حلقه صالحین با موضوع جنایات پهلوی

به نقل از خبرگزاریها در مورد حلقه صالحین با موضوع جنایات پهلوی : اعضای حلقه صالحین اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه در طرح آمارگیری مبدا و مقصد حضور گسترده ای داشتند.در این طرح که در 9 نقطه استان بصورت تردد شمار رفت و برگشت و پرسشگری انجام شد 8 نفر از اعضای حلقه صالحین این اداره کل با همکاری پلیس راه استان حضور داشتند. http://www.miras-ar.ir/uploads/حلقه_صالحین_761.jpg این نشست در خصوص کیفی سازی حلقه ها و آماده سازی مربیان برای برنامه های صالحین و اجرای آن در سال جدید در راستای برنامه های حلقه ها برای اعضای سرگروه های صالحین پایگاه های تابعه بسیج ادارات در سال جدید تشکیل شد . در این جلسه که تعدادی از مربیان و سر گرو ه های حلقه ها حضور داشتند. "مسعود تائبی" جانشین فرمانده پایگاه مقاومت شهیدباهنر ضمنا تبریک و گرامیداشت سالروز آزاد سازی مشهر از اعلام آمادگی این پایگاه و مدیریت محترم این اداره کل جهت خدمات رسانی به خانواده محترم ان ایثار گران و جانبازان بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی فرهنگی خبر داد. وی ضمن اعلام آمادگی بر برگزاری هر چه بهتر و با شکوهتر جلسات سرگروه حلقه های صالحین در این اداره کل تاکید کرد.
تائبی افزود: سر گروه های حلقه ها باید با کیفی سازی برنامه ها و حلقه ها نهایت تلاش و کوشش را داشته باشند . برنامه های خوب و متنوعی را برای ان استان برگزار کنند که تازگی داشته و کار کنان بتوانند در حلقه ها از مطالب ارائه شده نهایت استفاده را ببرند و بتوانند در جذب حداکثری ان کمک شایانی به حلقه ها داشته باشند.
در ادامه هر یک از اعضای حاضرین در جلسه به بیان دیدگاههای خود پرداختند .آقای محبی سرگروه حلقه های صالحین بسیج ادارات در ادامه گفت: باید نقاط قوت و ضعف را در حلقه ها مشخص نموده و در جهت رفع آنها اقدام و موضوع برنامه حلقه ها را طوری زمان بندی باید کرد تا یک موضوع خاص در سطح ادارات اجرا شود. و برای تشویق و ایجاد انگیزه کار کنان برنامه ریزی و جوائز ارزنده ای را برای انیکه حضور فعال و پیشرفت چشمگیری در حلقه ها داشته انددر نظر گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان نی ریز ، حلقه های صالحین بسیج فرهنگیان نی ریز در مراسم میقات صالحین در مصلای بزرگ حضور یافتند . در این مراسم اعضای حاضر در حلقه ها در رابطه با دجالواره و آسیب های آن در جامعه و خانواده به بحث و تبادل نظر پرداختند . شایان ذکر است سرهنگ پاسدار توکل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و حاج آقا حسینی نمایندگی و. دومین جلسه حلقه های صالحین سال 93 با حضور کلیه همکاران خانم و با حضور رجبی در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید. در این جلسه که با محوریت حجاب و و پوشش ی آغاز شد بعد از تبادل نظر و بیان دیدگاههای مختلف به سوالات همکاران توسط رجبی پاسخ داده شد. همزمان با هفته بسیج جشنواره تخصصی تربیتی حلقه های صالحین بسیج کارگری آذربایجان غربی در سلماس برگزار شد. طبق روال برنامه های هفتگی حلقه های صالحین که باهمت حمیدبخشعلیزاده معاونت تربیت وآموزش مجموعه شکل می گیرد،این هفته نیز پیرامون موضوعات عشق و محبت در زندگی به بحث پرداخته شد؛اینکه زندگی سالم و معیشت صحیح چگونه حاصل می شود، آنچه که جوانان باید از زندگی آینده بدانند،این موضوع توسط جناب آقای دلیریــان کارشناس علوم اجتماعی و مدیر محت. بسم الله الرحمن رحیم دومین جلسه حلقه های صالحین مجموعه حضرت حربن ریاحی (ع) در سال 94 برگزارشد. جلسه ابتدا با قرائت قرآن آغاز و با صحبت های مدیریت محترم مجموعه آقای دلیریــان ادامه پیدا کرد.آقای دلیریــان در تکمیل گفته های خود به اعلام برنامه و شرح جلسات حلقه های صالحین در 6ماهه ابت سال اشاره کرده و به جمع آوری نظرات وپیشنهادات اعضا ب. به مناسبت هفته بسیج حلقه صالحین شهیدمطهری زیرنظ ایگاه محدثه از کتابخانه مهرآبادبازدید د.دراین بازدیدپس از معرفی کتابخانه و فعالیتهای قسمتهای مختلف آن اعضای بسیج جلسه این هفته حلقه صالحین را در سالن کتابخانه برگزار د. فرمانده استان سمنان گفت : حلقه های صالحین یکی از راه های مقابله با هجمه وسیع دشمنان در بخش های مختلف است. جلسه حلقه سرگروه های شجره طیبه صالحین با موضوع "دجال واره " با حضور مدیر کانون و سرگروه های حلقه های صالحین در دفتر بسیج فرهنیگان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان نی ریز ، در این جلسه برادر حبیب کشاورز مربی حلقه ی صالحین کانون ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر افزودند : دشمن در هیچ برهه ای از زمان دست از جنگ با مسلمانان برنداشته و در حال حاضر که در جنگ نرم با دشمن بسر می بریم می بایست تمام فرهنگیان بخصوص فرماندهان و سرگروه های شجره طیبه اول با تزکیه خود و بعد تربیت اعضا با روشنگری صحیح مقابل با جنگ نرم دشمن ایستاده و ان شاءالله بتوانیم باکادر سازی زمینه ظهور زمان(عج) را فراهم نمائیم. در ادامه جلسه اعضای حلقه به بحث و تبادل نظر در این زمینه و ارائه نظرات و را ارها پرداختند.
اولین جلسه حلقه های صالحین فرهنگیان درترم جدید(۹۴-۹۵)٬ روز یکشنبه۹۴/۷/۲۶ باحضور سلیمانی اصل و باموضوع «شناخت جریان های تکفیری» در سالن امفی تئاتر این پردیس برگزارشد.استقبال گرم وپرشور دانشجویان از این جلسه٬ بسیار قابل توجه بود. حلقه های صالحین خواهران در پایگاه شهید ناطق نوری تحقیقاتی در زمینه های مختلف به صورت مستمر انجام می دهند. عناوین برخی از تحقیقات به شرح ذیل می باشد: حلقه شهید همت ، عنوان تحقیق : شگفتیهای قرآن ، قرآن و درمان افسردگی حلقه یاس کبود ، عنوان تحقیق : غیبت از نگاه ، احکام شیر دادن در حلقه شهید آوینی ، عنوان تحقیق : جمال و جلال زن مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان پیوند بین مسجد و مدرسه را از اه بسیج فرهنگیان ذکر کرد و گفت: باید حلقه های صالحین را از ادارات و مدارس به مساجد کشاند و آنها را با مسجد پیوند داد. در دهه بصیرت فعالیت های زیر در دبستان شهید بیطرفان برگزار گردید: 1- تشکیل حلقه های صالحین درروزهای مختلف با موضوعات اخلاقی ... 2-پخش شهید ادواردو انیلی 3-برگزاری همایش حجاب و 4-دعوت از اخوان وسخنرانی بسیار زیبا ،با اجراوپخش در راطه با ضرورت حجاب ودر ا هم مسابقه بین بچه ها اجرا نمودند وبه انها جوایزی دادند. 5-برگزاری مسابقه از صحبت های ا. حلقه صالحین جلسه حلقه صالحین این هفته پایگاه شهید مدرس اداره کل نوسازی مدارس یزد با حضور جمع کثیری از ان نوسازی در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.در این جلسه در مورد استفاده از امکانات و رفاهیات اداره نوسازی مدارس بحث و تبادل نظر و قرار شد ادامه این بحث در جلسه هفته آینده دنبال شود. ع ع به اطلاع کلیه مربیان و مدیران حلقه های صالحین میرساند جلسه توجیهی برگزاری برنامه های اجرایی حلقه های صالحین حوزه شهید فهمیده در روز چهارشنبه 11تیرساعت 18 در محل بسیج دانش آموزی سبزوار برگزار میگردد.حضور کلیه همکاران مزید امتننان است. جواد رحیمی -سرگروه امادگی دفاعی شهرستان سبزوار ان و منجمله گروه های حلقه های صالحین پایگاه بسیج سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه توانسته اند علیرغم حجم بالای فعالیتهای سازمانی در طول سال جاری در مناسبت های مختلف از جمله مسائل فرهنگی،هنری ، ، مذهبی ،بصیرتی و درکلاسهای حلقه های صالحین با محوریت اقتصاد مقاومتی و جنگ نرم مورد تاکید ی، حضور فعال داشته باشند. و اکنون با توج. مسئول سازمان بسیج مساجد و اماکن متبرکه بسیج کشور از فعالیت بیش از 200 هزار حلقه صالحین در مساجد کشور خبر داد. در روز پنج شنبه 26/10/92 حلقه طرح صالحین با حضور کارمندان این اداره و فرمانده بسیج ادارات شهرستان راس ساعت 7 صبح در محل خانه بنیاد شهید و امور ایثارگران زرندتشکیل گردید . در این جلسه ابتداء زیارت عاشورا قرائت گردیددر ادامه آقای عرب س رست بنیاد ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت خاتم النبین (ص) وهفته وحدت و از حضور همکاران وبرادر پاسدار محسن . گردهمایی فصلی مربیان و سرمربیان حلقه های صالحین ناحیه عشایر کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد. برگزاری مسابقات ورزشی حلقه های صالحین پایگاه مقاومت علی ابن طالب پهلوانکشی

این مسابقات در ماه مبارک رمضان با حضور گسترده نیروههای وحلقه های صالحین وبا همکاری حوزه مقاومت سیدال درتمام روزهای ماه مبارک رمضان ساعت 7 در روستای پهلوانکشی وشبها ازساعت 1 (یک) مسابقات والیبال درزمین ورزشی این پایگاه درحال برگزاری می باشد وبا تشکر. حلقه شهید محمدحسین ذوالفقاری -سرگروه:حاج امید پورعلی حلقه شهید رضاپناهی - سرگروه:حاج حسن بینا ححلقه شهیدمحمدحسین فهمیده -سرگروه حاج بهنام فرهادی حلقه شهید علی اصغر قطبی - سرگروه سیدکریم رخشان حلقه شهیدمحمد فرجی - سرگروه حاج مسعود عابدینی حلقه شهید بهنام محمدی -سرگروه محمد امین الهی حلقه شهید حسین سلیمانی راد -سرگروه حاج علی محمدی . برگزاری حلقه های طرح صالحین در روستای پهلوانکشی


حلقه ک ن : حاج حسین حید ور موضوع : تلاوت و آموزش قرآن

حلقه نوجوانان : مصیب عبدلی " نماد های ی و پرستی

حلقه جوانان : علی صابری " عوارض گوش دادن به موسیقی غمگین و شاد

حلقه پیش وتان : سید هاشم " احکام _ ماه شعبان تصاویر میلاد رضایی نفر اول هلاهوپی جهان ( حلقه های کمری ) و مرد حلقه ای ایران در ارتفاعات کوه های آب و برق مشهد رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد .

آزمایش گوه هوا و حلقه های نیوتن
آزمایش-گوه-هوا-و-حلقه-های-نیوتن آزمایش گوه هوا و حلقه های نیوتن، با موضوع محاسبه ضخامت یک ورقه نازک و شعاع انحنای یک عدسی محدب، در قالب گزارش کار آزمایشگاه اپتیک مدرن، در فرمت pdf و در 4 صفحه فایل

مستند «حلقه نفوذ» به زندگی اشرف پهلوی، خواهر دو قلوی محمدرضا شاه و فساد وی در دوران پهلوی می پردازد. تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال، انقل و دارای موضع از اه اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است. صالحین در واقع، بمنزله هموار مسیر ظهور عصر (عج)، کادرسازی دوباره برای انقلاب و نیز جریان سازی فرهنگی در کشور، با هدف غالب شدن رویکرد فرهنگی در تشکل های فرهنگی، دینی است. شجره طیبه صالحین، به معنای اخص، در صدد راه اندازی حلقه های تربیتی، . دلایل نشستن حلقه ای در شجره طیبه صالحینپیشینه تاریخی اجرای شجره طیبه صالحین، یا همان تشکیل حلقه های تربیتی معرفتی در مسجد، بیش از همه به صدر در مسجد النبی، مسجد قبا و سایر مساجد مکه و مدینه بر می گردد.چنانچه روش تربیتی و معرفت افزایی در جریان صالحین نیز به تمام و کمال، به مشی عملی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و سیره اولیاء خد. یکی از آسیب دیدگان عرفان حلقه می گوید: با انگیزه خداشناسی و عرفان وارد حلقه شدم اما به رسیدم، اعتقاد اصلی در عرفان حلقه این است که تمامی افراد جن زده هستند؛ انی که وارد این حلقه ها می شوند پا ازی می شوند. img_0024 در اولین روز از هفته بسیج همایش میقات صالحین با حضور متربیان، سرگروههای حلقه های شجره طیبه صالحین قبل از شروع در مسجد وح فاطمه ا هرا (س)خواف برگزار شد. در این حلقه ها که برادران و خواهران حضور داشتند شرکت کنندگان به بیان مسایل ، فرهنگی، احکام و … پرداختند. سرهنگ پاسدار محمد علی نطاق فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خواف در گفتگو با خبرنگار منشور خواف مهمترین هدف این همایش را ارتقای معرفت دین، بصیرت و روحیه خدمتگزاری، توسعه فرهنگی و تفکر ، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست. در ادامه حجه السلام رمضانپور شهرستان و سرمربی شجره طیبه صالحین با حضور در حلقه های برتر صالحین از نزدیک با ان دیدار د و عملکرد شهرستان خواف را در اجرای هر چه بهتر این برنامه ارزشمند ارزی کرد و بر ادامه این روند در سطح مساجد و پایگاه های مقاومت تأکید کرد.
سی ام آبان تا ششم آذر به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است و شعار امسال هفته بسیج ‘بسیج عزم ملی و مدیریت جهادی’ است. حمایت قاطع معظم انقلاب از مردم فلسطین مانند موشکی کوبنده بنیان را بهم ریخت به گزارش روابط عمومی دفتر ملاثانی ،ظهر امروز نشست مربیان حلقه های صالحین شهرستان باوی وعاشقان ولایت با حضور فرمانده حسن مجتبی(ع) و مربیان حلقه های صالحین در دفتر ملاثانی برگزار شد.در ابتدای این مراسم سرگرد ساری فرمانده باوی به نقش حلقه های صالحین در پیشبرد اه فرهنگی و اجتماعی نظام ی اشاره نمود وگزارش کلی از فعالیت های این حلقه ها به ملاثانی ارائه نمود حجت ال حسینی فرد ملاثانی ضمن خوش امدگویی فرمود:با توجه به عنایات ی به حلقه های صالحین و نقش مهمی که در ارتقای سطح فرهنگی و بنیه های فرهنگ دینی دارند، این حلقه ها باید مورد توجه قرار گیرند ملاثانی: توجه به بیانات اخیر ی را مورد تأکید قرار داد و بیان نمود حمایت قاطع معظم انقلاب از مردم فلسطین و غزه مثل موشکی کوبنده بنیان جنایتکار را بهم ریخت ...حسینی فرد در ادامه :به صورت تخصصی به بررسی میزان توانمندی و فعالیت های فرماندهان حلقه های صالحین پرداخت و در پایان اه ی جهت پیشبرد هرچه بهتر برنامه های فرهنگی تعیین نمود. پس اخذ رتبه برتر حلقه علمی حسابداران واحد هادی شهر در استان مازندران-این حلقه علمی با حضور حیدری وآقای حسن زاده جهت شرکت در جشنواره کشوری از تاریخ93/5/17 لغایت 93/5/20 اعزام به استان زنجان می باشد. هدف از شرکت در این جشنواره گزارشی در خصوص عملکرد اجرایی این حلقه وارزی عملکرد حلقه های علمی در این جشنواره وانتخاب حلقه علمی بهتر می باشد در ا. پس اخذ رتبه برتر حلقه علمی حسابداران واحد هادی شهر در استان مازندران-این حلقه علمی با حضور حیدری وآقای حسن زاده جهت شرکت در جشنواره کشوری از تاریخ93/5/17 لغایت 93/5/20 اعزام به استان زنجان می باشد. هدف از شرکت در این جشنواره گزارشی در خصوص عملکرد اجرایی این حلقه وارزی عملکرد حلقه های علمی در این جشنواره وانتخاب حلقه علمی بهتر می باشد در ا. فرمانده ناحیه مقاومت بیرجند: موشک های سازمان بسیج؛ حلقه های صالحین است/ هدف اصلی این حلقه ها کار تربیتی است فرمانده ناحیه مقاومت بیرجند گفت: اگر هوا وفضای پاسداران با موشک های خودش به دل دشمن می زند و آنها را از پای در می آورد؛ موشک های سازمان و ناحیه مقاومت بسیج همین حلقه های صالحین است. به گزارش خبرنگار خاورستان؛ غلامرضا فلاحی ،فرمانده ناحیه مقاومت بیرجند در جمع خواهران گفت: حلقه های تربیتی ، بصیرتی ، مهارتی صالحین دارای اهمیت است و از جمله برنامه هایی است که می تواند در جامعه تاثیر داشته باشد و اگر به درستی مورد توجه قرار بگیرد می تواند انسجام و هم افزایی به وجود بیاورد. وی با اشاره به اینکه در شبکه های هدایتی صالحین ،مربیان و سرگروهها س نجه ی صالحین هستند افزود: تشکر می کنم از زحمات و تلاش های حلقه های صالحین در طول سال 95 و بخصوص تلاش های سه ماهه اول امسال در مباحث مربوط به انتخابات ،روشنگری ها و بصیرت دهی که سبب حضور حداکثری مردم در انتخابات شد. فرمانده ناحیه مقاومت بیرجند خاطرنشان کرد :اثر بخشی که از صالحین انتظار می رود و ی هم به آن تاکید دارند همین است که مربیان ، سرگروهها وسرمربی ها در کنار هم در حلقه ها حضور پیدا کنند. فلاحی بیان کرد: بعد از هراردویی که انجام می گیرد باید یک تغییروتحولی در صالحین به وجود بیاید و هدف اصلی حلقه های صالحین هم برگزاری کلاس نیست ، بلکه هدف کار تربیتی است. وی ادامه داد: در مکان هایی از جمله پارک ها و فضاهای عمومی که ان ومتدینین حضور پیدا نمی‎ کنند و افراد سودجو دنبال اه شوم خود هستند، باید عرصه را بر آنها تنگ کنیم. فرمانده ناحیه مقاومت بیرجند گفت:در حلقه های صالحین باید نیاز سنجی شود ومباحثی که مورد نظر متربیان است مورد توجه قرار بگیرد وهمچنین از خانواده های متربیان نیز باید بازخوردگیری شود واز نظراتشان در جهت بهتر برگزار شدن حلقه های صالحین استفاده کرد که در این صورت استقبال افراد از بسیج و حلقه های صالحین بیشتر می شود. فلاحی تاکید کرد: سرگروههای صالحین باید خیلی به روز باشند وعلم خود را از هرلحاظ ارتقا دهند و با مطالعه در حلقه ها شرکت کنند تا اثر بخش باشند. وی تصریح کرد: اگر هوا وفضای پاسداران با موشک های خودش به دل دشمن می زند و آنها را از پای در می آورد؛ موشک های سازمان وناحیه مقاومت بسیج همین حلقه های صالحین است. فلاحی اظهارکرد: اگر آنجا به سلیمانی و حاجیان افتخار می کنیم دراینجا باید به سرگروهها و مربیان صالحین افتخار کنیم چرا که همه ی این موفقیت ها در سایه ی خون شهیدان و ی داهیانه ی است. ضمن تشکرازحضورشمادرجلسه گذشته به اطلاع اعضای محترم می رساندجلسه این هفته حلقه صالحین شهیدمحمودپورعباس باموضوع موانع ازدواج جوانان همزمان بااقامه مغرب وعشادرمحل پایگاه(مسجدجامع) برگزارخواهدشد. منتظرقدومتان هستیم پایگاه مقاومت بسیج (حفظه الله)مسجدجامع ستاد کاشمر جمعی از سرگروه های حلقه های صالحین پایگاه های حوزه مقاومت بسیج علی(ع)به سفر زیارتی قم وجمکران رفتند. در این سفر پس از زیارت ضریح مطهر حضرت معصومه(س)در شهر قم جلسه حلقه صالحین در مسجد مقدس جمکران ب ا گردید. نمایی از حضور این ان در مسجد مقدس جمکران در روز مورخ96/3/5ورزشکاران زورخانه ای بخش بهمن یک ساعت قبل از شروع به محل برگزاری آن رفته و حلقه صالحین شهید سعید طوقانی را با حضور محترم برگزار د.
لازم به ذکر است که این حلقه هم زمان در ابرکوه و مهردشت برگزار گردیده است .
سخنران مهردشت : رزمنده دفاع مقدس آزاد جهانی
سخنران ابرکوه :رزمنده دفاع مقدس ابوالفضل قاسمی

http://s9.picofile.com/file/8296261868/%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87_%d8%a7%d8%a8%d8%b1%da%a9%d9%88%d9%87.jpg

http://s9.picofile.com/file/8296261892/%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87_%d8%a7%d8%a8%d8%b1%da%a9%d9%88%d9%87_2.jpg

حلقه های میانی چوب پشه معمولا به دو دسته تقسیم میشوند. ۱.سینگل د single guide این نوع حلقه ها یک پایه دارند یعنی از یک قسمت روی چوب مهار شده و ثابت میشوند. ۲.اسنک د snake guide این نوع حلقه ما یچ بوده و در دو قسمت روی چوب قرار گرفته و محکم میشه حلقه ی نوک چوب tip top حلقه ی نوک چوب پشه که معمولا به سینگل د شباهت داره علت ساختن اونها در اشکال مختلف رو در اینده مینویسم . اردوی فرهنگی تفریحی پایگاه درتاریخ 1393/02/05 برگزار شد. -هرساله پایگاه مقاومت شهید زارع به منظور ایجاد تنوع و نشاط در حلقه های صالحین اقدام به برگزاری اردو در مناطق ییلاقی اطراف شهرستان میکند. طبق روال هرساله، امسال هم در جلسه حلقه صالحین که هفته گذشته در منزل رضا ی برگزار شد،با پیشنهاد اعضاء پایگاه،تصمیم براین شد که اردو در منطقه ییلاقی کاخک برگزار شود و ساعت 8:30 صبح تاریخ 1393/02/05 همه اعضا در محل میدان ابت شهر کاخک حضور به هم رسانند. -صبح روز ساعت 9 صبح همه افراد از کاخک به سمت کلاته شمس اباد به راه فتادیم. بعداز رسیدن به محل مورد نظر ومستقر شدن در انجا،برنامه سین(ساعت یگان نظامی)که به شرح زیر میباشد،توسط فرمانده پایگاه اقای سید عباس سید حسینی بیان گردید. 1-کوهنوردی-ساعت 10 الی 12 2-پذیرایی -ساعت 12 الی 12:30 3-برگزاری جماعت-ساعت 12:33 الی 13 4-تشکیل حلقه صالحین _ساعت 13 الی 13:40 5-صرف نهار_ساعت 13:40 الی 14:30 6-استراحت_ساعت 14:30 الی 16:30 7-تشکیل جلسه هیئت متظران مهدی موعود(عج)_ساعت 16:45 الی 17:30 8-برگشت به سمت گناباد_ساعت 18 - ع ها و مطالب بیشتر در ادامه مطلب..... ت با این مسئولیت، پنج پُسته شده است. حلقه امنیتی برای خودت درست کردی و این حلقه آنقدر کوچک شد که به دو سه نفر محدود شده است. این حلقه شامل تاج، ت و یان است به گزارش روابط عمومی پیام نور مرکز م آباد : اولین نشست هم شی حلقه صالحین بسیج اساتید در سال 1393 در اتاق ریاست برگزار شد در ابتدا افشین بازگیر رئیس بسیج اساتید پیام نور مرکز م آباد ضمن خوش آمدگویی و تبریک روز معلم موضوع نشست را با عنوان نقد و نقد پذیری معرفی نمودند درادامه حجت ال و المسلمین فلاح نژاد عضو علمی گروه معارف با بیان مقدمه و روایات و احادیثی از ائمه اطهار در رابطه با موضوع نشست مدخلی را جهت شرکت سایر اساتید در بحث باز نمودند . سجاد محمدزاده مسئول بسیج کارکنان پیام نور م آباد و عضو بسیج اساتید در خصوص نقد گفت : هرچیزی مقدمه و آد دارد مثلاْ در دعا ما ابتدا داده ها را خاطر نشان می کنیم و برایشان شکر بجا می آوریم تسبیح می گوییم و بعد خواسته مان را می گوییم در نقد هم آداب و مقدمه ای مشابه وجود دارد ابتدا باید خصایص خوب فرد را یادآوری کنیم که متوجه شود ما حواسمان فقط به نیمه خالی لیوان نیست که خود باعث بالا رفتن انتقاد پذیری شخص می شود و بعد موارد قابل تذکر را بگوییم نقد در خلوت اگر باشد بهتر است ولی گاهی ممکن است انتقاد در جمع هم باشد که البته باید به صورت غیر مستقیم بوده و اسمی از شخص مورد خطاب در جمع آورده نشود . در ادامه اساتید حاضر در جلسه هرکدام ضمن بیان نظرات خود در خصوص مباحث و نظرات سایر حضار به نقد و بررسی پرداختند در پایان جلسه آقای بازگیر گفت : با توجه به استقبال اساتید از نشست های هم شی حلقه های صالحین که با هدف بصیرت افزایی برگزار می گردد سعی می شود در ادامه نشست ها در فاصله زمانی منظم تر حداکثر یک ماهه با موضوع های فرهنگی ، معارف ، اقتصادی و اجتماعی برگزار گردد جلسه منتظران موعود توسط پایگاه های شهیدچمران و شهرک مدرس در حوزه آیت الله مدرس با حضور حاج آقا معقول مربی حلقه های صالحین برگزار شد. دراین مراسم حاج آقا معقول ضمن بیان نکات اعتقادی و احکامی برای جوانان ، برحضور جدی و مستمر ان در پایگاه ها و حلقه های صالحین تأکید کرد. ادامه را ملاحظه فرمائید تصاویری ازبرگزاری حلقه صالحین شهیدمحمودپورعباس پایگاه مقاومت بسیج (حفظه الله)مسجدجامع ستاد کاشمردرآستانه مبارکه زاده سیدحمزه(ع)این شهرستان : ........لطفا جهت دیدن بقیه تصاویربه ادامه مطالب بروید.......
برگزاری حلقه صالحین شهید چمران هنرستان کشاورزی بسیج دانش آموزی شهرستان سنقر به مناسبت ولادت حضرت مهدی ارواحنا الفاء در روز چهارشنبه مورخ 20/2/96 در محل هنرستان شهرستان سنقر ....
ادامه مطلب... در روز مورخ96/3/5ورزشکاران زورخانه ای بخش بهمن یک ساعت قبل از شروع به محل برگزاری آن رفته و حلقه صالحین شهید سعید طوقانی را با حضور محترم برگزار د.لازم به ذکر است که این حلقه هم زمان در ابرکوه و مهردشت برگزار گردیده است .
سخنران مهردشت : رزمنده دفاع مقدس آزاد جهانی
سخنران ابرکوه :رزمنده دفاع مقدس ابوالفضل قاسمی
http://s9.picofile.com/file/8296261868/%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87_%d8%a7%d8%a8%d8%b1%da%a9%d9%88%d9%87.jpg

http://s9.picofile.com/file/8296261892/%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87_%d8%a7%d8%a8%d8%b1%da%a9%d9%88%d9%87_2.jpg
تاریخ برگزاری جلسه : 93/04/11 ساعت برگزاری جلسه: 12:30 مکان: سالن جلسات مرکز بهداشت ا حاضرین :11نفر خواهر موضوع جلسه: در خصوص احکام شرح مختصری از مباحث مطرح شده : ابتدای جلسه با تلاوت قرآن وذکر حدیث و بیانات معظم آغاز شد.موضوعات مطرح شده : - احکام مجتهد و شرایط تقلید ،شرایط مرجع تقلید ،راههای دستی به فتوای مجتهد - شرایط وضو ،موارد ابطال وضو ،شک در وضو - شرایط روزه دار و موارد باطل کننده روزه - احکام آب مطلق ،مضاف، قلیل، کر - پایان جلسه : با دعای دسته جمعی جهت ظهور و سلامتی آقا زمان (عج) حلقه صالحین شهید قاسمی دفتر بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت ا ۵۱۱ قایق سوار در روز جهانی موج سواری در ساحل هانتینگتون در ای کالیفرنیا دست به دست هم حلقه افتخاری تشکیل دادند تا اینگونه بزرگترین حلقه موج سواران در سراسر جهان شکل بگیرد.  حلقه ها حلقه ها اثر جدید شرکت شرکت پارامونت (paramount) در اولین هفته اکران ، در جایگاه دوم قرار گرفت. حلقه ها که سومین قسمت از مجموعه حلقه به حساب می آید، از 2،931 سینما، میانگین 13 میلیون دلار بدست آورد.   نوشته با آفیس: حلقه ها (rings) هم از اسپلیت ش ت خورد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. با سلام اولین جلسه حلقه صالحین پایگاه المومنین (ع)در مسجد هادی (ع) برگزار گردید در این جلسه از اعضای پایگاه در خواست شد انتقادات و پیشنهادات خود را با توجه به سال 1394 بیان نمایند تا پیشنهادات سازنده در سال آتی مورد استفاده قرار گیرد .در پایان نیز به عزیزانی که در سال گذشته تلاش بیشتری نموده اند لوح تقدیر تقدیم شد. ع در ادامه مطلب قورباغه ای که حلقه نامزدی یک زن و شوهر را بلعید!! + ع 22:00:13 1393-05-09 کریستینا داخل خانه مشغول وررفتن با حلقه نامزدی خود بود. شوهرش رومان لیوانی اهل روسیه در حال تمیز نمودن شیشه اکواریوم قورباغه بود. رومان از نامزدش تقاضای کمک نمود تا در تمیز اکواریوم کمکش نماید.
کریستینا حلقه خود را انداخت کف اتاق غافل از اینکه چشمان تیزبین قورباغه به حلقه نامزدی وی بود.کریستینا به محض اینکه حلقه خود را رها نمود قورباغه در یک چشم بهم زدن انرا مانند ه گرفت و بلعید.
قورباغه ای که حلقه نامزدی یک زن و شوهر را بلعید!! + ع


قورباغه ای که حلقه نامزدی یک زن و شوهر را بلعید!! + ع


رومان می گوید 10 سال است که قورباغه را دارند به طوری که عضوی از اعضای خانواده محسوب می گردد.وی می افزاید کریستینا به قورباغه علاقه زیادی دارد.انتظار ما برای پس دادن حلقه از سوی قورباغه سودی نداشت.هنگامی که نزد پزشک رفتیم و موضوع را در میان گذاشتیم فکر نمود داریم جوک تعریف می کنیم اما هنگامی که ع برداری نمود حلقه را صحیح و سالم داخل شکم قورباغه مشاهده نمود.
عمل جراحی با موفقیت صورت گرفت و حلقه نامزدی تحویل خانم کریستینا شد.