حضرت زهراء سلام الله علیها اطاعت از شوهر

به نقل از خبرگزاریها در مورد حضرت زهراء سلام الله علیها اطاعت از شوهر : شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد سخن روز حضرت سیدحسن ابطحی در ده سال قبل چنین روزی (1426/6/2 ه.ق): امروز و امشب شب و روز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است. فاطمة اطهر سلام الله علیها تنها ی است که معنی واقعی « ذی القربی » پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم است که محبت به او و مودت او اجر رس رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم بوده است. خدای تعالی در قرآن به اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده : « قل لا اسئلکم علیه اجرا الا المودة فی القربی » و وجود فاطمه زهرا سلام الله علیها برای مسلمانهای صدر و امروز برگه امتحان در این دنیایی که دار امتحان بوده است می باشد. ولی مسلمانها در این امتحان در صدر اکثرا مردود شدند. زیرا علاوه بر آنکه نتوانستند به او اظهار محبت کنند و اجر رس پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را بدهند. آنچه توانستند به او بی اعتنائی و اذیت و آزار نمودند و از مهاجر و انصار با کثرتی که آنروز داشتند به یاری آن حضرت نیامدند و بلکه او را در سن 18 سالگی شهیدش د و امروز که حدود 1400 سال از آن جریان می گذرد. اکثریت مسلمانها اجر رس رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را باز هم نمی پردازند و فکر نمی کنند که چرا مرقد مطهر حضرت زهراء سلام الله علیها مخفی است. اگر اصحاب و بالاخص شخصیتهای بزرگ مسلمان در صدر کمترین اظهار محبتی به فاطمة زهراء سلام الله علیها می داشتند. لااقل قبر مطهر او را فراموش نمی د و جای دفن آنحضرت را می شناختند. آنها یا روی بی مهری تشیع جنازه ن د و تا سر قبر مطهر حضرت زهراء سلام الله علیها نرفتند که محل قبر مطهر آن حضرت را بشناسند که این خود بر خلاف سفارش قرآن و اجر رس رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم بوده است و یا همانگونه که تاریخ نوشته است بزرگان از اصحاب رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم که اهل حل و عقد بوده اند آنقدر فاطمة زهراء سلام الله علیها را اذیت د که آنحضرت وصیت کرد مرا شب غسل دهید و شب کفن کنید و شب دفن کنید و ی را برای تشیع جنازه من خبر نکنید و تا به امروز جز شیعیان یعنی مسلمانان واقعی و پیروان حقیقی قرآن روز شهادت فاطمة زهراء سلام الله علیها را احترام نمی کنند و به عزا نمی نشینند و یادی از آن حضرت نمی کنند و فضائل آن حضرت را بیان نمی کنند و تنها شیعه است که به گفته های خدای تعالی و قرآن و سخنان پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم درباره فاطمة زهراء سلام الله علیها که رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده است: « فداها ابوها » و فرموده: « فاطمة بضعة منی » و فرموده: « فاطمة سیدة نساء العالمین » و از پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم بیش از یک فرزند که فاطمة سلام الله علیها باشد باقی نمانده و او تنها برگه امتحانی مردم مسلمان بوده است. لذا تنها انیکه این اجر رس را درست پرداخت کرده اند و سر فراز در دنیا و آ ت بوده اند فرقه ناجیه از فرق ی هستند و آنها روز قیامت بوسیله پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و فاطمة زهراء سلام الله علیها و فرزندان معصومش شفاعت می شوند. «الحمد لله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لولا ان هدانا الله». روزى حضرت فاطمه زهراء سلام اللّه علیها از پدر خود، رسول خدا صلّلى اللّه علیه و آله تقاضاى یک انگشتر نمود؟
به دخترش فرمود: آیا مى خواهى تو را به چیزى که از انگشتر بهتر است ، راهنمائى کنم ؟
هر موقع که شب را خواندى ، خواسته خود را از خداوند در خواست نما که برآورده خواهد شد.
پس چون حضرت زهراء سلام اللّه علیها حاجت خود را از خداوند. میلاد حضرت زهراء سلام الله علیها و روز مادر مبارک باد!


زهرای المومنین رو که شبانه غریبانه به خاک سپردند فرداش صبح عمر لعنت الله اومد برای تشییع ! مقداد گفت زهراء سلام الله علیها رو به خاک سپردیم ب عمر لعنت الله عصبانی شد و سیلی زد تو صورت مقداد مقداد گفت : خدا لعنتت کنه عمر من که مرد جنگم با سیلی ات دو دور ، دور خودم چرخیدم با این دست سیلی زدی به زهراء سلام الله علیها... زینت منزل یا رضایت خداوند در روایات بسیارى وارد شده است : هرگاه رسول خدا صلّلى اللّه علیه و آله از مسافرت مراجعت مى نمود، ابتداء به حضور دختر گرامیش فاطمه زهراء سلام اللّه علیها وارد مى شد و دقایقى را در کنار وى مى نشست ، تا آن که جریان غزوه تبوک پیش آمد و حضرت رسول به همراه المؤ منین علىّ صلوات اللّه علیهما به قصد جنگ تبوک حرکت د و رف. هشدار: م خیال سیلی مادر نمی شویم,ما را با پیروان زاده و برادر نخوانید همه مسلمانان در هر عصری که باشند، باید از زمان شان تبعیت کنند. زمانِ حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) چه ی بود؟ آیا حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) با ابوبکر بیعت کرد یا خیر؟ تا به کی تعصبی برخورد میکنید؟ زمان آن نرسیده است که کمی هم بدون تعصب قضاوت کنید؟ شیعه ک.
با همه چنگ و دندان تیز های و به کوری چشم وه ت
❤️ ضریح جدید یین عسگریین علیهم السلام که در قم ساخته شده است، ب واردحرم یین عسگریین درسامراء شد. ❤️
ضریح جدید همزمان با میلاد حضرت زهراء سلام الله علیها نصب می شود. چرا دفن شبانه؟! چرا قبر مخفی؟! حضرت فاطمه زهرا ـ سلام الله علیها ـ بعد از رحلت پدر گرامیشان مدت اندکی در قید حیات بودند که مورخین با اختلاف این مدت را از 75 روز تا هشت ماه ذکر کرده اند. در این مدت درباره اهل بیت ـ علیهم السلام ـ و مخصوصاً نسبت به حضرت علی ـ علیه السلام ـ و خانم فاطمه زهرا ـ سلام الله علیها ـ ظلم های فراوانی روا داشته شد، .
اهانت کفر آمیز ابوبکر و عمر در خطبهٔ فدک به المومنین علی و حضرت زهراء أطهر علیهما السلام

ما در تفسیر سوره روم آیه ۳۸ در موضوع فدک، بیش از ۵۰۰ صفحه در تفسیر کبیر البصائر جلد ۳۰ در ابعاد مختلف قرآنی ، روایی ، اعتقادی ، علمی ، تاریخی ، فقهی ، و اجتماعی و ... عمیقا بطور مشروح بحث کرده ایم که با مراجعه و مطالعهٔ دقیق بحث های : ۱- (النزول. بسم الله الرحمن الرحیم‬‎ سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم   صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها معظم انقلاب ی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) (تصویر 1) قالَتْ فاطِمَةُ ا َّهْراء - سلام الله علیها - : ... إنْ لَمْ یَکُنْ یَرانی فَإنّی أراهُ، وَ هُوَ یَشُمُّ الریح ؛ مرد ن نائی وارد منزل شد و حضرت زهراء (علیها السلام)پنهان گشت، وقتی رسول خدا (صلی الله علیه وآله وسلم) علّت آن را جویا شد؟ در پاسخ پدراظهار داشت: اگر آن ن نا مرا نمی بیند، من او را می بینم، دیگر آن که مرد، حسّاس است و بوی زن را اس. بسم الله الرحمن الرحیم اگر نبود فاطمه (عظمت حضرت زهرا سلام الله علیها از زبان مرحوم حداد ره) منبع: سلسله یادداشت ها تالیف حجت ال حاج شیخ محمد شاهرخ همدانیبی شک جهان را به عشق ی آفریده اند چون من که آفریده ام از عشق جهانی برای تو سیدناال حضرت علامه طهرانی اعلی الله مقامه الشریف در توصیف حالات توحیدی مرحوم حداد در مدینه می فرمودند: ... . بسم الله الرحمن الرحیم‬‎ سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم   صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها معظم انقلاب ی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) (تصویر 1) حضرت معصومه علیها السلام در اول سال 173 هجری قمری در مدینه چشم به جهان گشود.
پدرش هفتم شیعیان حضرت موسی بن جعفر علیه السلام و مادرش حضرت نجمه (مادر رضا(ع))بود که به علت پاکی و طهارت نفس به او طاهره می گفتند. حضرت معصومه در 28 سالگی و در روز دوازدهم ربیع الثانی سال 201 هجری قمری در قم به شهادت هشتم.فرمود: «من زار المعصومة بقم کمن زارنی»؛ . اصلاح: شهادت مظلومانه بانوی عالمین حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها را به محضر حضرت صاحب ا مان عج تسلیت عرض می کنیم... در منابع شیعی دو نقل برای تاریخ شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ذکر شده است یکی ۷۵ روز پس از شهادت رسول اکرم ص و دیگری سه ماه بعد از آن یا به عبارتی ۹۵ روز پس از شهادت آن حضرت.  که نقل دوم اعتبار بیشتری دارد.
هرچی بدرد نمیخوره ، میدیم به فقرا ء!!!زنه به شوهرش میگه ، بیا لباس های بدرد نخورمونو بدیم به این بدخت بیچاره ها !

یارو یه ساعت دیواری اورده مسجد که برای زمان تیر کمون میرزاست ! که عمرا تو خونه ی خودش اونو بزاره ! اورده با کلی افتخار داده به مسجد !

یا مثلا اگه ما یه 500 تومنی داشته باشیم که از 50 نقطه شده باشه قطعا اونو میندازیم صدقه !

یعنی حاتم طایی جلو ما باید لنگ بندازه ! با این بخششمون !

وکلا هر چیزی که قابل استفاده نیست ، اونو دور نمی اندازیم ، بلکه اون رو صدقه میدهیم ، یعنی دور انداختن = صدقه دادن برای ما ، در حالی که دین ما اصلا این حرکت رو قبول نداره !یک مثال :

حضرت زهراء سلام الله علیها در شب عروسیشان ، لباس عروسی خود را به اون فقر دادن !

شما خودتون بزارید جای حضرت زهراء سلا م الله علیها ، ایا میتواند این کار را انجام بدهید !

عمرا ، عمرا ، دختره ع اتیله اش بد افتاده تا ا عمرش هر روز غصه اشو میخوره و چند بار به خاطر افسردگی شدید بستری شده ! حالا بیاد از لباس عروس خودش بگذره! هیهات

به خاطر همین کارها هست که حضرت زهراء سلام الله علیها {سیده النساء للعالمین } لقب داده شده است !

وخداوند به خاطر این کار حضرت زهراء سلام الله علیها این ایه را نازل کرده اند :

لن تنالو البر حتی تنفقوا مما تحبون {1}

هرگز به خوبی نمیرسید مگر اینگه انچه را که دوست دارید انفاق کنید !بنابراین :

اون ی به جایی میرسه که از بهترین چیز های خود در راه خدا انفاق کنه ! نه اینکه انباری خود را بریزه تو خونه ی فقرا ء و ضعفاء !ان شالله خداوند توفیق بده تا ماهم از بهترین های خود انفاق کنیم . الهی امین .

جهت مطالعه ی بیشتر به کتاب روح مجرد علامه طهرانی ، مراجعه شود .

منابع :

1- سوره ی ال عمران ، ایه 92
بخشیدن فدک به حضرت زهرا سلام الله علیها در این روز، یا شب آن در سال هفتم هجرت، فدک به حضرت زهرا سلام الله علیها بخشیده شد، و حضرت رسول صلی الله علیه و آله بر این بخشش شاهد گرفتند. بعد از شهادت صلی الله علیه و آله ابوبکر با بی توجهی به سند مکتوب و شاهدان موجودف آن ملک را غصب نمود و درآمد آن را برای مخارج حکومت خود صرف کرد. بعد از 15 روز که از شهادت صلی الله علیه و آله گذشته بود، حضرت صدیقه شهیده علیها السلام همراه با جمعی از ن بنی هاشم به مسجد تشریف بردند و خطبه ی قرائی ایراد فرمودند. ابوبکر نامه ای دال بر بازگرداندن آن به حضرت نوشتند، ولی هنگامی که حضرت زهرا سلام الله علیها باز می گشتند با عمر روبرو شدند و او نوشته ابوبکر را با جسارت به ساحت ملکوتی حضرت، از ایشان گرفت. http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها شنبه بیست و سوم بهمن سال روز شهادت بانو دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را محضر زمان علیه السلام و شما محبان آن حضرت تسلیت عرض می نماییم. میلاد با سعادت کریمه اهل البیت ، حضرت فاطمه معصومه علیها سلام ودهه کرامت برهمگان مبارک درادامه بخوانید: آیا انی از اهل‎بیت ـ علیهم السلام ـ در جوار حضرت معصومه (س) دفن شده‎اند؟ هدف حضرت معصومه ـ سلام الله علیها ـ از سفر به ایران دقیقاً چه بوده است؟ آیا به خاطر روشنگری در ادله پذیرش اجباری منصب ولایتعهدی توسط حضرت رضا ـ علیه السّلا. بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  یا فاطِمَةَ ا َّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکِ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکِ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهَةً عِنْدَ اللَهِ اِشْفَعى لَنا عِنْدَ اللَهِ صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید   دریافت فایل فلش  تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات

اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَحْشُرْنا مَعَهُمْ وَالْعَنْ أعْدائَهُمْ اَجْمَعین بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  یا فاطِمَةَ ا َّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکِ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکِ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهَةً عِنْدَ اللَهِ اِشْفَعى لَنا عِنْدَ اللَهِ صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حضرت زهرا سلام الله علیها فرمود : پدر بزرگوارم به من خبر داد که هر بر او و بر من سه روز سلام کند، حق تعالى بهشت را بر او واجب گرداند .
به حضرت فاطمه‏ سلام الله علیها گفتند: آیا در حیات شما؟
فرمود: بله! و همچنین است بعد از حیات.
سزاوار است زائر آن حضرت را، در سه محل زیارت کند:
1- در خانه آن حضرت
2- در روضه صلى الله علیه وآله وسلم
3- در بقیع

برگرفته از کتاب بوستان فاطمی
حرم حضرت زینب سلام اللهولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) و روز پرستار مبارک باد. شرح بخشی از زیارت حضرت معصومه علیهاالسلام (نگاهی به فضایل حضرت معصومه (سلام الله علیها)) عاقبت به خیری سخنانی کوتاه از آیة الله مکارم که در روز وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و در شرح فرازی از زیارتنامه آن حضرت، بیان فرموده‎اند. اکرم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) فرمودند: اِنَّ مِن خَیرِ نِسَائَکُم اَلمُتَبَرَّجَةَ مِن زَوجِها الحصَانَ عَن غَیرِه ؛ بهترین ن شما، زنی است که برای شوهرش آرایش و خودنمایی کند، اما خود را از نامحرمان بپوشاند. (بحارالانوار، ج 103، ص 235) ************************************* حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) فرمودند: آن لحظه ای که زن در خانه خود می ما. علیها الصلوات الملک المنان از مرحوم ایت الله شجاعی منقول است : آنهایی که دلشان میخواهد از اهل نجات باشند غفلت نکنند از توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها ، اصل نجات از هر راهی برسد مرکز و جوهره اش وجود مقدسه حضرت زهرا صوات الله علیهاست، از آن جوهره هر تابشی به هر ی ت د جذبش کرد و بر ، (منقطعش کرد، ) و بریدش (فطم ) و نجاتش داد . محور حضرت زه. به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از شهر مقدس قم حاکی از آن است که به مناسبت سالروز شهادت بی بی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، دو تن از مراجع تقلید قم در کنار هزاران تن از عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به پیاده رویی به سمت حرم مطهر فاطمه معصومه سلام الله علیها پرداختند. بسم الله الرحمن الرحیم‬‎ سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها پست 4879 : به قلم دامنه به نام خدا. حضرت فاطمۀ زهرا، سلام الله علیها که میلاد آن کوثر محمدی (ص) روزی ست برای ارزش گذاری  ها و درک و احترام فرزندان و انسان ها به قدر و منزلت و مقام مادر. و نیز روز دقّت و محبت و هدیۀ شوهر به همسر. یعنی عمیق شدن به زن و زندگی و زندگانی. معتقدم، از این نامگذاری ها فقط اسمش باقی نماند، واقعیت بیابد. یعنی هم درک حضرت فاطمۀ زهرا، سلام الله علیها برای شیفتگان او حاصل شود و هم مادر و زن بخوبی محصول. این نمی شود جز با سه پایۀ رشد: یعنی حرکت. معرفت. برکت. ان شاء الله خیر باشد و عزّت و عفّت. زندگینامه اجمالی ام البنین سلام الله علیها ازدواج المؤمنین على علیه السلام با ام البنین سلام الله علیها پس از آنکه المؤ منین على بن ابى طالب علیه السلام به سوگ تن و ریحانه رسول خدا محمد بن عبد الله صلى الله علیه و آله یعنى سرور ن عالمیان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه شهیده راه ولایت و ت نشست ، برادرش عقیل بن ابى طالب علیه السلام را . بسم الله الرحمن الرحیم
جلال و جبروت قبر حضرت معصومه سلام الله علیها همانند قبر حضرت زهرا سلام الله علیها
مرحوم آیة اللّه سیّدمحمود مرعشی ، پدر بزرگوار آیة اللّه سید شهاب الدین مرعشی (ره) بسیار علاقه مند بود که محل قبر شریف حضرت صدّیقه طاهره سلام الله علیها را به دست آورد. ختم مجرّبی انتخاب کرد و چهل شب به آن پرداخت. شب چهلم پس ا.
روز شهادت حضرت زهرا یکی اومد خدمت آیت الله بهجت
عرض کرد: آقا تسلیت میگم ، به حضرت زهرا سلام الله علیها سیلی زدند...
آیت الله بهجت فرمودند: الان هم به حضرت زهرا سلام الله علیها سیلی می زنند
عرض د: الان چطور به حضرت سیلی می زنند؟
آیت الله بهجت فرمودند: هر دختر شیعه با بی حج ش یه سیلی به صورت حضرت زهرا سلام الله می زنه

از امروز وقتی توی شهر دور می زنی ببین حضرت زهرا سلام الله علیها روزی چند تا سیلی می خوره
نمی خوام نصیحت کنم
اما خیلی زشته که ما شیعیان هم خون به دل زهرای مرضیه کنیم ... با سلام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) دردانه آفرینش و دخت گرامی صلی الله علیه و آله و سلم را به همه آزادگان و شیعیان جهان تسلیت عرض می نماییم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم کن لولیک الفرج سربند یا زهرا (سلام الله علیها) حضرت آیت الله در دیدار شاعران و ذاکرین اهل بیت علیهم السلام مطرح شدن مکررِ مضاعف نام مبارک حضرت زهرا (سلام الله علیها) و نام مبارک حضرت بقیةالله مهدی صاحب زمان (صلوات الله علیه) در دوران انقلاب ی را یکی از خصوصیات انقلاب ی و یک پدیده ی الهی برشمردند و فرمودند: «هیچ در دوران دفاع مقدس به رزمندگان نگفت که رمز «یا زهرا» برای حملاتتان بگذارید یا سربند «یا زهرا» ببندید؛ اما در دوران دفاع مقدس، اسم مبارک حضرت زهرا سلام الله علیها و حضرت بقیة الله عجل الله تعالی فرجه الشریف از همه نام های مطهر دیگر بیشتر مطرح است... این نشانه ی توجه آن بانوی دو عالم است.»
پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir هم زمان با ایام ولادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها و همچنین برگزاری اردوهای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس (راهیان نور) پوستر «سربند یا زهرا» را منتشر می کند. بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم یا فاطِمَةَ ا َّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکِ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکِ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهَةً عِنْدَ اللَهِ اِشْفَعى لَنا عِنْدَ اللَهِ صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید ادامه مطلب بسم الله الرحمن الرحیم‬‎ سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها تنها فرزند مقام رس حضرت حضرت زهرا سلام الله علیها بود. المؤمنین صلوات الله علیه داماد آقا شده بود و زمینه ی ریاست ایشان هر روز مساعدتر می شد. بنابراین آن دو نفر (خلفای اول و دوم) راه رسیدن به اه خود را (رسیدن به ریاست) در مقطوع النسل مقام رس ، با از میان برداشتن دختر و داماد ایشان دیدند. [...] پس از رحلت، حضرت زهرا سلام الله علیها و همسر گر. پست 5141: ویژۀ وفات حضرت زینب سلام الله علیها ع های حرم اُسوه صبر و استقامت، حضرت زینب حرم حضرت زینب سلام الله علیها حرم حضرت زینب سلام الله علیها     حرم حضرت زینب سلام الله علیها حرم حضرت زینب سلام الله علیها حرم حضرت زینب سلام الله علیها
بسم الله الرحمن الرحیم
فضائل حضرت ام کلثوم سلام الله علیها

رأیت ام کلثوم سلام الله علیها ت ا فاطمه ا هرا سلام الله علیها
وقار حضرت ام کلثوم سلام الله علیها مانند مادرش حضرت زهرا سلام الله علیها بود .
منبع :
کامل بهایی از مرحوم عماد الدین طبری جلد 2 صفحه 366 .
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم یا فاطِمَةَ ا َّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکِ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکِ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهَةً عِنْدَ اللَهِ اِشْفَعى لَنا عِنْدَ اللَهِ صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید ادامه مطلب به مناسبت ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها مراسم جشنی در منزل حجه ال حمید رضا دهقان شادکامی برگزار گردید این مراسم با قرائت حدیث ا توسط حجه ال قانعی آغاز شد و در ادامه حجه ال حامد به مدیحه سرایی پرداختند و در ادامه حجه ال حمید رضا عسکری به بیان و شرح حدیثی از جلد 43کتاب بحار الانوار که درباره فضائل حضرت زهرا سلام الله علیها و نقش آن حضرت در خلقت حضرت آدم بود پرداختند تصاویر در ادامه مطلب ... سؤال: گویند حضرت فاطمه(سلام الله علیها) کت به نام مصحف دارد، که قرآن جامع همان است، و در دست ان(علیهم صلوات الله) دست به دست می گشته، و اکنون در نزد حضرت مهدی آل محمد(عجل الله تعالی فرجه الشّریف) است، و هنگام ظهور، آن را آشکار می سازد، آیا این مصحف با قرآنی که در همه جا در دسترس ماست، فرق دارد؟ طبق روایت صحیح بخاری و صحیح مسلم حضرت زهرا (سلام الله علیها) بعد از شهادت رسول خدا (صلی الله علیه وآله) نزد ابوبکر رفت و فدک را که ابوبکر از ایشان گرفته بود، مطالبه نمود؛ اما ابو بکر از پس دادن فدک به ایشان خودداری کرد. خودداری ابوبکر از باز پس دادن حق حضرت زهرا سلام الله علیها سبب آزار و ناراحتی آن حضرت شد، از این رو بر ابوبکر غضب کرده و با او قهر د. بخاری و مسلم به همین اندازه روایت نموده اند؛ اما در منابعی همچون «انساب الاشراف» بلاذری و «السقیفة» جوهری نقل شده است که حضرت صدیقه طاهره صلوات الله و سلامه علیها به صراحت فرمود: والله لأدعون الله علیک ؛ به خدا سوگند من تو را نفرین می کنم. حضرت زهرا (سلام الله علیها) بعد از این سخن، گریه کنان بیرون رفت و در نهایت هنگامی که از دنیا رفت وصیت نمود که المؤمنین علیه السلام ، ابو بکر و عمر را در تجهیز بدنش با خبر نسازد و در مراسم تجهیز راه ندهد. به گزارش معبر سایبری ایران ی،
یادداشتی را که حضرت آیت الله در سوم مهرماه 1372 در دفتر یادبود آستانه ی مقدسه ی حضرت معصومه سلام الله علیها نوشته اند و در حرم مطهر نگهداری می شود، مشاهد می کنید.در آستانه سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها یادداشتی را که حضرت آیت الله در سوم مهرماه 1372 در دفتر یادبود آستانه ی مقدسه ی حضرت م. نام تو رازی نوشته بر بال پروانه هاست ، گلها همه به نام تو مشهورند و آیینه ها از انعکاس نام تو می خندند ، بارانی از عشق و خوش آهنگ ترین نغمه های هستی ارزانی تویی که در تبار معصومانه ی نگاهت نام زن را شکوه بخشیده ای... میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل
حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و
هفته ی بزرگداشت م. الگوی ازدواج حضرت خدیجه سلام الله علیها یک اتفاق بزرگ تاریخی است. در زمانی که همه در مکه گرامی را تکذیب می د ،تنها فردی که حضرت را تصدیق کرد اولین بنوی مسلمان یعنی حضرت خدیجه (س) علیها بود. ایشان صاحب ثروت زیادی بود و افرادی چون ابوسفیان و ابوجهل خواستگار ایشان بودند . ادامه داستان را از کتب منتهی الآمال شیخ عباس قمی بخوانید: ادامه مطلب
افسران - روز شهادت حضرت زهرا (س) یکی خدمت آیت الله بهجت عرض کرد : آقا تسلیت میگم ، به حضرت زهرا سلام الله علیها سیلی زدند.
آیت الله بهجت فرمودند: الان هم به حضرت زهرا سلام الله علیها سیلی می زنند.
عرض د: الان چطور به حضرت سیلی می زنند؟
آیت الله بهجت فرمودند: هر دختر شیعه با بی حج ش یک سیلی به صورت حضرت زهرا سلام الله می زند! بیانات حضرت آیت الله علوی بروجردی به مناسبت ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) زینب کبری سلام الله علیهاشان و مقام بسیار بالایی را داراست و هرآن چه ما درباره آن بگوییم به اندازه وجودی خود ماست نه به قدر و شأن ایشان. ما یقین داریم که حضرت حجت بن الحسن عجل الله فرجهبه خود افتخار می کنند و لذا عرض تبریک خدمت حضرت حجت بن الحسن داریم و امیدواریم که خداوند در طول زندگی، این توفیق را به ما بدهد که بتوانیم سیره و مقام حضرت زینب سلام الله را درک کرده و الگوی خود قرار بدهیم./وبلاگ ذاکر عاشورایی
ابن تیمیه ، حضرت فاطمه(سلام الله علیها) را شعبه ای از نفاق می داند

ابن تیمیه در منهاج السنه می گوید:

وَیُوَالِیهِ، کَانَ بُغْضُهُ شُعْبَةً مِنْ شُعَبِ النِّفَاقِ

منهاج السنة النبویة ج4 ص300 المؤلف: تقی الدین أبو العباس أحمد بن عبد الحلیم بن عبد السلام بن عبد الله بن أبی القاسم بن محمد ابن تیمیة الحرانی الحنبلی الدمشقی (المتوفى: 728هـ)، المحقق: محمد رشاد سالم، الناشر: جامعة الإمام محمد بن سعود الإسلامیة، الطبعة: الأولى، 1406 هـ - 1986 م، عدد المجلدات: 9
حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) یک شعبه ای از نفاق است
مراسم سوگواری و عزاداری حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها در شب شهادت آن بانوی بزرگ ، در حسینیه ی رحمه الله درحال برگزاری است.