حرف های نا گفته

به نقل از خبرگزاریها در مورد حرف های نا گفته : سعید ته خ راشو میخوره.بابا بهش گفته چون شیرخشک خوردی اومده به مامان میگه.مامان‌میگه تو شیرخشک نخوردی سعید میگه بابا گفته مامان میگه:میدانم. ی دهانی نشدی.فروید گفته .نظرشو گفته.قطعی نیس بعد درحالیکه سعید شاخ درآورده مامان میگه درآستانه روانشناس شدنم من" پ.ن:میگه خ رتو میخوری چون ی تو اتاقت نیس باهاش حرف بزنی.چرا این ور میای خ رتو ن. یه کت بود از این کتابهای جیبی که آدمهایی از سن های مختلف زن و مرد هر کدوم گفته بودن که تا اون سن چی فهمیدن جالبترین جمله ها رو پیرتر ها گفته بودن یه پیر مرد 90 ساله گفته بود تا این سن فهمیدم که بیشتر اون چیزهایی که آدم از اتفاق افتادنشون می ترسه هیچ وقت اتفاق نمی افتند
از ذهنم هرگز پاک نمی شود آن بار که ماشینش اب شده بود و مجبور شده بود برود تعمیرگاه لشکر.تنها مکانیک آنجا گفته بود:نمی شود.نمی توانم.تعطیل است. مهدی گفته بود: این ماشین باید برود برسد جبهه.کار دارم به خدا. مکانیک گفت:عجله هم حتما داری؟ مهدی گفته بود:خب آره. مکانیک گفته بود:ولی طبق قانون همین جا من الآن موظفم به کاروشخصی خودم برسم.کار شخ. گفته بودیم که هرکلمه ای که می نویسید، امضاست یا هرخطی که می کشید یا هرکلیک یا هر...؟ گفته بودیم و گفته بودیم که نوجوانی خودش یک امضاست؛ امضای نوجوانی. نجیب میگه زنگ زده به ننه گفته چی میخوای واست بیارم؟ گفته فقط نون نیار. رضا انقد نون یده آورده که کوت و کلی مامان میگه مون داشته راجع به این میگفته که چرا مردا تنوع طلبن. گفته دوست دارن سلطه شونو رو زنهای زیادی پراکنده کنن و قلمروشون زیاد کنن بعد گفته خوبه تو کلاس فقط یه پسر داریم  یهو یکی از دخترا گفته: این آقا معلومه همین یکیشم به زور گرفته. به مامان میگم کی گفت؟ میگه یکی از دخترای کاچه کلاس که چند تا رفیقن‌.ته کلاس غش غش میخندن. همشم . ماکارونی یکی از خوراکی های ایتالیایی است که در سراسر جهان طرفدار دارد. تقریباً به همه نوع ماکارونی در ایران ماکارونی گفته می شود اما در فرهنگ غذایی مرسوم دنیا، معمولاً اسپاگتی به نوعی رشته ای گفته می شود و به نوع شکلی و غیررشته ای، ماکارونی گفته می شود. اکنون طرز تهیه ماکارونی به شیوه مصطلح در ایران را با آموزش جواد جوادی آشپز حرفه . شیعه در لغت شیعه از ماده شیع است به معناى منتشر شدن، تقویت نمودن، در نتیجه شیعه به ى که به وسیله آن انسان تقویت مى شود گفته مى شود، از این رو به انسان شجاع گفته مى شود «مُشَیِّعٌ» و هم چنین شیعه به معناى پیرو آمده است. شیعه در اصطلاح براى اولین بار شیعه به پیروان على(علیه السلام) (اولین پیشوا از پیشوایان اهل بیت(علیهم السلام)) گفته شد. . س : بعضى از پزشکان که به مسائل شرعى ملتزم نیستند، بیماران را از روزه گرفتن به دلیل ضرر داشتن منع مى‏کنند، آیا گفته این پزشکان حجت است یا خیر؟ ج: اگر پزشک امین نباشد و گفته او هم اطمینان آور نباشد و باعث خوف ضرر نشود، گفته او اعتبارى ندارد و در غیر این صورت نباید روزه بگیرد. قالیباف گفته بود نامزد نخواهد شد اما شد. گفته بود کنار نمی رود اما رفت و بر این سیاق می توان دیگر وعده های دهان پر کن او را نیز محک زد. گفته بودم که چقد صداتُ دوست دارم ؟

(همونی که گفته بودم. نگو چجوری و اینا. تخیلیِ.)

سهل بن هارون می گفت:سه تن دیوانه اند؛ آدم مست ، آدم عصبانی و آدم غیرتی شده. ● یکی از حکما گفته است : ادب زیاد بدون عقل ، نبودش از بودش بهتر است . ●عمربن عبدالعزیز گفته است : دو صفت است که جاهل را خالی از آنها نمی ی : زود جواب دادن و زیاد این سو و آن سو نگاه . ● گفته اند : از عزت غضب بترس که تو را به ذلت پوزش خواهی می کشاند. ● خلیل بن اح. عضو هیات مدیره استقلال گفت:قبلا گفته بودم که در پایان هفته نوزدهم جزو 3 تیم اول قرار خواهیم گرفت.
گفته بودم چقدر مناجاتای میرداماد لذت بخشه؟؟ همون محدثه تو مهدکودک یک از روی زمین برداشته انداخته تو سطل ، پسرک با تشر بهش گفته :خانم معلم برو دستاتو بشور دست به زدی!بعد زیر لب سر ت داده و  با تاسف گفته: خودش هیچی بلد نیست می خواد به ما یاد بده! شب قبل اضطراب داشتم و پشت تلفن به مادرم گفته بودم برام دعا کن اونجوری که میخوام بشه و گفته بودم چشم... گفته بودم جوری دعا کن که آقای خدا بشنوه و گفته بود چشم! امروز که پا شدم خبردار شدم همه چیز همونطور که میخواستم پیش رفته و انگار آقای خدا خودش همه چیز رو "تماما مخصوص" برام راست و ریس کرده. بعد صدام کرد و گفت پاشو بریم این اطراف یه دوری بزنیم انقدر غصه نخور دختر...نگاش ...خندید...چند دقیقه ی بعد روی شونه هاش بودم تو راه تپه های پشت خونه... میدونید؟من بهترین آقای خدای سبیلوی قشنگ دنیا رو دارم... باور کنید!
طبق گفته منابع وابسته به وزارت دفاع ترکیه، دفاع گفته که واشنگتن تسلیحاتی را که به «یگان های م ع خلق»(ypg) داده است، بعد از پایان جنگ با در پس خواهد گرفت. ای مهربان که نام تو را یار گفته اند چشم تو را فروغ شب تار گفته اند از دست ماه مهر تو اعجاز چیده اند از گام های سبز تو بسیار گفته اند ما با در و دریچه و روزن غریبه ایم با ما سخن همیشه ز دیوار گفته اند وا کن ز نور پنجره ای رو به روی ما کز ابر های تیره به تکرار گفته اند برخیز و برکش از آن سوی تا که ما باور کنیم آن چه که ز دیدار گفته اند. **الهام امینی ابجیم به علی گفته بود که الام برات اسباب بازی یده...باز دویده اومده گوشی رو گرفته میگه بذارین خودم حرف بزنم... الامِ خودمه.... میگه چرا جوش زدی؟!! من همینجور تو شوک که این بچه از کجا میدونه جوش چیه...خواهرم میگه بهش گفتم نرو تو افتاب وگرنه پوستت جوش میزنه.... بعد میگم علی برات کلی اچار اسباب بازی یدم...میگه یعنی دیگه وقتی برشون میدارم ی نمیگ. مدت مون تموم شده . بعد فکر میکنه دیگه نسبت به من تعهدی نداره . مردک رو همه تعصب داره الا من که زنشم . مردک برداشته از دهن من حرف درآورده . گفته ای فلان ا رو داده . (من هر چی باشم اون ا رو نمیدم).تازه جاری بزرگه هم نخود هر آش شده و گفته ای فلان روز تو تالار به برداره ای بد بد گفته . وای خدای من، من فقط یک کلمه گفتم : بی شعور  . که داشت بدون اجا. عاقا مورد داشتیم پسره زنگ زده ۱۱۰ گفته :
به دادم برسید دو تا دخترا دارن سر من دعوا میکنن
پلیس اومده گفته : خب دعوا کنن تو چرا ترسیدی ؟
پسره گفته : آخه اونکه زشت تره داره برنده میشه +لطفا در نظر سنجی شرکت کنید با تشکر مدیریت اینجا +نظر یادتون نره دوستان:) قه قهه ها دیگر مرد ِ آبروداری نبودند ! چشم های غم زده ام مدت ها بود که طشت ِ رسوایی را از بام ِ بلند ِ خانه انداخته بودند . تو تل انبار ِ مرا بلد بودی ! تو گفته بودی که نباید روزها بگذرد و بی گریه مانده باشم . گفته بودی که سعدی ها و فاضل ها را با صدای بلند بخوانم . گفته بودی که دلخوری هایم را سکوت نکنم . گفته بودی که کلاف ِ غصه ها را آنقدر باز. دروغ گفته است! بهانه آورده است! تا شاید خودش را دلداری دهد! فـــــــراموش نمی شود! تا ابـــــد مــــی ماند! قصه دلدادگی و عاشقی! حتی اگر متنفر شوی! بِبُری! دور شوی! سایه اش را با تیر بزنــــی! بــــاز هم هست! یـــک جـــایـــی تـــو را پرت مـی کند به تمـــامِ خـــــاطــــــراتِ خـــوب اونطور که تعریفشو شنیدم مثل اینکه پسر خوبیه؛ واسه همین دیدم شاید نباید از دستش داد!! به مامان گفتم که بهشون بگه: '' قصد ازدواج ندارم ولی اگه دنبال دختر خوب می گردید می تونم دوستانم رو بهتون معرفی کنم.'' امروز مامانم اومده میگه که گفته: ''به دخترت بگو دوستاش رو می خوایم چیکار؟!! ما خودشو می خوایم!! '' حتی گفته تا دو سال هم صبر میکنن!! دقیقا ن.

:) عشق به این میگن:) مدتهاست که فکر میکنم درباره ی این ادعا(شاید استفاده از کلمه افه بهتر باشه) که در ساعتهای جفت، ی که به فکر آدمه، خودشه... چون اون موقع ناخودآگاه آدم یاد خودش میوفته:))) و حالا فکر میکنم اونی که تو ساعتای جفت که نه، همیشه به یادمونه، فقط خداست:))) همونی که گفته فانی قریب... گفته از رگ گردن بهت نزدیکترم... گفته بخون منو تا اجابتت کنم:) عشقتو شکر خدای عزیز دل:)))
+ در آغوش حق:) مقامات در شهر سن پترزبورگ روسیه گفته اند بمبی را در آپارتمانی در یکی از نواحی این شهر خنثی کرده اند. گفته می شود در ارتباط با کشف این بمب چند نفر بازداشت شده اند. وقتی عاشق شوی راز دل تو گفته نتونی
وقتی عاشق شوی راز دل تو گفته نتونی
چقده سخته خدایا چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
روز نوروز بچینی گل سرخ
برسر راه نگات فرش کنی
روز نوروز بچینی گل سرخ
برسر راه نگات فرش کنی
دلبرت بیاد بپرسه کار کیست
تو براش گفته نتونی به دختره که پشت فرمون بوده گفته ردی
دختره گفته چرا؟!
گفته از لاین خارج شدی!
دختره زده زیره گریه که
جناب سروان به جون خودم پیشنهاد دوستی زیاد میدادن
واسه این از لاین اومدم بیرون!!!!
اون سه تا دختره پشتی هم داشتن سریع لاین و نصب می
الان تو کماست واسش دع. هافبک تهاجمی شیاطین سرخ که اکنون به صورت قرضی در ساندرلند بازی می کند اظهار داشت: رویایم بازگشت به اولدترافورد بوده و پوگبا نیز به من گفته که به منچستر بازگردم.  آهنگ علیرضا روزگار کی گفته آهنگ علیرضا روزگار کی گفته آهنگ کی گفته علیرضا روزگار ترانه و آهنگ : علیرضا روزگار تنظیم ، می و مسترینگ : حمید مرادی کد پخش آنلاین آهنگ علیرضا روزگار کی گفته برای وبلاگ و سایت با دو کیفیت مختلف ۱۲۸ و ۳۲۰ آهنگ علیرضا روزگار کی گفته خبرگزاری انگلیسی رویترز گزارش داده رئیس جمهور به سران کشورهای خارجی گفته تصمیم او درباره توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ به معنی باطل این توافق نیست. هرچند هنوز مشخص نیست که در سخنرانی 16ژوئن چه گفته شود اما به منابع آگاه که به رویترز گفته اند ترامپ مایل است تا قوانین سفر شهروندان یی به کوبا را محدود و شرکت های یی را از انجام معامله با کوبایی هایی… یکی از بچه های ت یب مجروح شده بود. وقتی بچه هااو را می بردند، در وسط راه گفته بود: «نگه دارید! چرا مرا دور می کنید؟» بچه ها گفته بودند: «برادر تو را از چه چیزی دور می کنیم؟» گفته بود: «آقا دارد می آید و شما دارید مرا دور می کنید! چرا این کار را می کنید؟»تا اینکه درجایی یک دفعه خودش را بلند کرده و مثل اینکه دستش را توی گردن ی بیندازد، دست را به ح بغل ی حرکت داده بود و بعد از روی برانکارد روی زمین افتاده بود. همین که او را بلند کرده بودند، دیده بودند که شهید شده است! دوقلوها  دور روز پشت سر هم تو مدرسه  حالشون بد شده، چون محل کار مادر و پدرشون دور بوده و هر بار بابایی رفته دنبالشون انتظار می رفته که جناب سرهنگ از این بابت غر بزند اما مشاهده شده که محبت بین آنها و بابایی بیشتر شد اشف به عمل اومده و معلوم شده وقتی بابایی رفته دم کلاس ، معلمش گفته شما جناب سرهنگی؟ گفته بعله، معلمه گفته : خیلی . خدا وقتی بی ت ِ مرا دیده بود ، آیه نازل کرده بود ! گفته بود : " الرِّجالُ قوّامونَ علی النِّساء " . گفته بود که تو آب دستت هست زمین بگذاری و بیایی و آشفتگی مرا آغوش بشوی.. بتن حجیم چیست؟ به چه بتنی بتن حجیم گفته می شود و چه بتن ریزی بتن ریزی حجیم گفته می شود. طبق آئین نامه موسسه بین المللی بتنacl کمیته r116 acl تعریف بتن حجیم هر حجمی از بتن با ابعادی به اندازه کافی بزرگ باشد که نیاز به تمهیداتی جهت جلوگیری از ایجاد ترک های حرارتی که در بتن حجیم بر اثر حرارت زایی حاصل از واکنش شیمیایی هیدراسیون آب با سیمان و پ. بر اساس برخی از آموزه های دینی، افرادی که پس از مردن در قبر قرار می گیرند در یک حال و شرایط نیستند، بلکه به دو گروه تقسیم می شوند.
1. برخی از آنان پس از مردن و سؤال و جواب ن و منکر، تا زمان ب ایی قیامت در خواب به سر می برند.
از موسى بن جعفر(ع) نقل شده است: به مؤمن در قبرش گفته می شود پروردگار تو کیست؟ مؤمن در جواب می گوید: خداوند است، پس ب. رئیس پارلمان لبنان با اشاره به تفاهم کاملی که با میشل عون در قبال نحوه برخورد با بحران کنونی این کشور دارد اینکه درباره استعفای ت یا تشکیل ک نه جدید سخن گفته شود را زودهنگام دانست. بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان گفت: من به بهادر عبدی هم گفته بودم که اینها این بچه را اب می کنند من رویم نمی شود دیگر با هانی صحبت کنم و نمی دانم چه بگویم. سفیر فلسطین در ایران در گفت وگو با المانیتور، گفته های "جبرئیل رجوب" رئیس فدراسیون فوتبال این کشور را تایید کرد. نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال تاکید کرد که مصوبات نشست هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا متفاوت با گفته های دبیر کل afc است. م ع پرسپولیس می گوید از چند روز قبل گفته می شد که حریف گفته برای تراکتورسازی بازی خواهد کرد و آمده بودند تا فقط یک مساوی بگیرند اما امیدوارم همه تیم ها فقط برای خودشان بازی کنند. پیشی یدونه ازین ویکتورین چندکاره ها داشت...کوچولوی قرمز. وصل بود به زیپ کوله ی مدرسش.میگفت دیوید از اونجا براش آورده. دیوید باب ه ی اروپاییش بود. بعد از مسلمون شدن خواست که اسمش داوود باشه. ولی باز خارجی صداش میزدیم.بگذریمگفته بودم خوشگله. گفته بود میگم یه صورتیشم برای تو بیاره. گفته بودم نه!! مامانم چی میگه ازینا داشته باشم!؟مثل. رئیس مجلس شورای ی گفت: اگر نعمت زاده گفته که حدود 800 قلم کالا نیازی به واردات ندارد باید به ت گفته شود که یا ممنوعیت واردات این 800 کالا را تصویب کند یا خود مجلس در این باره تصمیم گیری کند. از الان گفته باشم ها... هپی و درد... هپی و کوفت.... خودشون دوس دختر ودوس پسر دارن فک میکنن ماهم ازاوناشیم... به من خواستین تبریک بگین 22بهمنی مبعثی تولد ی مشهری چیزی ....!!! و والااااااا..... ما طرفدارآرمانهای هستیم  مشاورش گفته بوده که تا ساعت ده شب در کلینیک کار می کند. از آنجا مستقیم می رود باشگاه ورزشی یک ساعت فعالیت ورزشی می کند. بعد از بوفه ی باشگاه یک لیوان آب هویج می د. گفته بوده تمام روز را برای لذت سر کشیدن آن آب هویج طی می کند. بعد رو به او کرده بوده و گفته بوده: آب هویج زندگی ات را پیدا کن!
کمی سکوت . بعد گفتم: من باید ذرت مکزیکیِ زندگی ام . لیو ول برای بازی امروز در برابر ساهمپتون 4 بازیکن را در اختیار ندارد.دنیل اگر-آدام لالانا-لازار مارکوویچ+جان فلاناگان همچنین راجرز در صحبت هایی گفته که هدف باشگاه اضافه یک مهاجم سطح بالاست و گفته که اینجا پول هست و مشکلی از این بابت نداریم