حرف های نا گفته

به نقل از خبرگزاریها در مورد حرف های نا گفته : سعید ته خ راشو میخوره.بابا بهش گفته چون شیرخشک خوردی اومده به مامان میگه.مامان‌میگه تو شیرخشک نخوردی سعید میگه بابا گفته مامان میگه:میدانم. ی دهانی نشدی.فروید گفته .نظرشو گفته.قطعی نیس بعد درحالیکه سعید شاخ درآورده مامان میگه درآستانه روانشناس شدنم من" پ.ن:میگه خ رتو میخوری چون ی تو اتاقت نیس باهاش حرف بزنی.چرا این ور میای خ رتو ن. یه کت بود از این کتابهای جیبی که آدمهایی از سن های مختلف زن و مرد هر کدوم گفته بودن که تا اون سن چی فهمیدن جالبترین جمله ها رو پیرتر ها گفته بودن یه پیر مرد 90 ساله گفته بود تا این سن فهمیدم که بیشتر اون چیزهایی که آدم از اتفاق افتادنشون می ترسه هیچ وقت اتفاق نمی افتند
از ذهنم هرگز پاک نمی شود آن بار که ماشینش اب شده بود و مجبور شده بود برود تعمیرگاه لشکر.تنها مکانیک آنجا گفته بود:نمی شود.نمی توانم.تعطیل است. مهدی گفته بود: این ماشین باید برود برسد جبهه.کار دارم به خدا. مکانیک گفت:عجله هم حتما داری؟ مهدی گفته بود:خب آره. مکانیک گفته بود:ولی طبق قانون همین جا من الآن موظفم به کاروشخصی خودم برسم.کار شخ. گفته بودیم که هرکلمه ای که می نویسید، امضاست یا هرخطی که می کشید یا هرکلیک یا هر...؟ گفته بودیم و گفته بودیم که نوجوانی خودش یک امضاست؛ امضای نوجوانی. نجیب میگه زنگ زده به ننه گفته چی میخوای واست بیارم؟ گفته فقط نون نیار. رضا انقد نون یده آورده که کوت و کلی مامان میگه مون داشته راجع به این میگفته که چرا مردا تنوع طلبن. گفته دوست دارن سلطه شونو رو زنهای زیادی پراکنده کنن و قلمروشون زیاد کنن بعد گفته خوبه تو کلاس فقط یه پسر داریم  یهو یکی از دخترا گفته: این آقا معلومه همین یکیشم به زور گرفته. به مامان میگم کی گفت؟ میگه یکی از دخترای کاچه کلاس که چند تا رفیقن‌.ته کلاس غش غش میخندن. همشم . گفته بودی وقتی تاریکی تمام دنیای کوچیک تو رو پر کرد منو صدا کن تا برات یه تیکه از خورشید بیارم تا دوباره به روشنایی برگردی … گفته بودی وقتی غم روی صورتت لونه کرد وقتی هیچ بهانه ای واسه خنده نداشتی طرف من برگرد تا با مداد جادوییم یه لبخند رو صورتت بکشم … گفته بودی وقتی تمام در ها به طرفت بسته شد وقتی همه کوچه های این دنیا برات بن بست ش. س : بعضى از پزشکان که به مسائل شرعى ملتزم نیستند، بیماران را از روزه گرفتن به دلیل ضرر داشتن منع مى‏کنند، آیا گفته این پزشکان حجت است یا خیر؟ ج: اگر پزشک امین نباشد و گفته او هم اطمینان آور نباشد و باعث خوف ضرر نشود، گفته او اعتبارى ندارد و در غیر این صورت نباید روزه بگیرد. قالیباف گفته بود نامزد نخواهد شد اما شد. گفته بود کنار نمی رود اما رفت و بر این سیاق می توان دیگر وعده های دهان پر کن او را نیز محک زد. امروز مطمین شدم که هیچ ی دوستم نداره...هیچ ی اونی هم که گفته غلط کرده هزار بارچرت گفته. دقیقا چرت

سهل بن هارون می گفت:سه تن دیوانه اند؛ آدم مست ، آدم عصبانی و آدم غیرتی شده. ● یکی از حکما گفته است : ادب زیاد بدون عقل ، نبودش از بودش بهتر است . ●عمربن عبدالعزیز گفته است : دو صفت است که جاهل را خالی از آنها نمی ی : زود جواب دادن و زیاد این سو و آن سو نگاه . ● گفته اند : از عزت غضب بترس که تو را به ذلت پوزش خواهی می کشاند. ● خلیل بن اح. بازیکن جدید تیم استقلال گفت: سازمان لیگ فسخ من را مُهر نکرد و مسئولان باشگاه نفت هم به من گفته اند که باید به این تیم برگردم. راستی گفته بودم یه شب مهتاب ماه میاد توو خواب مارو میییییییییییییییییییییییییییییبره؟!!! همون محدثه تو مهدکودک یک از روی زمین برداشته انداخته تو سطل ، پسرک با تشر بهش گفته :خانم معلم برو دستاتو بشور دست به زدی!بعد زیر لب سر ت داده و  با تاسف گفته: خودش هیچی بلد نیست می خواد به ما یاد بده! شب قبل اضطراب داشتم و پشت تلفن به مادرم گفته بودم برام دعا کن اونجوری که میخوام بشه و گفته بودم چشم... گفته بودم جوری دعا کن که آقای خدا بشنوه و گفته بود چشم! امروز که پا شدم خبردار شدم همه چیز همونطور که میخواستم پیش رفته و انگار آقای خدا خودش همه چیز رو "تماما مخصوص" برام راست و ریس کرده. بعد صدام کرد و گفت پاشو بریم این اطراف یه دوری بزنیم انقدر غصه نخور دختر...نگاش ...خندید...چند دقیقه ی بعد روی شونه هاش بودم تو راه تپه های پشت خونه... میدونید؟من بهترین آقای خدای سبیلوی قشنگ دنیا رو دارم... باور کنید!
طبق گفته منابع وابسته به وزارت دفاع ترکیه، دفاع گفته که واشنگتن تسلیحاتی را که به «یگان های م ع خلق»(ypg) داده است، بعد از پایان جنگ با در پس خواهد گرفت. این روزها چیزهایی می شنویم که آدم نمی داند عده ای از سر شوخی گفته اند یا جدی؛ نمونه اش همین صفیری است که در آسمان ساوه شنیده شده و عده ای گفته اند این صور اسرافیل است که پایان جهان را اعلام می کند. مدت مون تموم شده . بعد فکر میکنه دیگه نسبت به من تعهدی نداره . مردک رو همه تعصب داره الا من که زنشم . مردک برداشته از دهن من حرف درآورده . گفته ای فلان ا رو داده . (من هر چی باشم اون ا رو نمیدم).تازه جاری بزرگه هم نخود هر آش شده و گفته ای فلان روز تو تالار به برداره ای بد بد گفته . وای خدای من، من فقط یک کلمه گفتم : بی شعور  . که داشت بدون اجا. عاقا مورد داشتیم پسره زنگ زده ۱۱۰ گفته :
به دادم برسید دو تا دخترا دارن سر من دعوا میکنن
پلیس اومده گفته : خب دعوا کنن تو چرا ترسیدی ؟
پسره گفته : آخه اونکه زشت تره داره برنده میشه +لطفا در نظر سنجی شرکت کنید با تشکر مدیریت اینجا +نظر یادتون نره دوستان:) در حالی که به گفته مسوولان تی و طیف گسترده یی از کارشناسان حوزه شهری، قابلیت زیستی شهر تهران به واسطه «تراکم فروشی» ت یب شده است، محسن هاشمی منتخب نخست شورای پنجم گفته است: توسعه پایدار شهر متکی به… اونطور که تعریفشو شنیدم مثل اینکه پسر خوبیه؛ واسه همین دیدم شاید نباید از دستش داد!! به مامان گفتم که بهشون بگه: '' قصد ازدواج ندارم ولی اگه دنبال دختر خوب می گردید می تونم دوستانم رو بهتون معرفی کنم.'' امروز مامانم اومده میگه که گفته: ''به دخترت بگو دوستاش رو می خوایم چیکار؟!! ما خودشو می خوایم!! '' حتی گفته تا دو سال هم صبر میکنن!! دقیقا ن.

:) عشق به این میگن:) مدتهاست که فکر میکنم درباره ی این ادعا(شاید استفاده از کلمه افه بهتر باشه) که در ساعتهای جفت، ی که به فکر آدمه، خودشه... چون اون موقع ناخودآگاه آدم یاد خودش میوفته:))) و حالا فکر میکنم اونی که تو ساعتای جفت که نه، همیشه به یادمونه، فقط خداست:))) همونی که گفته فانی قریب... گفته از رگ گردن بهت نزدیکترم... گفته بخون منو تا اجابتت کنم:) عشقتو شکر خدای عزیز دل:)))
+ در آغوش حق:) گودزیلا از مهد برگشتنی به مامانش گفته قرآن یاد گرفتم مامانش گفته آفرینننن پسرم چه سوره ای ؟ یلا می فرمایند که : سوره ی توهین! وقتی عاشق شوی راز دل تو گفته نتونی
وقتی عاشق شوی راز دل تو گفته نتونی
چقده سخته خدایا چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
روز نوروز بچینی گل سرخ
برسر راه نگات فرش کنی
روز نوروز بچینی گل سرخ
برسر راه نگات فرش کنی
دلبرت بیاد بپرسه کار کیست
تو براش گفته نتونی به دختره که پشت فرمون بوده گفته ردی
دختره گفته چرا؟!
گفته از لاین خارج شدی!
دختره زده زیره گریه که
جناب سروان به جون خودم پیشنهاد دوستی زیاد میدادن
واسه این از لاین اومدم بیرون!!!!
اون سه تا دختره پشتی هم داشتن سریع لاین و نصب می
الان تو کماست واسش دع. پسر بزرگ دونالد ترامپ رئیس جمهور گفته است که درباره ملاقات با یک روس که گفته بود اطلاعاتی علیه رقیب او هیلاری کلینتون در انتخابات دارد چیزی به پدرش نگفته بود.  آهنگ علیرضا روزگار کی گفته آهنگ علیرضا روزگار کی گفته آهنگ کی گفته علیرضا روزگار ترانه و آهنگ : علیرضا روزگار تنظیم ، می و مسترینگ : حمید مرادی کد پخش آنلاین آهنگ علیرضا روزگار کی گفته برای وبلاگ و سایت با دو کیفیت مختلف ۱۲۸ و ۳۲۰ آهنگ علیرضا روزگار کی گفته اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: در همین بازی های اخیر دو پن ی روی طارمی را نگرفتند و چه ی گفته داوری ها به سود پرسپولیس است؟ یکی از بچه های ت یب مجروح شده بود. وقتی بچه هااو را می بردند، در وسط راه گفته بود: «نگه دارید! چرا مرا دور می کنید؟» بچه ها گفته بودند: «برادر تو را از چه چیزی دور می کنیم؟» گفته بود: «آقا دارد می آید و شما دارید مرا دور می کنید! چرا این کار را می کنید؟»تا اینکه درجایی یک دفعه خودش را بلند کرده و مثل اینکه دستش را توی گردن ی بیندازد، دست را به ح بغل ی حرکت داده بود و بعد از روی برانکارد روی زمین افتاده بود. همین که او را بلند کرده بودند، دیده بودند که شهید شده است! دوقلوها  دور روز پشت سر هم تو مدرسه  حالشون بد شده، چون محل کار مادر و پدرشون دور بوده و هر بار بابایی رفته دنبالشون انتظار می رفته که جناب سرهنگ از این بابت غر بزند اما مشاهده شده که محبت بین آنها و بابایی بیشتر شد اشف به عمل اومده و معلوم شده وقتی بابایی رفته دم کلاس ، معلمش گفته شما جناب سرهنگی؟ گفته بعله، معلمه گفته : خیلی . اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: در همین بازی های اخیر دو پن ی روی طارمی را نگرفتند و چه ی گفته داوری ها به سود پرسپولیس است؟ بر اساس برخی از آموزه های دینی، افرادی که پس از مردن در قبر قرار می گیرند در یک حال و شرایط نیستند، بلکه به دو گروه تقسیم می شوند.
1. برخی از آنان پس از مردن و سؤال و جواب ن و منکر، تا زمان ب ایی قیامت در خواب به سر می برند.
از موسى بن جعفر(ع) نقل شده است: به مؤمن در قبرش گفته می شود پروردگار تو کیست؟ مؤمن در جواب می گوید: خداوند است، پس ب. یک بار هم دستِ م را گرفته بودم و رفته بودیم بینِ شمشادها؛ یکی از همان هایی را که دوست داشتم پلی کرده بودم و نگه داشته بودم نزدیکِ گوش اش:
« تصور می کنم پیش ام نشستی
چه قدر خوب ئه، چه قدر خوب ئه که هستی ... »
گفته بودم : « خیلی خوب ئه؛ میدونی؟! » گفته بود می داند. بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان گفت: من به بهادر عبدی هم گفته بودم که اینها این بچه را اب می کنند من رویم نمی شود دیگر با هانی صحبت کنم و نمی دانم چه بگویم.
آنچه گفته می شود هیچ گاه آن طور که گفته شده است شنیده نمی شود: یک بار که این نکته را باور کردیم می توانیم به آسودگی وارد گفتار شویم بی آن که کوچک ترین دغدغه ای در مورد درست شنیده شدن یا نشدن داشته باشیم. بدون هیچ دغدغه ای، جز این که گفتار خویش را هرچه نزدیک تر به زندگی نگاه داریم.

دوری از دنیا/ کریستین بوبن م ع پرسپولیس می گوید از چند روز قبل گفته می شد که حریف گفته برای تراکتورسازی بازی خواهد کرد و آمده بودند تا فقط یک مساوی بگیرند اما امیدوارم همه تیم ها فقط برای خودشان بازی کنند. پیشی یدونه ازین ویکتورین چندکاره ها داشت...کوچولوی قرمز. وصل بود به زیپ کوله ی مدرسش.میگفت دیوید از اونجا براش آورده. دیوید باب ه ی اروپاییش بود. بعد از مسلمون شدن خواست که اسمش داوود باشه. ولی باز خارجی صداش میزدیم.بگذریمگفته بودم خوشگله. گفته بود میگم یه صورتیشم برای تو بیاره. گفته بودم نه!! مامانم چی میگه ازینا داشته باشم!؟مثل. رئیس مجلس شورای ی گفت: اگر نعمت زاده گفته که حدود 800 قلم کالا نیازی به واردات ندارد باید به ت گفته شود که یا ممنوعیت واردات این 800 کالا را تصویب کند یا خود مجلس در این باره تصمیم گیری کند. از الان گفته باشم ها... هپی و درد... هپی و کوفت.... خودشون دوس دختر ودوس پسر دارن فک میکنن ماهم ازاوناشیم... به من خواستین تبریک بگین 22بهمنی مبعثی تولد ی مشهری چیزی ....!!! و والااااااا..... ما طرفدارآرمانهای هستیم  مشاورش گفته بوده که تا ساعت ده شب در کلینیک کار می کند. از آنجا مستقیم می رود باشگاه ورزشی یک ساعت فعالیت ورزشی می کند. بعد از بوفه ی باشگاه یک لیوان آب هویج می د. گفته بوده تمام روز را برای لذت سر کشیدن آن آب هویج طی می کند. بعد رو به او کرده بوده و گفته بوده: آب هویج زندگی ات را پیدا کن!
کمی سکوت . بعد گفتم: من باید ذرت مکزیکیِ زندگی ام . زنه شوهرش رو واسه صبح بیدار کرد!

شوهره گفت: ول کن بعدا قضاش رو میخونم!

زنه گفت: ولی شرع گفته باید سر وقت بخونی

مرده گفت: ولی شرع گفته ۴ تا زن هم میتونم بگیرما...................

زنه گفت بخواب عزیزم خدا خیلی بخشندست :) )) والا ممنونم ابجی "رقیه" تسنیم نوشت: موقت اصفهان با اشاره به سند ۲۰۳۰ که با این سند دشمن، راه نفوذ به کشور را برای خود گشوده است، گفت: در این سند گفته شده است که حرف از جهاد، شهادت و انقلاب در آموزش و پرورش نباید زده شود. مثی از اول دبستانش خاطره داشت تعریف میکرد، میگه معلم اومد مبصرم کرد گفت باید بچه هارو ت کنی. مثیم گفته خانوم داد میزنیم بچه ها نترسن :)) خانمم گفته حالا یه داد بزن ببینم. مثیم بلند داد زده ت ت :)) پ.ن: خیلی دوس دارم معلم شم، دعا کنید بشم . یکی از بچه های ت یب مجروح شده بود. وقتی بچه هااو را می بردند، در وسط راه گفته بود: «نگه دارید! چرا مرا دور می کنید؟» بچه ها گفته بودند: «برادر تو را از چه چیزی دور می کنیم؟» گفته بود: «آقا دارد می آید و شما دارید مرا دور می کنید! چرا این کار را می کنید؟» تا اینکه درجایی یک دفعه خودش را بلند کرده و مثل اینکه دستش را توی گردن ی بیندازد، دست ر. حسن رحیم پور ازغدی از چهره های فرهنگی اصولگرا و منتقد ت گفته است: «وظیفه من در 4 سال آینده ایستادن در برابر است.» محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط و ی گفته است: «همه موظف هستیم به تی که مستقر شده کمک کنیم تا از بعضی از این گرفتاری ها و مشکلاتی که تا به حال موفق به عبور از آنها نبوده، عبور د.» نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال تاکید کرد که مصوبات نشست هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا متفاوت با گفته های دبیر کل afc است. پدر بنده متاسفانه تصادف کرده ... دیروز داشته میرفته با موتور و یهو یکی در ماشین رو باز کرده و پدر بنده هم پاش خورده به در ماشین ... و رفتن و گفته که چیزیش نشده ... و پدر بنده هم اون طرف رو گفته شما برو مرسی که تا همین جاش هم اومدی ... اون طرف هم شماره شو داده و گفته مشکلی بود زنگ بزنید ... ب از درد پا نتونست بخوابه ... :( امروز صبح هم نوبت نداده بو.