حفظ قران به روش من

به نقل از خبرگزاریها در مورد حفظ قران به روش من : رسول اکرم(ص)درمورد مسلمانانی که خواندن وعمل به قران را به دست فراموشی بسپارند می فرمایند:پروردگارا, این قوم من از قران دوری جستند. انی که قران را به فراموشی بسپارند قران که رمز حیات و وسیله نجات است,عامل پیروزی و حرکت وترقی است وهمه ی برنامه های زندگی در ان وجود دارد.به یقین از این همه مواهب,بی بهره خواهند بود و حتی برای قوانین مدنی . این بزرگ ریاضی با قبول دین مذهب تشیع را برگزید.ایشان از سال ٢٠٠٢تا٢٠٠۵فعال ترین ریاضی جهان شناخته شده است.اوعلت مسلمان شدنش را اعجاز قران اعلام کر د و گفت :مدتها بود نمی توانستم یک مسئله ریاضی را حل کنم که یک روز زمانی که خو ده بودم مردی با لباس عرب به خوابم امد و گفت جواب تو در قران است و قران را سه روز در ات قرار بده. من هم این چنین و. کشف یک اشتباه در قران!
تعدادی از دانشمندان ، کارشناسان ، شناسان و اساتید غرب جمع شدند تا با تحقیق درمتن قران خطا و اشتباهی در آن بیابند و به این ترتیب قران را رد کنند!!!
لذا بسیار در متن قران و کلمات آن دقت د تا اینکه به این آیه رسیدند که درمورد داستان حضرت سلیمان است که وقتی مورچه ای لشکر حضرت سلیمان را میبیند به سایر مورچه ها میگوید:پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را د نکنند(لایحطمنکم)
درحالی که:
این کلمه در زبان عربی فقط در مورد د شدن شیشه به کار میرود اما مورچه ها آن را درباره خود بکار برده اند!!!
پس این اشکالی است که میتوان به متن قران گرفت!!!
بعد از آن یک دانشمند استرالیایی در تحقیقات علمی خود کشف کرد که:بیش از 75 درصد از غشای خارجی بدن مورچه ها را شیشه تشکیل میدهد و با کشف این معجزه ی قران بلافاصله به ایمان اورد و مسلمان شدنش را اعلام نمود.
لا اله اله الملک الحق المبین
انتشار دهید به افتخار قرآن... (( اللهم عجل لولیک الفرج )) ---------------------------------------------- قاری قران محدثه آقاعلی عضو کودک مرکز فرهنگی هنری قروه در محفل انس با قران و ضیافت افطار در مورخه 94/04/20در دفتر ولی فقیه در منطقه سنندج حضور و از طرف آیت الله حسینی شاهرودی مورد تقدیر قرار گرفت . محدثه آقاعلی حافظ جز سی ام قران مجید و حافظ چند سوره بلند قران میباشد . اختصاصی از سورنا فایل جامعیت قران و با و پر سرعت .
بررسی علت جامعیت قران و در جهان .... 11 صفحه
با
جامعیت قران و
اختصاصی از رزفایل اخلاق در قران و سنت با و پر سرعت .
جایگاه اخلاق در قران و سنت ... 7 صفحه
با
اخلاق در قران و سنت
آیا میدانید : تعداد ۱۰۱۵۰۳۰ نقطه در قرآن بکار رفته است
آیا میدانید : تعداد ۵۰۹۸ محل وقف در قرآن وجود دارد
آیا میدانید : تعداد ۳۹۵۸۶ عدد ره در قرآن بکار برده شده است
آیا میدانید : تعداد ۱۹۲۵۳ عددتشدید در قرآن بکار برده شده است
آیا میدانید : بهترین نوشیدنی که در قرآن ذکر شده ( شیر ) می باشد
آیا میدانید : بهترین خوردنی که در ق.
1 حاج اقا میگفت بچه رو نباید مجبور کرد قران بخونه که یاد خاطره ای افتادن همسایه ها پارسال جلسه قران بود خونه همسایمون آقای ف از مسجدیا هم اومده بودن نوبت محمد حسن پسرهمسایمون آقای گ میشه حاج آقا میگه بخون میگه:من قران نمیخونم فقط بخواید می م..: :)))) آقای گ کارد میزدی خونش نمیومد:)) خلاصه مهد بچه رو عوض هم علاقش بیشتر شده به مهد هم چیزا. مدتی پیش تو مراکز ای اروپایی ، سلفی ها مشغول توزیع قران بودند ، خوب اگر به مکه شرفیاب شده باشید،حتما دیدی که قران ها با چاپ و کاغذ های مختلف بفروش میرسد «فقط در ایام حج تمتع به هر حاجی یک قران میدادند» و در زمانهای دیگر باید مبلغ ان پرداخت شود ، چگونه است که مثلا در فرانکفورت المان برای غیر مسلمانان قران را با چاپ اعلا رایگان در اختیار مردم میگذارند و در عربستان خیر؟ واگر همین کار را غیر مسلمانان در کشورهای ی بخواهند انجام دهند ، ع العمل مسلمانان چه خواهد بود ؟ از این بالاتر در یکی از ای المان ، پلیس شریعت راه انداخته بودند ، که اخیرا ممنوع شده !!! کارهای وه ت چه ترور و چه توزیع قران نتیجه ع دارد !!! علمای محترم غیر تکفیری : بداد برسید ، برای بهتر زیستن و.....امده نرم افزار کتاب قران پنج ابت شامل کلیه دروس به صورت صوتی و تصویری
مناسب برای دانش آموزان و آموزگاران
قابل نصب بر روی تمامی گوشی های سیستم عامل آندرویداین نرم افزار کاربردی را می توانید از lux48 .blogsky.com کنید.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] گردآوری و تدوین قران رضا تهرانی – 5/7/93 مقدمه : قرآن کریم که قانون اساسی و سند حقانیت و معجزه ماندگار اوست بتدریج و در طول 23 سال نازل شده و آنچه مسلم است این است که ترتیب نزول آیات و سوره های آن به شکل کنونی نبوده است؛ چنان که اولین آیات نازل شده «اقرأ باسم ربک الذی خلق» است که در آ قران و سوره حمد و بقره در ابتدای آن قرار گرفته است. حال . ماه رمضان بازم از راه رسید.قبل از هر چیز تبریک. امسال ولی متفاوت تر از سالهای قبل. راستش تا حالا پیش نیومده که بتونم قران رو کامل ختم کنم. شروع به خوندن میکنم اما بین راه کم میارم یا فرصت نمیشه و... خلاصه تا حالا قسمت نشده امسال شنبه اولین روزه رو به عنوان روزه پیشواز گرفتم. امسال من و همسرم تصمیم گرفتیم با هم قران رو ختم کنیم. امشب به لط. شب 21 م افطاری گرفتن، میخوایم زودتر بریم که به مراسم هم برسیم... دختر م: کجا به این زودی؟! من: بریم دیگه ،الانم دیر شده، شاید به قران به سر برسیم حداقل دختر م: همینجا قران میاریم هرچی خواستین قران بزنید به سرتون! من: سایر مهمونا: درختهای تو حیاط: 'o' 'o' 'o' 'o' اختصاصی از ژیکو داستانهایی از عظمت قران با و پر سرعت .
10 صفحه
با
داستانهایی از عظمت قران
سلام.یکی از فعالیت های قرانی مدرسه که از اول سال به همت و تلاش مربی پرورشی دبیرستان و همچنین کمک و پشتیبانی مدیر مدرسه هر هفته برگزار میشده و همچنان ادامه دارد برگزاری محفل انس با قرآن است.این مراسم هر هفته قبل از شروع کلاسها و به جای مراسم صبحگاه در محل سالن خانه برگزار می گردد.برنامه اصلی این مراسم ختم کامل قران کریم می باشد.صفحات . این خواب حدود دو یا سه سال پیش دیدم...یه وبلاگی بود زیاد میرفتم توش...یه بار عصر خسته بودم خوابم برد دیدم رفتم تو اون وبلاگ ولی قالبش عوض شده بود...قالب تبدیل به یه قران شده بود که از وسط باز شده بود...خوب یادم نیست...فکر کنم حاشیه های بالا و پایین قران گل های صورتی یا سفید داشت...و از این ور قران تا اون ورش -عرضی- نوشته بود مومنون...ولی نمیتونستم ببینم صحفه باز شده چه سوره ای بود قرائت و ترتیل قرآن کریم به صورت جزء به جزء به صورت تند خوانی مدت زمان قرائت هز جزء حدودا 20 تا 35 دقیقه هست
تندخوانی قرآن آقایی جهت ورود به صفحه روی لینک زیر کلیک کنید:
تند خوانی قرآن از آقایی 30 جزء کامل img14315956-600x400.jpg (600×400)
برچسب ها: ,ترتیل قرآن,ترتیل قرآن آنلاین,ترتیل قرآن+پرهیزگار+به تفکیک جز,ترتیل قرآن ماهر المعیقلی,ترتیل قرآن عبدالباسط,ترتیل قرآن منشاوی,ترتیل قرآن کریم,ترتیل قرآن شاطری,ترتیل قرآن با صدای منشاوی,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه,ترتیل قرآن آنلاین,ترتیل آنلاین قرآن کریم,ترتیل آنلاین قرآن منشاوی, ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک جز,ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک جز,ترتیل قرآن ماهر بن حمد المعیقلی,ترتیل قرآن کریم با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قران با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قرآن حبیب باصدای ماهر المعیقلی, ترتیل قران کریم با صدای ماهر المعیقلی,ترتیل قران عبدالباسط,ترتیل قرآن عبدالباسط برای موبایل,ترتیل قرآن عبدالباسط صفحه به صفحه,قران ترتیل عبدالباسط عبدالصمد,ترتیل کل قرآن عبدالباسط,تلاوت ترتیل قران عبدالباسط,ترتیل قران کریم عبدالباسط,ترتیل قرآن کریم پرهیزگار,ترتیل قرآن کریم منصوری,ترتیل قرآن کریم منشاوی,ترتیل قرآن کریم منشاوی,ترتیل قرآن کریم با صدای عبدالباسط,ترتیل قرآن کریم به تفکیک جزء,ترتیل قران کریم با ترجمه فارسی,ترتیل قران کریم پرهیزگار,ترتیل قران کریم با صدای منشاوی,ترتیل قرآن شاطری کیفیت بالا,ترتیل قرآن شاطری به تفکیک جز,ترتیل قرآن شاطری به تفکیک سوره, ترتیل قرآن شاطری, ترتیل قرآن شاطری+mp3,ترتیل قرآن با صدای شاطری,ترتیل قرآن با قرائت شاطری,ترتیل قرآن شاطری,ترتیل کل قرآن,ترتیل قرآن منشاوی با تفکیک سی جز,ترتیل قرآن کریم با صدای منشاوی, ترتیل کل قرآن با صدای منشاوی, ترتیل قرآن کریم با صدای منشاوی,ترتیل قران باصدای منشاوی, ترتیل کل قرآن کریم با صدای منشاوی, ترتیل قرآن با صدای منشاوی,ترتیل کل قرآن با صدای منشاوی,ترتیل قرآن با صدای منشاوی با تفکیک صفحه,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه منشاوی,ترتیل قران به تفکیک صفحه حصری,ترتیل قرآن به تفکیک صفحه پرهیزگار, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه پرهیزگار, ترتیل قرآن به تفکیک صفحه منشاوی, ترتیل قران کریم به تفکیک صفحه,ترتیل کل قرآن منشاوی به تفکیک صفحه, ترتیل قرآن پرهیزگار به تفکیک صفحه,تندخوانی قرآن,تندخوانی قرآن کریم,تندخوانی قرآن,تندخوانی قرآن معتز آقایی,تندخوانی قران احمد دباغ,تندخوانی قران اقایی, تندخوانی قرآن,تندخوانی کل قرآن کریم, تند خوانی قرآن,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم, تندخوانی قران کریم,تندخوانی جزء یازدهم قرآن,تندخوانی قران معتز آقایی,تندخوانی قرآن احمد دباغ, تندخوانی قران احمد دباغ, تندخوانی قران با صدای احمد دباغ, تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم, صوتی تندخوانی قرآن, تندخوانی جزء هفدهم قرآن کریم, فایل صوتی تندخوانی قرآن, تند خوانی قرآن احمد دباغ, تند خوانی قرآن به تفکیک سوره, تند خوانی قرآن صوتی, تند خوانی کل قران, تند خوانی قران معتز اقایی, تند خوانی قران اقایی, رایگان تند خوانی قرآن, صوت تند خوانی قرآن,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم - احمد دباغ پور,تندخوانی تحدیر کل قرآن کریم با صدای احمد دباغ پور,تندخوانی (تحدیر) کل قرآن کریم - آقایی
منبع: وعده صادق محافل انس با قران همه در ایام ماه مبارک رمضان همه روزه در زورخانه های بخش بهمن برگزار شد.
تفسیر چیست ؟ مفسر کیست؟ برای تفسیر درست قران و فهم صحیح کلام خداوند نیازمند ی ری علوم مقدماتی هستیم بطوریکه بدون آنها برداشتهایمان از قران، ارزش علمی نخواهد داشت و چه بسا تفسیر به رای محسوب شود. تفسیر به معنای برداری از مراد و مقصود گوینده است و در تفسیر قران باید بکوشیم تا مراد و مقصود خداوند را از لابلای کلمات و آیات الهی بیرون بک. ثواب و برکت تلاوت قران در ماه مبارک رمضان بر هیچ ی پوشیده نیست . . .
خوشا به سعادت عزیزانی که در این شب و روزهای معنوی تلاوت قرآن رو متفاوت تر از گذشته دنبال می کنن ؛ ماس دعا داریم از همۀ همشهریان عزیزی که در دوره های قران شرکت دارن بویژه همشهریان دوست داشتنیِ من که در شهرستان گناباد مقیم هستن و دورۀ قران رو دارن از سالهای گذشته به نحو مطلوب برگزار می کنند . . .
کلیک کنین " دورۀ قرآن خضرینی های مقیم گناباد "
دوره قران گناباد ثواب و برکت تلاوت قران در ماه مبارک رمضان بر هیچ ی پوشیده نیست . . .
خوشا به سعادت عزیزانی که در این شب و روزهای معنوی تلاوت قرآن رو متفاوت تر از گذشته دنبال می کنن ؛ ماس دعا داریم از همۀ همشهریان عزیزی که در دوره های قران شرکت دارن بویژه همشهریان دوست داشتنیِ من که در شهرستان گناباد مقیم هستن و دورۀ قران رو دارن از سالهای گذشته به نحو مطلوب برگزار می کنند . . .
کلیک کنین " دورۀ قرآن خضرینی های مقیم گناباد "
دوره قران گناباد قصد دارم هر بار چند معمای قرانی بنویسم 1-ایه ای که بی نقطه است؟2-نام کشوری در قران که نقطه ندارد؟3-پرنده ای در قران که بی نقطه است؟4-رنگی در قران است که نقطه ندارد؟5-دو اصل از اصول دین در قران که نقطه ندارد؟ لطفا قبل از نگاه به پاسخ خودتان حدس بزنید پاسخ1-الله الصمد2-مصر3-هدهد4-اسود یعنی سیاه5-عدل ومعاد نقد و بررسی «ترجمه قران»بهاالدین مشاهی شنبه 2بهمن در کتابخانه حسینیه ارشاد برگزارشد. به نام خدا پخش تلاوت ترتیل قران ازشبکه های سیما شبکه مستند-پخش ترتیل یک جز قرآن درنیم ساعت(تحدیر)هر روز ساعت12:30 شبکه قران ساعت یک بامداد ساعت چهابامداد ر و10:30صبح شبکه1 هر روز بعد از صبح شبکه2 ساعت11 شبکه3 ساعت14:45 شبکه 4 ساعت17
:1 رسول خدا صلی الله علیه و اله و صلم فرمود:قران را بیاموزید زیرا روز قیامت نزد خواننده خودآید صورت جوانی زیبا رنگ پریده و قران به او می گوید:منم که شب تو را بی خواب و روزهای گرم تر به تشنگی کشیدم و آب دهانت را خشک و اشکت را روان ساختم,هر جا بروی با تو می آیم و هر تاجری در پس تجارت خود به انتظار سود است و امروزه من به سود تو در پس تجارت . سلام دارم زمینو زمانو بهم میدوزم ببینم این بچه هایی که حافظ قران میشن مادراشون چکار و چه شیوه ای بکار بستن که به فسقل فشار نیاد و برع علاقمند به قران بشه خب رفقا آستین بالا بزنید و پیشنهاداتتونو بدید مخصوصا خانوم آویزون زهرا جونی که یه پاش تو کلاسهای قرانه خودشم قراره عبدالباسط بشه حتما از کربیاتون بپرسوسه صوت بیا بهم بگو! سلام دارم زمینو زمانو بهم میدوزم ببینم این بچه هایی که حافظ قران میشن مادراشون چکار و چه شیوه ای بکار بستن که به فسقل فشار نیاد و برع علاقمند به قران بشه خب رفقا آستین بالا بزنید و پیشنهاداتتونو بدید مخصوصا خانوم آویزون زهرا جونی که یه پاش تو کلاسهای قرانه خودشم قراره عبدالباسط بشه حتما از کربیاتون بپرسوسه صوت بیا بهم بگو! انسان خاص و عام خاص و عام به نظر من تعریف واحدی ندارد و می شود جزو تعاریف کلی قلمداد شود و یا بهتر بگویم خیلی نسبی است.یعنی تعریفی است که در مقایسه های مختلف از نظر مفهومی تغییر می کند چه بسا ی در میان جمع یا گروهی خاص باشد ولی در میان هم سنخان خودش عام است.یا برع خیلی وقتها ما ی را عام می بینیم در حالی در جایی دیگر همان شخص خاص است .بناب. 1- غبار روبی مسجد 2- برگزاری جماعت به ت حاج اقا رحمانی 3- تلاوت روزانه یک جز قران کریم در محل مسجد 4- ب ایی شبی در محضر قران 5- جشن میلاد حسن مجتبی (ع) 6- اجرای برنامه های مخصوص شبهای احیا 7- عزاداری شهادت حضرت علی (ع) 8- برگزاری عید فطر 9- برگزاری برنامه های جشن عید فطر مراسم محفل انس با قرآن کریم شنبه شب مورخ 94/07/04 ساعت 20:30 در مسجد شهید اکبر حیدری برگزار می گردد لذا از عموم مردم روستایمان و همچنین از ا و رستاهای اطراف نیز دعوت می گردد در این محفل نورانی شرکت نمایید مهمانان: قاری نوجوان آقای سید طه حسینی حافظ کل قران آقای واعظی حدود 9ماه قبل(بهمن 92) اولین گروه ختم قرآن تشکیل شد و در پی استقبال از تشکیل این گروه، به لطف خداوند و با یاری سایت خوب مائده سبز و تبلیغ در دیگر گروههای واتساپ، موفق به تشکیل دو گروه دیگر ختم قران شدیم (مجموعا سه گروه) که تا امروز موفق به تلاوت بیش از 150دور ختم قران شده ایم و اعضا در این مدت موفق به کم فاصله خود با قران شده اند و تقریبا ه. بسم الله مهربون :)
باز آمده ام دست به دامان تو باشم کافر شوم از غیر و مسلمان تو باشم سی روز جدا باشم از آشفتگی خلق تا معتکف موی پریشان تو باشم از صبح ازل حلقه به گوش تو بمانم تا شام ابد گوش به فرمان تو باشم سی روز قبولم کن و مهمان دلم باش تا سی شب پر خاطره مهمان تو باشم قران به سرم بود که امشب شب قدر است جانم به کفم بود که قربان تو باشم آ. پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران برچسب ها : پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت 8کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان افسردگی با قران , پاو وینت کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان با قران , پروژه 8کلید درمان افسردگی با قران , پروژه درمان افسردگی با قران , پروژه درمان با قران , پاو وینت درمان افسردگی , پروژه در مان افسردگی , قران پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران
دسته: روان شناسی
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 934 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 28
8کلید درمان افسردگی با قران در قالب پاو وینت در 28 صفحه با اسلایدهای زیبا برای دانشجویان رشته ی روانشناسی و علوم تربیتی که فهرست مطالب و پیش نمایش و فایل pdf رایگان آن وجود دارد برای شما عزیزان قرار داده ایم
 ید پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران
فهرست مطالب توکل قران تقوا مقدمه در نخست کوشش بر این است که انسان ها مبتلا به بیماری های روانی نشوند، اما اگر ی به هر دلیل مبتلا شد برای درمان آن هم دستورهایی داده شد که اگر بیمار به آن دستورها عمل کند شفا خواهد یافت. حال به بعضی از آن تعالیم درمانی اشاره می کنیم ......
8 کلید درمان با قران
 ید برچسب ها : پاو وینت 8 کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت 8کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان افسردگی با قران , پاو وینت کلید درمان افسردگی با قران , پاو وینت درمان با قران , پروژه 8کلید درمان افسردگی با قران , پروژه درمان افسردگی با قران , پروژه درمان با قران , پاو وینت درمان افسردگی , پروژه در مان افسردگی , قران بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است به نظرمیرسد-بعضی ها گفته بودند مانسبت به تو عظیم الشان صلوات اللهعلیهواله والسلم کور وکر ولال هستیم واز عقاید خودبر نمیگردیم- قران هم حرف انهارا تائید کرد-یا عبدالمالک کلهم هالک-کلهم هالک یا عبدالمالک!!- بعضی ها گفتند قران چنگی به دل میزند ببنیم ماجرا بکجا کشیده میشود- عداهای گفتند ببینم کارب. در هفته جاری جلسات قرائت قران، زیارت عاشورا و گفتار حکیمانه با موضوع «سیره زندگی حضرت فاطمه (س)» در زورخانه های بخش بهمن برگزار گردید و به برگزیدگان به رسم یادبود هدایایی تقدیم شد.

باباجون سلام می خوام یه چیزی بهت بگم.خیلی وقته دلم هوا تو کرده ؛ مثل اون روزها شدم. یادمه وقتی از اسارت برگشته بودی ذوق کرده بودم . روزهای اول رومون نمی شد که بابا صدات بزنم ولی حس خوبی داشتیم. اون روزها یادم می آد که ما را صدا می زدید بیایید تا قران بهتون یاد بدهم. و می نشستی و ما پیشت قران می خوندیم و شما که قران حفظ بودی ؛ غلطامونو. تعدادی از دانشمندان جمع شدند تا با تحقیقی در متن قران ،خطا و اشتباهی در ان بیابند و به این ترتیب قرآن را رد کنند... quran_tartil_(www.aboutorab.com) لذا بسیار در متن قران و و کلمات ان دقت د و به این ایه رسیدند که در مورد داستان حضرت سلیمان است که:"وقتی مورچه ای لشکر حضرت سلیمان را میبیند به سایر مورچه ها می گوید:پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را د نکنند.."(لا یحطمنکم) در حالی که این کلمه با مصدر( تحطیم= د شدن شیشه)در زبان عربی فقط در مورد شیشه به کار می روداما مورچه ها ان را در مورد خود به کار برده اند،پس این اشکالی است که میتوان به متن قران گرفت! بعد از ان یک دانشمند استرالیایی در تحقیقات علمی خود کشف کرد که :بیش از 75 درصد از غشای خارجی بدن مورچه ها را شیشه تشکیل می دهد... و با کشف این معجزه ی قران بلافاصله به ایمان اوردو مسلمان شدنش را اعلام نمود.... با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی خدا کلاس های اموزش قران و احکام ویژه نوجوانان هر روز بعد از ظهر و عصر به همت مستقر در شاهرخت حجه ال دشتبان و معلم گرامی اقای ملکی در محل مسجد جامع شاهرخت برگزار میشود و به دانش اموزان برتر در زمینه قرائت و حفظ قران جوایزی اهدا میشود اقای ملکی مدرس قران حلقه شجره طیبه صالحین در ارتباط با برگزاری این کلاس گفتند:از انجا که ماه رمضان ماه خودسازی است زنده نگه داشتن یاد کمتر از عبادت در این ماه نیست و لذا با توجه به اینکه نسل جوان تشنه اگاهی علوم قرانی هستند با ید اموزش های لازم به انها داده شود. این حلقه با هدف اموزش قواعد تجوید و روخوانی قران تشکیل گردیده است سایر تصاویر در ادامه مطلب
گاهی انسان حافظ برخی سوره های قران است یا کاملا قران را حفظ است و رغبتی به تلاوت قران از خود مصحف شریف پیدا نمی کند...... ادامه مطلب به گزارش روابط عمومی بخشداری میلاجرد:به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان محفل انس با قران با حضور اتابکی بخشدار،حجه السلام محمدی میلاجرد،حیدری شهردار،اعضا شورای ی شهر و مدیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان و جمعی ازمسئولین شهرستان ومردم ولایت مدار شهر میلاجررد درمنسجد محمدرسول ا...(ص) شهر میلاجرد برگزار شد رضا (ع)در هر سه روز یک ختم قران می کرد و می فرمود: اگر می خواستم قران را در کمتر از سه روز ختم کنم هر اینه می ، ولیکن هرگز به ایه ای نگذشتم مگر انکه در ان ایه و انکه این ایه در چه چیز فرود امده و در کدام وقت نازل شده است فکر کرده ام،پس از این جهت در هر سه روز،یک قران ختم می کنم. منبع:کتاب زندگی نامه هشتمین نویسنده:جعفر مرتضی حسینی کتاب به سوی فهم قرآن(با محوریت سوره صف)
کتاب به سوی فهم قرآن (منبع اصلی)
ید کتاب به سوی فهم قرآن
کتاب به سوی فهم قرآن قرائتی
به سوی فهم قرآن
خلاصه کتاب به سوی فهم قران
pdfکتاب به سوی فهم قرآن با محوریت سوره صف
کتاب به سوی فهم قرآن word ادامه مطلب همه چیز درباره قرآن آیا میدانید : آیا میدانید : بهترین نوشیدنی که در قرآن ذکر شده ( شیر ) می باشد آیا میدانید : بهترین خوردنی که در قرآن ذکر شده ( عسل ) می باشد آیا میدانید : بزرگترین عدد در سوره صافات آیه ۱۴۷ آمده که صد هزار می باشد. آیا میدانید : کمترین حرفی می در قرآن بکار رفته حرف ( ظاء) می باشد آیا میدانید : بزرگترین سوره قرآن دارای ۲۵۵۰. 9 توصیه تابستانی برای لاغری علت اتفاقات پزشکی عجیب و غریب بدنتان را بدانید 10 اتفاق عجیب در دنیای پزشکی +ع مقالات پزشکی و بهداشتی - چهل نکته مهم که دندانپزشکان نمی گویند آثار منفی نوشابه های گازدار بخور نخورهای گرمازدگی بهداشت مدارس مطالبی مهم به مناسبت به شروع سال تحصیلی قران و علوم جدید : خواص عسل از منظر قران و علوم جدید گوشت خوک . یادم می آید دوم دبیرستان بودم که ا قرار بود انتخابات دور اول مجلس شورای ملی برگزار شود از نطنز ما نیز فرهیخته بزرگی به نام سرکار خانم گرجی ک دا شدند . این خانم مفسر قران و انیس قران بود و جالب تر اینکه توانسته بود در خبرگان قانون اساسی از تهران با بیش از دو میلیون رای وارد این مجلس شود . با دعوت بعضی از انقل ون نطنزی ایشان وارد عرصه ان. افسران - بهشت و جهنم .... خداوند در قران و غیر قران ، به حدی بهشت را و بهشتیان را در توصیف بالا برده است که اگر ی از شوق شنیدن ان وفات کند ، استبعاد ندارد ! آیات جهنم نیز اینگونه است .... و اگر انسان معاصی خود را در نظر بگیرد و بمیرد ، مستبعد نیست !
مستبعد (چیز غیر ممکنی نیست . تعجب ندارد ) سلام به هه بندگان خوب و بد خدا ای افراد فریب خورده گروه این بنده خدا همه شما وهمه مردم جهان را با تمام قومیتها ،زبانها ونزادها به سمت قراعت قران و تامل وتدبر و عمل به دستورات نورانی آن دعوت می کنم همان خدای بزرگ وبی نهایت مهربانی که بی نهایت مشتاق باز گشت وتوبه همه بندگان خودش است زیرا خدا نیازی به عذاب بندگان خود ندارد و قدرت تامین . موسسه قران وعترت زمان(عج) پنجمین کرسی تلاوت قران کریم این موسسه در تاریخ دوشنبه 17 آذر ماه وهمزمان با گرامیداشت ایام اربعین حسینی با حضور قاری محترم قران کریم جناب اقای شیخ مهدی رحمتی در مسجد زمان(عج) عباس اباد بعد از مغرب وعشا برگزار میکندلازم به ذکر است این مراسم در حال حاضر به صورت ماهیانه و با همکاری مسجد وکانون فرهنگی هنری زمان(. بررسی مبنای طرح نظریه قران به مثابه گفتار حمید قیدر 12 دی ماه سال 1391 خیلی خواستم خودمو نگه دارم و در این ایام امتحانات به چیزی به جز دروس عربیم فکر نکنم اما نتونستم در برابر مقاله ی مهدی خلجی در سایت باعنوان" قران به مثابه گفتار ، انقلاب در قران شناسی" صبر کنم نویسنده آ ین آراء مرحوم نصر حامد ابوزید مصری را مقاله کرده است در اینجا نکات. ماه مبارک رمضان ، ماه نزول قرآن ماه روزه، ماه تمرین صبر، ماه تضعیف نَفس از راه رسید خوش آمدی ای ماه خوبِ خدا قرار است به میهمانی خدا برویم و خدا از میهمانان ش با معارف قران پذیرایی می کند آ دستان شیاطین بسته است و افکار ما برای درکِ مفاهیم قران آزاد شده عترت نیز با قران عجین شده اند پس در حقیقت " ثقلین" روزی میهمانان خداست ماه مبارک ر.