حمید آقایی

به نقل از خبرگزاریها در مورد حمید آقایی : حمید درخشان، حمید روزبهانی و حمید استیلی سه هافبک پرسپولیس در سال ٧١ بیوگرافی آقایی
در این مطلب، نگاهی جامع به بیوگرافی آقایی، بازیگر ‌هایی مانند ارتفاع پست و بدون تاریخ، بدون امضا خواهیم انداخت. حمید استیلی، سرمربی سابق پرسپولیس معتقد است که این تیم برای صعود به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شانس دارد. آقایی 27 ساله برای ازدواج (البته دایم) اعلام آمادگی کرده است. ایشان ن تهران در شرکت خصوصی کار میکند. فوق دیپلم است. انی که تمایل به بررسی دارند با شماره 09373778386 تماس حاصل فرمایند. ضمنا افر اد دیگری که تمایل دارند از این طریق مشخصاتشان اعلام شود به مین شماره اعلام دارند. سعید آقایی می گوید که نمی توان عدم گ نی تیم را فقط به گردن مهاجمان تیم انداخت. با اضافه شدن سعید آقایی سرمربی ان می تواند از احسان حاج صفی در پست هافبک بهره ببرد. ساعت 10/30 شب 93/04/20 جمع خوبی از دوستان عزیز آمده بودند آقایان حسن غیور -حمید محولاتی - جلال قسمتی - حمید ملک محمدی - مصطفی جلالیان - محمود وشی - صادق طوسی - امید طوسی - حسین طوسی - ایمان وشی -مرتضی خادم - بهروز محمد خانی - مهدی میرخانی - حمید طالبی خبر خوب برگشت آقای حاج حسین طوسی از سفر کربلا پس از یک ماه زیارت و خدمت در این شهر مقدس به خانه بو. سعید آقایی و احسان پهلوان نخستین مسابقه خود را برای تیم ملی انجام دادند. س رست تراکتورسازی اعلام کرد ادعای سعید آقایی درباره مذاکره ن این باشگاه با خودش صحت ندارد. غریبانه بیسیم ی ره صدا میکرد احمد احمد، حمید احمد احمد، حمید حمید بگوشم احمدجان کارتهای عروسیرو داریم پخش میکنیم، تا چند دقیقه دیگه براتون میفرستیم حمیدجان زودتر... حمیدجان خانواده عروس بیت میکنن، فکر میکنم زودتر کارتهارو بفرستین بعد از چند دقیقه آتشهای خم و توپ بود که به سر دشمن شروع به با کرد دوباره بیسیم شروع کرد به عرض اندام ا. پرویز پرستویی در پیامی دیگر از حمید سوریان به خاطر ب سهمیه المپیک تقدیر کرد.

پرویز پرستویی بازیگر توانمند سینمای کشورمان که هفته پیش در پیامی حمایتی از سوریان خواسته بود که سهمیه المپیک را بگیرد ، امروز پس از ب مقتدرانه سهمیه توسط نابغه کشتی جهان متنی را در اینستاگرامش منتشر کرد: پیام زیبای پرویز پرستویی به سوریان پس از ب سهمیه +ع رییس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری سخنان حمید رسایی را ˈکذبˈ خواند و گفت: نمی خواستیم نام این برادرمان برده شود اما اگر بیش از این اصرار کند، پرونده اش را آشکار می کنیم. محرومیت پنج ساله حمید رسایی از پست تی حجت ال «محمد اشرفی اصفهانی» در گفتگو با ایرنا در واکنش به سخنان اخیر گروه پایداری در مجلس افزود: سازمان بازرسی پرونده تخلفات وی را در دورانی که مدیر کل ارشاد ی قم بوده است، به هیات تخلفات ارسال کرده و مرتب هم پیگیر موضوع است.

حمید رسایی یکشنبه هفته گذشته پس از پایان جلسه علنی در جمع خبرنگاران گفته بود که او جزء آن دو ای نبوده که اشرفی اصفهانی اعلام کرده از خدمات تی محروم شده اند. رسایی با بیان اینکه اشرفی اصفهانی جزو رد صلاحیت های انتخابات قبلی بوده و هم اکنون جایگاهی که در آن قرار دارد نیز غیرقانونی است، افزوده بود: این بدین معناست که اشرفی اصفهانی قانونا نمی تواند در هیات تخلفات باشد، البته بقیه اعضای هیات تخلفات ریاست جمهوری نیز جایگاهی که در آن قرار دارند غیرقانونی است چون طبق قانون انتصاب هیات تخلفات سه ساله است و هنوز مدت زمان قانونی اعضای هیات تخلفات قبلی تمام نشده است.

اشرفی اصفهانی در مصاحبه با ایرنا خطاب به رسایی گفت: عباس آقایی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین سازی تبریز انتخاب شد. سعید آقایی در یکی دو سال گذشته یکی از بهترین م عان کناری فوتبال ایران بوده است؛ او به واسطه این عملکرد خوب توانسته به تیم ملی نیز برسد و در اردوی جاری نیز حضور دارد. باشگاه گسترش فولاد در بازگشت مدیرعامل ان از سفر و برگزاری جلسه ای در این خصوص چک ضمانت سعید آقایی را پس می دهد. سعید آقایی از بازیکنانی است که خدمت سربازی اش در پایان این فصل به پایان می رسد و براساس قراردادی که دارد باید به گسترش فولاد برگردد. مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری که بخواهد فصل آینده سعید آقایی را داشته باشد، باید تعهد او را در نظر بگیرد. باشگاه گسترش فولاد اعلام آمادگی کرده در صورتی که سعید آقایی بخواهد به تیم دیگری برود، مشکلی از طرف این باشگاه برای او ایجاد نشود. مینای عزیز و آقا حمید که از این به بعد برا ما میشی داداش حمید امیدوارم کنار هم و در پناه لطف خداوند بزرگ زندگی پر خیر و برکتی داشته باشین با بهترین آرزوها برای خواهر عزیزم مینا و شوهر خواهر مهربانم آقا حمید خوشبخت باشین در پناه خدا رحمان رضایی پس از پایان بازی و هنگامی که سعید آقایی در آستانه دریافت کارت زرد دوم، به تصمیمات داوری معترض بود، این بازیکن را به بیرون از زمین هدایت کرد. مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری که بخواهد فصل آینده سعید آقایی را داشته باشد، باید تعهد او را در نظر بگیرد. حمید صفت در حالی در برابر اتهام قتل شوهر مادرش قرار دارد که پرونده به دنبال مطرح موضوع قصور پزشکی بر اساس گفته های مادر حمید صفت است. مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: تعهد مالی به وجود آمده از سوی آقایی را دوستانه حل می کنیم. سعید آقایی بازیکن این فصل ان، تیم سابق خود، تراکتورسازی را تهدید کرد که اگر نسبت به پرداخت مطالبات او بی توجه باشند از این تیم به afc شکایت خواهد کرد. س رست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: شاید سعید آقایی قصد رفتن دارد که می گوید باشگاه تا به حال مذاکره نداشته چرا که خودم شخصا با او تماس گرفتم. قائم مقام باشگاه گسترش فولاد گفت: ستار همدانی و عباس آقایی دستیاران ایرانی سرمربی کروات تیم خواهند بود. س رست گسترش فولاد گفت: درست است که سعید آقایی رضایتنامه اش را از گسترش گرفته، اما باید مشکل چک یک و نیم میلیاردی اش را حل کند. مدیرعامل باشگاه گسترش به موضوع تخفیف به باشگاه ان بابت انتقال سعید آقایی واکنش نشان داد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شهرام عبدلی درباره شاگردی حمید سمندریان گفت: «حمید سمندریان علاوه بر حقی که بر گردن بازیگران دارد، از نظر آموزشی از همه بالاتر است.» اینطور که از شواهد پیدا است باید ج سعید آقایی م ع چپ ملی پوش را از تراکتورسازی قطعی بدانیم. اگرچه مسئولان تراکتورسازی به دنبال راهی برای دریافت چک ضمانت آقایی از گسترش فولاد و تمدید قرارداد با وی… مدیران باشگاه تراکتورسازی بار دیگر از تیم گسترش فولاد درخواست پس گرفتن چک ضمانت سعید آقایی را د. سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز خواهان حفظ عباس آقایی در این تیم شد. روزی که حمید از من خواستگاری کرد با شادی و شعف و با سراسیمگی آن را پذیرفتم. یافتن همسری مانند حمید با شرایط او شانسی بود که همیشه به سراغ من نمی آمد و من جزو معدود دخترانی بودم که توانسته بودم همسر پاک و نجیبی مانند حمید را پیدا کنم.
مسئولان باشگاه تراکتورسازی امروز برای مذاکره بر سر جذب سعید آقایی به باشگاه گسترش فولاد می روند. حمید سبزواری گفت: یک روز در خدمت حاج آقا ( ) بودم که فرمودند آقا حمید چرا شما کارهایتان را چاپ نمی کنید؛ به ایشان گفتم آقا منتظر مقدمه ای هستم که شما بر کتاب هایم بنویسید. دو باشگاه ان و تراکتورسازی بر سر مبلغ چک سعید آقایی به توافق رسیدند. آقایی و پرسپولیس، شاید این فصل به هم برسند و شاید هم نه. کد آهنگ پیشواز ایرانسل ” تقاص ” اثری از ” حمید عسگری ”
http://mtn- .org/wp-content/uploads/2014/05/hamid%20askari%20khoshbakhti.jpg برای دریافت کد پیشواز به ادامه مطلب بروید… 7711691 وقت رفتن حمید عسکری
7711694 وقت رفتن1 حمید عسکری
3317001 هوای گریه حمید عسکری
7711679 فرشته حمید عسکری
7711680 فرشته1 حمید عسکری
7711667 قسمت حمید عسکری
7711668 قسمت1 حمید عسکری
7711670 کی عوض شده حمید عسکری
7711671 کی عوض شده1 حمید عسکری
7711681 گل من حمید عسکری
7711682 گل من1 حمید عسکری
3317792 نرو نرو حمید عسکری و صاحب
7711693 واسه اینه که1 حمید عسکری
7711692 واسه اینه که حمید عسکری
3317003 خوشبختی حمید عسکری
3317008 خیلی دوست دارم بیکلام حمید عسکری
7711666 دلم گرفته حمید عسکری
3317006 روزگار حمید عسکری
7711687 ستاره حمید عسکری
7711688 ستاره1 حمید عسکری
7711672 سنگ صبور حمید عسکری
7711673 سنگ صبور1 حمید عسکری
3317007 سوءظن حمید عسکری
7711676 طعنه حمید عسکری
7711674 تلافی1 حمید عسکری
7711675 تلافی2 حمید عسکری
7711677 چشمای تو حمید عسکری
7711678 چشمای تو1 حمید عسکری
7711669 خاطره حمید عسکری
3316990 خدا حافظ عشق من حمید عسکری
7711685 خسته شدم حمید عسکری
7711686 خسته شدم1 حمید عسکری
7711683 خنده وگریه حمید عسکری
7711684 خنده وگریه1 حمید عسکری
491200 دختران حوا حمید عسکری
3317005 آهنگی که دوست داشتی حمید عسکری
7711662 بارون حمید عسکری علی اکبر آقایی مردم سلماس در مجلس شورای ی و رئیس سابق کمیسیون عمران مجلس درگذشت. علی اکبر آقایی مردم سلماس در مجلس شورای ی و رئیس سابق کمیسیون عمران مجلس صبح امروز پس از تحمل بیماری سرطان ریه، به علت ایست قلبی در بیمارستان گ تهران درگذشت. مرحوم آقایی متولد سال ۱۳۲۶ شهر سلماس و نمایندگی مردم سلماس در دوره های ششم، هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای ی را برعهده داشت. گفتنی است پیکر مرحوم آقایی روز یکشنبه ۲۳ فروردین از مقابل مجلس شورای ی واقع در میدان بهارستان تشییع شد. درگذشت آقایی را به جامعه فعالان و خانواده محترم آن مرحوم صمیمانه تسلیت عرض نموده ، وازخداوندمتعال برای آن مرحوم غفران الهی بازماندگانش صبر وبردباری مسئلت مینماید. منبع :چیچست نیوز 13/05/1394 ایلنا نوشت: تولیت آستان قدس رضوی گفت: ما پیروی آن آقایی هستیم که با فساد مبارزه می کرد و همان آقا هنگامی که به مستمندی می رسد، فکر نمی کنیم همان آقا باشد.
کربلایی حمید علیمی شب اول صفر ۹۳
کربلایی حمید علیمی شب اول صفر ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی کربلایی حمید علیمی] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon. یک روز قبل از ظهر حمید رضا را پیدا نمی .پس از اینکه محوطه دو کوهه را گشتم ،به یکی از ساختمان های متروک و خالی که هیچ گردانی آنجا نبود ،سر زدم . به پشت بام رفتم حمید رضا را دیدم که بدنش را کرده و در آن هوای گرم به پشت رو به آسمان خو ده است. برداری پروژه سینمایی« روسی» به کارگردانی حسین ثقفی با حضور آقایی و طناز طباطبایی به زودی آغاز می شود. آ ین مراسم شب سوم محرم1436(م عان حرم) زمان:دوشنبه93/8/5،ساعت18/30 مکان:فاز2فرهنگیان،مسجد صاحب ا مان(عج) سخنران:حجت ال هاشمی مداحان:محمدرضا محمودی،کربلایی حمید نوحی،عباس آقایی _____________________________________________________________________________ جلسه ی بعدی مراسم دهه ی دوم محرم به مدت 5شب،از شنبه1393/3/6،ساعت18/30 مکان:کوچه ی داروخانه نوروزی،موسس حضرت فاطمه(س) محسن آقایی م ع آ تیم سیاه جامگان می گوید که خداداد عزیزی با توجه به اشتباهات مکرر داوری چاره ای جز کشیدن تیم به بیرون نداشته است. مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریزگفت: بر اساس نظر اعضای هیات مدیره، هدایت تیم تا اطلاع ثانوی بر عهده ستار همدانی و عباس آقایی خواهد بود. آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از حمید عسکری با نام مرداد
hamid askari – mordad
( ترانه : داریوش شهریاری ، امین بامشاد / آهنگ : حمید عسکری / تنظیم : پوریا حیدری )
( می و مسترینگ : کوشان حداد )

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
بسم رب ال ء "خیلى اهل مراقبه بود" ... تازه از برگشته بودیم که با حاج حمید تماس گرفته شد و بهشون اطلاع داده شد که هیئتی به ایران آمده و در هتلی مستقر شده اند و قرار شد که حاج حمید برای مذاکره با آن هیئت به هتل برود. هدی و مونا از حاج حمید خواستند که آن ها را همراه خود ببرد. حاج حمید هم قبول کرد و به بچه ها گفت تا من ماشین رو روشن می کنم شما . میر آقایی بعد از 15 سال دوری از صحنه تئاتر، در نمایش «مالی سویینی» به صحنه می رود. ناصر آقایی شب گذشته ۲۴ مهر در تماشاخانه «همای سعادت» زنگ افتتاح نمایش «مده آ سایه ای از یک زن» را نواخت.