پناهش شوم، نشد
می خو.