خدای سطرهای سفید نگه دارتون

به نقل از خبرگزاریها در مورد خدای سطرهای سفید نگه دارتون : من میگم ٢٠٦ سفید مقصر بوده!!! اول ٢٠٦ سفید زده به اون ٢٠٦ سفیده، بعدش ٢٠٦ سفید زده به این ٢٠٦ سفیده که میبینید ... ٢٠٦ سفید هم دیده، ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠٦ سفید زنگ زده به پلیس و گفته: یه ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده! . . . حال من میگم مقصر ٢٠٦ سفیدس نظر شما چیه !!؟ ... سلام دوشت جونام خوفین شم ین لفطا واشه اجی سیاره جون دعا کنین بگو باشه خوف دوشتم ببین وست امتحون هات ملیضی خوف دعا که ضرر نداله دیگه واشه ولی نه پلسین چته خوف ممنون دعاواشه سیاره خشگله ی نله دوشتم خوف مر30 40 50 60708090 100 حالا که رسید به صد تا بیخیل بابا یاعلی خدا حافظ دست علی یارتون خدا نگه دارتون تو قلف سیاره میمونین اومید دیدارتون به نام خداوند عشق به نام خداوند عشق و خداوند جان ها به نام خداوند شوق و خدای روان ها به نام خداوند مِهر و خدای محبّت به نام خداوند ذرّه ، خدای کلان ها به نام عزیزی که نور جهان است وبینا به نام خداوند نور زمین آسمان ها به نام خداوند راز و خِرَد، عشق و مستی خدای بزرگی به هر چه بشردر زمان ها به نام خدای رحیم و خداوند رحمان خدای توانا که آگ. بدان که مهمترین ادب ها. ادب به خدای تعالی است، که شکر کنی او را در همه حال ها. و بدان هر روز و هر ساعت زندگی نعمتی است بزرگ که به هیچ قیمت نتوان آن را شکر گفت که بسی مرده باشند که از خدای تعالی می خواهند که ساعتی به زندگی باز گردند تا "نیکی" کنند، اما بازگشتی برایشان در کار نیست. پس خدای تعالی به تو این نعمت داده است که زنده ای و می توانی ز. رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا.
در جزیره ای قبیله ای وحشی زندگی می د که دو خدا، خدای راستی و خدای دروغ داشتند. آنها هر ی را که به جزیره می آمد قربانی می د، به این ترتیب که از وی سوالی می پرسیدند، اگر راست می گفت او را قربانی خدای راستی و اگر دروغ می گفت، او را قربانی خدای دروغ می د.
روزی شخصی وارد جزیره شد. او را گرفتند و از او پرسیدند: سرنوشت تو چه خواهد بود؟
آ. خدای بزرگوار،خدای مهربان،خدای بخشنده،خدای رئوف،خدای احد،خدای اعلم،خدای ایزد،خدای مونس،خدای عادل،خدای قادر،خدای سمیع،خدای بصیر،خدای وسیع،خدای حکیم،خدای صبور،خدای عزیز،خدای خالق،خدای دانا و چندین صفات برتر که تنها خداوند لایق اوست و حالا تو ای انسان اگر واقعا به دنبال خدا می گردی و یا به دنبال حق و حقیقت واقعی هستی پس صاحب چن. دوستای خوبم سلام.
واما بشنوید از راویان اخبار : تقریبا بیشتر ازبیست روزی بود که نرم افزار کتابداری رو که با مشکل مواجه شده بود ،برای رفع نواقص فرستادیم سمنان وبعد تهران.متاسفانه بعد از برگشت هم هنوز ایرادهایی داره که برطرف نشده مثل گزارش امانات کتاب.
البته قصه ازونجا شروع شد که رفتیم کتابهای جدید مرکز رو ثبت کنیم ، یعنی ثواب کن. خدای خوب من ... ما برای داشتن تو ریسمان نبسته ایم , دل بسته ایم
همین که حال دلمان خوب است برای ما کافیست
خدای خوب من ...
حسابگرانه تسبیح به دست می گیرم
و از تو بی حساب روزی می خواهم
حسابگرانه ذکر می گویم
و از تو بی حساب نعمت می خواهم
حسابگرانه می خوانم و روزه می گیرم
و از تو بی حساب اجر می خواهم
حسابگرانه صدایت می ک. همیشه بدون که تیر ماهی نمادی از خاص بودنه
هرکی خوند و درست بود بگه متولد چه ماهیه؟
.
.
. کدوم ماهی؟ فروردین:
خوشگل اما مغرور
ساده و بی ریا اما باهوش
همیشه به نظر شاد میان اما غماشون تو سینشون میمونه
خیلی خونگرم اما عصبی
پر حرف اما شیرین
خودخواه اما دست و دلباز
بلند پرواز اما واقع بین
عاشق اما پنهان
فروردین ماهی رو که داری یعنی با بقیه فرق داری . . بقیشو نمیگم تو خماری بمونین. .. باشه میگم برین ادامه مطالب. . . .اگه نظر نذارین خودم دارتون میزنم. مادرم میگفت شنیدم پسر همسایه خیلی مومن است

ش ترک نمیشود

زیارت عاشورا میخواند

روزه میگیرد

مسجد میرود

خیلی پسر با خ ست

لحظه ای دلم گرفت ........

در دل فریاد زدم باور کنید من هم ایمان دارم

نمیخوانم ولی لبخند روی لبهای مادرم خدا را به یادم می آورد

دست های پینه بسته پدرم را دست های خدا م. کامنت گذاران اینستاگرام خیلی بامزه اند(خدای نکرده به دوستان و پلاس و هر دو تا وبلاگها برنخوره ها) امروز درگیر سفید های چرک مرده در فرغونی بودم که به عنوان تشت ازش استفاده و امشب نتیجه تلاش مذبوحانه و بی فایده  را در اینستا گذاشتم و از بچه ها پرسیدم سفید شده دیگه نه؟ یکی جواب داده: به همه می سپریم سفید شده، شما هم ازت پرسیدن بگ.
خدای خوبی داریم . . .

آنقدر خوب که با هر مقدار بار سنگین گناه ،

اگر پشیمان شویم و توبه کنیم باز هم مهربانانه ما را می بخشد . . .

و آنقدر بخشنده است که باز فرصت جبران را در اختیارمان می گذارد . . .

آری خدای خوبی داریم ...

خ که مشتاقانه ما را می نگرد ،

با چنین خدای بخشنده و مهربانی ؛

ناامیدی از درگاهش معنایی ندارد . . . خدای من! خدای خوب و مهربان!
قلب کوچکم را در میان شکوفه های بهاری درختان گذاشته ام،
تا از کبوتران ترانه ی محبت بیاموزد.
خدای من!
من و قلب کوچکم دوست داریم
در آسمانی صاف و آبی پرواز کنیم ...
و دعا کنیم که ما همه ی مردم، دست در دست هم دهیم
و قلک های کوچک خود ما را برای هدیه به این نویسنده تهی دست هدیه کنیم
و از همه بزرگترهای سبز سرزمین سبزمان بخواهیم تا ما را یاری کنند
تا همه از بهاری سبز و شیرین لذت ببرند.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم. محمد حسین ی باتشکر به نام خدا 14200000.gifسلامی دوباره به دوستای گلم و به خصوص عمو جونم14200000.gif 14200000.gifمی دونم که خوب نیستید چون بد جوری توی ذوق همه مون خورده107.gif14200000.gif 14200000.gifامروز یه نظر سنجی گذاشته ام بگین من چه شکلی ام باشه14200000.gif untitled-1re3tz.png 14200000.gifجوابشووو توی پست بعدیم میگم14200000.gif 14200000.gifخب دوستتون دارم تا پست بعدی خدانگه دارتون نظر یادتون نره دوستاننامه1.gif14200000.gif 14200000.gifآرایشگر عمو جون و رر14200000.gif image خدای من
ی ال گذشت...
هرچه دیدی؛ هرچه بخشیدی و عفو کردی ندیدم.
ی ال گذشت و چهار فصل بیمار شدم؛ شفایم دادی.
هراسان شدم؛ پناهم دادی.
خدای من
ی ال گذشت...
پی تقدیری نیکو پرسان می گشتم؛شب قدر مرا خو به سرخوانی پر از عشقت.تا طلوع آفتاب گریستم و دستانم به سویت بلند...قلم رحمتت بر صحیفه تقدیرم خواست که بنگارد تقدیر نیکوی را هی. دلم میخواد برگردم به انار تو به توی دلم.  ذوق کنم با یک حبه انار شیرین و دل خوش باشم به سرخی لبهای خدا که جای بوسه اش مانده به تنِ انارها... همه آدمها که عاقل نیستند، بعضیها مثل من دیوانه اند، سوادشان قد پیدا خدا از لابلای های انار است. خدای انار را که پیدا کنند بستشان است، همان خدای انارها،  آسمان و زمین را هم آفریده است. بعضی ها س. با شروع اردو تیم ملی سعید معروف بزرگترین غایب تیم ملی محسوب می شود. او که هفته پیش همراه تیم زنیت قهرمان لیگ اروپا شد،هنوز در لیگ والیبال روسیه بازی دارد ، به همین علت فعلا نمی تواند با تیم ملی تمرین کند.


کاپیتان تیم ملی ایران با پایان لیگ روسیه به تهران برمی گردد و به اردوی فنلاند می رسد


خوش خبر س رست تیم ملی والیبال گفته است : کاپیتان تیم ملی سعیدمعروف چند روز قبل از پرواز تیم به اردو میرسد تا همراه تیم برای لیگ جهانی تمرین کند .


تیم ملی والیبال ٢٠ ادریبهشت برای بازی های تدارکاتی راهی فلاند می شود و بعد از آن 27 اردیبهشت راهی جمهوری چک می شود -------------------- دوست دارتون faezeh منبع:خبرگزاری ورزشی والیبال بسم الله الرحمن الرحیم b3-1388394996.gifسلام دوستان عزیز رحلت حضرت (ره) را به شما دوستان عزیز به خصوص عمو جون تسلیت عرض میکنمb3-1388394996.gif 632.gif b3-1388394996.gifوای عمویی نمی دونید چقدر دلم براتون تنگ شده خیلی زیاد برای سلام تون برای دعا های آ برنامه تون وای اشکم در اومد عمویی کاش زود میامدین417.gifb3-1388394996.gif 361.gif 632.gif b3-1388394996.gifبچه ها لطفا توی این نظر سنجی شرکت کنیدb3-1388394996.gif untitled-2xgohw.jpg b3-1388394996.gifقرار بود دیگه تا 23 داد نیام ولی به خاطر شما دوستان عزیز به خصوص ترنم جون و ایسل جون و لاله جون و... اومدم ولی همین امروز هستا انشاالله اگه خدا بخواد 23 داد حتما میام دوستتون دارم منتظر نظرای زیباتون هستم تا روز عید خدانگه دارتونb3-1388394996.gif 1442.jpg مستحب است مرده را در زمینی که تا حال در آن کاری انجام نشده دفن کنند تا نیروی میکروب کشی خاک آن بیشتر باشد.

از دیدگاه حتی اهمیت کفن مرده به اندازه اهمیت لباس پوشیدن است و در دفن مرده هم دین اصول اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی را به طور کامل مراعات کرده است. جسد را در دو پارچه تمیز می پیچند و پس از آن در یک پارچه سراسری قرار می دهند و پ. به بهانه توافق :

میدانید چرا کبوتر سفید نماد صلح است ؟؟؟

داستان این انتخاب به حضرت نوح و کشتى مشهور او بازمى گردد. پس از آنکه نوح درگیر آن توفان سهمناک شد و از هر جاندار جفتى را انتخاب کردو در کشتى گذاشت و... با پایان گرفتن خشم طبیعت از پرندگان خواست، هر کدام به سمتى پرواز کنندو براى او از خشکى هاى اطراف خبر آورند. مدتى گذش.
المؤمنین علیه السّلام در یکی از پیشگویی هایشان در مورد حوادث آ ا مان فرمودند: نزدیک ظهور قائم علیه السّلام مرگ قرمز و مرگ سفید و ملخ هائى در وقت و بى وقت که به رنگ خون هستند خواهد بود.
اما مرگ قرمز، مرگ با شمشیر است ، اما مرگ سفید همان طاعون است.
و در حدیث دیگرى فرمود: نزدیک ظهور قائم (عج ) سال هاى خدعه و حیله است که شخص راستگو دروغ گوید و دروغگو راست گوید و شخص حیله گر نزدیک شود.( الغیبة للنعمانى) خدای من عاشقه عااااشق خدای من دستشو میذاره زیر چونه اش نگام می کنه ..بعضی وقتا زیرلب میگه قربونت برم من بچچچه خدای من وقتی می خورم زمین بهم لبخند می زنه و با لبخندش بلندم می کنه خدای من وقتی بهش میگم ببین حال مامانم خوب نیست محکم بغلم می کنه که غصه هام له شن تو بغلش خدای من وقتی راه کج میرم می شینه سر جاده صدام می کنه که برگردم و وقتی بر. ماهیت سیر و سلوک الهی و رابطه آن با شهادت
انسان خدای متعال را در سلوک خود «انتخاب» می کند، یعنی از بین محبوب ها و معبودها، رو به خدای متعال می آورد و به سمت اوحرکت می کند. او قدم اول با سرمایه هایش، با فکر و روحش و با ریاضت ها، مراقبه ها، محاسبه هایی که می کند، در طریق دستی به هدفش - خدای متعال- حرکت می کند. او با این گام ها به درکی از . قلم های وجودم را در مرکب سفید ستاره های آسمان خواهم زد و نگین های پیراهنت را آرایش می کنم. باد صبا چه موجی به ساحل آرام افسون موهایت داده، و چه معطر گشته هوا از وجود تو، ای بارش بی انتهای دلواپسی، پایان راه است، باید از اینجا سفر کنی و فرش زمین را به قدم های خورشید من مزین کنی برو، برو، که اینجا برای تو نیست، خوابگه آواز است. ------------------.
همیشه به یادش... سلام به روی ماه همتون! اول از همه یه خسته نباشید و خدا قوت به همه ی بچه های کنکوری و بچه های نهایی سال سوم........ دوستای گلم بخاطر رای هایی که به گلمون آقای کاظمی دادید یک دنیا سپاس امیدوارم با رای هایی که شما عزیزان دادید گلمون رتبه یک اساتید برتر کشور رو بدست بیارن ............... نظرسنجی به پایان رسید و همگی بی صبرانه منت. http://vcan.comule.com/up/6577889b3c1c.jpg سلام دوستای گلم گفتم یه پست بزارم تا در مورد بعضی مسائل باهاتون صحبت کنم و خبر دارتون کنم : 1 . تحت هیچ شرایطی از من نخواهید که شماره یوسف زمانی را در اختیارتون قرار بدم. چون یوسف زمانی این طور خواسته و منم نمیتونم غیر خواسته اش کاری انجام بدم. 2 . قرار بود چند روز پیش آهنگ جدید یوسف زمانی بیاد که متاسفانه یه مشکلاتی در پخش آهنگ پیش اومده که امیدوارم زودتر حل بشه.
3 . احتمالا این وب تا 26 داد آپ نمیشه و ممکنه آهنگ جدید تا اون روز بیاد اگر نتونستم آهنگ رو به موقع بزارم از همین جا ازتون عذرخواهی می کنم. 4. در ضمن از قسمت پیوند روزانه این وبلاگ می تونید به سایت رسمی یوسف زمانی سر بزنید و به موقع آهنگ جدید یوسف زمانی رو کنید. 5 . و در آ هم دوستان لطفا برامون کامنت خصوصی نزارید خواهش می کنم چون من نمی تونم جوابتونو بدم و نظر هم تائید نمی شه. سپاسگزارم مدیریت وبلاگ . مجتبی خدای من نه دور کعبه است، نه در کلیسا، نه در معبد... خدای من همین جاست، کنار تمام دلواپسی هایم، کنار تمام بغض هایم؛خنده هایم... خدای من نمی ترساند مرا از آتش، اما می ترساند مرا: از ش تن دلی، اشک آوردن به چشمی، نا حق حقی... خدای من می بیند مرا هر جا که باشم، می فهمد مرا با هر زبانی که سخن می گویم.... خدای من حواسش در همه احوال به من هست، خدای من. ای خدای من.ای آفریدگار من .ای همه ی هستیم بر من این نعمت را ارزانی دار که: بیشتر در پی تسلا دادن باشم تا تسلی یافتن بیشتر در پی فهمیدن باشم تا فهمیده شدن بیشتر پی دوست داشتن باشم تا دوست داشته شدن زیرا در بخشیدن است که می ی م و در عفو است که بخشیده می شویم و در مردن است که حیات جاوید می ی م بردیا فوق العاده زیااااااااااااااااااد به رنگها علاقه داره بطوری که رنگ همه چیز رو می پرسه مثلن خفاش چه رنگیه ؟؟؟؟ مارمولک چه رنگیه ؟؟؟؟؟؟؟ یک روز که آدرینا مشغول نقاشی بود بردیا رنگ سفید و برداشت و گفت مامان این سفیده ؟؟؟؟ گفتم آره مامان سفید مریضه :( چون رنگ نداره رنگ آبی مال پسراس ( آبی آسمونی و سرمه ایی رو درست تشخیص میده ) رنگ سی. به خدای عشق من گو؛ که به بنده ات نظر کن به دلی که عاشق توست، نشکن، ز غم حذر کن بنما ترحم از عشق ، بشکن ، طلسم غم را برو سوی محبس عشق، به دو چشم تر نظر کن به خدای عشق من گو ؛ تو ز چشم انتظارم بگو دلس ات را ،به خدا رسان سفر کن خیلی وقت بود می خواستم این قسمت رو که خیلی به نظرم جالب بود رو به وب اضافه کنم ولی فرصت نمیشد .
چند روز پیش نشستم پای فتوشاپ و کد نویسی و گفتم هر جوریه باید تنبلیو بذارم کنار و یه حال اساسی به وب بدم و کار این قسمتو هم تموم کنم .
شما اینجا میتونید اعتراف کنید ! هر اعتراف و سوتی که به نظرتون خنده دار و جالبه !
این یه فستیوال و شما اعتراف های احمقانه و خنده دارتون رو که به نظراتون می تونه جذاب باشه برای ما ارسال می کنین و با اسم خودتون پست میشه تو سایت و تو طول هفته بازدید کننده ها رای میدن و هفته بعد برترین اونها مشخص میشه و این روال همینطور برای هفته های بعد هم تکرار میشه ...
اگر متوجه نشدید که منظور از اعتراف چیه به نمونه های زیر توجه کنید :
1 . اعتراف می کنم چند روز پیش دختر خالم گوشیشو خونمون جا گذاشته بود ، بهش اس ام اس زدم گوشیتو جا گذاشتی !
2 . اعتراف می کنم معلم دوم دبستانم می گفت املا ها رو خودتون بنویسید که من با دوربین مخفیا می بینم کی به حرفام گوش می ده . از اون روز کار من شده بود گشتن سوراخ سمبه های خونه و سوال های مشکوک از مامان بابام : امروز کی اومد ؟ کی رفت ؟ به کدوم وسیله ها دست زد ؟
بیشترم به دریچه کولر شک داشتم !
3 . ...
دست به کار بشین و همین الان اعترافتون رو ارسال کنین ! شاید برنده شما باشید ! پی نوشتــ :
برای ارسال اعترافات خودتون از قسمت نظرات همین پست اقدام کنید .
استفاده از هر اعترافی ( به جز موارد و توهین به اشخاص و قومیت ها ) مجاز است .
هر حق ارسال یک اعتراف در هفته رو داره و بیشتر ثبت نمیشه .
اعترافات تکراری و مشابه هم ثبت نمیشه .
به دوستاتون این صفحه رو معرفی کنید تا اونا هم لذت ببرن . آپلود آهنگ,آپلود فایل,آپلود ع امروز هم ما هرچه بوده ایم ، همانیم ما صوفیان ساده سرگردان درویش های گمشده دوره گرد حتی درون خانه خود هم میهمانیم اما کجاست قه و کشکول ما ؟ می خواهم از کنار خود برخیزم تا با تو در سماع درآیم این دفتر سفید قدیمی این صفحه ، خانقاه ست وقتی من پشت میز خود بنشینم وقتی تو در هیئت الهه ی الهام آرام و بی صدا مثل پری شناور در باد یا مثل سایه پشت سرم راه می روی و دفتر و مداد و کتابم را که در کف اتاق پراکنده اند از روی فرش کوچکمان جمع می کنی بی آنکه گرد هیچ ص بر لحظه سرودن من سایه افکند آرامش حضور تو عطر خیال را بر خلسه وار خلوت من می پراکند و قه تبرک من دستهای توست پس گاهی بیا و پشت سرم لحظه ای بمان دستی به روی شانه ام بگذار تا از فراز شانه ی من این سطرهای درهم و برهم این شعرهای مبهم خط خورده را در دفترم بخوانی تا سطرهای تار روشن شوند تا من قلم به دست تو بسپارم تا تو به دست من بنویسی بعد ... یک استکان چای ! این هم خانگی ما ! بی ترس محتسب آنگاه در خانقاه گرم نگاه تو ما هر دو بال در بال بر سطرهای آبی این دفتر سفید پرواز کنیم این اوج ارتفاع ست در دود عود و اسفند همراه واژه های رها در هوا نگاه ما چه تماشایی است ! این حلقه سماع ست ! "قیصر امین پور " در سیزدهمین روز ازماه مبارک رمضان ، سطرهای دیگری از دعای عرفانی ابوحمزه ثمالی را با هم میکنیم . خدای مراقبه تنها خدای راستین است. تمام دیگر خدایان، ساختگی هستند- ساخته مبلغان مکار، ساخته ذهن های آزمند، ساخته ترس. خدای راستین را فقط از راه مراقبه میتوان تجربه کرد، زیرا مراقبه نخست از تو می خواهد تمام افکار، حتی افکار در مورد خدا را کنار بگذاری. افکار و امیال را که کنار بگذاری، از هرچه آگاه شوی دیگر متعلق به ذهن نخواهد بود، زیر. خدای زیبا! یاری مان کن شخصیت، منش و زندگی مان را همچون یک اثر هنری زیبا، اصیل، نوشونده و خلاقانه بیافرینیم، با جزئیات و عناصری خواستنی و کلیتی خوش ترکیب که به آن بنازی. خدای دل ربا! دل ما را هم ببر و دریادل، دل آرام، دل شاد و زنده دل مان کن. خدای نزدیک! ما را در «جستجوی حق» و «خدمت به خلق» موفق بدار. خدای زندگی ساز! زندگی هایمان را خوش تر. دلم گرفته بود خسته و ناراحت اومدم پا کامپیوتر رفتم تو فایل مذهبی رو نوحه ها کلیک وای خدای من؟ چی شنیدم ؟! : آقا بیاکه پای نگاهت فداشوم دست مرابگیر مبادا جدا شوم هرکی میخواد این شب ها نزدیک بشه به خیمیه زمان یه ناله بزنه بگذار چون کبوتر پربسته در قفس باتو زقید وبند گناهان رهاشوم آقا دیگه به تنگ آمده ام از هوای نفس آقا مدد بده دیگه اسیر . یه بازاریاب جارو برقی اومد در خونمون رو زد.
تا درو وا قبل از اینکه حرف بزنم پرید تو خونه و یه کیسه کود ى خالى کرد رو فرشامون، بعد برگشت گفت اگه من قادر به جمع و تمیز همه ی اینا تو 3دقیقه با این جاروبرقی قدرتمند نباشم حاضرم همه ی اینا رو بخورم.
بهش گفتم: سس سفید میخوای یا قرمز؟
گفت چرا؟
گفتم: قبض برقو ندادیم ، صبح اومدن برقمونو ق. http://sh-khodadad.persiangig.com/lnaz%20shakerdoust/shakhsi/1392/54.jpg نقش اصلی این را الناز شاکردوست بازی می کند که این روزها جلوی دوربین است. «اسب سفید پادشاه» یکی از طرح های قدیمی محمد حسین لطیفی است که قرار بود سالها قبل با عنوان «دختری برای تمام فصول» ساخته شود. ی که 6 سال قبل با انتخاب بازیگران تا پای کلید خوردن هم رفت اما در نهایت ساخت آن به تعویق افتاد. لطیفی به تازگی پروانه ساخت این با نام «اسب سفید پادشاه» را دریافت کرده و یک هفته ای است آن را جلوی دوربین برده است. این دومین همکاری شاکردوست و لطیفی بعد از سریال «قلب یخی» است. به غیر از شاکردوست در این فرهاد قائمیان و مجید یاسر نیز حضور دارند. بردار لطیفی ابراهیم غفوری است و گروه این روزها در لوکیشنی در تهران مشغول برداری هستند. «اسب سفید پادشاه» قرار است برای نمایش در جشنواره سی و سوم فجر آماده شود. نامه این را لطیفی به نگارش درآورده و خود تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. این جدیدترین سینمایی محمد حسین لطیفی بعد از 4 سال دوری از سینماست. «پاریس تا پاریس» (1389) آ ین سینمایی این کارگردان است که در فرانسه و ایران ساخته شد. پروانه ساخت این پروژه اوا شهریور ماه امسال صادر شد. خدای من می خواستم بهت بگم دیدی بازم اب ناراحتش خدای من چقدر سخته اولویت بندی بین حرفات... انجام واجبت و رعایت درست حجاب و احترام پدر و مادرت که گفتی.. مخصوصا مادر. می خواستم بگم خدای من خیلی قلبم سیاه شده منو از آدما پس بگیر، منو دست خودم نسِپار ... می خواستم بگم خدای من... قلبم خسته ست. دست قلبم رو بگیر مهربان ترین.... می خواستم بگم خدای من.. بمیرم برایت که نای رفتن نداری و پای آمدنت در ابتدای این سطرهای خالی ش ته است... . شعری اگر می نوشتم می آمدی و این طومار را از کلمه های زندانی در گلویم آزاد می کردی... . . . می نا رمضانی خدایا میشه اینبار هم صدام رو بشنوی خدای من رو میبینی دستهام به سمت توست خداا یصدام بهت میرسه مگه نه؟ روزهای سختی دارم میگذرونم گاه یتوانم تمام میشه تحملم فرو کش میکنه خدای صبر بده توان بده خدای کمکم گن خدای دست دعای من رو میبین ی؟ کمکم کن  یونانیا راس می گفتن. خداها وجود دارن. من اینو چن سال پیش فهمیدم. یه شب برفی که می رفتم خونه فاطمه اینا. نزدیک خونشون یه آقایی آکاردئون می زد و رد می شد. از دور زیر نور چراغا احمد و زنش داشتن میومدن و من در اوج خوش به حالی بودم. اون شب فک شبای برفی چقد خوبن و خدای شبای برفی با خدای شبای دیگه فرق داره. همون شب با خدای شبای برفی دوس شدم. (-: الا.   ای تمام جان و هستی ام ای همه توان و تاب و تحملم ای جان جانم ای نور من ای عشق ناب من خدای من ! مهربان من دوستت دارم ... بی هیچ قیدی بی هیچ شرطی تو را برای خ ات می پرستم ! تو را برای آنکه خدای منی می ستایم ... می پرستم .. می بویم...می چشم... و در جان آغوش آرام می گیرم خدای مهربانم سپساس برای همه ی نعمت ها و موهبت هایت خدای من سپاس برای همه ی حضور. تن بال :
بازی ten ball با ده توپ بازی می شود که از 1 تا 10 شماره گذاری شده و یک توپ سفید اصلی ، این توپها به صورت صعودی به نسبت شماره شان بازی می گردند و برای برقرار یک ضربه قانونی ، توپ با کمترین عدد را باید با توپ سفید زد. اگر در موقع break توپها، توپ 10 پاکت شود، این توپ دوباره به بازی بازگشت داده می شود و بازیکن به بازی ادامه می هد. در هر ضرب. باغداران مگس های سفید را یک تهدید می دانند. آفتی که می تواند برای مدتی طولانی دردسر ساز باشد. مگس های سفید بارها و بارها ناپدید می شوند و دوباره باز می گردند. کنترل مگس های سفید کار بسیار سختی است. منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... گروه کفن سفید ها گروه کفن سفید ها العالم - وحشیگری گرو تروریستی - تکفیری در به اوج خود رسیده و گزارش ها حاکیست که عناصر این گرو تروریستی، ده ها نفر را در شهر عین العرب (کوبانی) کرده و سرشان را بریده اند، اما این تمام ماجرا نیست. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، اجسادِ بی سر شهروندان کرد سوری در مناطق مختلف شهر عین العرب دیده می شود و سرهائی نیز برای ترساندن شهروندانی که مناطق خود را ترک نکرده اند، توسط عناصر آویزان شده است. تعدادی از جوانان عین العرب (کوبانی) گروه های مسلحی را تشکیل داده اند که به مبارزه با تروریست های پرداخته اند و عناصر این گرو تروریستی را با حملات خود دچار رعب و وحشت کرده اند. این گروه های مسلح مردمی که در نوع خود کوچک هستند، با برنامه ریزی قبلی به عناصر حمله می کنند و تاکنون توانسته اند شمار قابل توجهی از آنها را به هلاکت برسانند، هر چند می دانند که نمی توانند مناطق تحت تصرف را آزاد کنند، ولی می خواهند تا حد امکان عناصر این گرو تروریستی را به وحشت بیندازند. عضو یکی از این گروه های مسلح مردمی اخیراً با موتورسیکلت به یکی از پست های بازرسی در شهر المیادین در استان دیرا ور در شرق تیراندازی کرد و 10 تروریست را به هلاکت رساند. عناصر برای در امان ماندن از حملات گروه های مسلح مردمی پیوسته محل استقرار نیروهای خود را تغییر می دهند و آنها را از محلی به محل دیگر منتقل می کنند. یکی از این گروه های مسلح مردمی در "کفن سفید" نام دارد که در شمال فعال است و 300 عضو دارد و اکثر اعضایش تا ورود به سلاح به دست نگرفته بودند؛ علت نامیدن این گروه مسلح مردمی به کفن سفید این است که اعضای این گروه پس از قتل اعضای آنها را در کفن سفید می پیچند. گروه مسلح مردمی "کفن سفید" اعلام کرده که تاکنون بیش از 100 عنصر را به هلاکت رسانده است. هرج و مرج و نابسامانی در کاخ سفید با استعفای گری کوهن بیش از پیش شدت گرفته و شکایت بازیگر های غیر اخلاقی از ترامپ نیز به دردسرهای کاخ سفید افزوده است.