خادم گرافیک

به نقل از خبرگزاریها در مورد خادم گرافیک : معاون وزارت ورزش گفت: تلاش وزارت ورزش و جوانان این است که ثبات در کشتی حفظ شود و خادم به کارش ادامه دهد. مدیر کل دفتر برنامه ریزی معاونت قهرمانی وزارت ورزش گفت: خادم تماس های تلفنی معاون قهرمانی و حتی پیامک های او را هم بی جواب گذاشته و عدم پاسخگویی خادم به مسئولان ورزشی، ما را در وضعیت بلاتکلیفی برای اداره فدراسیون قرار داده است. نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت:خوشبختانه هر 40 نفر عضو مجمع همه به خادم رای دادند و این نشان می دهد تمام اعضا از عملکرد خادم رضایت داشتند. رسول خادم توسط سلطانی فر و داورزنی به جلسه مشترکی دعوت شده و این دعوت را رد کرده است. در صورتی که این جلسه مشترک تا چند روز آینده برگزار نشود و وزارتخانه از جدیت تصمیم خادم اطمینان حاصل کند، با استعفا موافقت خواهد شد با وجود اعلام مخالفت ورزش و جوانان، یکی از معاونان او و رئیس مرکز روابط عمومی این وزارتخانه با استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، برخی شنیده ها حاکی از آن است که رایزنی برای انتخاب جانشین خادم آغاز شده است.
رسول خادم در اقدامی غیر منتظره از ریاست فدراسیون کشتی استعفا داد. رئیس کمیته ملی المپیک گفت: تا کنون حکم ذی حس رسول خادم هنوز صادر نشده است. معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در واکنش به استعفای رسول خادم بیان کرد: ما این خبر را از طریق رسانه ها شنیده ایم و قطعا با استعفای خادم مخالف هستیم. پس از استعفای رسول خادم امروز نیز کلیه روسای هیات های کشتی استان سراسر کشور استعفا دادند. رسول خادم که چند ماه پیش به عنوان خزانه دار موقت کمیته ملی المپیک معرفی شد می بایستی از این سمت خداحافظی کند. بازیکنان ملی پوش ایران که راهی جام جهانی روسیه هستند، امروز به عنوان خادم افتخاری حرم رضا(ع)معرفی شدند. عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: در حالی که یک هفته از استعفای رسول خادم گذشته است، اما جز چند مصاحبه آن هم در حد چند خط چیز دیگری از وزارت ورزش ندیدیم. استقلالی ها عقیده دارند که قرارداد سینا خادم پور پس از پایان اردوی تیم ملی امید بدون دردسر ثبت خواهد شد. رسول خادم اوا هفته جاری برای دیدار با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی به صربستان می رود. تولیت آستان قدس رضوی در پاسخ به سؤال خبرنگاران در خصوص نامزدی در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: الان خادم رضا(ع) هستم. در حالی که تیم ملی کشتی آزاد ایران فردا (پنجشنبه) عازم رقابت های قهرمانی آسیاست رسول خادم پس از استعفا از ریاست فدراسیون، تیم ملی را هم در مسابقات آسیایی قرقیزستان همراهی نخواهد کرد. رئیس جمعیت هلال احمر جیرفت گفت: طرح ملی خادم با شعار هر خانواده یک آموزش دیده از بهمن سال گذشته تاکنون اجرا شده است. در قسمتی از تمرین امروز تیم ملی کشتی آزاد پس از آنکه خادم نحوه صحیح کار مداوم و با قدرت دست ها بر روی سر و گردن حریفان را آموزش داد، آزادکاران به اجرای این فن پرداختند. حسن یزدانی و محراب کریمی مشغول به اجرای این فن شدند اما خادم برای آموزش صحیح به یزدانی و دیگر کشتی گیران با او لحظاتی را سر شاخ شد و صحنه جالبی بین قهرمان های سابق و فع. در واکنش به های حضور تولیت آستان قدس رضوی در انتخاباتحجت ال رئیسی: الان خادم رضا(ع) هستم
خبرگزاری فارس: حجت ال رئیسی: الان خادم رضا(ع) هستم

تولیت آستان قدس رضوی در پاسخ به سؤال خبرنگاران در خصوص نامزدی در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: الان خادم رضا(ع) هستم. پست رضا خادم معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش در حمایت از رسول خادم ورزش و جوانان گفت: با توجه به حضور رسول خادم در هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی امیدواریم مشکلات درباره علیرضا کریمی حل شود. پس از برگزاری دومین مجمع فوق العاده فدراسیون کشتی و فرصت ۶ روزه وزارت ورزش به اعضای مجمع برای بازگشت رسول خادم، رییسان هیات های استانی به غیر از تعداد کمی از آن ها در زورخانه نامجوی تهران حاضر شدند و با رسول خادم رییس فدراسیون کشتی دیدار و گفت وگو د. رسول نیز درخواست آنها را قبول و استعفای خود را پس گرفت. شنیده ها حاکی از آن است که حوزه معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان با تغییراتی روبرو خواهد شد و این تغییرات گریبان خادم را هم خواهد گرفت.
رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در انتقاداتی بی سابقه گفت: اگر توان مردانه ایستادن پای اعتقاداتتان را… خادم الشریعه از قرعه اولش در رقابت های قهرمانی شطرنج جهان رضایت دارد. ورزش و جوانان عصر چهارشنبه دیداری دو ساعته با رسول خادم درباره مسائل روز فدراسیون کشتی داشت. ساراسادات خادم الشریعه با دو پله صعود نسبت به ماه قبل در رده سی و هشتم برترین شطرنج بازان بانوی جهان ایستاد. به دو هزار و 700 خانوار مهابادی در طرح ملی خادم آموزشهای لازم برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی احتمالی ارائه می شود . مرحله هشتم طرح ملی خادم با موضوع برنامه ارتباطی خانواده در شرایط اضطراری اجرا شد. سارا خادم الشریعه و میترا حجازی پور به مرحله حذفی مسابقات شطرنج قهرمانی ن جهان راه یافتند. کرمان - فرمانده نیروی قدس با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب ی ایران گفت: خودم را خادم ملت می دانم. نشست شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در حالی تا زمان انتخابات مجمع فدراسیون برگزار خواهد شد که از رسول خادم به عنوان یکی از گزینه های اصلی سرمربیگری یاد می شود. کارشناس کشتی درباره سرمربیگری خادم در تیم ملی و احتمال بازگشت قهرمان سابق کشتی فرنگی توضیح داد. آزادکار تیم ملی کشتی معتقد است اظهارات رسول خادم طی چند روز اخیر بد تعبیر شده، در حالی که او همواره به آرمان های نظام و انقلاب توجه ویژه ای داشته است.
رسول خادم رییس فدراسیون کشتی نسبت به ماجرای ش ت علیرضا کریمی و عدم حضور در مقابل حریف ی… معجزات رضا (ع) در طول تاریخ بسیار زیاد بوده است هنوز بسیار معجزه اتفاق میفته در حرم اقا رضا (ع)
یکی از معجزات در سال 1385 در حرم خود اقا رخ داد :

خادم های رضا (ع) مثل همیشه در حال عوض گل های بالای حرم رضا(ع) بودند . ناگهان گلدان از دست خادم رها میشه و به طرفی که بانوان در حال زیارت بودن می افته و روی سر دختری که در کنار نشسته بود می افته همه به طرف دختر می رن ...سر دختر کاملا شکافته شده بود و خون همه جا رو فرا گرفته بود سریع این دختر رو به بیمارستان می برند. خادم هم که از ترس جرات حرکت نداشت در جای خود می لرزید تا اینکه تقریبا 4 ساعت بعد از حادثه پدر دختر به حرم اومد و سراغ اون خادمی که گلدون از دستش افتاده بود رو گرفت تا اینکه این خادم پدر دختر رو دید ترس همه ی وجودش رو فرا گرفته بود و با خود می گفت ( نکنه دختر فوت شده باشه نکنه .....) که پدر به این خادم رسید و در کمال نا باوری پدر خادم رو بغل و او را بوس می کرد و اشک در چشمان پدر پر شد خادم گفت من سر دختر شما رو ش تم و شما من رو بغل و می بوسید؟؟؟
پدر گفت دختر من از زمانی که به دنیا امد ن نا بود و به مشهد اومده بود تا شفا بگیره زمانی که اون گلدون به سر دخترم خورده بود ا می گفتند که به طرز کاملا عجیبی چشمان دخترم بینا و باز شده بود که اقا رضا (ع) شفای او رو داد انگاه پدر بلند صدا زد:

یا رضا(ع) قربونت برم ... استعفای رسول خادم و انصراف از جام جهانی ۲۰۱۸ باعث شده تا اردونشینان تیم ملی کشتی آزاد و حتی کادر فنی در انجام امور جاری با ابهام و سردرگمی همراه شوند. انتخابات فدراسیون کشتی صبح امروز برگزار شد و خادم برای ۴ سال دیگر ریاست این فدراسیون را برعهده گرفت. ‏حاج قاسم سلیمانی در آستانه سالروز ولادت حضرت رضا علیه السلام با حکم تولیت آستان قدس رضوی خادم حرم مطهر رضوی شد. نشست شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در حالی تا زمان انتخابات مجمع فدراسیون برگزار خواهد شد که از رسول خادم به عنوان یکی از گزینه های اصلی سرمربیگری یاد می شود. علیرضا حیدری گفت: اگر به من بگویند جای خادم بیایم، اصلا قبول نمی کنم. رو مه نوشت: اکنون که انقلاب ی وارد چهلمین سال عمر خود می شود، شایسته است به این سئوال پاسخ بدهیم که آیا انی که در این 39 سال در مناصب مختلف نظام برآمده از این انقلاب قرار داشتند و دارند به اقتدا د و واقعا خادم ملت بودند و هستند؟ به نقل از وب سایت رسمی نفت تهران، سینا خادم پور که با فسخ یک طرفه با نفت، به توافقاتی با استقلال رسیده بود، پس از آنکه متوجه شد فسخ قراردادش قانونی نبوده به جمع بازیکنان نفت بازگشت. خادم پور دقایقی پیش… سارا خادم الشریعه با وجود تساوی در دیدار مقابل رقیب گرجستانی از گردونه رقاب های قهرمانی ن جهان خارج شد. کناره گیری رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی دلایل مختلفی دارد و تنها نمی توان آن را در یک محور خاص خلاصه کرد. پیش وت کشتى و یکى از منتقدان خادم به استعفاى رییس فدراسیون کشتى واکنش نشان داد. محمد بنا سرمربی اسبق تیم کشتی فرنگی ایران با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرامش از رسول خادم پس از استعفا حمایت کرد. رقابت های شطرنج قهرمانی بانوان جهان با پیروزی میترا حجازی پور، تساوی آتوسا پورکاشیان و ش ت خادم الشریعه پیگیری شد. عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: بر خلاف برخی اظهارات، رسول خادم با اصرار و پافشاری اعضای شورای فنی، مسئولیت سرمربیگری را پذیرفت. رسول خادم بعد از استعفا با متنی شاعرانه و پر از احساس، حالا با صراحت عنوان کرده اگر قرار است ببازیم، همه با هم ببازیم و دوران مصدومیت دروغین و دستور «باید ببازی» خاتمه یافته است...