حضرت زهراء سلام الله علیها اطاعت از شوهر

به نقل از خبرگزاریها در مورد حضرت زهراء سلام الله علیها اطاعت از شوهر : شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد سخن روز حضرت سیدحسن ابطحی در ده سال قبل چنین روزی (1426/6/2 ه.ق): امروز و امشب شب و روز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است. فاطمة اطهر سلام الله علیها تنها ی است که معنی واقعی « ذی القربی » پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم است که محبت به او و مودت او اجر رس رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم بوده است. خدای تعالی در قرآن به اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده : « قل لا اسئلکم علیه اجرا الا المودة فی القربی » و وجود فاطمه زهرا سلام الله علیها برای مسلمانهای صدر و امروز برگه امتحان در این دنیایی که دار امتحان بوده است می باشد. ولی مسلمانها در این امتحان در صدر اکثرا مردود شدند. زیرا علاوه بر آنکه نتوانستند به او اظهار محبت کنند و اجر رس پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را بدهند. آنچه توانستند به او بی اعتنائی و اذیت و آزار نمودند و از مهاجر و انصار با کثرتی که آنروز داشتند به یاری آن حضرت نیامدند و بلکه او را در سن 18 سالگی شهیدش د و امروز که حدود 1400 سال از آن جریان می گذرد. اکثریت مسلمانها اجر رس رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را باز هم نمی پردازند و فکر نمی کنند که چرا مرقد مطهر حضرت زهراء سلام الله علیها مخفی است. اگر اصحاب و بالاخص شخصیتهای بزرگ مسلمان در صدر کمترین اظهار محبتی به فاطمة زهراء سلام الله علیها می داشتند. لااقل قبر مطهر او را فراموش نمی د و جای دفن آنحضرت را می شناختند. آنها یا روی بی مهری تشیع جنازه ن د و تا سر قبر مطهر حضرت زهراء سلام الله علیها نرفتند که محل قبر مطهر آن حضرت را بشناسند که این خود بر خلاف سفارش قرآن و اجر رس رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم بوده است و یا همانگونه که تاریخ نوشته است بزرگان از اصحاب رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم که اهل حل و عقد بوده اند آنقدر فاطمة زهراء سلام الله علیها را اذیت د که آنحضرت وصیت کرد مرا شب غسل دهید و شب کفن کنید و شب دفن کنید و ی را برای تشیع جنازه من خبر نکنید و تا به امروز جز شیعیان یعنی مسلمانان واقعی و پیروان حقیقی قرآن روز شهادت فاطمة زهراء سلام الله علیها را احترام نمی کنند و به عزا نمی نشینند و یادی از آن حضرت نمی کنند و فضائل آن حضرت را بیان نمی کنند و تنها شیعه است که به گفته های خدای تعالی و قرآن و سخنان پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم درباره فاطمة زهراء سلام الله علیها که رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده است: « فداها ابوها » و فرموده: « فاطمة بضعة منی » و فرموده: « فاطمة سیدة نساء العالمین » و از پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم بیش از یک فرزند که فاطمة سلام الله علیها باشد باقی نمانده و او تنها برگه امتحانی مردم مسلمان بوده است. لذا تنها انیکه این اجر رس را درست پرداخت کرده اند و سر فراز در دنیا و آ ت بوده اند فرقه ناجیه از فرق ی هستند و آنها روز قیامت بوسیله پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و فاطمة زهراء سلام الله علیها و فرزندان معصومش شفاعت می شوند. «الحمد لله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لولا ان هدانا الله». روزى حضرت فاطمه زهراء سلام اللّه علیها از پدر خود، رسول خدا صلّلى اللّه علیه و آله تقاضاى یک انگشتر نمود؟
به دخترش فرمود: آیا مى خواهى تو را به چیزى که از انگشتر بهتر است ، راهنمائى کنم ؟
هر موقع که شب را خواندى ، خواسته خود را از خداوند در خواست نما که برآورده خواهد شد.
پس چون حضرت زهراء سلام اللّه علیها حاجت خود را از خداوند. میلاد حضرت زهراء سلام الله علیها و روز مادر مبارک باد!


زهرای المومنین رو که شبانه غریبانه به خاک سپردند فرداش صبح عمر لعنت الله اومد برای تشییع ! مقداد گفت زهراء سلام الله علیها رو به خاک سپردیم ب عمر لعنت الله عصبانی شد و سیلی زد تو صورت مقداد مقداد گفت : خدا لعنتت کنه عمر من که مرد جنگم با سیلی ات دو دور ، دور خودم چرخیدم با این دست سیلی زدی به زهراء سلام الله علیها... زینت منزل یا رضایت خداوند در روایات بسیارى وارد شده است : هرگاه رسول خدا صلّلى اللّه علیه و آله از مسافرت مراجعت مى نمود، ابتداء به حضور دختر گرامیش فاطمه زهراء سلام اللّه علیها وارد مى شد و دقایقى را در کنار وى مى نشست ، تا آن که جریان غزوه تبوک پیش آمد و حضرت رسول به همراه المؤ منین علىّ صلوات اللّه علیهما به قصد جنگ تبوک حرکت د و رف. هشدار: م خیال سیلی مادر نمی شویم,ما را با پیروان زاده و برادر نخوانید همه مسلمانان در هر عصری که باشند، باید از زمان شان تبعیت کنند. زمانِ حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) چه ی بود؟ آیا حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) با ابوبکر بیعت کرد یا خیر؟ تا به کی تعصبی برخورد میکنید؟ زمان آن نرسیده است که کمی هم بدون تعصب قضاوت کنید؟ شیعه ک.
با همه چنگ و دندان تیز های و به کوری چشم وه ت
❤️ ضریح جدید یین عسگریین علیهم السلام که در قم ساخته شده است، ب واردحرم یین عسگریین درسامراء شد. ❤️
ضریح جدید همزمان با میلاد حضرت زهراء سلام الله علیها نصب می شود. چرا دفن شبانه؟! چرا قبر مخفی؟! حضرت فاطمه زهرا ـ سلام الله علیها ـ بعد از رحلت پدر گرامیشان مدت اندکی در قید حیات بودند که مورخین با اختلاف این مدت را از 75 روز تا هشت ماه ذکر کرده اند. در این مدت درباره اهل بیت ـ علیهم السلام ـ و مخصوصاً نسبت به حضرت علی ـ علیه السلام ـ و خانم فاطمه زهرا ـ سلام الله علیها ـ ظلم های فراوانی روا داشته شد، .
اهانت کفر آمیز ابوبکر و عمر در خطبهٔ فدک به المومنین علی و حضرت زهراء أطهر علیهما السلام

ما در تفسیر سوره روم آیه ۳۸ در موضوع فدک، بیش از ۵۰۰ صفحه در تفسیر کبیر البصائر جلد ۳۰ در ابعاد مختلف قرآنی ، روایی ، اعتقادی ، علمی ، تاریخی ، فقهی ، و اجتماعی و ... عمیقا بطور مشروح بحث کرده ایم که با مراجعه و مطالعهٔ دقیق بحث های : ۱- (النزول. بسم الله الرحمن الرحیم‬‎ سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم   صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها معظم انقلاب ی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) (تصویر 1) قالَتْ فاطِمَةُ ا َّهْراء - سلام الله علیها - : ... إنْ لَمْ یَکُنْ یَرانی فَإنّی أراهُ، وَ هُوَ یَشُمُّ الریح ؛ مرد ن نائی وارد منزل شد و حضرت زهراء (علیها السلام)پنهان گشت، وقتی رسول خدا (صلی الله علیه وآله وسلم) علّت آن را جویا شد؟ در پاسخ پدراظهار داشت: اگر آن ن نا مرا نمی بیند، من او را می بینم، دیگر آن که مرد، حسّاس است و بوی زن را اس. بسم الله الرحمن الرحیم اگر نبود فاطمه (عظمت حضرت زهرا سلام الله علیها از زبان مرحوم حداد ره) منبع: سلسله یادداشت ها تالیف حجت ال حاج شیخ محمد شاهرخ همدانیبی شک جهان را به عشق ی آفریده اند چون من که آفریده ام از عشق جهانی برای تو سیدناال حضرت علامه طهرانی اعلی الله مقامه الشریف در توصیف حالات توحیدی مرحوم حداد در مدینه می فرمودند: ... . کیهان در سالروز رحلت حضرت خدیجه سلام الله علیها همسر مکرمه اکرم صلوات الله علیه، به جای گفت و شنود، اشعاری در فضلیت این بانوی را منتشر کرد. بسم الله الرحمن الرحیم‬‎ سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها معظم انقلاب ی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) (تصویر 1) مردی از انصار قصد مسافرت داشت . به همسرش گفت : تا من ازمسافرت بر نگشته ام تو نباید از خانه بیرون بروی . پس از مسافرت شوهر، زن شنید پدرش بیمار است . ی را نزد اکرم صلی الله علیه و آله فرستاد و پیغام داد که شوهرم مسافرت رفته و به من گفته است تا برنگشته ، از منزل خارج نشوم . اکنون شنیده ام پدرم سخت بیمار است ، اجازه فرمایید من به عیادتش بروم . . روایت شده است:

هنگامی که حضرت زینب علیهاالسلام و همراهان در روز اربعین، به کربلا آمدند، حضرت زینب در کنار قبر برادر، درد دلها کرد، و گفتار جانسوزی گفت؛ از جمله به یاد رقیّه علیهاالسلام افتاد و زبان حالش این بود:

«برادر جان! همه ک نی را که به من س بودی، به همراه خود آوردم، مگر رقیّه ات را که او را در شهر شام با دل غمبار به .
هرچی بدرد نمیخوره ، میدیم به فقرا ء!!!زنه به شوهرش میگه ، بیا لباس های بدرد نخورمونو بدیم به این بدخت بیچاره ها !

یارو یه ساعت دیواری اورده مسجد که برای زمان تیر کمون میرزاست ! که عمرا تو خونه ی خودش اونو بزاره ! اورده با کلی افتخار داده به مسجد !

یا مثلا اگه ما یه 500 تومنی داشته باشیم که از 50 نقطه شده باشه قطعا اونو میندازیم صدقه !

یعنی حاتم طایی جلو ما باید لنگ بندازه ! با این بخششمون !

وکلا هر چیزی که قابل استفاده نیست ، اونو دور نمی اندازیم ، بلکه اون رو صدقه میدهیم ، یعنی دور انداختن = صدقه دادن برای ما ، در حالی که دین ما اصلا این حرکت رو قبول نداره !یک مثال :

حضرت زهراء سلام الله علیها در شب عروسیشان ، لباس عروسی خود را به اون فقر دادن !

شما خودتون بزارید جای حضرت زهراء سلا م الله علیها ، ایا میتواند این کار را انجام بدهید !

عمرا ، عمرا ، دختره ع اتیله اش بد افتاده تا ا عمرش هر روز غصه اشو میخوره و چند بار به خاطر افسردگی شدید بستری شده ! حالا بیاد از لباس عروس خودش بگذره! هیهات

به خاطر همین کارها هست که حضرت زهراء سلام الله علیها {سیده النساء للعالمین } لقب داده شده است !

وخداوند به خاطر این کار حضرت زهراء سلام الله علیها این ایه را نازل کرده اند :

لن تنالو البر حتی تنفقوا مما تحبون {1}

هرگز به خوبی نمیرسید مگر اینگه انچه را که دوست دارید انفاق کنید !بنابراین :

اون ی به جایی میرسه که از بهترین چیز های خود در راه خدا انفاق کنه ! نه اینکه انباری خود را بریزه تو خونه ی فقرا ء و ضعفاء !ان شالله خداوند توفیق بده تا ماهم از بهترین های خود انفاق کنیم . الهی امین .

جهت مطالعه ی بیشتر به کتاب روح مجرد علامه طهرانی ، مراجعه شود .

منابع :

1- سوره ی ال عمران ، ایه 92
با سلام امروز می خواهیم بخشی از فضایل تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها را بیان بداریم: الله اکبر، نخستین ذکر تسبیحات حضرت زهرا(س)

در تسبیح فاطمى(س)، انسان با گفتن «الله اکبر» به نهایت عجز خود اعتراف مى‏‌کند و به ناتوانیش به درگاه الهى بارها اقرار مى‌کند. الله اکبر یعنی خداوند بزرگتر از آن است که توصیف شود.

الحمدلله، دومین ذکر تسبیحات حضرت زهرا(س)

پس از آن که انسان به عجز و ناتوانى خویش در شناخت‏ خالق اعتراف کرد، با گفتن الحمدلله که از افضل اذکار تسبیح است، وارد مرحله بعدى مى‏‌شود.

سبحان الله‏؛ سومین ذکر تسبیحات حضرت زهراء(س)

سبحان الله‏ تعظیم مقام بلند و با عظمت ‏خدا و منزه دانستن او از آنچه که مشرکان مى‏‌پندارند، است و زمانى که بنده این کلمه را مى‏ گوید، همه فرشتگان بر او درود مى‏ فرستند. میلاد با سعادت کریمه اهل البیت ، حضرت فاطمه معصومه علیها سلام ودهه کرامت برهمگان مبارک درادامه بخوانید: آیا انی از اهل‎بیت ـ علیهم السلام ـ در جوار حضرت معصومه (س) دفن شده‎اند؟ هدف حضرت معصومه ـ سلام الله علیها ـ از سفر به ایران دقیقاً چه بوده است؟ آیا به خاطر روشنگری در ادله پذیرش اجباری منصب ولایتعهدی توسط حضرت رضا ـ علیه السّلا. میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها بر تمامی شیعیان عالم مبارک. روز مادر بر همه مادران میهن عزیزم ایران مبارک.ان شاء الله همه مادران بزرگوار الگویشان را خانم حضرت زهرا سلام الله علیها قرار دهند و فرزندانی پاک از دامن آنها متولد شود. ارزش شناخت فاطمه علیها السلام 1 . صادق علیه السلام می فرمایند: «... فمن عرف فاطمة حق معرفتها فقد ادرک لیلة القدر; (1) هر به شناخت حقیقی فاطمه علیها السلام دست یابد، بی گمان شب قدر را درک کرده است .» آثار محبت به فاطمه علیها السلام 2 . اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند: «من احب فاطمة ابنتی فهو فی الجنة معی ومن ابغضها فهو فی النار; (2) هر فاطم. بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  یا فاطِمَةَ ا َّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکِ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکِ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهَةً عِنْدَ اللَهِ اِشْفَعى لَنا عِنْدَ اللَهِ صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بیانات حضرت آیت الله العظمی وحید اسانی حفظه الله به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ۱۴۳۶قمری

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین وصلی الله علی سیدنا محمد وآله الطاهرین سیما بقیة الله فی الأرضین واللعن علی أعدائهم إلی یوم الدین
امروز مقدمه فاطمیه است ؛ مهم این است که ما بفهمیم[فاطمه کیست]، نفهمی. حضرت زهراء(س) طبق برخی روایات روزهایی از هفته را برای رفتن به سر قبر برخی افراد انتخاب می کرد که این بیانگر اهمیت مسألۀ مرگ و معاد در زندگی ایشان است. حجت ال والمسلمین رفیعی به جایگاه خاص و برجسته ی حضرت فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها) نزد خداوند متعال، (صلی الله علیه وآله)، ائمه ی اطهار (علیهم السلام) و ملائک اشاره کرد و گفت: حضرت زهرا (سلام الله علیها) دارای مقام عصمت هستند و رضایت و خشم ایشان محور رضایت و خشم پروردگار است. علیها الصلوات الملک المنان از مرحوم ایت الله شجاعی منقول است : آنهایی که دلشان میخواهد از اهل نجات باشند غفلت نکنند از توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها ، اصل نجات از هر راهی برسد مرکز و جوهره اش وجود مقدسه حضرت زهرا صوات الله علیهاست، از آن جوهره هر تابشی به هر ی ت د جذبش کرد و بر ، (منقطعش کرد، ) و بریدش (فطم ) و نجاتش داد . محور حضرت زه.  سخنرانی رائفی پور« شناسی از دیدگاه حضرت زهرا سلام الله علیها » سخنرانی رائفی پور با موضوع شناسی از دیدگاه حضرت زهرا سلام الله علیها - 4 اسفند 95 در هیئت رایه العباس علیه السلام کرمان.... ادامه مطلب ﻋﻈﻤﺖ ﻧﻤﺎﺯ ﻭ ﭘﻴﺎﻣﺪﻫﺎﻯ ﺳﺒﻚ ﺷﻤﺮﺩﻥ ﺁﻥ بسم الله الرحمن الرحیم ﺑﺎ ﺣﺬﻑ ﺍﺳﻨﺎﺩ ﺍﺯ ﺳﺮﻭﺭ ﺯﻧﺎﻥ ،ﻓﺎﻃﻤﻪ سلام الله علیها ،ﺩﺧﺘﺮ ﺳﺮﻭﺭ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮﺍﻥ، ﻛﻪ ﺩﺭﻭﺩﻫﺎﻯ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﺮ ﺍﻭ ﻭ ﺑﺮ ﭘﺪﺭ ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ ﻭ ﺷﻮهر ﮔﺮﺍﻣﻰ ﻭ ﭘﺴﺮﺍﻥ ﺍﻭﺻﻴﺎﺀ ﺍﻭ ﺑﺎﺩ! - ﻧﻘﻞ ﻣﻰ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﻭﻯ ﺍﺯ ﭘﺪﺭ ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭﺵ ﺣﻀﺮﺕ ﻣﺤﻤّﺪ مصطفی صل الله علیه وآله ﭘﺮﺳﻴﺪ ﺍﻯ ﭘﺪﺭ ﺟﺎﻥ ! ﺳﺰﺍﻯ ﻫﺮ ﻣﺮﺩ ﻭ ﺯﻧﻰ ﻛﻪ ﻧﻤﺎﺯ ﺭﺍ ﺳﺒﻚ ﺑﺸﻤﺎﺭﺩ،ﭼﻴﺴﺖ ؟ ﻓﺮﻣﻮﺩ: ﺍﻯ حضرت فاطمه سلام الله علیها ﻫﺮ ﻛﺲ ﭼﻪ ﻣﺮﺩ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﭼﻪ ﺯﻥ ، ﻧﻤﺎﺯﺵ ﺭﺍ ﺳﺒﻚ ﺑﺸﻤﺎﺭﺩ ،ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭘﺎﻧﺰﺩﻩ ﻣﺼﻴﺒﺖ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﻣﻰ ﻧﻤﺎﻳﺪ: ﺷﺶ ﭼﻴﺰ ﺩﺭ ﺩﺍﺭ ﺩﻧﻴﺎ ، ﻭ ﺳﻪ ﭼﻴﺰ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻣﺮﮒ ، ﻭ ﺳﻪ ﭼﻴﺰ ﺩﺭ ﻗﺒﺮﺵ، ﻭ ﺳﻪ ﭼﻴﺰ ﺩﺭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺁﻣﺪﻥ ﺍﺯ ﻗﺒﺮ.
بقیه در ادامه مطلب... همشهری آنلاین: آ ین شب عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور معظم انقلاب ی در حسینیه رحمه الله برگزار شد. زندگینامه اجمالی ام البنین سلام الله علیها ازدواج المؤمنین على علیه السلام با ام البنین سلام الله علیها پس از آنکه المؤ منین على بن ابى طالب علیه السلام به سوگ تن و ریحانه رسول خدا محمد بن عبد الله صلى الله علیه و آله یعنى سرور ن عالمیان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه شهیده راه ولایت و ت نشست ، برادرش عقیل بن ابى طالب علیه السلام را . ششمین و آ ین شب از مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور معظم انقلاب ی در حسینیه رحمه الله برگزار شد. نکته های خواندنی درباره حضرت زهرا(سلام الله علیها) حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) سوره کوثر که در شأن و منزلت حضرت زهرا(سلام الله علیها) نازل شده، داراى ویژگى ژرف و شگرفى است، به گونه‏اى که تمام کلمات کلیدى آن؛ یعنى «أعطینا»، «کوثر»، «فصلّ»، «انحر»، «شانى‏ء» و «أبتر»، فقط یک بار در کل قرآن به کار رفته‏اند... 1. سوره کوثر که در شأن و منزلت حضرت زهرا(سلام الله علیها) نازل شده، داراى ویژگى ژرف و شگرفى است، به گونه‏اى که تمام کلمات کلیدى آن؛ یعنى «أعطینا»، «کوثر»، «فصلّ»، «انحر»، «شانى‏ء» و «أبتر»، فقط یک بار در کل قرآن به کار رفته‏اند. 2. در زبان عربى هنگامى که گفته می شود: «قامَ لَها»، یعنى این مرد به احترام آن زن از جاى خود برخاست؛ ولى هنگامى که گفته می شود: «قامَ اِلَیها»، یعنى این مرد به احترام آن زن از جاى خود برخاست و به جهت احترام ویژه‏اى که براى آن زن قائل بود، چند قدمى نیز به طرف او حرکت کرد. در بحار الانوار گفته شده است که هرگاه حضرت زهرا(سلام الله علیها) نزد خدا(صلی الله علیه و آله) می آمدند «قامَ اِلَیها»، (1) یعنى (صلی الله علیه و آله) نه فقط به احترام حضرت زهرا(سلام الله علیها) از جاى خود برمی خاستند؛ بلکه به جهت احترام ویژه‏اى که براى حضرت زهرا(سلام الله علیها) قایل بودند، چند قدمى نیز به طرف او حرکت می د و سپس حضرت زهرا(سلام الله علیها) را در جاى خود می نشاندند. 3. گاهى حضرت مۆمنان على(علیه السلام) براى تبیین سخنان خود به دیگران، به گفتار و رفتار حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) استناد و استشهاد می د. شاید این کار حضرت بدین سبب بوده است که به مخاطبان خود بگویند: دختر رسول خدا(صلی الله علیه و آله) که در دامان وحى پرورش یافته‏اند نیز این سخن را گفته و این کار را کرده‏اند. آ ین شب عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور معظم انقلاب ی در حسینیه رحمه الله برگزار شد. روز شهادت حضرت زهرا یکی اومد خدمت آیت الله بهجت


عرض کرد: آقا تسلیت میگم ، به حضرت زهرا سلام الله علیها سیلی زدند


آیت الله بهجت فرمودند: الان هم به حضرت زهرا سلام الله علیها سیلی می زنند


عرض د: الان چطور به حضرت سیلی می زنند؟


آیت الله بهجت فرمودند: هر دختر شیعه با بی حج ش یه سیلی به صورت حضرت زهرا سلام الله می زنه از امروز وقتی توی شهر دور می زنی ببین حضرت زهرا سلام الله علیها روزی چند تا سیلی می خوره

نمی خوام نصیحت کنم

آپلود سنتر ع و فایل آپ سرا
ولی با این کارامون داریم خون به دل زمان میکنیم بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم  یا فاطِمَةَ ا َّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکِ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکِ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهَةً عِنْدَ اللَهِ اِشْفَعى لَنا عِنْدَ اللَهِصلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بسم الله الرحمن الرحیم‬‎ سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها نزدیک عید، حسین علیه السلام و حسن علیه السلام نزد مادر ارجمندشان ، فاطمه زهراء علیها السلام ، آمده و اظهار داشتند:
مادر جان ! بچه هاى مدینه لباس نو پوشیدند؛ براى ما لباس نمى ید؟
فاطمه زهراء علیها السلام فرمود:
ان شاء الله لباستان آماده مى شود.
سپس نزد رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم رفته و خواسته خود را به حضرت گفتند و اک. حرم حضرت زینب (سلام الله علیها)؛ میزبان عزاداران حسینی هزاران زائر از و کشورهای مجاور برای شرکت در این مراسم در حرم مطهر حضرت زینب(سلام الله علیها) در منطقه «سیده زینب(سلام الله علیها) در «ریف دمشق» حضور یافته اند. منطقه سیده زینب(سلام الله علیها) امسال شکل متفاوت و قابل توجهی از این مراسم را تجربه می کند؛ این در حالی است که طی 3 سال گ. ظهر بود صدای جیغ های زن بلند شد...
زن جیغ میزد و این طرف و اون طرف می دوید
داشت فرار میکرد ولی
هیچ ص از نفر دوم دعوا نمی اومد!!
فقط یه زن جیغ میزد !
من این طرف دیوار
قلبم داشت از جا کنده میشد
تن تن میگفتم خدایا این زن را نجات بده
تن تن اسم حضرت زهرا ء سلام الله علیها را میگفتم
زن هنوزم جیغ میزد و به آن مرد که خیلی بی ص. ایام شهادت ام الائمه دختر مظلومه رسول خدا صلی الله علیه و آله اولین شهیده م ع ولایت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به محضرمقدس فرزند برومندش منتقم حقیقی خون همه شهیدان راه فضیلت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه و به همه نگاهبانان حماسه انتظار غدیریان عاشورائی منتظر منتظر تسلیت عرض می نمایم اللهم عجل لولیک الفرج والنصر (مرقد مطهر خانم حضرت زینب سلام الله علیها در شهر قاهره - مصر)در محل دفن حضرت زینب سلام الله علیها سه نظریه وجود دارد ، مصر و مدینه که مرحوم علامه طهرانی رحمة الله علیه قائل به مدفن ایشان در مصر بودند لینک های مرتبط: حرم حضرت زینب سلام الله علیها کجاست؟ اسامی و القاب حضرت زینب سلام الله علیها متاسفانه چندی پیش شبکه معلوم الحال کلمه وه و ناصبی توهین بزرگ به حضرت زهرا سلام الله علیها داشتند که لازم است که این عمل نگین را محکوم کنیم و نکته ای را خدمت مسئولین شبکه کلمه عرض کنم و ان هم اینکه حضرت زهرا سلام الله علیها مقام بالای در میان اهل سنت و شیعیان دارند لازم است با ی که این دکور را درست کرده به اشد مجازات برخورد کرد و شبکه. افسران - داخل ضریح حضرت رقیه سلام الله علیهاتصویری نایاب و زیبا از داخل ضریح حضرت رقیه سلام الله علیها

♥•۰·
تا گوشواره را کشید دو چشم ام سیاه رفت
بابا ز دخترت به خدا اشک و آه رفت

یا حسین مدد
♥•۰·

ای رقیه! حضور تو در ابه، همه دل ها را آرام می کرد. آن شب، هیچ را یارای جدا تو ا ز سر پدر نبود. هیچ نفهمید آن شب تو با سر پدر چه گفتی. چشم های پدر، کدامین سرود رفتن را برایت خواند که مانند فرشته ای کوچک از گوشه این ابه تا عرش اعلی و پیش پدر، پر کشیدی و غربت ابه را برای به جا نهادی! به گزارش معبر سایبری ایران ی،
یادداشتی را که حضرت آیت الله در سوم مهرماه 1372 در دفتر یادبود آستانه ی مقدسه ی حضرت معصومه سلام الله علیها نوشته اند و در حرم مطهر نگهداری می شود، مشاهد می کنید.در آستانه سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها یادداشتی را که حضرت آیت الله در سوم مهرماه 1372 در دفتر یادبود آستانه ی مقدسه ی حضرت م. روزى حسن علیه السلام و حسین علیه السلام در حال خوشنویسى بودند که درصدد انتخاب خط برتر بر آمدند؛ از اینرو نزد مادر بزرگوارشان آمدند و لیکن از آنجا که فاطمه زهراء علیها السلام نخواست یکى از ایشان دل آزرده شود، هر دو را نزد پدر ارجمندشان فرستاد و وقتى نزد على علیه السلام آمدند. حضرت على علیه السلام نیز به همان جهت ایشان را نزد رسول اک. بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها   صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها   صلی الله علیک یا فاطمه ا هراء سلام الله علیها   سلامتی و تعجیل در فرج زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها و ارواح طیبه ء صلوات حضرت محمد (صلی الله علیه واله) فرمود: اگر ی برای زیارت من به مدینه بیاید و به زیارت قبر عمویم حمزه نرود، بر من جفا کرده است. حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هرهفته به زیارت قبر حضرت حمزه در منطقه احد رفته و برای او اشک می‏ریخت. بیانات حضرت آیت الله علوی بروجردی به مناسبت ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) زینب کبری سلام الله علیهاشان و مقام بسیار بالایی را داراست و هرآن چه ما درباره آن بگوییم به اندازه وجودی خود ماست نه به قدر و شأن ایشان. ما یقین داریم که حضرت حجت بن الحسن عجل الله فرجهبه خود افتخار می کنند و لذا عرض تبریک خدمت حضرت حجت بن الحسن داریم و امیدواریم که خداوند در طول زندگی، این توفیق را به ما بدهد که بتوانیم سیره و مقام حضرت زینب سلام الله را درک کرده و الگوی خود قرار بدهیم./وبلاگ ذاکر عاشورایی
حضرت صادق آل محمّد (صلوات الله علیهم) حکایت فرماید: آن هنگام که صحراى م بر پا شود و خداوند تمامى بندگانش را زنده احضار نماید، صدائى به گوش همگان خواهد رسید که: اى جماعت! چشم هاى خود را ببندید و سرهاى خود را به زیر افکنید، چون که فاطمه دختر محمّد (صلّى الله علیه و آله و سلم) مى خواهد از پل صراط عبور نماید.[از آنجا که در قیامت محرم و نامحرم. اثبات کافر و جهنمی بودن ابابکر و عمر علیهمااللعنة به خاطر غضب حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها بر آن دویکی از مهم ترین دلایل کفر ابابکر و عمر، غضب حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها بر آنهاست. و چون طبق روایات مخالفین غضب حضرت صدیقه طاهره همان غضب خداوند است پس خدا بر ابابکر و عمر غضبناک شده و آنها در عذاب دائمی خالدند.بحث ما از دو مقد.