خادمین هیئت بین الحرمین اردبیل

به نقل از خبرگزاریها در مورد خادمین هیئت بین الحرمین اردبیل : اعضای هیئت ووشو اردبیل ( ملازاده رئیس . حمید زیدی دبیر هیئت . آقای مبارکی خزانه دار .خانوم ها : ولی زاده و پاسبان ) طی نشستی با آقای نخست رئیس اداره ورزش . آقای تقی زاده معاونت محترم و سرکار خانم شاه حسینیان در محل اداره نقاط ضعف و قوت هیئت ووشو اردبیل را بررسی نمودند. همچنین عملکرد 9 ماهه هیئت به اداره تحویل و برنامه 3 ماهه چهارم سال جار. یک مقام آگاه اعلام کرد : مقصد بعدی سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت ت، استان اردبیل است که به زودی شاهد انجام این سفر خواهیم بود . امید است این سفر جهت کاهش مشکلات و رفع موانع موجود در استان و توسعه ای مرزی و محروم مفید واقع گردد . کیا دلشون مثل،من هر دم میتپه برا کربلا ؟؟؟؟,کیا دوست دارن بریم کربلا؟؟؟آقا ما لایق نیستیم؟؟ هییی بریم بین الحرمین بین دو تا بهش گیر کنیم که اول کدومو برم؟ رو کنم سمت حرم مولا حسین بگم:خیلی آقا میخوامت یعنی از بچگی میخواستمت از همون روزی که با مادر و پدر دعوا می چرا اسم منو حسین نذاشتین!عشق ما ریشه در ازل دارد. کیا حال دارن بریم؟ کیا مرد میدونن بریم حرم ماه عالم اباالفضل پیمان ببندیم:آقا مگه بچه شیعه هات مرده باشن که تکفیری ها پاشونو تو خاک کربلا ت بزارن.! مگه شهر هرته؟؟؟ کیا حاضرن بخاطر عشق شون جونشونو بدن، اسلحه بدست بریم دفاع از حرم! کیا حاضرن بریم جمکران؟؟؟بریم دیدن تنهای عالم،،،، بریم دیدن جوان ترین پیر تاریخ؟! کیا حاضرن؟؟؟؟ چند تا مررررد میخوام. چندتا مرررد که فارغ از جامعه فاسد، مردونه بیان جلو! کیا حاضرن به خاطر تنها یه چیز فقط یه چیز!نه از روی عمد نه از روی ترحم و نه از روی یادآوری من، بلکه فقط بخاطر اینکه دل خدا یکمی از تو گرفتگی دربیاد بگیم'الحمدلله'' گلری ع گالری ع مذهبی پس زمینه های جدید ماه محرم پس زمینه ماه محرم ع و پس زمینه جدید بین الحرمین کربلا ع های جالب و دیدنی از بین الحرمین ع ناب ع مرقد اباعبدالله (ع) ع مذهبی جدید ع مذهبی 92 ع مذهبی ع روز ع جدید بین الحرمین ع جدید ع بین الحرمین ع بین الحرمن عرش خدا روی زمین ع تصویر پشت زمینه از بین الحرمین تصویر مذهبی رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: کنفدراسیون والیبال آسیا و مسئول کمیته فنی مسابقات والیبال امیدهای آسیا به همراه هیئت هفت نفره از فدراسیون والیبال برای ارزی امکانات و روند آماده سازی سالنهای ورزشی به اردبیل سفر می کنند. وجه تسمیه ی اردبیل: این نام در مآخذ گوناگون به صورتهای اَردویل، اَردُبیل، اَردُئیل و بیشتر اَردَبیل آمده است،اردبیل در منابع ارمنی به صورت آرتاوت و سپس آرتاول آمده است. مینورسکی معتقد است اَرته ویت به مرور به اردبیل تغییر شکلی یافته است. اگرچه «دائره المعارف » می نویسد: اشتفاق و معنای اردبیل به درستی معلوم نیست اما مینورسکی معتقد . خادمین آستان قدس حسین بن علی بن موسی الرضا(پسر رضاعلیه السلام) روانه کربلا شدند.
خادمین پسر رضا علیه السلام امروز راس ساعت 8 صبح از داخل صحن آستان مقدس با جمعی از مردم بوی اسپند فضا را عطرآگین کرده بود،چاوش خوانی و نوحه سرایی،هوای شهر را دگرگون کرده بود.
بعد از اجرای این مراسم باشکوه ، زائران در قالب 2اتوبوس راهی سفر 10 روزه به دیار عاشقان حسینی شدند.
یاد خودم افتادم دانشجویی رفته بودیم کربلایادش بخیر07/07/1392 کربلا بین الحرمین بودم یادش بخیر کفش های زائران راوا می زدیم یادش بخیر ان اشاالله قسمت همه بشه برن کربلا هیچ جای دنیا کربلا نمیشه. در جلسه هیئت ت و با تصویب هیئت ان "اکبر بهنام جو" به عنوان استاند ار اردبیل انتخاب شد. هیئت کوهنوردی استان اردبیل در نظر دارد یک دوره کلاس مقدماتی پزشکی کوهستان در مورخ 30 ام مهرماه 93 الی 1 آبان ماه 93 برگزار نماید، از علاقمندان دعوت می شود جهت ثبت نام به هیئت کوهنوردی استان اردبیل واقع در یوم تختی در روزهای زوج از ساعت 17 الی 19 مراجعه نمایند و یا با شماره تلفنهای 04533237661 و 09141537035 آقای عدنان مسئول کارگروه آموزش تماس حاصل ن. اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل,اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل, اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل,اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل, اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل,اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل, اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل,اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل, اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم اردبیل,اردبیل چت,چت اردبیل,چت روم. به گزارش سایت هیئت تیروکمان شهرستان امیدیه هفته ی دوم لیگ تیراندازی با کمان کشور در روز سوم بهمن ماه 1393 در امیدیه و مجتمع ورزشی ولایت برگزار شد که نتایج به دست آمده به شرح ذیل است : دور سوم کمانداران کاسپین 1 - 4 تیرانا پاس قوامین 3 - 2 نفت امیدیه هیئت اردبیل 0 - 5 هیئت گنبد هیئت البرز 4 - 1 هیئت بم دور چهارم پاس قوامین 4 - 1 تیرانا نفت امیدیه 4 . رئیس هیئت نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای ی شهر و روستا در استان اردبیل گفت: 140 نفر اعضای هیئت نظارت در استان اردبیل در کار انتخابات پنجمین دوره شوراهای ی شهرو روستا و ریاست جمهوری دخیل می باشند. مدیر ستاد دیه استان اردبیل گفت: با همکاری خیران و هیئت امنای مساجد در ایام محرم و صفر ۷۲ زندانی جرائم مالی غیرعمد در اردبیل آزاد می شوند. همشهری آنلاین: شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور از آغاز ثبت نام خادمین ویژه راهیان نور مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب ۱۳۹۶ خبر داد. سفر هیئت امرالی به قندیل به گزارش کوردپاریز به نقل از ملیت، هیئت اعزامی به امرالی در خصوص دیدارهای اخیر خود با مسئولین حکومتی ترکیه بیانیه رسمی صادر کرد.
این هیئت که بعد از دیدار با یالچین آکدوغان، معاون نخست ی ترکیه، در ساختمان وزارت کشور، با افکان آلا، کشور ترکیه نیز دیدار د؛ در...
تیم گیلان بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ب رسید.

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ب، روزهای 24 و 25 آبان ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار شد و در پایان تیم های گیلان، قزوین و اسان رضوی عنوان های اول تا سوم را از آن خود د.


نتایج دیدار های فینال و رده بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

. رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان اردبیل گفت: تور رالی خانوادگی اردبیهشت ماه امسال از اردبیل به سمت فومن برگزار می شود. نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه حضور مردم در در صحنه های مختلف سایه جنگ را از کشور برداشته است، گفت: ت ما ت خادمین است، ت تاجرین نیست. علی اکبری گفت: با توجه به ظرفیت بالای فرهنگی و معنوی هیئت های مذهبی استان اردبیل در تهران، نیاز به یک انسجام، همدلی و وحدت در بین آنها احساس می شد که بتوانیم آداب و رسوم با سابقه اردبیل را در ایام محرم بیش از پیش معرفی کنیم. به گفته پلیس، مواد منفجره برای عملیات تروریستی در روز همزمان با برگزاری مراسم بزرگ برداری از ضریح جدید حسین (ع) با خودروی حامل کارگران به محوطه بین الحرمین منتقل شد که زودتر از موعد مقرر منفجر و فقط عامل آن(کارگر تروریست) کشته شد. منابع آگاه در حرم حسین (ع) گفتند : معمولا خودروهای حامل کارگران و وسایل کارگری برای ورود به منطقه بین الحرمین تفتیش نمی شود و این سهل انگاری عامل این انفجار شده است. پس از این انفجار تروریستی، مسوولان آستان مقدس کربلا همه کارگران را بیرون د. بمب قرار بود در زیر برخی مرمرهای حرم کار گذارده شود که این طرح شوم خنثی شد. نیروهای امنیتی زخمی ها را به بیمارستان کربلا انتقال داده اند. در گزارش تصویری زیر بین الحرمین؛ م ن حرم مطهر حسین (ع) و حضرت عباس (ع)، فضایی به وسعت ۳۷۸ متر را می بینید. رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: ۲۶ مدرسه مجاز فوتبال در اردبیل مشخص شدند و انتظار می رود خانواده ها از ثبت نام فرزندان خود در مدارس فوتبال غیرمجاز خودداری کنند.
در مراسم هم شی روسای هیئت های ورزشی، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران،هیات کاراته پایتخت به عنوان هیئت برتر استان معرفی شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، این مراسم با حضور طلا و گروسی نمایندگان مجلس شورای ی، حمید استیلی پیش وت فوتبال و همچنین نژادفلاح مدیرکل، معاونان و مدیران ستادی اداره کل برگزار شد و طی آن از روسای هیئت های مدال آور بازیهای2014 اینچئون نیز تجلیل شد. زیدی دبیر هیئت ووشو اردبیل اعلام کرد : یک دوره مسابقه کاپ آزاد در سه رده سنی نوجوانان . جوانان و بزرگسالان در مورخه 93/10/3 در اردبیل برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند جهت ب اطلاعات بیشتر با شماره 8895 956 0914 ( زیدی ) تماس حاصل فرمایند. مسئول ستاد خادمین افتخاری: ویژگی های منحصر به فرد اردوی خادمین و بستر استفاده های فرهنگی و فضای صمیمی در اردو باعث استقبال هرساله خادمین شده است. با توجه به تماس های مکرر خادمین و افزایش متقاضیان تمهیداتی جهت افزایش ظرفیت تا 200نفر اتخاذ گردیده است. کلیه هزینه های اردو طبق 6سال گذشته توسط خود خادمین ثبت نام شده تأمین می گردد. از رئیس محترم هیأت امناء آستان مقدس به خاطر همراهی و حمایت در برگزاری اردو متشکریم. هیچ اقدام ناهماهنگ با مسئولین آستان مقدس در کارنامه 7ساله خدمات ستاد خادمین افتخاری وجود ندارد. بنده به عنوان مسئول خادمین افتخاری مشکل خاصی در زمینه خدمت خدام نمی بینم. متن کامل در ادامه مطلب: مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل، علت انتشار بوی گاز در شهر اردبیل را مربوط به نقل و انتقال تعدادی از بشکه های مرکاپتان (ماده مخصوص بودار گاز ) جهت بوزدائی و انتقال به سایت بوزدائی عنوان کرد. هفته گذشته بود که انتشارشدید بوی گاز در اردبیل، موجب نگرانی اهالی این شهر شد.
فیروز خ دربخش دیگری از سخنان خود، از ثبت کمترین میزان حوادث ناش. تسنیم نوشت: رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: حضور تماشاگران در مسابقات والیبال امیدها آسیا از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده و تماشای این مسابقات در سالن های ورزشی اردبیل رایگان خواهد بود. رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: الحاق شمال استان اردبیل به منطقه آزاد تجاری ارس چهره این منطقه را تغییر داده و بسیاری از محرومیت ها از بین می رود.به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حسین پیرمؤذن عصر امروز در جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی در اردبیل اظهار کرد: تصویب منطقه آزاد ارس نقش بسزایی در بهبود . سعید عزت اللهی لژیونر تیم ملی فوتبال با حضور در حرم رضا(ع) با خادمین این مکان مقدس ع یادگاری گرفت. کرامت و بزرگواری اهل بیت (ع) بر ی پوشیده نیست. ویدئویی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که از شفا گرفتن دختربچه ای در بین الحرمین خبر می دهد. زائران اربعین در روز 13 آبان ماه (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در بین الحرمین شعار مرگ بر و مرگ بر سر دادند. در این مطلب تصویری متفاوت از بین الحرمین را مشاهده می کنید. اجرای موفقیت آمیز طرح همکدسازی در مخابرات استان اردبیل به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان اردبیل این طرح از ساعت 22 روز دوشنبه مورخ 13/5/93 شروع و با موفقیت انجام شد. محمدحسینی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات استان اردبیل ضمن تقدیر از تمامی هم استانی های عزیز به خاطر صبر و حوصله ای که در اجرای بزرگ و سراسری هم کدسازی داشتند گفت : اجرای طرح هم کدسازی 415000 شماره تلفن فعال در 421 مرکز مخابراتی , شامل 49 مرکز شهری , 372 مرکز روستایی ثابت و بدون سیم روستائی , در استان اردبیل با تلاشهای شبانه روزی همکاران مخابراتی استان که طی چندین ماه گذشته بر اجرای سریع و دقیق این طرح فعالیت داشتند با موفقیت به انجام رسید. محمدحسینی با بیان اینکه از این پس بر اساس طرح هم کدسازی , کد استان به 045 تغییر یافته و مشترکان داخل استان نیازی به شماره گیری کد ندارند و ضمناً تمام شماره های ثابت استان هشت رقمی گردیده و نرخ مکالمات تلفنی داخل استان کاهش محسوسی خواهد داشت. محمدحسینی در ادامه اظهار کرد : مشترکان می توانند از طریق تماس با سامانه تلفنی رایگان 3666 و یا ارسال شماره تلفن به سامانه پیامکی 1000045118 و نیز با مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان به آدرس www.ardabil-tci.ir از شماره های جدید اطلاع یابند. روابط عمومی شرکت مخابرات استان اردبیل امروز صبح آ ین وداع حرم حضرت علی بود وقتی که داشتم صمیمی می شدم حس غریبگی محو میشد موقع خداحافظی رسید وااایییی جان کندم تا از حرم دل ب نیم ساعت دیگه میرم طرف حرم و بین الحرمین برای اولین میترسم ، قلبم تو دهنم میزنه عظمت اینجا خیلی سنگینه مثل پخش زنده تلویزیون نیست پر از تردید ،تناقض،جهت وای این حسا چیه دلم میخواهد وسط بین الحرمین بش. بین الحرمین خیل زوار حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در شب عاشورا. مسیر ی :مشهدمقدس، ملک آباد،نیشابور،سبزوار،داورزن،میامی، شاهرود،دامغان،سمنان،گرمسار، ایوانکی ، تهران (پل افسریه ) ،میدان اول شهر کرج ،هشتگرد، آبیک،قزوین،تا تان،ابهر،زنجان،اول وجی اتوبان سرچم، آق کند، فیروزآباد، اردبیل .
کربلایی جواد مقدم جلسه هفتگی هیئت بین الحرمین ۱۵ مرداد ۹۳
کربلایی جواد مقدم جلسه هفتگی هیئت بین الحرمین ۱۵ مرداد ۹۳ [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو مداحی جواد مقدم] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon. استانداران یزد، اردبیل، مازنداران و اصفهان در جلسه امروز هیئت ت انتخاب شدند. یکی از کارهای فرهنگی مؤثر در تربیت نوجوان جذب به هیئت ماست که با لطف خدا و عنایت اهلبیت و با همت سرگروه و مربیان پایگاههای مسجد جامع فاطمیه و مسجد المومنین این هیئت ویژه نوجوانان راه اندازی و تشکیل گردید از جمله ویژگی های این کار مهم فرهنگی برگزاری جلسات هیئت در مدرسه راهنمایی مرادپور در مناسبت های مختلف مذهبی است که باعث جذب حداک. باشکوه عید سعید فطر در بین الحرمین کربلا برگزار شد. بپاس قدردانی از ای از زحمات بیدریغ افشار تموک در راستای تشکیل و راه اندازی انجمن های مردم نهاد در استان اردبیل روز پنج شنبه در مراسم اختتامیه نمایشگاه موسسات فرهنگی اردبیل در نگارخانه ختایی اردبیل با حضور مسولین دستگاههای اجرایی استان از همسرفداکار تموک به عنوان چهره شاخص فرهنگی با اهدای لوح وتندیس ویزه تجلیل شد که این امر موجبا. سعید براتی (رئیس هیئت) در سومین جلسه سال 92 اعلام کرد یکی از محورهای فعالیت های هیات استان در سال 93،تعیین وظایف اعضا و کمیته های مختلف هیئت می باشد که این امر با همکاری خانم فیروزه مرادی(نایب رئیس) و آقای کاظم شجاعی(مسئول کمیته فنی) تنظیم گردیده به پرسنل هیئت ابلاغ شد. دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: انتخابات هیئت اجرایی ریاست جمهوری در استان اردبیل کلید خورد. اخذ مجوز برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا در استان اردبیل بعد از حدود 30 ماه پیگیری مداوم تحقق یافت. تسنیم نوشت: بعد از بررسی های همه جانبه توسط هیئت عالی نظارت بر انتخابات، نتیجه انتخابات شورای ی شهر اردبیل با رعایت برخی موارد توسط فرماندار اردبیل به تائید نهایی رسید. با حسین از یا حسین یک نکته کم دارد ولی باحسین بودن کجا و یا حسین گفتن کجا درود و سلام بر مردم قهرمان و جوانان غیور عجبشیر که در دهه اول محرم 94 همراه با هیئت عاشقان کربلای عجبشیر با عزاداری پر شور همراه با شعور حسینی ثابت د که مجالس عزای سالار شهیدان حسین (ع)را انچنان که شایسته و سزاوار آن حضرت است برگزار نمایند. و تشکر وی ژه ای ازبزرگو. فرماندار اردبیل گفت: فاضلاب شهر نیر کیفیت آب اردبیل را تهدید می کند و باتوجه به انتقاد شهروندان باید برای سالم سازی آب آشامیدنی اردبیل اهتمام بیشتری صورت گیرد. دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: حدود ۹۸ درصد از داوطلبان شوراهای ی شهر و روستاهای استان در هیئت های اجرایی استان اردبیل تائید صلاحیت شده اند. انشالله مطابق با توجه به جابجایی و تغییرات اعمال شده در برنامه تنظیمی سال1393 جلسه هفتگی دعای کمیل هیئت متوسلین به 14 معصوم ( بیاضه ای های مقیم یزد) در پنجشنبه سوم مهر ماه به میزبانی علیرضا خ ( عزت ا...) در منزل سید علیرضا بر گزار خواهد شد. حضور بموقع اعضاء مورد انتظار است. ( شروع جلسات در ششماهه دوم سال راس ساعت 20 خواهد بود) یادآورمی شود در. فرش اردبیلفرش اردبیل بافت فرش در اردبیل سابقه طولانی دارد. در دوران صفویه در بسیاری از مراکز بافندگی، قالی بافی در اردبیل در اوج کمال بوده و نام اردبیل همواره به همراه نام قالی مشهور بود از جمله قالیهای معروف قالی ذی قیمت اردبیل که متعلق به قرن شانزدهم که فعلاً در موزه ویکتوریا و آلبرت نگهداری می شود نام برد.فرش اردبیلدر دوران قاج.
با شرکت مسئولین و مربیان قرآن موسسه خادمین وحی روز در مسجد 5 تن (ستاد موسسه) مراسم دعای ندبه و عزاداری جواد علیه السلام برگزار گردید.