حدادی فر می خواستم از فوتبال خداحافظی کنم

به نقل از خبرگزاریها در مورد حدادی فر می خواستم از فوتبال خداحافظی کنم : م ع آلمانی تیم فوتبال آرسنال گفت: بعد از قهرمانی در جام حذفی تصمیم گرفتم به کارم ادامه دهم. اخبار جسته و گریخته ای مبنی بر خداحافظی رضا عنایتی از فوتبال شنیده می شود. رضا عنایتی در آستانه 40 سالگی دیگر به این نتیجه رسیده که خداحافظی می تواند تصمیم خوبی باشد. آقای گل سه باره لیگ برتر فوتبال و مهاجم کنونی سیاه جامگان مشهد شاید در نیم فصل رقابت های لیگ برتر از فوتبال خداحافظی کند. تصویر رضا آقای گل در آستانه خداحافظی از فوتبال علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
من یکی را از خودم دیوانه تر می خواستم
سر نمی پیچید اگر یک روز سر می خواستم

اهل عشق و عاشقی اهل تمنا اهل درد
این چنین دیوانه ای را همسفر می خواستم

می نشستم روبه رویش، روبه رویم می نشست
لحظه های عاشقی از او نظر می خواستم

او قدح در دست و من جام تمنایم به کف
هرچه او می داد من هم بیشتر می خواستم

من کجا در می زدن سودای خی. فرهاد مجیدی در پیامی که به مناسبت خداحافظی علی کریمی از فوتبال در شبکه های اجتماعی انتشار داد، نوشت: "رقابت در کنار رفاقت با تو، برای من روزهای شیرینی را رقم زده است." علی کریمی در متنی که در صفحه اینستاگرام خود گنجاند، از آویختن کفش ها و خداحافظی همیشگی اش از فوتبال خبر داد. خبر خداحافظی مرد سال 2004 فوتبال آسیا واکنش هایی را به دنبال . "تیری هانری"، فوق ستاره فرانسوی سابق تیم های آرسنال و بارسلونا، چند روز پیش خداحافظی رسمی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد. شهرخبر: در واکنش به خداحافظی هانری از دنیای فوتبال، بسیاری از بازیکنان و هم تیمی های سابق او، در صفحات اجتماعی خود به تقدیر از این ستاره فرانسوی پرداخته و یاد روزهایی که او در زمین فوتبال می درخشید را گرامی داش. بنگر درمورد اینکه چرا یکی از گزینه هایش خداحافظی از دنیای فوتبال است، گفت: به هر حال فوتبالیست یک روزی باید از فوتبال خداحافظی کند و همیشه بازیکنان مسن جای خودشان را به بازیکنان جوان می دهند. من هنوز تصمیم… کاپیتان اسطوره ای تیم فوتبال رم هنوز هیچ مصاحبه رسمی در خصوص خداحافظی از فوتبال انجام نداده است. متن نامه خداحافظی علی کریمی گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، علی کریمی از دنیای فوتبال باشگاهی و ملی وداع کرد. تراکتورسازی تبریز آ ین باشگاهی بود که کریمی پیراهن آن را بر تن کرد. این بازیکن از راه آهن و یکی 2 تیم دیگر پیشنهاد داشت اما ترجیح داد از فوتبال خداحافظی کرد. متن خداحافظی کریمی از فوتبال به شرح زیر است: به نام خالق هستی
میخی بر دیوار کوبیدم و کفش ها را آویختم ادامه مطلب رواز دست ندید سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه گفت: می خواستم برنده بازی با ایران در ورزشگاه کازان باشیم. بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتشار بیانیه ای از فوتبال خداحافظی کرد. ملی پوش سابق فوتبال ایران امروز به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. من قدرت خواستم و خدا مشکلات در سر راهم قرار داد تا قوی شوم.

من دانائی خواستم و خدا به من مسائلی داد تا حل کنم.

من سعادت خواستم و خدا به من قدرت تفکر و قوت ماهیچه داد تا کار کنم.

من جرئت خواستم و خدا موانعی سر راهم قرار داد تا بر آنها غلبه کنم.

من عشق خواستم و خدا افراد به من نشان داد که نیازمند کمک بود.

. کریمی کفش هایش را آویخت+ متن خداحافظی » سرویس: ورزشی - فوتبال، فوتسال کد خبر: 28 111111-2.jpg علی کریمی با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت. کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا نیز شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود. علی کریمی در پستی که در صفحه اینستاگرام خود نوشته آورده است: بقیه مطالب در ادامه مطلب م ع تیم فوتبال ان با انتشار بیانیه ای از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. سید هادی عقیلی ملی پوش سابق فوتبال ایران و بازیکن تیم ان با انتشار بیانیه ای به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی کرد. فوتبال 120 مورخ 18 آبان 96، آیتمی را به ستاره هایی که امسال از دنیای فوتبال خداحافظی د اختصاص داد. شاهین حاج بابایی داور با سابقه لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، از دنیای داوری فوتبال خداحافظی کرد. مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: برای فصل آینده هم قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم و می خواهم بازی کنم. علی کریمی برای همیشه کفش هایش را آویخت.

به گزارش ایسنا، علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی ک. هافبک پیشین تیم فوتبال چلسی امروز (پنجشنبه) با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران زمان خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد. دروازه بان تیم فوتبال پیکان گفت: علی کریمی یک اسطوره است که هیچگاه از یادها نمی رود. سید مهدی رحمتی در خصوص خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال اظهار داشت: فوتبال همین است، یک روز آغاز می کنی و یک روز هم باید با آن خداحافظی کنی. وی افزود: علی کریمی ستاره فوتبال ایران بود و شاید در خیلی از مواقع به حق خود نرسید اما محبوبیت او بین همه فوتبالدوستان زبانزد است؛ او یک اسطوره بود و هرگز از یادها نخواهد رفت. رحمتی در پایان گفت: به شخصه از خداحافظی او ناراحت شدم اما این واقعیتی است که برای همه اتفاق می افتد،برای کریمی در زندگی شخصی و ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشد. موفق باشی آقای کریمی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: من به بازیکنان و مجموعه باشگاه اعتقاد داشتم و نمی خواستم این بازیکنان حیف شوند. - علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد. این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی»
کلید واژه ها: فرهاد مجیدی, خداحافظی کریمی م ع جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به خاطر پور و مردم خوزستان می خواستم با فولاد همکاری کنم ولی به توافق نرسیدیم. سلام مهربون ترینم، وقتی باهات حرف میزنم، اثرش برام می مونه تا چند وقت بعدش. امروز حالم بهتر بود وقتی کنارم شما رو داشتم❤خدا جونم می خواستم میشه خوب شم تا دوساعت دیگه؟ :( روزه میخوام .... می خواستم بگم که دلم تنگته. امشب حس می کنم راحت تر می تونم باهات حرف بزنم. می خواستم امروز افطاری غلامی بود. توی مراسم ی که قرآن می خواند این آیه رو خون. سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه گفت: می خواستم برنده بازی با ایران در ورزشگاه کازان باشیم. سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر می دانستم تا امروز هستم، می خواستم قهرمان جام جهانی و اروپا شوم. باشگاه رم به صورت رسمی اعلام کرد خداحافظی فرانچسکو توتی از فوتبال در پایان فصل حتمی است. مهاجم تیم فوتبال صبای قم پس از قطعی شدن بقای تیمش در لیگ برتر با دنیای فوتبال خداحافظی می کند. تردید علی کریمی برای انتخاب تیم باشگاهی اینده اش این شائبه را به وجود آورده که جادوگر فوتبال ایران می خواهد از دنیای فوتبال برای همیشه خداحافظی کند. بحث بر سر پیوستن علی کریمی به راه اهن از چند روز بعد آغاز فصل نقل و انتقالات لیگ چهاردهم همواره به گوش می رسد اما علی رغم اینکه شمارش مع برای پایان انی مهلت آغاز شده این بازیکن سعی ندارد در نهایت تصمیمش را عملی کند. خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال؟! علی کریمی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد. علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس، تراکتورسازی، بایرن مونیخ و شالکه آلمان در حالی که چند پیشنهاد خوب برای ادامه بازیگری در دنیای فوتبال داشت امروز بالا ه تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت تا برای همیشه از دنیای فوتبال کنار برود.
مهاجم تیم فوتبال صبا قم گفت: تصمیم دارم در پایان لیگ شانزدهم از فوتبال خداحافظی کنم و وارد دنیای مربیگری شوم. علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی هافبک تیم فوتبال ذوب آهن یک تا دو ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود. یکی از بهترین بازیکنان سال های گذشته فوتبال ایران بعد از فصل پرحاشیه ای که در الاهلی قطر گذراند در آستانه خداحافظی از دنیای فوتبال قرار دارد.
هادی عقیلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتشار بیانیه ای از فوتبال خداحافظی کرد.
ادینیو بازیکن تیم تراکتورسازی برای همیشه از فوتبال ایران می رود و سال آینده از فوتبال خداحافظی… مهاجم تیم فوتبال صبای قم پس از قطعی شدن بقای تیمش در لیگ برتر با دنیای فوتبال خداحافظی می کند.
مازیار زارع بازیکن باسابقه فوتبال کشورمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.
ملی پوش سابق بندرانزلی امروز و به طور ناگهانی خداحافظی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد و گفت این فوتبال جای من و آدمهایی مثل من نیست. یکی دو هفته است که باز هوس کرده ام فوتبال بازی کنم. فوتبال که نه، فوتسال! دیگر برای ماهایی که یا زانویمان اب است یا کمر درد داریم، زمان فوتبال و چمن گذشته. البته باز هم می گویم فوتبال، که حس خوبش باقی بماند. این روزها می خواهم بدوم بپرم تنه بزنم گل بزنم و بخورم. می خواهم داد بزنم و عربده بکشم. می خواهم تنه بزنم و زمین بخورم. می خواهم خطا . مهاجم تیم فوتبال صبای قم اعلام کرد، بعد از قطعی شدن بقای این تیم در لیگ برتر رسماً با دنیای فوتبال وداع خواهد کرد. تیموریان: نه قصد خداحافظی دارم نه خسته ام
هافبک تیم ملی فوتبال ایران با تکذیب اخباری که در مورد خداحافظی یا خستگی اش از فوتبال مطرح می شود گفت: با انگیزه ای دو چندان در تمرینات شرکت می کنم و هدفم قهرمانی با تیم ملی در جام ملت های آسیاست. خواستم نام تو را معنا کنم اما نشد
خواستم همتای تو پیدا کنم اما نشد

گرچه دریاها مرکب ،باغ و باغستان قلم
خواستم وصف تو در دنیا کنم اما نشد

دست تو در دست آن ماه منیر
خواستم خورشید را معنا کنم اما نشد

گفت او جان من است و یار من
خواستم یاری جز او پیدا کنم اما نشد

گفت تنها باب علمم او بود
خواستم ب دگر را وا کنم اما نشد

کوله باری از وفا بر دوش داشت
خواستم چون او وفا اجرا کنم اما نشد

همدمش تنهای تنها چاه بود
خواستم این راز را افشا کنم اما نشد

فزت ربک گفت و در محراب بود
خواستم آهنگ یا مولا کنم اما نشد

#عید_ولایت_مبارک

#دل_گفت_قلم_نوشت
#دل_نوشت میخواستم بهت بگم که نمیدونم این درد چرا هست، اما ازش نمیترسم. می خواستم بهت بگم که یعنی میشه این درد منو به تو برسونه؟ کمکم کنه بیام بغلت؟ می خواستم بهت بگم که یکم اذیت هستم ، از اینکه نفسم تنگه، سمت چپم درد می کنه، بی حالم، ولی اگه منو به شما برسونه عاشقشم. عاشق هرچی از جانب شما باشه. میخواستم بگم قربون اون دردی بشم که شما بهم دادی... ک. بسیاری از بزرگان فوتبال پس از شنیدن خبر خداحافظی فرانک لمپارد لب به تحسین گشوده و از هنرنمایی وی در این دو دهه قدردانی د. وقتی خواستم زندگی کنم، راهم را بستند.وقتی خواستم ستایش کنم، گفتند افات است.وقتی خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است.وقتی خواستم گریستن، گفتند دروغ است.وقتی خواستم خندیدن، گفتند دیوانه است.دنیا را نگه دارید، میخواهم پیاده شوم