حدادی فر می خواستم از فوتبال خداحافظی کنم

به نقل از خبرگزاریها در مورد حدادی فر می خواستم از فوتبال خداحافظی کنم : کلیپی از برنامه ی “فوتبال ۱۲۰” شبکه ورزش ۱۴ اردیبهشت ۹۶ که در یک آیتم جذاب به نمایش ۱۰ خاطره بیاد م از فیلیپ لام پرداخته است. لام در پایان این فصل، از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند. نوشته ؛ خداحافظی “ آلمانی” از فوتبال! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfoot. م ع آلمانی تیم فوتبال آرسنال گفت: بعد از قهرمانی در جام حذفی تصمیم گرفتم به کارم ادامه دهم. دروازه بان اول تیم ملی فوتبال بانوان گفت: به خاطر حمایت ن هیئت فوتبال ارومیه از تنها ملی پوش این شهر در تیم ملی فوتبال بانوان، احتمالاً از دنیای فوتبال خداحافظی خواهم کرد. علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
من یکی را از خودم دیوانه تر می خواستم
سر نمی پیچید اگر یک روز سر می خواستم

اهل عشق و عاشقی اهل تمنا اهل درد
این چنین دیوانه ای را همسفر می خواستم

می نشستم روبه رویش، روبه رویم می نشست
لحظه های عاشقی از او نظر می خواستم

او قدح در دست و من جام تمنایم به کف
هرچه او می داد من هم بیشتر می خواستم

من کجا در می زدن سودای خی. "تیری هانری"، فوق ستاره فرانسوی سابق تیم های آرسنال و بارسلونا، چند روز پیش خداحافظی رسمی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد. شهرخبر: در واکنش به خداحافظی هانری از دنیای فوتبال، بسیاری از بازیکنان و هم تیمی های سابق او، در صفحات اجتماعی خود به تقدیر از این ستاره فرانسوی پرداخته و یاد روزهایی که او در زمین فوتبال می درخشید را گرامی داش. فرهاد مجیدی در پیامی که به مناسبت خداحافظی علی کریمی از فوتبال در شبکه های اجتماعی انتشار داد، نوشت: "رقابت در کنار رفاقت با تو، برای من روزهای شیرینی را رقم زده است." علی کریمی در متنی که در صفحه اینستاگرام خود گنجاند، از آویختن کفش ها و خداحافظی همیشگی اش از فوتبال خبر داد. خبر خداحافظی مرد سال 2004 فوتبال آسیا واکنش هایی را به دنبال . مهاجم تیم فوتبال لسترسیتی گفت: می خواستم با پای راست شوتزنی کنم ولی این گزینه چندان مطمئن نبود. -علی کریمی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.

علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس، تراکتورسازی، بایرن مونیخ و شالکه آلمان در حالی که چند پیشنهاد خوب برای ادامه بازیگری در دنیای فوتبال داشت امروز بالا ه تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت تا برای همیشه از دنیای فوتبال کنار برود.
متن نامه خداحافظی علی کریمی به این شرح است: «از این پس هواداری متعصب برای پرسپولیس و تیم ملی هستم» کاپیتان اسطوره ای تیم فوتبال رم هنوز هیچ مصاحبه رسمی در خصوص خداحافظی از فوتبال انجام نداده است. متن نامه خداحافظی علی کریمی گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، علی کریمی از دنیای فوتبال باشگاهی و ملی وداع کرد. تراکتورسازی تبریز آ ین باشگاهی بود که کریمی پیراهن آن را بر تن کرد. این بازیکن از راه آهن و یکی 2 تیم دیگر پیشنهاد داشت اما ترجیح داد از فوتبال خداحافظی کرد. متن خداحافظی کریمی از فوتبال به شرح زیر است: به نام خالق هستی
میخی بر دیوار کوبیدم و کفش ها را آویختم ادامه مطلب رواز دست ندید مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس و آ ین آقای گل این تیم به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. مهاجم اسبق تیم های سایپا، استیل آذین و پرسپولیس به صورت رسمی از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی کرد و اعلام کرد که قصد دارد به جرگه مربیان بپیوندد. آ ین آقای گل پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کرد بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتشار بیانیه ای از فوتبال خداحافظی کرد. ملی پوش سابق فوتبال ایران امروز به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. کریمی کفش هایش را آویخت+ متن خداحافظی » سرویس: ورزشی - فوتبال، فوتسال کد خبر: 28 111111-2.jpg علی کریمی با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت. کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا نیز شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود. علی کریمی در پستی که در صفحه اینستاگرام خود نوشته آورده است: بقیه مطالب در ادامه مطلب من از خدا خواستم به من توان و نیرو دهد
و او بر سر راهم مشکلاتی قرار داد تا نیرومند شوم.
من از خدا خواستم به من عقل و د دهد
و او پیش پایم مسایلی گذاشت تا آنها را حل کنم.
من از خدا خواستم به من ثروت عطا کند
و او به من فکر داد تا برای رفاهم بیشتر تلاش کنم.

من از خدا خواستم به من شهامت دهد
و او خطراتی در زندگیم پدید آورد ت. دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: ما تحت فشار بودیم و از توپ جمع کن ها خواستم یک مقدار توپ را دیرتر بدهند. سید هادی عقیلی ملی پوش سابق فوتبال ایران و بازیکن تیم ان با انتشار بیانیه ای به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی کرد. خبر این بود ؛ مجتبی جباری برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد، دور از زمین فوتبال. شنیدن این خبر به ویژه برای طرفداران استقلال و مجتبی جباری، تلخ بود. او که در بین آبی ها به زیدان آسیا معروف بود، به خاطر درخششی که همواره در زمین بازی داشت، طبیعتاً نباید به این شکل از فوتبال خداحافظی می کرد. شاهین حاج بابایی داور با سابقه لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، از دنیای داوری فوتبال خداحافظی کرد. علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از. علی کریمی برای همیشه کفش هایش را آویخت.

به گزارش ایسنا، علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی ک. هافبک پیشین تیم فوتبال چلسی امروز (پنجشنبه) با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران زمان خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد. دروازه بان تیم فوتبال پیکان گفت: علی کریمی یک اسطوره است که هیچگاه از یادها نمی رود. سید مهدی رحمتی در خصوص خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال اظهار داشت: فوتبال همین است، یک روز آغاز می کنی و یک روز هم باید با آن خداحافظی کنی. وی افزود: علی کریمی ستاره فوتبال ایران بود و شاید در خیلی از مواقع به حق خود نرسید اما محبوبیت او بین همه فوتبالدوستان زبانزد است؛ او یک اسطوره بود و هرگز از یادها نخواهد رفت. رحمتی در پایان گفت: به شخصه از خداحافظی او ناراحت شدم اما این واقعیتی است که برای همه اتفاق می افتد،برای کریمی در زندگی شخصی و ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشد. م ع جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به خاطر پور و مردم خوزستان می خواستم با فولاد همکاری کنم ولی به توافق نرسیدیم. سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: من به بازیکنان و مجموعه باشگاه اعتقاد داشتم و نمی خواستم این بازیکنان حیف شوند. - علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد. این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی»
کلید واژه ها: فرهاد مجیدی, خداحافظی کریمی سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه گفت: می خواستم برنده بازی با ایران در ورزشگاه کازان باشیم. رکنا: مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ از تصمیم خود برای خداحافظی از فوتبال خبر داد. مهاجم تیم فوتبال صبای قم پس از قطعی شدن بقای تیمش در لیگ برتر با دنیای فوتبال خداحافظی می کند. مایکل کریک رسما اعلام کرد در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. کاپیتان تیم فوتبال سایپا با انتشار پیامی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. علی کریمی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش بیست چهارده، علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس، تراکتورسازی، بایرن مونیخ و شالکه آلمان در حالی که چند پیشنهاد خوب برای ادامه بازیگری در دنیای فوتبال داشت امروز بالا ه تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت تا برای همیشه از دنیای فوتبال کنار برود. خبرگزاری فارس: از این پس هواداری متعصب برای پرسپولیس و تیم ملی هستم/ تن به بازی خداحافظی ای که بوی ریا دارد، نمی دهم
متن نامه خداحافظی علی کریمی به این شرح است: «از این پس هواداری متعصب برای پرسپولیس و تیم ملی هستم» علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان بعد از حدود 7 ماه به میادین فوتبال برگشت. هافبک تیم فوتبال ذوب آهن یک تا دو ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود. اسطوره فوتبال ایتالیا پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. کوهستان خسروی کاپیتان و بازیکن ۳۱ ساله تیم فوتبال بانوان شهرداری بم، از فوتبال باشگاهی خداحافظی کرد. مجتبی جباری هافبک میانی آبی پوشان که از سوی هیات مدیره این باشگاه کنار گذاشته شده است، احتمالا از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.
ادینیو بازیکن تیم تراکتورسازی برای همیشه از فوتبال ایران می رود و سال آینده از فوتبال خداحافظی…
مازیار زارع بازیکن باسابقه فوتبال کشورمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. خواستم نام تو را معنا کنم اما نشد
خواستم همتای تو پیدا کنم اما نشد

گرچه دریاها مرکب ،باغ و باغستان قلم
خواستم وصف تو در دنیا کنم اما نشد

دست تو در دست آن ماه منیر
خواستم خورشید را معنا کنم اما نشد

گفت او جان من است و یار من
خواستم یاری جز او پیدا کنم اما نشد

گفت تنها باب علمم او بود
خواستم ب دگر را وا کنم اما نشد

کوله باری از وفا بر دوش داشت
خواستم چون او وفا اجرا کنم اما نشد

همدمش تنهای تنها چاه بود
خواستم این راز را افشا کنم اما نشد

فزت ربک گفت و در محراب بود
خواستم آهنگ یا مولا کنم اما نشد

#عید_ولایت_مبارک

#دل_گفت_قلم_نوشت
#دل_نوشت یکی دو هفته است که باز هوس کرده ام فوتبال بازی کنم. فوتبال که نه، فوتسال! دیگر برای ماهایی که یا زانویمان اب است یا کمر درد داریم، زمان فوتبال و چمن گذشته. البته باز هم می گویم فوتبال، که حس خوبش باقی بماند. این روزها می خواهم بدوم بپرم تنه بزنم گل بزنم و بخورم. می خواهم داد بزنم و عربده بکشم. می خواهم تنه بزنم و زمین بخورم. می خواهم خطا . تیموریان: نه قصد خداحافظی دارم نه خسته ام
هافبک تیم ملی فوتبال ایران با تکذیب اخباری که در مورد خداحافظی یا خستگی اش از فوتبال مطرح می شود گفت: با انگیزه ای دو چندان در تمرینات شرکت می کنم و هدفم قهرمانی با تیم ملی در جام ملت های آسیاست. وقتی خواستم زندگی کنم، راهم را بستند.وقتی خواستم ستایش کنم، گفتند افات است.وقتی خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است.وقتی خواستم گریستن، گفتند دروغ است.وقتی خواستم خندیدن، گفتند دیوانه است.دنیا را نگه دارید، میخواهم پیاده شوم ملی پوش سابق بندرانزلی امروز و به طور ناگهانی خداحافظی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد و گفت این فوتبال جای من و آدمهایی مثل من نیست. کلیپی از برنامه فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش ۲۷ مهر ماه ۹۶ که در یک آیتم زیبا و احساساتی به اشک های ستاره های فوتبال پس از خداحافظی از دنیای فوتبال پرداخته است. اشک بزرگانی چون زیدان، بکهام، رائول و دیگر ستاره…