حواشی بازی سایپا مقابل تراکتورسازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد حواشی بازی سایپا مقابل تراکتورسازی : تیم تراکتورسازی در دیدار مقابل سایپا یکی از بازیکنانش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. تیم تراکتورسازی در دیدار مقابل سایپا یکی از بازیکنانش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. دیدار تیم های سایپا و گسترش فولاد تبریز از ساعت 18 در کرج آغاز شد که جدال دو تیم در پایان 90 دقیقه با تساوی به پایان رسید.
به گزارش فارس، مجید ایوبی، بازیکن سایپا در دقیقه 77 با دریافت کارت زرد دوم از بازی ا اج شد.
با این نتیجه سایپا سومین تساوی و امتیازش خود را ب کرد و گسترش فولاد به دومین امتیازش دست یافت. ازهفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ، تیم تراکتورسازی تبریز ،امروز ازساعت 20و15دقیقه درتهران مقابل تیم سایپا به میدان می رود. شما بینندگان خبرگزاری فوتبال ایران ، این کلیپ جالب از فوتبالی شبکه ورزش یکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ ” لیگ برتر” به نمایش حواشی بازی تراکتورسازی در مقابل سایپا از هفته بیست و سوم لیگ برتر می پردازد . پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند. نوشته ؛ گفتگو با بازیکنان و مربیان دو تیم سایپا و تراکتور سازی در پایان بازی اولین بار د. تیم تراکتورسازی آ ین تمرین خود را پیش از دیدار مقابل سایپا در زمین شماره 2 برگزار کرد. پیش بازی تراکتورسازی - پیکان
تهاجمی ترین تیم لیگ با سرمربی جوانش فردا مقابل یکی از محتاط ترین ها قرار می گیرد. به گزارش "ورزش سه"، به چند نکته از این بازی خواهیم پرداخت:

1 تراکتورسازی در حالی به مصاف پیکان می رود که نه تنها امروز صدرنشین است، بلکه ستارگانی مثل عشوری و ماهینی را جذب کرده است تا در این عرصه قدرت خود را در لیگ بالاتر ببرد.

2 تراکتورسازی با داشتن بهترین عناوین شایسته کار کرده است؛ بهترین خط حمله ،بیشترین برد،بهترین تفاضل گل ،کمترین باخت وداشتن بهترین گ ن لیگ ،همه آمار بهترین ها را به خود اختصاص داده است.

3 تراکتور سازی 24 امتیاز در لیگ به دست آورده است ،درست 2 برابر پیکان که با 12 امتیاز در رتبه دهم قرار گرفته است.

4 محمد صادق بارانی تنها یار محروم تیم پیکان در این بازی است و البته محمد نصرتی مهمترین بازیکن مشترک دو تیم.

5 در آ ین بازی پیکان در زمین خود به صبا 1-0 باخت ولی تراکتورسازی در کرج برابر تیم سایپا با یک گل فاتح شده است.

6 آ ین بازی 2 تیم در روز 11 دی 1391 با پیروزی 1-0 پیکان به پایان رسیده است.

7 در 6 دیدار رودر روی 2 تیم تراکتور با 4 برد ،1مساوی ویک باخت ،خوب کار کرده است، 7 گل زده و4 گل خورده برای تبریزی ها ثبت شده است.

8 بهترین برد تراکتور سازی با پیروزی 4-1 برابر تیم راه آهن ثبت شده است، پیکان با پیروزی 2-1 برابر تیم پدیده در مشهد،بهترین عملکرد خود را ثبت کرده است.

9 بدترین نتیجه تراکتور ،باخت 1-0 برابر پدیده وبدترین باخت پیکان ،باخت 3-0 مقابل استقلال بوده است.لازم به ذکر است پخش زنده تلوزیونی این مسابقه در هاله ای از ابهام قرار دارد.
برنامه کامل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. برنامه کامل فصل چهاردهم لیگ برتر اعلام شد
مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند. برنامه این رقابت ها به شرح زیر است: هفته اول پرسپولیس - نفت تهران راه آهن - استقلال استقلال خوزستا. تراکتورسازی با این پیروزی به صدر ج لیگ برتر رسید و امیدوار است سرخهای تهران با امتیاز از دست دادن مقابل سایپا نتوانند بالاتر از تراکتورسازی قرار بگیرند. هافبک تیم فوتبال ا ین البرز پیروزی مقابل سایپا را حق این تیم دانست. تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز فردا « » به مصاف تیم سایپا می رود. در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال تیم سایپا در ورزشگاه انقلاب به مصاف تیم راه آهن رفت و در نهایت بازی با نتیجه 2 بر یک به سود راه آهن به پایان رسید.در نیمه اول این دیدار علی علیپور در دقیقه 3 تک گل راه آهن و محمد نزهتی در دقیقه 11 گل تساوی سایپا را به ثمر رسانده است.گل سایپا روی دفع اشتباه عابدزاده به ثمر رسیده است.

محسن ایران نژاد روی. مهاجم تیم تراکتورسازی نمی تواند این تیم را در دیدار مقابل سایپا همراهی کند. آمار بازی های گذشته دو تیم تراکتورسازی و سایپا به سود تیم تبریزی است. تیم تراکتورسازی در بازی امروز مقابل ان غایبان پرشماری دارد؛ نگاهی به لیست این تیم نشان می دهد که مقابل ان فقط 9 بازیکن بزرگسال در لیست حضور خواهند داشت! تیم تراکتورسازی در بازی امروز مقابل ان غایبان پرشماری دارد؛ نگاهی به لیست این تیم نشان می دهد که مقابل ان فقط 9 بازیکن بزرگسال در لیست حضور خواهند داشت! مهدی تر بیش از سه ماه به دلیل مصدومیت از میادین به دور بود و در بازی سایپا ـ تراکتورسازی در دقایق پایانی برای آماده سازی در بازی مقابل استقلال به زمین آمد. برنامه کامل فصل چهاردهم لیگ برتر اعلام شد برنامه کامل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند.

برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

سایپا - نفت مسجد سلیمان

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

پدیده مشهد - ملوان انزلی

ان - پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران - راه آهن

ملوان - صبای قم

ذوب آهن - تراکتورسازی

گسترش فولاد - ان

استقلال - استقلال خوزستان

پیکان - سایپا

فولاد خوزستان - پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان - پدیده مشهد

هفته سوم

راه آهن - فولاد خوزستان

تراکتورسازی - ملوان انزلی

سایپا - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت تهران

پیکان - نفت مسجد سلیمان

ان - استقلال

پدیده مشهد - صبای قم

پرسپولیس - ذوب آهن

هفته چهارم

ذوب آهن - راه آهن

ملوان انزلی - پرسپولیس

پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پیکان

فولاد خوزستان - استقلال خوزستان

استقلال - سایپا

صبای قم - نفت مسجد سلیمان

نفت تهران - ان

هفته پنجم

راه آهن - ملوان انزلی

تراکتورسازی - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - ذوب آهن

پیکان - استقلال

ان - فولاد خوزستان

پرسپولیس - پدیده مشهد

سایپا - نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد - راه آهن

ملوان انزلی - استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

استقلال - گسترش فولاد

نفت تهران - پیکان تهران

فولاد خوزستان - سایپا

صبای قم - پرسپولیس

ذوب آهن - ان

هفته هفتم

راه آهن - صبای قم

ان - ملوان انزلی

پرسپولیس - تراکتورسازی

گسترش فولاد - نفت تهران

استقلال خوزستان - پدیده مشهد

پیکان - فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان - استقلال

سایپا - ذوب آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز - راه آهن

ملوان انزلی - سایپا

فولاد خوزستان - گسترش فولاد

صبای قم - استقلال خوزستان

ذوب آهن - پیکان

پدیده مشهد - ان

نفت تهران - استقلال

پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه آهن - پرسپولیس

پیکان - ملوان

استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز - ذوب آهن

استقلال - فولاد خوزستان

سایپا - پدیده مشهد

ان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - نفت تهران

هفته دهم

راه آهن - نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی - ان

پرسپولیس - استقلال خوزستان

پدیده مشهد - پیکان

فولاد خوزستان - نفت تهران

ذوب آهن - استقلال

صبای قم - سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان - راه آهن

استقلال - ملوان انزلی

سایپا - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پدیده مشهد

پیکان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - فولاد خوزستان

ان - پرسپولیس

نفت تهران - ذوب آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه آهن - ان

ملوان انزلی - نفت تهران

تراکتورسازی - پیکان

صبای قم - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن - فولاد خوزستان

پدیده مشهد - استقلال

پرسپولیس - سایپا

هفته سیزدهم

سایپا - راه آهن

فولاد خوزستان - ملوان انزلی

گسترش فولاد - تراکتورسازی

ان - استقلال خوزستان

پیکان - پرسپولیس

نفت تهران - پدیده مشهد

استقلال - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن - پیکان

ملوان انزلی - ذوب آهن

تراکتورسازی - استقلال

پرسپولیس - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - سایپا

پدیده مشهد - فولاد خوزستان

صبای قم - نفت تهران

ان - نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد - راه آهن

نفت مسجد سلیمان - ملوان انزلی

نفت تهران - تراکتورسازی تبریز

پیکان - استقلال خوزستان

فولاد خوزستان - صبای قم

ذوب آهن - پدیده مشهد

استقلال - پرسپولیس

سایپا - ان
س رست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی که مقابل تراکتورسازی انجام دادیم اگر مقابل استقلال انجام دهیم، برنده خواهیم بود. سرمربی تیم فوتبال سایپا به این نکته اذعان کرد که تیمش در دیدار سخت مقابل تراکتورسازی تبریز به پیروزی رسیده است. سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به شرایطی رسیده ایم که فردا بازی ۶ امتیازی با تراکتورسازی داریم و به طور حتم مقابل حریف با صبر و حوصله بازی می کنیم. مهدی تر بیش از سه ماه به دلیل مصدومیت از میادین به دور بود و در بازی سایپا ـ تراکتورسازی در دقایق پایانی برای آماده سازی در بازی مقابل استقلال به زمین آمد. هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی دیدار مقابل سایپا در هفته بیست و سوم لیگ برتر را از دست داد. کلیپی از آیتم کارشناسی داوری در برنامه نود ۲۷ دیماه۹۵ به نمایش بررسی کارشناسی داوری بازی پرسپولیس در مقابل سایپا می پردازد. نوشته ؛ بررسی داوری بازی جنجالی پرسپولیس در مقابل سایپا از نگاه ۹۰ اولین… وبسایت رسمی برنامه نود - تراکتورسازی می خواهد همچنان مدعی باقی بماند. 13 اسفند ۹۵، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال تراکتورسازی تبریز- سایپا تهران ساعت 15:15 در ورزشگاه یادگار تبریز به گزارش… بهروز ی فرد در مورد خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال گفت: حیف شد. در این فوتبال بی ستاره کریمی تنها بازیکنی بود که هواداران به خاطرش به ورزشگاه می رفتند. فوتبال ما بازیکن خوب زیادی دارد اما ستاره ندارد. مسلماً نبود علی کریمی لیگ ما را کم تماشاگرتر می کند. واقعاً در فوتبال ما ی وجود ندارد که هوادار به خاطرش به ورزشگاه بیایید و کریمی . ترکیب تیم پرسپولیس برای بازی امروز مقابل تراکتورسازی مشخص شد. سرمربی تیم فوتبال سایپا اعتقاد دارد که داور می توانسته بازی این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز را مدیریت کند. در جریان رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تراکتورسازی 2 بر صفر سایپا را ش ت داد. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. در جریان بازیهای لیگ برتر فوتبال، تراکتورسازی برابر سایپا متوقف شد تا با ب تنها یک امتیاز، راه دشوارتری برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی داشته باشد. خلاصه این بازی را در «تابناک» می بینید. هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان سایپا فکر می د مقابل بارسلونا بازی می کنند و به همین دلیل ۱۵ کیلومتر دویدند. سایپا ـ کیان بختیاری
سایپا یکی از تیم های قدرتمند لیگ برتر، در شهرکرد به مصاف تیم کیان بختیاری می رود. کیان بختیاری از تیم های لیگ دسته سوم بود که به علت کمبود بودجه از این رقابت ها انصراف داد اما سایپا تیمی قدرتمند از لیگ برتر است برنده این دیدار برابر تراکتورسازی مسابقه میدهد
ش ت تراکتورسازی مقابل صبای قم و از سویی فحاشی هایی که برخی تماشاگرنماها در جریان بازی استقلال و گسترش فولاد به مهدی رحمتی د، از همین حالا بازی استقلال و تراکتورسازی را بسیارحساس کرده است. همشهری آنلاین: پرسپولیس با پیروزی مقابل سایپا و با یک بازی کمتر به صدر ج بازگشت. این بازی در صورتی انجام شد که سجاد مشکل پور در حال استراحت بعد از عمل بود . در این بازی که بازیکنان تراکتورسازی بی امان به داور اعتراض نا به جا داشتند هر دو تیم موقعیت های خود را از دست دادند تا محسن دلیر بازیکن نیمکت نشین فصل گذشته سایپا موفق شد با یک ضربه سر دروازه سایپا را فرو بریزد . تراکتور سازی با 3 امتیاز این بازی صدر نشین باقی م. شاگردان مجید جلالی در مقابل سایپا موفق به ثبت کلین شیت شدند؛ آ ین بار پیکان در مقابل همین تیم سایپا موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده بود. سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: آمادگی این را داریم که فردا مقابل تراکتورسازی یک بازی خوب را انجام بدهیم. سرمربی پرسپولیس تأکید کرد، دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی یک دربی واقعی است. مهاجم تیم فوتبال صبای قم بازی این هفته تیمش مقابل سایپا را هم از دست داد.
م ع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی دیدار حساس این تیم مقابل استقلال را از دست داد. تراکتورسازی در حساس ترین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران روز میزبان استقلال است.

به گزارش فارس، احمد آل ن که در دیدار مقابل پیکان دچار مصدومیت شد و دیروز مقابل گسترش فولاد بازی نکرد. رباط پای این بازیکن دچار کشیدگی شده است. با توجه به مصدومیت این بازیکن و اینکه اگر زودتر از موعد به میدان بازگردد امکان تشدید آسیب دیدگی او وجود دارد، آل ن به دیدار مقابل استقلال نمی رسد و در این مسابقه غایب است.

همچنین فرید کریمی دچار کشیدگی عضله پا شد اینطور که اعضای تراکتورسازی میگویند این بازیکن مشکل خاصی ندارد و در صورت صلاحدید کادرفنی می تواند در میدان حاضر شود. تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای بازی با سایپا در هفته بیست وهشتم لیگ برتر سه محروم دارد. تیم فوتبال سایپا در نبردی تعیین کننده مقابل نفت تهران به برتری رسید. با اجماعی که مدیران تراکتورسازی انجام دادند قطر میزبان بازی های این تیم تبریزی مقابل الاهلی عربستان خواهد بود. تیم فوتبال ذوب آهن در حالی مقابل سایپا قرار خواهد گرفت که دو بازیکن این تیم نمی توانند تیم شان را همراهی کنند. احمد حسن زاده بازی این هفته تیمش مقابل سایپا را هم از دست داد. ی از نشست خبری قلعه نویی و حسین فرکی قبل از بازی تراکتورسازی _ سایپا را مشاهده می کنید. تیم فوتبال نفت نوین در بازی مقابل تراکتورسازی نمی تواند از سه بازیکن خود استفاده کند. مهاجم تیم ملی ایران گفت:این بازی بیشتر برای کره ای ها سخت است.
آزمون در گفت و گو با سایت afc درباره دیدار ایران مقابل کره جنوبی اظهار داشت: کار ما تا اینجای کار خیلی سخت بوده است و بازیهای خیلی سختی داشتیم. تیمهای قدرتمندی مقابل ما قرار گرفتند اما تا اینجا خدا را شکر پیروز میدان بودیم. الان در صدر ج هستیم و همین راه را ادامه می دهیم.