خدای سطرهای سفید نگه دارتون

به نقل از خبرگزاریها در مورد خدای سطرهای سفید نگه دارتون : من میگم ٢٠٦ سفید مقصر بوده!!! اول ٢٠٦ سفید زده به اون ٢٠٦ سفیده، بعدش ٢٠٦ سفید زده به این ٢٠٦ سفیده که میبینید ... ٢٠٦ سفید هم دیده، ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠٦ سفید زنگ زده به پلیس و گفته: یه ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده! . . . حال من میگم مقصر ٢٠٦ سفیدس نظر شما چیه !!؟ ... روزی که خواستم سطرهای سفیدم را حذف کنم، مرور لحظه های سپیدم باعث شد به جای حذف ش، به آدرس دیگری منتقلش کنم. اما صد در صد مطمئن بودم، دیگر هرگز به سطرهای سفید باز نخواهم گشت. در این مدت، چندتایی وبلاگ که داشتم یا جدید زده بودم را هم، پاک . اما خب... چند روزی ست که حس می کنم، سطرهای سفید به من بازگشته... چند روزی... *** من این خانه را نذر حضرت ن. به نام خداوند عشق به نام خداوند عشق و خداوند جان ها به نام خداوند شوق و خدای روان ها به نام خداوند مِهر و خدای محبّت به نام خداوند ذرّه ، خدای کلان ها به نام عزیزی که نور جهان است وبینا به نام خداوند نور زمین آسمان ها به نام خداوند راز و خِرَد، عشق و مستی خدای بزرگی به هر چه بشردر زمان ها به نام خدای رحیم و خداوند رحمان خدای توانا که آگ. سلام ح ون خوبه تو این چند روز نبودن من؟؟؟امیدوارم چه بامن چه بی من همیشه خوب باشید دوستای گلم دلم بشدت تنگتون شده بود من نمیدونم چطوری باید ازهمه عذرخواهی کنم؟به خاطر اینکه اگه اینجا اومدین ومن هیچ حرفی واسه گفتن نداشتم یا واسه اینکه همش چرت گفتم منو ببخشید...اگه وقتتون حتی یک دقیقه پای وبلاگم هدر شد حلالم کنید...من هدف خاصی نداشتم و. رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا. تفاوت طلای سفید و پلاتین طلا بعلت آنکه ف ی بسیار نرم و چکش خـوار می باشد بـاید بـا فــ ات دیگـری آمیـختـــه گـردد تــا استحکام لازم را بیابد. بغیر از طلای 24 عیار مـابقی آلیاژ طلا نامیده می گـردند. مس، نقره، نیکل و پالادیوم بــرای استحکام بیشتر و ف روی به ایـن خـاطر بـه طـلا افــزوده می گردد تا ا یژن هوا را جذ ب کــرده و از اکـسیـد شـ. عبدالرضا رحمانی فضلی کشور روز پنج شنبه 5/6/94 همزمان با پنجمین روز از هفته ت از نزدیک درجریان پیشرفت پروژه بزرگ فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری قرار گرفت و گفت: فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت بسیارخوبی برخوردارشده است، از این رو از تلاش همه دست اندرکاران این شرکت تقدیر و تشکر می نمایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فول. دوستای خوبم سلام.
واما بشنوید از راویان اخبار : تقریبا بیشتر ازبیست روزی بود که نرم افزار کتابداری رو که با مشکل مواجه شده بود ،برای رفع نواقص فرستادیم سمنان وبعد تهران.متاسفانه بعد از برگشت هم هنوز ایرادهایی داره که برطرف نشده مثل گزارش امانات کتاب.
البته قصه ازونجا شروع شد که رفتیم کتابهای جدید مرکز رو ثبت کنیم ، یعنی ثواب کن. خدای خوب من ... ما برای داشتن تو ریسمان نبسته ایم , دل بسته ایم
همین که حال دلمان خوب است برای ما کافیست
خدای خوب من ...
حسابگرانه تسبیح به دست می گیرم
و از تو بی حساب روزی می خواهم
حسابگرانه ذکر می گویم
و از تو بی حساب نعمت می خواهم
حسابگرانه می خوانم و روزه می گیرم
و از تو بی حساب اجر می خواهم
حسابگرانه صدایت می ک. مادرم میگفت شنیدم پسر همسایه خیلی مومن است

ش ترک نمیشود

زیارت عاشورا میخواند

روزه میگیرد

مسجد میرود

خیلی پسر با خ ست

لحظه ای دلم گرفت ........

در دل فریاد زدم باور کنید من هم ایمان دارم

نمیخوانم ولی لبخند روی لبهای مادرم خدا را به یادم می آورد

دست های پینه بسته پدرم را دست های خدا م. همیشه بدون که تیر ماهی نمادی از خاص بودنه
هرکی خوند و درست بود بگه متولد چه ماهیه؟
.
.
. کدوم ماهی؟ فروردین:
خوشگل اما مغرور
ساده و بی ریا اما باهوش
همیشه به نظر شاد میان اما غماشون تو سینشون میمونه
خیلی خونگرم اما عصبی
پر حرف اما شیرین
خودخواه اما دست و دلباز
بلند پرواز اما واقع بین
عاشق اما پنهان
فروردین ماهی رو که داری یعنی با بقیه فرق داری . . بقیشو نمیگم تو خماری بمونین. .. باشه میگم برین ادامه مطالب. . . .اگه نظر نذارین خودم دارتون میزنم. ( زخم )
چه وحشت انگیز
شست من به جای پیاز
کاملن رفته
فقط بندی از آن باقی مانده
( - سیلویا پلات )
نمی دانم " خدای سفید " را دیده اید. نمونه خوبی ست از های سفارشی که درباره آزار حیوانات ساخته شده . با این تفاوت که ارزش سینمایی هم دارد و در جشنواره کن نیز این حضور داشته. " خدای سفید " با تم آزار سگ ها ی دیدنی ست برای دوستداران ح.
خدای خوبی داریم . . .

آنقدر خوب که با هر مقدار بار سنگین گناه ،

اگر پشیمان شویم و توبه کنیم باز هم مهربانانه ما را می بخشد . . .

و آنقدر بخشنده است که باز فرصت جبران را در اختیارمان می گذارد . . .

آری خدای خوبی داریم ...

خ که مشتاقانه ما را می نگرد ،

با چنین خدای بخشنده و مهربانی ؛

ناامیدی از درگاهش معنایی ندارد . . . خدای من! خدای خوب و مهربان!
قلب کوچکم را در میان شکوفه های بهاری درختان گذاشته ام،
تا از کبوتران ترانه ی محبت بیاموزد.
خدای من!
من و قلب کوچکم دوست داریم
در آسمانی صاف و آبی پرواز کنیم ...
و دعا کنیم که ما همه ی مردم، دست در دست هم دهیم
و قلک های کوچک خود ما را برای هدیه به این نویسنده تهی دست هدیه کنیم
و از همه بزرگترهای سبز سرزمین سبزمان بخواهیم تا ما را یاری کنند
تا همه از بهاری سبز و شیرین لذت ببرند.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم. محمد حسین ی باتشکر به نام خدا 14200000.gifسلامی دوباره به دوستای گلم و به خصوص عمو جونم14200000.gif 14200000.gifمی دونم که خوب نیستید چون بد جوری توی ذوق همه مون خورده107.gif14200000.gif 14200000.gifامروز یه نظر سنجی گذاشته ام بگین من چه شکلی ام باشه14200000.gif untitled-1re3tz.png 14200000.gifجوابشووو توی پست بعدیم میگم14200000.gif 14200000.gifخب دوستتون دارم تا پست بعدی خدانگه دارتون نظر یادتون نره دوستاننامه1.gif14200000.gif 14200000.gifآرایشگر عمو جون و رر14200000.gif image خدای من
ی ال گذشت...
هرچه دیدی؛ هرچه بخشیدی و عفو کردی ندیدم.
ی ال گذشت و چهار فصل بیمار شدم؛ شفایم دادی.
هراسان شدم؛ پناهم دادی.
خدای من
ی ال گذشت...
پی تقدیری نیکو پرسان می گشتم؛شب قدر مرا خو به سرخوانی پر از عشقت.تا طلوع آفتاب گریستم و دستانم به سویت بلند...قلم رحمتت بر صحیفه تقدیرم خواست که بنگارد تقدیر نیکوی را هی. دلم میخواد برگردم به انار تو به توی دلم.  ذوق کنم با یک حبه انار شیرین و دل خوش باشم به سرخی لبهای خدا که جای بوسه اش مانده به تنِ انارها... همه آدمها که عاقل نیستند، بعضیها مثل من دیوانه اند، سوادشان قد پیدا خدا از لابلای های انار است. خدای انار را که پیدا کنند بستشان است، همان خدای انارها،  آسمان و زمین را هم آفریده است. بعضی ها س. با شروع اردو تیم ملی سعید معروف بزرگترین غایب تیم ملی محسوب می شود. او که هفته پیش همراه تیم زنیت قهرمان لیگ اروپا شد،هنوز در لیگ والیبال روسیه بازی دارد ، به همین علت فعلا نمی تواند با تیم ملی تمرین کند.


کاپیتان تیم ملی ایران با پایان لیگ روسیه به تهران برمی گردد و به اردوی فنلاند می رسد


خوش خبر س رست تیم ملی والیبال گفته است : کاپیتان تیم ملی سعیدمعروف چند روز قبل از پرواز تیم به اردو میرسد تا همراه تیم برای لیگ جهانی تمرین کند .


تیم ملی والیبال ٢٠ ادریبهشت برای بازی های تدارکاتی راهی فلاند می شود و بعد از آن 27 اردیبهشت راهی جمهوری چک می شود -------------------- دوست دارتون faezeh منبع:خبرگزاری ورزشی والیبال بسم الله الرحمن الرحیم b3-1388394996.gifسلام دوستان عزیز رحلت حضرت (ره) را به شما دوستان عزیز به خصوص عمو جون تسلیت عرض میکنمb3-1388394996.gif 632.gif b3-1388394996.gifوای عمویی نمی دونید چقدر دلم براتون تنگ شده خیلی زیاد برای سلام تون برای دعا های آ برنامه تون وای اشکم در اومد عمویی کاش زود میامدین417.gifb3-1388394996.gif 361.gif 632.gif b3-1388394996.gifبچه ها لطفا توی این نظر سنجی شرکت کنیدb3-1388394996.gif untitled-2xgohw.jpg b3-1388394996.gifقرار بود دیگه تا 23 داد نیام ولی به خاطر شما دوستان عزیز به خصوص ترنم جون و ایسل جون و لاله جون و... اومدم ولی همین امروز هستا انشاالله اگه خدا بخواد 23 داد حتما میام دوستتون دارم منتظر نظرای زیباتون هستم تا روز عید خدانگه دارتونb3-1388394996.gif 1442.jpg به نام خدا (ハート)_m.gifسلام بچه ها و عموجونم امیدوارم خوب باشید بچه ها برای حمایت ازک ن غزه لطفا به سایتی که روی ع هست سر بزنید(ハート)_m.gif (ハート)_m.gifدلم را سپردم به بنگاه دنیا و هی آگهی دادم اینجا و آنجا و هرروز برای دلم مشتری آمد و رفت وهی این و آن سرسری آمد و رفت ولی هیچ واقعا اتاق دلم را تماشانکرد دلم قفل بود ی قفل قلب مرا وا نکرد یکی گفت چرا این اتاق پر از دود و آه است یکی گفت چه دیوار هایش سیاه است. یکی گفت چرا نور اینجا کم است و آن دیگری گفت و انگار هر آجرش فقط از غم و غصه و ماتم است! و رفتند و بعدش دلم ماند بی مشتری ومن تازه آن وقت گفتم: خدایا تو قلب مرا می ی؟ و فردای آن روز خدا آمد و توی قلبم نشست و در را به روی همه پشت خود بست و من روی آن در نوشتم: ببخشید، دیگر برای شما جا نداریم از این پس به جز او ی را نداریم.(ハート)_m.gif (ハート)_m.gif امیدوارم از متن بالا خوشتون بیاد دوستتون دارم خدانگه دارتون(ハート)_m.gif
2675.jpg بودن ات را می خواستم، در سلامت ِ انزوا، در سکوت ِ لابه لای نت های قطعه ی für alina ی ِ آروو پرت. دوست داشتم لحظات را در تو متراکم کنم. خلوت ِ نگاه و دست های تو که لابه لای موهایم ت د، تنهایی ات را باور ، نه! تنهایی ات را باور ن ، فقط باور ، نمی دانم چه چیزی را. هر کلمات خودش را دارد، سطرهای خودش را، متن خودش را. من گمان می لابه لای سطرهای تو، جا. خوبی حال بد این است که من را مجبور می کند به تو پناه بیاورم... خوبی تنهایی این است که من را به آغوش تو می کشاند... خوب من این روزهای بد خیلی مواظبم باش. * چون صفحه اول سطرهای سفید فقط 2 پست نمایش می دهد، پست قبل و کامنت های همسایه ها و جواب های مسطوره می رود در آرشیو... پوزش که دم دست نیستند جوابها. علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی عل علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی علی.... حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم حرم... حسین حسین ح. کوکه: مسی خدای فوتبال است کوکه، هافبک اتلتیکو مادرید عنوان کرد که کریستیانو رونالدو بازیکن فوق العاده ای است ولی لیونل مسی، در حال حاضر خدای فوتبال است. به گزارش "ورزش سه"، رونالدو و مسی در مجموع 6 توپ طلا ب کرده اند و در حال حاضر، بزرگترین رقیبان فوتبالی هستند. کوکه به تمجید از ستاره ی رئال مادرید پراخت ولی مسی را همچنان بهترین استعداد دنیا خواند.

او گفت: " رونالدو یک ورزشکار است ولی مسی خدای فوتبال است."

کوکه در تابستان، پیشنهاد بازی در کنار مسی را رد کرد تا در اتلتیکو بماند و به موفقیت ادامه دهد. او در این رابطه فگت: " تصمیمم را گرفتم که در اتلتیکو بمانم.از پیشنهاد بارسلونا خوشحالم ولی وقتی در تیم خوبی مثل اتلتیکو بازی می کنم، چرا از این تیم بروم؟ "

کوکه سپس راجع به اتهام به خشن بودن اتلتیکو گفت: " دیگر از شنیدن اینکه ما خشن هستیم خسته شده ام. یک جمعیتی مقابل ماست و کار آسانی مقابلشان نداریم ولی به حضور در اتلتیکو افتخار می کنم. ما با تمام وجود برای باشگاه می جنگیم و از کودکی همینطور بوده است." قلم های وجودم را در مرکب سفید ستاره های آسمان خواهم زد و نگین های پیراهنت را آرایش می کنم. باد صبا چه موجی به ساحل آرام افسون موهایت داده، و چه معطر گشته هوا از وجود تو، ای بارش بی انتهای دلواپسی، پایان راه است، باید از اینجا سفر کنی و فرش زمین را به قدم های خورشید من مزین کنی برو، برو، که اینجا برای تو نیست، خوابگه آواز است. ------------------. میدونین؟دیروز فهمیدم خدای یعقوب خدای ماهم هست.بعضی وقتا یه اتفاقایی میفته که باب دلمون نیست ،اولش غر غر می کنیم ولی بعدش .....خدای یعقوب ،مرسی که خدای ما هم هستی
صبیه: حذف شد http://vcan.comule.com/up/6577889b3c1c.jpg سلام دوستای گلم گفتم یه پست بزارم تا در مورد بعضی مسائل باهاتون صحبت کنم و خبر دارتون کنم : 1 . تحت هیچ شرایطی از من نخواهید که شماره یوسف زمانی را در اختیارتون قرار بدم. چون یوسف زمانی این طور خواسته و منم نمیتونم غیر خواسته اش کاری انجام بدم. 2 . قرار بود چند روز پیش آهنگ جدید یوسف زمانی بیاد که متاسفانه یه مشکلاتی در پخش آهنگ پیش اومده که امیدوارم زودتر حل بشه.
3 . احتمالا این وب تا 26 داد آپ نمیشه و ممکنه آهنگ جدید تا اون روز بیاد اگر نتونستم آهنگ رو به موقع بزارم از همین جا ازتون عذرخواهی می کنم. 4. در ضمن از قسمت پیوند روزانه این وبلاگ می تونید به سایت رسمی یوسف زمانی سر بزنید و به موقع آهنگ جدید یوسف زمانی رو کنید. 5 . و در آ هم دوستان لطفا برامون کامنت خصوصی نزارید خواهش می کنم چون من نمی تونم جوابتونو بدم و نظر هم تائید نمی شه. سپاسگزارم مدیریت وبلاگ . مجتبی جعفر صادق (ع) : عبادت کنندگان سه دسته اند : گروهی خدای متعال را از ترس عبادت کنند و این عبادت بردگان است ، گروهی خدای متعال را به طمع ثواب عبادت کنند و این عبادت مزدوران است . دسته ای خدای متعال را برای دوستیش عبادت کنند و این عبادت آزادگان و بهترین عبادت است . عظمت خدای هر به بزرگی مغز اوست .
و به بیان دیگر بزرگی خداوند به قدر شایستگی ماست . هیچ نمیتواند خدا را برای دیگران تو صیف کند . زیرا به محض اینکه توانست خدای خویش را وصف کند ... دیگر او خدا نبوده ؛ بلکه مثل من و شماست . *موریس مترلینگ 10500000.gifسلام دوستان عزیز امروز خیلی خیلی خوشحالم یعنی دارم پر میکشم یکی تولد خوبمون و دومی به خاطر این که عموجون داره برمیگرده با برنامه سحر اولی ها هواااااااا خیلی خوشحالم الان من اینطوریم10500000.gif 59ftx2i7cl6q.gif 336.gif پنچشنبه... ﭼﻪ ﺭﻭﺯ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ... ﺷﺐ ﻫﺎﯼ ﭘﻨﺠﺸﻨﺒﻪ .... ...ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯽ ﺭﺳﺪ ﺩﻟﻢ ﻫﻮﺍﯼ ﻣﻬﺪﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻣﻬﺪﯼ ﺍﻡ ﺍﺣﻮﺍﻟﺖ ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻣﻮﻻﯼ ﻣﻦ ﺩﻋﺎﯼ ﮐﻤﯿﻞ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﯿﺎﺑﺖ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﻧﺪﻡ ... ﺩﻋﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺗﺎ ﺍﺯ ﻣﻨﺘﻈﺮﺍﻧﺖ ﺑﻤﺎﻧﻢ ... ﺩﻋﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﺖ .. ﭼﻪ ﺩﻋﺎﯼ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ... ﻭﻗﺘﯽ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﺪﻡ ﺍﺷﮏ ﺗﻤﺎﻡ ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﭘﺮ ﮐﺮﺩ .. ﻭ ﻓﻘﻂ ﺣﻮﺍﺳﻢ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺑﻮﺩ ﻣﻬﺪﯼ ﺍﻡ ﺩﻋﺎ ﮐﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺎ ﺍﻟﻠﻬﻢ ﺻﻞ ﻋﻠﯽ ﻣﺤﻤﺪ ﻭ ﺁﻝ محمد ﻭ ﻋﺠﻞ ﻓﺮﺟﻬﻢ ﺍﻟﻠﻬﻢ ﻋﺠﻞ ﻟﻮﻟﯿﮏ ﺍﻟﻔﺮﺝ 336.gif 10500000.gifامیدوارم از پست جدیدم خوشتون اومده باشه دلم برای همه تون تنگ شده بود تازه همش یک هفته نبودم منتظر حضور سبزتان هستم دوستان نظر یادتون نره خدانگه دارتوننامه.gif10500000.gif hkezo8hguteu58bc9itd.jpg سفید مهر یا سفید امضا ورقه ای است که به صورت سفید و خالی از متن، به امضا یا مهر شخصی رسیده است و طبق توافق قبلی باید مندرجاتی در آن قید شود. خدای، این چه وضعی است، این چه دردی است ، اینکه قفیرم؟ کـــــــــــدام دنـیا ، کـــــــــــدام آدم ، کــــــدام یـقه بـــــــگیرم تــــــو فرستادی ، تــــــو دادی ، تـــــوناظری ، من کــــــه حقیرم کـــــــــــــجا رفت و ، کــــــــــــــــــجا باید گشت ، من که مریضمسروده هادی اول ٢٠۶ سفید زده به اون ٢٠۶ سفیده، بعدش ٢٠۶ سفید زده به این ٢٠۶ سفیده که میبینید :)) ٢٠۶ سفید هم دیده، ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠۶ سفید زنگ زده به پلیس و گفت: یه ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید و ٢٠۶ سفید زده به ٢٠۶ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده!! حال من میگم مقصر ٢٠۶ سفیدس نظر شما چیه !!؟ aks khandedar tir 93 radsms 009 ع نوشته های طنز و خنده دار تیر ماه 93 آپلود آهنگ,آپلود فایل,آپلود ع امروز هم ما هرچه بوده ایم ، همانیم ما صوفیان ساده سرگردان درویش های گمشده دوره گرد حتی درون خانه خود هم میهمانیم اما کجاست قه و کشکول ما ؟ می خواهم از کنار خود برخیزم تا با تو در سماع درآیم این دفتر سفید قدیمی این صفحه ، خانقاه ست وقتی من پشت میز خود بنشینم وقتی تو در هیئت الهه ی الهام آرام و بی صدا مثل پری شناور در باد یا مثل سایه پشت سرم راه می روی و دفتر و مداد و کتابم را که در کف اتاق پراکنده اند از روی فرش کوچکمان جمع می کنی بی آنکه گرد هیچ ص بر لحظه سرودن من سایه افکند آرامش حضور تو عطر خیال را بر خلسه وار خلوت من می پراکند و قه تبرک من دستهای توست پس گاهی بیا و پشت سرم لحظه ای بمان دستی به روی شانه ام بگذار تا از فراز شانه ی من این سطرهای درهم و برهم این شعرهای مبهم خط خورده را در دفترم بخوانی تا سطرهای تار روشن شوند تا من قلم به دست تو بسپارم تا تو به دست من بنویسی بعد ... یک استکان چای ! این هم خانگی ما ! بی ترس محتسب آنگاه در خانقاه گرم نگاه تو ما هر دو بال در بال بر سطرهای آبی این دفتر سفید پرواز کنیم این اوج ارتفاع ست در دود عود و اسفند همراه واژه های رها در هوا نگاه ما چه تماشایی است ! این حلقه سماع ست ! "قیصر امین پور " خدای مراقبه تنها خدای راستین است. تمام دیگر خدایان، ساختگی هستند- ساخته مبلغان مکار، ساخته ذهن های آزمند، ساخته ترس. خدای راستین را فقط از راه مراقبه میتوان تجربه کرد، زیرا مراقبه نخست از تو می خواهد تمام افکار، حتی افکار در مورد خدا را کنار بگذاری. افکار و امیال را که کنار بگذاری، از هرچه آگاه شوی دیگر متعلق به ذهن نخواهد بود، زیر. با اه سردغفلت بااشک شرم خجلت بانفس سرکش خود ازبس گناه دل راسیاه عمرعزیز خودرا من صرف اه ای مهربون ای بخشنده من اشتباه من اشتباه خودراتباه خدای من خدای من گربر فلک رسیده اوای یارب من جان من راگناهان اورده برلب من خدای من خدای من خدای من دلم گرفته بود خسته و ناراحت اومدم پا کامپیوتر رفتم تو فایل مذهبی رو نوحه ها کلیک وای خدای من؟ چی شنیدم ؟! : آقا بیاکه پای نگاهت فداشوم دست مرابگیر مبادا جدا شوم هرکی میخواد این شب ها نزدیک بشه به خیمیه زمان یه ناله بزنه بگذار چون کبوتر پربسته در قفس باتو زقید وبند گناهان رهاشوم آقا دیگه به تنگ آمده ام از هوای نفس آقا مدد بده دیگه اسیر . خدای زیبا! یاری مان کن شخصیت، منش و زندگی مان را همچون یک اثر هنری زیبا، اصیل، نوشونده و خلاقانه بیافرینیم، با جزئیات و عناصری خواستنی و کلیتی خوش ترکیب که به آن بنازی. خدای دل ربا! دل ما را هم ببر و دریادل، دل آرام، دل شاد و زنده دل مان کن. خدای نزدیک! ما را در «جستجوی حق» و «خدمت به خلق» موفق بدار. خدای زندگی ساز! زندگی هایمان را خوش تر. به نام خدای زیبایی ها
زمستان می آیدوباخودش شکوفه های سفید می آورد.درخت ها پر ازشکوفه های زمستان می شوند.راستی این روزها وقتی به روستا میروم بیشتر حال وهوای زمستان را حس میکنم . این روزهای سرد ویخ بسته گاهی اوقات کارمربی سیارروستایی راهم سخت وطاقت فرسا می کند .اما سردی هواهم نمیتواند شوق دیدار دوباره بچه هاراازمن بگیرد.بچه های زمستان منتظر کتاب هستند باید بروم...


اینجانب ابراهیم یعقوبی یکی از بندگان گن ار و روسیاه خدا که با چشم باز و آگاهی کامل به دستورات دین مبین که به آن اعقتاد صد در صد دارم به جبهه آمده ام تا دشمنان را به زانو درآورم. بر ماست که نگذارید خون این شهیدان و عزیزان مجروح و معلول پایمال شود..... از جنگ حمایت کنید که این جنگ سرنوشت و کفر است.مادرم! شما به زیارت کعبه رفتید و من هم به ز. شما خودتون رو کدوم سری می دونین؟ سفید یا سیاه؟ یا به احتمال بیشتر ، خا تری؟ فکر میکنین اگه خدای ناکرده سیاه باشین چه اتفاقی قراره براتون بیفته؟ در صورت انشاء ا...سفید بودن چی؟ خا تری ها قراره چه جوری بشن؟ خوب ، قطعا هر ی بنا بر چهارچوب اعتقاداتش تعریف و توصیف مشخصی از عاقبت سیا ارها و سفید رو ها داره.انشاء ا...همه عاقبت به خیر باشن.مولا. بمیرم برایت که نای رفتن نداری و پای آمدنت در ابتدای این سطرهای خالی ش ته است... . شعری اگر می نوشتم می آمدی و این طومار را از کلمه های زندانی در گلویم آزاد می کردی... . . . می نا رمضانی مادرم می خواند و من آواز !
عقایدمان چقدر فرق دارد !
او خدای خودش را دارد منم خدای خودم را !
خدای او بر روی قانون و قاعده است و از قدیم همین بوده !
خدای من بر اساس نیازم و تجربیاتم است و هر روز کامل تر از دیروز است !
او خدا را در کنج خانه و معجزه می بیند !
من خدا را در آسمان ها و درون خودم ! در قطره ای باران ، بغض هایی پر از اشک . شاید باور نمی که ب تو رویاهام امده بوده شاخه گل سفید و زیبا در دست داشته بهم دادی چقدر خوش بو و زیبا بود گل سفید و بزرگ ... مدت کوتا کنار م امده بود و با خودت طراوت بهار رو اورده بودی نمی دانم از کجا ولی امده بود غرق خودمو صحبت و رویاهام بودم شاخه گل سرخ و زیبایی در دست داشتم بهت دادم ... یه دختر زیبا و کوچولو هم کنارت بود ... لحظه امدنت و حض.   ای تمام جان و هستی ام ای همه توان و تاب و تحملم ای جان جانم ای نور من ای عشق ناب من خدای من ! مهربان من دوستت دارم ... بی هیچ قیدی بی هیچ شرطی تو را برای خ ات می پرستم ! تو را برای آنکه خدای منی می ستایم ... می پرستم .. می بویم...می چشم... و در جان آغوش آرام می گیرم خدای مهربانم سپساس برای همه ی نعمت ها و موهبت هایت خدای من سپاس برای همه ی حضور. رمان سفید برفی 2 رمان باحال سفید برفی 2 رمان سفید برفی 2 با فرمت pdf
رمان جدید سفید برفی 2 رمان
رمان سفید برفی
ادامه مطلب منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... منم! زبان عطشناک شهر نفرینم منم! خدای فرومایگان بی زنجیرمنم! زبان عطشناک شهرنفرینم منم!خدای فرومایگان بی زنجیر! خدای بدکاران! خدای هرزه وبیداد وظلم ورنگ وهبوط خدای تسلیمم! خدای قدرت وتزویر وننگ ونیرنگم خدای پول وپلشتی خدای تاریکم! زامتزاج من اکنون خدایتان کور است ودرحصار وجودم تمام هستی بخش! هنوز بی رنگ است ...ونیز پرنقصان! حدوث حاد. نشست نقد و بررسی نمایش خدای کشتار کانون منتقدان ایران، شعبه استان کرمان، در راستای گسترش گفتمان تئوریک مبتنی بر اصول نقد، نشست نقد و بررسی نمایش خدای کشتار، نوشته یاسمینا رضا و به کارگردانی مجید عتیق را برگزار می کند. نمایش خدای کشتار، یکی از آثار اجرایی در پروژه همواره تئاتر می باشد که هم اکنون در پلاتو موج نو کرمان هر شب ساعت 19:30 .