حواشی مسابقه پرسپولیس پدیده

به نقل از خبرگزاریها در مورد حواشی مسابقه پرسپولیس پدیده : تشویق کریمی در و درخواست برای استعفا/ اعتراض هواداران به بازیکنان وبلاگ هواداران پرسپولیس : هواداران تیم فوتبال پدیده بازیکن پیشین پرسپولیس را مورد تشویق قرار دادند. پیش از آغاز بازی در نیمه دوم بازیکنان پرسپولیس و تیم داوری به موقع در زمین حاضر شدند اما اعضای تیم پدیده با تاخیری 3-4 دقیقه به زمین آمدند که همین مسئله باعث اعتراض محمد پنجعلی و علی به کادر داوری بازی شد. در مسابقه ی اول آرتروت مقابل بری وایات قرار گرفت که این مسابقه با پیروزی بری وایات به پایان رسید.در مسابقه ی دوم پیج مقابل سامرری قرار گرفت که پیج برنده ی این مسابقه شد.در مسابقه ی سوم فاندنگو آدام رز را ش ت داد.در مسابقه ی چهارم که کین ترتیب داده بود و یک مسابقه ی تورنمنت تگ تیم(حذفی)بود،رینز و دنیل برایان مقابل همه تیم ها برنده شدند. دیدار تیم های پرسپولیس و پدیده در حالی از ساعت 17:45 در ورزشگاه تهران آغاز می شود که با حواشی همراه بود. با نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقه فوتبال پرسپولیس ایران و الریان قطر، پیش وت پرسپولیس، علی پروین در صفحه اینستاگرامش از هواداران خواست در روز مسابقه همگی به ورزشگاه بروند. وی با انتشار ع ی از خود این… طرفداران پرسپولیس ورزشگاه را به رنگ قرمز درآورده اند. اخبار کوتاه از تیم پدیده مشهد
م ع تیم فوتبال پرسپولیس در صورت دریافت رضایتنامه از این باشگاه راهی پدیده اسان خواهد شد. به گزارش "باشگاه پدیده یار" و به نقل از فارس، رضا نورمحمدی م ع تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه ج از این باشگاه قرار دارد.این بازیکن که پیش از این هایی مبنی بر ج اش از پرسپولیس شنیده می شد امروز به باشگاه پرسپولیس رفت تا رضایتنامه اش را از این باشگاه بگیرد تا بتواند راهی تیم دیگری شود.

درباره آینده فوتبالی رضا نورمحمدی گفته می شود که این بازیکن به پدیده اسان خواهد پیوست تا بعد از حقیقی دومین بازیکن پرسپولیس باشد که راهی پدیده می شود.

خبر دیگر از باشگاه پدیده اینکه در حالی که قرار بود تمرینات این تیم از امروز آغاز شود اما تمرینات این تیم از فردا در مشهد استارت می خورد و سپس بازیکنان پدیده برای ب ایی اردوی 10 روزه در جزیره کیش 10 دی راهی این جزیره خواهند شد. اخبار کوتاه از تیم پدیده مشهد
م ع تیم فوتبال پرسپولیس در صورت دریافت رضایتنامه از این باشگاه راهی پدیده اسان خواهد شد. به گزارش "باشگاه پدیده یار" و به نقل از فارس، رضا نورمحمدی م ع تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه ج از این باشگاه قرار دارد.این بازیکن که پیش از این هایی مبنی بر ج اش از پرسپولیس شنیده می شد امروز به باشگاه پرسپولیس رفت تا رضایتنامه اش را از این باشگاه بگیرد تا بتواند راهی تیم دیگری شود.

درباره آینده فوتبالی رضا نورمحمدی گفته می شود که این بازیکن به پدیده اسان خواهد پیوست تا بعد از حقیقی دومین بازیکن پرسپولیس باشد که راهی پدیده می شود.

خبر دیگر از باشگاه پدیده اینکه در حالی که قرار بود تمرینات این تیم از امروز آغاز شود اما تمرینات این تیم از فردا در مشهد استارت می خورد و سپس بازیکنان پدیده برای ب ایی اردوی 10 روزه در جزیره کیش 10 دی راهی این جزیره خواهند شد. حواشی ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری هر لحظه گرم و گرم تر می شود. تا جایی که یک نامزد پس از ثبت نام خود با ۲۰۰ کیلو وزن ترامپ را به مسابقه شنا در کشور هند دعوت کرد . در همان 30 ثانیه ابتدای مسابقه پرسپولیس برابر ماشین سازی گل زد تا از دقیقه یک مسابقه قهرمانی را در لیگ برتر تجربه کند . کمک داوران اول و دوم این دیدار بابک داوری از تهران و تورج عیوض محمدی از زنجان هستند و علی صفایی از قم نیز داور چهارم بازی پرسپولیس و پدیده است؛ همچنین نادر جعفری از تهران ناظر داوری این مسابقه خواهد بود. در بازی دوم از شب اول مسابقات دو تیم مخابرات شورکی و پرسپولیس کنارنرو به مصاف هم رفتند که در ابتدای مسابقه این تیم پرسپولیس بود که به گل اول دست یافت.در ادامه این تیم مخابرات بود که با به ثمر رساندن گل مساوی قدرت خود را به رخ حریف کشید.هر چه از طول مسابقه گذشت ،تیم مخابرات با در دست گرفتن توپ و میدان بر گل های زده خود افزود.نیمه اول مسابقه با نتیجه 3 بر 1 پایان یافت. نیمه دوم نیز این تیم مخابرات بود که بازی را تهاجمی تر آغاز نموده و با زدن دو گل بازی را پنج بر یک کرد.در ادامه تیم پرسپولیس دو گل از گلهای خورده خود را جبران نمود تا در پایان ،مسابقه با نتیجه 5 بر 3 به سود مخابرات به پایان رسد تا با احتساب گل زده بیشتر در صدر گروه یک جا خوش کند.با عرض پوزش از بازدید کنندگان محترم به دلیل عدم درج تصویر این مسابقه. جام رمضان در مسابقه ی اول سامی زاین مقابل نوبل پیروز شد.در مسابقه ی دوم ایدن انگلیش و گانچ مقابل سین کارا و کالیستوقرار گرفتند که سین کارا و کالیستوبرنده شدند.در مسابقه ی سوم ساشابانکز مقابل شارلوت قرار گرفت که مسابقه تبدیل به بتل رویال شد و شارلوت برنده ی مسابقه شد. پنج کارت از هشت اخطاری که پرسپولیسی ها در این فصل دریافت د مربوط به بازیکنان تهاجمی تیم است. حتی کارت بیرانوند به عنوان دروازه بان هم مربوط به حواشی مسابقه است و برای دریافت آن، خطری از دروازه پرسپولیس را دفع نکرده است. بعد از گل دوم فولاد در دقیقه 52 هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان به کنایه علیه علی شعار سر دادند و فریاد زدند « حیا کن پرسپولیسو رها کن».

به گزارش فارس، حسین ابن قاسم س رست فولاد به سمت تماشاگران رفت و از آنها خواست که علیه شعار ندهند.

*پیش از شروع مسابقه یکی از تماشاگران به میدان پرید و به سمت علی رفت و او را در آغوش گرفت . در مسابقه ی اول سین کارا و کالیستو مقابل کرتیس ا ل و هیت اسلیتر پیروز شدند.در مسابقه ی دوم زک رایدر مقابل استارداست قرار گرفت که این مسابقه با پیروزی استارداست به پایان رسید.در مسابقه ی سوم آدام رز با قانون دیکیو از تاینوس اونیل باخت.در مسابقه ی چهارم سزارو مقابل جک سواگر پیروز شد. جلال مرادی مسئول برگزاری مسابقه در جریان مسابقه هم از بخش های مختلف ورزشگاه بازدید می کرد.


به گزارش فارس، بوقچی ای که با در گذشته درگیری پیدا کرده بود در ورزشگاه حضور دارد.

* بازیکنان صبا با بنری وارد زمین شدند که روی آن دهه کرامت را تبریک گفته بودند.

* پیش از شروع مسابقه مرفاوی به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و به . به گزارش خبرگزاری فارس ، دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 و 50 دقیقه در ورزشگاه و بدون حضور دوربین ها و پخش زنده تلویزیونی آغاز شد دیدار دو تیم در نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه اول مسابقه هیچ اتفاق خطرناک و قابل توجهی در میدان رخ نداد. در دقیقه ۱۹ مسابقه ضربه کاشته ابراهیم شکوری به تیرک دروازه پرسپولیس برخورد کرد. در دقیقه 32 مسابقه ضربه کاشته مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس با اختلاف کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت. در دقیقه 40 هم سیدمهدی سیدصالحی در موقعیت تک به تک با دروازه بان پرسپولیس قرار گرفت که کمک داور این صحنه را آفساید تشخیص داد.در نیمه اول دو دقیقه وقت اضافه اعلام شد. تورج حق وردی داور مسابقه به مجید ایوبی از سایپا و محمد خانزاده از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. پرسپولیس پیش از این مسابقه با 15 امتیاز در رده نهم و سایپا 18 امتیازی در رده ششم است. منبع خبر : فارس برنامه کامل فصل چهاردهم لیگ برتر اعلام شد برنامه کامل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند.

برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

سایپا - نفت مسجد سلیمان

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

پدیده مشهد - ملوان انزلی

ان - پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران - راه آهن

ملوان - صبای قم

ذوب آهن - تراکتورسازی

گسترش فولاد - ان

استقلال - استقلال خوزستان

پیکان - سایپا

فولاد خوزستان - پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان - پدیده مشهد

هفته سوم

راه آهن - فولاد خوزستان

تراکتورسازی - ملوان انزلی

سایپا - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت تهران

پیکان - نفت مسجد سلیمان

ان - استقلال

پدیده مشهد - صبای قم

پرسپولیس - ذوب آهن

هفته چهارم

ذوب آهن - راه آهن

ملوان انزلی - پرسپولیس

پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پیکان

فولاد خوزستان - استقلال خوزستان

استقلال - سایپا

صبای قم - نفت مسجد سلیمان

نفت تهران - ان

هفته پنجم

راه آهن - ملوان انزلی

تراکتورسازی - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - ذوب آهن

پیکان - استقلال

ان - فولاد خوزستان

پرسپولیس - پدیده مشهد

سایپا - نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد - راه آهن

ملوان انزلی - استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

استقلال - گسترش فولاد

نفت تهران - پیکان تهران

فولاد خوزستان - سایپا

صبای قم - پرسپولیس

ذوب آهن - ان

هفته هفتم

راه آهن - صبای قم

ان - ملوان انزلی

پرسپولیس - تراکتورسازی

گسترش فولاد - نفت تهران

استقلال خوزستان - پدیده مشهد

پیکان - فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان - استقلال

سایپا - ذوب آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز - راه آهن

ملوان انزلی - سایپا

فولاد خوزستان - گسترش فولاد

صبای قم - استقلال خوزستان

ذوب آهن - پیکان

پدیده مشهد - ان

نفت تهران - استقلال

پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه آهن - پرسپولیس

پیکان - ملوان

استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز - ذوب آهن

استقلال - فولاد خوزستان

سایپا - پدیده مشهد

ان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - نفت تهران

هفته دهم

راه آهن - نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی - ان

پرسپولیس - استقلال خوزستان

پدیده مشهد - پیکان

فولاد خوزستان - نفت تهران

ذوب آهن - استقلال

صبای قم - سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان - راه آهن

استقلال - ملوان انزلی

سایپا - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پدیده مشهد

پیکان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - فولاد خوزستان

ان - پرسپولیس

نفت تهران - ذوب آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه آهن - ان

ملوان انزلی - نفت تهران

تراکتورسازی - پیکان

صبای قم - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن - فولاد خوزستان

پدیده مشهد - استقلال

پرسپولیس - سایپا

هفته سیزدهم

سایپا - راه آهن

فولاد خوزستان - ملوان انزلی

گسترش فولاد - تراکتورسازی

ان - استقلال خوزستان

پیکان - پرسپولیس

نفت تهران - پدیده مشهد

استقلال - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن - پیکان

ملوان انزلی - ذوب آهن

تراکتورسازی - استقلال

پرسپولیس - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - سایپا

پدیده مشهد - فولاد خوزستان

صبای قم - نفت تهران

ان - نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد - راه آهن

نفت مسجد سلیمان - ملوان انزلی

نفت تهران - تراکتورسازی تبریز

پیکان - استقلال خوزستان

فولاد خوزستان - صبای قم

ذوب آهن - پدیده مشهد

استقلال - پرسپولیس

سایپا - ان
برنامه کامل فصل چهاردهم لیگ برتر اعلام شد
قرعه کشی فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال انجام شد. قرعه کشی رقابت های فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد و 16 تیم لیگ برتر از برنامه های دیدارهای خود در لیگ برتر آینده مطلع شدند. قرعه کشی مسابقه های فصل چهاردهم لیگ برتر، توسط غلامرضا بهروان، افشین پیروانی و هادی طباطبایی انجام شد.

برای اولین بار پیش از قرعه کشی لیگ برتر از قبل زمان داربی پایتخت مشخص نیست و ممکن است این دیدار توسط قرعه کشی در هر یک از 15 هفته ممکن انجام شود.

برنامه دیدارهای فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال به این شرح است:

هفته اول

راه آهن – استقلال

ملوان بندرانزلی – پدیده مشهد

تراکتورسازی تبریز – فولاد خوزستان

گسترش فولاد تبریز – استقلال خوزستان

پیکان تهران – ان

صبای قم – ذوب آهن

پرسپولیس – نفت تهران

نفت مسجد سلیمان – سایپای البرز

هفته دوم

راه آهن – نفت تهران

ملوان بندرانزلی – صبای قم

تراکتورسازی تبریز – ذوب آهن

گسترش فولاد تبریز – ان

استقلال خوزستان – استقلال

پیکان تهران – سایپای البرز

فولاد خوزستان – پرسپولیس

پدیده مشهد – نفت مسجد سلیمان

هفته سوم

راه آهن – فولاد خوزستان

ملوان بندرانزلی – تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز – سایپای البرز

استقلال خوزستان – نفت تهران

پیکان تهران – نفت مسجد سلیمان

پدیده مشهد – صبای قم

استقلال – ان

پرسپولیس – ذوب آهن

هفته چهارم

راه آهن – ذوب آهن

ملوان بندرانزلی- پرسپولیس

تراکتورسازی تبریز – پدیده مشهد

گسترش فولاد تبریز – پیکان تهران

استقلال خوزستان – فولاد خوزستان

استقلال – سایپای البرز

صبای قم – نفت مسجد سلیمان

نفت تهران – ان

هفته پنجم

راه آهن – ملوان بندرانزلی

تراکتورسازی تبریز - صبای قم

گسترش فولاد تبریز – نفت مسجد سلیمان

استقلال خوزستان – ذوب آهن

پیکان تهران – استقلال

فولاد خوزستان – ان

پدیده مشهد – پرسپولیس

نفت تهران – سایپای البرز

هفته ششم

راه آهن – پدیده مشهد

ملوان بندرانزلی – استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز – نفت مسجد سلیمان

گسترش فولاد تبریز – استقلال

پیکان تهران – نفت تهران

فولاد خوزستان - سایپای البرز

صبای قم – پرسپولیس

ذوب آهن - ان

هفته هفتم

راه آهن – صبای قم

ملوان بندرانزلی – ان

تراکتورسازی تبریز – پرسپولیس

گسترش فولاد تبریز - نفت تهران

استقلال خوزستان – پدیده مشهد

پیکان تهران – فولاد خوزستان

استقلال – نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن – سایپای البرز

هفته هشتم

راه آهن – تراکتورسازی تبریز

ملوان بندرانزلی – سایپای البرز

گسترش فولاد تبریز – فولاد خوزستان

استقلال خوزستان – صبای قم

پیکان تهران – ذوب آهن

پدیده مشهد – ان

استقلال – نفت تهران

پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه آهن – پرسپولیس

ملوان بندرانزلی – پیکان تهران

تراکتورسازی تبریز – استقلال خوزستان

گسترش فولاد تبریز – ذوب آهن

فولاد خوزستان – استقلال

پدیده مشهد – سایپای البرز

صبای قم – ان

نفت مسجد سلیمان – نفت تهران

هفته دهم

راه آهن – نفت مسجد سلیمان

ملوان بندرانزلی – گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - ان

استقلال خوزستان – پرسپولیس

پیکان تهران – پدیده مشهد

فولاد خوزستان – نفت تهران

صبای قم – سایپای البرز

ذوب آهن – استقلال

هفته یازدهم

راه آهن – استقلال خوزستان

ملوان بندرانزلی – استقلال

تراکتورسازی تبریز – سایپای البرز

گسترش فولاد تبریز – پدیده مشهد

پیکان تهران – صبای قم

فولاد خوزستان – نفت مسجد سلیمان

پرسپولیس - ان

نفت تهران – ذوب آهن

هفته دوازدهم

راه آهن – ان

ملوان بندرانزلی - نفت تهران

تراکتورسازی تبریز – پیکان تهران

گسترش فولاد تبریز – صبای قم

استقلال خوزستان – نفت مسجد سلیمان

فولاد خوزستان – ذوب آهن

پدیده مشهد - استقلال

پرسپولیس – سایپای البرز

هفته سیزدهم

راه آهن – سایپای البرز

ملوان بندرانزلی – فولاد خوزستان

تراکتورسازی تبریز – گسترش فولاد تبریز

استقلال خوزستان – ان

پیکان تهران – پرسپولیس

پدیده مشهد - نفت تهران

استقلال – صبای قم

نفت مسجد سلیمان – ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن – پیکان تهران

ملوان بندرانزلی – ذوب آهن

تراکتورسازی تبریز – استقلال

گسترش فولاد تبریز – پرسپولیس

استقلال خوزستان – سایپای البرز

فولاد خوزستان – پدیده مشهد

صبای قم – نفت تهران

نفت مسجد سلیمان – ان

هفته پانزدهم

راه آهن – گسترش فولاد تبریز

ملوان بندرانزلی – نفت مسجد سلیمان

تراکتورسازی تبریز – نفت تهران

استقلال خوزستان – پیکان تهران

فولاد خوزستان – صبای قم

پدیده مشهد – ذوب آهن

استقلال – پرسپولیس

ان – سایپای البرز بازی ذوب آهن-پرسپولیس با تساوی دو بر دو به پایان رسید.مسابقه تیمهای پرسپولیس و ذوب آهن روز یکشنبه در اصفهان برگزار شدکه سرخپوشان با گلی که در دقیقه92خوردند،برد را با تساوی عوض د.در این مسابقه امید عالیشاه در دقیقه 35 دروازه ذوب آهن را باز کرد تا سرخپوشان در خانه حریف یک گل جلو بیفتند. مسابقه درگ وعی از ورزش های موتوری است که در آن دو موتور یا ماشین که معمولا به خاطر همین نوع از مسابقه آماده شده اند در مسیری صاف به طول یک چهارم مایل یا 402 متر در مسیری صاف باهم مسابقه می دهند و نفری که اول از خط پایان عبور کند برنده است. این مسابقه هم به نوع قانونی و هم غیر قانونی برگذار می شود و شاید به اندازه قدمت خود ماشین عمر داشته .
در برنامه دوشنبه شب نود اتفاق جالبی رخ داد و در میان سکوت مسوولان باشگاه پرسپولیس استقلالی ها حواشی پس از مسابقه را از آن خود د. به گزارش "ورزش سه"، در برنامه ب صحنه های داوری دربی 79 به نمایش درآمد و مشخص بود که داور مسابقه کاملا ی ان سوت زده و اشتباهاتش به نفع یکی از دو تیم تاثیری در رقم خوردن نتیجه نداشته است. اما در این میان طبق معمول هر مسابقه س رست باشگاه استقلال روی خط برنامه آمد و با دفاع از تاکتیک و شه های قلعه نویی به شدت اتفاقات داوری را به نفع پرسپولیس قلمداد کرد.

در این میان توقع می رفت که از مسوولان باشگاه پرسپولیس نیز یک نفر روی خط آمده و با است اج نکات داوری اوضاع را تا حدی به نفع پرسپولیس تغییر دهد. اما در حالی که به نظر می رسید و طبیعی هم بود محمود خوردبین س رست قدیمی باشگاه پرسپولیس در آن ساعات شب خواب باشد. هیچ کدام از مسوولان باشگاه پرسپولیس روی خط نیامدند. همین مساله با بیانیه باشگاه استقلال در ساعت یک بامداد روز همراه شد تا به رغم اینکه سرخپوشان تهرانی در زمین موفق به پیروزی مقابل حریف دیرینه خود شده بودند، اما در بیرون از زمین و در جنگ رسانه ای میدان را در بست خالی کرده و برتری به شکل محسوسی به نفع آبی پوشان رقم بخورد.

به هر حال در چنین مواقعی به نظر می رسید باشگاه پرسپولیس بهتر عمل کرده و به ویژه بخش روابط عمومی این باشگاه همچون باشگاه استقلال با درایت بیشتری عمل کند. اما این اتفاق نیفتاد تا جنگ دو تیم در نود به نفع استقلال رقم بخورد. مسابقه کَن سَت، جذاب ترین مسابقه فضایی ایران
ششمین دوره مسابقه ملی کن‌ست ایران در بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فردا بازی خاصی با پدیده داریم، چون در این مسابقه قرار است که جام بگیریم. مسابقه پرسپولیس و استقلال در سال های نه چندان دور یک مسابقه محتاطانه برای نباختن بود که البته این رویه با حضور مربیان جدید تا حد زیادی تغییر کرده است. مسابقه مشهور و پرطرفدار color run یک مسابقه دو با هدف ترویج سلامتی، شادی و افزایش اعتماد به نفس است. در این مسابقه که امسال در کنار برج ایفل پاریس برگزار شده همه شرکت کنندگان با لباس های سفید مسابقه را شروع می کنند و بعد از هر کیلومتر پودرهایی به چند رنگ بروی شرکت کنندگان پاشیده می شود تا در پایان رقابت تی های شرکت کنندگان مانند رنگین کم. مسابقه عکاسی در ارتباط باسال جهانی نور از طرف گروه فیزیک منطقه البرز برگزار میشود .( پدیده های مرتبط با نور) آثار خود را به صورتهای زیر میتوانید ارسال نمایید : 1-از طریق ایمیل [email protected] 2-ازطریق ارسال cd به گروههای آموزشی واقع در پژوهشسرای دانش آموزی جنب اداره مهلت ارسال آثار : 94/12/1 ( اول اسفند ماه ) آثار ارسال شده بعد از تاریخ مقرر در م. هواداران فولاد خوزستان از ابتدای شروع مسابقه علیه علی شعار سر می دهند و او را رئیس مافیا خطاب می کنند هر زمانی هم که کنار خط می رود باز هم علیه او شعار سر داده می شود.

به گزارش فارس، جلال مرادی مسئول برگزاری مسابقه یکبار به سرمربی پرسپولیس به خاطر خارج شدن از محوطه فنی نیمکت تذکر داد.

*زمین نامناسب ورزشگاه تختی کار را برا. بعد از ماه ها  تمرین  سخت  و  فشرده  قرار  است  در  یک مسابقه  شرکت کنی  مسابقه  هم   بسیار6  ماه  قبل  بود  و  شاید  هفته ای یک بار  اما  مهم  اینجا  این  است  این  یک تمرین  نیست  مسابقه  انتخ  مهم  و  سرنوشت  ساز  است مسابقات  انتخ کشتی یا  کاراته برای. به گزارش خبرگزاری فارس ، آ ین بازی هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار قم بین دو تیم پرسپولیس و صبا از ساعت 19 برگزار شد که بازی دو تیم با نتیجه 2 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. امید عالیشاه در ثانیه 50 مسابقه دچار مصدومیت جزئی شد که باعث شد مسابقه چند لحظه ای متوقف شود. در دقیقه 6 مسابقه مهدی طارمی پا به توپ حرکت کرد و با یک پاس خوب امید عالیشاه را درون محوطه جریمه صبا صاحب توپ کرد که این بازیکن هم با یک شوت پرقدرت توپ را به زیر طاق دروازه صبا کوبید و گل پرسپولیس را به ثمر رساند. در دقیقه 10 خطا روی امید عالیشاه باعث مصدومیت دوباره این [...] تصاویری که در زیر مشاهده می کنید مربوط به مسابقه شترسواری در «وادی رُم» بزرگترین وادی در اردن است. این شترها در یک مسیر پنج کیلومتری با یکدیگر مسابقه دادند و صاحبانشان نیز به موازات مسیر مسابقه با خودروهایشان شترها را همراهی د. مسابقه پرسپولیس ـ لخویا در ورزشگاه در شرایطی به اتمام رسید که با سوت پایان مسابقه هواداران تیم میزبان به ابراز نظر و اعلام موضع علیه مهدی طارمی مشغول اند. در این گزارش نگاهی داریم به برخی از زیبا ترین تصاویر شرکت کننده در مسابقه عکاسی سونی 2017. در این مسابقه بیش از 220 هزار ع شرکت کرده اند. برندگان نهایی این مسابقه روز 20 آوریل اعلام خواهند کارگردان «مسابقه فامیلی» وظیفه اصلی کارگردان مسابقه را به تصویر کشیدن رویدادها به صورت مهیج و چشم نواز می داند. پرسپولیس بعد از بازی با پیکان، تا ۲۹ مهرماه باید صبر کند که به برگردد. ۳۴ روزی که پرسپولیس شش مسابقه برگزار می کند و فقط دو بار در به میدان می رود. هفته قبل خیلی متاسف بودم که دارم از مسابقات مرد جان سخت (tough guy) عکاسی می کنم! نه تنها می شد ع های بسیار زیبایی از آن مسابقه گرفت، بلکه تماشای خود مسابقه هم سرشار از لذت بود: مردم می آیند پول می دهند تا شکنجه شوند! رئیس کمیته انضباطی گفت: اگر در مسابقه ای داور به اشتباه بازیکنی را که باید ا اج می شد، در داخل زمین نگه دارد می توانیم راجع به اصل بازی و یا حتی تکرار مسابقه تصمیم گیری کنیم. نخستین مسابقه بین المللی دوی ماراتن تهران به نام «دور بین المللی پارس» روز با حضور دوندگانی از چهل و دو کشور برگزار شد. در گزارش زیر تصاویری از این رقابت و حواشی آن را مشاهده می کنید که شبکه خبری الجزیره منتشر کرده است. در مسابقه ی اول سامپسون مقابل راینو قرار گرفت که راینو برنده شد.در مسابقه ی دوم سیمون و انگلیش مقابل انر و اموروکلین قرار گرفتند که تیم کیدی پیروز شدند.در مسابقه ی سوم ساشابنکز مقابل لوا برنده شد.در مسابقه ی چهارم کوین اونر موفق به ش ت آدریان نوبل شد. مسابقه ها بخش ج ناپذیر سخت افزارمگ هستند. ما در تیم سخت افزار هر سال چندین مسابقه با همکاری شرکت های مختلف برگزار می کنیم و جوایز بسیار ارزنده ای به برندگان هدیه می کنیم. این روال امسال هم با برگزاری… برنامه کامل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند.

برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

سایپا - نفت مسجد سلیمان

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

پدیده مشهد - ملوان انزلی

ان - پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران - راه آهن

ملوان - صبای قم

ذوب آهن - تراکتورسازی

گسترش فولاد - ان

استقلال - استقلال خوزستان

پیکان - سایپا

فولاد خوزستان - پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان - پدیده مشهد

هفته سوم

راه آهن - فولاد خوزستان

تراکتورسازی - ملوان انزلی

سایپا - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت تهران

پیکان - نفت مسجد سلیمان

ان - استقلال

پدیده مشهد - صبای قم

پرسپولیس - ذوب آهن

هفته چهارم

ذوب آهن - راه آهن

ملوان انزلی - پرسپولیس

پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پیکان

فولاد خوزستان - استقلال خوزستان

استقلال - سایپا

صبای قم - نفت مسجد سلیمان

نفت تهران - ان

هفته پنجم

راه آهن - ملوان انزلی

تراکتورسازی - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - ذوب آهن

پیکان - استقلال

ان - فولاد خوزستان

پرسپولیس - پدیده مشهد

سایپا - نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد - راه آهن

ملوان انزلی - استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

استقلال - گسترش فولاد

نفت تهران - پیکان تهران

فولاد خوزستان - سایپا

صبای قم - پرسپولیس

ذوب آهن - ان

هفته هفتم

راه آهن - صبای قم

ان - ملوان انزلی

پرسپولیس - تراکتورسازی

گسترش فولاد - نفت تهران

استقلال خوزستان - پدیده مشهد

پیکان - فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان - استقلال

سایپا - ذوب آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز - راه آهن

ملوان انزلی - سایپا

فولاد خوزستان - گسترش فولاد

صبای قم - استقلال خوزستان

ذوب آهن - پیکان

پدیده مشهد - ان

نفت تهران - استقلال

پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه آهن - پرسپولیس

پیکان - ملوان

استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز - ذوب آهن

استقلال - فولاد خوزستان

سایپا - پدیده مشهد

ان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - نفت تهران

هفته دهم

راه آهن - نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی - گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی - ان

پرسپولیس - استقلال خوزستان

پدیده مشهد - پیکان

فولاد خوزستان - نفت تهران

ذوب آهن - استقلال

صبای قم - سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان - راه آهن

استقلال - ملوان انزلی

سایپا - تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد - پدیده مشهد

پیکان - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - فولاد خوزستان

ان - پرسپولیس

نفت تهران - ذوب آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه آهن - ان

ملوان انزلی - نفت تهران

تراکتورسازی - پیکان

صبای قم - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن - فولاد خوزستان

پدیده مشهد - استقلال

پرسپولیس - سایپا

هفته سیزدهم

سایپا - راه آهن

فولاد خوزستان - ملوان انزلی

گسترش فولاد - تراکتورسازی

ان - استقلال خوزستان

پیکان - پرسپولیس

نفت تهران - پدیده مشهد

استقلال - صبای قم

نفت مسجد سلیمان - ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن - پیکان

ملوان انزلی - ذوب آهن

تراکتورسازی - استقلال

پرسپولیس - گسترش فولاد

استقلال خوزستان - سایپا

پدیده مشهد - فولاد خوزستان

صبای قم - نفت تهران

ان - نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد - راه آهن

نفت مسجد سلیمان - ملوان انزلی

نفت تهران - تراکتورسازی تبریز

پیکان - استقلال خوزستان

فولاد خوزستان - صبای قم

ذوب آهن - پدیده مشهد

استقلال - پرسپولیس

سایپا - ان
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر باشگاه های کشور درحالی مقابل استقلال به پیروزی ارزشمند 2 بر یک دست یافت که 5 بازیکن خود را برای دیدار آینده از دست داد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته شانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور به مصاف نفت تهران می رود، مسابقه ای که ساعت 14:30 دقیقه دوشنبه 10 آذرماه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

بر پایه این گزارش، امید عالیشاه به دلیل دریافت کارت قرمز از حضور در بازی آینده محروم شد. همچنین محمد نوری و محسن بنگر هم در آن مسابقه کارت زرد گرفته و بازی بعدی را از دست دادند. ضمن اینکه رضا حقیقی هم در جریان این بازی از ناحیه دو قلوی زانو دچار مصدومیت شد و به گفته خودش حدود 2 ماه از میادین فوتبال به دور خواهد بود.

در این شرایط امید عالیشاه، محمد نوری و محسن بنگر به دلیل محرومیت و رضا حقیقی و پیام صادقیان که به دلیل مصدومیت بازی با استقلال را از دست داده بود، دیگر بازیکنان غایب پرسپولیس برای بازی آینده هستند. برندگان مسابقه عکاسی آدوبون ۲۰۱۷ با موضوع دنیای پرندگان معرفی شدند. امسال هشتمین دوره این مسابقه برگزار شد و حدود ۵۵۰۰ تصویر برای رقابت در این مسابقه شرکت د. این مستند مسابقه که بعد از تجربه مستند مسابقه «فرمانده» تولید شده است، شامل آیتم های رزمی و نظامی است. به نقل از سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده اسان ، جواد طاری بخش اظهار داشت:با توجه به شرایط ج رده بندی و ویژگی های این مسابقه ،برای تیم پدیده ، و همچنین سهولت حضور تماشاگران در ورزشگاه ، باشگاه پدیده… همزمان با شروع ماه بهمن کتابخانه پستی سمنان برای اعضائ خود دو مسابقه تدارک دید وباارسال کتاب برای اعضا مسابقه عکاسی و مسابقه ج نیز فرستاده شد. مسابقه ج با عنوان کبوتر برای اعضا گروه سنی ج و د (چهارم ،پنجم،ششم) و مسابقه عکاسی با عنوان یاوران برای کلاسهای هفتم به بالا قابل اجرا و ارسال می باشد. در بخشی از ورزشگاه یک پیراهن شماره 8 علی کریمی نصب شده که تماشاگرانی که در این قسمت، علی کریمی را تشویق د.

*بعد از گل تیم نفت نزدیک بود بین تماشاگران اندک نفت و هواداران پرسپولیس درگیری فیزیکی پیش بیاید.

*منصور قنبر زاده مدیرعامل باشگاه نفت و رضا وطن خواه از پیش وتان پرسپولیس و همچنین مهدی خواجه وند از اعضای هیأت مدیره پر. مسابقه
مساااااابقه

#یکشنبه_های_علوی

سلام
امروز اولین مسابقه ی طرح #از_غدیر_تا_غدیر رو داریم...در متن خطبه ی سوم المومنین(ع) که مطالعه اش میکنید بفرمایید ، #زمامدار رو،به چه چیزی تشبیه ؟؟؟فقط تا شنبه ی آینده فرصت دارید پاسخ رو ارسال کنید.... @azf06
در این گزارش نگاهی داریم به تعداد دیگری از ع های برگزیده مسابقه عکاسی زیر آب ۲۰۱۷ که از بین ۴۵۰۰ ع ارسالی به این مسابقه انتخاب شده اند. قصه ک نه «شتر لنگ»

شتر لنگ
فرق او این بود که لنگ لنگان راه می رفت. یک روز دید که توی صحرا جنب و جوشی به پا شده. شتر لنگ پرسید: «چه خبر است؟»
یکی از شترها گفت: «قرار است مسابقه دو برگزار شود.»
شتر لنگ اصلاً فکر نکرد که نمی تواند در مسابقه شرکت کند. برای همین رفت تا اسمش را برای مسابقه بنویسد. دوستان شتر لنگ وقتی دیدند او هم می.