خاصیت عصاره یونجه

به نقل از خبرگزاریها در مورد خاصیت عصاره یونجه : محققان کاشان با استفاده از عصاره چای سبز نانوذراتی را برای ذخیره سازی گاز هیدروژن تولید د. آشنایی با خواص انواع اسانس، عصاره و عرقیات گیاهان دارویی و نحوه ی تهیه و تولید آن ها...
سفارش انواع اسانس، عصاره و عرقیات گیاهان دارویی
۰۹۳۶۲۹۲۸۸۱۸ ۰۹۳۸۰۷۱۰۸۱۲
برای اطلاعات بیش تر به بزرگ ترین کانال تلگرامی اسانس و عصاره ی گیاهان دارویی وارد شوید.پژوهشگران ایرانی در مطالعه ای بر روی عصاره ی به لیمو دریافتند که عصاره این گیاه می تواند به درمان دردهای عصبی یا نوروپاتیک کمک کند. این شامپوی تونیک و نیرو بخش ، فرمولاسیونی از عصاره های اسطوخودوس ، رزماری ، آویشن سرخ به عنوان گیاهان مشهور در ایجاد خاصیت پاک کنندگی ، نرم کنندگی ، آرامش بخش و عامل ایجاد ح ارتجاعی را دارا می باشد . این شامپو با داشتن ترکیب ضد ریزش مو موجب تاخیر اثرات پیری زودرس موی سر شده و به این ترتیب ، از ریزش مو پیشگیری می کند.
مواد فعال : عصاره اسطوخودوس ، عصاره رزماری ، روغن اصلی آویشن سرخ روش استفاده : هفته ای 2 تا 3 بار به همراه ماساژ ، موها را شستشو داده و هر بار 2 مرتبه استفاده شود. محققان دریافتند عصاره گیاهی که قرن ها به عنوان یک داروی سنتی در نیجریه استفاده می شود می تواند مبنای داروی جدید آ ایمر باشد. مدیرعامل بزرگترین کارخانه تولید عصاره و اسانس کشور گفت: ۲۵ درصد عصاره و اسانس کشور در کهگیلویه و بویراحمد تولید می شود. مدیرعامل انجمن آ ایمر ایران گفت: اخیرا در فضای مجازی عصاره گل سرخ و زعفران را برای درمان آ ایمر تبلیغ می کنند که چنین چیزی صحت ندارد. فواید ماساژ بعد از زایمان ماهیچه های شکمی تقویت می شود تا به اندازه قبلی خود برگردد و توان خود را بازیابد به کوچک شدن رحم بعد از زایمان کمک می کند ماساژ به زائو کمک می کند تا بتواند با خستگی و تنش مبارزه کند بعد از زایمان در دورانی که تغییرات ناگهانی هورمونی ممکن است منجر به افسردگی شود ماساژ از نظر جسمی و روحی زائو را تقویت می کند مل. شامپو موهای چرب ترکیبی است از عصاره مریم گلی، سرو و فندق که حاوی عناصر مغذی پوست ، ایجاد کننده ح تعادل ، تنظیم کننده و تقویت کننده می باشد . مواد فعال : فندق ، عصاره مریم گلی ، عصاره ه لیس ، عامل مغذی روش استفاده : هفته ای 2 تا 3 بار به همراه ماساژ و هر بار 2 مرتبه موها را شستشو دهید. یک پژوهشگر طب سنتی گفت: گلاب و گل سرخ مقوی اعضای رئیسه بدن مانند قلب, مغز و کبد است. رفع بوی بدن با عصاره گل سرخ این پژوهشگر طب سنتی اضافه کرد: عصاره گل سرخ را می توان به لثه ها مالید چون برای تقویت لثه بسیار مفید است همچنین روغن گل سرخ را می توان به بدن […] همشهری آنلاین: دانشمندان کشف کرده اند که یک عصاره گیاهی که توسط جنگجویان آفریقایی در تیرهای سمی آنها مورد استفاده قرار می گرفت، می تواند ماده کلیدی در ساخت یک قرص ضدباروری برای مردان باشد. عصاره یونجه برای اولین بار در ایران توسط این شرکت در سراسر کشور به فروش می رسد برای ید به قسمت تماس با ما بروید. اثرات گزارش شده : سقط کننده،ضد ین،ضدمیکروب، ضد هاب،ضد تب،ضدآسکوربوت،ضداسپاسم،صفراآور،مسهل،هضم کننده،ادرار آور،قاعده آور،استروژنیک،سیانوژنیک،قارچ کش،همولیزکننده،منعقد کننده خون، کاهش دهنده کلسترول ،کاهش دهنده قند. پژوهشگران کشور در طرحی خواص زیست فعال عصاره های مختلف ۳ گونه خیار دریایی خلیج فارس را برای دستی به سنجش اثر بخشی عصاره این گونه ها برای تهیه مواد اولیه داروهای ضد سرطان و آنتی ا یدانی مورد بررسی قرار… رفع مشکلات تنفسی و آسم با مصرف عصاره "افدرا" مدیر پروژه د ده گیاهان دارویی جهاد ی اسان‌ جنوبی گفت: عصاره گیاه "افدرا" در رفع مشکلات مجاری تنفسی و آسم مؤثر است. محسن پویان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: "افدرا" درختچه‌ای است متعلق به خانواده "ephedraceae" که گونه‌های مختلفی دارد و در فارسی به نام‌های ارمک، پدرخ، علی جونک، خم، خیم و ریش بز از آن یاد شده است. وی افزود: در گویش محلی به ویژه نهبندان به نامه هوم مشهور است و از گیاهان مقدس عهد زرتشت به شمار می‌آید. ادامه مطلب همان طور که دیدیم اسید و باز قابلیت تغییر رنگ مواد مشخصی را دارند. این مسئله در مورد عصاره ی کلم قرمز هم صادق است. این مایع دارای رنگ آبی مایل به بنفش است، ولی در مقابل مواد اسیدی به رنگ قرمز و در مقابل مواد بازی به رنگ سبز و حتی زرد در می آید. بگذارید ببینیم چطور می توان از عصاره ی کلم برای اندازه گیری ph مواد مختلف استفاده کرد.
کلم قرمز را می توانید در فصل زمستان و بهار به راحتی پیدا کنید. آن را به قطعات کوچک برش بزنید . و در ظرفی بریزید. مقداری آب بر روی آن بریزید تا اندازه ای که سطح کلم ها را بپوشاند. حدود نیم ساعت آن را بجوشانید و بگذارید سرد شود. عصاره کلم را در ظرف کوچک تری بریزید. کلم ها هم قابل مصرف هستند و می توانید در غذا مصرف کنید.
از عصاره ی کلم قرمز به عنوان معرف در فاز مایع استفاده کنید. چند قطره از مایع را روی یک سطح سفید بریزید و تغییر رنگ آن را هنگامی که با سرکه و جوش شیرین ترکیب می شود ببینید. می توانید مشاهده کنید که این مایع در مقابل سرکه یا آب لیمو، قرمز و در مقابل جوش شیرین به رنگ سبز در می آید. یک سانتیمتر عصاره را در لیوان شفافی بریزید. لیوان را تا نصفه از آب پر کنید. حالا مقداری سرکه در آن بریزید و تغییر رنگ آن را مشاهده کنید. آزمایش را دوباره تکرار کنید و این بار به جای سرکه از جوش شیرین استفاده کنید. کالری فلفل دلمه ای سبز نسبتا پایین بوده به طوریکه طبق یک رژیم غذایی روزانه با ۲۰۰۰ کالری، یک فنجان از این ماده غذایی حاوی ۴۰ کالری یا ۲ درصد از کالری دریافتی روزانه است. همچنین مصرف یک فنجان از این عصاره ۷.۴ گرم کربوهیدرات حاوی ۶ گرم قند طبیعی برای بدن فراهم می کند. در یک تحقیق برای مقابله با ویروس ایدز ، محققان المانی دریافتند ریشه گیاه شمعدانی خاصیت درمان ویروس ایدز را دارد . محققان مرکز تحقیقات بهداشت محیط در مونیخ در بررسی های خود متوجخ شدند عصاره ای که از ریشه این گیاه گرفته اند ویروس hiv-1 را غیر فعال کرده و از حمله ان به سلول های بدن یا cd4 جلوگیزی میکند . hiv-1 رایج ترین سویه ویروس ایدز است که ب. برای درمان جمع شدن آب در شکم یکی از روش های زیر را به کار ببندید:
1-انجیر بخورید و یا یک لیوان دم کرده نعنا بنوشید.
2-یک لیوان آب مرزنگوش بنوشید.
3-یک لیوان عصاره کرفس میل نمایید.
4-دم کرده گشنیز بنوشید.
5-دم کرده ریحان وحشی میل کنید.(یک قاشق چایخوری در یک کتری آب).
6-عصاره هویج بنوشید.
7-دم کرده دارچین بنوشید.
8-آب رازیان. رفع مشکلات تنفسی و آسم با مصرف عصاره مدیر پروژه د ده گیاهان دارویی جهاد ی اسان جنوبی گفت: عصاره گیاه "افدرا" در رفع مشکلات مجاری تنفسی و آسم مؤثر است.محسن پویان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: "افدرا" درختچه ای است متعلق به خانواده "ephedraceae" که گونه های مختلفی دارد و در فارسی به نام های ارمک، پدرخ، علی جونک، خم، خیم و ریش بز از آن یاد شده است.وی افزود: در گویش محلی به ویژه نهبندان به نامه هوم مشهور است و از گیاهان مقدس عهد زرتشت به شمار می آید.ادامه مطلب روز گذشته صحبت های محمود صادقی در مجلس شورای ی،گرفتار حاشیه شد!حاشیه ای که گاهی احساس می شود آگاهانه طراحی می شود تا اصل و بنیان حرف شنیده نشود؛روز گذشته هم از آن همه جملات دردناک این آزاده مجلس، فقط این جمله برجسته شد که های کنونی مجلس عصاره ملت نیستند، بلکه عصاره شورای نگهبان اند! نتایج حاصل از مطالعات نشان می دهد که مصرف عصاره انار موجب کاهش قابل توجهی در فشار خون می شود و همچنین در بیماران مبتلا به دیابت نوع دو ممکن است برای پیش گیری از فشار خون بالا در این بیماران توصیه شود. کرم رفع تیرگی بدن ماریس حاوی عصاره گریپ فروت. لیمو.ویتامینe.و cمیباشد. برطرف کننده سیاهی کشاله ران. ارنج. زیر بغل و نواحی دیگر بدن میباشد. این محلول به وسیله فرمول و عصاره های طبیعی ان در سفیدی و رفع تیرگی بدن موثر است. شما را در تمام روز به اعتماد به نفس کامل میرساند. برخی از امکانات:محصول شرکت المان سفید کننده و رفع تیرگی زیر بغل و کشا. شا ار دیگری از کمپانی فوراور فوراور ترم یک محصول بسیار قدرتمند برای بالا بردن سوخت و ساز بدن و افزایش سطح انرژی در برنامه کاهش وزن شما می باشد. این محصول به منظور شتاب بخشیدن به تلاشهای شما برای لاغری، طراحی شده است تا نتایج دلخواه و اندام مطلوب خود را زودتر مشاهده کنید... فوراور ترم با ترکیب منحصر به فردی از عصاره های گیاهی و مواد مغذی،می تواند به تقویت سوخت و ساز کمک کند و فعالیت شما را به حداکثر بهره وری برساند. حاوی عصاره برگ چای سبز، عصاره قهوه سبز، عصاره دانه گوآرانا و کتان تمشک و ... پزشکان در یک مطالعه کم سابقه به تاثیر شفابخش سیر در درمان میخچه و زگیل پی برده اند.به گزارش جهان به نقل از ایسنا، نتایج این مطالعه که در مجله بین المللی «درماتولوژی» منتشر شده اثرات درمانی و شگفت انگیز عصاره سیر را در درمان میخچه و زگیل نشان می دهد. زگیل بر اثر ویروس پاپیلومای انسانی (hpv) و میخچه نیز بر اثر فشار ناشی از ساییدگی بوجود .
سیر در متعادل چربی خون، انعقاد و جریان خون و تحریک سیستم ایمنی بدن نقش اساسی دارد. مصرف روزانه نصف استکان از عصاره سیر و لیموترش، تاثیر زیادی در گرفتگی رگ ها دارد. ادامه مطلب صابون شترمرغ 5 کاره نوبل صابون شترمرغ 5 کاره نوبل صابون شترمرغ 5 کاره نوبل ضدجوش
جوان کننده
روشن کننده
لایه بردار پوست
پیلینگ و پا ازی
حاوی عصاره ی شترمرغ و عصاره ی خیار
صابون شترمرغ تهیه شده از عصاره ی شترمرغ و عصاره ی خیار و ویتامین های c و a. این محصول بی نظیر از بهترین درمان کننده ی جوش های صورت و آکنه و کک و مک می باشد. از بین برنده ی جوش های جوانی و سر سیاه و چرکی و همچنین لک های قهوه ای و تیره ی پوست می باشد. این صابون براق و درخشنده کننده و روشن کننده ی انواع پوست میباشد وحذف بافت های سلولو مرده از روی پوست و طراوت بخشی و نرمی و لطافت را در کمترین زمان ممکن به پوست شما بازمیگرداند. این صابون جدید حاوی ویتامین های طبیعی c و a میباشد که پوست صورت و بدن را پلینک و بازسازی می کند.
عصاره ی روغن شترمرغ: این ماده ی کمیاب کاملا طبیعی حاوی مقادیر بالایی از امگا 3 و 6 و 9 می باشد که بهترین درمان کننده و ترمیم کننده ی پوست صورت و بدن می باشد. ضدجوش – جوان کننده – روشن کننده – لایه بردار پوست – پیلینگ و پا ازی  ترجمه مقاله فعالیت آنتی ا یدانی و آنتی می عصاره های گیاه شقایق صربستان ترجمه مقاله فعالیت آنتی ا یدانی و آنتی می عصاره های گیاه شقایق صربستاندسته : زیست شناسی فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 7 قیمت : 5000 تومان [توضیحات بیشتر ] ترجمه مقاله فعالیت آنتی ا یدانی و آنتی می عصاره های گیاه شقایق صربستان خط تولید قند
تاریخچه تولید قند به حدود  1500 سال قبل در کشور هندوستان برمی گردد که مردم هند با تبخیر عصاره حاصل از نیشکر قند خام تولید می د . در اواسط قرن هیجدهم ماده قندی در چغندر یافت شد و برای اولین بار کارخانه قند به صورت صنعتی در قرن نوزدهم ایجاد شد.خط تولید قند چغندر با استاندارد شدن روشهای کشت چغندر و افزایش قند موجود در چغ. پزشکان در یک مطالعه کم سابقه به تاثیر شفابخش سیر در درمان میخچه و زگیل پی برده اند. نتایج این مطالعه که در مجله بین المللی «درماتولوژی» منتشر شده اثرات درمانی و شگفت انگیز عصاره سیر را در درمان میخچه و زگیل نشان می دهد. زگیل بر اثر ویروس پاپیلومای انسانی (hpv) و میخچه نیز بر اثر فشار ناشی از ساییدگی بوجود می آیند و جزو شایع ترین عوارض پ. بهترین راه های خانگی درمان تبخال لب با داروی گیاهی و فوری
درمان تبخال لب ,درمان تبخال لب در طب سنتی ,درمان تبخال لب و دهان
1 – گل همیشه بهار
یکی از بهترین روش های درمان تب خال لب و از بین بردن ویروس های درون دهان استفاده از عصاره گل همیشه بهار میباشد . علاوه بر این در کاهش سوزش تبخال بسیار مفید میباشد . برای تهیه عصاره گل همیشه بهار سه قاشق گل خشک را در دو لیوان آب حل کرده آن را بجوشانید زمانی که آب نصف شد عصاره باقی مانده را با کمک پنبه بر روی تبخال بکشید کرم رفع چین وچروک گردو

لینک سایت این آگهی

همه آگهی ها
کرم رفع چین وچروک گردو

کرم رفع چین وچروک گردو

کرم گردو
کرم رفع چین و چروک گردو به همراه آنزیم و جلوگیری از شل شدن پوست

محو کننده خطوط چروک صورت

رشد سلول های پوست

منبع غنی ویتامین c

نرم کننده و مرطوب کننده 24 ساعته پوست

با استفاده از این کرم که دارای خواص دارویی و مرطوب کنندگی است پوست در برابر تأثیرات زیانبار محیطی محافظت شده و با ترکیبات خاص که باعث دیرتر از دست دادن آب می شود موجب حفظ رطوبت بمدت زیاد در سطح پوست شده و آنرا شادابتر می نماید این کرم حاوی عصاره گردو، توت عصاره، عصاره چای و آنزیم q10 جوانه پوست برنج و دیگر مواد معدنی می باشد.*

حاوی خاویار-روغن های معدنی-خیار-کلازن-آنزیم q10 اختصاصی از اینو دیدی بررسی اثرآللوپاتی عصاره آبی علفهای هرز سلمهتره (chenopodium album l.) و تلخه ( acrptilon .)repens l بر شاخصهای جوانهزنی گیاه دارویی زیره سبز )l. (cuminum cyminum با و پر سرعت .
بررسی اثرآللوپاتی عصاره آبی علفهای هرز سلمهتره (chenopodium album l.) و تلخه ( acrptilon .)repens l بر شاخصهای جوانهزنی گیاه دارویی زیره سبز )l. (cuminum cyminum
بررسی اثرآللوپاتی عصاره آبی علفهای هرز سلمهتره (chenopodium album l.) و تلخه ( acrptilon .)repens l بر شاخصهای جوانهزنی گیاه دارویی زیره سبز )l. (cuminum cyminum مقالات علمی پژوهشی کشاورزی با فرمت    pdf       صفحات      13 چکیده:
با توجه به فراوانی علفهای هرز سلمهتره و تلخه در مزارع و همچنین اهمیت زیره سبز بهعنوان یک گیاه دارویی مهم، این
بررسی به منظور ارزی اثرات آللوپاتی عصاره حاصل از علفهای هرز سلمهتره و تلخه برشاخصهای جوانهزنی زیره سبز
صورت گرفت. به این منظور آزمایشی به صورت فاکتوریل دو عاملی ) a و b ( بر پایه طرح کامل تصادفی با سه تکرار در سال
5935 در بیرجند اجرا گردید. فاکتور a شامل دو نوع علف هرز ) سلمهتره و تلخه ( و فاکتور b شامل پنج سطح غلظت
عصاره 55 و 555 درصد( بودند. ،55 ، )صفر، 25 پس از اعمال تیمار صفتهای درصد جوانیزنی، سرعت جوانهزنی، طول
ریشهچه، طول ساقهچه، وزن تر و خشک گیاهچه زیره سبز اندازه گیری شدند. تجزیه دادهها نشان داد که نوع علف هرز، غلظت
عصاره علف هرز غلظت × و اثر متقابل علف هرز عصاره تاثیر معنی داری بر روی صفتهای اندازه گیری شده داشتند . مقایسه
میانگین تیمارها نشان داد که افزایش غلظت عصاره تلخه اثر بازدارندگی بیشتری نسبت به سلمهتره بر صفتهای مذکور داشت.
واژگان کلیدی: دارویی، جوانهزنی، دگرآسیبی، فاکتوریل  
با
بررسی اثرآللوپاتی عصاره آبی علفهای هرز سلمهتره (chenopodium album l.) و تلخه ( acrptilon .)repens l بر شاخصهای جوانهزنی گیاه دارویی زیره سبز )l. (cuminum cyminum
اهواز - ایرنا- مجمع انتخابات رئیس هیات قایقرانی خوزستان با حضور رئیس فدراسیون و جمعی از مسئولان این رشته در این استان در اهواز برگزار و محمد عصاره طاهری به عنوان رئیس هیات استان انتخاب شد. به گزارش ایرنا مجمع انتخابات رئیس هیات قایقرانی خوزستان روز با حضور غلامرضا امینی رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و جمعی از رئیسان هیات شهرستان ها و ورزشکاران این استان در محل این اداره کل در اهواز برگزار شد.
در این مجمع انتخابات محمد عصاره طاهری تنها نامزد ریاست هیات قایقرانی خوزستان با 14 رای موافق برای چهار سال به عنوان رئیس هیات خوزستان انتخاب شد.
اعضای این مجمع 17 نفر بوده که سه نفر از این اعضا در این انتخابات غایب بودند.
هیات قایقرانی خوزستان در سال های گذشته به صورت س رستی اداره می شد و با وجود ظرفیت های خوبی که در خوزستان وجود داشت در این سال ها نتوانست جایگاه بالایی را در کشور به خود اختصاص دهد.
7152 / 6037
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی موهای خشک، چرب، تیره، شورۀ مو و ریزش موها، مشکلاتی هستند که با استفاده از عصاره های گیاهی می توان آنها را برطرف نمود... چه طور می توان دربارۀ این عصاره ها آموزش دید و چه طور باید از آنها استفاده کرد؟ عصاره های گیاهی پشنهاد شده برای سلامت مو کدامند؟ عصاره های گیاهی که برای سلامت موها پیشنهاد می شوند، بسیار متعدد هستند. انتخاب آنها با . بهترین راه های خانگی درمان تبخال لب با داروی گیاهی و فوری درمان تبخال لب ,درمان تبخال لب در طب سنتی ,درمان تبخال لب و دهان ۱ – گل همیشه بهار یکی از بهترین روش های درمان تب خال لب و از بین بردن ویروس های درون دهان استفاده از عصاره گل همیشه بهار میباشد . علاوه بر این در کاهش سوزش تبخال بسیار مفید میباشد . برای تهیه عصاره گل همیشه بهار سه قاشق گل خشک را در دو لیوان آب حل کرده آن را بجوشانید زمانی که آب نصف شد عصاره باقی مانده را با کمک پنبه بر روی تبخال بکشید خاصیت های سیرخاصیت های سیر , سیر خواص زیادی دارد که از مهمترین آنها، می توان به متعادل چربی خون و تحریک سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. اگر دنبال راهی برای رفع گرفتگی رگ هایتان هستید، می توانید روزانه نصف لیوان آب لیمو ترش و عصاره ی سیر را میل کرده و نتیجه ی آن را ببینید.خاصیت های سیرخاصیت های سیرسیر سرشار از فولیک اسید، ویتامین c ، کلسیم،. هر میزان گل یونجه بیشتر باشد پروتیین پایین تر و فیبر یونجة بالاتر میباشد مهمتر اینکه یونجة خشک باشد و رطوبت ان بالای ٨ درصد نباشد که اگر رطوبت بالای ٨ درصد باشد داخل پرسها کپک زده و خود باعث مشکلات زیادی خواهد شد و کل دوره پرورش را با مشکل مواجه می کند هنگام دپو یونجه استفاده از پ در زیر یونجه ها به تبادل هوا و پیشگیری از جذب رطوبت اح.


محققان کشور با استفاده از ریشه گیاه چله داغی پماد ضد دردی را تولید د که در درمان بیماری های ه و مفصلی نقش مؤثری را دارد. به گزارش ایسنا ساخت دارویی با خاصیت پیشگیری و درمان بیماری های قلب عروقی و مزمن دیابتی با استفاده از عصاره هسته انگور قرمز و شناخت مواد مؤثره آن، زمینه تحقیقاتی است که یک شرکت فناور بر روی آن متمرکز شده است. عباس دل آذر، مجری طرح با اشاره به تولید این دارو بر مبنای خواص هسته انگور قرمز، گفت: پس از آب گیری انگور قرمز که جزو تولیدات باغات آذربایجان به شمار می رود، هسته و تفاله بدون استفاده باقی می ماند، اما با عصاره گیری این باقی مانده و ما در این تحقیقات با استانداردسازی این تفاله، محصولات دارویی تولید کردیم. ادامه خبر به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی شهرکرد، عضو هیأت علمی گروه زیست شناسی این گفت: این محصول با همکاری عضو هیأت علمی گروه فیزیک و جمعی از دانشجویان پژوهشگر این تهیه شده است.

'مهران عربی' افزود: نانو ذرات نقره دارای خاصیت آنتی باکتریال و آنتی می ال است و بعنوان ضدعفونی کننده ای غیرسمی در سطوح درمانی کاربرد فراوان دارد.

وی گفت. هسته انگور در مبارزه با سرطان پروستات
تحقیقات جدید نشان می دهند که عصاره هسته انگور به از بین بردن سلول های سرطانی پروستات کمک می کند. محققان مرکزسرطان  کلرادو پس از بررسی های فراوان ترکیبی فعال در عصاره هسته انگور یافتند که خواص ضدسرطانی قوی دارد. برای انجام این مطالعه اثر ترکیب فعال موجود در عصاره هسته انگور بر سلول. اختصاصی از فایلکو روش اندازه‏ گیری عصاره محلول در آب سرد, در ادویه و چاشنی با و پر سرعت .
روش اندازه‏ گیری عصاره محلول در آب سرد, در ادویه و چاشنی
روش اندازه‏ گیری عصاره محلول در آب سرد, در ادویه و چاشنی فرمت فایل:word تعدادصفحات:7 صفحه    بسمه تعالی   پیشگفتار    استاندارد روش اندازه‏گیری عصاره محلول در آب سرد و در ادویه و چاشنی که بوسیله کمیسیون فنی ادویه و چاشنی تهیه و تدوین شده در بیست و دومین کمیته ملی مواد خوراکی و فرآورده‏های کشاورزی مورخ 35/4/16 تصویب گردید . پس از تائید شورای عالی استاندارد و باستناد ماده یک ( قانون مواد الحاقی به قانون تاسیس موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب آذرماه 1349) بعنوان استاندارد رسمی ایران منتشر می‏گردد .    برای حفظ همگامی و همآهنگی با پیشرفت‏های ملی و جهانی صنایع و علوم استانداردهای ایران در مواقع وم و یا در فواصل معین مورد تجدیدنظر قرار خواهند گرفت و هر گونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استانداردها برسد در هنگام تجدیدنظر در کمیسیون فنی مربوط مورد توجه واقع خواهد شد .    بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ایران باید همواره از آ ین چاپ و تجدیدنظر آنها استفاده نمود .    در تهیه این استاندارد سعی بر آن بوده است که با توجه به نیازمندیهای خاص ایران حتی‏المقدور میان روشهای معمول در این کشور و استاندارد و روشهای متداول در کشورهای دیگر همآهنگی ایجاد شود .  لذا با بررسی امکانات و مهارتهای موجود و اجرای آزمایشهای لازم استاندارد حاضر با استفاده از استاندارد زیر تهیه گردید    
با
روش اندازه‏ گیری عصاره محلول در آب سرد, در ادویه و چاشنی

رنگ مویی با فرمولاسیون جدید با پوششی فوق العاده بر پایه ترکیبات طبیعی و عصاره های گیاهی و با در صد آمونیاک پایینترکیبات و مواد موثر:کره کراتینه:karite er جهت نرم نمودن و ترمیم مو های خشکعصاره مرینگا:moringa extract ترکیبی جدید و حرفه ای جهت پایداری رنگ موروغن آووکادو:avocado oil جهت ایجاد براقیتروغن هسته هلو:peach kernel oil کمک به پایداری رنگ مو و تحکیم ساختار موپروتئین گندم:wheat protein جهت پروتیینه موکلاژن collagen جهت پروتئینه موموم زنبور عسل bees wax جهت محافظت موفتی الکلهای اتو یله: جهت ایجاد رطوبت و براقیتنمکهایی با درصد آمونیاک کم:عدم ایجاد حساسیت و خارش و قرمزی پوستسایر ترکیبات نرم کننده و ح دهنده مام (ره) در مورد وجود مقدس آقا زمان (عج) که انسان کامل هستند می فرماید: می‏گویند: «والعصر انْ الانسانَ لفی خُسر .» "عصر"، انسان کامل است، زمان علیه السلام است؛ یعنی عصاره‏ همه‏ موجودات. قسم به عصاره‏ همه‏ موجودات؛ یعنی قسم به انسان کامل. (1) "عصر"، هم محتمل است که در این زمان حضرت مهدی علیه السلام باشد یا انسان کامل باشد که مصداق بزرگش . کرم رفع چین وچروک گردو لینک سایت این آگهی
همه آگهی های شرکت کرم رفع چین وچروک گردو کرم رفع چین وچروک گردو
کرم گردو کرم رفع چین و چروک گردو به همراه آنزیم و جلوگیری از شل شدن پوست
محو کننده خطوط چروک صورت
رشد سلول های پوست
منبع غنی ویتامین c
نرم کننده و مرطوب کننده 24 ساعته پوست
با استفاده از این کرم که دارای خواص دارویی و مرطوب کنندگی است پوست در برابر تأثیرات زیانبار محیطی محافظت شده و با ترکیبات خاص که باعث دیرتر از دست دادن آب می شود موجب حفظ رطوبت بمدت زیاد در سطح پوست شده و آنرا شادابتر می نماید این کرم حاوی عصاره گردو، توت عصاره، عصاره چای و آنزیم q10 جوانه پوست برنج و دیگر مواد معدنی می باشد.*
کرم رفع چین وچروک گردو لینک سایت این آگهی
همه آگهی های شرکت کرم رفع چین وچروک گردو کرم رفع چین وچروک گردو
کرم گردو کرم رفع چین و چروک گردو به همراه آنزیم و جلوگیری از شل شدن پوست
محو کننده خطوط چروک صورت
رشد سلول های پوست
منبع غنی ویتامین c
نرم کننده و مرطوب کننده 24 ساعته پوست
با استفاده از این کرم که دارای خواص دارویی و مرطوب کنندگی است پوست در برابر تأثیرات زیانبار محیطی محافظت شده و با ترکیبات خاص که باعث دیرتر از دست دادن آب می شود موجب حفظ رطوبت بمدت زیاد در سطح پوست شده و آنرا شادابتر می نماید این کرم حاوی عصاره گردو، توت عصاره، عصاره چای و آنزیم q10 جوانه پوست برنج و دیگر مواد معدنی می باشد.*
سبوس برنج چه خاصیت دارویی دارد؟rice bran plant سبوس برنج  برای جلوگیری از پرخوری در برنامه های کاهش وزن کاهش یبوست بدون دارو، درخشانی و جوانی، تمیزی پوست، بسیار مفید است و روغن است اج شده از آن در غذاهای آسیایی  به دلیل مناسب بودن آن برای  پخت و پز در دمای بالا مانند سرخ مفید است. این است که گفته می شود مواد مغذی برنج در پوست آن اس. منتظر مسئولان نماندن برای پیشبرد بهتر و سریع تر امور کشور، از خصایص جمعیت های انقل و جامعه پیشرو است. ایا شکمتان به حدی بزرگ شده که زیپ شلوارتان به سختی بسته میشود؟؟؟ اسان ترین راه برای کاهش سایز بدون داشتن عوارض جانبی این ژل هم اکنون در ۷۰٪ باشگاه های ایروبیک مورد استفاده قرار میگیرد تنها محصول لاغری که۱۰۰٪ از ترکیبات گیاهی ساخته شده است این ژل در پوست نفوذ نموده و به طور موثر چربی ها را میسوزاند و مایعات و مواد زاید بدن را خشک مینماید و به پوست استحکام میبخشد و پوست های شل را جمع و سفت میکند متشکل از عصاره فلفل قرمز و زنجبیل و عصاره الوورا توجه:سوزاندن چربی گرم و کاهش مواد معدنی پوست را شل میکند. این کرم غیرچرب با فرمول مرطوب کننده به بافت بدن نفوذ کرده و فورا در ثبات و استحکام پوست و تن عمل میکند. قیمت فقط:۴۰۰۰۰ لطفا برای طریقه مصرف با ما تماس بگیرید: بانوان:۰۹۳۷۴۳۹۴۸۵۶ اقایان:۰۹۳۶۷۵۹۲۱۷۶ تمر هندی از جمله خوردنی هایی است که میوه نارس آن طعم ترشی دارد اما پس از رسیدن از مزه شیرین آن می توان برای خوشمزه نوشیدنی ها، مربا و بستنی استفاده کرد. تمرهندی خام سرشار از ویتامین b، آهن، منیزیم و پتاسیم است که تمامی آن ها برای سلامتی مفیدند. با این حال به رغم ادعاهای مختلف در مورد تاثیرات معجزه آسای این ماده خوراکی در درمان بیماری.