حقوقدانان جزایی

به نقل از خبرگزاریها در مورد حقوقدانان جزایی : حقوقدانان گلستانی درگردهمایی برای حمایت حقوقی از مردم میانمار حضور پیدا می کنند. سازمان بسیج حقوقدانان متعهد به معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت حق الوکاله یا حق المشاوره شد. به نام خدا: اطلاعیه مهم وبسایت حقوقدانان جزایی قصد دارد به مناسبت سالروز تاسیس وب از 16 تیر ماه به جز مباحث جزایی که هدف اصلی احداث وبلاگ بود در سایر مباحث حقوق به منظور آمادگی هر چه بیشتر دوستان در آزمون وک نیز بحث و گفتگو داشته باشد. فلذا در جهت نیل به هدف فوق موضوعات ، حقوق مدنی ، حقوق تجارت ، آیین دادرسی مدنی ، اصول فقه هم به بخش مو. فرمانده 27 محمد رسول الله تهران گفت: تنها انتقاد از قوانین و مشکلات کافی نیست و باید حقوقدانان دست در دست هم دهند و مشکلات مربوط به قوانین را اصلاح کنند. حسین میرمحمد صادقی، دبیر کل مجمع همبستگی حقوقدانان در نامه ای به دادستان دادگاه کیفری بین المللی - لاهه خواستار رسیدگی به جنایات میانمار علیه مسلمانان این کشور شد ستاد وکلا و حقوقدانان حامی با صدور بیانیه ای ضمن تبریک به رییس جمهور منتخب، در ۱۰بند انتظارات خود را از رییس جمهور حقوقدان مطرح د. جمعی از حقوقدانان در واکنش به بیانیه دبیرخانه شورای اطلاع رسانی ت درباره سند 2030 پاسخی را ارائه د. به نام خدا پایگاهی اینترنتی ویژه حقوقدانان و علاقه مندان به این رشته علمی راه اندازی کرده ایم که با همراهی و همکاری شما عزیزان امید بهسازی را داریم این پایگاه در حال حاضر فقط یک بلاگ کوچک است با چند نویسنده که همگی یا دانشجو یا دانش آموخته رشته حقوق می باشند آدرس: www.law2000. واضح است که با پیشرفت های روز افزون این بلاگ به سایتی مفید و ح.
نشست علمی وکلا و حقوقدانان با موضوع "آئین دادرسی کیفری نوآوری ها و نقدها " با محوریت نقد و بررسی ماده 48 آئین دادرسی کیفری از ساعت 17/30 23 تیرماه در  سالن پذیرایی بوستان گفتگو باحضور حقوقدانان ، وکلا و قضات برگزار خواهد شد.  این نشست با ضیافت افطار که از سوی اتحاد وکلای جوان (اوج) تدارک دیده شده خاتمه خواهد یافت
نشانی گیشا انتهای خیابان پیروزی شرقی . بوستان گفتگو - سالن پذیرائی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ت، رییس جمهوری کشورمان در پیامی درگذشت ناصر کاتوزیان از حقوقدانان برجسته ایرانی را تسلیت گفت. متن پیام حجت ال و المسلمین به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت ارجمند مرحوم ناصر کاتوزیان موجب تأثر و تألم فراوان گردید. بی شک فقدان این شخصیت دانشمند و پرتلاش برای جامعه حقوقدانان و دانش آموزختگان علم حقوق که از آثار، تألیفات، خدمات علمی و آموزشی کاتوزیان بهره های فراوان برده اند، ضایعه ای بزرگ است. اینجانب این ضایعه را به جامعه علمی و حقوقی کشور، همکارن، شاگردان و به ویژه خانواده معزز آن گرانمایه تسلیت می گویم و علو درجات آن مرحوم و صبر و شکیبایی بازماندگان را از خداوند متعال مسألت می نمایم. رییس ایران  ناصر کاتوزیان به ملکوت اعلی پیوست همه از اوییم و همه به سوی او باز می گردیم (الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ )
درگذشت حقوق و اسوه اخلاق و نمونه شجاعت وشهامت ناصر کاتوزیان را به خانواده محترمشان و همه حقوقدانان و وکلا و قضات و جمعا بر تمام فرزندان حقوقی این پدر فرزانه تسلیت عرض می کنیم . بعد از شما هیچ پدر خوانده ای نمی تواند حقوق ایران را به فرزندی بپذیرد،همانا بالهای سپید و پر فروغ عد تا سر منزل حق و حقیقت همراهت باد. باشد که وارثانی راستین جهت پاسداری از نام نیک باشیم- وب سایت حقوقدانان جزایی کارشناسان و حقوقدانان، مصوبه اخیر کمیسیون قضایی مجلس درباره کاهش مجازات محکومان را بررسی د. با حضور جمعی از حقوقدانان، گردهمایی کمپین حذف معیار محدودیت ظرفیت از حرفه وک برگزار شد و صاحب نظران به ارائه دیدگاه ]ای خود پرداختند. بابک زنجانی ک دای انتخابات شورای شهر پنجم شد و بعد از ثبت نام گفت: به دلیل جای خالی حقوقدانان در شورا وارد عرصه انتخابات شدم. دادستان کل کشور گفت: کانون وکلا و حقوقدانان نباید در برابر جنایاتی نظیر آنچه که توسط مدعیان دروغین علیه مردم میانمار می شود سکوت کنند. یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای ی از دیدار امروز (دوشنبه) اعضای این کمیسیون با دبیر، سخنگو و یکی از حقوقدانان شورای نگهبان خبر داد. رئیس جمهور با بیان اینکه از حقوقدانان و وکلا می خواهم در بخش حقوقی لوایح به ما کمک کنند، گفت: اگر اشکالی داشتیم با صراحت لهجه و راحت از ما انتقاد کنید چرا که انتقاد از قوه مجریه کم و بیش پاداش هم دارد.
پاو وینت بررسی مجرم و مسئولیتهای جزایی در شرایط -حقوق جزایی عمومی 2
1395-12-04 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت بررسی مجرم و مسئولیتهای جزایی در شرایط -حقوق جزایی عمومی 2 به صفحه پاو وینت بررسی مجرم و مسئولیتهای جزایی در شرایط -حقوق جزایی عمومی 2 خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت بررسی مجرم و مسئولیتهای جزایی در شرایط -حقو. رئیس بسیج حقوقدانان با اشاره به شکایت این نهاد از هیأت ت به علت ۸ مغایرت مصوبه الگوی قراردادهای نفتی با قوانین عمومی و شرع گفت: تاکنون بیش از 2 شکایت در این باره در دیوان عد اداری ثبت شده است. مناسب است حقوقدانان مجرب در ایران با مدیریت قوه قضائیه، در اجرای پیشنهادات ی در دیدار اخیر با کارگزاران نظام، را ارهای عملی برای طرح جنایات در محاکم بین المللی را شناسائی کرده و زمینه لازم برای مجازات جنایتکاران ئی را فراهم آورند. رسیدگی به امر ورش تگی با تقدیم دادخواست صورت می گیرد. دادگاه برای احراز ورش تگی تاجر با ارجاع امر به کارشناسان رسمی در امور مالی و حسابداری و حسابرسی به ارزی فعالیت های اقتصادی تاجر و دفاتر تجاری وی می پردازد و در پایان در صورت احراز توقف تاجر حکم ورش تگی وی را صادر می کند، اما از نظر قانون تجارت و قانون مجازات ی، اعلام ورش تگی تاجر، چنانچه در نتیجه تقصیر یا تقلب حاصل شده باشد، جرم محرز و مجرم قابل تعقیب و مجازات خواهد بود. ورش تگی به عنوان یکی از مفاهیم مطروحه در حقوق تجارت وجهی ذو جنبتین داشته که از یک نظر دارای وصف حقوقی و از نظر دیگر دارای وصف جزایی است که از نظر مقررات مربوط به قانون تجارت ورش تگی با سه نوع ورش تگی عادی، ورش تگی به تقلب و ورش تگی به تقصیرمشخص می شود. مجازات بزه ورش تگی به تقصیر در حال حاضر حبس تعزیری از شش ماه تا دو سال می باشد که بر حسب ماده ۱۱۱ لایحه اصلاح قانون تجارت، مجازات تبعی نیز برای این بزه، پیش بینی کرده است.
دادگاه صالح به رسیدگی به بزه ورش تگی از حیث صلاحیت ذاتی، رسیدگی به بزه ورش تگی تقصیر و تقلب، در صلاحیت دادگاههای عمومی است، لیکن از حیث صلاحیت محلی باید دید که آیا دادگاه محل اقامت تاجر صالح به رسیدگی است و یا دادگاه محل وقوع جرم ؟ برخی از حقوقدانان با توجه به قواعد کلی آئین دادرسی ( ماده ۵۱ قانون آ.د.ک) و خلاف قاعده بودن صلاحیت دادگاه محل اقامت تاجر، بر این عقیده اند که رسیدگی به بزه ورش تگی اعم از ورش تگی به تقصیر یا تقلب در صلاحیت دادگاه محل وقوع جرم است و دادگاه محل اقامت تاجر درصورتی صالح است که ورش تگی تاجر، عادی باشد. اما به نظر برخی دیگر از حقوقدانان جرائم ورش تگی به تقصیر یا تقلب، سوای از اینکه عملاٌ در محل اقامت تاجر صورت می گیرد و اصولاٌ دادگاه محل اقامت تاجر آسان تر می تواند تحقیقــات لازم را انجــام دهد. در این رابطه این مزیت ر ا دارد که به لحاظ مشخص بودن دادگاه صالح، شکات با مشکل تشخیص دادگاه صالح مواجه نمی شوند و از لحاظ حقوقی نیز احراز ورش تگی تاجر تقدم ذاتی و نه وماٌ زمانی بر احراز اعمال منجر به ورش تگی دارد، زیرا صرف این اعمال جرم نیست بلکه به تبع ورش ته شدن تاجر و به دلیل اینکه در ورش ته شدن او نقش داشته اند جرم محسوب می شوند. به نظر این دسته از حقوقدانان چون شکایت ورش تگی به تقصیر یا تقلب از مشتقات دعوی ورش تگی بوده و از لحاظ صلاحیت رسیدگی مشمول قاعده کلی مندرج درماده ۲۱ قانون آئین دادرسی مدنی است لذا دادگاه صالح به رسیدگی به جرایم ورش تگی به تقصیر یا تقلب، دادگاه محل اقامت تاجر است. **نمونه فرم دادخواست چگونه اعلام کنیم ورش ت شده ایم؟ + نمونه دادخواست رئیس سازمان بسیج حقوقدانان با بیان اینکه شکایت از ت در رابطه با مصوبه مرتبط با قراردادهای نفتی به شعبه ۴ دیوان عد اداری ارجاع شده است گفت: به ۸ دلیل قراردادها برخلاف قانون و شرع است. ایسنا نوشت: کوهپایه زاده، بابک زنجانی پس از ثبت نام در انتخابات شوراها گفت: به دلیل جای خالی حقوقدانان در شورا وارد عرصه انتخابات شدم. تا سال هزار و سیصد و هشتاد و یک در کمتر متونی در رشته حقوق عبارت «حقوق مالکیت فکری» به کار رفته است. اغلب حقوقدانان از عبارت «حقوق مالکیت معنوی» استفاده می د و هنوز هم برخی از آنان از این عبارت استفاده می نمایند. در سال هشتاد و یک کت با عنوان «حقوق مالکیت فکری، حق مؤلف و مالکیت صنعتی» به رشته تحریر درآوردم که برخواسته از پایان نامه کا. حقوقدانان معتقدند وجود عبارتی مبنی بر لغو کلیه اختیارات فسخ معامله ید و فروش مسکن از یدار و فروشنده در مبایعه نامه ها، می تواند طرفین معامله را حق ذاتی شان محروم کند. امکان یا عدم امکان کاهش یا افزایش میزان مهریه مسئله ای است که وکلا و حقوقدانان درباره آن اختلاف نظر دارند اما هیئت عمومی دیوان عد اداری رأیی را بر اساس نظر فقهای شورای نگهبان صادر و حداقل تکلیف دادگاه ها را مشخص کرده است. دفتر آسیا فون ن اینبار نیز 100 تن از فارغین سالهای 1394 و 1395، فاکولته های حقوق و شرعیات پوهنتون های تی و خصوصی را از سراسر کشور طی این برنامه جذب و جهت ب تجربه کاری و ارایه مساعدت های حقوقی به ادارات فراهم کننده مساعدت های حقوقی در 24 ولایت کشور توظیف نماید. بابک زنجانی گفت: به دلیل جای خالی حقوقدانان در شورا به طور مستقل وارد عرصه انتخابات شدم. رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز: کاتوزیان به زر و زور نه گفت تهران امروز در سوگ ناصر کاتوزیان بود، همان طوری که شاگردان، اساتید، وکلا ، حقوقدانان و انی که به عشق می ورزیدند، سوگوار ایشان بودند.
مقدمه : یکی از مباحث مهم و مورد توجه فقهی وحقوقی بحث سرقت است این بحث از دیرباز مورد توجه فقیهان و حقوقدانان بوده است و مباحث مهم و قابل توجه ای دراین زمینه انجام گرفته است . ویکی از مسائلی که در سرقت مطرح است اینست که درسرقت چه شرائطی باید وجود داشته باشد تا عنوان سرقت حدّی برآن صدق کند ؟ دعوت از حقوقدانان برای ورود به مجلس/تنها ۴۰ حقوقدان داریم عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای ی از وکلا، حقوقدانان و قضات خواست تا برای انتخابات مجلس دهم ک دا شوند. محمد علی اسفنانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه چندی پیش در جمع وکلا در اجلاس اسکودا گفتم که چرا جامعه حقوقی کشور در مشارکت و مجلس بی رغبت است، گفت: شیوه حکومتی و پارلمانی ما برگرفته از غرب است، اما ماهیت ی دارد. لذا در برخی از موارد نیاز به کار کارشناسی و حقوقی داریم. وی افزود: در اروپا اکثریت نمایندگان مجلس تحصیل کرده حقوق هستند، اما در ایران در طول ادوار مجلس شاید کمتر از یک یا ۳ درصد تحصیل کرده حقوق داشتیم، در حالی که بیش از ۳۰ درصد نمایندگان پزشک بودند و ۶۹ درصد را مشاغل دیگر تشکیل می دادند. عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه هم اکنون تنها ۴۰ نفر از نمایندگان تحصیل کرده حقوق هستند، تصریح کرد: اگر یک حقوقدان در قوه قانونگذاری مشارکت داشته باشد، قوانین، آسانتر و با سرعت بیشتری تسهیل یا تنقیح می شود. اسفنانی همچنین انتقادی هم به پارلمان داشت و عنوان کرد: یکی از ایراداتی که به مجلس شورای ی وارد است، این است که وقتی ای از سوی شورای نگهبان و بر اساس آراء مردم انتخاب می شود، از تاریخ اعلام نتایج آراء تا ورود به مجلس حتی یک جلسه توجیهی برای آموزش نمایندگان که قرار است چه کاری انجام دهند، نمی گذارند. حتی نمایندگان ادواری داریم که هنوز نمی دانند چگونه باید قانونگذاری کنند. رئیس جمهور با بیان اینکه از حقوقدانان و وکلا می خواهم در بخش حقوقی لوایح به ما کمک کنند، گفت: اگر اشکالی داشتیم با صراحت لهجه و راحت از ما انتقاد کنید چرا که انتقاد از قوه مجریه کم و بیش پاداش هم دارد. بسیاری بر این باورند مهمترین عامل تخلفات شورای شهر ناشی از مشارکت پایین مردم بوده است که حضور حقوقدانان در این عرصه بر بعد نظارتی شورا اثر هم افزایی داشته و می تواند مانع بسیاری از تخلفات شود. رو مه ایران درباره تفسیر واژه رجل به عنوان یکی از شرط های انتخابات ریاست جمهوری به گفت و گو با حقوقدانان پرداخت و نوشت: با گذشت یازده دوره از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هنوز تفسیر واژه «رجل »، که به عنوان یکی از شروط ک داهای ریاست جمهوری بر آن تصریح شده است، با ابهام و پرسش های استفهامی مواجه است. مقاله قرآن و حقوق انسان فهرست مطالب : قرآن وحقوق انسان تاملی در مفهوم حق حق در اصطلاح فقیهان حق در اصطلاح حقوقدانان حقوق قرآن آمیزه ای از(امتیاز)و(تکلیف) انواع حقوق درقرآن مشترکات قواعد حقوقی قرآن وسایر قواعد حقوقی هدف حقوق از دیدگاه های گوناگون مکتب حقوق اص فرد مبانی مکتب اص فرد مکتب حقوقی اص اجتماعی هدف حقوق در قرآن منابع ............... عضو شورای عالی سازمان بسیج حقوقدانان با بیان اینکه اصطلاحات سند آموزش 2030 مبهم و کلی است، گفت: قانون اساسی ایران در اصل 77 صریحاً اشاره می کند که قراردادها و موافقت نامه های بین المللی باید به تصویب مجلس برسد. قرار اناطه و جایگاه آن در نظام قضائی ایران چکیده: مقدمه: مبحث اول: قرار اناطه و اقسام آن: بند 1 : اناطه امر جزایی به امر حقوقی بند 2: اناطه امر جزایی به امر جزایی دیگر بند 3: اناطه امر حقوقی به امر جزایی بند 4: قرار اناطه امر حقوقی به امرحقوقی مبحث دوم: مراجع ذیصلاح در صدور قرار اناطه بند اول: صدور قرار اناطه در دادسرا: الف: صدور قرار اناطه . ۱۳۹۳/۰۶/۱۷ وداع با مرد قانون ستاره جاوید حافظه تک تک خشت های دانشکده حقوق و علوم تهران، خاطرات مردی را به یاد می آورند که روزگاران پرشماری از سال های عمرش را تا واپسین روزهای هفته دوم شهریورماه، صبورانه و فروتنانه در تهران زیست و تمام عمر را برای اعتلای عد و علم حقوق این مرزوبوم وقف کرد. 13 شهریور است. ساعت به 9 نزدیک می شود. کوچه های م. مسئول پژوهشکده حقوق بین الملل سازمان بسیج حقوقدانان گفت: بررسی حقوقی کنوانسیون cft حکایت از آن دارد که این کنوانسیون مضراتی برای ما دارد و حتی تضمینی برای وج نام ایران از لیست سیاه هم وجود ندارد. عدم اثربخشی برخی مجازات ها برای تعدادی از محکومان، موضوعی است که درواقع مورد اتفاق نظر بسیاری از حقوقدانان و مقامات قضایی کشور قرار گرفته، به گونه ای که هنگام اصلاح قانون مجازات ی موادی برای مجازات های جایگزین در نظر گرفته شد. «مجازات سبز» نوع بدیعی از مجازات های جایگزین حبس هستند که اخیرا در آرای صادره بسیاری از قضات دیده می شود. بنیاد حقوقی اسفند ضمن تقدیم صمیمانه ترین شادباش نوروز از پرورودگار مهربان برای تمام مردم ایران زمین به خصوص فعالان حوزه علوم اجتماعی به ویژه حقوقدانان فرهیخته سالی سرشار از برکت و خوشحالی آرزو دارد.امید است که در سال 93 همکاران وعلاقمندان به فعالیتهای اجتماعی این بنیاد را در تحقق اه و به انجام رساندن برنامه های تعریف شده برای گرو. شفافیت لازمه خدمت در نظام مردم سالار است، نظامی که پرچمدار خدمت به خلق است ل باید در تمامی امور شفافیت و روشنی را سرلوحه کار خود قرار دهد. امروزه تمام نظام های توسعه یافته از موضوع شفافیت مالی و پاسخگویی به مردم به عنوان امری بدیهی و وظیفه ای بر دوش حاکمیت یاد می کنند. رییس ت، و معاون تفاوت ندارد، در نظام ی مسئول، خادم و پاسخگوست و با. ت رومانی امروز برای لغو فرمان تغییر قوانین جزایی تشکیل جلسه می دهد. رییس سازمان بسیج رسانه کشور از وک رایگان خبرنگاران در محاکم قضایی خبرداد و گفت: در برخی استان های کشور مقرر شده است که حقوقدانان به صورت رایگان یا با تخفیف وک خبرنگاران را در محاکم به عهده گرفته و از حقوق خبرنگاران دفاع کنند. حقوقدانان اعتقاد دارند که وضع قوانین حقوقی برای جامعة اطلاعاتی ، با تکیه بر قوانین حقوقی در جامعة عینی نادرست است و منجر به بروز چالش های جدّی در سطح ملّی و فضای بین المللی خواهد شد . کتاب حقوق فناوری اطلاعات جدّی ترین اثری است که در سال های اخیر در این زمینه نوشته شده است . اختصاصی از فایلکو مقاله ماهیت قولنامه با و پر سرعت .
مقاله ماهیت قولنامه
مقاله ماهیت قولنامه لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات 47 موضوع قولنامه و موارد راجع به آن از جمله دعاوی عمدة مراجع قضائی است. به طور کلی در هر ماه دعاوی قابل توجهی به خواستة ا ام به تنظیم سند رسمی یا ایفای تعهد به استناد قولنامه های تنظیم شده در مراجع قضائی ثبت می شود که قسمت مهمی از دعاوی محاکم را شامل می شود.در خصوص قولنامه در حال حاضر دو طرز تفکر در بین حقوقدانان از جمله قضات مطرح است و به لحاظ آنکه این دو نظر بین اساتید حقوق و قضاوت و همچنین سایر حقوقدانان وجود دارد به همین علت تاکنون راجع به قولنامه رویه واحدی ایجاد نشده است.الف ـ طرز تفکری که قولنامه را بر اساس اصل حاکمیت اراده (و مواد191و339 قانون مدنی و … همچنین مقررات شرعی راجع به عقد بیع و اصل صحت معاملات) سنجیده و تنظیم سند عادی راجع به مال غیر منقول رامعامله صحیح تلقی نمود و معتقد است ید و فروش مال غیر منقول با قرار داد عادی معامله ای معتبر است.(این نظر بالاحص باتوجه به قانون ثبت مشکلاتی را ایجاد می کند.)وفق این عقیده اگر چه قولنامه به عنوان سند مالکیت قابل ارائه نیست و مادام که مرجع قضائی نسبت به آن به صدور حکم مبادرت ننموده از نظر ادارات تی و محاکم دلیل مالکیت یدار محسوب نمی شود لیکن در صورت جمع بودن شرائط عقد بیع همین قرارداد عادی مال غیر منقول به عقیده عده ای از حقوقدانان معامله ای صحیح تلقی می شود. براین اساس ی که با سند عادی ملکی را یده نمی تواند پیش از صدور حکم راجع به تنظیم سند رسمی باستناد فولنامه خلع ید متصرف ملک مورد معامله با خلیه ید مستأجر را بخواهد. از نظر طرفداران این نظر قولنامه تعهد بیع محسوب نمی شود بلکه معامله ای است که در مقررات جاری باطل محسوب نشده است. (نظر شهیدی)ب ـ طرز تفکر دیگر نظر حقوقدانان و اساتید ارجمندی است که قولنامه را تعهد بیع محسوب می نمایند نه خود بیع ( کاتوزیان)، همچنین عقیده قضات شعبه 25 دیوان الی کشور و بعضی شعب دیگر دیوان کشور، تجدید نظر استان و عمومی، نظریه اخیر در سال حاضر بین حقوقدانان طرفداران بیشتری دارد و در دعاوی ا ام به تنظیم سند رسمی حتی با تلقی قولنامه به عنوان سند تعهد بیع، محاکم در صورت فراهم بودن سایر شرائط قانونی راجع به معاملات له یداران به صدور حکم مبادرت می کنند و از حیث نتیجه هر دو تفکر به صدور حکم منتهی می شود.
با
مقاله ماهیت قولنامه
برخی حقوقدانان فعال در صنعت نفت در نامه سرگشاده ای خطاب به سران سه قوه درباره وضعیت دفاع از حقوق ایران در داوری بین المللی پرونده کرسنت پیشنهاد د ۶ اقدام برای شفاف شدن روند دفاع از حقوق مردم ایران در این پرونده انجام شود. اختصاصی از نیک فایل تشابهات و تفاوتهای حقوق جزایی ی و غربی 23ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 25 تشابهات و تفاوتهای حقوق جزایی ی و غربیچکیده :به طور کلی ، عمر مطالعات تطبیقی در حوزة نظامهای جزایی ، از دو قرن نمی کند.آنچه تا همین دهه های اخیر در غرب دربارة حقوق ی ، به عنوان یک. گزارش کاربردی پیامدهای حقوقی الحاق به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم از سوی پژوهشکده حقوق بین الملل سازمان بسیج حقوقدانان منتشر شد. به نام لبخند دوست برخی از حقوقدانان که سرهنگ هم نیستند، گاهی خشمگین می شوند و مخالفان خود را به جهنم می فرستند. آیا اعتدال حکم می کند که هر مخالف ما بود، اگر به جهنم هم نمی رود، در آتش قهر ما بسوزد. آقای حقوقدان ما دوستتان داریم، لذا آرامش شما را بیشتر می خواهیم شایدبهتر است یادآور شویم که جواب بعضیها، شاید خاموشی باشد نه عصبانیت!!!!!