حواشی بازی سایپا مقابل تراکتورسازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد حواشی بازی سایپا مقابل تراکتورسازی : تیم تراکتورسازی در دیدار مقابل سایپا یکی از بازیکنانش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. تراکتورسازی می بایست در دیدار مقابل ساپیا به امتیاز کامل می رسید و منتظر می شد تا قرمزهای تهران در مقابل نفت امتیاز از دست بدهند و فاصله شان کمتر شود. با این همه تراکتورسازی در دیدار مقابل سایپا موفق به گ نی نشد و این دیدار با یک امتیاز برای تراکتورسازی به پایان رسید. دیدار تیم های سایپا و گسترش فولاد تبریز از ساعت 18 در کرج آغاز شد که جدال دو تیم در پایان 90 دقیقه با تساوی به پایان رسید.
به گزارش فارس، مجید ایوبی، بازیکن سایپا در دقیقه 77 با دریافت کارت زرد دوم از بازی ا اج شد.
با این نتیجه سایپا سومین تساوی و امتیازش خود را ب کرد و گسترش فولاد به دومین امتیازش دست یافت. مهدی تر با وجود نداشتن آمادگی، تیم سایپا را در سفر به تبریز برای برگزاری دیدار با تراکتورسازی همراهی می کند. کلیپی از آیتم باشگاه فوتبال پرسپولیس در برنامه نود ۲۷ دیماه۹۵ به نمایش آنالیز عملکرد سروش رفیعی و مسلمان مقابل سایپا می پردازد. نوشته ؛ آنالیز فنی بازی پرسپولیس در مقابل سایپا اولین بار در پارس فوتبال… سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما به دنبال ب 3 امتیاز دیدار مقابل تراکتورسازی بودیم. کریمیان غایب بازی تراکتور ـ استقلال مهدی کریمیان هافبک استقلال از همراهی تیمش در بازی مقابل تراکتورسازی محروم شد. کریمیان که سال گذشته در تراکتورسازی بازی می کرد، به دلیل مشکلات کارت پایان خدمت سربازی هنوز مجوز بازی در لیگ برتر را پیدا نکرده است. به جز او میلاد ف الدینی که او هم فصل پیش در تراکتورسازی بازی می کرد به دلیل محرومیت استقلال را در سفر تبریز همراهی نمی کند. تراکتورسازی با این پیروزی به صدر ج لیگ برتر رسید و امیدوار است سرخهای تهران با امتیاز از دست دادن مقابل سایپا نتوانند بالاتر از تراکتورسازی قرار بگیرند. تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز فردا « » به مصاف تیم سایپا می رود. تیم صبا در یک بازی تدارکاتی مقابل سایپا به برتری رسید.  مهاجم تیم تراکتورسازی نمی تواند این تیم را در دیدار مقابل سایپا همراهی کند. در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال تیم سایپا در ورزشگاه انقلاب به مصاف تیم راه آهن رفت و در نهایت بازی با نتیجه 2 بر یک به سود راه آهن به پایان رسید.در نیمه اول این دیدار علی علیپور در دقیقه 3 تک گل راه آهن و محمد نزهتی در دقیقه 11 گل تساوی سایپا را به ثمر رسانده است.گل سایپا روی دفع اشتباه عابدزاده به ثمر رسیده است.

محسن ایران نژاد روی. مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند.

برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

سایپا - نفت مسجد سلیمان

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

پدیده مشهد - ملوان انزلی

ان - پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران - راه آهن

ملوان - صبای قم

ذوب آهن - تراکتورسازی

گسترش فولاد - ان

استقلال - استقلال خوزستان

پیکان - سایپا

فولاد خوزستان - پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان - پدیده مشهد

هفته سوم

راه آهن - فولاد خوزستان

تراکتورسازی - ملوان انزلی

سایپا - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت تهران

پیکان - نفت مسجد سلیمان

ان - استقلال

پدیده مشهد - صبای قم

پرسپولیس - ذوب آهن

هفته چهارم

ذوب آهن - راه آهن

ملوان انزلی - پرسپولیس

پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پیکان

فولاد خوزستان - استقلال خوزستان

استقلال - سایپا

صبای قم - نفت مسجد سلیمان

نفت تهران - ان

هفته پنجم

راه آهن - ملوان انزلی

تراکتورسازی - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - ذوب آهن

پیکان - استقلال

ان - فولاد خوزستان

پرسپولیس - پدیده مشهد

سایپا - نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد - راه آهن

ملوان انزلی - استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

استقلال - گسترش فولاد

نفت تهران - پیکان تهران

فولاد خوزستان - سایپا

صبای قم - پرسپولیس

ذوب آهن - ان

هفته هفتم

راه آهن - صبای قم

ان - ملوان انزلی

پرسپولیس - تراکتورسازی

گسترش فولاد - نفت تهران

استقلال خوزستان - پدیده مشهد

پیکان - فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان - استقلال

سایپا - ذوب آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز - راه آهن

ملوان انزلی - سایپا

فولاد خوزستان - گسترش فولاد

صبای قم - استقلال خوزستان

ذوب آهن - پیکان

پدیده مشهد - ان

نفت تهران - استقلال

پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه آهن - پرسپولیس

پیکان - ملوان

استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز - ذوب آهن

استقلال - فولاد خوزستان

سایپا - پدیده مشهد

ان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - نفت تهران

هفته دهم

راه آهن - نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی - ان

پرسپولیس - استقلال خوزستان

پدیده مشهد - پیکان

فولاد خوزستان - نفت تهران

ذوب آهن - استقلال

صبای قم - سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان - راه آهن

استقلال - ملوان انزلی

سایپا - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پدیده مشهد

پیکان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - فولاد خوزستان

ان - پرسپولیس

نفت تهران - ذوب آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه آهن - ان

ملوان انزلی - نفت تهران

تراکتورسازی - پیکان

صبای قم - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن - فولاد خوزستان

پدیده مشهد - استقلال

پرسپولیس - سایپا

هفته سیزدهم

سایپا - راه آهن

فولاد خوزستان - ملوان انزلی

گسترش فولاد - تراکتورسازی

ان - استقلال خوزستان

پیکان - پرسپولیس

نفت تهران - پدیده مشهد

استقلال - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن - پیکان

ملوان انزلی - ذوب آهن

تراکتورسازی - استقلال

پرسپولیس - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - سایپا

پدیده مشهد - فولاد خوزستان

صبای قم - نفت تهران

ان - نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد - راه آهن

نفت مسجد سلیمان - ملوان انزلی

نفت تهران - تراکتورسازی تبریز

پیکان - استقلال خوزستان

فولاد خوزستان - صبای قم

ذوب آهن - پدیده مشهد

استقلال - پرسپولیس

تیم تراکتورسازی در بازی امروز مقابل ان غایبان پرشماری دارد؛ نگاهی به لیست این تیم نشان می دهد که مقابل ان فقط 9 بازیکن بزرگسال در لیست حضور خواهند داشت! برنامه رقابت های لیگ برتر امسال به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

سایپا - نفت مسجد سلیمان

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

پدیده مشهد - ملوان انزلی

ان - پیکان تهران

هفته دوم

نفت . سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: هرچند بازیکنان مصدوم و محروم زیادی مقابل سایپا داشتیم اما مسلط بازی کردیم.
مهدی کریمیان هافبک استقلال از همراهی تیمش در بازی مقابل تراکتورسازی محروم شد. به گزارش "ورزش سه"، کریمیان که سال گذشته در تراکتورسازی بازی می کرد، به دلیل مشکلات کارت پایان خدمت سربازی هنوز مجوز بازی در لیگ برتر را پیدا نکرده است. به جز او میلاد ف الدینی که او هم فصل پیش در تراکتورسازی بازی می کرد به دلیل محرومیت استقلال را در سفر تبریز همراهی نمی کند. سرمربی سایپا به شکل بازی تیمش برابر تراکتورسازی افتخار می کند. این در حالی است که تراکتورسازی در این بازی با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. به گزارش "ورزش سه"، جلالی که از ش ت تیمش مقابل تراکتور عصبانی بود در پایان مسابقه از سوال یک خبرنگار درباره اینکه چرا گرمکن ورزشی اش را عوض نمی کند به شدت عصبانی شد و به او واکنش نشان داد.

در 2 هفته یک شکل گل خوردیم
دو بازی در دو هفته کردیم و یک مدل و یک شکل و یک کرنر گل خوردیم. ما فوتبال خوبی انجام دادیم و به فوتبالی که تیمم بازی کرد افتخار می کنم اما از نتیجه بسیار ناراحتم. نتیجه غیرمنصفانه ای بود هم امروز مقابل تراکتورسازی و هم مقابل صبا در هفته گذشته اما کاری نمی توان کرد.

روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم
ضربات ایستگاهی قواعد خودش را دارد و باید ضربه زننده داشته باشی و ما در تمرینات بین یک ساعت و نیم تا یک ساعت و 45 دقیقه به ضربات ایستگاهی اختصاص دادیم اما متاسفانه روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم و عجیب است که دو گل یک شکل خوردیم. تراکتورسازی هم در ضد حمله موقعیت داشت اما وقتی در حمله مطلق هستی ناگزیر هستی که در ضد حمله به حریف موقعیت بدهی. فوتبال خوبی بازی می کنیم ولی نمی توانیم نتیجه را به دست بیاوریم

تیمی که تماشاگر دارد زورش بیشتر است
ما تماشاگر نداریم درست است در کرج هستیم اما در روزهای گذشته هم 150 تماشاگر داشتیم. وقتی تیمی تماشاگر بیشتری دارد زورش هم بیشتر می شود و اراده اش را تحمیل می کند شاید نباید اینگونه باشد اما هست.

بازی سخت و آسان نداریم
در لیگ بازی راحت و سخت نداریم. در قم هفته گذشته مقابل صبا بازی کردیم و یا امروز که مقابل تراکتورسازی بازی کردیم هیچ فرقی با دیگر بازی ها نداشت و مقابل پرسپولیس هم مقتدرانه بازی می کنیم.

گرمکن من فلسفه دارد
گلایه ای هم از برخی دارم و نمی دانم چه شکلی بگویم. می بریم تهمت ناروا می زنند و به گرمکن من ایراد می گیرند و این گرمکن فلسفه من است و من در این گرمکن سفید و سرمه ای احساس راحتی دارم و این افراد چطور می خواهند جواب بدهند؟ شرم شان نمی آید؟ رنگ سفید و سرمه ای رنگ مستقل و غیر وابسته است. من سال 58 در تیم جوانان وحدت مربی گری می ، همین گرمکن را می پوشیدم و این مسایل ناجوانمردانه است و برای تیم حاشیه درست می کنند هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی دیدار مقابل سایپا در هفته بیست و سوم لیگ برتر را از دست داد. مهدی تر بیش از سه ماه به دلیل مصدومیت از میادین به دور بود و در بازی سایپا ـ تراکتورسازی در دقایق پایانی برای آماده سازی در بازی مقابل استقلال به زمین آمد. وبسایت رسمی برنامه نود - تراکتورسازی می خواهد همچنان مدعی باقی بماند. 13 اسفند ۹۵، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال تراکتورسازی تبریز- سایپا تهران ساعت 15:15 در ورزشگاه یادگار تبریز به گزارش… سایپا، گسترش فولاد، تراکتورسازی، ان و حالا نفت تهران تیم هایی هستند که از طارمی گل خوردند. یک پاس گل مهدی مقابل فولاد خوزستان ارسال شد. در بازی مقابل ان هم دو بار با خطای پن ی متوقف شد.این آمار طارمی را در کنار روزهای خوب آسیایی اش قرار دهید. روز دوم از هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 19 و 25 دقیقه امروز ( ) با دیدار ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه فولادشهر اصفهان پیگیری شد که جدال آنها نتیجه ای جز تساوی بدون گل نداشت.

ذوب آهن که در هفته نخست مقابل صبای قم با نتیجه 2 بر یک تن به ش ت داده بود، در این بازی نتوانست دروازه تیم میهمان را باز کند و به یک تساوی خانگی رضایت داد. قاسم واحدی، داور دیدار ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی در این بازی به قاسم حدادی فر از تیم ذوب آهن کارت زرد نشان داد. در جریان رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تراکتورسازی 2 بر صفر سایپا را ش ت داد. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. سرمربی تیم فوتبال سایپا اعتقاد دارد که داور می توانسته بازی این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز را مدیریت کند. در جریان بازیهای لیگ برتر فوتبال، تراکتورسازی برابر سایپا متوقف شد تا با ب تنها یک امتیاز، راه دشوارتری برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی داشته باشد. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. تیم فوتبال سایپا با ش ت 2 بر صفر مقابل پیکان در رده سیزدهم ج باقی ماند و اگر بازی آ مقابل ماشین سازی را نبرد، ممکن است سقوط کند. بهروز ی فرد در مورد خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال گفت: حیف شد. در این فوتبال بی ستاره کریمی تنها بازیکنی بود که هواداران به خاطرش به ورزشگاه می رفتند. فوتبال ما بازیکن خوب زیادی دارد اما ستاره ندارد. مسلماً نبود علی کریمی لیگ ما را کم تماشاگرتر می کند. واقعاً در فوتبال ما ی وجود ندارد که هوادار به خاطرش به ورزشگاه بیایید و کریمی . ش ت تراکتورسازی مقابل صبای قم و از سویی فحاشی هایی که برخی تماشاگرنماها در جریان بازی استقلال و گسترش فولاد به مهدی رحمتی د، از همین حالا بازی استقلال و تراکتورسازی را بسیارحساس کرده است. دیدار تیم های فوتبال پدیده و سایپا با پیروزی سایپا به پایان رسید. حامد شیری در دقیقه 85 گل پیروزی را برای سایپا به ثمر رساند. خلاصه این بازی را در «تابناک» تماشا می کنید. تیم فوتبال پدیده در هفته نوزدهم لیگ برتر با نتیجه 1 بر 0 بازی را مقابل سایپا واگذار کرد. تیم فوتبال ستاره سرخ آهنگرکلا صبح مورخ 92/08/08 مقابل تیم پیش وتان آهنگرکلا قرار گرفت و توانست این تیم را با نتیجه 4 بر 3 ش ت دهد.از مسئولین این باشگاه خبر میرسد به زودی با یک مربی خوب جهت حضور در جام گرامیداشت مرحوم ی همکاری خواهند کرد.گزارش و حواشی این بازی در ادامه مطلب: بازیکن تیم فوتبال صبای قم گفت:برد مقابل تراکتورسازی فقط کار من نبود و تمام بچه های تیم با تلاش خود تیم را به سمت پیروزی بردند. سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: آمادگی این را داریم که فردا مقابل تراکتورسازی یک بازی خوب را انجام بدهیم. تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای بازی با سایپا در هفته بیست وهشتم لیگ برتر سه محروم دارد. ی از نشست خبری قلعه نویی و حسین فرکی قبل از بازی تراکتورسازی _ سایپا را مشاهده می کنید. تیم فوتبال استقلال خوزستان برای دیدار مقابل سایپا، 2 م ع اصلی خود را در اختیار ندارد. سرمربی پرسپولیس تأکید کرد، دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی یک دربی واقعی است. احمد حسن زاده بازی این هفته تیمش مقابل سایپا را هم از دست داد. تیم فوتبال ذوب آهن در حالی مقابل سایپا قرار خواهد گرفت که دو بازیکن این تیم نمی توانند تیم شان را همراهی کنند. مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: تیم ما در هر بازی موقعیت های زیادی ایجاد می کند و اگر از این فرصت ها استفاده کنیم توانایی برتری مقابل هر حریفی را داریم.
م ع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی دیدار حساس این تیم مقابل استقلال را از دست داد. تراکتورسازی در حساس ترین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران روز میزبان استقلال است.

به گزارش فارس، احمد آل ن که در دیدار مقابل پیکان دچار مصدومیت شد و دیروز مقابل گسترش فولاد بازی نکرد. رباط پای این بازیکن دچار کشیدگی شده است. با توجه به مصدومیت این بازیکن و اینکه اگر زودتر از موعد به میدان بازگردد امکان تشدید آسیب دیدگی او وجود دارد، آل ن به دیدار مقابل استقلال نمی رسد و در این مسابقه غایب است.

همچنین فرید کریمی دچار کشیدگی عضله پا شد اینطور که اعضای تراکتورسازی میگویند این بازیکن مشکل خاصی ندارد و در صورت صلاحدید کادرفنی می تواند در میدان حاضر شود. از دید سرمربی تیم فوتبال سایپا ش ت مقابل تراکتورسازی حق این تیم نبوده است. ش ت استقلال در مقابل تراکتورسازی دقیه 87 بازی بود که ناگهان ابراهیمی با یک مانور دریبل زیبا و از  پشت 18 قدم شوت سنگینی  زد که  رحمتی  نتوانست مهار کند استقلال به مکان سوم ج رده بندی  لیگ برتر رفت  تراکتورسازی به مکان دوم چون 3 امتیاز ناب از این بازی  گرفت گل در دقیقه 86 بازی زده شد تراکتورسازی و و استقلال تهران بله بازی . م ع تیم فوتبال استقلال بازی مقابل سایپا را از دست داد. گزارش کارآموزی نمایندگی سایپا یدک گزارش کارورزی در نمایندگی سایپا پروژه کاراموزی در نمایندگی سایپا در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است : بسمه تعالی شرکت بازرگانی سایپا یدک به عنوان بازوی خدمات بعد از فروش محصولات سایپا در سال 1370 تاسیس گردید و فعالیت خود را از ابتدای سال 1371 آغاز نمود . م ع ارمنستانی تیم فوتبال استقلال نمی تواند تیمش را در دیدار مقابل سایپا هم همراهی کند. برنامه کامل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند.

برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

سایپا - نفت مسجد سلیمان

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

پدیده مشهد - ملوان انزلی

ان - پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران - راه آهن

ملوان - صبای قم

ذوب آهن - تراکتورسازی

گسترش فولاد - ان

استقلال - استقلال خوزستان

پیکان - سایپا

فولاد خوزستان - پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان - پدیده مشهد

هفته سوم

راه آهن - فولاد خوزستان

تراکتورسازی - ملوان انزلی

سایپا - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت تهران

پیکان - نفت مسجد سلیمان

ان - استقلال

پدیده مشهد - صبای قم

پرسپولیس - ذوب آهن

هفته چهارم

ذوب آهن - راه آهن

ملوان انزلی - پرسپولیس

پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پیکان

فولاد خوزستان - استقلال خوزستان

استقلال - سایپا

صبای قم - نفت مسجد سلیمان

نفت تهران - ان

هفته پنجم

راه آهن - ملوان انزلی

تراکتورسازی - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - ذوب آهن

پیکان - استقلال

ان - فولاد خوزستان

پرسپولیس - پدیده مشهد

سایپا - نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد - راه آهن

ملوان انزلی - استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

استقلال - گسترش فولاد

نفت تهران - پیکان تهران

فولاد خوزستان - سایپا

صبای قم - پرسپولیس

ذوب آهن - ان

هفته هفتم

راه آهن - صبای قم

ان - ملوان انزلی

پرسپولیس - تراکتورسازی

گسترش فولاد - نفت تهران

استقلال خوزستان - پدیده مشهد

پیکان - فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان - استقلال

سایپا - ذوب آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز - راه آهن

ملوان انزلی - سایپا

فولاد خوزستان - گسترش فولاد

صبای قم - استقلال خوزستان

ذوب آهن - پیکان

پدیده مشهد - ان

نفت تهران - استقلال

پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه آهن - پرسپولیس

پیکان - ملوان

استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز - ذوب آهن

استقلال - فولاد خوزستان

سایپا - پدیده مشهد

ان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - نفت تهران

هفته دهم

راه آهن - نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی - ان

پرسپولیس - استقلال خوزستان

پدیده مشهد - پیکان

فولاد خوزستان - نفت تهران

ذوب آهن - استقلال

صبای قم - سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان - راه آهن

استقلال - ملوان انزلی

سایپا - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پدیده مشهد

پیکان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - فولاد خوزستان

ان - پرسپولیس

نفت تهران - ذوب آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه آهن - ان

ملوان انزلی - نفت تهران

تراکتورسازی - پیکان

صبای قم - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن - فولاد خوزستان

پدیده مشهد - استقلال

پرسپولیس - سایپا

هفته سیزدهم

سایپا - راه آهن

فولاد خوزستان - ملوان انزلی

گسترش فولاد - تراکتورسازی

ان - استقلال خوزستان

پیکان - پرسپولیس

نفت تهران - پدیده مشهد

استقلال - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن - پیکان

ملوان انزلی - ذوب آهن

تراکتورسازی - استقلال

پرسپولیس - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - سایپا

پدیده مشهد - فولاد خوزستان

صبای قم - نفت تهران

ان - نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد - راه آهن

نفت مسجد سلیمان - ملوان انزلی

نفت تهران - تراکتورسازی تبریز

پیکان - استقلال خوزستان

فولاد خوزستان - صبای قم

ذوب آهن - پدیده مشهد

استقلال - پرسپولیس

سایپا - ان
برنامه کامل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند.

برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

سایپا - نفت مسجد سلیمان

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

پدیده مشهد - ملوان انزلی

ان - پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران - راه آهن

ملوان - صبای قم

ذوب آهن - تراکتورسازی

گسترش فولاد - ان

استقلال - استقلال خوزستان

پیکان - سایپا

فولاد خوزستان - پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان - پدیده مشهد

هفته سوم

راه آهن - فولاد خوزستان

تراکتورسازی - ملوان انزلی

سایپا - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت تهران

پیکان - نفت مسجد سلیمان

ان - استقلال

پدیده مشهد - صبای قم

پرسپولیس - ذوب آهن

هفته چهارم

ذوب آهن - راه آهن

ملوان انزلی - پرسپولیس

پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پیکان

فولاد خوزستان - استقلال خوزستان

استقلال - سایپا

صبای قم - نفت مسجد سلیمان

نفت تهران - ان

هفته پنجم

راه آهن - ملوان انزلی

تراکتورسازی - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - ذوب آهن

پیکان - استقلال

ان - فولاد خوزستان

پرسپولیس - پدیده مشهد

سایپا - نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد - راه آهن

ملوان انزلی - استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

استقلال - گسترش فولاد

نفت تهران - پیکان تهران

فولاد خوزستان - سایپا

صبای قم - پرسپولیس

ذوب آهن - ان

هفته هفتم

راه آهن - صبای قم

ان - ملوان انزلی

پرسپولیس - تراکتورسازی

گسترش فولاد - نفت تهران

استقلال خوزستان - پدیده مشهد

پیکان - فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان - استقلال

سایپا - ذوب آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز - راه آهن

ملوان انزلی - سایپا

فولاد خوزستان - گسترش فولاد

صبای قم - استقلال خوزستان

ذوب آهن - پیکان

پدیده مشهد - ان

نفت تهران - استقلال

پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه آهن - پرسپولیس

پیکان - ملوان

استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز - ذوب آهن

استقلال - فولاد خوزستان

سایپا - پدیده مشهد

ان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - نفت تهران

هفته دهم

راه آهن - نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی - ان

پرسپولیس - استقلال خوزستان

پدیده مشهد - پیکان

فولاد خوزستان - نفت تهران

ذوب آهن - استقلال

صبای قم - سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان - راه آهن

استقلال - ملوان انزلی

سایپا - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پدیده مشهد

پیکان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - فولاد خوزستان

ان - پرسپولیس

نفت تهران - ذوب آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه آهن - ان

ملوان انزلی - نفت تهران

تراکتورسازی - پیکان

صبای قم - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن - فولاد خوزستان

پدیده مشهد - استقلال

پرسپولیس - سایپا

هفته سیزدهم

سایپا - راه آهن

فولاد خوزستان - ملوان انزلی

گسترش فولاد - تراکتورسازی

ان - استقلال خوزستان

پیکان - پرسپولیس

نفت تهران - پدیده مشهد

استقلال - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن - پیکان

ملوان انزلی - ذوب آهن

تراکتورسازی - استقلال

پرسپولیس - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - سایپا

پدیده مشهد - فولاد خوزستان

صبای قم - نفت تهران

ان - نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد - راه آهن

نفت مسجد سلیمان - ملوان انزلی

نفت تهران - تراکتورسازی تبریز

پیکان - استقلال خوزستان

فولاد خوزستان - صبای قم

ذوب آهن - پدیده مشهد

استقلال - پرسپولیس

سایپا - ان
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با برتری پرگل مقابل ذوب آهن بازگشتی فوق العاده به لیگ برتر داشت.